Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
38100 - 38001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 39901 39900 - 39801 39800 - 39701 39700 - 39601 39600 - 39501 39500 - 39401 39400 - 39301 39300 - 39201 39200 - 39101 39100 - 39001 39000 - 38901 38900 - 38801 38800 - 38701 38700 - 38601 38600 - 38501 38500 - 38401 38400 - 38301 38300 - 38201 38200 - 38101 38100 - 38001 38000 - 37901 37900 - 37801 37800 - 37701 37700 - 37601 37600 - 37501 37500 - 37401 37400 - 37301 37300 - 37201 37200 - 37101 37100 - 37001 37000 - 36901 36900 - 36801 36800 - 36701 36700 - 36601 36600 - 36501 36500 - 36401 36400 - 36301 36300 - 36201 36200 - 36101 36100 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
totya694
őstag
Először is meg kell nézni, hogy 3.3V vagy 5V, amit a laptop lead a vinyónak:
New mSATA (PCI-E) SSD 3.3V to 44pin 1.8" IDE 3.3V SSD for Laptop AdapterMSATA SSD 50mm 3.3V into 2.5" 44PIN IDE HDD/SSD 5V adapter Card f HP NC4200 T40
Minél lassabb SSD-t kell kiválasztani.

Köszönöm a kimerítő választ.

Azt a következtetést vontam le,hogy messze el kell kerülni az IDE vinyós notikat még ha anno jól fel is voltak szerelve.2,5" SATA Samsung 128Gb SSD 24.900Ft vs. IDE/mSATA adapter postával legyen 4k + mSATA SSD 128Gb 26.x00Ft. -
Rawulf
őstag
Először is meg kell nézni, hogy 3.3V vagy 5V, amit a laptop lead a vinyónak:
New mSATA (PCI-E) SSD 3.3V to 44pin 1.8" IDE 3.3V SSD for Laptop AdapterMSATA SSD 50mm 3.3V into 2.5" 44PIN IDE HDD/SSD 5V adapter Card f HP NC4200 T40
Minél lassabb SSD-t kell kiválasztani.

-
totya694
őstag
Menyi lehet egy IDE/ mSATA átalakító?No meg vajon mennyire dutítja le a mSATA SSD tudását?
Anno az IDE/SATA átalakító amit a HDD-re lehetett dugni is igen csak gyengének bizonyult -
nap
addikt
-
r0by
addikt
Tibeti kefírgombát használt-e már valaki?
Ha valakinek esetleg van, az szóljon
-
Rawulf
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
Rawulf
őstag
Na szakik!
A következő a történet. Van egy gyári navim. Viszont lemezt nem akarok venni hozzá 40k+ ért évente minden változás miatt. Szegedi fórumtárs nagyon kedvesen kisegített, megírta nekem a nagyobb fórumok által tapasztalt kritériumoknak megfelelően. Ezúton is köszsönet johnny82-nak!

Viszont a navi lézer feje mintha picit túl erős lenne: gyk 4 hónap alatt megette a lemezt. ( Ezútom jelezném Old Fox kollégának h a fejcsere most még nem aktuális
)Az a kérdés hogy hogyan lehet a z írott dl dvd-t hossza életűvé tenni vajh?
Átállsz SD kártyára.

-
bitpork
nagyúr
Na szakik!
A következő a történet. Van egy gyári navim. Viszont lemezt nem akarok venni hozzá 40k+ ért évente minden változás miatt. Szegedi fórumtárs nagyon kedvesen kisegített, megírta nekem a nagyobb fórumok által tapasztalt kritériumoknak megfelelően. Ezúton is köszsönet johnny82-nak!

Viszont a navi lézer feje mintha picit túl erős lenne: gyk 4 hónap alatt megette a lemezt. ( Ezútom jelezném Old Fox kollégának h a fejcsere most még nem aktuális
)Az a kérdés hogy hogyan lehet a z írott dl dvd-t hossza életűvé tenni vajh?
-
Rawulf
őstag
Nem volt szó laptopról rendes asztali gépbe kell.
Bocs.
Ha van PCI-express slotod, akkor inkább egy Jmicron 363-as kártyát vegyél:

Nekem is valami ilyesmi van a gépben. Bár én a régi DVD-írót kötöttem rá.

