Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
28100 - 28001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 29901 29900 - 29801 29800 - 29701 29700 - 29601 29600 - 29501 29500 - 29401 29400 - 29301 29300 - 29201 29200 - 29101 29100 - 29001 29000 - 28901 28900 - 28801 28800 - 28701 28700 - 28601 28600 - 28501 28500 - 28401 28400 - 28301 28300 - 28201 28200 - 28101 28100 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
LÁZ
addikt
-
hodigy
tag
Melyik verziójú iphone-t érdemes most keresni, hogy olcsón tudjak az asszonynak egy telefont venni? Csak telefonálás lesz nagyrészt, de wifi és youtube azért menjen!
-
pilóta
nagyúr
A kiválasztott a kulcsszó... bénán fordított marketing... azt jelentheti, hogy van olyan csomag, ami tartalmazza... a táblázatban a vállalati e3 csomagnál írja hogy = e1 + "Office Professional Plus 2010 asztali verzió"

Nem tudom hogy keveredtem ide [link]
"Az Office 365 E3 vagy E4 csomagjával a felhasználók az Office Professional Plus legújabb verzióját is megkapják, közvetlenül az asztali számítógépükre."
e3 19,00 €* + áfa felhasználónként/hónap
csak magában az asztali office 12,75 €* + áfa felhasználónként/hónap (éves előfizetésben, tisztán havi alapon több)
** A kisvállalati csomag (P1) felhasználóinak különálló Office 365-fiókot kell létrehozniuk az Office Professional Plus éves előfizetésként történő megvásárlásához.
van kavarás
Köszi. Akkor asszem várok még egy kicsit, hogy tisztuljon a kép...
-
LÁZ
addikt
-
azbest
félisten
A kiválasztott a kulcsszó... bénán fordított marketing... azt jelentheti, hogy van olyan csomag, ami tartalmazza... a táblázatban a vállalati e3 csomagnál írja hogy = e1 + "Office Professional Plus 2010 asztali verzió"

