Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
24100 - 24001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rawulf
őstag
Counter Strike hasonlattal élve, a diákok lerusholták és bekempelték a kormányhivatal előtti aulát!


-
boba6
senior tag
bakancs/hótaposó vásárlási helyre tippek az egyértelműeken kívül?
leszakadt a lábamról mind2 ilyen célszárszámom a napokban
-
johnny82
őstag
Hali!
Kontaktlencsét hol érdemes csináltatni szerintetek?
Köszi!
-
Attix82
addikt
Nekem is hozták szombaton, felcsörget egy nő a kaputelefonon : Jó napot a digitől vagyok és a számlát hoztam.
Én: Köszönöm de nem kérjük.
Nő: elröhögi magát és be tetszik engedni?
Én: mondom igen.
-
Attix82
addikt
Ma is biciklivel voltam. Kedves autós anyuka meglátott, lassított, és kedvesen intett hogy elenged. Úgy sikerült megállnia hogy a hátsó ajtó vonalába kerültem mire teljesen megállt. Látszott hogy zavarban van, nem így számolta ki. Óvatosabb voltam mint ő, (nem éltem az elsőbbségem jogával) ezért nem ütött el.
Én azt mondom inkább senki ne siessen.Mindenképpen mindkét félnek figyelnie kell egymásra. Sajnos sok gyalogos buta, és úgy csinál mintha száraz út lenne, természetesen lelép a járdáról akár hol is tart az ember.
-
ShadowX
őstag
-
pmheros
őstag
Ma is biciklivel voltam. Kedves autós anyuka meglátott, lassított, és kedvesen intett hogy elenged. Úgy sikerült megállnia hogy a hátsó ajtó vonalába kerültem mire teljesen megállt. Látszott hogy zavarban van, nem így számolta ki. Óvatosabb voltam mint ő, (nem éltem az elsőbbségem jogával) ezért nem ütött el.
Én azt mondom inkább senki ne siessen. -
szumoo
senior tag
Sziasztok!
Érdeklődésre eladóvá válhat a monitorom: Benq G2420HDB.
Garancia idejéről csak este tudok megbizonyosodni.
Teljesen karc és pixelhiba mentes! A védőfóliákat a külsejéről idén nyáron vettem le.
Doboza és minden tartozéka megvan.
Árnak 35k-ra gondoltam.Csere csak hasonló tudással rendelkező 27"-osra, természetesen értékegyeztetéssel!
A fórumban illetve privátban is lehet érdeklődni.

Sz.
-
Rhino666
addikt
-
ShadowX
őstag
Diginél elôre kell fizetni a szolgáltatásért? Most kaptam egy 2013.01.01-2013.01.31. idôszakra szóló számlát.
-
Rick4
félisten
Mondjuk azért ha lehet én hunyorogva is, de szeretnék magam elé látni 2-300 métert... A fényszóró meg egy dolog, nekem anno azt tanították, hogy szembejövőnél éjszaka az út szélét nézzem, engem pl nem zavart sosem. Az, hogy nem látom, a szembejövőkkel mi történik az én 100-as tempóm plusz az ő 120-as tempójuknál, az jobban zavar.
-
Rolly
veterán
tény, hogy hátránya is van, de pl ha szembe jönnek autók este akkor a fényszórójuk (pl románok reflektorai) nem zavarnak ...
-
Rick4
félisten
Valaki lassabban megy Tőled 20 km/h-val, és Téged ezért a gutaütés kerülget, akkor Tőled se várjon túl sokat az ember ugye?

Egyébként szerintem a balesetet szenvedők min. 90%-a teljesen biztonságosan megy a nem várt eseményig. Aztán egyszer egy pilanatban valaki "átjön" szemből, mert ő is teljesen biztonságonsak ítélte meg magát, és a helyzetet.
Azt hiszem csütörtök este Bp.-en is kb. 2 cm-es volt a hó, és nem értettem, hogy a mellékutakon miért lépésben mennek az autók. Aztán amikor az előttem lévő kis platós alig bírt befordulni lépésben a kereszteződésben, csak pislogtam.
Mondjuk az se semmi, hogy a nagyeszű barmok frankón beültették sövénnyel az M5-ösön a két oldal közötti részt, ha odaát egy kamion készül keresztbeállni, véletlenül se lásd meg, csak mikor már előtted van 30 méterre, mert átszakította a korlátot...
-
ro_bert17
őstag
Semmi veszelyes szitu nem volt az egesz uton, teljesen biztonsagosan mentem 40-50km/h-val es kicsivel lassabban kanyarodtam, mint szoktam. A 20km/h teremtett egyedul veszelyes helyzetet, kozel voltam a gutauteshez

szerk:
Aki pedig bizonytalan a teli kozlekedesben, vagy nincs teli gumija, az maradjon otthon vagy gyakoroljon a tesco parkoloban.
Valaki lassabban megy Tőled 20 km/h-val, és Téged ezért a gutaütés kerülget, akkor Tőled se várjon túl sokat az ember ugye?

Egyébként szerintem a balesetet szenvedők min. 90%-a teljesen biztonságosan megy a nem várt eseményig. Aztán egyszer egy pilanatban valaki "átjön" szemből, mert ő is teljesen biztonságonsak ítélte meg magát, és a helyzetet.
Azt hiszem csütörtök este Bp.-en is kb. 2 cm-es volt a hó, és nem értettem, hogy a mellékutakon miért lépésben mennek az autók. Aztán amikor az előttem lévő kis platós alig bírt befordulni lépésben a kereszteződésben, csak pislogtam.
-
johnny82
őstag
-
pmheros
őstag
-
macilaci78
nagyúr
Békéscsabáról kifelé Csabaszabadinak hosszú egyenes után egy enyhe ívű balos kanyar. Lada Samarával 120-szal kis odafigyeléssel lehetett venni azt a kanyart tök simán, biztonságosan. Egy Merci mégis fejreállt a külső íven. Nem tudom, hogy hozta össze. Nyáron...
Egyszer, már sokéves rutinnal én is kipróbáltam, milyen is a jégbordán egy hirtelen kormánymozdulat. Hát, meg kellett gondoljam, merre is tartottam, merről is jöttem, úgy megpördültem. Azóta megyek a saját tempómban, valahogy mindenkinek megfelel, aki mellettem ül. Senki sem mondja, hogy hajtsak jobban, átveszi, vagy esetleg fél mellettem...
Postától megyek a múzeumba, Pászát kombi jön, á nem lépek le, elengedem, haladjunk... Meg is örül, fordul jobbra kis íven a Deák Ferenc utca felé, és keresztbe is állt. Barma...
-
Syl
nagyúr
Fiatalság bolondság. Annak idején én is szerettem száguldozni. Mostanra benőtt a fejem lágya. Valamennyire

