Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) Lenry válasza ruti (#32799) üzenetére


Lenry
félisten

XP telepítő szűz vagy esetleg "kipótolt"? :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32802) ruti válasza lipido (#32800) üzenetére


ruti
Közösségépítő

64 és 32 bites is próbálva, nincs különbség

BIOS-om ezt tudja: (Giga P35-DS4)
Sata raid/ahci mode: En/Dis
sata 0-3 native mode: En/Dis

bármilyen kombinációban elindul Hirens bootCD-ről a miniXP
ez alól viszont nem tudok win7-et telepíteni :(
(közbevetőleges kérdésem: miért is nem?
ez a miniXP 32 bites, tehát a 64 bites win7 telepítő el sem indulna,
de XP SP2 felett már elindulna a 32 bites win7 telepítő?)

egyre többet tudok, de a megoldást nem látom :-ł

ezen a vinyón tuti volt valamilyen win7, mert volt rajta 100 megás partíció

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#32803) lipido válasza ruti (#32802) üzenetére


lipido
senior tag

74. oldaltól figyeld itt (nem tudom nézted-e már) Itt is vmi illesztőről hadovál!

Szerk:
To configure SATA hard drive(s), follow the steps below:
A. Install SATA hard drive(s) in your computer.
B. Configure SATA controller mode in BIOS Setup.
C. Configure a RAID array in RAID BIOS. (Note 1)
D. Make a floppy disk containing the SATA RAID/AHCI driver. (Note 2)
E. Install the SATA RAID/AHCI driver and operating system. (Note 2)
(Note 2) Required when the SATA controller is set to AHCI or RAID mode.

[ Szerkesztve ]

(#32804) xuldar válasza Lenry (#32694) üzenetére


xuldar
őstag

Hú, konkrétan mit keressek? A hibáknál és kritikus hibáknál csak alkalmazások vannak, egyikről sem hiszem, hogy az okozta volna.

Az egérnél (USB) valóban be volt pipálva, hogy felélesztheti a rendszert, a billentyűzetnél (PS2) nincs energiagazdálkodás fül.

Köszi a tippeket, egyelőre várok.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#32805) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!
Ezen a gépen érdemes kipróbálni a WIN 7 64 bites verzióját?
AMD Athlon 64 X2 4800+, Gigabyte GA-M56S-S3, Gigabyte HD 5450 1024 MB, 2x1 Gb Supertalent memória
Előre is köszönöm a javaslatokat! :K

(#32806) lipido válasza ubyegon2 (#32805) üzenetére


lipido
senior tag

:(

(#32807) ubyegon2 válasza lipido (#32806) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Kösz! Eddig 0:1. :)

(#32808) ruti válasza ubyegon2 (#32807) üzenetére


ruti
Közösségépítő

a 32 vagy a 64 bit a kérdés?
vagy maga a w7?
-
mindenesetre én szavazok egy 32 bites win7 re
;)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#32809) ubyegon2 válasza ruti (#32808) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Kösz! 0:2
WIN 7 van, nincs gondom vele, de érdekelne, hogy megy 64 biten.

(#32810) lipido válasza ubyegon2 (#32809) üzenetére


lipido
senior tag

memória nagyon kevés sztem!

(#32811) ubyegon2 válasza lipido (#32810) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

4 Giga kéne legalább, sejtettem, de azért kösz! Kicsit drága még 2 Giga, inkább hagyom a kipróbálást. :U

(#32812) lipido válasza ubyegon2 (#32811) üzenetére


lipido
senior tag

:R

(#32813) LonGleY válasza ubyegon2 (#32811) üzenetére


LonGleY
veterán

Ne hagyd, hogy az alátámasztatlan tippek befolyásoljanak! Minden gépre, amiben x64 kompatibilis processzor található, oda 64-bites rendszert érdemes pakolni - hiába csak 2 GB memória lenne alá -, mivel az XP-vel ellentétben az a stabilabb (arra tesztelik a drivereket és programokat elsősorban). Sebességben nem valószínű, hogy különbségeket tapasztalj. Pár programnál pár százalék előny legetséges. Nekem egyébként majdnem ez a procim (5600+), kiváló darab.

