Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Kis help plííz mert földhöz vágom...

Nyilván gyökér vagyok, de nem jövök rá, hogyan lehetne rábírni bármely win alatt működő lemezírót (akár a win sajátja, akár Nero pl.), hogy egy mp3 albumot ne betűrendben akarjon felírni, hanem a tracklista sorszámai alapján. Ha a mappán beül kiválasztom az csoportosítás-egyebek fült, akkor ott be tudom ikszelni a sorszám megjelenítését (ami alapértelmezetten nem látszik, ha már az író felületén járok :W ). Elő is jön, át is állítom a rendezés menüpont alatt sorszámra az egészet; igen ám, de ha visszalépek a mappából el is felejti, tehát nem tárolja. Na ettől pukkadokszét most már :O

Hogyan? Hogyan??!!!

:R

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32402) LonGleY válasza RetepNyaraB (#32401) üzenetére


LonGleY
veterán

A legtöbb íróprogram fájlneveket néz, még csak nem is tag-eket (azt meg végképp nem, hogy hogyan csoportosítod az ablakokban a cuccokat). Nevezd át ezeket úgy, hogy a sorszám ott legyen az elején, ahogy általában a release-eknél is szokott lenni! Ezt a beépített izét meg elfelejteném.

01 - Smack My Bitch Up.flac
02 - Breathe.flac
03 - Diesel Power.flac
...

[ Szerkesztve ]

(#32403) RetepNyaraB válasza LonGleY (#32402) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze ez egy megoldás, de meg kell bolondulni, hogy egyenként nevezzek át lemezeként pl. 70 fájlt :Y
Öööö illetve mikor p3-mat konvertálok biztos meg lehet adni valahogy, mi kerüljön a címsorba. Na majd megnézem.
De a windows egy zsák szar, megint megállapíthatom akkor :D :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32404) lck válasza RetepNyaraB (#32403) üzenetére


lck
senior tag

Total Commander- csoportos átnevezés - 5 mp

(#32405) RetepNyaraB válasza lck (#32404) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem használok TC-t és ez már asszem így marad :R
Viszont átírtam a konvertáló beállításokat és így is működik.
Ellenben a Win beállításai akkor vajh miért vannak, ha nem hajlandó végrehajtani őket (költői kérdés)?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32406) vlevi válasza Peterhappy (#32398) üzenetére


vlevi
nagyúr

A 100GB-os partíció az abszolút jö ötlet, a többivel nem érdemes variálni. Lapozófájl beállítható valami fix méretre, 1-2GB is elég, ha 8G RAM van a gépben. RAMDisk-el nem nyernél annyit, én is próbáltam, nem túl megbízhatóak, sajnos.

(#32407) Robyka


Robyka
aktív tag

Hali,

Az Ultimate vagy az Enterprise a jobb/stabilabb?

(#32408) Bora1991


Bora1991
csendes tag

Hello

kérdésem lenne mitől van az hogy amikor játszanék a kormányon akkor azt írja hogy: please release all controls on sidebar precision racing wheel version 1.0 mit jelent?

(#32409) _q


_q
addikt

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy az avastot le akartam törölni avast uninstaller utilytvel. Ez automatán csökkentett módba inditja a windowst. Viszont mikor jön az üdvözlő képernyő ott újraindul és folyamatosan csökkentett módba akar indulni. Nem tudom sehogy normálba, gondolom az utilty miatt. Hogy lehetne megoldani?
Winchesterre irta rá magát ez az uninstaller, mert másik gépbe berakva is ezt produkálja. Rendszer visszaállítás se segített.

[ Szerkesztve ]

(#32410) JohnnyX válasza _q (#32409) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Start menü, vezérlőpult, program eltávolítása?
Eddig soha nem okozott gondot a win saját eltávolítója, meg a Ccleaner progi amit használok esetleg.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#32411) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

a régebbi vinyómon xp van, ketté van particionálva

az új vinyóra win7 került, a régi vinyó slaveként működik most, de valamiért w7 alól csak a régi rendszervinyót tudom kezelni, törölni, másolni róla, de a régi d: n csak pár könyvtárba tudok belépni, sok könyvtárba viszont nem (hozzáférés megtagadva)

mi lehet ennek az oka és hogyan tudom ezt w7 alól megoldani?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#32412) Enzolord


Enzolord
addikt

Sziasztok..
Valakik, aki ért hozzá, az legyen szíves, árulja el, hogy mik lehetnek azok a programok, amik teljesen lelassítják a gépem, és mit tehetek ellene...
Vírusirtó van fenn, de nem talált semmit...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#32413) zibo73 válasza Enzolord (#32412) üzenetére


zibo73
aktív tag

Szia!
Talán pont a vírus irtód.
Melyiket használod?
Wint mikor raktad föl?

