Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
8100 - 8001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rolly
veterán
-
maláj
addikt
-
Attix82
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
Rolly
veterán
-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
-
Zoli1222
addikt
-
Old fox
tag
-
SirRasor
addikt
-
Rawulf
őstag
ga-g31m-es2l rev2.4
a képhibát(ami vRam -nak tűnt) könnyen orvosoltam, csak meg kellett emelni a venti fordulatát. Tehát melegedés volt. A hűtő referencia 8800gts így a forrósodó gpu blokkja visszamelegíthette a vram -okat, ezért láthattam ilyen csúnyaságot.
Viszont azt követő újraindulás az valami program/driver lesz. Nagyon érdekes: Több típusú és méretű memória modullal, és azok variációjával teszteltem, aminek az lett az eredménye hogy XP alatt ha 4GB memó van a rendszerben akkor nincs kékhalál, nincs újraindulás
32bites xp és a feladatkezelő szerint nincs is nagy memória használat, ezért különös. Igazából csak találgatok, de mintha a 8800 -asok memóriaszivárgását anno driverből próbálták megoldani. Lehet hogy a Crysis 2 esetében a driver (driverek) használja a rendszer memóriáját. Hangsúlyozom csak, lehet...Vennék olcsón 2x 2GB legolcsóbb 800 -as ram -ot
'FI' bios és '9.3.0.1020 WHQL' intel chipset driver fenn?
-
csabaf1
csendes tag
Köszönöm!
Nem éppen erre gondoltam, de ez is megoldotta, és legalább tudok gépezni. Közben megnéztem a 120-as vinyót és érdekes dolgot tapasztaltam rajta:
[link]
Nem tudom mennyire látszik jól. Mobiltelefonnal készítettem a képet. Szóval tegnap még minden működött, aztán estére elszállt a vinyó, illetve az a kis pöcs ott róla. De hát mi a fene történhetett, hogy ez lett vele?
Meg lehet, illetve meg tudja ezt valaki csinálni? Gondolkodtam sokat, hogy mi van rajta amit nem pótolhatok, aztán rájöttem: Az utóbbi 5-6 év összes magánjellegű fényképe
Ennek a hirdetésnek a negyedik fényképén jól látszik, hogy mi az ami elolvadt róla:
[link]Van egy ilyen elektronikám, 80-as maxtor diamondmax plus 9-en, ha segít.
-
ebegab92
senior tag
-
Old fox
tag
Elindult végre a ph!

-
bitpork
nagyúr
Köszönöm!
Nem éppen erre gondoltam, de ez is megoldotta, és legalább tudok gépezni. Közben megnéztem a 120-as vinyót és érdekes dolgot tapasztaltam rajta:
[link]
Nem tudom mennyire látszik jól. Mobiltelefonnal készítettem a képet. Szóval tegnap még minden működött, aztán estére elszállt a vinyó, illetve az a kis pöcs ott róla. De hát mi a fene történhetett, hogy ez lett vele?
Meg lehet, illetve meg tudja ezt valaki csinálni? Gondolkodtam sokat, hogy mi van rajta amit nem pótolhatok, aztán rájöttem: Az utóbbi 5-6 év összes magánjellegű fényképe
Ennek a hirdetésnek a negyedik fényképén jól látszik, hogy mi az ami elolvadt róla:
[link]Nah barátom.
Én annó 4,5 scsi hdd-t ugyanilyen hiba után röptében (bedugott molex mellett megpöttyentettem Mr Wellerrel, oszt utána majd 2 évig ment. Szerintem ha elszállt rajt feszstab v ellenállás, akkor magával vihetett mást is eeegen jaó sansszal... -
pmheros
őstag
ga-g31m-es2l rev2.4
a képhibát(ami vRam -nak tűnt) könnyen orvosoltam, csak meg kellett emelni a venti fordulatát. Tehát melegedés volt. A hűtő referencia 8800gts így a forrósodó gpu blokkja visszamelegíthette a vram -okat, ezért láthattam ilyen csúnyaságot.
Viszont azt követő újraindulás az valami program/driver lesz. Nagyon érdekes: Több típusú és méretű memória modullal, és azok variációjával teszteltem, aminek az lett az eredménye hogy XP alatt ha 4GB memó van a rendszerben akkor nincs kékhalál, nincs újraindulás
32bites xp és a feladatkezelő szerint nincs is nagy memória használat, ezért különös. Igazából csak találgatok, de mintha a 8800 -asok memóriaszivárgását anno driverből próbálták megoldani. Lehet hogy a Crysis 2 esetében a driver (driverek) használja a rendszer memóriáját. Hangsúlyozom csak, lehet...Vennék olcsón 2x 2GB legolcsóbb 800 -as ram -ot
-
Andi45
csendes tag
Jó estét mindenkinek!Mechanikus futópadot keresek olcsón.
-
LÁZ
addikt
-
Gergello
addikt
Direkt olyat akartam amihez nem kell külső áramforrás, erre most olvasom, hogy a tv nem tud elég áramot adni usb-n keresztül.

