Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133201) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#133197) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem is az lenne a lényeg, hogy sima modem legyen, Vodánál úgyis átkapcsolható modem módba, de pl. Telekomnál volt (vagy talán még az is van) BroadCom alapú HGW, amivel nincsenek ilyenek gondok, mint a Intel Puma 6-al.

(#133202) Intruder2k5 válasza roger92 (#133199) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Néhány írás a témában:

UPC Connect Box (Compal CH7465LG) problémái
Az Intel gyenge kábelmodemes chipje miatt perelik az Arrist
Hónapok óta szenvednek a felhasználók az Intel Puma 6 chipsetes kábelmodemekkel
Egyszerűen megakaszthatók az Intel Puma 6 chipsetes kábelmodemek

És a fő gond az, hogy a UPC/Voda lassan már egy évtizede mégis ragaszkodik ehhez a chipsethez. Nagyon nem mai probléma ez már.

[ Szerkesztve ]

(#133203) roger92 válasza kabelmania27 (#133200) üzenetére


roger92
tag

Köszönöm, akkor most át is állítom a modem üzemmódra.

[ Szerkesztve ]

(#133204) kabelmania27 válasza roger92 (#133203) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem és router üzemmódban a 192.168.100.1 címen érhető el a modem oldala, a 192.168.0.1 cím csak router módban használható.

[ Szerkesztve ]

(#133205) roger92 válasza Intruder2k5 (#133202) üzenetére


roger92
tag

Woow, nagyon köszönöm a cikkeket. Már kezdem is őket böngészni.
Apropó, volt lehetőségem szert tenni egy don Compal CH7485E a telecolumbus szolgáltatótól. Erről mit tudtok?
Ennek is ugyanaz a betegsége, mint a CB-nek?

(#133206) roger92 válasza kabelmania27 (#133204) üzenetére


roger92
tag

Köszönöm!

(#133207) cocka válasza kabelmania27 (#133197) üzenetére


cocka
veterán

sok hibabejelentésnél utólag kiderült, hogy a 100Mbites routerek miatt nem volt meg a kínált letöltési sebesség.

Már bocs, de mi ez a baromság? Milyen 100 megabites routerek? Az említett 3 modem eleve gigabites porttal vagy portokkal rendelkezik és kb. 300-400 megabites letöltési sebességekre képesek. Szóval bőven 100 felett tudnak teljesíteni.
A modemcseréknek meg mi köze van ahhoz, hogy a userek 100 megabites saját routereket használnak? Az mióta a szolgáltató hibája, hogy a gigabites modemre az előfizetők 100 megabites saját routert kötnek?

(#133208) roger92 válasza kabelmania27 (#133204) üzenetére


roger92
tag

Sajnos nem segített a modem üzemmód a fekete don Compal ch7465vf esetében. Ugyanúgy jelentkezik a pingelési hibajelenség, sőt egyáltalán nem lett stabilabb!
3 eszköz lett csatlakoztatva az első 3 slotba, és van aminek adott publikus ip címet, van aminek nem. Pl, egy rá csatlakoztatott routernek adott ip címet, míg a másik routernek valamint a számítógépnek már nem...
Sajnos tanácstalan vagyok, mert már ez az eszköz több, mint fél éve vacakol. Csak mostanra untam meg annyira, hogy foglalkozzak vele. Elmegy a vétel, vagy drasztikusan csökken annak a sebessége mind kábelesen és vezeték nélkül is 1-2 percre, utána visszajön. Ügyfélszolgálat nem foglalkozik vele, mert a rendszerük szerint mindent rendben találnak. Azonban a gyakorlat mást mutat. Bosszantó, mert akkor tömeges hardverhiba lehet ez. Egy hibabejelntési szintet nem üt meg, viszont így nem folyamatos a szolgáltatás.
A vezetékes telefon tökéletesen működik.

Mégis rá kellene vennem a Vodafone-t arra a Cisco modem beüzemeltetésére... :U

[ Szerkesztve ]

(#133209) Toth_Jani válasza cocka (#133207) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mert mi a nem egyértelmű az általad idézett szövegben??
A 100 megabites router soha nem fogja hozni, még a 300 megabitet sem!!
Nálam sem hozza mobil a 2 Gigabitet, hiába írja ki hogy annyi a sebesség, mert csak 500-as kapcsolatom van.

