Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
50100 - 50001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 51901 51900 - 51801 51800 - 51701 51700 - 51601 51600 - 51501 51500 - 51401 51400 - 51301 51300 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
vmi
tag
Van valakinek 3,5"-os satas hdd kerete? Vagy tudjátok hol lehet normális áron kapni? Fontos lenne még ma.
-
macilaci78
nagyúr
Nincs kocsim.

pepe091: senki sem élt még a lehetőséggel, Nokia 102 DualSIM, nem okos, nem szép és 2db feltöltőkártyás SIM van benne kb 300Ft körüli lebeszélhetőséggel. "XY vagyok, hívj fel a sajátomon!" hívásra bármikor elég.
-
abridabri
veterán
XFX 6950 2GB tipusu VGA -mat cserelnem nagyobbra rafizetessel .( 270x / 280x / 7950 esetleg )
-
abridabri
veterán
-
Vesztor87
senior tag
Budapesten kéregetők telefonhívásra kérnek aprót. Én meg lazán telót előkapom, és mondjad a számot... Hirtelen nem is olyan fontos az a hívás.

Nem vagy gyenge....
Ha benyára kér akkor oda adod a kocsit?
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
pepe091
MODERÁTOR
Budapesten kéregetők telefonhívásra kérnek aprót. Én meg lazán telót előkapom, és mondjad a számot... Hirtelen nem is olyan fontos az a hívás.

Csak aztán nehogy egy ilyen laza előkapás után elfusson a telefonoddal.

-
maláj
addikt
Budapesten kéregetők telefonhívásra kérnek aprót. Én meg lazán telót előkapom, és mondjad a számot... Hirtelen nem is olyan fontos az a hívás.


-
macilaci78
nagyúr
-
fecus
őstag
-
fecus
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
fecus
őstag
-
Syl
nagyúr
Valaki használ közületek olyan voip szolgáltatást ahol igazán olcsón lehet magyar, vezetékes számokat hívni?
A Diginél olyan csomagom volt, hogy ingyen hívtuk az egész országot egy átalány díjért. Ezt megszüntették és a család meg rászokott.
Át kellene irányítanom őket valami olcsóbb megoldásra. A tiszta mobil megoldás nem jó, mert van még olyan rokon aki csak drótost használ.
Úgy nézem havi 150-200 perc között lesz a forgalom.Hungary (Landline) SuperDeal!** Ft 0.2326 Ft 0.2791
Hungary (Mobile) Ft 2.0930 Ft 2.4186 -
bitpork
nagyúr
Valaki használ közületek olyan voip szolgáltatást ahol igazán olcsón lehet magyar, vezetékes számokat hívni?
A Diginél olyan csomagom volt, hogy ingyen hívtuk az egész országot egy átalány díjért. Ezt megszüntették és a család meg rászokott.
Át kellene irányítanom őket valami olcsóbb megoldásra. A tiszta mobil megoldás nem jó, mert van még olyan rokon aki csak drótost használ.
Úgy nézem havi 150-200 perc között lesz a forgalom.Olcsóbb lecserélni a családot

-
fecus
őstag
Valaki használ közületek olyan voip szolgáltatást ahol igazán olcsón lehet magyar, vezetékes számokat hívni?
A Diginél olyan csomagom volt, hogy ingyen hívtuk az egész országot egy átalány díjért. Ezt megszüntették és a család meg rászokott.
Át kellene irányítanom őket valami olcsóbb megoldásra. A tiszta mobil megoldás nem jó, mert van még olyan rokon aki csak drótost használ.
Úgy nézem havi 150-200 perc között lesz a forgalom. -
maláj
addikt
-
pepe091
MODERÁTOR
-
Rick4
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
Épp eszembe volt hogy neked kell a hűtőmágnes, párom hozott 6-ot. Mire mondtam neki hogy kéne, mert valakinek oda akarom adni, már elküldte ismerős iskolájába a gyerekeknek.
De a következő kört félre teszi mert most már szólva van neki!
-
pepe091
MODERÁTOR
17 db Penny Vitateam matricát cserélnék 6 db Tesco Simpson hűtőmágnesre!