-
LÁZ
addikt
Szerintem jól látod, a táp lesz az.
azért vicces, mert az alap konfig volt a p4 - 5200fx, meg a 450es táp, és az előbb lett visszapakolva minden, és semmi hatás, lehet az e6600 megette a tápot?

-
FoxiestFox
félisten
nah, olcsó húsnak hig a leve, problema a következő:
adott egy Asus P5LD2-MQ - e6600 - 9500gt kombó 2 giga ddr2-vel, a problema az, hogy be se bootol a történet, biosig nem jut el, táp 450es, ventik pörögnek.
volt bios reset, másik vga (vmi 5200fx)- cpu (ht p4) keresztbe próba, valameddig eljut, de nem sokáig, én a tápra gyanakszom, hnap fogom látni a cuccot, most vmi vudumagic kéne.

Szerintem jól látod, a táp lesz az.
-
LÁZ
addikt
nah, olcsó húsnak hig a leve, problema a következő:
adott egy Asus P5LD2-MQ - e6600 - 9500gt kombó 2 giga ddr2-vel, a problema az, hogy be se bootol a történet, biosig nem jut el, táp 450es, ventik pörögnek.
volt bios reset, másik vga (vmi 5200fx)- cpu (ht p4) keresztbe próba, valameddig eljut, de nem sokáig, én a tápra gyanakszom, hnap fogom látni a cuccot, most vmi vudumagic kéne.

-
regvoltrossz
aktív tag
Köszönöm!
Nem éppen erre gondoltam, de ez is megoldotta, és legalább tudok gépezni. Közben megnéztem a 120-as vinyót és érdekes dolgot tapasztaltam rajta:
[link]
Nem tudom mennyire látszik jól. Mobiltelefonnal készítettem a képet. Szóval tegnap még minden működött, aztán estére elszállt a vinyó, illetve az a kis pöcs ott róla. De hát mi a fene történhetett, hogy ez lett vele?
Meg lehet, illetve meg tudja ezt valaki csinálni? Gondolkodtam sokat, hogy mi van rajta amit nem pótolhatok, aztán rájöttem: Az utóbbi 5-6 év összes magánjellegű fényképe
Ennek a hirdetésnek a negyedik fényképén jól látszik, hogy mi az ami elolvadt róla:
[link] -
Syl
nagyúr
-
Amarth
senior tag
-
Rick4
félisten
Mi volt itt? Lecsapott az asva a ph szerverre?

-
LÁZ
addikt
Amikor meghalt a 320-as vinyóm, akkor kaptam ismerősömtől egy 120-ast, amire nagyjából sikerült átmenteni pár dolgot. Később vettem egy egy terást, de mivel nem volt írható dvd-m, arra úgy tettem fel a win7-et, hogy xp alatt iso fájlból indítottam a telepítőt. Szépen fel is ment, majd ugye azóta boot loaderrel indult a gép a 120-as vinyóról, aminél választhattam, hogy xp-t vagy win7-et indítok. Igaz a win7 F: betűjelűnek látja az egy terást, de ezen kívül semmi érdemleges nem volt.Az xp-t amúgy ritkán használtam az utóbbi időben, jóformán csak egy-két olyan program miatt néha ami nem akart települni vagy normálisan futni win7 alatt. Szerepe tehát a 120-as meghajtónak jóformán csak annyi volt, hogy onnan indult a rendszer. Most azonban a 120-as vinyó is úgy döntött, hogy meghal és indulás helyett hatalmas csattanással és kattogásokkal hozza ezt tudomásomra. Az egy terást indítva bejön a win7 viszont aszogya hogy szoftverhamisítás áldozata lettem