Nem tudom hogy keveredtem ide [link]
"Az Office 365 E3 vagy E4 csomagjával a felhasználók az Office Professional Plus legújabb verzióját is megkapják, közvetlenül az asztali számítógépükre."
e3 19,00 €* + áfa felhasználónként/hónap
csak magában az asztali office 12,75 €* + áfa felhasználónként/hónap (éves előfizetésben, tisztán havi alapon több)
** A kisvállalati csomag (P1) felhasználóinak különálló Office 365-fiókot kell létrehozniuk az Office Professional Plus éves előfizetésként történő megvásárlásához.
van kavarás
-
maláj
addikt
-
pilóta
nagyúr
-
pilóta
nagyúr
Hát a táblázat alapján a kisvállalati 365 annyiszor 4.9 euro + áfa / hó ahány felhasználót akartok. Mivel ez webes cucc így a gépre telepítés nem értelmezhető ebben az esetben. Amelyik gépről belép a user a webböngészővel, ott tudja használni. Van csevegés gomb jobbra felül, amiben munkaidőben valami ms supportos emberke válaszolgat. Szerintem a google megoldásához hasonlóan, az account alatt az adminisztrátor tudja szerkeszteni a felhasználókat, akik használhatják a szolgáltatásokat. Szóval nem viszi magával a hozzáférést, ha elmegy az alkalmazott, csak lecseréled a fiókját az új alkalmazottéra. Van ott 90 napos trial is (10 userrel).
Itt van videós bemutató róla: [link]
Itt a konkrét felhasználó szerkesztés: [link]Persze a webes 365 cuccot a telepített office-szal is lehet kombinálni, bár amikor ilyen demózást láttam, akkor elég nyögve-nyelősnek tűnt, ahogy lockolta a fenti fájt amíg a telepített office-ban szerkesztették, majd utána visszatöltötte az újat. De lehet nem volt elég tájékozott aki bemutatta.
A 2013 1 licensz 1 gépen fajtának tűnik, ha pedig legalább 5 kellene, akkor mennyiségi lincenszes ajánlatuk is van elvileg. Ennél szerintem mindegy, hogy hány ember akarja használni azon az egy gépen felváltva... és ez szerintem nem konkrét ember nevére szól.
Köszi.
Elvileg a 365 előfizetés tartalamaz egy rendes office-t is. [link]A Kiválasztott Office 365 csomagok az Office legújabb verziójának előfizetéseit is tartalmazzák.
-
azbest
félisten
Hát a táblázat alapján a kisvállalati 365 annyiszor 4.9 euro + áfa / hó ahány felhasználót akartok. Mivel ez webes cucc így a gépre telepítés nem értelmezhető ebben az esetben. Amelyik gépről belép a user a webböngészővel, ott tudja használni. Van csevegés gomb jobbra felül, amiben munkaidőben valami ms supportos emberke válaszolgat. Szerintem a google megoldásához hasonlóan, az account alatt az adminisztrátor tudja szerkeszteni a felhasználókat, akik használhatják a szolgáltatásokat. Szóval nem viszi magával a hozzáférést, ha elmegy az alkalmazott, csak lecseréled a fiókját az új alkalmazottéra. Van ott 90 napos trial is (10 userrel).
Itt van videós bemutató róla: [link]
Itt a konkrét felhasználó szerkesztés: [link]Persze a webes 365 cuccot a telepített office-szal is lehet kombinálni, bár amikor ilyen demózást láttam, akkor elég nyögve-nyelősnek tűnt, ahogy lockolta a fenti fájt amíg a telepített office-ban szerkesztették, majd utána visszatöltötte az újat. De lehet nem volt elég tájékozott aki bemutatta.
A 2013 1 licensz 1 gépen fajtának tűnik, ha pedig legalább 5 kellene, akkor mennyiségi lincenszes ajánlatuk is van elvileg. Ennél szerintem mindegy, hogy hány ember akarja használni azon az egy gépen felváltva... és ez szerintem nem konkrét ember nevére szól.
-
LÁZ
addikt
-
pilóta
nagyúr
-
LÁZ
addikt
-
Attix82
addikt
Akkor elég 1 felhasználóra megrendelni.
-
pilóta
nagyúr
Szeritem is ez lenne logikus, csak valami biztosat szeretnék tudni, mielőtt csengetem a lóvét.
Egyszerre csak egyet akarok használni, de azt nem mindíg ugyanaz a személy használná, hanem aki épp arra jár vagy ráér vagy dolga van vele, és azon a gépen, amelyikre épp szüksége van. -
sss
őstag
-
Attix82
addikt
Szerintem ezzel az online cuccal ha egyszerre egyet használtok akkor elég 1 felhasználói rendelés is, ha már egyszerre 2őt akartok akkor 2-őt rendeltek meg....persze lehet ,hogy 20an vagytok ott
...érted. -
pilóta
nagyúr
-
Rick4
félisten
Ennyire nem, de akkor egy gép, egy cég, a dolgozó meg az, aki épp leül. De egy gépet akkor se lehet egyszerre háromnak használni...

-
pilóta
nagyúr
-
maláj
addikt
sztem cég mert én is erre gondoltam ==> "Mert ha nevesíteni kell, az gáz, mert mivan, ha két hét múlva felmond?"

