Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
100800 - 100701
102296 - 102001 102000 - 101901 101900 - 101801 101800 - 101701 101700 - 101601 101600 - 101501 101500 - 101401 101400 - 101301 101300 - 101201 101200 - 101101 101100 - 101001 101000 - 100901 100900 - 100801 100800 - 100701 100700 - 100601 100600 - 100501 100500 - 100401 100400 - 100301 100300 - 100201 100200 - 100101 100100 - 100001 100000 - 99901 99900 - 99801 99800 - 99701 99700 - 99601 99600 - 99501 99500 - 99401 99400 - 99301 99300 - 99201 99200 - 99101 99100 - 99001 99000 - 98901 98900 - 98801 98800 - 98701 98700 - 98601 98600 - 98501 98500 - 98401 98400 - 98301 98300 - 98201 98200 - 98101 98100 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ted_Beneky
senior tag
34 ezret mondtak 2 emberért 2,5 órára. Ebben szóban megegyeztek. Erre fel 3an jöttek és az első kör után mondták hogy nyugodtan pakolásszanak az új helyen, a régiről majd hozzák az utánpótlást, majd 2 óra hosszáig nem jelentkeztek és ezt a végén azzal magyarázták, hogy sokáig tartott a 3 elemes szekrénysort szétszedni és levinni a 3.ról. A számlán meg 3 ember szerepelt 4 órára = 64 ezerért, ezt kellett fizetni.
Ha gondolod nyugodtan bízd meg őket, nekem aztán mindegy, csak gondoltam segít dönteni egy konkrét tapasztalat.
Na, látom már megtörtént.
-
Stylewars_kp
őstag
Az sem mindegy, hol veszed a bútort. Budapestre szegedi üzletben vettünk hálószobabútort. Volt olyan elem, ami önmagában a teljes szállitási díj árával volt olcsóbb, mint Budapesten, 2012-ben.
A konyhabútor is Szegeden készült fusiban, a kettő együtt, meg az én motyóm, plusz egy kanapé ment a platóra, én meg az anyósülésre.
Pesten derült ki, hogy az összetrombitált segítőkből senki sem jön. Szóval ketten a fuvarossal felhordtuk a motyót. Mire felért az asztalos Szegedről, addigra a konyhabútor már fent volt, tudott vele dolgozni.Még jó, hogy beülhettem a teherautóba, ha vonattal kellett volna feljönnöm, miután Szegeden bezártam, feleségemmel ketten pakolhattak volna...

Persze, sok tényezős a dolog. Nem tudom az alap adatokat. Nekünk pont mákunk volt.
-
macilaci78
nagyúr
Szerencsénk volt mert jó áron vettük az összes bútorunkat egy helyen. A bútorbolt bezárása napján 30-40% kedvezménnyel szórtak ki mindent. Így mindent annyiért vagy többért adtunk el, mint amennyiért megvettük. 4 órával számolva azért nem olcsó buli egy költöztetés. Meg kérdéses, hogy ki mennyire ragaszkodik a jelenlegi bútorához stb.
Az sem mindegy, hol veszed a bútort. Budapestre szegedi üzletben vettünk hálószobabútort. Volt olyan elem, ami önmagában a teljes szállitási díj árával volt olcsóbb, mint Budapesten, 2012-ben.
A konyhabútor is Szegeden készült fusiban, a kettő együtt, meg az én motyóm, plusz egy kanapé ment a platóra, én meg az anyósülésre.
Pesten derült ki, hogy az összetrombitált segítőkből senki sem jön. Szóval ketten a fuvarossal felhordtuk a motyót. Mire felért az asztalos Szegedről, addigra a konyhabútor már fent volt, tudott vele dolgozni.Még jó, hogy beülhettem a teherautóba, ha vonattal kellett volna feljönnöm, miután Szegeden bezártam, feleségemmel ketten pakolhattak volna...