(#32414) Enzolord válasza zibo73 (#32413) üzenetére


Enzolord
addikt

Eset Nod32
A Windows kb 3 hónapja van fenn...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#32415) Csontikka válasza Peterhappy (#32398) üzenetére


Csontikka
aktív tag

nekem a softperfect ramdisc vált be...
beállításokat, programokat, lapozófilet én sem raknék ramdisc-re, a böngészők átmenetti mappái viszont ott figyelnek és kifogástalanul működik és itt még hasznos is hogy kikapcsoláskor elveszti a tartalmát, így mentegetni sem kell és külön betöltési idő sincs...

(#32416) zsepeti


zsepeti
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
USB 2.0-ás IRDA 5Vdc 440mA típusú infraporthoz keresnék drivert windows xp-hez, esetleg 64 bites Win7-hez.
Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni.

Köszönettel:
Zsebi

(#32417) JohnnyX válasza zsepeti (#32416) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Ez nem típus, ez csak áramfelvételi jellemző.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#32418) Peterhappy válasza vlevi (#32406) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm, akkor én eddig épp rosszul csináltam, mindig 10-12 GB-t adtam meg lapozóméretnek...

Alszom egyet a Ramdiskre, lehet hogy "egy próbát megér" alapon keresek egyet, futok valamelyikkel egy karikát. A sebességre amúgy nem panaszkodom, arra amire én használom a gépet ez is elég, de délelőttig nem is hallottam erről a dologról és bevallom férfiasan felcsigázott :)

(#32419) Peterhappy válasza Csontikka (#32415) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm a tippet, akkor ez el is dőlt, holnap futok egy karikát ezzel a Softperfect Ramdisc-kel :)

Köszönöm mindenkinek a tippet, a segítséget!

További szép estét kívánok,
Péter

(#32420) LonGleY válasza RetepNyaraB (#32403) üzenetére


LonGleY
veterán

Egy normális audio CD íróprogramnál lehet változtatni a sorrendet programon belül is. Viszont ha mp3-akat írsz dataként (70 fájl gondolom csak ez lehet lemezenként), akkor meg milyen sorrendet akarsz? A lejátszó is csak fájlnév sorrendben fogja tolni a zenéket...

TC-t én se használnék soha, ezért jön jól a Better File Rename.

[ Szerkesztve ]

(#32421) RetepNyaraB válasza LonGleY (#32420) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem lehet, legalább is Neronál nem jöttem rá, hogyan lehet.
Egy cd-re fér kb 4-6 db 320kbit/s mp3 album. Az simán lehet 70 track :U

A linket köszi, megnézem; de most perpill rendben van a foobar konverterrel a dolog. Ott beleírja a track számot és kész.
Ja és dataként megy az írás, de albumonként tárolva.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32422) LonGleY válasza RetepNyaraB (#32421) üzenetére


LonGleY
veterán

Azéééééééééé', mert data, nem pedig audio!
A datánál nincs sorrendezés. Ott könyvtárstruktúra van.

Remélem, nem mp3-at konvertálsz mp3-ba - csak a fájlnevezés miatt! :]
Amúgy én is azt használom néha, ha wav-ból vagy flac-ből konvertálnék.