Van megoldás? -
FoxiestFox
félisten
Amikor meghalt a 320-as vinyóm, akkor kaptam ismerősömtől egy 120-ast, amire nagyjából sikerült átmenteni pár dolgot. Később vettem egy egy terást, de mivel nem volt írható dvd-m, arra úgy tettem fel a win7-et, hogy xp alatt iso fájlból indítottam a telepítőt. Szépen fel is ment, majd ugye azóta boot loaderrel indult a gép a 120-as vinyóról, aminél választhattam, hogy xp-t vagy win7-et indítok. Igaz a win7 F: betűjelűnek látja az egy terást, de ezen kívül semmi érdemleges nem volt.Az xp-t amúgy ritkán használtam az utóbbi időben, jóformán csak egy-két olyan program miatt néha ami nem akart települni vagy normálisan futni win7 alatt. Szerepe tehát a 120-as meghajtónak jóformán csak annyi volt, hogy onnan indult a rendszer. Most azonban a 120-as vinyó is úgy döntött, hogy meghal és indulás helyett hatalmas csattanással és kattogásokkal hozza ezt tudomásomra. Az egy terást indítva bejön a win7 viszont aszogya hogy szoftverhamisítás áldozata lettem

Van megoldás?Van, de nem nagyon kell róla beszélni itt.

-
regvoltrossz
aktív tag
Amikor meghalt a 320-as vinyóm, akkor kaptam ismerősömtől egy 120-ast, amire nagyjából sikerült átmenteni pár dolgot. Később vettem egy egy terást, de mivel nem volt írható dvd-m, arra úgy tettem fel a win7-et, hogy xp alatt iso fájlból indítottam a telepítőt. Szépen fel is ment, majd ugye azóta boot loaderrel indult a gép a 120-as vinyóról, aminél választhattam, hogy xp-t vagy win7-et indítok. Igaz a win7 F: betűjelűnek látja az egy terást, de ezen kívül semmi érdemleges nem volt.Az xp-t amúgy ritkán használtam az utóbbi időben, jóformán csak egy-két olyan program miatt néha ami nem akart települni vagy normálisan futni win7 alatt. Szerepe tehát a 120-as meghajtónak jóformán csak annyi volt, hogy onnan indult a rendszer. Most azonban a 120-as vinyó is úgy döntött, hogy meghal és indulás helyett hatalmas csattanással és kattogásokkal hozza ezt tudomásomra. Az egy terást indítva bejön a win7 viszont aszogya hogy szoftverhamisítás áldozata lettem

Van megoldás? -
LÁZ
addikt
chipsetfüggő...
915 alatt csak penti d jöhet számításban, ez esetben előtte köss külön szerződést démásszal.
afölött meg valami celeron c2d pl 430 e1200 e2xxx e3xxx, amit kapsz, csak meg kell nézni, hogy megeszi-e a lapod és biostfrissíteni. bármelyik a felsoroltak közül alapon gyorsabb egy egymagos p4-nél, a fogyasztásban meg verhetetlenek.
Én nemrég vettem 3k-ért egy e1200-est alapfeszen 3 GHz-et ment, minimális feszemeléssel 1600-as FSB-vel vitte a 3,2-t. Brutálisak ezek a jószágok, a 3 GHz mindben benne van.lorcsi: Az árkád melletti kis utcában is van egy aksis, rigó és a zoltán u sarkán, én ott vettem tavasszal akksit
közben meglett a tuti, e6600+9500gt 15ér, mert vga is kellett a masinába a másik helyett.