-
Stylewars_kp
őstag
Nem fog kijönni a matek. Nem annyival drágább a költöztető, mint amennyivel olcsóbban tudod eladni a használt bútort. Mi is a Pannonpakkot választottuk, pár héten belül költözünk és arra jutottunk, hogy csak a bútorokat, háztartási gépeket vitetjük velük, a többi banános dobozt, zsákot majd apránként elcuccolom.
Kiszállás 6000, óradíj 18000.
Szerencsénk volt mert jó áron vettük az összes bútorunkat egy helyen. A bútorbolt bezárása napján 30-40% kedvezménnyel szórtak ki mindent. Így mindent annyiért vagy többért adtunk el, mint amennyiért megvettük. 4 órával számolva azért nem olcsó buli egy költöztetés. Meg kérdéses, hogy ki mennyire ragaszkodik a jelenlegi bútorához stb.
-
martonx
veterán
-
SirRasor
addikt
Higgy nekem, profi költöztetőkkel nem fog kelleni a 4 óra. Annak sincs értelme, hogy lekötöd őket 4 órányit, aztán 2 óra után meg ott fognak unatkozni.
Persze ha a pénz nem számít, akkor menjen nyugodtan a 4 óra, az a tuti. Ha a pénz is számít, akkor én 2 órányi melóra hívnám oda őket, közben amit lehet meg magam, plusz ismerősökkel oldanék meg. Ez egy ilyen kompromisszumos megoldás lehetne. Minden át is lesz költöztetve az asszony által megszabott időben, és nem dől össze a családi költségvetés sem.Köszönöm mindenkinek a javaslatokat; Ruzsa Trans lett végül a befutó.
2 órára kötöttem le őket 2 fővel, ami így 36k (2x15k+6k kiszállás) -
_Petya_
őstag
-
tisn
veterán
A banános dobozokat miért nem bízzátok rájuk? Mi csak a nagyon szenzitív dolgot vittük személyautóval. Díszporcelán, TV csomagolás nélkül, váza, ilyesmik. Azért néhány banános doboz nehéz volt: könyvek, étkészlet, fém edények, kamra tartalma... 23 db banános doboz fér a B5 Passat kombiba, üresen kipróbáltam. 23 lépcsőfordulót átlag 20 kilós dobozokkal nem kívántam volna.
en mindent veluk vitettem (a tv-t pl. pont azert mert be se fert volna az autoba), pont a torekeny cuccokat nem biznam magamra.
-
macilaci78
nagyúr
Nem fog kijönni a matek. Nem annyival drágább a költöztető, mint amennyivel olcsóbban tudod eladni a használt bútort. Mi is a Pannonpakkot választottuk, pár héten belül költözünk és arra jutottunk, hogy csak a bútorokat, háztartási gépeket vitetjük velük, a többi banános dobozt, zsákot majd apránként elcuccolom.
Kiszállás 6000, óradíj 18000.
A banános dobozokat miért nem bízzátok rájuk? Mi csak a nagyon szenzitív dolgot vittük személyautóval. Díszporcelán, TV csomagolás nélkül, váza, ilyesmik. Azért néhány banános doboz nehéz volt: könyvek, étkészlet, fém edények, kamra tartalma... 23 db banános doboz fér a B5 Passat kombiba, üresen kipróbáltam. 23 lépcsőfordulót átlag 20 kilós dobozokkal nem kívántam volna.
-
martonx
veterán
Hulladékgazdálkodásnál rendelj konkténert (azt hiszem 5 köbméteres a legkisebb), abba aztán azt raksz X napig, amit akarsz, és a végén elszállítják. Viszont emlékeim szerint vagy 70 000 Ft volt 2023-ban.
-
4ron
senior tag
Pro tipp: Amikor költözködtünk a lakásból akkor eladtunk minden nagy bútorunkat. Aki megvette lecipelte. Új házba meg vettem új bútorokat. Egy futóval+kombi tele cuccal elköltöztünk. (ma ez már 2 gyerekkel nyilván nem lenne kivitelezhető)
Nem fog kijönni a matek. Nem annyival drágább a költöztető, mint amennyivel olcsóbban tudod eladni a használt bútort. Mi is a Pannonpakkot választottuk, pár héten belül költözünk és arra jutottunk, hogy csak a bútorokat, háztartási gépeket vitetjük velük, a többi banános dobozt, zsákot majd apránként elcuccolom.
Kiszállás 6000, óradíj 18000.
-
Stylewars_kp
őstag
Pro tipp: Amikor költözködtünk a lakásból akkor eladtunk minden nagy bútorunkat. Aki megvette lecipelte. Új házba meg vettem új bútorokat. Egy futóval+kombi tele cuccal elköltöztünk. (ma ez már 2 gyerekkel nyilván nem lenne kivitelezhető)
-
adrian14
tag
Sziasztok!
Szegeden van olyan cég, aki 3-4 köbméter földet és törmeléket (vegyesen) elvisz? -
adrian14
tag
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

Nekem az utolsó tapasztalatom rossz a Ruzsa transszal. Egy teljes lakást költöztettünk, amit már leszerveztünk telefonon keresztül. Amikor kijöttek a fiúk, mondták hogy kb egy két órát szánnak rá. Az egyik nem akart dolgozni, mert fájt a dereka. Szóval anyós, asszony, én és a másik srác nyomtuk. Majd délután visszajöttek befejezni. Akkor már a derékfájós gyerek és egy másik, aki a nap végére elfáradt és neki sem volt kedve melózni nagyon.
Mellette meg a derékfájós fikázta a házat ahova költöztünk, hogy milyen szar. Szóval jó kis nap volt.
-
lorcsi
veterán
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

Van egy masik Ruzsa nevu szegedi koltozteto
2 eve mi veluk koltoztunk
elore kaptunk bananost es muanyag ladakat
vagy 3 helyrol szedtek ossze a cuccainkat plusz a lakas, tarolo, garazs es ez szuk 2 ora volt
mar nem emlexem mennyit fizettunk
de q gyorsak voltak es a vegen megerte erzesunk volt
ha kell atkuldom oket -
Ted_Beneky
senior tag
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