-
pilóta
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
LÁZ
addikt
Boarderlands 2 kupon kinekmitér?
-
pilóta
nagyúr
Van ez a 365 home változat: [link]
Magánszemélyeknek 5 gépre. Szerintem ha cégbe veszed ez nem oké. Vagyis ez a 1 vétel 5 PC változat.Van a 365 kisvállalkozói ami havidíjas, felhasználóként kell fizetni. Ha jól értem ez valami online cucc amit a MS webfelületén éritek el amit akartok használni.
Igen, ez a kisvállalati kellene nekem. A kérdés továbbra is adott, hogy az az egy felhasználó, az nevesítve kell legyen, vagy a cég a felhasználó, és egy dolgozó használhatja (bármelyik, de egyszerre csak egy).
Mert ha nevesíteni kell, az gáz, mert mivan, ha két hét múlva felmond? -
Attix82
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Van ez a 365 home változat: [link]
Magánszemélyeknek 5 gépre. Szerintem ha cégbe veszed ez nem oké. Vagyis ez a 1 vétel 5 PC változat.Van a 365 kisvállalkozói ami havidíjas, felhasználóként kell fizetni. Ha jól értem ez valami online cucc amit a MS webfelületén éritek el amit akartok használni.
Van ilyen is, de van telepíthető is.
-
Attix82
addikt
Nem segít. A kérdésem az, hogy ha előfizetek egy darab licenszre, azt egy konkrétan megnevezett felhasználóra kell regisztrálnom (pl. Kovács József), és akkor csak ő használhatja, a többi dolgozó nem, vagypedig a cégre regisztrálom, és bármelyik dolgozó használhatja, de egyszerre csak egyikük.
Van ez a 365 home változat: [link]
Magánszemélyeknek 5 gépre. Szerintem ha cégbe veszed ez nem oké. Vagyis ez a 1 vétel 5 PC változat.Van a 365 kisvállalkozói ami havidíjas, felhasználóként kell fizetni. Ha jól értem ez valami online cucc amit a MS webfelületén éritek el amit akartok használni.
-
Rolly
veterán
nálunk ezért van mindenkinek saját laptopja így szoftver ellenőrzéskor (mikor a céget ellenőrzik) a laptopokat nem nézhetik
. Legális win mindegyiken van, de mivel magánszemélyé a gép van ingyenes vírusírtó, próbaverziós office (esetleg a home office) ott a próbaverziós (1-2-3) gombos total commanderrel sincs gond. fotobolt helyett gimp, paint.net ... -
pilóta
nagyúr
-
Rick4
félisten
Nem segít. A kérdésem az, hogy ha előfizetek egy darab licenszre, azt egy konkrétan megnevezett felhasználóra kell regisztrálnom (pl. Kovács József), és akkor csak ő használhatja, a többi dolgozó nem, vagypedig a cégre regisztrálom, és bármelyik dolgozó használhatja, de egyszerre csak egyikük.
és bármelyik dolgozó használhatja, de egyszerre csak egyikük.[/I
Nálad szokott olyan lenni, hogy egyszerre hárman dolgoznak a gépen?

-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
olyasmi billentyűzetre lenne szükségem ami:
Genius
fehér
NEM slim kivitelű
<=3k
csatlakozó mind1 milyenszerk: mivel nem nekem kell ezért normális fizetőeszköz áll rendelkezésre

