Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
12100 - 12001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
tajcsi
őstag
Nem biztos, hogy a kábeltől van ám. Van a közelében valami mágneses kütyü? Hangszóróval rendelkező egység, vagy ilyesmi?
Nem, nincsen.
másik: táptól tuti nem. AX850 rulezz...külöMbség...ez van..jómagyar megérti.
-
Syl
nagyúr
Netán tapegység?
Egyébként meg: külömbség?
-
Rick4
félisten
"De gondolom Te is mentél vele"
Erre ugyanolyan hitelességgel mondhatok igent, mint ahogy te írtad, hogy megtetted, úgyhogy

Valójában nem. Ugyanakkor a lócitromot se kell megkóstolnom ahhoz, hogy tudjam, hogy az nekem nem tetszene. Érthetetlen számomra, hogy internetes fórumokon miért él az a rituálé, hogy véleményt kizárólag empirikus élmények alapján lehet megalapozottan hozni.
Na látod. Ennek ellenére én béreltem elégszer, tudom milyen, azért írtam hogy milyen. Neked elég lett volna a mondandódba szőni, hogy úgy sejtem, vagy messziről úgy látszik, aztán tudjuk, hogy csak kavarsz...

Egyébként meg maradjunk annyiban, ha én azt mondom hogy úgy van, akkor azt azért mondom, mert tényleg úgy van, nem szokásom hazudozni.

-
macilaci78
nagyúr
Nem biztos, hogy a kábeltől van ám. Van a közelében valami mágneses kütyü? Hangszóróval rendelkező egység, vagy ilyesmi?
-
macilaci78
nagyúr
130kg 196cm, Kia RIO RS volánja után a 2. generációs Skoda Oktavia volánja mögött kimondottan szűknek éreztem a helyet derék alatt. Kézre/lábra állt minden, de akkor sem volt meg az a mozgásszabadságom.
-
tajcsi
őstag
Van -e észrevehető külömbség egy HDMI és egy DVI kábeltől leadott kép között? Amugy sima VGA kábelt használok szvsz nem tudom van e külömbség...csak szerintem ez a fránya kábel meg lehet törve, mert a monitorom egyik sarkában az ikonok picikét vibrálnak.
-
Rolly
veterán
Kinek mi a kényelmes. Én jobban elvagyok egy Lada Samara első ülésein, mint egy VW Bora első ülésein. Nincs útba a sípcsontomnak a kesztyűtartó és szélesebb hely van a volán alatt a lábaimnak. A hátsó üléseket sel sem hozom. A VW csepp alakú kasznija alatti hátsó fejtér katasztrofális. Atléta termetemmel esélytelen ott egy BP-Szeged táv autópályán sem.

Ebben is valami ... én az atléta alkatommal (110 kiló 187 cm) a skodában is elférek
kényelmesen - szigorúan elöl
- de mikor egy 1-es bmw-be beültem ott már elölt is szűkösnek éreztem a helyet -
macilaci78
nagyúr
Kinek mi a kényelmes. Én jobban elvagyok egy Lada Samara első ülésein, mint egy VW Bora első ülésein. Nincs útba a sípcsontomnak a kesztyűtartó és szélesebb hely van a volán alatt a lábaimnak. A hátsó üléseket sel sem hozom. A VW csepp alakú kasznija alatti hátsó fejtér katasztrofális. Atléta termetemmel esélytelen ott egy BP-Szeged táv autópályán sem.

-
Rolly
veterán
"De gondolom Te is mentél vele"
Erre ugyanolyan hitelességgel mondhatok igent, mint ahogy te írtad, hogy megtetted, úgyhogy