Szia! A ruzsa transszal rossz tapasztalata van egy ismerősömnek, két hete költözött az egyik albiból a másikba és őket fogadta fel. Long story short: Erős a gyanú hogy jócskán elhúzták és túlárazták az egészet. A Pannonpakk nálunk jól szerepelt kb. 7 éve, ami ugye nem mostanában volt.
-
totya694
őstag
Azt is nehéz forintosítani ha valakinek becsípődik a dereka bútor cipelés közbe....
-
Gergello
addikt
Nem tudom, hogy új-e, nekünk 2023-ban volt felújítás, én minden kis dolgot intéztem, mindent ürítettem, nekik "csak" a nagy bútorokat, gépeket kellett elvinni egy garázsba, aztán a felújítás végén ugyanez vissza. Mindkétszer 1-1 órára jöttek, de sokkal hamarabb végeztek. 1 órákban ment az elszámolásuk, ha 40 perc alatt végeztek, akkor is 1 órát kellett fizetni. 2-en jöttek, esetemben autó se kellett, mert a garázs a ház alatt van. 2x16 ezret nekem bőven megért, hogy nem kellett négyőnknek belegebedni a kanapé, szekrény, mosógép stb. lépcsőházba cipelésébe.
Látva, hogy nálunk 40 perc alatt mi mindent lehordtak, elképzelni nem tudom, miért kellene őket 4 órára lekötni.Több a kár ha saját magunk próbáltuk volna. Ezek az emberek tudnak emelni. Adtam még 4x1000 jattot is, ajánlom ezt a csapatot én is.
-
martonx
veterán
Ez új most, hogy ilyen óra alapon kell lekötni ?
Nekem 10 éve pannonpakknak megírtam, hogy mit kell vinni: 2 ágy, szekrénysor, komód, hűtő, mosógép, stb. Adtak ajánlatot, elfogadtam.
4 en jöttek, mint a vadállat kidurrantották, eszméletlen profin, nem az órát nézte senki.
(Előtte mi minden kiürítettünk, dobozoltunk, áthordtunk.)Nem tudom, hogy új-e, nekünk 2023-ban volt felújítás, én minden kis dolgot intéztem, mindent ürítettem, nekik "csak" a nagy bútorokat, gépeket kellett elvinni egy garázsba, aztán a felújítás végén ugyanez vissza. Mindkétszer 1-1 órára jöttek, de sokkal hamarabb végeztek. 1 órákban ment az elszámolásuk, ha 40 perc alatt végeztek, akkor is 1 órát kellett fizetni. 2-en jöttek, esetemben autó se kellett, mert a garázs a ház alatt van. 2x16 ezret nekem bőven megért, hogy nem kellett négyőnknek belegebedni a kanapé, szekrény, mosógép stb. lépcsőházba cipelésébe.
Látva, hogy nálunk 40 perc alatt mi mindent lehordtak, elképzelni nem tudom, miért kellene őket 4 órára lekötni. -
Gergello
addikt
Higgy nekem, profi költöztetőkkel nem fog kelleni a 4 óra. Annak sincs értelme, hogy lekötöd őket 4 órányit, aztán 2 óra után meg ott fognak unatkozni.
Persze ha a pénz nem számít, akkor menjen nyugodtan a 4 óra, az a tuti. Ha a pénz is számít, akkor én 2 órányi melóra hívnám oda őket, közben amit lehet meg magam, plusz ismerősökkel oldanék meg. Ez egy ilyen kompromisszumos megoldás lehetne. Minden át is lesz költöztetve az asszony által megszabott időben, és nem dől össze a családi költségvetés sem.Ez új most, hogy ilyen óra alapon kell lekötni ?
Nekem 10 éve pannonpakknak megírtam, hogy mit kell vinni: 2 ágy, szekrénysor, komód, hűtő, mosógép, stb. Adtak ajánlatot, elfogadtam.
4 en jöttek, mint a vadállat kidurrantották, eszméletlen profin, nem az órát nézte senki.
(Előtte mi minden kiürítettünk, dobozoltunk, áthordtunk.) -
garga pista
őstag
Áááálljunk meg egy picikét. Akkor az a 66k a 4 órára soknak számít?
Ja ez boba6+tisn -nek írtam
Na egyébként én csinálnék mindent, amennyire csak lehet. A vicc az, hogy ha volna rá idő, MINDENT át tudnék vinni saját kocsival.
Feleségemtől kaptam határidőt, hogy már pedig hamar el kell készülni vele.
A 4+ órát is ő kötötte ki, mert előzőleg nem költöztetőkkel 4-5-6 óra volt a költözés és ezt veszi alapul.Fú, nem irigyellek. Én mikor havertól albérletből költöztem át, volt vagy 2 hónap
De ott csak én voltam egyedül, plusz neki se volt sürgős, meg jutányos áron laktam ott.Olvasgattam a tv témát, nekem van egy kis LG a hálóban, amit 2018-ban vettem, még mindig jön néha rá frissítés, Youtube+Netflix appot használom, azok változatlan módon mennek. Annyi trükköt lehet bevetni, hogy nálam mindegyiken le van tiltva az automatikus frissítés, csak felkínálja bekapcsoláskor. Ha jön egy új sw, jó ideig kihagyom a telepítést, van-e a neten rá panasz és ha egy ideig nincs semmi, akkor engedem fel. De ahogy 4ron írja, nincs buta tv-re igény már. Egyébként meg buta tv-ként simán elmegy, a Samsunghoz amit adnak egyszerű távot, szerintem teljesen jó. De az LG által adott távirányítón sincs túl sok gomb, szerintem 15 évvel ezelőtti távirányítón, de egy CRT tv-jén is több gomb volt

