Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
2100 - 2001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ebegab92
senior tag
a mai napon véletlenül a saját gépemen megdöntöttem a léghűtéssel rendelkező gépek "világ rekordját"
i7 2600k@ 6,2Ghz
stabbil müködési idő 3 perc, bios cpu test, a win7 fagy induláskor és a tápból elfogy a kraft
köszönet az alkatrészekért bobának
ha lesz időm akkor megpróbálom összehozni még jobbra!
Cseppfolyós nitrogént neki
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
ErőVarázsló
aktív tag
a mai napon véletlenül a saját gépemen megdöntöttem a léghűtéssel rendelkező gépek "világ rekordját"
i7 2600k@ 6,2Ghz
stabbil müködési idő 3 perc, bios cpu test, a win7 fagy induláskor és a tápból elfogy a kraft
köszönet az alkatrészekért bobának
ha lesz időm akkor megpróbálom összehozni még jobbra!
-
Rick4
félisten
-
ShadowX
őstag
-
Rick4
félisten
-
kispéé
senior tag
srácok! van egy ingyen elvihető üvegakvárium, 2 darab is. Egy nagyobb és egy kisebb, méretet most nem tudok fejből de a nagyobbik saccra 40x60x25 lehet. a kicsi kb. fele akkora. Teknősnek volt, kicsit poros, de jó állapotú, csak a helyet foglalja, ne kelljen már a kuka mellé tennem

u.i: ja meg vannak fürdőszoba kellékek porcelénból, tudjátok, jó kis panelos falra ragasztható (csemperagasztóval) régi szappantartó, piperepolc illetve wcpapírtartó. Fehér színben, jó állapotúak, szintén ingyen elvihető,hátha valakinek kell.
-
ShadowX
őstag
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
veze
őstag
-
Rick4
félisten
-
PowerBuldog
veterán
Érdekel valakit esetleg egy összteleszkópos Hauser bicikli?
-
kalapos
tag
Valami jósrác, aki tudna nekem adni/eladni AT-s tápot dobjon már egy privit!
Előre is köszönöm.
-
LordVader80
őstag
-
pilóta
nagyúr
Gratula!
Terjeszkedsz, mint a multik?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
martonx
veterán
nem vagy öreg már ehhez

A hetekben majdnem lementem jate-ba, csak hajnal fél kettőkor megláttam, hogy mekkora a sor, és inkább hazamentem aludni. Hiába öregszek
10 évvel ezelőtt eszembe se jutott volna, hogy hazamenjek aludni.Tényleg nálunk tavasszal jön a harmadik kis martonx

-
ebegab92
senior tag
LGA-775-ös lapot keresek:
*Pentium Dual Core E5xxx-et támogassa
*Integrált videokártya legyen rajta
*Ha van felesleges DDRII-esed,akkor kellene az is (2x1 GB),cserébe egy 1 GB-os DDR 400 MHz-es modult adok (értékben kb. ugyanannyi a két cucc)
*Jó,ha van rajta 2 IDE csatlakozó -
LÁZ
addikt
a jimmy-ben van foglalás és ingyen taxi 5k felett azt hiszem
akko nem jön a karesz, karesz ?