A másik a memória-kérdés. Bőven jó a 2 GB, ha nem játszol és nem használsz komolyabb szerkesztőprogramokat. Általában 1.5-1.8 GB-ot használ a rendszer, ha csak böngészgetsz. Meg a win 7 memóriakezelése már nem gány. A 3 giga azért ideális, mert ott már jóval több weboldal nyitása közben sem futsz ki a memóriából. 4 akkor kell, ha játszol és a moderált méretű/komplexitású képeknél már kicsit komolyabbakkal is foglalkozol Photoshopban, vagy ha több böngészőt tömsz egyszerre weblapokkal. A legtöbb ember, akinek ennél is több memóriája van, csak speciális esetekben használják ki a 4 feletti mennyiséget. A játék nem speciális, olyat még nem láttam, ami 3-nál többet akart volna a rendszer 1-es foglalása mellett - ezért is bírom a kis csírákat, amikor gépösszeállításkor meg sem akarnak állni 16 GB alatt, mintha attól bármennyire is gyorsabb lenne a gépük, hogy 12 gigájuk pang a házban.

Egyszóval: x64, simán told! Aztán legfeljebb veszel még bele 1-2 gigát.

[ Szerkesztve ]

(#32814) yuri90 válasza TigerCat (#32795) üzenetére


yuri90
tag

Kösz így utólag is.

(#32815) TigerCat válasza yuri90 (#32814) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nincs mit, remélem sikerült beállítani!
:)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#32816) Krystal_s válasza yuri90 (#32814) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nahát...ezek szerint a Revo rögzítés mégsem volt olyan fontos. :)

(#32817) #01682176


#01682176
törölt tag

Sziasztok!

Olvasgatom a hozzászólásokat, hogy 8-ról való frissítés sokaknál gondot okozott, így nem tudom "merjek-e" frissíteni (édesanyám laptopjáról van szó). Olyan kérdésem lenne, hogy frissítés után is megmarad az a nagyon jó "találmány", hogy winjel+printscreen-t nyomva, az adott képernyő mentését a képek/képernyőfelvétel mappába teszi.

Válaszotokat előre is köszönöm!
Szerk.: Most látom, hogy rossz topicba írtam... :W :W :W . Bocsi, átmegyek oda.

[ Szerkesztve ]

(#32818) Lenry válasza LonGleY (#32813) üzenetére


Lenry
félisten

amit leírtál az szép, meg jó, csak kevéssé igaz. :U

Általában 1.5-1.8 GiB-ot használ a rendszer, ha csak böngészgetsz.
kivéve, ha 4GiB-nál több RAMod van, mert akkor nem pakolja ki a fél rendszert a swap fájlba a Windows, hanem tarthatja a RAMban és annyival reszponzívabb lesz a géped.

4 akkor kell, ha játszol és a moderált méretű/komplexitású képeknél már kicsit komolyabbakkal is foglalkozol Photoshopban.

ha moderált méretű/komplexitású képeknél már kicsit komolyabbakkal is foglalkozol Photoshopban, akkor oda bizony már a Jóisten RAMja nem lesz elég, nem hogy 4GiB. ha indítasz egy PS CC-t, még semmit nem csináltál, de már 1GiB elfogyott, képed még nincs betöltve.

nekem most 5,5GiB foglalt a 8-ból. ebből levonom a 3ds max 900MiB-ját, meg a PS 1GiB-ját, az még mindig 3,6GiB, amit már csak a Windows foglal, meg a Firefox, Thunderbird és pár apró segédprogram.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32819) ruti válasza #01682176 (#32817) üzenetére


ruti
Közösségépítő

csatlakozom az előttem szólóhoz,
és esetleg az emlegetett böngészést is meg tudod gyorsítani Ramdisk-el (úgy tippelem h nincs SSD a rendszerben, legalábbis az adatlapján nem írja),
amihez megint csak nem árt a 4 GB, amiből le tudsz csippenteni, és ezután még mindig elég a 32 bites win7, ha csak a memóriacímzés a szempont

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#32820) #93794560


#93794560
törölt tag

Használtam én is 64 bites Win7-et 2 giga RAM-mal. Simán futott. Nem vettem észre semmi különbséget. Ráadásul sima Pentium D procival.

[ Szerkesztve ]

(#32821) LonGleY válasza Lenry (#32818) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem véletlenül írtam, amit. Nekem 6 GB-om van, és ott így alakul a helyzet. Foobar2000-el, Trillian-nal, TeamViewer-rel, Dropbox-al, elindított böngészővel és mindenféle egyéb kis segédeszközzel együtt 2,3 GB a foglaltság (ezért is írtam, hogy az ideális a 3 GB). De attól még, mert többet használ 2-nél, nem azt jelenti, hogy nem menne el a jelen rendszer 2 GB rammal épp ugyanilyen jól.

Kicsit komolyabb képekre gondoltam, nem a giga méretűekre. Nyilván a szerkesztőprogramok azok, amiknél könnyű elérni, hogy tényleg ne legyen elegendő alá semmi.