(#133210) cocka válasza Toth_Jani (#133209) üzenetére


cocka
veterán

Cisco már nem gyárt kábelmodemeket. Egy ideje csak hgw azaz wifis modemet adnak mert sok hibabejelentésnél utólag kiderült, hogy a 100Mbites routerek miatt nem volt meg a kínált letöltési sebesség.

Ebből az derül ki, hogy azért nem is ad a Voda, meg a UPC is azért vezette ki a Cisco kábelmodemeket, mert a userek a 100 megabites routereiken keresztül következtettek arra, hogy a Cisco modemek nagyobb sebességre nem képesek. Holott ez nem igaz.

A kínált letöltési sebesség egyértelműen elsősorban a kábelmodemtől függ, ha feltesszük, hogy egyébként a kapcsolat egyéb technikai paraméterei rendben vannak, kábelezés, csillapítók stb..

De ha arra hivatkozva mondják szarnak a netet, hogy nem megy 94 megabit fölé, akkor nem a modem szar, hanem a user nem ért hozzá. Erre nem a kivezetés a megoldás, hanem a saját eszköz cseréje. De a szolgáltató szemében a saját eszköz mindig is mumus volt, mert náluk az a kiindulópont, hogy a saját eszköz csakis megbízhatatlan lehet.

Én már azon is csodálkozom, hogy a Cisco EPC3208 és EPC3212-es korszakban hajlandóak voltak az emberek egyáltalán routert venni. Mondjuk nem is nagyon volt más lehetőségük, mivel ezeknek csak 1 db LAN portja van.

Másrészt ezek nemcsak azért lettek kivezetve, mert az előfizetők sóherek vagy lusták voltak újabb routereket venni, hanem eleve 15 voltos 1 amperes, folyamatos működés közben tűzforró tápok is jártak hozzájuk. Ezek kb. 1-2 évente tönkrementek, aztán a sóher előfizetők egy-egy tönkrement táp kapcsán megint a UPC-től várták a csodát, a UPC meg egy idő után fosott az egészre, értsd nem adtak újabb tápot készlethiányra meg más baromságokra hivatkozva és azon címen cseréltettek modemet, hogy biztos az ment tönkre (ami nyilván nem igaz, mert főleg a gagyi tápok miatt tűnt úgy, hogy tönkrementek), holott ha a user vett volna magának megfelelő tápot, akkor évekig is elketyegtek volna még a Cisco modemek.
A sebességemelés újabb ürügy volt e megbízható modemek "kifingatására".

Szóval nyújtsa fel a kezét, akinek még EPC3212-je van és működik! Jelen! Nem is nagyon érzékelek semmit abból, amit itt egyesek netes hibák kapcsán irkálnak. Nálam nincsenek nehezen betöltődő oldalak, nincsenek kiugró pingek, szakadozó kapcsolat, nem működő torrent, rosszabb esetben kifejezetten rossz letöltési sebességek stb.. mittomén mikre szoktak még itt hivatkozni.

(#133211) pjen


pjen
félisten

Üdv. Vodafone koaxos terület. A Tv koax kábelen VTV boxon vagy kártyával nézhető. Viszont teljesen véletlen szerűen koax nélkül csak UTP kábel csatlakozással is van adás. Például most is. Ez mitől függ?

(#133212) vg válasza cocka (#133210) üzenetére


vg
addikt

Fél éve cserélték le a imádott 3212 eszközöm Arris-ra mert ez kell a 1000-res nethez, kb 10 évig tökéletesen ment 250-es nettel is a kis cisco. Hozzá teszem, hogy ez az Arris is tökéletesen megy, (pont úgy mint a cisco), bridge módban van, saját eszközöm van rajta (archer ax50).