-
LordVader80
őstag
-
johnny82
őstag
kíváncsi vagyok mert szellemképes a 3D és azt olvastam ez segíthet
Én nemrég vettem új hdmi kábelt, ha jól emlékszem 1.4-es, de ezt csak holnap reggel fogom tudni megnézni. Ha 1.4-es, akkor kölcsön tudom neked adni. Majd reggel írok PÜ-t!
Üdv!
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
Luighi
senior tag
Zápor, Lea
Melyikben lehet jobban elférni szombat este?
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
johnny82
őstag
Ha valaki sapphire 6xxx -es kártyát amihez adtak hdmi 1.4a kábelt és nem használja ki az jelentkezzen kérém mert kikéne tesztelni valamit
cserébe:
hdmi kábel + sör
dvi-hdmi kábel
egyéb opció
kpHali!
Csak teszt erejéig kellene kábel, vagy el akarod cserélni? Pár órás tesztre tudok kölcsönadni, ha kell.
Üdv!
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
LordVader80
őstag
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
Luighi
senior tag
Fiúk szombat este melyik kocsmába fér be egy 5-10 fős társaság ahol van sör meg csocsó?
-
FoxiestFox
félisten
-
ritkaság
aktív tag
kb esélytelen
szerk: talán a TX alja vagy univ schyte lefogató keret jó rá
de az utóbbi mint mint egy újKösz! Sejtettem. Beugrasz hétfőm Bobához?
@ vaze: Sajna panel lakó vok. Nincs megfelelő szerszámom.
Fúró, menetfúró
! -
veze
őstag
van fogalmam milyen egy ilyen tartókeret, mert nekem is van lapon felszerelve 775 öshöz (is) jó tartókert ami hűtőt tart szintén.
Nem egy ördöngős dolog csinálni egy ilyet ha már a kezedben van a hűtő, és leméred, illetve a lapon a furatokat, egy megfelelö lemez és minimális lakatos tudas, reszelő meg fúró.. segítségével. Ha nem találsz ilyet én a helyedbe belevágnék..ha amúgy meg megéri
Esetleg talán bontóban keress hátha akad.. -
ErőVarázsló
aktív tag
-
Andi45
csendes tag
-
ritkaság
aktív tag
-
finest
addikt
-
Andi45
csendes tag
Fiúk!Akkor nincs senkinek 2db AA-s újratölthető eleme?

-
bitpork
nagyúr
Helyben vagy környéken keresek 6850-et (1gb), asus 5770 1gb (CuCore volt eredetileg, de most egy accelero s1 van rajta, terhelve max 60 fok, terheletlenül-venti alig mozog 35 fokos.) beszámítással. Képeket kérésre tok anni.

-
bitpork
nagyúr
Aminek ilyen bele van, csak egy hashajtót ér meg

-
gaborba81
tag
Mindenhol közös mérő van az alagsorban, a radiátorokon lévő "fogyasztásmérő" csak költségmegosztási célt szolgál.
Te szerintem arra gondolsz, hogy nincs költségmegosztó, hanem a felhasznált hőmennyiség ellenértékét légköbméter alapján osztják szét a lakások között.
Aki a meleget szereti annak ez tényleg jó megoldás, de aki takarékoskodni akar, annak nem annyira...
Köszi!
Igen,a "fogyasztásmérőre" gondoltam.
Én inkább fizetek havi 15-20K havonta,de legyen bent meleg,olyan 25 fok,éjjel-nappal,és ne kelljen még a fűtési szezon végén még ráfizetnem.
-
ErőVarázsló
aktív tag
Ha valaki sapphire 6xxx -es kártyát amihez adtak hdmi 1.4a kábelt és nem használja ki az jelentkezzen kérém mert kikéne tesztelni valamit
cserébe:
hdmi kábel + sör
dvi-hdmi kábel
egyéb opció
kp -
FoxiestFox
félisten
Behalt a 2.1-em, azaz a jobb hangszórón semmi sem hallatszik (hangszóróhiba kizárva), ha pedig be van dugva a gépbe/telóba a dugója, még búg is.
Érdemes megpróbálkozni a javítással, vagy kuka? -
FoxiestFox
félisten
Behalt a 2.1-em, azaz a jobb hangszórón semmi sem hallatszik (hangszóróhiba kizárva), ha pedig be van dugva a gépbe/telóba a dugója, még búg is.
Érdemes megpróbálkozni a javítással, vagy kuka? -
Syl
nagyúr
1 karton
Lehet rosszul tudom, de szerintem egy bontott karton.
Szerk.
Látom változott (szigorodott) a szabály. -
ShadowX
őstag
magancelra mennyit lehet behozni? valtozott?