-
WindyJoe
aktív tag
chipsetfüggő...
915 alatt csak penti d jöhet számításban, ez esetben előtte köss külön szerződést démásszal.
afölött meg valami celeron c2d pl 430 e1200 e2xxx e3xxx, amit kapsz, csak meg kell nézni, hogy megeszi-e a lapod és biostfrissíteni. bármelyik a felsoroltak közül alapon gyorsabb egy egymagos p4-nél, a fogyasztásban meg verhetetlenek.
Én nemrég vettem 3k-ért egy e1200-est alapfeszen 3 GHz-et ment, minimális feszemeléssel 1600-as FSB-vel vitte a 3,2-t. Brutálisak ezek a jószágok, a 3 GHz mindben benne van.lorcsi: Az árkád melletti kis utcában is van egy aksis, rigó és a zoltán u sarkán, én ott vettem tavasszal akksit
-
LÁZ
addikt
sztem kb mind1, én pl öcsémnek egy macbookból kiszedett példányt bugáztam, külső házban, bnőmék szülei pedig kaptak a háromdéstévéhez a samutól ingyé egy külső 320ast.
ha számit a della, akkor keresel egy viszonylag nagy noti vinyót házzal

-
Gergello
addikt
milyen külső merevlemezt érdemes most venni? tv-hez szeretném használni 1080p filmeket nézni
-
Rawulf
őstag
Vettem a hardveraprón szomszéd srác gépébe egy használt Gigabyte 8800GTS 512 vga -t.
5perc Crysis 2 után dob egy ilyet. kép
xp sp3 friss telepítés
legújabb DirectX
legújabb beta forceware és az kettővel ez előtti whql -el is ugyanez
Crysis 2 1.9 patchelve
GPU 87°C -ig megy fel(gpu-z szerint)
fsp 400 és hipro 430 -al is ugyanezMi a gond ? aki tudja ne tartsa magában
és egy videó is
Milyen alaplapba pattintottad ezt az nvidia tajjigát?

-
bitpork
nagyúr
-
macilaci78
nagyúr
-
Rawulf
őstag
-
Zoli1222
addikt
Rick4 : Csak hogy ne mondd azt, hogy Iron Sky-ozunk folyamatosan:
Gina Carano. Nincs kétségem afelől, hogy akármikor, bármelyikünkből képes lenne a sz*rt is kiverni.

Március 1-től láthatjuk színésznőként is.
A bűn hálójában (Haywire)Egy MMA bajnoktól elvárom, hogy ne csak alakítsa a harcművészt a vásznon.

Mmmm...

Remélem a film is végig ilyen pörgős lesz, nem csak a tréjler, mint általában...
-
Attix82
addikt
Régi, első generációs TATA platós valami 2.0-s tán szívódízellel. Apám is szenvedett pár éve a hidegindítással, vett valami spray-féle cuccot, amihez eleve adtak egy hosszú csövet. A cső egyik végén a palack, ami a fülkében a sofőr kezében volt, a másik a levegőcsőbe dugva (dugóhúzóval kilyuggatva egy helyen az a gumicső és azon keresztül). Ez az anyag annyit csinált a levegő által a gázolajkeverékbe keverve, hogy a dízeleknél a robbanáshoz szükséges jó nagy nyomást lejjebb vitte felére legalább is akár. Ennek eredménye, hogy sokkal könnyebben indult a motor. Azért eresztettem ilyen bő lére, mert agyam nincs, hogy mi ez a szar.

A másik: szoktak a parafinkiválás ellen valamit önteni a tankba, etilalkoholt talán. Ennek is érdemes lehet utánanézni.
Ez: [link]
Csak ovatosan vele, tud nagyot szólni
....tömítéseket hamar kidurrantja
-
SirRasor
addikt
Vettem a hardveraprón szomszéd srác gépébe egy használt Gigabyte 8800GTS 512 vga -t.
5perc Crysis 2 után dob egy ilyet. kép
xp sp3 friss telepítés
legújabb DirectX
legújabb beta forceware és az kettővel ez előtti whql -el is ugyanez
Crysis 2 1.9 patchelve
GPU 87°C -ig megy fel(gpu-z szerint)
fsp 400 és hipro 430 -al is ugyanezMi a gond ? aki tudja ne tartsa magában
és egy videó is
furmark-ot neki, aztán ha az is behal, akkor a VGA a hibás, lehet visszakérni a pénzt. Gondolom 1 hét próbagari csak van rá.
Edit: régen frissítettem az oldalt, gondolom már tárgytalan