Valójában nem. Ugyanakkor a lócitromot se kell megkóstolnom ahhoz, hogy tudjam, hogy az nekem nem tetszene. Érthetetlen számomra, hogy internetes fórumokon miért él az a rituálé, hogy véleményt kizárólag empirikus élmények alapján lehet megalapozottan hozni.
kényelmi szempontokat meg tudom cáfolni, mert ugye a smart 2 személyes motortér és csomagtartó nincs benne így a 2 személynek akkora helye van mint egy fabia méretű autó első ülésén.
-
macilaci78
nagyúr
Nyomtáv, úttartás, oldalszél, kaszni mérete, gyűrődőzóna teljes hiánya stb. Ez az autó 50 km/ó felett életveszély. Orosz rulett. Mintha rohamsisak helyett egy úszósapkával mennél ki a harcmezőre. Lehet hogy nem üt fejbe semmi, de ha igen, akkor abban véged.
Azon kívül minimális kényelmi szempontokat vegyünk már figyelembe, egy másfél-két órás pályás utazással.
Nézd meg az általam említett kocsik töréstesztjeit és egy Smart-ét...
-
lugosi
MODERÁTOR
Ezért mondtam, hogy max városban. A Mars téren gondolom nem tudott 130-ra felgyorsítani.
-
SirRasor
addikt
Edit: mind1..
-
LÁZ
addikt
Nyomtáv, úttartás, oldalszél, kaszni mérete, gyűrődőzóna teljes hiánya stb. Ez az autó 50 km/ó felett életveszély. Orosz rulett. Mintha rohamsisak helyett egy úszósapkával mennél ki a harcmezőre. Lehet hogy nem üt fejbe semmi, de ha igen, akkor abban véged.
Azon kívül minimális kényelmi szempontokat vegyünk már figyelembe, egy másfél-két órás pályás utazással.
mondjuk láttam egy embert, aki túlélte, anno volt vki, aki a mars térhez közel felcsavarodott egy kétülésessel a villanyoszlopra, csak a kocsit láttam, hát nsok maradt belőle, viszont az ipse túlélte...ettől függetlenül nem egy életbiztositás, az biztos.
-
LordVader80
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
"De gondolom Te is mentél vele"
Erre ugyanolyan hitelességgel mondhatok igent, mint ahogy te írtad, hogy megtetted, úgyhogy

Valójában nem. Ugyanakkor a lócitromot se kell megkóstolnom ahhoz, hogy tudjam, hogy az nekem nem tetszene. Érthetetlen számomra, hogy internetes fórumokon miért él az a rituálé, hogy véleményt kizárólag empirikus élmények alapján lehet megalapozottan hozni.
-
lugosi
MODERÁTOR
Inkább egy Smart, mint egy Buzuki Wagon R-, vagy korábbi Swift, vagy Matiz nagypapa, vagy hasonló kaliberű dolog. Lehet, nem szereti a nyomvályúkat, a kis tömegű kasznit mozgatja a szél, de a fentiekkel ellentétben ez az autó meg tud állni, ahogy kell és inkább rommá törik, csak hogy egyben kiszállhass belőle.
Oké, a hátizsákom telerakva nem fér be a csomagtérbe egyben, és vállban kicsit szűk a fülke, de ez az én fogyatékosságom.Annak nem látom értelmét, amikor valaki a régi 43-ason előzget vele 120-szal, vagy pályán dönget 160-nal vele. Tényleg nem arra való, de a hazai kresz betartása mellett maximálisan jól autózható az egérkamion, nem mellesleg olyan nincs, hogy valami nem parkolóhely. Csak nagy a fordulóköre.
Nyomtáv, úttartás, oldalszél, kaszni mérete, gyűrődőzóna teljes hiánya stb. Ez az autó 50 km/ó felett életveszély. Orosz rulett. Mintha rohamsisak helyett egy úszósapkával mennél ki a harcmezőre. Lehet hogy nem üt fejbe semmi, de ha igen, akkor abban véged.
Azon kívül minimális kényelmi szempontokat vegyünk már figyelembe, egy másfél-két órás pályás utazással.
-
Polemius
senior tag
Érez-e valaki késztetést, hogy ilyen szétcsatolható kulcstartót birtokoljon?

Rendelnék külhonból, mert kb. felére jönne ki az ára mint itthon, csak a gazdaságos megoldáshoz kellene még pár érdeklődő.

