Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33953) Gery0505 válasza vlevi (#33945) üzenetére


Gery0505
tag

Sziasztok!

vlevi:
Lehet hogy ez volt a gubanc, mert átdugtam egy másik portba az egérkének és a billentyűzetnek a vevőjét, (lehet hogy pont egy USB 2-es portba) és ott meg simán felismerte a Win. Éjjel nem jöttem rá, hogy miért sikerült, de akkor nagyon valószínű, hogy ez rá a magyarázat amit mondasz. Most már figyelni fogok erre, hogy ha telepítésre kerül a sor, akkor mindig USB 2-es portban legyen a vevőegység. Köszi szépen a segítséget! :)

sfdrakex:
Nem az USB beállításokat többször is megnéztem, erre én is gyanakodtam, hogy ott nem jó valami, meg azt csináltam még, hogy betöltöttem neki az optimalizált beállításokat (gyári alapbeállításra visszaállítottam) és úgy sem ment. Szerintem ez az USB 3-as port volt a ludas. Köszi Neked is a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

"Failure is always an option." Adam Savage

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.