-
macilaci78
nagyúr
Régi, első generációs TATA platós valami 2.0-s tán szívódízellel. Apám is szenvedett pár éve a hidegindítással, vett valami spray-féle cuccot, amihez eleve adtak egy hosszú csövet. A cső egyik végén a palack, ami a fülkében a sofőr kezében volt, a másik a levegőcsőbe dugva (dugóhúzóval kilyuggatva egy helyen az a gumicső és azon keresztül). Ez az anyag annyit csinált a levegő által a gázolajkeverékbe keverve, hogy a dízeleknél a robbanáshoz szükséges jó nagy nyomást lejjebb vitte felére legalább is akár. Ennek eredménye, hogy sokkal könnyebben indult a motor. Azért eresztettem ilyen bő lére, mert agyam nincs, hogy mi ez a szar.

A másik: szoktak a parafinkiválás ellen valamit önteni a tankba, etilalkoholt talán. Ennek is érdemes lehet utánanézni.
-
Rawulf
őstag
Rick4 : Csak hogy ne mondd azt, hogy Iron Sky-ozunk folyamatosan:
Gina Carano. Nincs kétségem afelől, hogy akármikor, bármelyikünkből képes lenne a sz*rt is kiverni.

Március 1-től láthatjuk színésznőként is.
A bűn hálójában (Haywire)Egy MMA bajnoktól elvárom, hogy ne csak alakítsa a harcművészt a vásznon.

-
LÁZ
addikt
-
Attix82
addikt
Persze sokat számít az üzemanyag, ez olyan mintha Te reggel valami energiaszegény kaját ennél , és hát 2 óra múlva megint enned kell valamit , mert nem bírod tovább. Inkább eszel jobb kaját amivel birod délig vagy tovább + egészségesebb is talán.
Ahogy szokták mondani, az olcsó nem biztos, hogy végeredményben olcsóbb is lesz.
-
Attix82
addikt
Az a baj ezekkel a testelős cuccokkal, hogy nem használják ki az egész Vramot, legalábbis ahogy én nézegettem ezeket. Mondjuk 512 MB nem egy sok VRAM, de egy Crysis 2 biztos teledobja az egészet.
Csak egy példa, memóriát húzom minden test végigmegy BF3 telenyomja az 1 Gbot és randomra kampec.
-
Rolly
veterán
én mostanában rááltam az omv dieselre és a shell fuelsave dieselre ez utóbbiból még kevesebbet eszik a skoda mint az oil-osból...
most télen, hogy fuelsave dieselt használok lakotterületen kívül 90-es tempóval 4,3 litert fogyasztok. Míg korábban ilyenkor 5 körül evett a kocsi

-
pmheros
őstag
-
Attix82
addikt
-
LÁZ
addikt
Vettem a hardveraprón szomszéd srác gépébe egy használt Gigabyte 8800GTS 512 vga -t.
5perc Crysis 2 után dob egy ilyet. kép
xp sp3 friss telepítés
legújabb DirectX
legújabb beta forceware és az kettővel ez előtti whql -el is ugyanez
Crysis 2 1.9 patchelve
GPU 87°C -ig megy fel(gpu-z szerint)
fsp 400 és hipro 430 -al is ugyanezMi a gond ? aki tudja ne tartsa magában
és egy videó is
helyi hülyétől vetted? meg kell látogatni