(2$/db körülre jönne ki az ára, itthon 1000 fabatka.) -
Rick4
félisten
Urak, segítsetek, hogyan oldjam meg azt, hogy van 2 dvd-m, egy-egy filmmel, és egy 8,5-ös dvd-re akarom átmásolni a kettőt, valahogy úgy, hogy lehessen választani asztali lejátszóban, melyiket játsza le...
dvd shrink a Te programod: [link]
Azt a részt keresd, hogy több dvd film összefűzése.
-
FoxiestFox
félisten
Urak, segítsetek, hogyan oldjam meg azt, hogy van 2 dvd-m, egy-egy filmmel, és egy 8,5-ös dvd-re akarom átmásolni a kettőt, valahogy úgy, hogy lehessen választani asztali lejátszóban, melyiket játsza le...
átnyomod aviba mindkettőt, oszt kiírod
gondolom a lejátszód ismeri az avit, már a 9999ft-os kínai vackok is ismerik -
LordVader80
őstag
Urak, segítsetek, hogyan oldjam meg azt, hogy van 2 dvd-m, egy-egy filmmel, és egy 8,5-ös dvd-re akarom átmásolni a kettőt, valahogy úgy, hogy lehessen választani asztali lejátszóban, melyiket játsza le...
-
ebegab92
senior tag
Használt 17-19"-os LCD TFT monitort keresek,minél alacsonyabb válaszidejűt

-
macilaci78
nagyúr
Inkább egy Smart, mint egy Buzuki Wagon R-, vagy korábbi Swift, vagy Matiz nagypapa, vagy hasonló kaliberű dolog. Lehet, nem szereti a nyomvályúkat, a kis tömegű kasznit mozgatja a szél, de a fentiekkel ellentétben ez az autó meg tud állni, ahogy kell és inkább rommá törik, csak hogy egyben kiszállhass belőle.
Oké, a hátizsákom telerakva nem fér be a csomagtérbe egyben, és vállban kicsit szűk a fülke, de ez az én fogyatékosságom.Annak nem látom értelmét, amikor valaki a régi 43-ason előzget vele 120-szal, vagy pályán dönget 160-nal vele. Tényleg nem arra való, de a hazai kresz betartása mellett maximálisan jól autózható az egérkamion, nem mellesleg olyan nincs, hogy valami nem parkolóhely. Csak nagy a fordulóköre.
-
Rick4
félisten
Pedig mentem vele pár ezret pályán, semmi baja, a 140-et simán viszi, több meg nem kell. Gyorsulásban meg rendesen ott van.
A 125 kilóval meg egészen elfogadható, bár az egészen itt mérvadó, nem csak kötőszó....

De gondolom Te is mentél vele és a véleményed a tényeken alapul...