Mondjuk ha nagyon be van lassulva a tv rendszere, lehet egy gyári beállítás segít rajta. Egyébként meg a sok adatgyűjtést nem kötelező elfogadni, most feldobta kb. 1 hónapja nekem is a tv, az 5-ből 1-et fogadtam el úgy emlékszek. -
martonx
veterán
Áááálljunk meg egy picikét. Akkor az a 66k a 4 órára soknak számít?
Ja ez boba6+tisn -nek írtam
Na egyébként én csinálnék mindent, amennyire csak lehet. A vicc az, hogy ha volna rá idő, MINDENT át tudnék vinni saját kocsival.
Feleségemtől kaptam határidőt, hogy már pedig hamar el kell készülni vele.
A 4+ órát is ő kötötte ki, mert előzőleg nem költöztetőkkel 4-5-6 óra volt a költözés és ezt veszi alapul.Higgy nekem, profi költöztetőkkel nem fog kelleni a 4 óra. Annak sincs értelme, hogy lekötöd őket 4 órányit, aztán 2 óra után meg ott fognak unatkozni.
Persze ha a pénz nem számít, akkor menjen nyugodtan a 4 óra, az a tuti. Ha a pénz is számít, akkor én 2 órányi melóra hívnám oda őket, közben amit lehet meg magam, plusz ismerősökkel oldanék meg. Ez egy ilyen kompromisszumos megoldás lehetne. Minden át is lesz költöztetve az asszony által megszabott időben, és nem dől össze a családi költségvetés sem. -
tisn
veterán
Áááálljunk meg egy picikét. Akkor az a 66k a 4 órára soknak számít?
Ja ez boba6+tisn -nek írtam
Na egyébként én csinálnék mindent, amennyire csak lehet. A vicc az, hogy ha volna rá idő, MINDENT át tudnék vinni saját kocsival.
Feleségemtől kaptam határidőt, hogy már pedig hamar el kell készülni vele.
A 4+ órát is ő kötötte ki, mert előzőleg nem költöztetőkkel 4-5-6 óra volt a költözés és ezt veszi alapul.szerintem nalunk anno kellett a 4 ora
hoztak 50 almasladat de nem volt eleg, +20, plusz volt vagy 30 doboz is, meg a butorok
az egyedul athordas dragabb lett volna benyaban (szeged -> sanyifalva)de a ti cuccotokkal igy ranezesre tenyleg meglesz 1-2 ora alatt.
-
SirRasor
addikt
Az ár jó, viszont a 4 órát túlzónak tartom. Én is PannonPakk-kal költöztettem legutóbb kétszer is. Utoljára 2023-ban 16 ezer Ft volt az óradíjuk 1 autó, 2 ember. Viszont az a 2 ember akkora kanapékat vitt, hogy a haverokkal 4-en se bírtuk. Esetemben mindkétszer bőven belefértek az 1 órán belülre. Én a helyedben inkább olyan irányba vinném el ezt a történetet, hogy 2 órába mi az, amit bele lehet és érdemes sűríteni profi költöztetőkkel, és a maradék apróságok költöztetését meg megoldanám családon, baráti körön belül. Vagy ha egy szalmaszálat nem akarsz keresztbe tenni, és hagyni, hogy mindent ők csináljanak, akkor tényleg 4 óra lesz, annak pedig ennyi az ára.
Áááálljunk meg egy picikét. Akkor az a 66k a 4 órára soknak számít?
Ja ez boba6+tisn -nek írtam
Na egyébként én csinálnék mindent, amennyire csak lehet. A vicc az, hogy ha volna rá idő, MINDENT át tudnék vinni saját kocsival.
Feleségemtől kaptam határidőt, hogy már pedig hamar el kell készülni vele.
A 4+ órát is ő kötötte ki, mert előzőleg nem költöztetőkkel 4-5-6 óra volt a költözés és ezt veszi alapul. -
martonx
veterán
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

Az ár jó, viszont a 4 órát túlzónak tartom. Én is PannonPakk-kal költöztettem legutóbb kétszer is. Utoljára 2023-ban 16 ezer Ft volt az óradíjuk 1 autó, 2 ember. Viszont az a 2 ember akkora kanapékat vitt, hogy a haverokkal 4-en se bírtuk. Esetemben mindkétszer bőven belefértek az 1 órán belülre. Én a helyedben inkább olyan irányba vinném el ezt a történetet, hogy 2 órába mi az, amit bele lehet és érdemes sűríteni profi költöztetőkkel, és a maradék apróságok költöztetését meg megoldanám családon, baráti körön belül. Vagy ha egy szalmaszálat nem akarsz keresztbe tenni, és hagyni, hogy mindent ők csináljanak, akkor tényleg 4 óra lesz, annak pedig ennyi az ára.
-
boba6
senior tag
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

+1 a Pannonpakkra
nem olcsó de profi -
SirRasor
addikt
-
tisn
veterán
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

pannonpakkal koltoztem mar 3x, nekem bevaltak. olcso nem lesz.
mondanm, hogy segitek pakolni de egy fos a derekam
-
DarkByte
addikt
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

Én valakitől a Pannonpakk-ot kaptam tippnek anno, ezt írtam fel ha szükségem lesz rá. [link] Valójában még nem volt alkalmam kipróbálni.
-
totya694
őstag
-
SirRasor
addikt
2 hét múlva költözünk! Tudtok olcsó költöztetőt?
Vagy esetleg valakinek van platós kocsi/teherautó/kisbusz, aki eljönne max 4 órában, júni 6-án (péntek) kb. 11:00-től?
Szeged, Makkosháza -> Tápéi kiskertek - 8 perc, 3,2 kmNagy bútorok nem lesznek! 4 ágy, 2 asztal, pár polc - ezek persze szétszedve, a többi meg doboz. Háztartási gépekből csak a mosógép jön, de az is 2 részletben: betontömböt külön viszem. Nem most akarok sérvet kapni

Gugliban Ruzsa Transt találtam - kalkulátoruk alapján 4 órára 2 fő+1 autó 66k volna. Ez amúgy jó árnak számít?
Köszönöm előre is a tippeket