szerk. adjál neki egy kevés furmarkot, vagy vmi tesztet.
-
pmheros
őstag
-
Attix82
addikt
Vettem a hardveraprón szomszéd srác gépébe egy használt Gigabyte 8800GTS 512 vga -t.
5perc Crysis 2 után dob egy ilyet. kép
xp sp3 friss telepítés
legújabb DirectX
legújabb beta forceware és az kettővel ez előtti whql -el is ugyanez
Crysis 2 1.9 patchelve
GPU 87°C -ig megy fel(gpu-z szerint)
fsp 400 és hipro 430 -al is ugyanezMi a gond ? aki tudja ne tartsa magában
és egy videó is
Én memóriára gondolok, mármint a VGA VRAM. AB ha felismeri vedd lejjebb MHz-be és úgy próbáld.
-
pmheros
őstag
Vettem a hardveraprón szomszéd srác gépébe egy használt Gigabyte 8800GTS 512 vga -t.
5perc Crysis 2 után dob egy ilyet. kép
xp sp3 friss telepítés
legújabb DirectX
legújabb beta forceware és az kettővel ez előtti whql -el is ugyanez
Crysis 2 1.9 patchelve
GPU 87°C -ig megy fel(gpu-z szerint)
fsp 400 és hipro 430 -al is ugyanezMi a gond ? aki tudja ne tartsa magában
és egy videó is
-
bitpork
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
kispéé
senior tag
Szerinted van pozitív korreláció a két esemény között?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

-
Attix82
addikt
-
Luighi
senior tag
Többször szoktál izzítani? Izzítógyertyák rendben?
-
Attix82
addikt
Én 2010 ősszel vettem 22500 -ért Banner aksit a dorozsmai úton (asszem 62Ah vagy 63Ah a legnagyobb ami a skoda fabia 1,4 PDTI-be belemegy). Második tele és hát a -22 fokban éppen éppen indult (első indítózásra, de hallatszódott hogy éppen csak megbírja tekerni a motort)
amúgy északi szomszédaink (ukránok) -20 fok alatt saját bevallásuk szerint a diesel autókat elkarják télire és csak tavasszal veszik elő (-20 fok felett)
+ a Diesel üzemanyagok se valami jók, 1-es BMW ami 3-4 éves kint éjszakázott...egyszerűen nem tudott beindulni. Pedig be be pöfékelt, majdnem de mégse....betoltam a garázsába , fél nap és pöcre indult .
Azért az én 74 Ah aksim is remegett ezekbe a -20 fokos reggelekbe

-
proper
őstag
vga-t keresek pciE-t 10-20k kategoriában
-
Rolly
veterán
Én 2010 ősszel vettem 22500 -ért Banner aksit a dorozsmai úton (asszem 62Ah vagy 63Ah a legnagyobb ami a skoda fabia 1,4 PDTI-be belemegy). Második tele és hát a -22 fokban éppen éppen indult (első indítózásra, de hallatszódott hogy éppen csak megbírja tekerni a motort)
amúgy északi szomszédaink (ukránok) -20 fok alatt saját bevallásuk szerint a diesel autókat elkarják télire és csak tavasszal veszik elő (-20 fok felett)
-
LÁZ
addikt
Ha nem magad vállaltad a noti szervizelést akkor nem irigyellek. Én nagyot szívtam anno a Szüvnél a notikkal. Bazi nagyokat szívtam a régebbiekkel. Anno még jellemzően csak 3 nagy brand volt: IBM, Compaq, Siemens. De hogy a halálba szopattak a nagy ügyfelek vezető beosztású muksói...volt h Démászos küldött 3 rosszat, oszt közölte h rakjak össze belőle egy működőt.

amit nem tudtunk helyben, vagy 1-2 nap alatt orvosolni, vagy eleve halott volt, az okosokhoz bevizsgálásra...
-
macilaci78
nagyúr
-
kispéé
senior tag
Szerintem nehéznek nem nehéz, csak büfészak-ként tekintenek rá.
-
ErőVarázsló
aktív tag
színvonal közepes- unalmas
tanárok rugalmassak viszont be kell járni (a logisztikások is ezt mondták)
árban egészjó az országoshoz képest -
Slamy
csendes tag
-
Wolfan
csendes tag
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék ,hogy van-e valakinek tapasztalata az SZTE Műszaki menedzser-logisztika levelezős szakról ?
Nehézség (bár tudom hogy ez relatív), tanárok rugalmassága, előadások színvonala stb.
Köszönöm előre is az infókat.
-
bitpork
nagyúr
Ha nem magad vállaltad a noti szervizelést akkor nem irigyellek. Én nagyot szívtam anno a Szüvnél a notikkal. Bazi nagyokat szívtam a régebbiekkel. Anno még jellemzően csak 3 nagy brand volt: IBM, Compaq, Siemens. De hogy a halálba szopattak a nagy ügyfelek vezető beosztású muksói...volt h Démászos küldött 3 rosszat, oszt közölte h rakjak össze belőle egy működőt.