(#133213) arcsin


arcsin
senior tag

Sziasztok! Én a szolgáltatás lemondása felől kérdeznék
Hétvégiházba kötettük be 2éve, az ügyintézö szerint lejárt a hűségünk. 80km-re van a ház, úgyhogy a kihelyezett eszközökért leginkább hétvégén tudunk elmenni. Tehát az lenne a terv hogy pénteken felmondjuk a szerződést online, és vasárnap elhoznánk az eszközöket és hétfőn leadnánk őket a közelben (3munkanap van rá). Ez így működhet vagy van valamiféle átfutási ideje a szerződésbontásnak?

(#133214) mobal


mobal
MODERÁTOR

Az normális, hogy a speedtest mérési plafon nekem 870 megabit körül megáll mindig? :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#133215) gduck válasza roger92 (#133208) üzenetére


gduck
addikt

Hard reset volt már? Egy próbát megér ;)

[ Szerkesztve ]

(#133216) roger92


roger92
tag

Szia!

Volt szerencsém és balszerencsém ma bemenni a ceglédi partner üzletbe és pont volt egy Cisco 3925-ös készülék raktáron. Sajnos túl hamar örültem meg ennek, mert már visszáruba van véve, így olyan, mint ha nem is lenne már ott. Ezért nem tudták odaadni nekem. Közölte, hogy csupán három nappal kellett volna korábban betérnem oda.
Készséges volt az ügyintéző és előttem felhívta a háttércsoportot. Csak új modemet hajalandóak már adni a raktárról.
Azt javasolta, hogy nézegessek be az üzletbe és ha pont lesz raktáron, megpróbálja nekem beregisztrálni. Ugyanakkor hozzátette, ez nem szakszerű.
Kértem, hogy ha esetleg beérkezik egy, tegye el a számomra. Azt mondta keresni fog. Azonban sem a telefonszámomat, sem a modem típusát nem akarta felírni. - Elmondása szerint, az elérhetőségem bent van a rendszerben és megjegyezte fejből a készülék típusát. Na, persze... - Így úgy vélem ebből nem lesz semmi, hacsak én nem járok neki mindig utána... :( :F

(#133217) roger92 válasza cocka (#133210) üzenetére


roger92
tag

Kedves cocka!
Meg tudnád mondani kérlek, hogy mennyi idő alatt átt fel a kapcsolat, valamint a vezetékes telefon?
fekete Compal ch7465vf esetében kb 5 perc után van net, a vezetékes telefon meg jóval később. Újraindítást követően 10-13 perc után. Addig tart a szinkronizálás, ez a Cisco esetében némit gyorsabb...

(#133218) afarsang válasza pjen (#133211) üzenetére


afarsang
újonc

Karácsony előtt én is kértem egy 2. VTV boxot, beüzemeltem, kihúztam a KOAXot (LAN maradt) és kb. 3-4 óra után átállt (nagy feketeség után) IPTVre...
Tegnap csináltam egy resetet, azóta akármit csinálok, csak KOAXon van kép... nem áll át...
Szóval passz... :D

(#133219) Tikakukac


Tikakukac
titán

Megjött az infó:
Semmit sem tudnak tenni az ügyben. Semmilyen fejes, vezető, akárkit is kaparnak elő, ez ennyi.

Azért az 2024-ben, hogy nem tud egy telekommunikációs cég a saját rendszerében megoldani egy olyat, hogy egy felmondott szerződést ne számlázzanak tovább+ne követeljenek olyat, amit nem is követelhetnének :DDD
De legalább az ügyfélszolgálat is teljesen suta, azt, hogy a megkereséseket kiadják dátumra, hogy ügyvédnek tudjak írni pontosat az sem megy, arra is hibajegy van felvéve :DD
Milyen lehet istenem ebben a káoszban dolgozni...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#133220) nihill


nihill
őstag

Sziasztok, vodafone.hu honlapra szeretnék bejelentkezni, de azt írja, sikertelen azonosítás, ellenőrizzem a megadott adatokat. Az email és jelszó helyes, nem is adom meg sosem hanem el van mentve a böngészőben.
Előzmény: délelőtt már sikeresen bejelentkeztem ugyanitt ugyanígy, de a belépés után frissített egyet a honlap (nem én refresheltem) és utána azt írta "nincs fiók hozzárendelve a regisztrációmhoz" vagy kb. valami ilyesmit. Nem foglalkoztam vele, de onnantól nem fogadja el az elmentett jelszavamat. Gondoltam valami átmeneti zavar és délutánra megjavul, de nem.
Ilyenkor hogyan tovább?
(ott van hogy kereshetem az ügyfélszolgálatot is, dehát nem írtam el semmit belépésnél)