-
Frenky89
addikt
-
viperabácsi
addikt
-
viperabácsi
addikt
-
SirRasor
addikt
Nálam otthon mindenhol LEDes világítás van.....(jó a kamrában nem)
A havi áramfogyasztás kb. 10%-a a világítás állítólag,ebből te kb. a 2/3-ad részét spórolod meg egy komplett LEDesítéssel.
Teljesen meg vagyok vele elégedve,mert idényes és tudom,hogy jóval kevesebbet fogyaszt,mint a hagyományos izzószálas megoldás.Én kb 1800-2000Ft-ot spórolok meg vele havonta.
A fénye igény szerint mindenki maga kell eldöntenie,hogy hideg vagy meleg fehér illik éppen az adott helységbe.
Egyébként van "daylight" fényű is,állítólag az a legjobb,esetleg keverni is szokták a meleget a hideggel ha közel vannak egymáshoz.Ha valakit érdekel piaci ár alatt szinte bármilyen LEDes izzó szóljon,van konnektem

2 év gari stb...Amikre cserélted, azok nem vibrálnak?
Itt ~4500-5000 huf a villanyszámla és a LED-esítés után lement 3000-4000-re úgy, hogy csak a fürdőszobába nem sikerült jót szerezni. -
viperabácsi
addikt
Üdv szerintetek egy Ilyennel be tudok szerelni egy idés vinyót sate portra?
-
Polemius
senior tag
2 fontos paraméter van a hevederzáraknál (és minden zárszerkezetnél), amely nélkül semmit nem érnek:
1. normális zárbetét kerüljön bele: nem mezei Elzett hengerzárbetét, hanem lehetőleg min. lapján fúrt kulcsos.
2. a zárbetét ne lógjon ki a zárszerkezet/ajtó síkjából és lehetőleg takarva is legyen a kulcslyukon kívüli része.Érdemes inkább kicsit többet rászánni ilyesmire, mint hogy hamis biztonságérzetbe ringasd magad.
És természetesen a hevederzárnál nem árt, ha masszívan rögzül a nyelve, valamint az ajtó is erős szerkezetű.
-
pintyesz
senior tag
Nálam otthon mindenhol LEDes világítás van.....(jó a kamrában nem)
A havi áramfogyasztás kb. 10%-a a világítás állítólag,ebből te kb. a 2/3-ad részét spórolod meg egy komplett LEDesítéssel.
Teljesen meg vagyok vele elégedve,mert idényes és tudom,hogy jóval kevesebbet fogyaszt,mint a hagyományos izzószálas megoldás.Én kb 1800-2000Ft-ot spórolok meg vele havonta.
A fénye igény szerint mindenki maga kell eldöntenie,hogy hideg vagy meleg fehér illik éppen az adott helységbe.
Egyébként van "daylight" fényű is,állítólag az a legjobb,esetleg keverni is szokták a meleget a hideggel ha közel vannak egymáshoz.Ha valakit érdekel piaci ár alatt szinte bármilyen LEDes izzó szóljon,van konnektem

2 év gari stb... -
Syl
nagyúr
-
Ted_Beneky
senior tag
-
ro_bert17
őstag
-
Agyasima
őstag
Zasszony is Poprádis szórólapot hozott haza. Esélyessé lépett elő a csóka.
-
LÁZ
addikt
Keresek Nokia 6131-et, 20as vagy független változatban..
-
Lacielvtárs
nagyúr
én is a Poprádit javaslom, régen sem volt velük gond
és úgy tudom mostanában sincs velük gond
-
bitpork
nagyúr
Lakatos Gáspár és Fiai Korlátoltan Feleselős Társaság.
Másnap, ha nem vagy otthon, ki is próbálják.
Anyósom régebben Poprádival szereltette fel. Még megvan.
Anyósod, a Poprádi v a zár?