dzsászt for jú rikárdó![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
pilóta
nagyúr
Nem segít. A kérdésem az, hogy ha előfizetek egy darab licenszre, azt egy konkrétan megnevezett felhasználóra kell regisztrálnom (pl. Kovács József), és akkor csak ő használhatja, a többi dolgozó nem, vagypedig a cégre regisztrálom, és bármelyik dolgozó használhatja, de egyszerre csak egyikük.
-
Attix82
addikt
-
pilóta
nagyúr
Az Office 365 kisvállalati is elvileg 5 gépes, de csak egy felhasználós. Ezt nem értem, hogy van...
Lugosi: Köszi! És az egy természetes személyt meg kell nevezni a telepítéskor, vagy bárki lehet a cégben?
-
lugosi
MODERÁTOR
Office 365 vagy 2013 licenszelés feltételeit vágja itt valaki?
Nagyon nem egyértelmű, és a magyar nyelvű microsoft honlapon az égvilágon semmi nincs róla.
Van ugye a kisvállalati verzió, ami 1 felhasználós licensz, de 5 gépre telepíthető. Ez mit takat? 5 gépen lehet fenn, de csak az egyikkel lehet egyszerre dolgozni? Ki a felhasználó? A cég? Vagy egy személy?
Ha egy személy, akkor kire írhatom? Mert aki dolgozik rajta, az lehet, hogy két hét múlva felmond, én meg, aki nem mondok fel sose, elég ritkán vagyok office-os gép előtt.
Fene se érti ezt...Na én is éppen ezen dolgozok, mármint azon, hogy váltsak-e erre a 365-re vagy se.
Felhívtam egy disztribútort, azt mondta hogy lehet 5 gépre telepíteni, de ez azt jelenti, hogy 5 gépen egyidejűleg 1 természetes személy használhatja. Felhasználónak a természetes személy számít nem a cég.
A telepített programok havonta egyszer ellenőrzik, hogy él-e még a licenc.
Pár dolog nagyon nem világos nekem se. Ami biztosnak tűnik, hogy ha új verzió kijön akkor arra ingyenes a frissítés, illetve benne van az előfizetésben. -
Attix82
addikt
Ez magánszemélyeknek van:
Office 365 Home Premium : egy család max. 5 gépére telepíthető
Cégeknek:
Office 2013 Otthoni és kisvállalati : termékkulcs-kártya, egy gépre telepíthető, másik gépre nem vihető át.
Office 2013 Standard: 1 + 1 gépre telepíthető
-
pilóta
nagyúr
-
azbest
félisten
Office 365 vagy 2013 licenszelés feltételeit vágja itt valaki?
Nagyon nem egyértelmű, és a magyar nyelvű microsoft honlapon az égvilágon semmi nincs róla.
Van ugye a kisvállalati verzió, ami 1 felhasználós licensz, de 5 gépre telepíthető. Ez mit takat? 5 gépen lehet fenn, de csak az egyikkel lehet egyszerre dolgozni? Ki a felhasználó? A cég? Vagy egy személy?
Ha egy személy, akkor kire írhatom? Mert aki dolgozik rajta, az lehet, hogy két hét múlva felmond, én meg, aki nem mondok fel sose, elég ritkán vagyok office-os gép előtt.
Fene se érti ezt... -
Rick4
félisten
1 szabály: csak hardverért és internet előfizetésért fizetek. SEMMI MÁSÉRT. Lehet az 1$ is, akkor se szegem meg

Közben rájöttem, hogy van még1 felhasználható emailcím, úgyhogy elindult a menhely.uw.hu, mert elmúlt március 1
Persze korántsincs még kész, de már lehet vele játszani
Én meg úgy vagyok vele, hogy ami ingyen van, az olyan is, ami mg akciós, vagy feltűnően olcsó, abból elvből nem veszek.
-
proper
őstag
Office 365 vagy 2013 licenszelés feltételeit vágja itt valaki?
Nagyon nem egyértelmű, és a magyar nyelvű microsoft honlapon az égvilágon semmi nincs róla.
Van ugye a kisvállalati verzió, ami 1 felhasználós licensz, de 5 gépre telepíthető. Ez mit takat? 5 gépen lehet fenn, de csak az egyikkel lehet egyszerre dolgozni? Ki a felhasználó? A cég? Vagy egy személy?
Ha egy személy, akkor kire írhatom? Mert aki dolgozik rajta, az lehet, hogy két hét múlva felmond, én meg, aki nem mondok fel sose, elég ritkán vagyok office-os gép előtt.
Fene se érti ezt...cég = 1felhaszáló
cég = 5gép
igy lenne logikus
-
pilóta
nagyúr
Office 365 vagy 2013 licenszelés feltételeit vágja itt valaki?
Nagyon nem egyértelmű, és a magyar nyelvű microsoft honlapon az égvilágon semmi nincs róla.
Van ugye a kisvállalati verzió, ami 1 felhasználós licensz, de 5 gépre telepíthető. Ez mit takat? 5 gépen lehet fenn, de csak az egyikkel lehet egyszerre dolgozni? Ki a felhasználó? A cég? Vagy egy személy?
Ha egy személy, akkor kire írhatom? Mert aki dolgozik rajta, az lehet, hogy két hét múlva felmond, én meg, aki nem mondok fel sose, elég ritkán vagyok office-os gép előtt.
Fene se érti ezt... -
SirRasor
addikt
1 szabály: csak hardverért és internet előfizetésért fizetek. SEMMI MÁSÉRT. Lehet az 1$ is, akkor se szegem meg