(#133221) nihill válasza nihill (#133220) üzenetére


nihill
őstag

Megoldás: az ügyfélszolgálat tanácsára az elfelejtett jelszó lehetőséggel kezdeményeztem egy változtatást, aholis ugyan azt adtam meg újnak ami eddig is volt és el volt mentve, és most már ezek után be tudok lépni vele...

(#133222) pjen válasza afarsang (#133218) üzenetére


pjen
félisten

Nekem ma eddig megy UTP n. A kép talán valamivel jobb a koaxon.

[ Szerkesztve ]

(#133223) BaLee válasza kabelmania27 (#133198) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Igen az az elosztó ami a képen van.

Feltöltési értékek:

[kép] [kép]

(#133224) ballazol


ballazol
senior tag

Halihali!

Net L + Alap Tv-csomag
Áprilisban jár le az egyéves hűségszerződésem.
Elvileg 500Ft-tal emelkedik a tarifa.
Van valami teendőm a továbbiakban, vagy, ha nem nyilatkozom, az új áron kapom tovább hűségszerződés nélkül a szolgáltatást?
Esetleg érdemes aláírni újabb hűségszerződést?

Köszi!

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#133225) kabelmania27 válasza BaLee (#133223) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi az infót. Amennyiben a 3,5dB-s kimeneten van a modem, a két 7,5dB-s kimeneten van a tv rendben van a bekötés. Ellenőrizd, hogy az osztónál és a modemnél nem lazult-e ki az F csatlakozó. Ha valamelyik kimenet üres érdemes az osztót kettesre cserélni. Kimenő titkosítást állítsd eröltetve-re.

[ Szerkesztve ]

(#133226) kabelmania27 válasza roger92 (#133208) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Indítsd újra a modemet, három vezetékes eszköznek kapnia kell ipcímet.

(#133227) roger92 válasza kabelmania27 (#133226) üzenetére


roger92
tag

Köszönöm az infót! Természetesen megtörtént az újraindítás, többször is. De modem üzemmódban, van amelyik eszköznek adott publikus IP címet, van amelyiknek nem. Tudom, hogy az első három eszköz kaphat IP címet, de van amikor ad valamelyik portba csatlakoztatva. Majd később, az újraindítást követően meg pont abban a csatlakozóban nem kap. Teljesen random. A router kapott IP címet, míg a számítógép direktbe csatlakoztatva a modembe nem.
Ez a hibajelenség router üzemmódban egyáltalán nem jelentkezik. Ott minden portban csatlakoztatva kap IP címet azonnal.

(#133228) nicu71 válasza ballazol (#133224) üzenetére


nicu71
addikt

Semmit nem kell csinálnod
Valamint szerintem nagyon kevés érv szól az újabb hűség mellett,ellene annál több, mindenesetre a gyakorlati haszna kb egyenlő a nullàval.Ha megfelel neked a jelenlegi ár,szolgàltatás ,akkor hagyd szépen lejárni,és kész .

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#133229) ates2


ates2
senior tag

Márciustól 15,4 százalékkal emeli a Vodafone az árait
A cég szerint 22 százalékot is emelhetnének, de nem teszik.

Aranyosan na. :(((

(#133230) boborján2 válasza ates2 (#133229) üzenetére


boborján2
aktív tag

Trékom kb. ugyanez.