Cigaretta 40 szál/fő a maximum megengedett. (=2 doboz)
Szivarka 20 szál/fő
Szivar 10 szál/fő
Dohány 50g/fő1 liter 22%-osnál nagyobb alkoholtartalmú ital (pl pálinka, vodka, tequila, stb)
2 liter 22%-osnál kisebb alkoholtartalmú ital (pl. rumpuncs, stb)
4 liter szőlőbor
16 liter sörEzeknek az összesített részaránya nem haladhatja meg egyik mennyiség 100%-át sem. Azaz nem lehet 2 doboz cigi + 20 szál szivarka vagy bármilyen mix. Ha hozol be 1 doboz cigit, akkor még hozhatsz be 10 szál szivarkát (azaz 50-50%). De az összesítettet semmiképp ne lépd túl.
Ergo, ha magadnak hozol be egy csík cigit, akkor kereken a max. mennyiség 5x-ét hozod. Ez minimum 100 euro bírság.
ErőVarázsló: szép is lenne, ahány 1 kartonost mi megbüntettünk már...

-
ErőVarázsló
aktív tag
magancelra mennyit lehet behozni? valtozott?

1 karton
-
Mr.Csizmás
titán
-
ShadowX
őstag
az macerás, inkább elküldöm postán, aki ki akar ruccanni egy kirándulásra
vagy egy csík cigit behozni olcsón
Meg a legalább 100 euros büntetést kifizetni egy röpke 3 órás jegyzőkönyv felvétellel egyetemben. -
Mr.Csizmás
titán
szerintem vissza lehet váltani
kérdezz ráaz macerás, inkább elküldöm postán, aki ki akar ruccanni egy kirándulásra
vagy egy csík cigit behozni olcsón
-
LordVader80
őstag
üdv,
2 db felnőttjegy szeged-szabadka menettérti jegy eladó, nov 12.-i kezdéssel asszem 3 napig érvényes.
2500 zusammen
ja. vonat

szerintem vissza lehet váltani
kérdezz rá -
Mr.Csizmás
titán
üdv,
2 db felnőttjegy szeged-szabadka menettérti jegy eladó, nov 12.-i kezdéssel asszem 3 napig érvényes.
2500 zusammen
ja. vonat

-
Jimmy8
senior tag
-
ben800
aktív tag
-
Andi45
csendes tag
Üdvözlök mindenkit! Keresek még a mai napon 2db újratölthető AA-s elemet megvételre.
-
Kombat
őstag
Leesett a belső visszapillantóm a kocsiban. Hol ragasztják ez vissza rendesen?
Ahogy látom házilag nem érdemes próbálkozni vele, mert megrepedhet a szélvédő... -
FoxiestFox
félisten
-
bitpork
nagyúr
Ú...