![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Ted_Beneky
senior tag
Lakatos Gáspár és Fiai Korlátoltan Feleselős Társaság.
Másnap, ha nem vagy otthon, ki is próbálják.
Anyósom régebben Poprádival szereltette fel. Még megvan.
-
Agyasima
őstag
Hevederzárat kivel érdemes felszereltetni és milyen fajtát érdemes választani? Mennyibe fáj egy ilyen móka manapság? Gugliztam, de elég szűkszavúak a kapcsolódó honlapok.
-
cantus
tag
-
Rolly
veterán
-
totya694
őstag
-
pmheros
őstag
iskola kezdésre

-
tixem
addikt
nem igazán vannak olyanok amik nekem jók lennének, illetve a megyében 10k alatt konkrétan nulla a kínálat. Az összes aprós oldalon... Ezért is írtam ide
-
FoxiestFox
félisten
-
ebegab92
senior tag
-
vizslakutya
senior tag
-
tixem
addikt
A nagy krt- Nemes Takács utca sarkán van egy használt irodabútoros az udvarban. Ott is érdemes megnézni.
Tényleg... A Team Irodával szemben a túloldalon. Észbe se jutott, de így már emlékszek, még voltam is ott egyszer

-
macilaci78
nagyúr
-
totya694
őstag
-
tixem
addikt
Hali
Számítógépasztalt keresek max 10 ezer körül, lehetőleg nem leharcolt állapotban. Ha valakinek van vagy ismer olyat aki árul dobjatok PÜ-t, köszi

-
FoxiestFox
félisten
2.5-ös SATA mobilvinyója ha van valakinek eladó, írjon. 5-6k-ig.
-
ebegab92
senior tag
-
totya694
őstag
-
ebegab92
senior tag
-
cantus
tag
Hol tudnék a leggyorsabban régi laptopomba ATA IDE csatolású merevlemezt szerezni?
-
tipuka
addikt
Van egy szép pálmánk, ami eladó. Kb.: 2,5 méter magas, szerintem magasabb is annál, kérésre lemérem. 8 éves megvan, most lett átültetve egy új cserépbe nemrég, a cserép ára csak 5.000 Ft volt, amibe adom. Bővebb infóért bátran kérdezzetek! A hirdetés képpel és irányárral.
-
John_Doe
senior tag
Belépsz a routerbe (böngészőben elvileg a 192.168.1.1 címen és a Wireless / Wireless Security-n azt állítasz be ami jólesik.
Nem tartom biztonságosnak default értéken hagyni.
Egyébként szerintem a dobozára, amiben kaptad fel van írva az alap beállítás.Ok. Ha az enyém lenne itthon és nem a nővéremé pesten megcsináltam volna. Amúgy nem jött be van jelszó és nem hagyták ott a dobozt (amit furcsállok kicsit).
-
ebegab92
senior tag
lehet már jó led-es égőket rendelni kínából és elég jó áron is vannak ...
igen a gu10 35w vagy 50w-ot fogyaszt míg ledből ugyanez 1,5W vagy 2,5W ... nálunk most 500 ft-os GU10-es energiatakarékos osram égők vannak (7W... s a 35W-osnek felelnek meg)...
nekem jelenleg 1 ledes égőm van íróasztalnál ... 1,5 W a 40-es égő helyett ... plusz anyumnak van egy cirka 100w-nak (inkább 75W-nak) megfelelő (kb 7W-os kínai ledégője ... az is elég komoly fényt ont már magából
-
Rolly
veterán
lehet már jó led-es égőket rendelni kínából és elég jó áron is vannak ...
igen a gu10 35w vagy 50w-ot fogyaszt míg ledből ugyanez 1,5W vagy 2,5W ... nálunk most 500 ft-os GU10-es energiatakarékos osram égők vannak (7W... s a 35W-osnek felelnek meg)...
nekem jelenleg 1 ledes égőm van íróasztalnál ... 1,5 W a 40-es égő helyett ... plusz anyumnak van egy cirka 100w-nak (inkább 75W-nak) megfelelő (kb 7W-os kínai ledégője ... az is elég komoly fényt ont már magából
-
Ted_Beneky
senior tag
-
Polemius
senior tag
Belépsz a routerbe (böngészőben elvileg a 192.168.1.1 címen és a Wireless / Wireless Security-n azt állítasz be ami jólesik.
Nem tartom biztonságosnak default értéken hagyni.
Egyébként szerintem a dobozára, amiben kaptad fel van írva az alap beállítás. -
lorcsi
veterán
Tegnap neztem a led vs. hagyomanyost az achuan-ban. hagyomànyos 300 volt a ledes meg 3000....
gh 10 foglalathoz -
ritkaság
aktív tag
Hali!
Egyenlőre ne cseréld le az izzóidat, max halogénre. Tapasztalat: csak a nagyon drága jó minőségű ledes ad megfelelő fényt.
-
ShadowX
őstag
Szeretném az izzókat ledesre cserélni. Akinek van tapasztalata, szívesen fogadom a véleményét...milyen márkát érdemes, milyen fényerôsségût, milyen színût, stb.
-
John_Doe
senior tag
-
lorcsi
veterán
Ha TV-t akarsz venni és LG, Samsung szóba jöhet akkor nézd meg ebben a webshopban.
Ugyan személyesen nem tudod megnézni, megtapizni, de jó áraik szoktak lenni.
Nézegetni meg a MM, Euronics, Tesco, Auchan stb-ben lehet (ha van az adott típus). De úgyis érdemes a kiszemelt modellnek utánakeresni neten, fórumokban, hogy mit tud, milyen vélemények vannak róla.Az Euronics tudtommal is a rendőrségtől kicsit az új híd felé található. Szerintem ott régen is volt egy elektronikai bolt, erre az épületre tippelek.
most mentünk el elotte, ugyhogy megvan vegre az euronics, peresze igy sem biztoshogy ott veszem
megnézem ezt a webshopot is..
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Tud valaki Szegeden egy jó mosógépszerelőt?
-
CSorBA
őstag
-
pepe091
MODERÁTOR
Ha TV-t akarsz venni és LG, Samsung szóba jöhet akkor nézd meg ebben a webshopban.
Ugyan személyesen nem tudod megnézni, megtapizni, de jó áraik szoktak lenni.
Nézegetni meg a MM, Euronics, Tesco, Auchan stb-ben lehet (ha van az adott típus). De úgyis érdemes a kiszemelt modellnek utánakeresni neten, fórumokban, hogy mit tud, milyen vélemények vannak róla.Az Euronics tudtommal is a rendőrségtől kicsit az új híd felé található. Szerintem ott régen is volt egy elektronikai bolt, erre az épületre tippelek.
Így van, abban az épületben van az Euronics.
-
John_Doe
senior tag
Valaki meg tudná mondani hogy a t-home routerének mi a WIFI jelszava? Úgy emlékszem az SSID a MAC cím utolsó 6 karaktere a jelszó meg a szériaszám egy része.
-
Polemius
senior tag
nem mondanám, hogy szegeden sok elektronikai bolt van