Ők is figyelembe vették az ügyfelek érdekeit és csak 15% :C

Majd arra külön kíváncsi leszek , a tarifákon fog e valaha látszódni , hogy idán már nincs távközlési adó fizetési kötelezettségük. Ezzel éves szinten pár milliárd forint marad náluk.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#133231) pjen válasza boborján2 (#133230) üzenetére


pjen
félisten

Azért nem emeltek 22% ot. :DD

(#133232) LouiS22 válasza boborján2 (#133230) üzenetére


LouiS22
veterán

Fordítsuk meg a kérdést. Ha neked marad hó/év végén a zsebedben pár százezer forint, mit csinálsz vele? Megtartod, vagy odaadod egy koldusnak, alapítványnak?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#133233) boborján2 válasza LouiS22 (#133232) üzenetére


boborján2
aktív tag

Ha arcátlanul sok marad nálam , mert rejtélyes módon elfelejtettem , hogy a bejövő oldalon emeltem miközben a kimenő oldal csökkent, akkor mondjuk a boxok firmware fejlesztésére fordítom hogy ne szívassam agyon az embereket.

Pl. az indiai szoftver fejlesztő varrónők helyett elkezdek keresni hozzáértőket , mert van miből. A zsebemben meg akkor is marad annyi ,hogy jól lakjak.

[ Szerkesztve ]

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#133234) LouiS22 válasza boborján2 (#133233) üzenetére


LouiS22
veterán

Próbáld a nagyobb képet nézni. Te mikroban gondolkozol, a vállalatvezetés meg makroban. Te most a saját kis önös érdekeid nézed csak (nincs ezzel semmi baj), de ha már a kimenő oldalt említetted: munkavállalók bére, annak járulékai, az épületek fenntartása (víz, villany, gáz) - pár dolog, ami egészen biztosan náluk is emelkedett. És azt se felejtsd el, hogy nem jótékonysági szervezetről van szó, hanem profitorientált vállalkozásról. Neked pedig nem kötelező az ügyfelüknek lenni (fájdalmas, de így van).

Mielőtt valaki megint leírja (igaz, nem fogom látni :D), nem, nem vagyok az emberük.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#133235) Nikaré válasza ates2 (#133229) üzenetére


Nikaré
őstag

Optimista és reménykedő vagyok, hogy ennyi százalékkal (minimum) emelkedik a szolgáltatás minősége is!!!!!:(((

(#133236) Tikakukac válasza LouiS22 (#133232) üzenetére


Tikakukac
titán

Kifizetem büntetésként, legalábbis a Voda így gondolkodik:))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#133237) BaLee válasza kabelmania27 (#133225) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Köszi a tippet.

Egy tv-nk van, az egyik kimenet lehet megy tovább a másik szobába de ott nincs tv. Milyen kettes elosztót érdemes venni?

Kimenő titkosítást hol tudom állítani?

(#133238) boborján2 válasza LouiS22 (#133234) üzenetére


boborján2
aktív tag

A boxok renberakása nem a saját kis érdekem.

Nem tudom ez hogy jött le neked az írásomból.
Szerintem ez mindenki közös érdeke (lenne) ,ha nem vízfejek irányítanák a multik fejlesztési stratégiáit.

Neked pedig nem kötelező az ügyfelüknek lenni (fájdalmas, de így van).

Ez annyira fájdalamas ,hogy szolgáltatóváltáskot el is szoktam pár könycseppet morzsolgatni :K
Nekem aztán teljesen mindegy kinek a madzaga jön a házba és kinek fizetek.
Ár/érték a lényeg.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#133239) pjen válasza boborján2 (#133238) üzenetére


pjen
félisten

Tényleg mindegy. A többi se jobb.

(#133240) kabelmania27 válasza BaLee (#133237) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

5-1000Mhz CE feliratút ezek közül bármelyik jó [link] [link] [link] [link] [link]
Utorrent program használata esetén a kimenő titkosítást érdemes eröltetve-re állítani. Érdemes lefuttatni a gépen karbantartó programot, pl wisergistry, ccleaner, spyboot, időnként böngészőből kitörölni a sütiket és az előzményeket.

(#133241) kabelmania27 válasza roger92 (#133227) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg az eszközök tcp/ip beállításainál, hogy automatikusra van-e állítva az ip cím és a dns kiszolgáló.

(#133242) woodworm válasza boborján2 (#133230) üzenetére


woodworm
veterán

Pár hónapos hír, hogy az adócsökkentés fejében fejlesztési programot vállaltak.