Tessék, nem járunk edzeni, nincs információáramlás

-
FoxiestFox
félisten
-
bitpork
nagyúr
Én is fehér állapotában szeretem inkább a fehérnépet.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Más:
Kéne nekem fejhallgatóhoz fejpánt. Azaz a hangszórók, és az azok rögzítéséhez való szerkezet nem kell, csak maga a pánt, és az azon lévő párna. Nem gond ha viseltes.
Összelegózott fejesem van (elég korrekt hangszórókkal egy régebbi, de drágább fajta Panasonic fejesből), de sajna csak párna nélküli fejpántom volt itthon, és kényelmetlen hosszú távon.
Ár: csoki, sör, pár száz Ft.Ej de jaókor jut neked is eszedbe: kedden dobtam ki az 5,1 zalmant mert megtört a vezetéke...
-
FoxiestFox
félisten
Én is fehér állapotában szeretem inkább a fehérnépet.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Más:
Kéne nekem fejhallgatóhoz fejpánt. Azaz a hangszórók, és az azok rögzítéséhez való szerkezet nem kell, csak maga a pánt, és az azon lévő párna. Nem gond ha viseltes.
Összelegózott fejesem van (elég korrekt hangszórókkal egy régebbi, de drágább fajta Panasonic fejesből), de sajna csak párna nélküli fejpántom volt itthon, és kényelmetlen hosszú távon.
Ár: csoki, sör, pár száz Ft. -
Rhino666
addikt
-
ben800
aktív tag
-
Rhino666
addikt
-
ben800
aktív tag
Fussunk már neki újra, keresek pci- express foglalatos videokártyát, olcsó és HDMI-s legyenm vagy pedig dvi -hdmi kábel is kellene hozzá, vagy dvi-ből hdmi-t csináló dugsz is jó lesz.. A hűtés kérdéses, lehet csak passzív jöhet szóba, de a foglalattól mérve 2 cm hely van a ház oldaláig. Privit kérnék.
A hónap közepe vége felé nekem lesz egy 9600gt-m,de gondolom neked nem kell ilyen erős kártya
Amúgy ha van valakinek kamionos ismerőse elvihetné ezt a szép gps-t
-
bitpork
nagyúr
Betojok hogy itt milyen dolgokat keresnek egyesek
Én meg örülök ha el tok adni vamit 
-
ebegab92
senior tag
LGA-775-ös lapot keresnék,ami kezeli a Pentium Dual Core proccokat,integrált videokártya legyen rajta,DDR-t jó lenne,ha kezelne,de nem baj,ha DDRII-t kezel,PCIe videokártyát fogad (jó lenne,ha AGP-t is,de nem baj,ha van integrált videokártya).
Ha nincs DDR-t és DDRII-t kezelő lap,akkor 1GB+512MB 400 MHz DDR RAM-ot cserélnék DDRII RAM-ra+kedvezményt a lapra (most már ez a drágább
) -
Rick4
félisten
Fussunk már neki újra, keresek pci- express foglalatos videokártyát, olcsó és HDMI-s legyenm vagy pedig dvi -hdmi kábel is kellene hozzá, vagy dvi-ből hdmi-t csináló dugsz is jó lesz.. A hűtés kérdéses, lehet csak passzív jöhet szóba, de a foglalattól mérve 2 cm hely van a ház oldaláig. Privit kérnék.
-
maláj
addikt
-
Rick4
félisten
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
bitpork
nagyúr
tudok róla
lehet vitatkozni, hogy jogos-e vagy sem ... igazából ilyen esetben vagy nem kéne szerintem fizetni senkinek, vagy ha már kéne akkor is esetleg a rádiónak.... mivel a rádió is fizet jogdíjat .... szóval egyszerűen faszság ...ezért szoktak cd-t berakni, mert arra nem kell jogdíjat fizetni
vagy zenegépAttis az szerelő műhelyedben szól rádió?

Ja tévére is ez van tehát ha egy kocsmában van tv akkor kell fizetni ...
De hát egy ilyen csudás országban mit lepődtök meg ilyen logikus dolgokon....
Tegnap a kocsiban hallottam, hogy az Eva megszüntetésével kapcsolatban az egyik okos tóni azt nyilatkozta, hogy " Azért kell megszüntetni, mert egyszerűsíteni kell az adórendszert ..."
Végülis igazuk van 1 adót fizet valaki, akkor azt töröljük el, hogy fizessen több adót ez az egyszerűsítés
. Az a pár tucat adó ami nov 1-je vagy jan 1-je utántól érvényes az is egyszerűsít mindent 
Ja és számolni is tudnak ha emelkedik az áfa 2%-ot azt 5%-os eva emeléssel lehet kompenzálni (valamelyik majom mondta)....
Idén: 100 + áfa (25%) = 125 Ft - eva (30%) = 87.5 Ft
Jövőre: 100 + áfa (27%) = 127 Ft - eva (35%) = 82,55 FtHelyes lenne:
31% ( esetleg 32%) 127 - eva (31%) = 87,63 (127 - eva (32%) = 86,36Bármilyen zane után kell fizetni. CD, rádió, ha egy ismert dallamot hümmögsz az ügyfél előtt akkor már előadói jogdíj!
-
ritkaság
aktív tag
nem, meg van a kábel
@ErőVarázsló
Kedden megyek Bobához, bedobod addigra neki? Kösz!