-
4ron
senior tag
A kutyának nem kellenek már a buta tévék, nincs rá vevői igény. Az a réteg, akinek nincs rá igénye, annyira kicsi, hogy nem éri meg külön szegmenst fenntartani számukra.
-
quailstorm
félisten
Nem cél a felhasználóbarátság. A cél a profit.
-
totya694
őstag
Én úgy gondolom továbbra is szükség lenne a "normális" TV-kre amelyek nem tartalmaznak "okosságot".Az alap elgondolás jó volt csak a gyakorlatban már
nem tudták felhasználó barát módon kivitelezni gondolok itt a reklámokra...
-
DarkByte
addikt
Almát hasonlítasz körtéhez. Az LG alatt webOS szoftver fut. Szerintem a lenne tökéletes, ha a TV alapfunkciói az okosító nélkül is menne és az okosítót külön lehetne kapcsolni.
Semmi sem akadályoz meg abban hogy az alap okos szoftverét a TV-nek minimumon használd és rádugj HDMI-n egy Android TV okosítót. Én is így használom a Samsung TV-m kezdetek óta, Mi Box-al. HDMI CEC miatt akár elég csak a TV távirányítója vezérelni az egészet.
Egyébként szerintem a következő TV-m TCL lesz. Szüleimnek vettem egyet tavaly ajándékba és teljesen meglepett mennyire használható és fürge rajta az Android TV rész.
Talán ami az Android TV ellen szól hogy nem tetszik az egyre több kikapcsolhatatlan, átrendezhetetlen szponzorált ajánló kontent amit kirak a home screen-re. De persze ezt a többi gyártó is sajnos egyre jobban építi befelé.
Kb. csak Steam Link-et próbálgattam amúgy a Samsung TV saját szoftverén direktben, a Steam Controller dongle-jét rá lehett szúrni a TV USB portjára és tök jól működött; de közben vicces módon azt a Samsung száműzte erről a 2017-es TV sorozatról, Android TV-n pedig lett rá kliens.
Egyébként ha valaki teljesen natúr TV-t akar az okosítások nélkül, annak egy digital signage kijelzőt kell szereznie. Itt egy igen hosszú, de marha érdekes videó egy ilyenről. [link]
-
tisn
veterán
Az adatlapomon lévő LG TV, semmilyen okos funkciót nem használok. PCMCIA kártya és koax kábelen jönnek a csatornák, mellette HDMI-n számítógép, laptop. Bekapcsolás után a csatornaválasztó menü több, mint 1 perc után érhető el.
nalam is digi van tvnek, filmet meg n***e-rol geprol nezek.
-
ritkaság
aktív tag
esetleg ha látsz valahol építkezést és a sóderben szoktak lenni néha nagyobb kavicsok is. Vagy: a reptér fele a temető vonalában a bajai úton láttam egy nagyobb földmunkát. Lehet ott is kifordítanak egy-egy nagyobb kavicsot. Vagy máshol a városban ahol van földmunka. A Tisza partra is dobáltak hoztak vittek az emberek sok mindent, mintha rémlett volna, hogy láttam ott...
Kösz! Elvileg megoldódott.
-
macilaci78
nagyúr
Almát hasonlítasz körtéhez. Az LG alatt webOS szoftver fut. Szerintem a lenne tökéletes, ha a TV alapfunkciói az okosító nélkül is menne és az okosítót külön lehetne kapcsolni.
-
totya694
őstag
Az adatlapomon lévő LG TV, semmilyen okos funkciót nem használok. PCMCIA kártya és koax kábelen jönnek a csatornák, mellette HDMI-n számítógép, laptop. Bekapcsolás után a csatornaválasztó menü több, mint 1 perc után érhető el.
Van egy még szinte első kiadású 55”-os Samsung okos tv az gyors de egy fiatalabb szintén okos LG már lényegesen lassabb. Olyan mint ha nem is egy országba készültek volna. Az tény,hogy egyik okossága sem ér semmit.
-
macilaci78
nagyúr
Az adatlapomon lévő LG TV, semmilyen okos funkciót nem használok. PCMCIA kártya és koax kábelen jönnek a csatornák, mellette HDMI-n számítógép, laptop. Bekapcsolás után a csatornaválasztó menü több, mint 1 perc után érhető el.
-
macilaci78
nagyúr
-
totya694
őstag
Én a Telecomtól kaptam a TV-k mellé 1-1 Androidos vackot újonnan 5-10mp volt a bootolás fél év után most több mint egy perc...
-
pulutodurumo
őstag
Egy ideális világban. De egy átlag TV-ben olyan SoC van, amit egy dzsunka tabletbe is szégyen lenne belerakni. Megy amíg megy, azt' annyi. Én is tavaly ruháztam be kábé egy húszasért egy androidos boxra. Így nem kell lecserélni a régi tévét. Olcsó is, kínai is, de legalább van Google cert, és kapott nemrég frissítést.
Plusz, így csak a Google csicskája vagyok. Remélem legalábbis, eddig nem derült ki semmi turpisság a boxról, talán nem kémked így utánam a Kínai Kommunista Párt. Múltkor néztem egy új LG tévét, kábé öt EULA volt benne, hogy milyen remek reklámokat fog kapni a tulaja, és hogy monitorozza az összes mindent. -
tlac
nagyúr
Az emberek saját magukat. Egy TV adjon szép képet, esetleg valami értelmezhető hangot. Majd egy 50$-os kütyüvel naprakészen tartom az okos funkciókat, ne kelljen az amúgy teljesen jól működő TV-met (autómat, hűtőmet, porszívómat) 3-5 évente lecserélnem, ha ragaszkodom a teljes funkcionalitáshoz.
ha érdeke lenne a tv-gyártónak, akkor a szoftvert is tudná napra készen tartani és akkor még a kütyü sem kellene
-
macilaci78
nagyúr
Az emberek saját magukat. Egy TV adjon szép képet, esetleg valami értelmezhető hangot. Majd egy 50$-os kütyüvel naprakészen tartom az okos funkciókat, ne kelljen az amúgy teljesen jól működő TV-met (autómat, hűtőmet, porszívómat) 3-5 évente lecserélnem, ha ragaszkodom a teljes funkcionalitáshoz.
-
skopy
tag
-
nap
addikt
Sziasztok.
Hátha találkozott már valaki ilyenl a problémával.
Egy kb. 3 éves Samsung tv -re nem tudjuk feltenni a MAX -ot. Az app-ból kiválasztva feldobja, hogy telepíthető, rákattintok a telepítés gombra, egy pár másodperc múlva a telepítés felirat helyett MÉGSE felirat lesz és semmit sem csinál.
Frissítetted a tv szoftverét előtte?
-
SirRasor
addikt
Sziasztok.
Hátha találkozott már valaki ilyenl a problémával.
Egy kb. 3 éves Samsung tv -re nem tudjuk feltenni a MAX -ot. Az app-ból kiválasztva feldobja, hogy telepíthető, rákattintok a telepítés gombra, egy pár másodperc múlva a telepítés felirat helyett MÉGSE felirat lesz és semmit sem csinál.
Android verzió...
Hihetetlen hogy szopatja a gugli az egész világot
-
skopy
tag
Sziasztok.
Hátha találkozott már valaki ilyenl a problémával.
Egy kb. 3 éves Samsung tv -re nem tudjuk feltenni a MAX -ot. Az app-ból kiválasztva feldobja, hogy telepíthető, rákattintok a telepítés gombra, egy pár másodperc múlva a telepítés felirat helyett MÉGSE felirat lesz és semmit sem csinál.
-
csoszogi
tag
esetleg ha látsz valahol építkezést és a sóderben szoktak lenni néha nagyobb kavicsok is. Vagy: a reptér fele a temető vonalában a bajai úton láttam egy nagyobb földmunkát. Lehet ott is kifordítanak egy-egy nagyobb kavicsot. Vagy máshol a városban ahol van földmunka. A Tisza partra is dobáltak hoztak vittek az emberek sok mindent, mintha rémlett volna, hogy láttam ott...
-
macilaci78
nagyúr
Sziasztok!
Lenne 400 db műanyag vödör Domaszéken, amit Budapestre kellene juttatni. 2,5 és 5 literes vödrök műanyag zsákba csomagolva. A korábban bejáratott Oszkár-os logisztikai partner már leadta a kulcsot, nem dolgozott ott, úgyhogy most kell egy alternatíva.
Van valakinek olyan ötlete, ami nem futárszolgálat, vagy raklapos szállítás, mert ezeknek az eladó nem örül...Köszi!