Közben rájöttem, hogy van még1 felhasználható emailcím, úgyhogy elindult a menhely.uw.hu, mert elmúlt március 1
Persze korántsincs még kész, de már lehet vele játszani
-
kispéé
senior tag
-
Rick4
félisten
com-os domain nem rossz, de külföldi szerverekről lassabban érhető el itthonról, ilyen árkategóriánál több 1000 domain is lehet egy szerveren. Ezért a szolgáltatás minősége nem túl megbízható. És a google.hu keresések között nem hiszem, hogy túl elől lehet szerepelni vele... És mondjuk egy minimáls csomag magyarországon kb évi 6000 + (esetleg ÁFA) ft / év plusz a domain 2000 ft / év azaz havi 666-(801) Ft ...
A com-os domainben az egyik poén, hogy 2 perc alatt megvan a másik, hogy ha a szolgáltatásod, vállalkozásod nem országfüggő, akkor a többi országban nem biztos, hogy menő a .hu végződés.
Pingelem az egyik weboldalamat, ami .com-os, de székesfehérvári webtárhelyen van, 9-10-13ms, a másik másik domainregisztrátortól, de ugyanazon a tárhelye van, a ping ugyanannyi, pingelem a harmadiikat, ami egy sokéves atw-s weboldal, ott meg 10-20 között van a ping. Szerintem ez nem óriási különbség, ami meg publikusnak van szánva, az gyúrjon a google-ra, -
proper
őstag
-
Rick4
félisten
-
kispéé
senior tag
Tudtok olyan autógumist szegeden, ahol beszámítanak használt gumit használt gumira?
Tehát ami nekem van, az nem olyan méretű mint kéne, így el kéne cserélnem, tipp? 
-
Rolly
veterán
A domain és a tárhely két teljesen különálló fogalom... magyar tárhelyhez is használhatsz com domain-t. Persze, ha egy cégel szeretnél mindent intézni, az megköti a kezedet.
Például GoDaddy-n pillanatok alatt össze lehet kattintgatni egy domain regisztrációt, ami gyakorlatilag (dns ttl után) azonnal működik. De magyar cégnél is van hasonló. Csak a .hu-t köti a két hetes sorrbanállás, mert mi szeretünk sorban állni és várakozni.
A saját domainem aldomainjei közt van bplaced.net, itthoni pc, amazon s3 tárhely is, csak beállítás kérdése
A két saját domainem pedig
.info goodaddy
.com magyar domainabc - azóta már Microware majd Docler holding tulajdonú.nem tudom, hogy hol írtam, hogy ezek nem külön "dolgok": domain és tárhely
.A magyar domain reg már egy ideje 2napos, de 8 napon belül visszavonható.
Nekem dotrollnál van a domainreg és doclernél a szerver. Otthoni tárhely nálam nem játszik mikor 10-20 mbit (főleg, hogy most kb 2 mbitem van felfelé ... ) fölfele kevés 20-30 domain kiszolgálására ...
-
azbest
félisten
com-os domain nem rossz, de külföldi szerverekről lassabban érhető el itthonról, ilyen árkategóriánál több 1000 domain is lehet egy szerveren. Ezért a szolgáltatás minősége nem túl megbízható. És a google.hu keresések között nem hiszem, hogy túl elől lehet szerepelni vele... És mondjuk egy minimáls csomag magyarországon kb évi 6000 + (esetleg ÁFA) ft / év plusz a domain 2000 ft / év azaz havi 666-(801) Ft ...
A domain és a tárhely két teljesen különálló fogalom... magyar tárhelyhez is használhatsz com domain-t. Persze, ha egy cégel szeretnél mindent intézni, az megköti a kezedet.
Például GoDaddy-n pillanatok alatt össze lehet kattintgatni egy domain regisztrációt, ami gyakorlatilag (dns ttl után) azonnal működik. De magyar cégnél is van hasonló. Csak a .hu-t köti a két hetes sorrbanállás, mert mi szeretünk sorban állni és várakozni.
A saját domainem aldomainjei közt van bplaced.net, itthoni pc, amazon s3 tárhely is, csak beállítás kérdése
A két saját domainem pedig
.info goodaddy
.com magyar domainabc - azóta már Microware majd Docler holding tulajdonú. -
MaciG
addikt
-
Polemius
senior tag
-
Rolly
veterán
com-os domain nem rossz, de külföldi szerverekről lassabban érhető el itthonról, ilyen árkategóriánál több 1000 domain is lehet egy szerveren. Ezért a szolgáltatás minősége nem túl megbízható. És a google.hu keresések között nem hiszem, hogy túl elől lehet szerepelni vele... És mondjuk egy minimáls csomag magyarországon kb évi 6000 + (esetleg ÁFA) ft / év plusz a domain 2000 ft / év azaz havi 666-(801) Ft ...
-
Rick4
félisten
Erre már kínáltam megoldást. Akkor nem volt érdekes, úgy látszik, még mindig nem az.