-
LÁZ
addikt
-
Slamy
csendes tag
Sziasztok!
tudtok ajánlani Szegeden laptop szervízt, vagy valakit, aki laptopokat javít? előre is köszönöm. -
proper
őstag
-
Rick4
félisten
Szerintem azért annyit kérdezz meg tőlük telefonon, hogy a szervizhálózatban mely csongrád megyei cégek szerepelnek, szerintem a római akksi is benne lesz, onnantól meg neked tökéletes választás lehet ez is, a corában vett vartát is hozzájuk kellett vinni.
-
macilaci78
nagyúr
Én csak arra gondoltam, hogy ha lehetőség van minden este fűtött helyen tölteni az akkut és így kibírja az éjszakai mozit követő hideg indítást is, akkor azzal elvagy még pár hónapot. Van időd kivárni egy kedvezőbb árat, is valamit csak ér az új akkunak is, hogy nem a hideg zimankóban kezdi meg életútját.
-
lorcsi
veterán
-
Luighi
senior tag
-
lorcsi
veterán
Esetleg akkutöltővel kezelgetni?
tegnap estétől ma reggelig volt töltve..algyőig mentünk is vele egy kört hogy töltse..de ha már egyszer megnyikkan..onnan már szvsz lefele megy a lejtőn

-
macilaci78
nagyúr
-
lorcsi
veterán
Nem írtad, hogy diesel vagy benzin....de 1.4-től néztem 2.0D-ig 54-74 Ah ami bele való.
Jelenleg milyen van benne?
Unix által forgalmazott 60 Ah aksi 18500ft (74Ah 22e ft nekem az van, de ugye az nagyobb méretben is)
242 x175x175 a mérete az aksinak ami bele megy...infó szerint.
Az iylen banner meg hasonló jó márkák amik feltűnően olcsók azok gyanusak, legutóbb BOSCH olcsó -10 fokba már meg is halt (se kép se hang).....zsír új volt pedig...a gyártók se hülyék. (eredeti).
Mint pl a motorolajok is, sok márka van pl 10w-40ből de rohadtul mások minőségbe.
70Ah-s freedom akksi van benne (eredetét nem tudom..a kora úgy 3-4 éves)
igen..ezért nem nagyon tudom miylet érdemes biztonsággal belevenni..mondjuk úgyis 3-4 évet fog bírni a következő is
hiába áll éjjelre fűtött garázsban 
-
Attix82
addikt
Nem írtad, hogy diesel vagy benzin....de 1.4-től néztem 2.0D-ig 54-74 Ah ami bele való.
Jelenleg milyen van benne?
Unix által forgalmazott 60 Ah aksi 18500ft (74Ah 22e ft nekem az van, de ugye az nagyobb méretben is)
242 x175x175 a mérete az aksinak ami bele megy...infó szerint.
Az iylen banner meg hasonló jó márkák amik feltűnően olcsók azok gyanusak, legutóbb BOSCH olcsó -10 fokba már meg is halt (se kép se hang).....zsír új volt pedig...a gyártók se hülyék. (eredeti).
Mint pl a motorolajok is, sok márka van pl 10w-40ből de rohadtul mások minőségbe.
-
lorcsi
veterán
nocsak..innen még szállítással is jó áron van
Attix82: 1.5 dízel
-
Rick4
félisten
Nekem 3 év alatt halt meg egy Varta black, én se gondoltam volna hogy ennyit fog bírni, pedig én sokat is mentem vele.
Ehhe, most nézem, kaptam egy faxa levelet a ph-tól:
Kedves Rick2!
Ez egy automatikusan generált rendszerüzenet a Prohardver lapcsaládtól, amelyet azért küldünk, hogy garantáltan megtaláljon az információ egy fontos változásról: a belépés módja péntektől megváltozik a lapcsalád összes oldalán (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, gamepod.hu, logout.hu, hardverapro.hu)!
A lényeg: az eddigi felhasználónév + jelszó páros helyett az e-mail cím + jelszó párossal lehet majd belépni oldalainkra.
Esetedben ez annyit jelent, hogy:
- eddig a Rick2 + jelszavad párossal léptél be, ám péntektől a
- **********@******.hu + jelszavad párossal fogsz csak tudni!Most akkor mi legyen? Nem vagyok skizo alkat.