-
Lacielvtárs
nagyúr
fantasztikus, köszi az infót akkor lehet biztosra megyek és megyek a rókusi tacskóba


tényleg köszönök nektek mindent Urak

-
Rick4
félisten
okés
rendben, nagyon köszönöm,no akkor kiderítem a plázában van e vodafone
tiszta szégyen de én magam nem nagyon járok ilyen helyeken
szerk: van, legalább is eszerint van

Árkádban és tescoban tuti van, nemrég voltam a plázában, de nem láttam voda üzletet. Régen voltak, de amikor az árkád megnyitott, gyorsan át is költöztek, mint sokan mások...
mod: a neten meg ott van, hogy van, telszám: 62/487-375. A 1270-en is megmondják, úgy 20 perc várakozás után.
-
ebegab92
senior tag
Én csak annyit mondtam, hogy olyan telóm van, amibe microSIM kell, mondták, hogy OK, 1 Ft-ért cserélik

És így is történt.
-
Lacielvtárs
nagyúr
okés
rendben, nagyon köszönöm,no akkor kiderítem a plázában van e vodafone
tiszta szégyen de én magam nem nagyon járok ilyen helyeken
szerk: van, legalább is eszerint van

-
Rick4
félisten
jaja
de akkor lehet hogy a vodafone tud mondani okosat akár az én kérdésemre is?A vodánál minden probléma nélkül, percek alatt cserélik a simet, max annyit mondj, hogy cseréljék, mert 3 készülékben is próbáltad, és ugrál a térerő, meg eldobálja a hálót. Olyan simet adnak, amiből azt a félét töröd ki, ami neked kell, és kész.
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
ebegab92
senior tag
Igazatok van, a BlueMobile-t a Telekom üzemelteti, míg a Tesco Mobile-t a Vodafone
Már csak Grey Mobile kell a Telenorral és a szürkemadaras üzletlánccal ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
stopperos
senior tag
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
ShadowX
őstag
igen, a tacskó mobilénak 31-es a körzetszáma
én is ettől tartok hogy nem tudom itt szegeden elintézni a micro simet, max darabolással
de ezt majd egy mobilosra bízom...
a plazában van még mobilos üzlet?
az nekem útba esne
Van, a mozi elôtt van még mindig. De a passage-on is van egy a burger king mellett. Nekem ott vágták ingyen.
-
pepe091
MODERÁTOR
A Tesco Sim kártyát?
Mi köze a Telekomnak a Tesco mobile-hoz?A múltkor az Árkádban a Telekomnál egy 80+-os bácsika 30 percet állt sorba, majd mikor hívták, egyszerűen nem találtak semmi infót a rendszerben, se az előfizetését, se a nevét semmit. Aztán kiderült, hogy Telenor ügyet akart intézni.Mondták neki, hogy ez nem az a bolt, menjen át a szökőkútnál lévő üzlethez..

-
Rick4
félisten
-
stopperos
senior tag
igen, a tacskó mobilénak 31-es a körzetszáma
én is ettől tartok hogy nem tudom itt szegeden elintézni a micro simet, max darabolással
de ezt majd egy mobilosra bízom...
a plazában van még mobilos üzlet?
az nekem útba esne
Nekem simán cserélték, bementem a T-be, és ingyen kaptam egy új sim kártyát.
-
Lacielvtárs
nagyúr
igen, a tacskó mobilénak 31-es a körzetszáma
én is ettől tartok hogy nem tudom itt szegeden elintézni a micro simet, max darabolással
de ezt majd egy mobilosra bízom...
a plazában van még mobilos üzlet?
az nekem útba esne
-
Agyasima
őstag
A Tesco Mobilnak nemhogy saját körzetszáma van (31)? Onnantól kezdve nem hiszem, hogy bármilyen számokat újra tud osztani.
-
pepe091
MODERÁTOR
Tudtommal a Tecsó mobile számok is újra kiosztott T-s számok, mint a BlueMobile-nál
Rosszul tudod. Eleve a Tesco mobilenak a Vodafone biztosítja a hálózatot...
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
Rick4
félisten
srácok, van e valakinek tapasztalata abban hogyha van egy tesco mobil sim kártyám és olyan telcsibe szeretném hazsnálni ami gyárilag független (nokia lumia 520) akkor hogy tudok micro simhez jutni?
azt tudom hogy a t-mobilnál ingyé kicserélték, de a tesco mobilnál nem tudom hogy megy...
valakinek tapasztalat, ötlet?
Kivágod magadnak seperc alatt ollóval.
-
ebegab92
senior tag
srácok, van e valakinek tapasztalata abban hogyha van egy tesco mobil sim kártyám és olyan telcsibe szeretném hazsnálni ami gyárilag független (nokia lumia 520) akkor hogy tudok micro simhez jutni?
azt tudom hogy a t-mobilnál ingyé kicserélték, de a tesco mobilnál nem tudom hogy megy...
valakinek tapasztalat, ötlet?
Tecsós Telekomnál ingyen kilyukasztotta a srác a T-s SIM-em, valószínűleg a Tecsósat is ki fogja. Árkádos GSM-ben meg 500 Ft-ért