2 helyen néztem meg az euronics-ot és mindegyiken bezárt
, a legközelebbit hmvhelyen találtam meg..plusz van az árkádos mm, de ez híresen drága 
hipermarketek nem játszanak, mert jó lenne ha értene is hozzá akitől veszem/vennémmerre van még értelmes tvket árusító szaküzlet ?
Ha TV-t akarsz venni és LG, Samsung szóba jöhet akkor nézd meg ebben a webshopban.
Ugyan személyesen nem tudod megnézni, megtapizni, de jó áraik szoktak lenni.
Nézegetni meg a MM, Euronics, Tesco, Auchan stb-ben lehet (ha van az adott típus). De úgyis érdemes a kiszemelt modellnek utánakeresni neten, fórumokban, hogy mit tud, milyen vélemények vannak róla.Az Euronics tudtommal is a rendőrségtől kicsit az új híd felé található. Szerintem ott régen is volt egy elektronikai bolt, erre az épületre tippelek.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
vizslakutya
senior tag
-
Attix82
addikt
-
lorcsi
veterán
-
bitpork
nagyúr
-
Attix82
addikt
Mert mit csinált? Vaterán árusította a termékeket? (mennyit?)
-
bitpork
nagyúr
Emlékszel Annára a raktárból? Na őt a Vatera miatt baszták meg 33 millióra. Ebből sikeresen elévült 5 milla, de a lakását elvették.
(#38031) proper: 600'000 ig valóban adómentes, de 200'000 fölött már be kell vallani.
-
proper
őstag
évi 600.000-ig vagy meddig, magánszemély adómentes
amugy meg miért pont vatera? ott az apród, jofogás, hasznaltauto, bikemag
én személy szerint gyülölöm a vaterát
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
ST05
őstag
bikemag apró szerintem elég forgalmas hely,
tudtommal ingyenes hirdetés, rég voltam arra, de úgy látom nem változott semmit. -
pmheros
őstag
Van itt olyan aki már árult a V*terán ? Ha eladok ott ~200.000 értékben, akkor mint bevétel után abból adóznom kell ? A vatera azonnal nyomja is a NAV felé az üzletről a jelzést ?
Hol érdemes meghirdetni, eladni egy tandem 3 kerekű elektromos biciklit ?
-
Ted_Beneky
senior tag
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
Amarth
senior tag
Esetleg az Edigital a Dugó térnél. Van Samsung Outlet a vasöntödénél és valami hasonló a Diófánál is. Az Euronics a nagyTecsóban van most, de ott van még külön tv-s rész is, ha jól emlékszem (legutoljára karácsony előtt jártam ott :-). Az Oson Áruházban (voltCora) is lennie kellene tv-s résznek. És jól mondta a kolléga kinézheted az MM-ben és megrendelheted a netről olcsóbban.
Nincs Euronics a nagytesóban,a nagykörútra költözött.
Vagy a Szabadkai utra? -
Ted_Beneky
senior tag
nem mondanám, hogy szegeden sok elektronikai bolt van