-
tisn
veterán
Ertem, en rohanok 40-50km/h-val a 2cm-es hoban szogeden, neked meg a 88km/h-as atlag a lengyel szerpentinen, ahol autok csuszkalnak a melybe, az megfelelo

Inkabb irtad volna azt, hogy azert mentel lassan, mert nem maradt penz gazolajra az allroadba

-
bitpork
nagyúr
Sztem éppen megfelelő. Meghagyom neked a rohanást. Meg egy emléket amikor a Lengyel határ után kicsivel egy szerpentinen előttem csúszott a szakadékba egy autó, mert nem megfelelően választotta meg a sebességét.

-
tisn
veterán
-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
Zoli1222
addikt
-
Rick4
félisten
-
tisn
veterán
-
Rick4
félisten
-
LÁZ
addikt
-
Zoli1222
addikt
Sziasztok!
Jó minőségű női fürdőköntöst hol érdemes nézni Szegeden? Sajna nincs időm Szeged összes boltját körbe járni. Köszi!
-
partymaci
aktív tag
Tudom hogy mindenkinek kell a pénz karácsonyra meg minden, de nekem is.. szóval vegyetek mikrót.

-
johnny82
őstag
-
Syl
nagyúr
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
ALI_G
veterán
hello,
video kazettakat szeretnek digitalizalni. Szegeden hol a legolcsobb? Esetleg valaki vallal ilyet a forumrol? -
bitpork
nagyúr
11 óra Warsó BP. Astra 1.6i. És max allroadban mentem annyival, esetleg passattal, mert ford ka-ba nem férek be

-
lugosi
MODERÁTOR
Semmi veszelyes szitu nem volt az egesz uton, teljesen biztonsagosan mentem 40-50km/h-val es kicsivel lassabban kanyarodtam, mint szoktam. A 20km/h teremtett egyedul veszelyes helyzetet, kozel voltam a gutauteshez

szerk:
Aki pedig bizonytalan a teli kozlekedesben, vagy nincs teli gumija, az maradjon otthon vagy gyakoroljon a tesco parkoloban.
A balesetek után is mindig ilyeneket szoktak mondani...

-
PowerBuldog
veterán
Van szegeden valahol kulcsmásoló, aki egy kocsi zárja, vagy gyújtáskapcsolója alapján tud kulcsot készíteni?
-
tisn
veterán
Semmi baj azzal ha vki tisztában van a saját határaival, akár lassú akár gyors az illető havon. Azt viszont mindenkinek el kell fogadni hogy a fizikát nem szokás arczon hugyozni. Általában visszafelé történik meg. Én pölö Lengyelországban szereztem rutinit -26 fokban és méteres hóban. Mégis óvatosabb vagyok a sokéves átlagnál. Kaptam is az elmúlt napokban olyan kifejezéseket, suzuki és opel tulajoktól ( egyik sem a 4x4 és böszme nehéz fajta! ) hogy rá kellett gyújtanom, megakadályozandó hogy piros lámpánál kiszedjem őket az ablakon. Nem igazán értem hogy ha egy Range Rover és teszem azt én tudunk 30-cal menni külső sávban akkor a őket mi kényszeríti a felelőtlenségre

Eleg lassan erhettel haza lengyelorszagbol 20km/h-val

Ha csuszik lassabban megyek, de az a rohadek nem akart csuszni
)Mégis óvatosabb vagyok a sokéves átlagnál.
Emlexem rad, ford ka, virsinyarigumi, es 20km/h a mars ternel a belso savban

-
tisn
veterán
sosem felejtem el a Bertalan híd alján mikor a helyszínelésre kiérkező rendőr havas úton belecsúszott a korábban balesetet szenvedett kocsikba. Azt hitte hogy teljesen biztonságosan megy! Sebaj! Lefolytatta a helyszínelést, majd kijött egy másik rendőr autó, az pedig lehelyszínelte a rendőrautós balesetet.
A regi hidon csuszott belem egy rendor civilben par eve, en akkor is meg tudtam allni

-
bitpork
nagyúr
Semmi veszelyes szitu nem volt az egesz uton, teljesen biztonsagosan mentem 40-50km/h-val es kicsivel lassabban kanyarodtam, mint szoktam. A 20km/h teremtett egyedul veszelyes helyzetet, kozel voltam a gutauteshez

szerk:
Aki pedig bizonytalan a teli kozlekedesben, vagy nincs teli gumija, az maradjon otthon vagy gyakoroljon a tesco parkoloban.
Semmi baj azzal ha vki tisztában van a saját határaival, akár lassú akár gyors az illető havon. Azt viszont mindenkinek el kell fogadni hogy a fizikát nem szokás arczon hugyozni. Általában visszafelé történik meg. Én pölö Lengyelországban szereztem rutinit -26 fokban és méteres hóban. Mégis óvatosabb vagyok a sokéves átlagnál. Kaptam is az elmúlt napokban olyan kifejezéseket, suzuki és opel tulajoktól ( egyik sem a 4x4 és böszme nehéz fajta! ) hogy rá kellett gyújtanom, megakadályozandó hogy piros lámpánál kiszedjem őket az ablakon. Nem igazán értem hogy ha egy Range Rover és teszem azt én tudunk 30-cal menni külső sávban akkor a őket mi kényszeríti a felelőtlenségre

-
Rick4
félisten
Ha esetleg kell valakinek, egybe rakom: Rick4 bocs az ismétlésért

1.
Winchester Seagate 1TB 7200rpm SATA-300 32MB ST1000DM006 javítottGarancia: 3 hónap
Bruttó érték: 14 934 Ft
2.
Új, bontatlan, számla, garancia 2 év.Western Digital 2TB 3,5" WD Elements Black WDBAAU0020HBK
Bruttó érték: 29800 Ft
Nyilván nem heti három alkalom szúr szemet, hanem heti 7 alkalom, és azok is mind csak a véleményemet tükrözték, útmutatás, szentírás egyik se volt...