Tudtommal a Tecsó mobile számok is újra kiosztott T-s számok, mint a BlueMobile-nál
-
Lacielvtárs
nagyúr
srácok, van e valakinek tapasztalata abban hogyha van egy tesco mobil sim kártyám és olyan telcsibe szeretném hazsnálni ami gyárilag független (nokia lumia 520) akkor hogy tudok micro simhez jutni?
azt tudom hogy a t-mobilnál ingyé kicserélték, de a tesco mobilnál nem tudom hogy megy...
valakinek tapasztalat, ötlet?
-
macilaci78
nagyúr
Inkább telefon vonalon indulj el...
Találkozol valakivel, bedugod a telefonjába a headseted és a tiedről megcsörgeted az illetőt.
-
abridabri
veterán
Lenne egy eladó vadiuj WD blue 1 TB vinyom . (WD10Ezex)
Sata3 / 64mb cache
1 hete vasaroltam ,ajandekba . De nem tart ra igenyt az illeto
(vett masikat maganak kozben x )
Igyhat elado , bontatlan , gyari csomagolasban .
16900 ft ert vettem Vasarhelyen ,ide szol a garancia is .
Ára : 14k -
Rick4
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
-
SirRasor
addikt
-
bitpork
nagyúr
-
ebegab92
senior tag
Itt is elszállt néhány percre. Router restart után is szüttyögött még egy kicsit

-
pepe091
MODERÁTOR
-
Attix82
addikt
-
totya694
őstag
Csak a régi nagy nevek is sokszor silány minőséget takarnak.
-
bitpork
nagyúr
Masnal is osszefosta magat a digi minden szolgaltatasa?
-
Rawulf
őstag
Keresek komplett gépet, 30e HUF alatt. Amit tudni kéne:
- 2 mag
- legalább 2 giga ram
- Win7 menjen rajta rendesen
- 1080p videólejátszás
- normális, minőségi táp
- hibátlan működés
- Skypera és netezésre, videózásra lesz használva, játékra nem
- ház, ODD és HDD nem feltétel, de jó, ha vanHa esetleg csak lap-proci-procihűtő-RAM kombód van az is érdekelne, de ennél tovább nem apróznám, ha nem muszáj.

Ajánlatokat privibe! Kössz!
Neki lesz!


"normális, minőségi táp" - na erről lehetne sokat értekezni.
És mellékesen:
Dell szerver gépnél meghalt a ventilátor a tápegységben és elfüstölt a táp.
Szétszedtem a tápot és nem voltam elragadtatva, amit láttam. Már ők is spórolnak.Két dolgon nem érdemes spórolni:
UPS
TÁP -
Rhino666
addikt
Keresek komplett gépet, 30e HUF alatt. Amit tudni kéne:
- 2 mag
- legalább 2 giga ram
- Win7 menjen rajta rendesen
- 1080p videólejátszás
- normális, minőségi táp
- hibátlan működés
- Skypera és netezésre, videózásra lesz használva, játékra nem
- ház, ODD és HDD nem feltétel, de jó, ha vanHa esetleg csak lap-proci-procihűtő-RAM kombód van az is érdekelne, de ennél tovább nem apróznám, ha nem muszáj.