2 helyen néztem meg az euronics-ot és mindegyiken bezárt
, a legközelebbit hmvhelyen találtam meg..plusz van az árkádos mm, de ez híresen drága 
hipermarketek nem játszanak, mert jó lenne ha értene is hozzá akitől veszem/vennémmerre van még értelmes tvket árusító szaküzlet ?
Esetleg az Edigital a Dugó térnél. Van Samsung Outlet a vasöntödénél és valami hasonló a Diófánál is. Az Euronics a nagyTecsóban van most, de ott van még külön tv-s rész is, ha jól emlékszem (legutoljára karácsony előtt jártam ott :-). Az Oson Áruházban (voltCora) is lennie kellene tv-s résznek. És jól mondta a kolléga kinézheted az MM-ben és megrendelheted a netről olcsóbban.
-
Attix82
addikt
nem mondanám, hogy szegeden sok elektronikai bolt van

2 helyen néztem meg az euronics-ot és mindegyiken bezárt
, a legközelebbit hmvhelyen találtam meg..plusz van az árkádos mm, de ez híresen drága 
hipermarketek nem játszanak, mert jó lenne ha értene is hozzá akitől veszem/vennémmerre van még értelmes tvket árusító szaküzlet ?
Topikba megkérdezed, és online megrendeled

-
lorcsi
veterán
nem mondanám, hogy szegeden sok elektronikai bolt van

2 helyen néztem meg az euronics-ot és mindegyiken bezárt
, a legközelebbit hmvhelyen találtam meg..plusz van az árkádos mm, de ez híresen drága 
hipermarketek nem játszanak, mert jó lenne ha értene is hozzá akitől veszem/vennémmerre van még értelmes tvket árusító szaküzlet ?
-
pepe091
MODERÁTOR
-
maláj
addikt
-
Syl
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
tucsok.
senior tag
-
maláj
addikt
hol tudnék kinyomtatni emberi áron 2 pdf-et (~ 1000 oldal) ???
-
Frenky89
addikt
-
macilaci78
nagyúr
-
lugosi
MODERÁTOR
Az Árkádban van csomagfeladás?
Van! Pont a héten adtak fel előttem egy bazi nagy csomagot.
-
macilaci78
nagyúr
Az Árkádban van csomagfeladás?
-
pmheros
őstag
A távhőt mikor szokták aktiválni? Elég hűvös van idebenn már.
tölts le egy aktivátort