-
ritkaság
aktív tag
-
boba6
senior tag
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Honnan tudnék szerezni 1db kb. két öklömnyi kavicsot? -
tisn
veterán
Én csak valamilyen betontömböt láttam benne.
az mar a koltsegmernokok miatt van

-
Polemius
senior tag
Remek ötletek! Én is csak betont láttam mosógépben súlyként...
És mit is mondtatok, melyikőtök akarja nekem adni a sajátját?
-
macilaci78
nagyúr
-
veze
őstag
-
totya694
őstag
-
Polemius
senior tag
-
skopy
tag
-
totya694
őstag
-
tisn
veterán
-
Polemius
senior tag
Van valakinek tippje, hol lehet Szegeden vagy a környékén sín (vasúti/villamos) darabot venni?
Nem egy egész szál kellene, csak 20-30 centis darab. -
martonx
veterán
-
macilaci78
nagyúr
A bíztatás még 3k lesz. Szívesen.
-
tisn
veterán
nalam is vacakol egy, mennyi a kiszallasi dijad + munkadij?

(valojaban nem szerencsere)
-
szabzoltan1
tag
-
mAtech
aktív tag
Ügyes vagy!
Spóroltál pénzt magadnak. -
martonx
veterán
A múltkori redőnyös mizéria vége az lett, hogy sikerült saját kezűleg megcsinálni az egyik behúzót, a másikat pedig cserélnem kellett, amit a javasolt boltban kemény 2200 Ft-ért meg tudtam venni. Szóval 2200 Ft-ból megoldottam az egészet! Köszönöm a tippeket!
-
Polemius
senior tag
Ma reggel érdekes, és elég abszurd szituba keveredtem. A társasház kapubejáróján álltam ki autóval az utcára lépésben (automata kapu, villogó sárga fény, egyesben csúsztatott kuplunggal lépésben), ennek ellenére a járdán, amin keresztül kell jutnom az úttestre egy 4 éves körüli kisgyerek elém futóbiciklizett. Fékeztem, még éppen sikerült is megállnom, még jó, hogy tényleg lépésben mentem.
Azaz nem történt semmi.
Kivéve, hogy a gyerek megijedt apja nagyon durván túlreagálta a helyzetet, és mindenképpen rendőrt akart hívni, elállta az utamat, nehogy elhagyjam a helyszínt, ahol nem történt semmi, csak majdnem.
Kíváncsi vagyok, hogy ilyen helyzetben, ha mondjuk nem veszem észre a gyereket, mert mondjuk tolatva állok ki a garázsból, vagy nem sikerül időben lefékeznem, mert 80 évesen nulla reflexszel vezetek autót, netán terepjáróm lenne, és esélyem sincs észrevenni a 4 éves futóbiciklis gyereket, akkor vajon ilyen esetben ki lett volna a hibás?Jogilag tudtommal te lennél a hibás. Ilyen helyzetben, mint tolatásnál is, ha szükséges, akkor segítő személyt kellene odaállítanod.
Persze az elmélet meg a realitás ilyenkor többnyire erősen eltér egymástól. -
totya694
őstag
Én kidugom a röfi orrát (passat b5 1.9 tádé). Mindenki félreugrik.

