Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2621) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Üdv!
Lenne egy olyan problémám, hogy vettem egy új HDD-t. Beraktam a régi mellé, majd kihúztam az újat és csak a régi van most is bent. Viszont csomó program bugos lett. pl. az asztalon egy csomó ikon kép nélkül jelenik meg és ha meg akarom nyitni, azt írja, hogy helyezzek be egy lemezt a F meghajtóba.
Még annyit, hozzá fűznék, hogy szerintem azok (vagy azok mindenképp) a programok adták be a kulcsot, amiket akkor nyitottam meg amikor bent volt az új HDD is. Az lett a system majd a régi winyóra rámentem előkerestem benne az asztali ikonokat és elindítani őket. A Thunderbird az után romlott el, hogy az új HDD-t lekötöttem, aztán van olyan, hogy a játékot csak akkor tudom futtatni, ha csak a régi winyó van bent, és az új nincs be kötve.
Szóval mi ez az egész????? :F :F (remélem egyáltalán érthető voltam :) )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.