Ajánlatokat privibe! Kössz!
Neki lesz!


Rick4-nek mintha valami hasonló jellegű eladó gépei volnának hasonló áron.
-
pmheros
őstag
Nem. A 2 hangszóró+1mikrofon szett 1db 3,5-es JACK aljzattal erre alkalmatlan. De kapható hozzá párszáz FT-ért olyan elosztó, ami szétveszi sztereo JACK-re és mikrofon JACk-re.
Azért lett volna jó tudni, hogy működik PC -n az egy-csatis headset, mert akkor ki tudnám próbálni, hogy az én headset -em valóban hibás, vagy a telcsim aljzata rosszalkodik.
-
macilaci78
nagyúr
Nem. A 2 hangszóró+1mikrofon szett 1db 3,5-es JACK aljzattal erre alkalmatlan. De kapható hozzá párszáz FT-ért olyan elosztó, ami szétveszi sztereo JACK-re és mikrofon JACk-re.
-
Agyasima
őstag
Keresek komplett gépet, 30e HUF alatt. Amit tudni kéne:
- 2 mag
- legalább 2 giga ram
- Win7 menjen rajta rendesen
- 1080p videólejátszás
- normális, minőségi táp
- hibátlan működés
- Skypera és netezésre, videózásra lesz használva, játékra nem
- ház, ODD és HDD nem feltétel, de jó, ha vanHa esetleg csak lap-proci-procihűtő-RAM kombód van az is érdekelne, de ennél tovább nem apróznám, ha nem muszáj.

Ajánlatokat privibe! Kössz!
Neki lesz!


-
pmheros
őstag
Rendelkezik itten valaki telefonhoz kapott 'madzagos' mikrofonos headset -tel ?
Lenne kedves kipróbálni PC hangkártya mikrofon aljzatán hogy alkalmas-e hangbevitelre !?
Előre is köszönöm
-
ebegab92
senior tag
ASRock 970 Extreme4 alaplap AMD FX-6300 CPU párossal 38.000 Ft-ért eladó
Mindkettőn 2-2.5 év gari van még. Lehetőleg egyben, de külön-külön is mehet, ha akad érdeklődő a cuccokra 
-
Rhino666
addikt
-
Rolly
veterán
nekem is van egy idén végzett ismerős valami marketing szerű gtk-s szakkal... Csabán lakik jelenleg ... de lehet érdekli... ha bővebb infó jön privátba, hogy mire kéne és milyen feladatai lennének továbbítom neki...
-
ShadowX
őstag
-
Rhino666
addikt
Marketing végzettségű, pályakezdő ismerőse nincs valakinek?

-
macilaci78
nagyúr
A múlt heti zsemlében is ez volt.

-
Rawulf
őstag
Idézet az ipon-ról: "Aztán a végén még bepereli őket a Vileda"




Egyébként az a baj a passzív megoldásoknál, hogy igazából a levegőnek az alumínium jobban le tudja adni a hőt, mint a réz, de természetesen a réz jobban vezeti a hőt a CPU-GPU-CHIPSET felületéről.
Azért lehet kísérletezgetni otthon réz mosó szivacsokkal.