-
pmheros
őstag
Semmi veszelyes szitu nem volt az egesz uton, teljesen biztonsagosan mentem 40-50km/h-val es kicsivel lassabban kanyarodtam, mint szoktam. A 20km/h teremtett egyedul veszelyes helyzetet, kozel voltam a gutauteshez

szerk:
Aki pedig bizonytalan a teli kozlekedesben, vagy nincs teli gumija, az maradjon otthon vagy gyakoroljon a tesco parkoloban.
sosem felejtem el a Bertalan híd alján mikor a helyszínelésre kiérkező rendőr havas úton belecsúszott a korábban balesetet szenvedett kocsikba. Azt hitte hogy teljesen biztonságosan megy! Sebaj! Lefolytatta a helyszínelést, majd kijött egy másik rendőr autó, az pedig lehelyszínelte a rendőrautós balesetet.
-
tisn
veterán
Semmi veszelyes szitu nem volt az egesz uton, teljesen biztonsagosan mentem 40-50km/h-val es kicsivel lassabban kanyarodtam, mint szoktam. A 20km/h teremtett egyedul veszelyes helyzetet, kozel voltam a gutauteshez

szerk:
Aki pedig bizonytalan a teli kozlekedesben, vagy nincs teli gumija, az maradjon otthon vagy gyakoroljon a tesco parkoloban.
-
pmheros
őstag
-
sss
őstag
Eladóak:
Winfast PxDVR3200H hybrid tuner Ár:11000Ft (új ára 18000)
-DVB-T
-pci-e 1x
-hardveres mpeg-2 tömörítés analóg forrásnál is
-hibátlan, 2 alkalommal volt használva ezért eladó
-dobozában, minden tartozékával
-x86 -os számla 2013január végi gariidővel
-linkCall of Duty 4 GoTY Ár:2000Ft
-Használt, jó állapotú.
-Eredeti lemez , eredeti működő kulcs, dobozos verzió
-Nincs letiltvaBattlefield Bad Company 2 Ár:2500Ft
-használt, jó állapotú
-eredeti lemez, eredeti működő kulcs, dobozos verzió
-nincs tiltva
-regisztrált, de a regisztrációs adatokat megkapod, ebből semmilyen hátrányod nem származik
-több új karaktert lehet létrehozni egy regre, így nem kell a korábbi tulaj multiját folytatnod (tiszta lappal indulsz, saját nick -kel)Gears of War PC ár:2500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti lemez , eredeti működő kulcs
-papír dobozos kiadás (nem EVM és társai), magyar nyelvű kézikönyv
-nincs letiltva, csak single -ben használtLock On Modern Air Combat Ár:500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti karcmentes lemez, dobozos verzió
-csak single -ben használtil-2 1946 Ár:500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti lemez, dobozos verzió
-nincs letiltva, csak single -ben használtScythe Musahi vga hűtő Ár: 8000Ft
-http://www.scythe-usa.com/product/vga/002/scvms1000_detail.html
-2 hetet töltött egy HD4870 –en majd, azóta szekrényben pihen
-hibátlan állapotú megkímélt darab, a sünik nem voltak használva
-dobozában minden tartozékávalScythe Shuriken B alacsony profilú htpc hűtő Ár:5000Ft
- L:http://www.scythe-usa.com/product/cpu/043/scsk1000_detail.html]http://www.scythe-usa.com/product/cpu/043/scsk1000_detail.html
-1- 1,5évet hűtött különböző AM3 –as procikat, a venti ennek megfelelően már nem új, de hangosnak sem mondható.
-a lefogatójával 9- 10cm –es ventiket lehet rá rögzíteni
-dobozos minden tartozékávalScythe 12cm Fan Clip Type.B (2db) Ár:500Ft/db
-http://www.quietpc.com/products/heatsinkacc/sy-fanclips
-Az egyik próba erejéig bontott, majd visszazárt
-HibátlanokSapphire HD4870 gyári hűtője Ár: 1500Ft
-réz talp a magon, 4 hőcső
-ventije szépen fut, alig használtnak tűnik (nálam még nem volt használva)
-kép1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=5dv6os1lhutvzt4p9edb.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/frwj50lva73h3i0gwzlv.jpgHőcsöves vga hűtő Ár: 2000Ft
-75mm furat átló távolság
-valódi réz lamellák, (nem réz színűre eloxált mint a lefogatója)
-valószínűleg nV 7900 –esről lett leszedve
-kép1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=yacd8njqgruyuee5qy95.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/ewzwas15kipthka1j9bx.jpgHIS Iceq II vga hűtő Ár: 1000Ft
-jó állapotú hűtő, minden rögzítő csavarja megvan
-3pin táp a venti vezetékén
-Valószínűleg egy x800-ason volt
-kép1 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/97xd0ifkqea2mnmv5ijt.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/45fyvxz8tlzn0rudz9vx.jpg478 –as lefogató keret (2db) Ár: 150Ft/db
-használt, működő
-kép http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/xv038joksktpaixqv6p4.jpg478 –as lefogató keret (2db) Ár: 200Ft/db
-plusz lefogató karmok AMD –s hűtőkhöz
-kép http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/tenaokcd9ft5zxw51ln0.jpgZalman OP-1 ventirács(2db) Ár: 100Ft/db
-Kép http://www.acousticpc.com/images/a_zm_op1_f_lg_pic.jpgALCOMP cpu hűtő Ár: 800Ft
-462 lefogató van már csak meg
-Magyar gyártású
-Réz talpba préselt acél lamellák
-Kép1 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/4u686mvlbwj4hyqmnfgu.jpg
-Kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/19cbbns7tmdzom6fzhio.jpgIntel cpu hűtő Ár: 200Ft
-775, magas bordás
-0,28A ! ezért aztán kicsit se halkAMD stock gyári hűtő Ár: 200Ft
-754 –es dobozból, sok kilométerrel
-3tűs ventiMotorola SB4200 kábelmodem Ár: 1000Ft
