Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
48100 - 48001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 47901 47900 - 47801 47800 - 47701 47700 - 47601 47600 - 47501 47500 - 47401 47400 - 47301 47300 - 47201 47200 - 47101 47100 - 47001 47000 - 46901 46900 - 46801 46800 - 46701 46700 - 46601 46600 - 46501 46500 - 46401 46400 - 46301 46300 - 46201 46200 - 46101 46100 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
FoxiestFox
félisten
-
bolcsodal
addikt
Broadcom dekóder eladó laptopba.
3.5kDe kár, hogy wifi kártya van rádugva az aljzatra a notimban. Baromira kipróbálnám ezt a cuccot.

-
Rick4
félisten
Múltkor a húgomnak fúrtuk fel a két kampót a TV-nek, a 2 lyuk 3 órán át tartott, és odalett kb 8 db fúrószár. Keress egy villanyszerelőt, odamegy, és kifúrja a pont erre való fúróval. A barkács cuccok ide kevesek, nekünk is 800W-os fúrócskák voltak csak.
-
FoxiestFox
félisten
Broadcom dekóder eladó laptopba.
3.5k -
sss
őstag
Nézem elvira.hu-n vonatjegy árakat, hát elég durva.

-
Frenky89
addikt
-
Rhino666
addikt
Nincs valakinek olyan fúrója és feje ami viszi a kurva panel falat?
Én már a negyedik kombinációt próbálom, és fél centinél mélyebbre nem sikerült jutni. 
-
bolcsodal
addikt
-
pmheros
őstag
-
HuMarc
veterán
TeamViewer for Remote Control Hardver nem kell hozzá.
-
pmheros
őstag
Nem tudom pontosan mit is keresek, de ötleteket szívesen olvasnék.
Szeretném az androidos telóm(nexus3) érintőképernyőjét tapipadként használni htpc (e350m1)vezérléséhez. Milyen hardvert kéne venni a pc -hez? milyen szoftverek kellenének ehhez?
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Frenky89
addikt
Jól értesültem, hogy EU-s határozat alapján az átvételtől számított 14 napra módosul az internetes rendelések felmondásának ideje az eddigi rendeléstől számított 8 napról?
-
FoxiestFox
félisten
első laggol
másodikon elmegy, csak sokat kell konfigolniAmin én próbáltam, nem volt lag

N900-on meg 5 perc beállítani![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Easy fölött eggyel én már egész jó voltam benne billentyűzetről..
A proximity sensor volt a tüzelés
-
quailstorm
félisten
De E90-en jobb, blútyúk egérrel

Amúgy meg mind tudjuk, hogy legjobb N900-on
első laggol
másodikon elmegy, csak sokat kell konfigolni -
FoxiestFox
félisten
Na igen, ez meg a másik fele.
Ált a brand gépekben X3000 és X3100 szokott lenni. Azok már használhatók. Aero meg pár alap dologra jó.(#48078) dying_star: Q3 N95-tel is megy

De E90-en jobb, blútyúk egérrel

Amúgy meg mind tudjuk, hogy legjobb N900-on
-
quailstorm
félisten
-
Tim82
félisten
Na igen, ez meg a másik fele.
Ált a brand gépekben X3000 és X3100 szokott lenni. Azok már használhatók. Aero meg pár alap dologra jó.(#48078) dying_star: Q3 N95-tel is megy

Szerintem elég sok brand gép van, amiben nem ez a két alaplapi videovezérlő van. Korábbi/későbbi generációs chipset-esek, nem Intel chipset-esek, stb...
-
quailstorm
félisten
Pedig brand desktop-oknál rendszeresen előforduló megoldás (IBM-nél, HP-Compaq-nál is, nem csak Dell-nél).
A chipset meg jó lesz Q965-nek, GMA 3000 alaplapi videovezérlővel. Tech specs.
Ha 915 lenne, hétszentség, hogy nem támogatna semmilyen Core 2 Duo procit, csak Pentium D-ket legfeljebb.
Na igen, ez meg a másik fele.
Ált a brand gépekben X3000 és X3100 szokott lenni. Azok már használhatók. Aero meg pár alap dologra jó.(#48078) dying_star: Q3 N95-tel is megy