(#133243) Tikakukac válasza woodworm (#133242) üzenetére


Tikakukac
titán

2 éves hír, hogy az új fasza rendszerben minden úgy fog csúszni, mint kizsírozott szakadékban a Lada.
Jelenleg ott tartunk, hogy szerződést sem tudnak felbontani rendesen.

Vállalni én is tudok mindent, csak adj előre pénzt :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#133244) boborján2 válasza woodworm (#133242) üzenetére


boborján2
aktív tag

Köszi.

Majd ezt elhiszem , ha nem 25megabit upload lesz a plafon nálam :)

Minden más pont jól működik.
Persze fejlesztés soha nem lesz , merhátitt gigabites internyet is van és kuss legyen.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#133245) woodworm válasza boborján2 (#133244) üzenetére


woodworm
veterán

Nem tisztem védeni őket, de szűklátókörűség a házam előtti kábelek alapján megítélni egy cég fejlesztéseit. Ha pont nem gazdaságos annak az utcának, kistelepülésnek a lefedése, akkor hamar a lista hátulján találja magát. Mennek oda, ahol gazaságosan megtérül a befektetés.

#133243 Tikakukac

Pár hónapos hír:
Orbán ígéretet tett a Telekomnak: januártól egy, 2025-től még egy különadót kivezetne
Szándéknyilatkozatot írt alá Magyarország Kormánya és a 4iG

(#133246) Tikakukac válasza woodworm (#133245) üzenetére


Tikakukac
titán

Örülök a hírnek, ilyenből még 3 tucatot lehetne berakni plusz mellé, hogy nekem személyesen mennyi ígéretet tettek, hogy mi és hogyan lesz. Mind akkora kamu volt, mint egy ház.
Ez a cég egy eszméletlenül sz@rul menedzselt, borzalmas héttérfolyamatszervezéssel "működő", igazi pénzégető berendezés, ahol a végtelenül hulladék informatikai rendszer keveredik a nulla szaktudással és ügyfélközpontúsággal, megspékelve a folyamatos törvénysértésekkel, amiket a falig elvisznek ha kell, mert inkább ölik ügyvédbe a pénzüket, mintsem a problémák megoldásába tennék bele az effortot.
Nem utolsó sorban a hazugságok. Azok a fránya hazugságok. Simán NMHH-nak is keresztbe és kasba kamuznak és gyakorlatilag tehetetlen az ember. Ha nem húzta volna be a T az optikát iszonyat sok könyörgés és protekció plusz magán-ásások közepette, konkrétan el kellett volna költöztetni egy egész irodát.

Úgyhogy ígérjen a főnök dolgokat nyugodtan, de én kérem vissza az adómat ebből a szemétdombból :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#133247) csibor


csibor
őstag

Balatonalmádiban is elérhető a gigabites net. Általánoságban ahol bevezették, van értelmezhető előnye? ping, stabilitás? Itt ugyanazok ~ 30 éves koax vezetékek vannak.

(#133248) roger92 válasza csibor (#133247) üzenetére


roger92
tag

Azért ugyanaz biztosan nem és történhetett fejlesztés, mivel csillagpontos a hálózat. Máskülönben nem lehetetne internet és telefon koax hálózaton.

(#133249) csibor válasza roger92 (#133248) üzenetére


csibor
őstag

Nem hozzáértés a részemről a koax :R Ami biztos a villanyoszlopon levő kábelek 30+ évesek. Amit tudok 500 net este lassul. Jobb minőségért akarok többet fizetni, ezért kérdezek.

(#133250) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!

Per pillanat 5780 ft fizetunk 500as netért és a premium tvert ami valami 60 csatorna vagy mi a fene :)

Most hívtak, hoyg hosszabbítani akarunk-e giganetre es ua a a tv csomag...erre elsore most kaptam egy 7200as ajanlatot...mennyire mondható jónak?
az 1000es net mennyire mukodik rendesen a vodafoneal? úgy értem vannak gondok azzal a modemmel? nekük elég gyakran szakadozik a mostani...

előre is köszönöm a tippeket hozzászólásokat! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.