-
Rolly
veterán
elvileg - ismerős szerint - 110-120-ig okés a smart

-
lugosi
MODERÁTOR
"4 ezresért bérlesz egy smart-ot, eszik 5-öt, 20 liter benzin az 9 ezres, a pályamatrica 3 ezres, meg is úsztad 16 rugóból."
Smart-tal fel ne menjetek autópályára. Még viccnek is durva. Még városból se szívesen merészkednék ki benne, országútra. Nemhogy pálya.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
LÁZ
addikt
-
tisn
veterán
stoplis?
csak teremben jatszom sajna, amugy megvennem
-
szumoo
senior tag
Szeretném eladni a mostani házam:
Chieftec UNI BA-02-B-B-B
Fogalmam sincs mennyit érhet, én egy 8-10k körüli árat gondoltam.
Érdeklődést priviben kérném.
Sz.
-
LÁZ
addikt
-
tisn
veterán
-
boba6
senior tag
-
pschio
őstag
split klíma takarítással karbantartással kit keressek? számla is kell. ismer valaki olcsó, megbízható embert?
-
Rolly
veterán
-
LÁZ
addikt
Futbalistáknak, ha akad ilyen errefele, US 9, és 9.5es Adizero-k eladók..
-
Rick4
félisten
Másolni lehet azt is, legfeljebb kisipari, vagy kézműves módszerekkel.
Persze, ha csak egy vasdarabról lenne szó. demár létezik a mágnesen kívül RFID-s kulcs is elég régen.
-
macilaci78
nagyúr
-
Rick4
félisten
Majdnem minden kulcsot, asszem maradjunk ennyiben.
Ha hozok messziről egy olyat amit itt sose láttak, akkor sokra nem mennek. -
Polemius
senior tag
Mindenkinek igaza van.
A zárbetét is és az is számít mibe van beleszerelve.
Ha van jó ajtó, zárszerkezet, akkor nem érdemes a betéten spórolni.
Vannak normálisabb zárbetétek, amelyeket nem olyan egyszerű lock pickinggel kinyitni, bár általában nem is úgy szokták. -
Rolly
veterán
minden kulcsot lehet másolni
... van amit hivatalosan csak akkor másolnak, ha a tanúsítványt is viszed, hogy igen a tied a kulcs
, de múltkor ilyen kulcsot is másolt az egyik másolós fickó pedig hivatalosan nem is másolhatná 
-
CSorBA
őstag
-
macilaci78
nagyúr
-
macilaci78
nagyúr
Haza kell költözni a mamához, ő majd elriasztja a betörőket!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Tökéletes védelem úgy sincs. Ha túl egyszerű, akkor azért mennek be, ha túl nehéz, akkor arra kíváncsiak, mit védesz annyira. -
bitpork
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
rt06
veterán
rfid-s belepteto kell, baszottnagy elektromagnessel, hogy meg ha ki is nyitja a zarat, az ajto belokesehez keves legyen fel tucat banyasz is
-
veze
őstag
a betéttől függ ez is, hogy milyen van benne
ez se hosszabít meg semmit, ha gyorsan el tudja forgatni
mindegy hány tüske meg csap, nem szétverni fogja
elforditja a zárbetétet és az majd működteti a sok csapot
-
Rick4
félisten
-
bitpork
nagyúr
Nincs olyan zár amit nem tudnak kinyitni 1 perc alatt: nekünk 4 pontos biztonsági zárunk van. 2 éve maguk mögött vissza is zárták!
-
Rick4
félisten
-
Attix82
addikt
-
Rick4
félisten
-
LÁZ
addikt
Androidguruk, kéne nekem ezen live wallpaper, guglit széttúrtam, de használható linket nem találtam eddig, azt a 200ft-ot is kicsengetném érte, de aszongya, hogy a Nexus S-re nem jó, igy megvenni sem tudom, a free version persze fut

-
Attix82
addikt
Tudtok esetleg egy megbízható panelajtó (bejárati) eladót / beszerelőt? Ki szeretném cseréltetni.
Köszi.
-
TommyB
csendes tag
Eladó portéka:
4 x 512 MB Kingmax DDR2-800 ram
Aterm WL54AG PCMCIA wifi kártya
Tp-LINK WL-WN910N Draft N PCMCIA
Edimax Gigabit Ethernet PCMCIA
Intel Pro/100 PCMCIA
2 db nem használt playstation gamepad (2 analóg karral, Z-tech típusú)
Dell Latitude C600, törött zsanérral, táppal, cdrom meghajtóval
Netgear WG111v3 usb wifi kártya
ddr2 256mb hynix laptop ram
4x256 mb laptop sodimm
párologtatógép
ide-t sata-ra alakító adapter -
gabesz82
őstag
Eladó cuccok
Samsung 1TB-os vinyó (HD103SJ, 1,5 év garral, 100%-os): 18000 Ft
Kingston DDR3 1GB 1066MHz ValueRAM (több darab, új, garis): 1700 Ft/db -
pmheros
őstag
-
bitpork
nagyúr
a bsod esetleg kötődik valamilyen jellemző művelethez ? gondolok itt böngészgetés, stb..
Gyakorisága, időbeni előfordulása ?Gondolom a szokásos, memtest, prime blend, hdd tesztek mind megvoltak ?
Nekem első gondolat a táp, még akkor is ha Corsair -ed van. Tudok kölcsönbe adni egy FSP BlueStorm II 500 -as tápot a próbához.
Ami van, tesztelve lett. Még táp is (chieftec-re)
Random, mind időben, mind eseményben.
És general bsod
Event ID-n sincs nyoma. -
pmheros
őstag
a bsod esetleg kötődik valamilyen jellemző művelethez ? gondolok itt böngészgetés, stb..
Gyakorisága, időbeni előfordulása ?Gondolom a szokásos, memtest, prime blend, hdd tesztek mind megvoltak ?
Nekem első gondolat a táp, még akkor is ha Corsair -ed van. Tudok kölcsönbe adni egy FSP BlueStorm II 500 -as tápot a próbához.
-
bitpork
nagyúr
Amióta 25+ fokok vannak teljesen defaulton megy, hogy ne terheljem indokolatlanul.
A floppy contr, USB3 controller van kikapcsolava amúgy minden default. -
bitpork
nagyúr
az alairasodban csak az eszmefuttatasod szerepel