-
Rick4
félisten
Pedig brand desktop-oknál rendszeresen előforduló megoldás (IBM-nél, HP-Compaq-nál is, nem csak Dell-nél).
A chipset meg jó lesz Q965-nek, GMA 3000 alaplapi videovezérlővel. Tech specs.
Ha 915 lenne, hétszentség, hogy nem támogatna semmilyen Core 2 Duo procit, csak Pentium D-ket legfeljebb.
Na legalább ennyivel előrébb vagyunk.

-
Tim82
félisten
Quake3 ezzel is megy, vegyük meg mind, és mehet a retrolanozás

Az a PCI-E kártya annyit csinál, hogy kinyomja DVI-ra a jelet? Ilyet se láttam még.Pedig brand desktop-oknál rendszeresen előforduló megoldás (IBM-nél, HP-Compaq-nál is, nem csak Dell-nél).
A chipset meg jó lesz Q965-nek, GMA 3000 alaplapi videovezérlővel. Tech specs.
Ha 915 lenne, hétszentség, hogy nem támogatna semmilyen Core 2 Duo procit, csak Pentium D-ket legfeljebb.
-
Rick4
félisten
Nem lett volna egyszerűbb aszondani hogy GMA900? Sajna az csak office only, elég gagyi. Még HW T&L sincsen...
Leginkább azért nem lett volna egyszerűbb, mert nem tudom, rendszer perpill nincs rajta.

-
FoxiestFox
félisten
Nem lett volna egyszerűbb aszondani hogy GMA900? Sajna az csak office only, elég gagyi. Még HW T&L sincsen...
Quake3 ezzel is megy, vegyük meg mind, és mehet a retrolanozás

Az a PCI-E kártya annyit csinál, hogy kinyomja DVI-ra a jelet? Ilyet se láttam még. -
quailstorm
félisten
Nem lett volna egyszerűbb aszondani hogy GMA900? Sajna az csak office only, elég gagyi. Még HW T&L sincsen...
-
Rick4
félisten
Ezekben már E6400-as proci van, a 915-ös chipset mellé van egy alaplapi vga D-sub csatival, de a pci express slotban van egy Dell sil 1364A jelű DVI-os kártya, mellette meg ott egy pci slot is. Valójában mindenki azt tesz bele amit akar, ha a benne lévő kettő nem elég.