[ Szerkesztve ]

(#32423) RetepNyaraB válasza LonGleY (#32422) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

ez már messzire vezet; a Nero nem hajlandó több mp3 albumot audio lemezként megírni (vagy nem tudom, hogyan lehet rávenni), csak ISO 1 formában. :U
Nem egymásba konvertálgatom az egyre tömörebb cuccot, azért az túlzás volna :C
Az autó nem játszik le FLAC cuccot, ezért kell trükközni.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32424) LonGleY válasza RetepNyaraB (#32423) üzenetére


LonGleY
veterán

Még ha egyre tömörebb lenne, akkor nem lenne gond. MP3 -> MP3-nál inkább arról van szó, hogy egyre rosszabb minőségű lenne, miközben a méret maradna. :]

Ha sima mp3-at lejátszik, akkor nincs is szó semmiféle albumról! Csak szimpla archiválást (vagy már nem tudom, hogy hívják) kell választanod. Mintha csak dokumentumokat írnál a lemezre. Ajánlom az egyszerű és nagyszerű CDBurnerXP-t, ott adatlemez készítésének hívják a procedúrát. Képfájlok kiírására, duplarétegű DVD-k készítésére esetleg a profi ImgBurn-t. A Nero viszont gyakható, az összes fölöslegével együtt. Rég elmúlt már az az idő, amikor számított valamit ez a név.

CDBurnerXP 4.5.2.4291 [32-bit] Portable.zip

CDBurnerXP 4.5.2.4291 [64-bit] Portable.zip

[ Szerkesztve ]

(#32425) Yag


Yag
tag

Sziasztok!

Átlapoztam a topicot és az összefoglalót, és elvileg találtam benne megoldást.
De mégsem.

Az alapvető problémám, hogy Win7 x86 ról szeretnék x64-re váltani telepíteni, pendrivos telepítéssel.
Az eddig fellelt tutorialokat végig néztem és végig is csináltam de semmi.
Tehát volt aki azt írta FAT32 re kell formázni a pendrivot és úgy rámásolni az x64 Wint. Volt aki NTSF re esküszik a 4GB adattárolás miatt.
Volt aki az írta, hogy Windows 7 USB DVD Download Tool-al megoldást nyerek.
Volt aki CMD-módszerrel és programsorral csinálja.

Valójában az a gondom, hogy minden esetben kiiírja, hogy vigyázzak mert nem kompatibilis az x64 a jelenlegi rendszeremmel .... és továbbá nem is vesz róla tudomást.
A pendrájvra másolt adatok nem bootolják be magukat. Tehát újraindítás, csippanás, menü item, és választhatok a jelenleg telepített (x86) Win7 és XP közt. De nem olvassa be a Pendrájv adatait amivel el tudna kezdeni telepíteni egy x64-est.

Természetesen BIOS-ban át van állítva a Removabre 1-st BOOT -ra hogy az eltávolítható lemez BOOToljon elsőre. De így se vesz róla tudomást. A pendrive is tesztelt sőt ha lehuzom a winyót a gépról akkor egyből bebootol a pendi. De így meg nincs hova telepítenem .... ( Természetesen telepítő fájl is ép, és működőképes.

Véleményetek szerint mit nem csinálok jól és mit nem veszek észre ami miatt nem tudok x64-et telepíteni ?
Köszi.

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#32426) LonGleY válasza Yag (#32425) üzenetére


LonGleY
veterán

A Windows 7 USB DVD Download Tool-al működnie kéne. Ott mondjuk nem removable-ként, hanem hard drive-ként jelenik meg az eszköz a BIOS-ban.

Ez az MS eszköz viszont azért nem jó, mert mindenképp NTFS-t csinál a pendriveokból is, aminek a naplózott fájlrendszer nem túlzottan egészséges, és ez a fájlmásolás sebességén is meglátszik.

Amit kipróbálnék, az egy szimpla Ubuntu iso, Universal USB Installer-el pendrivera nyomatva. Ha az sem megy, akkor inkább az alaplapra gyanakodnék. A boot beállításokkal kéne még szórakozni, de azt sem árt tudni, hogy egy rakás régebbi lap csak bizonyos portjain képes a bootolható eszközöket fogadni. Vagy sehogy. Nekem pl. egy MSI K9N Platinum-on teljesen random, hogy mikor hajlandó működni. Kénytelen vagyok ODD-t működtetni.

[ Szerkesztve ]

(#32427) kpal


kpal
veterán

Ezt a hibaüzenetet kapom mikor telepíteni akarom az angol nyelvet 800B0100[/B ,ezt lehet orvosolni valahogy ?

(#32428) LonGleY válasza kpal (#32427) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen. Telepítesz egy angol nyelvű Win 7-et.