-működik, 4évet használt
-usb is van rajta
-dobozábanEz egy több hónapos hirdetésem, így lehet van már benne kisebb változás. Érdeklődni privátban.
Op1-es rácsokat rakd már félre nekem pls, a héten vmikor mennék érte.
-
pmheros
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
Ugrálnak egyik sávból a másikba, úgy indul h pörög a kereke de kocsi áll, sárga lámpánál úgy nyomja a gázt h a kocsi fara szitál és még sorolhatnám.
engem a 2 centi hoban 20-al docogok jobban zavartak
gyerek buliban volt, odafele 20p, kifogtam vagy 20 totymorgot, visszafele 8p csak ketto voltAzért az megér 12 percet hogy a gyerekeddel élve, épségben hazajuss (feltételezem).
Főleg ha ilyen "hatalmas" tétje van az autózásnak hogy mikor érsz haza a gyerekkel a buliból. Legfeljebb kihűl az asszony főztje. Nem éri meg hogy megölj vagy megnyomoríts valakit. -
tucsok.
senior tag
Eladóak:
Winfast PxDVR3200H hybrid tuner Ár:11000Ft (új ára 18000)
-DVB-T
-pci-e 1x
-hardveres mpeg-2 tömörítés analóg forrásnál is
-hibátlan, 2 alkalommal volt használva ezért eladó
-dobozában, minden tartozékával
-x86 -os számla 2013január végi gariidővel
-linkCall of Duty 4 GoTY Ár:2000Ft
-Használt, jó állapotú.
-Eredeti lemez , eredeti működő kulcs, dobozos verzió
-Nincs letiltvaBattlefield Bad Company 2 Ár:2500Ft
-használt, jó állapotú
-eredeti lemez, eredeti működő kulcs, dobozos verzió
-nincs tiltva
-regisztrált, de a regisztrációs adatokat megkapod, ebből semmilyen hátrányod nem származik
-több új karaktert lehet létrehozni egy regre, így nem kell a korábbi tulaj multiját folytatnod (tiszta lappal indulsz, saját nick -kel)Gears of War PC ár:2500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti lemez , eredeti működő kulcs
-papír dobozos kiadás (nem EVM és társai), magyar nyelvű kézikönyv
-nincs letiltva, csak single -ben használtLock On Modern Air Combat Ár:500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti karcmentes lemez, dobozos verzió
-csak single -ben használtil-2 1946 Ár:500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti lemez, dobozos verzió
-nincs letiltva, csak single -ben használtScythe Musahi vga hűtő Ár: 8000Ft
-http://www.scythe-usa.com/product/vga/002/scvms1000_detail.html
-2 hetet töltött egy HD4870 –en majd, azóta szekrényben pihen
-hibátlan állapotú megkímélt darab, a sünik nem voltak használva
-dobozában minden tartozékávalScythe Shuriken B alacsony profilú htpc hűtő Ár:5000Ft
- L:http://www.scythe-usa.com/product/cpu/043/scsk1000_detail.html]http://www.scythe-usa.com/product/cpu/043/scsk1000_detail.html
-1- 1,5évet hűtött különböző AM3 –as procikat, a venti ennek megfelelően már nem új, de hangosnak sem mondható.
-a lefogatójával 9- 10cm –es ventiket lehet rá rögzíteni
-dobozos minden tartozékávalScythe 12cm Fan Clip Type.B (2db) Ár:500Ft/db
-http://www.quietpc.com/products/heatsinkacc/sy-fanclips
-Az egyik próba erejéig bontott, majd visszazárt
-HibátlanokSapphire HD4870 gyári hűtője Ár: 1500Ft
-réz talp a magon, 4 hőcső
-ventije szépen fut, alig használtnak tűnik (nálam még nem volt használva)
-kép1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=5dv6os1lhutvzt4p9edb.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/frwj50lva73h3i0gwzlv.jpgHőcsöves vga hűtő Ár: 2000Ft
-75mm furat átló távolság
-valódi réz lamellák, (nem réz színűre eloxált mint a lefogatója)
-valószínűleg nV 7900 –esről lett leszedve
-kép1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=yacd8njqgruyuee5qy95.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/ewzwas15kipthka1j9bx.jpgHIS Iceq II vga hűtő Ár: 1000Ft
-jó állapotú hűtő, minden rögzítő csavarja megvan
-3pin táp a venti vezetékén
-Valószínűleg egy x800-ason volt
-kép1 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/97xd0ifkqea2mnmv5ijt.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/45fyvxz8tlzn0rudz9vx.jpg478 –as lefogató keret (2db) Ár: 150Ft/db
-használt, működő
-kép http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/xv038joksktpaixqv6p4.jpg478 –as lefogató keret (2db) Ár: 200Ft/db
-plusz lefogató karmok AMD –s hűtőkhöz
-kép http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/tenaokcd9ft5zxw51ln0.jpgZalman OP-1 ventirács(2db) Ár: 100Ft/db
-Kép http://www.acousticpc.com/images/a_zm_op1_f_lg_pic.jpgALCOMP cpu hűtő Ár: 800Ft
-462 lefogató van már csak meg
-Magyar gyártású
-Réz talpba préselt acél lamellák
-Kép1 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/4u686mvlbwj4hyqmnfgu.jpg
-Kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/19cbbns7tmdzom6fzhio.jpgIntel cpu hűtő Ár: 200Ft
-775, magas bordás
-0,28A ! ezért aztán kicsit se halkAMD stock gyári hűtő Ár: 200Ft
-754 –es dobozból, sok kilométerrel
-3tűs ventiMotorola SB4200 kábelmodem Ár: 1000Ft
-működik, 4évet használt
-usb is van rajta
-dobozábanEz egy több hónapos hirdetésem, így lehet van már benne kisebb változás. Érdeklődni privátban.
maradt otthon valami?