-
Rick4
félisten
-
totya694
őstag
-
nap
addikt
-
Rick4
félisten
-
SirRasor
addikt
-
Rick4
félisten
-
bitpork
nagyúr
-
SirRasor
addikt
-
Rick4
félisten
-
CSorBA
őstag
Szeretnék egy megbízható kőműves-szobafestőt. Igazából nem tudom melyik kell nekem
Beázás miatt egy viszonylag nagyobb falréteg levált, azt szeretném ha normálisan visszavakolnák a leválást és kifestenék az egész szobát. Nem mondom, hogy olcsó kell, legyen inkább megbízható és jó munkát végezzen (de lehetőleg ne decemberre adjon időpontot
). Tudna valaki ajánlani? -
Rolly
veterán
-
Rhino666
addikt
Van valakinek 1 slotos, halk, ócó VGA-ja, ami támogatja a hardveres h264 dekódolást?
-
macilaci78
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
El kellene küldenem egy 1.2 gigás file-t interneten. Milyen megbízható oldalt tudtok erre?
-
Rick4
félisten
Lesz nálam egy vadiúj Samsung Chromebook, 1.7 GHz-es dualcore proci, 2 GB Ram, 16GB háttértár, 1366-os, 11.6"-os kijelző, 2 töltés után mért 6-7 órás akksi, (állítólag 10-et is tud) wifi amin átmegy simán 85 Mbit is, BT, + a lényeg-> beépített 3G modem sim foglalattal, plusz minden xirxar, egy i5-ös Samsung notival összevetve az 5GB GGR3-as ramos noti sebességét simán hozza flashes oldalakkal is, szóval szerintem nagyon korrekt, aki 95%-ban böngészik, annak nagyon jó választás. Youtube fullHD röccenés nélkül, 4K meg ugyanúgy picit akad, mint az asztali i3-4130-asommal, szóval ha nem az lesz a cél, hogy csípőből menjen a 4K, jó választás lehet. Kikapcsolni se kell, csak lehajtani, tehát nagyon bootidő sincs. Természetesen doboz, minden tartozék, jóval a bolti ár alatt.
-
Old fox
tag
Mi történt?
A Lokál és a fórum számlálója szinkronba került?
Á nem, ott most 49 711-nél tartunk.

-
Rick4
félisten
-
totya694
őstag
Elég szocreál cucc
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Pont az lenne a lényeg benne.1,8m széles és 67cm-es belvilág.Ezekbe legalább lehet pakolni nem úgy mint 1-2 mai bútorba...
-
FoxiestFox
félisten
Olcsón 3 ajtós ruhás szekrényt keresek 2db-ot (műhelybe) ilyesmire gondolok.A bal oldaliból már van 1 és ilyenből lenne jó még 2db.

Elég szocreál cucc
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
totya694
őstag
Olcsón 3 ajtós ruhás szekrényt keresek 2db-ot (műhelybe) ilyesmire gondolok.A bal oldaliból már van 1 és ilyenből lenne jó még 2db.

-
sp3rhead
tag
sziasztok. van vkinek vmi nano usb wifije? előre is köszönöm.
-
lugosi
MODERÁTOR
MIFI routert keresek. Hálózatfüggetlen érdekelne.
Legkésőbb aug. 3-ig kellene.
-
totya694
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
sss
őstag
-
macilaci78
nagyúr
-
Tim82
félisten
-
totya694
őstag
-
sss
őstag
Még mindig 50k a limit?
szerk.: "Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek 49 698" Úgy látom egy pár hsz-t elvitt a cica.

-
FoxiestFox
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
-
50100 - 50001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 51901 51900 - 51801 51800 - 51701 51700 - 51601 51600 - 51501 51500 - 51401 51400 - 51301 51300 - 51201 51200 - 51101 51100 - 51001 51000 - 50901 50900 - 50801 50800 - 50701 50700 - 50601 50600 - 50501 50500 - 50401 50400 - 50301 50300 - 50201 50200 - 50101 50100 - 50001 50000 - 49901 49900 - 49801 49800 - 49701 49700 - 49601 49600 - 49501 49500 - 49401 49400 - 49301 49300 - 49201 49200 - 49101 49100 - 49001 49000 - 48901 48900 - 48801 48800 - 48701 48700 - 48601 48600 - 48501 48500 - 48401 48400 - 48301 48300 - 48201 48200 - 48101 48100 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Lenovo ThinkPad X13 Gen 5 üzleti notebook - Ultra 5 135U 16GB DDR5 512GB SSD Intel Win11
- Új Creative Sound Blaster JAM V2
- AKCIÓS! ÚJ Space Black MacBook Pro 14" M5 PRO 24GB 1TB 1év garancia! Töltővel + ajándék!
- Samsung Galaxy S23 FE 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- PlayStation 4 Pro 1TB Glacier White PS4 használt (CUH-7216B)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Ha benyára kér akkor oda adod a kocsit?




). A FVD-nél meg 4 hónapig ingyen lehet hívni a drótost, vagy rosszul értettem az ángliust?





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mi köze a Telekomnak a Tesco mobile-hoz?


Csak az a gond, hogy az acél


