Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32531) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni win7 x64 témában!

A gép paraméterei!
MSI lap
Samsung sata2 hdd
IDE HDD
4GB MEMÓRIA.
A problémám a következő! Eredetileg a gépben az IDE vinyó volt (32 biten), gondoltam beleteszem a gyereknek a nagyobb SATA-S hdd-t, és teszek fel neki 64 bites rendszert (memória miatt) Sajnos figyelmetlen voltam, és 32 bites rendszer ment fel a sata-s vinyóra.. gondoltam semmi baj, majd újrarakom... neki is láttam.. igenám, de nem látja a hdd-t a 64-bit rendszer... gondoltam tuti ide/sata probléma.. akkor próbáljuk az ide vinyóval feltenni a 64bit-es rendszert..azt sem látja!
ILYEN hibaüzeneteket kapok folyamatosan... végigpróbáltam az összes usb-t (mert azzal telepítek, a 32-es is azzal ment fel, minden hiba nélkül)
Bios látja mind a kettőt.
A sata-s hdd előtte egy Asus lapban vígan pötyögött 64 biten, tehát a sata-s vinyó jó.Egy PD-re letöltöttem a legfrissebb driver csomagot msi-hez..mégsem működik Ha elindítom az IDE HDD-n lévő op rendszert... látja a sata-s HDD-t (1 nagy partíció van, ntfs)
op rendszer: Windows 7 SP1 AIO x64 Integrated May 2013 IE10 Hungarian-Kori
Már ott tartok, hogy kidobom az egészet a kukába!
Végigpróbáltam AHCI módokat (3 beállítás van az msi lapon)
Integrated peripherals>>On-ChipAta devices
-PCI IDE BusMaster>>enabled/disabled
-On-chip sata controller>>enabled/disabled
-Raid mode>>IDE/RAID/AHCI
Semmi nem használ!
Kérlek segítsetek! Válaszaitokat előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.