A Win pedig nem foglal 3,6-ot soha. Programok nélkül nincs olyan win 7 x64, ami 2 giga fölé menne. Valamit nagyon csúnyán el...hattál.

[ Szerkesztve ]

(#32822) lipido


lipido
senior tag

Sziasztok!
Szerintetek létezik olyan, hogy ha a fiam elállítja az órát (manuálisan), és kikapcsolja a gépet, az nem képes bekapcsolni? (csak ha áramtalanítom, kiveszem az elemet>visszateszem az elemet, újra bedug és működik)

(#32823) trisztan94 válasza lipido (#32822) üzenetére


trisztan94
őstag

Nem.

Nekem sokáig 2005-re volt beállítva a BIOS órája, ugyanúgy elindult a rendszer, csak mindig át kellett állítani. Biztos, hogy nem az a baja, inkább tápgyanús.

https://heureka-kreativ.hu

(#32824) lipido válasza trisztan94 (#32823) üzenetére


lipido
senior tag

De ha kiveszem az elemet.. áramtalanítom.. és visszateszem utána indul elsőre. Ha csak a tápot húzom le... és várok kicsit.. nem indul!
szerk: Ha a tálcán átállítom az órát akkor a BIOS Óra is átáll?

[ Szerkesztve ]

(#32825) trisztan94 válasza lipido (#32824) üzenetére


trisztan94
őstag

Nem, az operációs nincs behatással a BIOS-ra, pont fordítva. A BIOS határozza meg az operációs rendszer dolgait (hardverek, idő, stb.)

Lehet, hogy az elem ment tönkre és azért vicceskedik.

https://heureka-kreativ.hu

(#32826) lipido válasza trisztan94 (#32825) üzenetére


lipido
senior tag

Akkor azt mondod, hogy a 2 óra nem veszhet össze? (Bios és win7)

(#32827) trisztan94 válasza lipido (#32826) üzenetére


trisztan94
őstag

A BIOS mindig az operációs rendszer felett lesz. Ő irányíthatja az OS-t, de fordítva nem. Ha BIOS-ban beállítasz egy dátumot és időt, akkor ha windows-ban nem internetes idő van beállítva, akkor mindig a BIOS-ban beállított időt fogja alapértelmezetten mutatni. Most ezt te átállíthatod Windows alatt, az nem lesz behatással semmire, mert pár óra kikapcsolt állapot után megint a BIOS idejét fogja használni.

Tehát a válasz: hiába állította el az órát a fiad a Windows-ban, az semmiféleképpen nem tud kommunikálni a BIOS-al, így 100%, hogy nem az okozta a hibát.

Én arra tippelek, hogy lemerült a BIOS eleme, ezért viselkedik furcsán.

https://heureka-kreativ.hu

(#32828) lipido válasza trisztan94 (#32827) üzenetére


lipido
senior tag

Figyi.. ez nem így van.. a BIOS ideje normális (most is pl).. ha a gyerek tegnap este kikapcsolja a gépet, és mondjuk beállította az időt 2002.02.3-ra, ma bekapcsoltam, és és az a dátum fogadott
de kipróbálom az elemcserét.. köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#32829) trisztan94 válasza lipido (#32828) üzenetére


trisztan94
őstag

Ennek a techinkai részleteit nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani. De a rendszerben beállított idő (hangsúlyozom, hogy ha nincs internetes idő beállítva) el fog "tűnni" ha jó pár óráig ki van kapcsolva a gép, és akkor a BIOS ideje lesz látható megint.

Legalábbis nálam így volt. De az a rész, hogy Windown nem nyúl a BIOS-hoz, az így van.

https://heureka-kreativ.hu

(#32830) LonGleY válasza trisztan94 (#32829) üzenetére


LonGleY
veterán

Olyan szempontból lehet problémás az elállítás, hogy pár program a BIOS ideje alapján nézi az aktiváció kezdetét. Ha azt tapasztalja, hogy hirtelen vissza- vagy előreugrott pár évet, letilthatja magát, ilyen a windows is, legalábbis már tapasztaltam hasonlót. Ettől függetlenül az elemcsere (2032-es gomb) ajánlott. Jó esetben 100-200 forint. órásnál nem érdemes venni, mert ott 1000-et is elkérhetnek érte.

(#32831) Steelmanus válasza trisztan94 (#32829) üzenetére


Steelmanus
addikt

Probald ki, atallitod az idot (pl az evet) a Windows alatt, rogton ujrainditod a gepet, belepsz a BIOS-ba es nezd meg hogy mit mutat.