-
pmheros
őstag
Eladóak:
Winfast PxDVR3200H hybrid tuner Ár:11000Ft (új ára 18000)
-DVB-T
-pci-e 1x
-hardveres mpeg-2 tömörítés analóg forrásnál is
-hibátlan, 2 alkalommal volt használva ezért eladó
-dobozában, minden tartozékával
-x86 -os számla 2013január végi gariidővel
-linkCall of Duty 4 GoTY Ár:2000Ft
-Használt, jó állapotú.
-Eredeti lemez , eredeti működő kulcs, dobozos verzió
-Nincs letiltvaBattlefield Bad Company 2 Ár:2500Ft
-használt, jó állapotú
-eredeti lemez, eredeti működő kulcs, dobozos verzió
-nincs tiltva
-regisztrált, de a regisztrációs adatokat megkapod, ebből semmilyen hátrányod nem származik
-több új karaktert lehet létrehozni egy regre, így nem kell a korábbi tulaj multiját folytatnod (tiszta lappal indulsz, saját nick -kel)Gears of War PC ár:2500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti lemez , eredeti működő kulcs
-papír dobozos kiadás (nem EVM és társai), magyar nyelvű kézikönyv
-nincs letiltva, csak single -ben használtLock On Modern Air Combat Ár:500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti karcmentes lemez, dobozos verzió
-csak single -ben használtil-2 1946 Ár:500Ft
-használt, jó állapotú.
-eredeti lemez, dobozos verzió
-nincs letiltva, csak single -ben használtScythe Musahi vga hűtő Ár: 8000Ft
-http://www.scythe-usa.com/product/vga/002/scvms1000_detail.html
-2 hetet töltött egy HD4870 –en majd, azóta szekrényben pihen
-hibátlan állapotú megkímélt darab, a sünik nem voltak használva
-dobozában minden tartozékávalScythe Shuriken B alacsony profilú htpc hűtő Ár:5000Ft
- L:http://www.scythe-usa.com/product/cpu/043/scsk1000_detail.html]http://www.scythe-usa.com/product/cpu/043/scsk1000_detail.html
-1- 1,5évet hűtött különböző AM3 –as procikat, a venti ennek megfelelően már nem új, de hangosnak sem mondható.
-a lefogatójával 9- 10cm –es ventiket lehet rá rögzíteni
-dobozos minden tartozékávalScythe 12cm Fan Clip Type.B (2db) Ár:500Ft/db
-http://www.quietpc.com/products/heatsinkacc/sy-fanclips
-Az egyik próba erejéig bontott, majd visszazárt
-HibátlanokSapphire HD4870 gyári hűtője Ár: 1500Ft
-réz talp a magon, 4 hőcső
-ventije szépen fut, alig használtnak tűnik (nálam még nem volt használva)
-kép1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=5dv6os1lhutvzt4p9edb.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/frwj50lva73h3i0gwzlv.jpgHőcsöves vga hűtő Ár: 2000Ft
-75mm furat átló távolság
-valódi réz lamellák, (nem réz színűre eloxált mint a lefogatója)
-valószínűleg nV 7900 –esről lett leszedve
-kép1 http://www.kephost.com/view3.php?filename=yacd8njqgruyuee5qy95.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/ewzwas15kipthka1j9bx.jpgHIS Iceq II vga hűtő Ár: 1000Ft
-jó állapotú hűtő, minden rögzítő csavarja megvan
-3pin táp a venti vezetékén
-Valószínűleg egy x800-ason volt
-kép1 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/97xd0ifkqea2mnmv5ijt.jpg
-kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/45fyvxz8tlzn0rudz9vx.jpg478 –as lefogató keret (2db) Ár: 150Ft/db
-használt, működő
-kép http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/xv038joksktpaixqv6p4.jpg478 –as lefogató keret (2db) Ár: 200Ft/db
-plusz lefogató karmok AMD –s hűtőkhöz
-kép http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/tenaokcd9ft5zxw51ln0.jpgZalman OP-1 ventirács(2db) Ár: 100Ft/db
-Kép http://www.acousticpc.com/images/a_zm_op1_f_lg_pic.jpgALCOMP cpu hűtő Ár: 800Ft
-462 lefogató van már csak meg
-Magyar gyártású
-Réz talpba préselt acél lamellák
-Kép1 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/4u686mvlbwj4hyqmnfgu.jpg
-Kép2 http://www.kephost.com/images4/2012/8/20/19cbbns7tmdzom6fzhio.jpgIntel cpu hűtő Ár: 200Ft
-775, magas bordás
-0,28A ! ezért aztán kicsit se halkAMD stock gyári hűtő Ár: 200Ft
-754 –es dobozból, sok kilométerrel
-3tűs ventiMotorola SB4200 kábelmodem Ár: 1000Ft
-működik, 4évet használt
-usb is van rajta
-dobozábanEz egy több hónapos hirdetésem, így lehet van már benne kisebb változás. Érdeklődni privátban.
-
Attix82
addikt
Ha esetleg kell valakinek, egybe rakom: Rick4 bocs az ismétlésért

1.
Winchester Seagate 1TB 7200rpm SATA-300 32MB ST1000DM006 javítottGarancia: 3 hónap
Bruttó érték: 14 934 Ft
2.
Új, bontatlan, számla, garancia 2 év.Western Digital 2TB 3,5" WD Elements Black WDBAAU0020HBK
Bruttó érték: 29800 Ft
-
tisn
veterán
Kimentem és gurultam vagy 15 km-t a városban...hát apám, ezt a sok paraszt vezetni nem tudó f@aszt! Ugrálnak egyik sávból a másikba, úgy indul h pörög a kereke de kocsi áll, sárga lámpánál úgy nyomja a gázt h a kocsi fara szitál és még sorolhatnám. A csúcs volt amikor a paraszt v 60-nal akart bekanyarodni és belecsúszott a sószóróba

Ugrálnak egyik sávból a másikba, úgy indul h pörög a kereke de kocsi áll, sárga lámpánál úgy nyomja a gázt h a kocsi fara szitál és még sorolhatnám.
engem a 2 centi hoban 20-al docogok jobban zavartak
gyerek buliban volt, odafele 20p, kifogtam vagy 20 totymorgot, visszafele 8p csak ketto volt -
maláj
addikt
-
tucsok.
senior tag
Bennük van az X!

nagyon csontik

-
lugosi
MODERÁTOR
Bennük van az X!