-
kispéé
senior tag
-
Rick4
félisten
-
FoxiestFox
félisten
ezek mik?
Számítógépek.
-
totya694
őstag
-
bolcsodal
addikt
Én meg kivettem a kocsiból a wayteq TMC-s navit, és beraktam ezt, most szervezem a netet és a telefonálást egy simből kettőre, a tablet navigál, netet oszt, meg a netről szívja a TMC infót, az 1Ft-os mifimet meg eladom sokkal többért. Ha meg kell, előveszem netezni, ezekből nem mindent tudott a navi, és egyben van minden. A telós navi addig jó, míg nem akkor hívnak, ha épp egy manővert kell csinálni, pl körforgalom x-edik kjáró, az meg elveszi a képet.
Én ezért hagytam ki ezt.Jogos! Szerencsére nekem csak néha kell a GPS, nem ez a szakmám. De egy ilyen megoldáson én is gondolkodtam anno.
-
viperabácsi
addikt
-
Rick4
félisten
Én eladtam egy xTab50-et és egy ACER E350-et. A kettő árából vettem az új telót Sygic-el. Egyesítettem a GPS-és a telefont egybe.
De kéne egy normális Autós tartó. Amit vettem az Edigitalban 1400Ft-ért olyan, mintha bármelyik pillanatban leesne a szélvédőről... ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(#48065) kovtam: Az ASUS kilóg a sorból az 1280x800-as IPS panel miatt...
Nekem az tűnik a legjobbnak.De mondom, a kamerán kívül elég meggyőző a WayeQ is: [link]
Én meg kivettem a kocsiból a wayteq TMC-s navit, és beraktam ezt, most szervezem a netet és a telefonálást egy simből kettőre, a tablet navigál, netet oszt, meg a netről szívja a TMC infót, az 1Ft-os mifimet meg eladom sokkal többért. Ha meg kell, előveszem netezni, ezekből nem mindent tudott a navi, és egyben van minden. A telós navi addig jó, míg nem akkor hívnak, ha épp egy manővert kell csinálni, pl körforgalom x-edik kjáró, az meg elveszi a képet.
Én ezért hagytam ki ezt. -
bolcsodal
addikt
Én eladtam egy xTab50-et és egy ACER E350-et. A kettő árából vettem az új telót Sygic-el. Egyesítettem a GPS-és a telefont egybe.
De kéne egy normális Autós tartó. Amit vettem az Edigitalban 1400Ft-ért olyan, mintha bármelyik pillanatban leesne a szélvédőről... ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
(#48065) kovtam: Az ASUS kilóg a sorból az 1280x800-as IPS panel miatt...
Nekem az tűnik a legjobbnak.De mondom, a kamerán kívül elég meggyőző a WayeQ is: [link]
-
kovtam
csendes tag
Hát 40 fölé semmiképp sem mennék. Már a 35 is szívom a fogam kategória, de természetesen van az úgy, hogy azt a kis pluszt nem szabad megspórolni.
WayteQ xTAB-7X GPS -> 30k
Asus MeMoPad HD 7 ME173X-1B074A -> 40k
Lenovo IdeaTab A3000 -> 40kEbben a mezőnyben a Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Lite még 35k-ért is nehezen rúg labdába.
-
Rick4
félisten
Az sem egy rossz választás... Én is gondolkodom erősen, hogy eladjam-e a MotoG-met egy ilyenért.
-
Rick4
félisten
-
bitpork
nagyúr
-
bolcsodal
addikt
Köszi, az Edigital valahogy nem tartja fontosnak, hogy GPS-el hirdesse az első kettőt, sőt a Lenovot sem
. Csodálkoztam is, hogy mennyire kuriózum a GPS a tabletekben. Máris nagyobb a választék. Egyébként nagyobb kijelzős telefon is jó, csak teljesítse az alapkövetelményeket. Már csak be kell cserkészni a legjobb vételi helyet.Nem tudom mennyi a keret, de 48K-ért vettem a WayteQ Talk 5H-t. Akár kisebb tabletnek is elmegy, egyenlőre erősen szoknom kell a méreteit...
De azért mégiscsak egy telefon. -
kovtam
csendes tag
"Akármit veszek 5K-val kevesebbért, sokkal kevesebbet kapsz."
Én is így gondolom. Ezért kértem ki a véleményeteket. Nem is hiába. Köszönöm. -
kovtam
csendes tag
Egyikkel sem lehet melléfogni.
Ajánlanám a WayteQ x70-et is, ha nem szólták volna le annyira a kamerát benne (előnye a dual-SIM 3G), akár telefonálni is lehet vele.