(#32832) lipido válasza LonGleY (#32830) üzenetére


lipido
senior tag

Olyankor be sem kapcsol a gép?

(#32833) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,
mit lehet ilyenkor tenni?
1. szeretnék az itthoni laptopomba belépni de ezt dobja ki:
" A felhasználói profil szolgáltatás szolgáltatás( 2x írja...)nem tudott bejelentkezni
felhasználói profilt nem sikerült betölteni...."
A fiam profiljába betudunk lépni, de én voltam a rendszergazda így semmit nem enged telepíteni...

2. A múlthéten elszállt a külső wd hdd-m kint( a motor döglött meg így max százezres adatmentés jöhet...most meg még ez is....)

hova és milyen módszerrel érdemes az adatokat ezentúl menteni, hogy meglegyenek biztosan?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#32834) TigerCat válasza padi68 (#32833) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Másodlagos merevlemez a gépben + Dropbox + külső vinyó + Fájlszerver (NAS)

Én ezeket kombinálom. Manuálisan a FreeFileSync-et használom tükrözéshez, de rendszeres automatikus mentéshez a Paragon Backup & Recovery Free is tökéletes választás, ráadásul mindkettő ingyenes. Utóbbival a komplett rendszeredet is le tudod menteni, így ha gond van, visszateheted. A Dropbox praktikus, mert pár napig visszaállíthatóak a törölt fájlok is, ha azt egy másik eszközről véletlenül lezúzod. Valamennyi gépünket rendszeresen mentjük fájlszerverre, így ha gond van, az adatok visszaállíthatóak. Jobb, ha fizikailag is más helyen van, így még nagyobb a biztonság. A komolyabb hálózati eszközök már rendszerszinten támogatják az időzitett mentéseket, távoli elérést, incremental backup-ot, stb. Nézz utána, klassz dolgok ezek. Mondjuk nem kevés pénzbe kerülnek, de egy 5 lemezes RAID-es NAS piszok gyors, ugyanakkor biztonságos. Otthoni célra egy kétlemezes is bőven elég, amivel mindent meg tudsz oldani magadnak és még kintről is eléred a fájlokat, vagy a média tartalmad. Nálunk a QNAP vált be. Minden éjjel lementi az oldalakról a változást, adott gépekről a rendszert és erről megy még sok egyéb más is. Ha jól emlékszem van itt külön topic NAS és hálózati tárolóeszközökre.

Szerk.: "Milyen NAS-t vegyek" topic

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#32835) JetiRulez válasza VGYke (#32793) üzenetére


JetiRulez
őstag

A BIOS-ban még nem állítottam át semmit. Ott lesz a megoldás kulcsa. Köszönöm! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#32836) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok.Segitenétek nekem a window 7 lemezen hol találom a javítást.Mert ha boot-olok ha nem nekem nincs olyan.Egyszerüen nem tudom hol van már 20-szor megnéztem.Ha valaki tud segítsen kérem.

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#32837) Lenry válasza javorszky (#32836) üzenetére


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32838) krealon válasza trisztan94 (#32827) üzenetére


krealon
veterán

"Tehát a válasz: hiába állította el az órát a fiad a Windows-ban, az semmiféleképpen nem tud kommunikálni a BIOS-al, így 100%, hogy nem az okozta a hibát."

Juj.
Ne keverjuk a BIOS-t az RTC-vel es a CMOS-sal.
Szoval az alaplapon az a bizonyos elem egy apro orat hajt meg (Real Time Clock), ami a "pontos" idot hivatott szolgaltatni a kikapcsolas utan visszakapcsolt gep reszere. A BIOS beallitasait a CMOS SRAM tarolja, aminek a tapellatasat szinten az alaplapon levo 3V-os Litium elem biztositja.

Mivel az CMOS-ban van az aktualis "ido" (gyakorlatilag egy memoriateruleten levo szam), ezert azt modositani szukseges idonkent az erteket. Az operacios rendszerek altalaban az internetkapcsolaton keresztul, az NTP protokol segitsegevel hatarozzak meg a pontos idot, amit kikapcsolaskor beleirnak a CMOS-ba, hogy az RTC segitsegevel a bekapcsolaskor is tudni lehessen a pontos idot.

(#32839) javorszky


javorszky
tag

Köszönöm szépen.

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#32840) javorszky


javorszky
tag

Nekem nincs a telepités előtt ilyen választási lehetőség.Az lehet,hogy azért mert nem eredeti a lemez?