a szo amit kerestel, adatlap
btw kabeleket, csatlakozokat, huteseket picit megmozgattad?
(w7 ulti 64bit nekem amugy okenyesen vissza szokott neha valtani alaplapi hangkartyara. kat katt visszatenni, de azert fura)ha az alaplapi hangkartyad fosta ossze magat (ha azt hasznalod), tiltsd le biosban, hatha
Igaz, csak hajnalban amikor az ideg összefossa az agyam, nehezebben találom a szavakat.
Minden át lett mozgatva. VGA ki -be lett szerelve. Uh most laptopozok.
-
pmheros
őstag
korábban említetted hogy tuningban van a drága, ezért arra gondoltam hogy járathatnád 1-2hétig alapon, merthogy úgy is bitang erős. A Beios -t is alapra állítanám. Aztán ha úgy is jön a bsod, akkor valami baja van

a korábban említett egér-usb kompatibilitással mizu ?
-
FoxiestFox
félisten
az alairasodban csak az eszmefuttatasod szerepel

a szo amit kerestel, adatlap
btw kabeleket, csatlakozokat, huteseket picit megmozgattad?
(w7 ulti 64bit nekem amugy okenyesen vissza szokott neha valtani alaplapi hangkartyara. kat katt visszatenni, de azert fura)ha az alaplapi hangkartyad fosta ossze magat (ha azt hasznalod), tiltsd le biosban, hatha
-
bitpork
nagyúr
Adott az alairasomban szereplo kiepitesem. Most bsod, ujrainditas utan nincs hang. Meg egy restart utan mar nem is bootol.
Otlet? (win7 64 bit) -
Rhino666
addikt
Airwalk iPhone 4S fehér gumi tok (vadi új, bontatlan) 1k
Vodafone 246 (Vodafone függő, használt, hibátlan) 2k
Sony Webbie HD MP-1 kézikamera (használt, kishibás) 15k
Gigabyte PCI 54Mbps WiFi GN-WP01GS (haszált, hibátlan) 2k
Huawei S7 Slim 7" WiFi tablet 201w (használt, kishibás) 30k -
Rolly
veterán
-
Rhino666
addikt
-
SirRasor
addikt
valamivel el kell adni a sügéreknek is, akiknek nincs kreativitásuk..
Amit azért nem értek, mert a designerek szimpla dolgokból is tudnának csinálni szép eladhatót..bár a spec alkatrészekkel szebbet tudnak csinálni, és tényleg eladhatóbb.
Nem baj, a Minecraft terjedésével újra menő lesz a szimpla