Köszi, az Edigital valahogy nem tartja fontosnak, hogy GPS-el hirdesse az első kettőt, sőt a Lenovot sem
. Csodálkoztam is, hogy mennyire kuriózum a GPS a tabletekben. Máris nagyobb a választék. Egyébként nagyobb kijelzős telefon is jó, csak teljesítse az alapkövetelményeket. Már csak be kell cserkészni a legjobb vételi helyet. -
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Mobilnet nem követelmény (bár nem hátrány, ha van). Néztem, hol vetted? Edigitálban most akciós, de így is 40kHUF, (érdekes, a GPS-t nem hirdetik benne, vagy csak én nem látom?) máshol inkább 50
Mondjuk annyival jobb is. De 8 éves gyereknek első "komolyabb" kütyü ...Akármit veszek 5K-val kevesebbért, sokkal kevesebbet kapsz. Akár 8 éves, akár nem, ha hibádzik valami, akkor 5 percig jó volt, mert olcsó volt, utána 2 évig rossz lesz, mert nem megy jól a játék, vagy csak nem látható a kijelző. edigitalnál 40K volt.
-
bolcsodal
addikt
Mobilnet nem követelmény (bár nem hátrány, ha van). Néztem, hol vetted? Edigitálban most akciós, de így is 40kHUF, (érdekes, a GPS-t nem hirdetik benne, vagy csak én nem látom?) máshol inkább 50
Mondjuk annyival jobb is. De 8 éves gyereknek első "komolyabb" kütyü ...Egyikkel sem lehet melléfogni.
Ajánlanám a WayteQ x70-et is, ha nem szólták volna le annyira a kamerát benne (előnye a dual-SIM 3G), akár telefonálni is lehet vele.
-
kovtam
csendes tag
3G modemet nem szeretnél bele?
A Galaxy tab 3 Lite óriási hibája, hogy nem IPS kijelzője van, hanem TN, ergo a geocaching nem lesz élvezetes napsütésben, de még sötétben is torzulnak a színek. Most vettem 1.5 hete egy Lenovo ideatab A3000-est, akkor kölrülnéztem, mik azt alternatívák, mert a Samsung ezzel a kijelzővel vállalhatatlan, ebben is van 4 mag, 1 GB ram, antutu 14K még telepakolt rendszerrel is, a GPS kertes házban odabent 5 holdat lát, de mellé ott a dual sim foglalat, tehát mobilnet + megosztás is megoldott, sőt, romcsere után telefonálásra is lehet használni, és 35K újonnan.Mobilnet nem követelmény (bár nem hátrány, ha van). Néztem, hol vetted? Edigitálban most akciós, de így is 40kHUF, (érdekes, a GPS-t nem hirdetik benne, vagy csak én nem látom?) máshol inkább 50
Mondjuk annyival jobb is. De 8 éves gyereknek első "komolyabb" kütyü ... -
quailstorm
félisten
drága, nekem csak kölcsönbe legalább kéne egy patron pár órára...
-
Rawulf
őstag
Nagyon SÜRGŐSEN szükségem lenne egy Canon IP3600-ban felhasználható patronchipre!
Javítás alatt áll és már eddig is döglődött a magenta patron chipje, így viszont kipróbálni se tudom mit lehet neki ártani, ezreseket patronért meg nem akarok adni.ilyenből kellene CSAK A CHIP. Persze patronostul is elfogadom, akkor is ha üres.
sajna 4k-t legomboltak apámról a "szerelők", hozzá se nyúltak, én haverral kitakarítottam, most unokatesómmal nekiestünk, mechanikai hiba, pénz meg nincs
Előre is köszönöm ha van valakinek.
-
quailstorm
félisten
Nagyon SÜRGŐSEN szükségem lenne egy Canon IP3600-ban felhasználható patronchipre!
Javítás alatt áll és már eddig is döglődött a magenta patron chipje, így viszont kipróbálni se tudom mit lehet neki ártani, ezreseket patronért meg nem akarok adni.ilyenből kellene CSAK A CHIP. Persze patronostul is elfogadom, akkor is ha üres.
sajna 4k-t legomboltak apámról a "szerelők", hozzá se nyúltak, én haverral kitakarítottam, most unokatesómmal nekiestünk, mechanikai hiba, pénz meg nincs
Előre is köszönöm ha van valakinek.
-
Rick4
félisten
3G modemet nem szeretnél bele?