(#32429) kpal válasza LonGleY (#32428) üzenetére


kpal
veterán

De az Ultimate-re lehet angolt tenni MS oldalon azt írjak.

(#32430) LonGleY válasza kpal (#32429) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen, de ha egyszer nem megy, jobb talán az újratelepítés.
Úgy egyébként 2-3 gigát is megspórolsz.

(#32431) Peterhappy válasza LonGleY (#32426) üzenetére


Peterhappy
őstag

Így van, én négy éve nem használok optikai meghajtókat, csak PD-t. A Win7 USB DVD Download Tool-lal szoktam minden alkalommal Win7 telepítőt csinálni, nálam hibátlanul működik. Legalább ötféle Wint telepítettem vele. És ahogy mondod, bootoláskor ki lehet választani a PD-t.

Mondjuk tegnap épp azért kellett újrahúznom a Wint, mert egyebek mellett a Windows Installer sem akart sehogy sem működni - márpedig az elengedhetetlen a Win7 USB Tool telepítéséhez.
Helyette ki akartam próbálni az Universal USB Installert, de nekem nem vált be, 14 hibával írta fel a PD-re a Wint és nem is működött a telepítő.

(#32432) kpal válasza LonGleY (#32430) üzenetére


kpal
veterán

Értem.Köszi.

(#32433) zsepeti válasza JohnnyX (#32417) üzenetére


zsepeti
csendes tag

az usv 2.0 IrDa hardware Kingsun! Csatolt kép.

xp-re van drivere, win7, 64 bites verziót nem találok :-(

(#32434) Yag válasza LonGleY (#32426) üzenetére


Yag
tag

Köszi, talán lesz hozzá lelkierőm kipróbálni. Ha még így se megy,akkor visszaszerelek egy DVD olvasót arról eddig minden telepítés elindult …

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#32435) krealon válasza Enzolord (#32412) üzenetére


krealon
veterán

"Valakik, aki ért hozzá, az legyen szíves, árulja el, hogy mik lehetnek azok a programok, amik teljesen lelassítják a gépem, és mit tehetek ellene...
Vírusirtó van fenn, de nem talált semmit...
"

Ha a winyo led folyamatosan vilagit, akkor lehet, hogy adminisztratorkent futtatott parancssorban ( Start Menu --> cmd --> [Shift] + [Ctrl] + [Enter] ) ki kene adni a
chkdsk c: /f
parancsot, hogy a logikai hibak megjavuljanak, mert a "hibas" vinyon a windows kikapcsolja a lemezgyorsitotarat, igy sok fejpozicionalas miatt csokken a sebesseg.
Radasul ilyenkor a toredezettseg megno, ami fokozza a fenti hatast.

(#32436) LonGleY válasza Peterhappy (#32431) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért, mert az Linuxokhoz való, ahogy a logója, a leírása, az UI és az ajánlásom is erre utal... :]

(#32437) Peterhappy válasza LonGleY (#32436) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tudom :)
"B verzió" volt, állítólag volt, aki ezzel telepített wint (és szerepelt is a progi listájában), nem jött össze, egy próbát megért... :)

(#32438) Enzolord válasza krealon (#32435) üzenetére


Enzolord
addikt

Megpróbáltam, azt írta ki, hogy a kötet használatban van, ezért a parancs nem végrehajtható..
Mi a teendőm?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#32439) krealon válasza Enzolord (#32438) üzenetére


krealon
veterán

C:\WINDOWS\system32>chkdsk c: /f
The type of the file system is NTFS.
Cannot lock current drive.

Chkdsk cannot run because the volume is in use by another
process. Would you like to schedule this volume to be
checked the next time the system restarts? (Y/N)

Mar csak az a kerdes, hogy ebbol mi nem vilagos?
Y --> [Enter]

ujrainditod a gepet es a bootolas elejen megcsinalja.

Ha neked magyarul irja ki a dolgokat, akkor az a te dolgod, hogy megertsd.