-
ben800
aktív tag
Nokia 5800 eladó!
17-ért lehet vinni aki akarja -
Rick4
félisten
4 ezresért bérlesz egy smart-ot, eszik 5-öt, 20 liter benzin az 9 ezres, a pályamatrica 3 ezres, meg is úsztad 16 rugóból.
-
Rick4
félisten
-
Attix82
addikt
-
tajcsi
őstag
SMD LED szalagot hol lehet venni szegeden?valami kékes színre lenne szükségem...
-
FoxiestFox
félisten
Ráadásul ez a lego már nem ugyanaz, mint régen. A régiben sokkal kevesebb fajta, de sokkal több alkatrészt volt. Manapság pont fordítva, és ez szerintem a kreativitás rovására megy, mert a spec. alkatrészekkel sokkal behatároltabb az ember, a mennyiség meg önmagáért beszél.
Kivétel a Kreator kit-esek, mert az abban lévők pont erről szólnak, de ott meg horror árak vannak

valamivel el kell adni a sügéreknek is, akiknek nincs kreativitásuk..
-
ebegab92
senior tag
Ráadásul ez a lego már nem ugyanaz, mint régen. A régiben sokkal kevesebb fajta, de sokkal több alkatrészt volt. Manapság pont fordítva, és ez szerintem a kreativitás rovására megy, mert a spec. alkatrészekkel sokkal behatároltabb az ember, a mennyiség meg önmagáért beszél.
Kivétel a Kreator kit-esek, mert az abban lévők pont erről szólnak, de ott meg horror árak vannak

Anno én is meg húgom is kapott 1-1 doboz LEGO-t,amikben voltak figurák meg egy rakat kocka 2x1-8x1 2x2-4x2 + a harmadmagasságú elemek,műanyag lap
És pont azért kaptuk,mert jó játék és relatívan nem volt drága.Később ki lett egészítve egy nagyobb műanyag lappal,hogy legyen mire építkezni 
-
Andi45
csendes tag
Már tárgytalan.
-
SirRasor
addikt
Neeeee,ilyen LEGO halálcsillagot mindig is szerettem volna kis koromban
Csak akkor is a horrorisztikus ára miatt nem vettünk
Csak a "mezei" LEGO maradt nekem xD Azért nagyon elszálltak az árakkal,mert pl. a Ninja Go 2500-2700 Ft!!!Mit kapunk érte?Egy figurát,egy-két kártyát,egy korongot v. mit,meg vmi user's manual féleséget...Totál megéri.És,ha a gyerek ezt meglátja,vetet az emberrel egyet,aztán még egyet,utána már az egész széria kell neki...Utána a 2.-3. stb. generációs bizb@szok.Lásd: Bionicles... 
Ráadásul ez a lego már nem ugyanaz, mint régen. A régiben sokkal kevesebb fajta, de sokkal több alkatrészt volt. Manapság pont fordítva, és ez szerintem a kreativitás rovására megy, mert a spec. alkatrészekkel sokkal behatároltabb az ember, a mennyiség meg önmagáért beszél.
Kivétel a Kreator kit-esek, mert az abban lévők pont erről szólnak, de ott meg horror árak vannak

-
Andi45
csendes tag
Sziasztok!Digis műholdas beltéri egységet keresnék sürgősen.
-
ebegab92
senior tag
-
pmheros
őstag
Neeeee,ilyen LEGO halálcsillagot mindig is szerettem volna kis koromban
Csak akkor is a horrorisztikus ára miatt nem vettünk
Csak a "mezei" LEGO maradt nekem xD Azért nagyon elszálltak az árakkal,mert pl. a Ninja Go 2500-2700 Ft!!!Mit kapunk érte?Egy figurát,egy-két kártyát,egy korongot v. mit,meg vmi user's manual féleséget...Totál megéri.És,ha a gyerek ezt meglátja,vetet az emberrel egyet,aztán még egyet,utána már az egész széria kell neki...Utána a 2.-3. stb. generációs bizb@szok.Lásd: Bionicles... 
én meg egy ilyet szerettem volna kiskoromban