Meg mondjuk egy kicsit x lábúak is...

szerk.: és csámpásak is ahogy elnézem.
-
Ted_Beneky
senior tag
-
Rawulf
őstag
Téma elterelés:


De ha marad az autós téma, akkor:
"Új-Zéland - Mark Vette állatidomár keverék kutyákat tanított meg autót vezetni, hogy bizonyítsa intelligenciájukat és gyors tanulóképességüket."
-
bitpork
nagyúr
Én is most értem haza, de inkább villamosoztam. Éppen ez volt a megfigyelésem, hogy meglátszik, hogy első hó, mert az autósok még nem fogták fel, hogy csúszik, ugyanúgy mennek mintha jó lenne az út.
Aztán megszívni tutira a vétlen fogja. A barma meg azt fogja mondani hogy ő nem gondolta.De hát tudod Ptk 339

-
Rolly
veterán
Haver Egerben dolgozik a ZF-nél dolgozik mint mérnök, mesél erről ám sok mindent, sajna közel sem így van. Mondja, a múltkor volt egy nagy sztori, a vw amarokhoz gyártottak váltókat, megérkezett az igény a vw-től, elmondták hogy ezt kellene, ennyit tudnak adni egy váltóért, ennyit bírjon. Nem volt jó, mert nagyon kevés pénzt szántak erre, lett egy középút, maradt a félxar változat, vw-t nem érdekli, majd garban cseréli, aztán látják. Vissza is érkezett hajón Brazíliából 18 ezer db rossz váltó, ide hozták, hogy szedjék szét, nézzék át ezeken mi ment tönkre, és csak azt javítsák ki, ami hamar tönkremegy. A többi jó lesz oda... Naszóval erről ennyit, régebbi amerikai kocsijaimban mind megy 4-500 ezret a váltó, nem szokott gond lenni velük, és ugye azok már bizonyítottak 20-25 évet, ezek sajna már nem fognak.... A pénzügy mindig beleszól a mérnökök munkájába...
én hasonlót hallottam az ablak emelő motorról mely a kikönnyítésnek és a súly/anyag csökkentésnek esett áldozatul (kb 3-a súlyban a mostani a régi modellnek és a szerelő ismerős azt mondta, ha párszor megszorul lehet kicserélni mert annyira kevés anyag van benne, hogy nem tudja elvezetni a hőt és összeolvad
ezt is itthon csináltatja a vw-en bizonyos tipusokhoz -
lugosi
MODERÁTOR
Kimentem és gurultam vagy 15 km-t a városban...hát apám, ezt a sok paraszt vezetni nem tudó f@aszt! Ugrálnak egyik sávból a másikba, úgy indul h pörög a kereke de kocsi áll, sárga lámpánál úgy nyomja a gázt h a kocsi fara szitál és még sorolhatnám. A csúcs volt amikor a paraszt v 60-nal akart bekanyarodni és belecsúszott a sószóróba

Én is most értem haza, de inkább villamosoztam. Éppen ez volt a megfigyelésem, hogy meglátszik, hogy első hó, mert az autósok még nem fogták fel, hogy csúszik, ugyanúgy mennek mintha jó lenne az út.
Aztán megszívni tutira a vétlen fogja. A barma meg azt fogja mondani hogy ő nem gondolta. -
lugosi
MODERÁTOR
Haver Egerben dolgozik a ZF-nél dolgozik mint mérnök, mesél erről ám sok mindent, sajna közel sem így van. Mondja, a múltkor volt egy nagy sztori, a vw amarokhoz gyártottak váltókat, megérkezett az igény a vw-től, elmondták hogy ezt kellene, ennyit tudnak adni egy váltóért, ennyit bírjon. Nem volt jó, mert nagyon kevés pénzt szántak erre, lett egy középút, maradt a félxar változat, vw-t nem érdekli, majd garban cseréli, aztán látják. Vissza is érkezett hajón Brazíliából 18 ezer db rossz váltó, ide hozták, hogy szedjék szét, nézzék át ezeken mi ment tönkre, és csak azt javítsák ki, ami hamar tönkremegy. A többi jó lesz oda... Naszóval erről ennyit, régebbi amerikai kocsijaimban mind megy 4-500 ezret a váltó, nem szokott gond lenni velük, és ugye azok már bizonyítottak 20-25 évet, ezek sajna már nem fognak.... A pénzügy mindig beleszól a mérnökök munkájába...
Hát ez rossz. Mármint ez a hozzáállás a VW részéről.
-
bitpork
nagyúr
-
sss
őstag
-
maláj
addikt
-
bitpork
nagyúr
Kérek elérhetőséget fenyőfa árushoz! Olyat ahol én választom ki még most, és biztosan azt kapom amit kifizettem! min 1.7m magas kell, kis levelű, nem amorf és DÚS ( nem sarokfenyő! )
-
FoxiestFox
félisten
Kimentem és gurultam vagy 15 km-t a városban...hát apám, ezt a sok paraszt vezetni nem tudó f@aszt! Ugrálnak egyik sávból a másikba, úgy indul h pörög a kereke de kocsi áll, sárga lámpánál úgy nyomja a gázt h a kocsi fara szitál és még sorolhatnám. A csúcs volt amikor a paraszt v 60-nal akart bekanyarodni és belecsúszott a sószóróba

Hozzátartozik a téli közlekedéshez a sok tirpák
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Élvezzétek inkább ezt a szép időt, nem idegeskedni.... ^^ -
bitpork
nagyúr
Kimentem és gurultam vagy 15 km-t a városban...hát apám, ezt a sok paraszt vezetni nem tudó f@aszt! Ugrálnak egyik sávból a másikba, úgy indul h pörög a kereke de kocsi áll, sárga lámpánál úgy nyomja a gázt h a kocsi fara szitál és még sorolhatnám. A csúcs volt amikor a paraszt v 60-nal akart bekanyarodni és belecsúszott a sószóróba