-
Rick4
félisten
Nem egyszerűbb egy .com-os domaint regelni? 1 évre fizettem 10$-t, 2 perc alatt megvolt. Tárhelyem van több weboldallal, az se egy nagy pénz, és mégse atw-s cím ennek minden hátrányával....
-
Rolly
veterán
Kecskemét mellett az autópályát javítják így
. Volt ahol 30-50 méteres útszakaszon foltozva volt hasonló minőségben az autópálya. - Nem mondom, hogy az előző kormány jobb volt, bár rosszabb tuti nem de akkor legalább az autópályák nem voltak foltozva ... -
lugosi
MODERÁTOR
Sajnos sehogyse tudom visszakeresni, de valami nagyon kevés volt a szállítás is rá. Nem emlékszem pontosan, de talán 2500 Ft volt összesen.
-
SirRasor
addikt
UW és ATW-n kívül tudtok ajánlani jó ingyenes tárhelyet ahol domainnevet is adnak mellé? PHP meg mysql kell, semmi több. Csomót átnéztem most, és vagy itt- vagy ott hibáznak. UW tökéletes volna, csak ott már regelve vagyok. ATW-n meg az általam áhított név már létezik

Tippek?
-
proper
őstag
-
takitibi
tag
Sziasztok!
Keresek megvételre hibátlan használt állapotú Huawei G300 készüléket!
Privibe várom az ajánlatokat. Én Szegeden vagyok.
"Fél disznóért cserélek laptopot" című eladók kíméljenek! Köszi!
(vodafone-os vagy független készülék érdekel, nem agyonhekkelt! ) -
Polemius
senior tag
Köszi!
Elég stabilan tartja a készüléket böködés közben is?
Illetve mennyiért kértek a szállításért? Mert sokszor az amazon hiába kínál valamit jó áron, ha a szállítási költség miatt nem éri meg.
-
lugosi
MODERÁTOR
Megköszönném.
(Amazon szállítja is ide?)(#27987) Digital:
Ha nem tokkal akarod használni: http://www.viakeys.com/p-3783-trizmo-fit-in-car-suction-mount-holder-for-samsung-galaxy-s3-i9300.aspxVan nekik az én telefonomhoz is, csak mivel tokban szeretném tartani, úgy nem passzol az egyébként elég korrektnek látszó tartóba. :s
Persze, az amazonon rendeltem én is.
Ez volt az: [link]
Még a doboza is ugyanez volt, biztos hogy ez az. Az iphone 4 bőven belefér, a note 2 éppen-éppen.
-
Rawulf
őstag
-
bylow
senior tag
-
Rick4
félisten
-
Rawulf
őstag
-
pilóta
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
Rawulf
őstag
-
HuMarc
veterán
-
Rick4
félisten
-
Rawulf
őstag
-
Rick4
félisten
Életem lexarabb pizzáját a Pisai ferdetorony mellett ettem... De legalább az asszony bizniszelt a négerekkel egy faxa hamis prada táskát, 60 EUR-ról lealkudta 15-re
Aszittem a végén megkéselnek minket, mondtam, menjünk baszki, mert ha ránk sötédedik, végünk...... -
HuMarc
veterán
miről beszélsz? Az Árkád tetején tökéletes tengerpartot építettek, rossz kedvű emberek (
és ronda nők?) nincsenek, csak kevés alkohol és olyan finom fagyasztott pizzát lehet kapni a Tesco-ban, hogy mind a tíz ujjadat megnyalod
-
pilóta
nagyúr
Teljesen lehetetlen megmondani ez alapján, hogy milyen idős, mert ha például külföldről lett behozva, akkor csak azt tudod meg, hogy mikor kapott magyar rendszámot, de hogy akkor éppen 1 éves volt vagy 11, azt már nem...
-
bitpork
nagyúr
-
HuMarc
veterán
-
macilaci78
nagyúr
-
macilaci78
nagyúr
-
totya694
őstag
Üdv!
Ha már rendszám nem tudja valaki egy GGx-xxx rendszámú autó milyen idős lehet? -
Rawulf
őstag
-
maláj
addikt
-
bitpork
nagyúr
-
HuMarc
veterán
Én is szeretem, ha külföldön magyarokkal/magyar dolgokkal találkozom, vagy ha filmekben említik Magyarországot, de mi abban a buli, ha kimész olaszba és mindenki magyar? Akkor itthon is maradhatnál