na jó, még most is
-
LÁZ
addikt
Fuvarost keresek, BP-ről lenne aktuális, de sajna nem pörög az a topik, hátha ismer vki vkit, ráérős ember is jó nekem, BP-ről kéne menjek 2 helyre biznisz miatt, és vissza, a távolabbi pont 2,5 óra az útvonalterv szerint.
-
LÁZ
addikt
Neeeee,ilyen LEGO halálcsillagot mindig is szerettem volna kis koromban
Csak akkor is a horrorisztikus ára miatt nem vettünk
Csak a "mezei" LEGO maradt nekem xD Azért nagyon elszálltak az árakkal,mert pl. a Ninja Go 2500-2700 Ft!!!Mit kapunk érte?Egy figurát,egy-két kártyát,egy korongot v. mit,meg vmi user's manual féleséget...Totál megéri.És,ha a gyerek ezt meglátja,vetet az emberrel egyet,aztán még egyet,utána már az egész széria kell neki...Utána a 2.-3. stb. generációs bizb@szok.Lásd: Bionicles... 
no igen, a ninjago-bionicles, sztem is semmitérők, viszont a csillagot jóval a bolti alatt adom, mert pár figura hiányzik belőle
, illetve a lego-s blogomban össze is rakom majd, bár annak jobban örülnék, ha előbb vinnék el.... -
ebegab92
senior tag
42-42.5es adizero, illetve LEGO 10188 Halálcsillag eladóó..
Neeeee,ilyen LEGO halálcsillagot mindig is szerettem volna kis koromban
Csak akkor is a horrorisztikus ára miatt nem vettünk
Csak a "mezei" LEGO maradt nekem xD Azért nagyon elszálltak az árakkal,mert pl. a Ninja Go 2500-2700 Ft!!!Mit kapunk érte?Egy figurát,egy-két kártyát,egy korongot v. mit,meg vmi user's manual féleséget...Totál megéri.És,ha a gyerek ezt meglátja,vetet az emberrel egyet,aztán még egyet,utána már az egész széria kell neki...Utána a 2.-3. stb. generációs bizb@szok.Lásd: Bionicles... 
-
LÁZ
addikt
42-42.5es adizero, illetve LEGO 10188 Halálcsillag eladóó..
-
Rick4
félisten
-
Poctar
senior tag
-
ebegab92
senior tag
Használt 17-19"-os LCD TFT monitort keresek (pixelhiba mentes+esetleg DVI videokarit tud fogadni)

-
Inv1sus
addikt
moziban 0.0, otthon magadnak 100%

Kár, mert nagyon szívesen megnéztem volna. Mind1, türelem rózsát terem
-
Digital
addikt
-
LordVader80
őstag
-
azbest
félisten
Lényegében hobbiként szórakozom vele, ebay-ről fillérekért kapni ezeket a kacatokat. Mondjuk épp most olvastam, hogy lesz nemsoká egy magyar természetfotós srácos [link] dokumentumfilm sorozat, na azt például felvettem az ütemezésbe, így nem felejtem el és ha közben épp valami sablonos bűnügyi sorozatot nézek, akkor is felveszi

Múltkor is volt hasonló [link], és persze a drága közszolgálati nem adja le csak egyszer, persze arra van pénz, hogy egyszerre ugyanazt adják 2-4 közszolgálati csatin, ha valami ünnep van.
-
Gergello
addikt
-
Rolly
veterán
-
Rolly
veterán
értem
, gondoltam, hogy ilyesmiről van szó -
Rick4
félisten
Érdekes elgondolás, hogy a mindigtévén találsz annyi csatornát meg annyi jó műsort egyszerre, hogy érdemes az egyiket felvenni, míg a másikat nézed. Én 10 ezer csatornából nem találok ennyit, de biztosan velem van a baj.

-
azbest
félisten
-
boba6
senior tag
-
Rick4
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
-
12100 - 12001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- További aktív témák...
- Eladó Apple iPad Pro 11 64GB / REPEDT KIJELZŐ
- AZONNALI SZÁLLÍTÁS Eredeti Microsoft Office 2019 Professional Plus
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 1TB Natural Titanium- 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5046
- Dell Vostro 3425 6magos Ryzen 5 5625U 16GB RAM 512GB SSD
- Intel Core i9-10850K 10-Core 3.6GHz LGA1200 (20M Cache, up to 5.20 GHz)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




kényelmesen - szigorúan elöl





, esetleg megsúghatod valakinek, aki játszik nagypályán is, és ismered
Ha hozok messziről egy olyat amit itt sose láttak, akkor sokra nem mennek.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