-
pilóta
nagyúr
-
sss
őstag
Az enyémet is vihetné akárki
Karakot?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
FoxiestFox
félisten
-
Rick4
félisten
Holnap pont nem érek rá mert családi program van és ott kell lenni, de nekem hamarosan jön a karácsonyi szabi és ha később is esetleg ráérsz akkor nagyon szívesen kipróbálnám és előre is köszönöm!
Szerk.: hm, lehet hogy én írtam rosszul és az Audiban nem is DSG van most se hanem tiptronic...
Rick: érthető amit írsz, de én újban gondolkoztam az előbb, és ha azt mondják, hogy 5 év gari van a kocsira, akkor annyira nem érdekel, mert ha elromlik a váltó, akkor megcsinálják. Bár nem tudom mostanában mennyi garit illik adni a kocsikra, 2 éve mikor én vettem akkor emlékszem a KIA volt az egyetlen, amelyik 7 évet adott (majdnem olyat is vettem), csak néztem hogy a BMW-nél például 1 évvel jöttek... Egyszerűen érthetetlen, hogy egy lakás árába kerülő autóban hogy képesek annyi garanciában gondolkodni, mint mondjuk egy mikrosütőnél. Hozzáteszem már csomó műszaki cikknél is 3 év a gari. Kocsira 1 év, ez olyan kicsinyes. Pláne hogy az új autóknál szerintem a legritkább a meghibásodás...
Mennyi most a gari kocsikra? Úgy általában?
Haver Egerben dolgozik a ZF-nél dolgozik mint mérnök, mesél erről ám sok mindent, sajna közel sem így van. Mondja, a múltkor volt egy nagy sztori, a vw amarokhoz gyártottak váltókat, megérkezett az igény a vw-től, elmondták hogy ezt kellene, ennyit tudnak adni egy váltóért, ennyit bírjon. Nem volt jó, mert nagyon kevés pénzt szántak erre, lett egy középút, maradt a félxar változat, vw-t nem érdekli, majd garban cseréli, aztán látják. Vissza is érkezett hajón Brazíliából 18 ezer db rossz váltó, ide hozták, hogy szedjék szét, nézzék át ezeken mi ment tönkre, és csak azt javítsák ki, ami hamar tönkremegy. A többi jó lesz oda... Naszóval erről ennyit, régebbi amerikai kocsijaimban mind megy 4-500 ezret a váltó, nem szokott gond lenni velük, és ugye azok már bizonyítottak 20-25 évet, ezek sajna már nem fognak.... A pénzügy mindig beleszól a mérnökök munkájába...
-
Rhino666
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rolly
veterán
-
FoxiestFox
félisten
-
maláj
addikt
-
fradi81
veterán
Van egy samsung u600-as mobil, nincs hangja, ha lejátszok egy videót és odarakom a fülem nagyon halkan hallani a zenét. Headsettel van hang, Hangszórója lehet rossz?
-
bitpork
nagyúr
Tavaly konkrétan az első 4 nap után elfogyott a takarításra szánt keret...Idén sem lesz máshogy, max nem 3-4 nap hanem 2-3 nap lesz.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
bolcsodal
addikt
expansys.hu-ról rendelt már valaki? AMEX-el fizetnék, de töketlenek...tapasztalat?
-
Syl
nagyúr
-
Frenky89
addikt
Most csak letesztelik, hogy minden rendben működik-e. Visszaállnak a garázsokba és majd akkor jönnek csak elő újra, ha tényleg szükség lesz rá.

-
lugosi
MODERÁTOR
-
pmheros
őstag
-
Syl
nagyúr
Gyerekek, délelőtt olyat láttam itt a Petőfi sugárúton, hogy csak pislogtam! Alig kezdett el szállingózni a hó és már ment is a hótakarító autó, szórta az utat.

Ha nem saját szememmel látom, el sem hiszem! -
Attix82
addikt
-
totya694
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
maláj
addikt
A folyamat, mely során a kukacból pillangó lesz?

firefox lettél ???

-
bitpork
nagyúr
A folyamat, mely során a kukacból pillangó lesz?

Mi a szent xar?! Még álatabb lettél?!
-
FoxiestFox
félisten
-
bitpork
nagyúr
-
lugosi
MODERÁTOR
-
maláj
addikt
Na, ez is igaz, de érted mit akarok mondani.

Úgy kipróbálnám amúgy ezeket a bajuszváltós (vagy mi a neve pontosan) szörnyeket is.(#23991) pilóta: Hát az igen valószínű
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
pillangóváltó