-
bitpork
nagyúr
2,5 dízel és automata plusz csillaggarázs

Meg nekem jellemzően a 10km > utak vannak a legtöbbje városban. Uh az akksi fogyóeszköz, de akkor sem gondoltam volna egy 38k-sról ezt. -
tisn
veterán
-
lorcsi
veterán
-
Rick4
félisten
Akkor ott valami nem kerek. Az egyik autómmal nem járok sűrűn, de azért kéthetente beindítom pár percre, és az indul úgy is. Igaz, nem dízel, de egy 3.8-as benzinmotor van benne..

-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
lorcsi
veterán
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Metroban szokott idonkent akcios bosch lenni jo aron.
-
finest
addikt
-
Attix82
addikt
-
lorcsi
veterán
-
Luighi
senior tag
A 20-22k-s ár egy ekkora akkuért nagyon jó, nézz meg egy nagy gyártó akkuját: 30+k az ára!
-
lorcsi
veterán
ilyne winnyset nem, szeretnék..azért ez nem a minőség teteje

Luighi: tuti hogy az akku a vacak..csak próbálok valami olcsóbbat venni, de minőségit.
ahogy nézem minden 70Ah körüli már csak 20-22k körül megy
macilaci78: köszi..megnézem őket is !
-
macilaci78
nagyúr
Syl: Én csak elindítom a parancssorból, leteszem tálcára a nap elején. A végén pedig CTRL+C-vel megszakítom, és szépen kilistázza az elvesztett csomagokat. Ez nem fogja sem a gépet, sem a hálózatot. A modem, router, switch mögött van a gépem, ha valami kaka van a hálózaton, első kézből értesülök.
lorcsi: A Bakay Nándor és a Huszár utca sarkán is van akkus bót.
dying_star:Mi pár Bobával úgy jártunk, hogy notiba egy 256-os mellé raktunk 1024-est, de nem akarta látni. Takarítottuk, kiporoltuk a slotot, stb, de nem ment csak azért sem. Megcseréltük a ramokat és ment flottul. Ha elsőre nem menne, próbáljátok ki a ramok sorrendjének cseréjével.
-
Luighi
senior tag
2x512MB 800-as DDR2-t keresek olcsón. Nagyon olcsón.
Típus tökmindegy, csak hozd el, hogy bele tudjam próbálni a kámpjúterembe.
2x1GB mellé menne2x1GB/667 Kingston nem jó az 512-esek helyett?
Új hozzászólás Aktív témák
-
8100 - 8001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- Apple MacBook Pro 14 M1 Max (2021) 32GB/1TB SSD karcmentes állapotú 88% akku 360 ciklus
- iPhone 15 Plus 512GB Pink- 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5301
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia) - AKCIÓ
- Eladó egy clevo 775TM1(rtx 3060-3070 között van tejeseítményben)
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




illetve a screen módosítása 3 helyen ...
Nemhogy email címet irkálni...
Miért szenvedett majd egy napot a lapcsalád?Frissítettek valamit?
32bites xp és a feladatkezelő szerint nincs is nagy memória használat, ezért különös. Igazából csak találgatok, de mintha a 8800 -asok memóriaszivárgását anno driverből próbálták megoldani. Lehet hogy a Crysis 2 esetében a driver (driverek) használja a rendszer memóriáját. Hangsúlyozom csak, lehet...
Nem éppen erre gondoltam, de ez is megoldotta, és legalább tudok gépezni. Közben megnéztem a 120-as vinyót és érdekes dolgot tapasztaltam rajta:




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