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#32841) ubyegon2 válasza javorszky (#32836) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

[link]
Ezt próbáld meg. Vagy az alábbiakat:

Távolítson el a számítógépből minden hajlékonylemezt, CD és DVD lemezt, majd indítsa újra a számítógépet az újraindító gomb megnyomásával.

Hajtsa végre az alábbi műveletek valamelyikét:

Ha a számítógépre egyetlen operációs rendszer van telepítve, újraindításkor nyomja le és tartsa lenyomva az F8 billentyűt. A Windows embléma megjelenése előtt kell az F8 billentyűt megnyomni. Ha megjelenik a Windows embléma, az egész műveletet elölről kell kezdenie; várja meg, amíg a Windows bejelentkezési ablaka megjelenik, majd indítsa újra a számítógépet.

Ha a számítógépen több operációs rendszer is van, a nyílbillentyűkkel jelölje ki azt az operációs rendszert, amelyet javítani szeretne, majd nyomja le és tartsa lenyomva az F8 billentyűt.

A Speciális rendszerindítási beállítások képernyőn a nyílbillentyűkkel jelölje ki a Számítógép javítása menüpontot, majd nyomja le az Enter billentyűt. (Ha a Számítógép javítása lehetőség nem jelenik meg, az azt jelenti, hogy a számítógép nem tartalmaz előtelepített helyreállítási lehetőségeket, vagy a hálózati rendszergazda letiltotta azokat.)

Jelölje ki a megfelelő billentyűzetkiosztást, majd kattintson a Tovább gombra.

Kattintson a Rendszer-helyreállítási beállítások menü kívánt eszközére annak megnyitásához.

[ Szerkesztve ]

(#32842) Lenry válasza javorszky (#32840) üzenetére


Lenry
félisten

eredeti Win7 telepítő ISO még a Microsofttól is letölthető, ne használjunk már mindenféle szétwarezolt hulladékot!

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32844) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

Sziasztok !

Néhány éve vásárolt laptopomhoz Windows 7 home premium-ot adtak, de nem telepítő lemez formájában, hanem egy helyreállító partíción és egy helyreállító DVD-n. Ha jól sejtem, erről csak egy rögzített lemez partició-sémával lehet újra image-lni a rendszert.

Mivel nem akarok kalózmásolat OS-t teleíteni helyette, az első kérdésem, hogy tudtok-e valami olyan trükköt, amivel egy ilyen helyreállító image-ből elő lehetne állítani egy valódi telepítőt, amivel utána kedvem szerint particionált lemezre tudnék telepíteni.

Amennyiben ilyen megoldás nincs, a másik kérdés az lenne, hogyan lehetne úgy átméretezni a partíciókat (ntfs), hogy ne 'helyben', hanem egy fizikailag másik merevlemezre való másolás során történjen ? Mindez az eredeti vinyó mechanikai kímélése miatt kellene (kevesebb fejmozgás). Van néhány partició átméretező program, de nem tudom, közülük melyik az, ami lemezek között is tudja.

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#32845) TigerCat válasza Bálnaborjú (#32844) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Macrium Reflect, vagy Paragon Backup & Recovery Free.
Valamikor tesztelték is itt a PH-n és a MR igen jól vizsgázott. Amúgy a Ghostolás topic kell neked.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#32846) Pancsermeste válasza Bálnaborjú (#32844) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Telepítőt nem hiszem, hogy tudsz készíteni, de miután helyreállítottad az Image-ből, utána le tudod menteni tetszőleges formátumú image file-ba (pl. ghost, acronis..) erről aztán bárhova "felghosztolhatod", persze, ha fizikailag ráfér a kiszemelt partícióra. (de akár Disk-to-Disk is át tudod másolni a rendszert)

-= Pancsermeste® =-

(#32847) Sub-ZeRo válasza kp78 (#32843) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Opera reinstall.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32848) zolee5016


zolee5016
őstag

Sziasztok....
Win biztonsági központot nyitnám,hogy a win tűzfalat aktiváljam(fontos üziben folyamatosan nyafog)
Erre:szolgáltatás nem elérhető :F megoldás?
(AVG-m van eredeti fizetett licenc.azonkívül volt egy Police vírusom is..azóta csinálja ezt velem...)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#32849) Sub-ZeRo válasza zolee5016 (#32848) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az avg miatt lehet nem? Lehet hogy tiltotta a tűzfalat, ha neked van az avg-ben.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#32850) LonGleY válasza zolee5016 (#32848) üzenetére


LonGleY
veterán

Fel kéne raknod normális védelmet, pl. Comodo IS.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.