-
Rhino666
addikt
-
Rolly
veterán
-
Syl
nagyúr
-
tisn
veterán
Van a VW konszern kocsijainak az a DSG vagy milyen nevű duplakuplungos váltója. Olyanban ültem egyszer, nem én vezettem. Hát szépen váltogatott (7 sebességes Audi Q7 volt, de állítólag az ideiek már 9 sebességesek, állati jó volt a 7 sebesség is, hogy autópályán tök alacsony maradt a fordulatszám).
Azzal a DSG-vel már messze nem az az érzés a váltásnál, mint ami mondjuk 80-as évekbeli automatáknál, amire sok ember még mindig emlékszik, hogy bólogatós, lassú kapcsolású váltók.Valami ilyen kocsit szeretnék egyszer (csak tankolni nem) : valami nagy köbcentis benzines, automata váltóval, egy volvo vagy egy merci 3 liter fölött. Vagy egy jó hibridet, bár azoknak a váltója, amiben eddig ültem, azok annyira nem jöttek be. Például a civic hibrid, olyan fokozatmentes "váltója" volt, amit próbáltam, mint a babettának - jó nagy túlzással. Valami ilyen technika, hogy két kúp van egymással szemben, és mindig az adott helyzetre ideális(nak gondolt) állásban vannak egymáshoz képest, hátránya hogy gyorsításnál olyan érzésed van folyamatosan, mintha gumiból lenne a motor és állatira csúszna a kuplung. De vezetni jó volt. Azzal reklámozta a honda, hogy 1.3-as motor, de úgy érzed mintha 1.6-os lenne, és ezt én úgy is éreztem, jól az ember keze alá dolgozott, és az 1.3-as benzinest és a villanymotort együtt egyáltalán nem éreztem úgy, hogy alulmotorizált lenne.
mert a dsg nem hagyomanyos automata, ta'n robotizalt valtonak hivjak
-
tisn
veterán
Na ez egy az egyben egy barátom szövege. Egyszerűen nem értem, mi öröm van abban, hogy járom az országot, vagy a várost, és kuplungolok, váltogatok, pakolgatok, ebben nekem aztán egyáltalán semmi öröm nincs. De semmi. (Nekem.)
Amúgy én se gondoltam hogy van ennek értelme, aztán mikor először mentünk automata váltós kocsival körforgalomban, és indexelni kell hogy jössz ki, kormányozni mert jössz ki, és vissza kell váltani hogy ne rángasson a motor, ja tehát kormány-index-kuplung-gáz-fék kombó, akkor nagyon szuper volt mikor kezek a kormányon maradtak és csak a gázpedállal kellett szenvedni a fentiek helyett.
Meg tempomat automatával. Felérsz az autópályára / kiérsz a városból, szépen beállítod és intézi, nem majd az utolsó fokozatban kell bekapcsolni, hanem amikor úgy döntöttél hogy innen mehet egyenesen a dolog.
Kamion előzése országúton, kukucskálsz, indexelsz, visszaváltasz, gázd adsz, tükröt csekkolsz, tök poén ha ilyenkor van két kezed a kormányon és nem kell váltogatni mert az automata megcsinálja helyetted.Én úgy vettem észre, hogy ez a "vezetés öröme a váltás" azoknál jön elő, akik nem "kötelességként" vagy "munkaként" fogják fel a vezetést, hanem ezt örömmel élik meg. Aki napi szinten hajtja a kocsit muszájból, az szerintem minden olyan feature-nek örül ami ezt megkönnyíti. Hozzáteszem, hogy én abból a szemszögből nézem a dolgokat, hogy én pl nem szeretek vezetni. Ha anyagilag megtehetném simán felvennék egy sofőrt. És ha nagy távolságra kell menni akkor eléggé előfordul hogy megkérek valakit hogy vigyen el. Fel tudok készülni arra amire megyek, tudok nézelődni, kipihenem magam stb., szóval számomra a vezetés ha úgy vesszük alapvetően nemszeretem tevékenység.
Ha nálad ez pont fordítva van, hogy szeretsz vezetni, én ebbe nem tudom magam beleképzelni, lehet hogy akkor ez pont fordítva van.
Hozzáteszem sajnos automata kocsim nekem eddig még nem volt, csak vezettem ilyet. Mindig elhatározom, hogy a következő kocsi automata lesz, de aztán kiderül, hogy az rendszerint jóval drágább, és általában még az is drágítja, hogy jellemzően a nagyobb (2000-es feletti) motorokhoz lehet rendelni, így ár miatt sajnos mindig lemondok róla.
De talán a következő ....

Szeretek vezetni, de egy jo DSG valtoert odaadnam az asszonyt

-
proper
őstag
Holnap pont nem érek rá mert családi program van és ott kell lenni, de nekem hamarosan jön a karácsonyi szabi és ha később is esetleg ráérsz akkor nagyon szívesen kipróbálnám és előre is köszönöm!
Szerk.: hm, lehet hogy én írtam rosszul és az Audiban nem is DSG van most se hanem tiptronic...
Rick: érthető amit írsz, de én újban gondolkoztam az előbb, és ha azt mondják, hogy 5 év gari van a kocsira, akkor annyira nem érdekel, mert ha elromlik a váltó, akkor megcsinálják. Bár nem tudom mostanában mennyi garit illik adni a kocsikra, 2 éve mikor én vettem akkor emlékszem a KIA volt az egyetlen, amelyik 7 évet adott (majdnem olyat is vettem), csak néztem hogy a BMW-nél például 1 évvel jöttek... Egyszerűen érthetetlen, hogy egy lakás árába kerülő autóban hogy képesek annyi garanciában gondolkodni, mint mondjuk egy mikrosütőnél. Hozzáteszem már csomó műszaki cikknél is 3 év a gari. Kocsira 1 év, ez olyan kicsinyes. Pláne hogy az új autóknál szerintem a legritkább a meghibásodás...
Mennyi most a gari kocsikra? Úgy általában?
Pláne hogy az új autóknál szerintem a legritkább a meghibásodás
ezt azért ne gondold, hullanak mint a legyek
fogyasztoi társadalomban élünk, 5évre terveznek már kocsikat utána cseréld le
itt a nyugat diktál nem mi keletiek
szakszervizek meg olyan árakat mondanak hogy az ember haja égnek áll
99ig tudtak még értelmes kocsikat csinálni a mai mercik amik legendásan jók "voltak" mára egy müanyaghegy lett belőle
na meg az sem mindegy hogy hogyan is használják a kocsit mennyit törödnek velede pl extrém példa de valós
olasz autó márkát nem irok 1.4 motor turboval 170LE ez a kis motor szerinted meddig birja majd ezt a teljesitményt meghibásodás nélkül? 90-es években egy 1.4-es 60-70LE volt
Új hozzászólás Aktív témák
-
24100 - 24001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- OLED monitor topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Béta iOS-t használók topikja
- További aktív témák...
- MacBook Air 13 2024 M3 16GB/256GB SSD Asztroszürke
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Black Titanium Karcmentes 100% akkumulátor (152 ciklus)
- GAMER PC! Intel i9-12900KF / RTX 5070 / 32GB DDR4 /1TB Gen4 / B760 /1350w Platinum! BeszámítOK!
- 276 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285H, RTX 5070 (ELKELT)
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T430 - i5-3GEN I 8GB I 256SSD I 14" HD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest












ezt is itthon csináltatja a vw-en bizonyos tipusokhoz
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