-
Rolly
veterán
-
Rolly
veterán
tudok róla
lehet vitatkozni, hogy jogos-e vagy sem ... igazából ilyen esetben vagy nem kéne szerintem fizetni senkinek, vagy ha már kéne akkor is esetleg a rádiónak.... mivel a rádió is fizet jogdíjat .... szóval egyszerűen faszság ...ezért szoktak cd-t berakni, mert arra nem kell jogdíjat fizetni
vagy zenegépAttis az szerelő műhelyedben szól rádió?

Ja tévére is ez van tehát ha egy kocsmában van tv akkor kell fizetni ...
De hát egy ilyen csudás országban mit lepődtök meg ilyen logikus dolgokon....
Tegnap a kocsiban hallottam, hogy az Eva megszüntetésével kapcsolatban az egyik okos tóni azt nyilatkozta, hogy " Azért kell megszüntetni, mert egyszerűsíteni kell az adórendszert ..."
Végülis igazuk van 1 adót fizet valaki, akkor azt töröljük el, hogy fizessen több adót ez az egyszerűsítés
. Az a pár tucat adó ami nov 1-je vagy jan 1-je utántól érvényes az is egyszerűsít mindent 
Ja és számolni is tudnak ha emelkedik az áfa 2%-ot azt 5%-os eva emeléssel lehet kompenzálni (valamelyik majom mondta)....
Idén: 100 + áfa (25%) = 125 Ft - eva (30%) = 87.5 Ft
Jövőre: 100 + áfa (27%) = 127 Ft - eva (35%) = 82,55 FtHelyes lenne:
31% ( esetleg 32%) 127 - eva (31%) = 87,63 (127 - eva (32%) = 86,36 -
ErőVarázsló
aktív tag
-
LÁZ
addikt
-
Polemius
senior tag
-
bitpork
nagyúr
-
Attix82
addikt
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
@ Erővarázsló! Ugye nem feledkeztél meg rólam

-
ErőVarázsló
aktív tag
-
FoxiestFox
félisten
-
SirRasor
addikt
Köszönöm.
Sok szeretettel:

Pluszpont, ha felismered honnan van ez

-
Jimmy8
senior tag
Köszönöm szépen mindenkinek a választ,aki válaszolt távhő ügyben!

Látom azért eltérnek a vélemények kinek mi a jó,és mennyiért.Nekem ismerősöm mondta,aki szereli ezeket a hőfokszabályzókat,hogy ne nagyon vegyek olyan lakást,amiben egyedileg ez fel van szerelve,mert ez 1 nagy át...ás,olyan lakás a jó,ahol közös mérő van,lent az alagsorban!Mindenhol közös mérő van az alagsorban, a radiátorokon lévő "fogyasztásmérő" csak költségmegosztási célt szolgál.
Te szerintem arra gondolsz, hogy nincs költségmegosztó, hanem a felhasznált hőmennyiség ellenértékét légköbméter alapján osztják szét a lakások között.
Aki a meleget szereti annak ez tényleg jó megoldás, de aki takarékoskodni akar, annak nem annyira...
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
gaborba81
tag
Köszönöm szépen mindenkinek a választ,aki válaszolt távhő ügyben!

Látom azért eltérnek a vélemények kinek mi a jó,és mennyiért.Nekem ismerősöm mondta,aki szereli ezeket a hőfokszabályzókat,hogy ne nagyon vegyek olyan lakást,amiben egyedileg ez fel van szerelve,mert ez 1 nagy át...ás,olyan lakás a jó,ahol közös mérő van,lent az alagsorban! -
Tottu
senior tag
egy 4870 lesz hamarosan dark knigth
pschio: észben tartom!

Én max 13k-t szeretnék most VGA-ra költeni, szóval a 4870 egy "kicsit" meghaladja a keretem.