A Galaxy tab 3 Lite óriási hibája, hogy nem IPS kijelzője van, hanem TN, ergo a geocaching nem lesz élvezetes napsütésben, de még sötétben is torzulnak a színek. Most vettem 1.5 hete egy Lenovo ideatab A3000-est, akkor kölrülnéztem, mik azt alternatívák, mert a Samsung ezzel a kijelzővel vállalhatatlan, ebben is van 4 mag, 1 GB ram, antutu 14K még telepakolt rendszerrel is, a GPS kertes házban odabent 5 holdat lát, de mellé ott a dual sim foglalat, tehát mobilnet + megosztás is megoldott, sőt, romcsere után telefonálásra is lehet használni, és 35K újonnan. -
kovtam
csendes tag
Sziasztok!
Gyermekemnek (8 éves) vennék tabletet elsősorban játékra.
Alapkövetelmény:1 GB RAM(hogy fussanak a játékok) és GPS (Geocache-hez)
Idáig a Samsung Galaxy Tab3 Lite WiFi a nyerő (30-35kHUF),
használtról asszonypajtit nehéz lesz meggyőzni.Tudtok javasolni alternatívát (olcsóbbat)?
-
Rick4
félisten
-
Tim82
félisten
-
bitpork
nagyúr
-
Tim82
félisten
-
bitpork
nagyúr
SOSba kellene kölcsön egy autós invertel a laposomhoz! Van valakinek 5 napra egy nélkülözhető?
-
lupus_l
aktív tag
-
Digital
addikt
Valami játékbarlangról olvastam régen a Pulz utca-Teréz utca sarkán egy raklámplakáton, első sorban konzolos játékok voltak.
Ez nem az a termékkategória, ahol a külcsín, szag, tapintás, stb akkora súllyal, vagy változatossággal lenne jelen. Webes rendelés?
Ma délelőtt akartam volna vásárolni, azt hiszem benézek az Árkádba!
-
macilaci78
nagyúr
Valami játékbarlangról olvastam régen a Pulz utca-Teréz utca sarkán egy raklámplakáton, első sorban konzolos játékok voltak.
Ez nem az a termékkategória, ahol a külcsín, szag, tapintás, stb akkora súllyal, vagy változatossággal lenne jelen. Webes rendelés?
-
HuMarc
veterán
Valamekkora választék van a Media Marktban, meg még kisebb az Edigitalban. Más nem nagyon van tudtommal. Esetleg el lehet menni a Tesco-ba, ott még lehet valamekkora választék.
-
Digital
addikt
Hali!
Szegeden milyen PC játékokat forgalmazó boltot tudtok?
Én az Árkádban lévő 576-ot ismerem csak!
-
stopperos
senior tag
-
Rick4
félisten
Hirtelen eladó lett egy 3 hónapos Samsung 39F5000-es tévé fóliás, dobozos, papíros.
-
Rick4
félisten
Urak, akkor konkretizáljuk akit érdekelt pár napja a Dell 745-ös SFF gép, most még kinek kellene, és mennyi, meg mikor.
-
proper
őstag
NEm ellened szól, de a jó alapanyag nem olcsó. Egy szett jó bőrápoló magában 10k+, még ha elég 6-7 alkalomra is. És akkor még nincs műanyagápoló ( szilikonmentes ), polír/lakk és festékkímélő mosószer, gumiápoló. Víz, élő munka miegymás.
Én tegnap ganajoztam az autót és csak a belsejére elment bő 1,5 óra úgy hogy nem is tudtam befejezni a bőrápolást 
nem ellened szól
de 3000-ért sem kell csodát várni
tiszta lesz a kocsi és kész
a bőrülés takarítás, ápolás pedig már kárpittisztítás ami 12 minimumkülső belső sima tisztítást irtam 3-4ért sehol nem fogják ápolgatni az ülést
külső mosás, porszívózás, műanyagápoló, portalanítás, ablakok, gumiápoló
ennyi van minden mosóban az alapban minden más már zsebbe nyúlósés ahogy mondtad ott az élő munka
nálunk is kb nem mínusz utca a móka -
bitpork
nagyúr
NEm ellened szól, de a jó alapanyag nem olcsó. Egy szett jó bőrápoló magában 10k+, még ha elég 6-7 alkalomra is. És akkor még nincs műanyagápoló ( szilikonmentes ), polír/lakk és festékkímélő mosószer, gumiápoló. Víz, élő munka miegymás.
Én tegnap ganajoztam az autót és csak a belsejére elment bő 1,5 óra úgy hogy nem is tudtam befejezni a bőrápolást 
-
proper
őstag
mosás is van nálunk
3000.- a külső belső 1 óra kb
eddig nem volt panasz de ha nem tetszik valami lehet jelezni és javítunk rajta
-
blt.62
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
SirRasor
addikt
-
azbest
félisten
-
FoxiestFox
félisten
-
HuMarc
veterán
-
FoxiestFox
félisten
A tiszavirágzás tart még?
-
Agyasima
őstag
Estére ne feledjétek feltenni a véres hokimaszkot!