Tolatva kell és kapu vonalában 1-2 gáz fröccs és a diesel kipufogó szagtól még az utca is kiürül
-
Stylewars_kp
őstag
Köszi a választ! Igen, én is mindig tök óvatosan állok ki az udvarból, pont ezért, mert senkit nem akarok elütni. És nem is lett volna szóra sem érdemes az egész, ha az Apuka nem kezdi el teljesen értelmetlenül eszkalálni a semmit azzal, hogy nem engedett utamra és mindenáron rendőrt akart hívni a semmiért. Szerencséjére mielőtt tettlegességre került volna a sor belátta, hogy végülis tényleg nem történt semmi, nincs miért megaláztatnia magát. Gyanítom a telefonjában a rendőrök is ugyanerről győzködték, hogy miért jönnének ki, miért tartóztat fel, ha nem is történt semmi.
Nagy az isten állatkertje.Én kidugom a röfi orrát (passat b5 1.9 tádé). Mindenki félreugrik.

-
martonx
veterán
Én anno kérdeztem ezt KRESZ-en az oktatótól (mondjuk ennek már sok-sok éve).
És azt válaszolta hogy a járdán a gyalogosnak minden körülmények között elsőbbsége van, még ha ki is írják hogy "vigyázz autó", meg villog a sárga lámpa az elektromos kapuknál, vagy dudálsz. Nyilván a te esetedben nem történt semmi, így rendőrt hívni és várni szerintem teljesen felesleges lett volna (szerintem az maximum akkor indokolt ha komolyabb személyi sérülés történik). Szerintem itt rendőr függő lett volna a dolog, mondjuk hogy 1 óra mire kiérnek, de után dönthet úgy hogy te voltál figyelmetlen (bár igazából megbüntetni nem tudna -> kapsz egy szóbeli figyelmeztetést?
), vagy tényleg gyámügy (a szülő felel a gyerekért). Én is inkább utóbbira tippelnék. Viszont ha elütöd, akkor szerintem mindenképpen te lettél volna a felelős. Mindig azt tanítom a kisebb kölkömnek hogy figyeljen oda, és ha autót lát azonnal álljon meg (de eleve inkább ott megyek mellette).
Mondjuk én is úgy szoktam mindig kiállni a garázsból hogy bármikor megtudjak állni (elő is szokott fordulni néha), vagy ha van velem valaki (gyerek, asszony) akkor kiállítom hogy figyeljen.Köszi a választ! Igen, én is mindig tök óvatosan állok ki az udvarból, pont ezért, mert senkit nem akarok elütni. És nem is lett volna szóra sem érdemes az egész, ha az Apuka nem kezdi el teljesen értelmetlenül eszkalálni a semmit azzal, hogy nem engedett utamra és mindenáron rendőrt akart hívni a semmiért. Szerencséjére mielőtt tettlegességre került volna a sor belátta, hogy végülis tényleg nem történt semmi, nincs miért megaláztatnia magát. Gyanítom a telefonjában a rendőrök is ugyanerről győzködték, hogy miért jönnének ki, miért tartóztat fel, ha nem is történt semmi.
Nagy az isten állatkertje. -
-Tsaba-
tag
Én anno kérdeztem ezt KRESZ-en az oktatótól (mondjuk ennek már sok-sok éve).
És azt válaszolta hogy a járdán a gyalogosnak minden körülmények között elsőbbsége van, még ha ki is írják hogy "vigyázz autó", meg villog a sárga lámpa az elektromos kapuknál, vagy dudálsz. Nyilván a te esetedben nem történt semmi, így rendőrt hívni és várni szerintem teljesen felesleges lett volna (szerintem az maximum akkor indokolt ha komolyabb személyi sérülés történik). Szerintem itt rendőr függő lett volna a dolog, mondjuk hogy 1 óra mire kiérnek, de után dönthet úgy hogy te voltál figyelmetlen (bár igazából megbüntetni nem tudna -> kapsz egy szóbeli figyelmeztetést?
), vagy tényleg gyámügy (a szülő felel a gyerekért). Én is inkább utóbbira tippelnék. Viszont ha elütöd, akkor szerintem mindenképpen te lettél volna a felelős. Mindig azt tanítom a kisebb kölkömnek hogy figyeljen oda, és ha autót lát azonnal álljon meg (de eleve inkább ott megyek mellette).
Mondjuk én is úgy szoktam mindig kiállni a garázsból hogy bármikor megtudjak állni (elő is szokott fordulni néha), vagy ha van velem valaki (gyerek, asszony) akkor kiállítom hogy figyeljen. -
zsotesz81
senior tag
https://www.foodora.hu/restaurant/i52m/boor-burger
Én a smashed-eket kóstoltam, elég jó adag, mondjuk meg bírtam enni kettőt ,de akkor már nagyon tele voltam. Egy burger+krumplival is jól lehet lakni -
lorcsi
veterán
-
tisn
veterán
-
zsotesz81
senior tag
-
lorcsi
veterán
-
tisn
veterán
-
garga pista
őstag
-
hkaroly
csendes tag
-
totya694
őstag
Még várok hát ha van "tuti" megoldás.
Azt vettem észre,hogy a marketplace az AI integrálása óta szinte megbénult,elbutult a keresője.Pl.Marketplace,Járművek,autók és erre mint ha egy roncs telepre irányítana csak 20+ éves autók azokból feldob 30-40db-ot és elkezd gyerek játékautókat listázni.
Nagyon nem szeretném ha egy "ilyen tudású AI" készítené el a gyógyszereimet... -
martonx
veterán