-
ErőVarázsló
aktív tag
-
Rolly
veterán
Basszus most láttam én is hogy megint lesz idc... azok után, hogy többen hajunkra kenhettük a garit a megszűnögető adócsalóik miatt szerintem soha többé nem leszek vásárlójuk. Mondjuk kicsit ilyesztő az is, hogy az előző idcomputer dolgait meg az exicom intézi... remélem az nem ugyanaz a bagázs (egész géppark jött tőlük céghez).
Emlékszem külön felárral cseregaranciát is vállaltak, na azokat is jól megszívatták.
Ja ahogy látom a weblap és adatbázis a régi. Simán beléptem a fórumba a sok éves reggel.. igaz viagra reklámos spamből áll most. Valahol megvan még a tőlük kapott email is, amiben bill gates elosztogatja a vagyonát (címzettek közt az összes ügyfelük email címével)

Azt a Bill Gates-es e-mailt forwardolhatnád nekem
, hátha nyerek valamit 
-
azbest
félisten
Basszus most láttam én is hogy megint lesz idc... azok után, hogy többen hajunkra kenhettük a garit a megszűnögető adócsalóik miatt szerintem soha többé nem leszek vásárlójuk. Mondjuk kicsit ilyesztő az is, hogy az előző idcomputer dolgait meg az exicom intézi... remélem az nem ugyanaz a bagázs (egész géppark jött tőlük céghez).
Emlékszem külön felárral cseregaranciát is vállaltak, na azokat is jól megszívatták.
Ja ahogy látom a weblap és adatbázis a régi. Simán beléptem a fórumba a sok éves reggel.. igaz viagra reklámos spamből áll most. Valahol megvan még a tőlük kapott email is, amiben bill gates elosztogatja a vagyonát (címzettek közt az összes ügyfelük email címével)

-
pschio
őstag
-
Tottu
senior tag
Továbbra is keresek Radeon 4830 (esetleg 4850) videókáryát!
Valamint eladó egy hibás Asus 8800GTS 320MB-os VGA!Az ajánlatokat privátban várom!
-
abridabri
veterán
Sziasztok ! Lenne egy 1hetes nokia 500 tipusu vodafonos telefonon eladosorban.(teszt )
/Eladas oka :apam a regi elofizeteses nokiajat cserelte volna erre ,de tudjatok 50felett mar ezek a franya uj technoligiak(eritokepernyo , GPS stb ) gondot okoznak
Szoval hazahozta ,probalgatta , de nem boldogul vele,igyhat eladnank./
Minden tartozek ,doboz,papir megvan hozza termeszetesen.[link] Garancia rajtam keresztul a hodmezovasarhelyi Vodafone-hoz szol.
árgép
En olyan 35ezer korul gondoltam
Szerk: ja igen, Hmvhelyen, Szegeden es kornyeken el is viszem ingyen, ha igeny van ra.Na valakinek Vodas Nokia500 ?

-
ebegab92
senior tag
Köszönöm.
Boldog Névnapot!

-
totya694
őstag
Köszönöm.
Isten éltessen!
-
Rolly
veterán
-
ErőVarázsló
aktív tag
-
Rick4
félisten
csak aktív jó hozzá
Isten éltesse a Károlyokat.

-
Attix82
addikt
de ez usb to ps2 és nekem ps2 to usb kellene

ilyen: http://www.dealextreme.com/p/usb-to-ps2-cable-478
vagy ilyen: http://www.dealextreme.com/p/ps2-female-to-usb-male-convertor-plug-2688Tudok hozatni ha esetleg kell. De nekem jelenleg itt csak az van amit mutattam.
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- További aktív témák...
- Cooler Master MasterFrame 700 ház / test bench
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M3 Pro (2023) 18GB/500GB megkímélt 93% akku 224 ciklus
- 285 - Lenovo Legion Pro 5 (16ADR10) - AMD Ryzen 9 8940HX, RTX 5070
- LG UltraWide 38WR85QC-W IPS Monitor! 3840x1600 / 144Hz / 1ms / G-Sync / FreeSync
- Legújabb típusú PlayStation okosító lemezek - PS4 GoldHEN Loader 13.00-ig és PS5 Autoloader 12.00-ig
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






10 évvel ezelőtt eszembe se jutott volna, hogy hazamenjek aludni.