-
Rick4
félisten
-
FoxiestFox
félisten
Szamos utcában van egy hely, ismerősöm szerint nem drága, és szép munkát végeznek.
Szoktam előtte jó gépeket is látni, szóval nem csak a prolikocsikat viszik oda. -
blt.62
őstag
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
blt.62
őstag
Szegeden hol a legolcsóbb a kocsi külöső-belső mosás,kárpittisztítással és bőrmosás-ápolással? Persze ahol azért elfogadható minőségben is dolgoznak.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rhino666
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rhino666
addikt
Árkád Naturwash vélemény? Also, hogy is lehet oda eljutni?

-
martonx
veterán
Sziasztok!
Gariztatni akarom a monitoromat, viszont ez állítólag eltarthat több hétig is. Kérdésem, hogy tudna-e valaki addig bármilyen TFT monitort kölcsön adni? Egyedül annyi kritériumnak kellene megfelelnie, hogy működő VGA bemenete legyen. Privátban várom a felajánlásokat.
Köszönöm!
-
Rick4
félisten
-
fero02
nagyúr
-
proper
őstag
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
Rawulf
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
proper
őstag
Nem, dehogy ennyi, hiszen nem csak az üzemanyagot kell számolni, meg a km-t, ott van kiállás, a trailer, minden xirxar kell, szerintem ez simán 2K-ról indul, ha csak 100M-t mész, akkor is. De minél többet megy, annál kisebb rész lesz az alap költség. Nekem épp 1 hónapja volt a Metrotól az Algyői végéig egy trailerezés, az is 8K volt. Pestre meg vissza 100Ft/km áron számolva kijön a 40-es, ez ennyi.
ismerösnél olcsobb mint 40
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Rawulf
őstag
LOL... Horvátok vezetnek a Brazilok ellen...
-
Rick4
félisten
Nem, dehogy ennyi, hiszen nem csak az üzemanyagot kell számolni, meg a km-t, ott van kiállás, a trailer, minden xirxar kell, szerintem ez simán 2K-ról indul, ha csak 100M-t mész, akkor is. De minél többet megy, annál kisebb rész lesz az alap költség. Nekem épp 1 hónapja volt a Metrotól az Algyői végéig egy trailerezés, az is 8K volt. Pestre meg vissza 100Ft/km áron számolva kijön a 40-es, ez ennyi.
-
bitpork
nagyúr
Nekem 2006ban volt 7km (Siófok-Sóstó távolság) 28k...
Új hozzászólás Aktív témák
-
48100 - 48001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 47901 47900 - 47801 47800 - 47701 47700 - 47601 47600 - 47501 47500 - 47401 47400 - 47301 47300 - 47201 47200 - 47101 47100 - 47001 47000 - 46901 46900 - 46801 46800 - 46701 46700 - 46601 46600 - 46501 46500 - 46401 46400 - 46301 46300 - 46201 46200 - 46101 46100 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Samsung S27D390H FHD IPS 75Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPad Air 7th gen. 13' 128GB (2029.02.09-ig Garancia) Csak kibontva volt, Aktiválatlan!
- 3M füldugó 50 pár (100db) eladó
- Ultimate előfizetés akár 3471 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- Eredeti Microsoft Windows 10 / 11 Pro OEM licenc Akciós áron! 64/32 bit Azonnali kézbesítéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Én már a negyedik kombinációt próbálom, és fél centinél mélyebbre nem sikerült jutni. 



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



. Csodálkoztam is, hogy mennyire kuriózum a GPS a tabletekben. Máris nagyobb a választék. Egyébként nagyobb kijelzős telefon is jó, csak teljesítse az alapkövetelményeket. Már csak be kell cserkészni a legjobb vételi helyet.
Mondjuk annyival jobb is. De 8 éves gyereknek első "komolyabb" kütyü ...





Itt már jött is ami kellett.