-
maláj
addikt
A távhőt mikor szokták aktiválni? Elég hűvös van idebenn már.
okt. 15 asszem ...
-
FoxiestFox
félisten
A távhőt mikor szokták aktiválni? Elég hűvös van idebenn már.
-
tipuka
addikt
1 kugli sztrít wjú térképről löjj már kérlek 1 képet, szeretném én is kipróbálni, a csongi felé sokat járok!
de most komolyan, kíváncsi vagyok.
néztem a rózsa utca és csongi sarkát, de ott pizzázóról tudok csak. 
-
regvoltrossz
aktív tag
Hülye Freud! Először úgy olvastam, hogy "A világ normálisabb felén nem is nyalnak ennyit az emberek...."
Már majdnem írtam valami olyasmit szarkasztikusnak szánva, hogy ugyan már mindenütt vannak magyarok aztán láttam nem is erről van szó
-
lugosi
MODERÁTOR
Az semmi, ez napi szinten előfordul, ha a munkavégzés emiatt gördülékenyebb és hatékonyabb, hát hadd csinálja, de azért van ennél jobb sztori is:
A haveromat igazoltatták, azt állítva, hogy párszáz méterrel arrébb nem állt meg a stop táblánál a vonalnál, és hogy 5 ezer lesz, nem ismerte el, feljelentették. Megbeszéltük a dolgot, igazából volt pár érdekes mozzanat a történetben. Megjött a papír, reagált rá. Elmondta a szabálysértési előadónak, hogy a rendőrök feljelentése szerint nem állt meg a stop táblánál a vonalnál, ő viszont elővette az ide vonatkozó kresz paragrafust, amiben ugye feketén fehéren le van írva, hogy a vonal előtt kell megállnia. Erre nem tudott mit mondani az előadó, elintézte volna egy ejnye- bejnyével, de mivel a dolog bent marad a rendszerben, a haverom nem hagyta annyiban. Kikérte a rendőrök vallomását, amiben ők leírják mindketten, hogy nem állt meg a vonalnál (egyszer se nyilatkoztak, hogy mi történt a vonal előtt, nyilván, hiszen keresztutcában, takarásban voltak) majd azt állították, hogy a haverom nagy sebességgel elhajtott, és 300 m után tudták megállítani. Ahhoz, hogy megforduljanak, meg felgyorsítsanak az üldözöttől nagyobb sebességre, meg 300m után utol is érjék, vagy neki kellett lassan mennie, vagy a rendőrök nem használtak villogót, miközben a "nagy sebességnél" még gyorsabban mentek... A másik rendőr is nyilatkozott, mintha hallott volna bármit is, de az nem állt a haverom mellett, tehát mindent csak a másik rendőrtől tudhat.... Most bírságon tart az ügy..... Szerinted?Egyszer láttam hasonlót, a két lehetséges kinenetel közül egy nem várt harmadik lett. Csodálatos az ilyen ügyekben a szervek kitartása. Kár, hogy amikor tényleg dolgozniuk kéne, akkor milyen mulyák tudnak lenni.
-
Syl
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
ShadowX
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
Syl
nagyúr
Erről két dolog jut eszembe:
- A világ normálisabb felén már nem vacakolnak áfás számlákkal.
- Mindeközben a kormányhoz közeli kajaibrahimok meg josiptotok napi százmilliókat mosnak ki a rendszerből...
Új hozzászólás Aktív témák
-
38100 - 38001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 39901 39900 - 39801 39800 - 39701 39700 - 39601 39600 - 39501 39500 - 39401 39400 - 39301 39300 - 39201 39200 - 39101 39100 - 39001 39000 - 38901 38900 - 38801 38800 - 38701 38700 - 38601 38600 - 38501 38500 - 38401 38400 - 38301 38300 - 38201 38200 - 38101 38100 - 38001 38000 - 37901 37900 - 37801 37800 - 37701 37700 - 37601 37600 - 37501 37500 - 37401 37400 - 37301 37300 - 37201 37200 - 37101 37100 - 37001 37000 - 36901 36900 - 36801 36800 - 36701 36700 - 36601 36600 - 36501 36500 - 36401 36400 - 36301 36300 - 36201 36200 - 36101 36100 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- RTX 5070 - I9-13900K 32GB DDR4
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- Csak kipróbált!!!! Roborock Q10 VF+ robotporszívó, fekete
- HP Elitebook / Probook üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - számlával. Frissítve: 04.25
- HP EliteBook 655 G10 15" Ryzen 5 PRO 7530U 32GB RAM Garancia 2028.02.27.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)





De korábban is akadt elég sok mindened 

, a legközelebbit hmvhelyen találtam meg..plusz van az árkádos mm, de ez híresen drága