-
Rick4
félisten
-
HuMarc
veterán
A kedvencem még a marcipános ritter csoki, épp egy hete néztem, auchanban 580Ft, a cserepesen meg 250..... De volt ősszel Klagenfurtban Lindt csoki vásár, (semmi extra, csak egy spar) 450-ért vettük tábláját, itthon meg 990-ért mérik...

Viszont vettünk ilyen paprikát, az utolsó sor a lényeg:
Mi a meglepő abban, hogy magyar a paprika? A német Lidl-ben is magyar.
-
Rick4
félisten
A kedvencem még a marcipános ritter csoki, épp egy hete néztem, auchanban 580Ft, a cserepesen meg 250..... De volt ősszel Klagenfurtban Lindt csoki vásár, (semmi extra, csak egy spar) 450-ért vettük tábláját, itthon meg 990-ért mérik...

Viszont vettünk ilyen paprikát, az utolsó sor a lényeg:
-
bitpork
nagyúr
Én is szeretem a Mozart-tot meg társait, de hidd el, hogy ez is nagyon finom! Csokifüggő vagyok uh meg tudom különböztetni a jót a rossztól

Anno meglátogattam barátomat Bécsben...a hétvége egy teljes napja a csokivadászat volt
-
Rick4
félisten
Azért a házi, meg a valódi finom csokis az nem ugyanaz, én a jobbfélékre szavazok, mozartkugeln és társai.
Igaz, én az asszonykámtól kapom az ilyeneket, felhizlalt, hogy más csajoknak ne kelljek.. Csak még nem tudja, hogy így is kellek. 
-
pilóta
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
bitpork
nagyúr
-
lorcsi
veterán
-
Rick4
félisten
-
pilóta
nagyúr
-
lorcsi
veterán
-
pilóta
nagyúr
35k? Akkor azt vedd meg gyorsan (ha működik). Ezek nagyon drágák szoktak lenni, általában többszáz k...
Új hozzászólás Aktív témák
-
28100 - 28001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 29901 29900 - 29801 29800 - 29701 29700 - 29601 29600 - 29501 29500 - 29401 29400 - 29301 29300 - 29201 29200 - 29101 29100 - 29001 29000 - 28901 28900 - 28801 28800 - 28701 28700 - 28601 28600 - 28501 28500 - 28401 28400 - 28301 28300 - 28201 28200 - 28101 28100 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- iPhone 16e 128GB 100% (1év Garancia)
- AKCIÓ! HTC VIVE Pro 2 virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7600K / GTX 1070 8GB / 16GB DDR4 / 256 SSD + 1TB HDD
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Apple iPhone 12 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




...érted.



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




ez a felháboritó