Dudálni nem szoktam, szvsz meg is lincselnének a többi lakók, de még az utcában lakók is (én is rühellném, ha egész nap dudálas lenne az utcában) . Ez egy 30-as övezet, mindenhol társasházak, garázsok az aljaikban. A kapuban van sárga villogó, ami a gyalogosoknak jelzi, hogy nyitva a kapu.
Kamerám nincs,de ezek után szerintem veszek az autóba egyet.
A történet vége annyi volt, hogy miután emberünk telefonon percekig magyarázta a rendőrségnek a kapubeállót elállva a semmit, nekem meg időre kellett a gyerekeket vinnem az iskolába, miközben nem történt semmi Apuka ijedtségén kívül. Tőle messzebb álldogáltam a gyerekeimmel, és próbáltunk rájönni, hogy mi baja Apukának. Egy idő után megelégelve a telefonos bohóckodását, elindultam az Apuka felé, hogy legalább legyen tényleg miért kihívnia a rendőrséget.
Mikor karnyújtásnyira értem, annyit mondott a telefonba: akkor inkább nem eszkalálom tovább a helyzetet, és gyorsan elhúzta a csíkot a gyerekkel.
Szvsz hálásnak kellett volna lennie, hogy ennyire óvatosan álltam ki, és jók voltak a reflexeim, nemhogy még neki elállnia az utat, és rendőrt hívni, mikor nem is történt semmi.
De azóta is motoszkál bennem, hogy mi lett volna, ha a gyerek megsérül, akkor ki lett volna a felelős. Apuka, mert nem vigyázott a gyerekre, vagy én, bármilyen óvatosan is állok ki? -
Gergello
addikt
Ma reggel érdekes, és elég abszurd szituba keveredtem. A társasház kapubejáróján álltam ki autóval az utcára lépésben (automata kapu, villogó sárga fény, egyesben csúsztatott kuplunggal lépésben), ennek ellenére a járdán, amin keresztül kell jutnom az úttestre egy 4 éves körüli kisgyerek elém futóbiciklizett. Fékeztem, még éppen sikerült is megállnom, még jó, hogy tényleg lépésben mentem.
Azaz nem történt semmi.
Kivéve, hogy a gyerek megijedt apja nagyon durván túlreagálta a helyzetet, és mindenképpen rendőrt akart hívni, elállta az utamat, nehogy elhagyjam a helyszínt, ahol nem történt semmi, csak majdnem.
Kíváncsi vagyok, hogy ilyen helyzetben, ha mondjuk nem veszem észre a gyereket, mert mondjuk tolatva állok ki a garázsból, vagy nem sikerül időben lefékeznem, mert 80 évesen nulla reflexszel vezetek autót, netán terepjáróm lenne, és esélyem sincs észrevenni a 4 éves futóbiciklis gyereket, akkor vajon ilyen esetben ki lett volna a hibás?Kamerád van fent ? Mi lett a vége ? Te hívtál rendőrt, mert nem engedett ki ?
-
johnny82
őstag
A Cserzy Mihály utcában laktam, pár lakót a garázsajtó hangja is zavart, amin keresztül a belső udvari beállókhoz, garázsokhoz vezetett az út. Szerintem fel is jelentettek volna, ha csak egyszer is megpöccintem a dudát a szárazbejárón.
Ilyen esetben én is szoktam 2 rövidet dudálni. Lakóknak meg elmagyaráznám miért is van ez. Vagy ha nekik ez nem felel meg, jöhet segíteni a kiállásomat minden reggel.
Inkább ez, mint egy elütött gyerek. -
macilaci78
nagyúr
Esetleg ilyenkor egy rövidet dudálni a kiállás pillanatában? Aki gyalog jön az figyelmeztetve érezze magát hogy valaki jön kifelé.
Belvárosban lakom és ott ezt rendszeresen alkalmazzák mert ott sem lehet látni ki sétál a járdán épp.
És biciklivel is mennek ott szép számmal emberek a járdán. Az nem fog tudni megállni ha elé hajt kocsival valaki.
A Cserzy Mihály utcában laktam, pár lakót a garázsajtó hangja is zavart, amin keresztül a belső udvari beállókhoz, garázsokhoz vezetett az út. Szerintem fel is jelentettek volna, ha csak egyszer is megpöccintem a dudát a szárazbejárón.
Új hozzászólás Aktív témák
-
100800 - 100701
102296 - 102001 102000 - 101901 101900 - 101801 101800 - 101701 101700 - 101601 101600 - 101501 101500 - 101401 101400 - 101301 101300 - 101201 101200 - 101101 101100 - 101001 101000 - 100901 100900 - 100801 100800 - 100701 100700 - 100601 100600 - 100501 100500 - 100401 100400 - 100301 100300 - 100201 100200 - 100101 100100 - 100001 100000 - 99901 99900 - 99801 99800 - 99701 99700 - 99601 99600 - 99501 99500 - 99401 99400 - 99301 99300 - 99201 99200 - 99101 99100 - 99001 99000 - 98901 98900 - 98801 98800 - 98701 98700 - 98601 98600 - 98501 98500 - 98401 98400 - 98301 98300 - 98201 98200 - 98101 98100 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Apple Mac Mini 2023 M2 8GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- 11 akkuciklus! - MacBook Air M4 13" 16GB RAM/ 256GB SSD - 27% Áfa - 0501BE
- Lenovo Idea Tab Plus 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X12 Detachable i5-11G I 16GB I 512SSD I FHD+ Touch I Cam I W11 I Gari!
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Ryzen AI 7 PRO 350W Radeon 860M 32 GB RAM 7500 MT/s 512 GB 3év gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