(#32440) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, a szolgáltatásoknál bekapcsoltam az nfs-t, majd újraindítottam a gépet, azóta nem bootol.
Bootlogó, utána fekete képernyő egy fehér kurzorral a bal felső sarokban.
Mi lehet a probléma?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32441) Enzolord válasza krealon (#32439) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Így már tiszta világos.. Nekem is angolul írta ki, az újraindítás utáni programfuttatásra yes-t ütöttem,
csak, mivel az elején nem írtad ezt le, azt hittem, hogy elrontottam valamit..:)
Köszönöm a segítséget, remélem, beválik..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#32442) Zirowe válasza Zirowe (#32440) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az volt a baja, hogy be volt dugva egy pendrive.
De ez eddig nem zavarta, most hogy hogy igen?

Más: nem sikerül mountolnom a D: meghajtót nfs-el.
Ugyebár a szolgáltatás telepítve, majd rendszergazdai jogosultságú cmd-be beírom, hogy mount gépem ipcíme:NFS D:, erre kapok egy hálózati hiba 85-öt (helyi eszköznév már használatban), ha más meghajtónevet írok be, akkor meg 53-as hiba (hálózati elérési út nem található).
Hogy kéne ezt csinálni?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32443) Enzolord válasza Zirowe (#32442) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehet, hogy valaki megváltoztatta a Boot sorrendet, hogy miről bootoljon be...

(#32439) krealon Lefuttattam, 0% töredezett, sajnos nem ez a hiba forrása, de még1x köszi!

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#32444) Zirowe válasza Zirowe (#32442) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mindegy, hanewin megoldotta.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#32445) geckowize


geckowize
őstag

Hello!
Az miért van, hogy a Win7 nem jegyzi meg a legutóbb bejelentkezett felhasználót és a kijelentkezés/kikapcsolás után nem kínálja fel, "elfelejti"? Hogyan lehetne megoldani?

(#32446) LonGleY válasza geckowize (#32445) üzenetére


LonGleY
veterán

Kis avatarokat látsz, ahol amegfelelőre kell kattintani. Vagy te átállítottad a ctrl+alt+del-es megoldásra?

A futtatás -> netplwiz alatt tudod egyébként automatikus belépésre fixálni a jelszavazott usert is.

(#32447) geckowize válasza LonGleY (#32446) üzenetére


geckowize
őstag

Azt nem tudom, hogy ctrl alt del-es-e, mert most nincs lehetőségem megkérdezni. Egy ember használja a gépet és elfelejti a gép a felhasználónevét, ennyit tudok. Mitől lehet ez?

A netplwiz-ben hol lehet beállítani amit mondtál?

[ Szerkesztve ]

(#32448) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Az internet explorer topic-ból jövök ide. Bocs, hogy ide írok, de át kellett jönnöm vele. :) A böngésző ie10/Win7.
Amióta a google fejlesztett nemrég a keresőjén ez a két vacak mindig ott van, már sosem fog eltünni róla? Minden indításkor ott vannak.

Azóta már többször újra volt téve a win7 is (persze nem ez miatt).
Követésvédelem-személyreszabott lista - letiltva. Nem állítottam semmit az ie-ben, minden úgy van ahogy telepítettem-"gyári állapotban".
Ha bejelentkezek a google fiókba és bejelentkezve maradok, elmentem, majd újraindítom az ie-t, akkor is ugyan az van.

[ Szerkesztve ]

(#32449) LonGleY válasza Ice&Lime (#32448) üzenetére


LonGleY
veterán

Nyomj az elfogadásra, illetve lépj be egy google fiókkal. Utána nem fogod látni.

Illetőleg van más böngésző is, ha egyéb dolgok is zavarnak. Most már nem tudom azt mindani az IE-re, hogy lassú vagy rossz lenne, de funkcióban csak ennél komolyabbak akadnak.

geckowize: Futtatásba (win gomb + r) pötyögd be ezt a netplwiz-t, majd enter. De ha abszolut eltűnt a fiók, akkor az is lehet, hogy valami merevlemez hiba/adatvesztés történt.

[ Szerkesztve ]

(#32450) Ice&Lime válasza LonGleY (#32449) üzenetére


Ice&Lime
veterán

most rányomtam az okéra és most nincs ott, kíváncsi leszek meddig lesz így.

Tudom, hogy vannak még más jó böngészők is, de chrome-ból kiábrándultam, pedig azt használtam, de mostmár a továbbiakban nem fogom, és sajnos a firefox nekem xp-n volt a favoritom, nagy kedvencem, de win 7-en már akadozik, ezért az is kiesik, sajna, így maradt az ie.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.