Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
16100 - 16001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rawulf
őstag
-
proper
őstag
elég gusztustalanul 50 majd megint 50%-al jövöre
de hogy a jövedéki adó is adó köteles? erre már nincs olyan ronda szó amit tudnék mondani
-
Rawulf
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
Rawulf
őstag
-
Syl
nagyúr
Az se én vagyok
Jaj jaj. Baj lesz ebből, gyerekek

-
FoxiestFox
félisten
-
Rolly
veterán
Szerintem soroljuk fel a csendőr úrnak, hogy kiket kéne kivágni, és rendben leszünk

ne legyé má 3/3-as ...
-
FoxiestFox
félisten
-
bitpork
nagyúr
-
stevve
veterán
-
Lenry
félisten
valaki véletlenül nem tud egy kiadó 3 vagy 4 szobás bútorozott lakást, ahol 4 ember kényelmesen elfér?
-
bitpork
nagyúr
-
stevve
veterán
Attól, hogy itt szabadabb a légkör, az alapelvek továbbra is érvényben vannak. Jó volna ezt észben tartani mindenkinek.
Köszönöm
-
Rick4
félisten
Na, srácok, ha valakit érdekel meló:
Most hívott az egyik ismerős, vasárnap indulnak Ausztriába melózni, és annyi meló lett, hogy kellene még ember. Homlokzati hőszigeteléssel, gipszkartonozással, és burkolással fog az idejük telni, előreláthatólag egész nyáron lesz meló.
1 ember kell aki németül jól beszél (nem anyanyelvi szint kell, de ha probléma van, 25 embernek el tudja mondani magyarul, amit neki mondanak németül, ne makogjon lehetőleg, és ha nem kell németül beszélni, akkor besegít a többieknek, tedd- ide, tedd-oda ember. ez 2 hétre kell, utána maradhat melózni, és ha oszlik a csapat, megint kell majd tolmácsolni.
ezen felül kell még 8-10 ember, ezeknek nem kell a német, viszont a homlokzati hőszigeteléshez, burkoláshoz, gipszkartonozáshoz nem árt érteni, a ki és visszautazást az ember fizeti (2-3 hetente 1 hétvége itthon) a kaját magadnak veszed. Keresni 3 kiló vagy fölötte (tehát 300 ezer magyar forint/hó) lehet havonta, normális, megbízható ember, jó 10 éve ismerem. Nem rabszolgahajcsár, csak normál tempót, és normál melót kér.
további infó priviben. -
skopy
tag
-
Zoli1222
addikt
Ilyenkor szívás, h nincs rá gari. Csak azt nem értem, h ha nincs, miért?
-
Rolly
veterán
-
lugosi
MODERÁTOR
-
lugosi
MODERÁTOR
Ebben most igazad van, de 4 v 5 éve mikor a gépemet vettem, akkor ha összeraktam egy kb ugyanolyan windowsos pc-t minőségi alkatrészekből, plusz egy monitort, billentyűzetet, akkor pont azt számolgattam, hogy - hangsúlyozom, akkori áron - kb annyira jött volna ki a gép mint amennyibe akkor az imac került (250 bruttó). Most "ugyanez" a gép - olyan értelemben, hogy a kisebbik imac - 366 ezer. Annyiból nem teljesen sántítós az összehasonlítás, hogy akkor is a kisebbik imac szerintem hasonló technikai szintet képviselt a konkurenciához képest, mint a mostani kisebbik imac. Több mint egy százassal, 40%-kal drágább, ma már nem venném meg.
Most ha megnézem, akkor a legolcsóbb mac a kisebbik mini, 183 ezer ft, és ezért egy 2 giga ramos gépet kapok egy szerintem gagyi integrált grafikus maggal. Eggyel drágább a 250 ezer ft-os gép, 4 giga rammal és már különálló grafikus kártyával, de érzésem szerint 250 ezerért elég komoly pc-t lehet összerakni, feltételezem minőségi alkatrészekkel. És egy monitort a minihez is venni kellene. Ha az a 183 ezer egy 50-essel lenne kevesebb, akkor a kisebbik nekem jó vétel lenne, de ennyiért nem.
-
lugosi
MODERÁTOR
Sok designer használ Mac-et, de engem valahogy nem hozz lázba a dolog. Túl drága játéknak tartom. Érdemesebb szerintem egy sima, jó kis mezei pc-t összerakni, amivel aztán néha jót is lehet játszani.
Egyébként én is így vagyok a hardveres dolgokkal, akkor merülök el a témában, amikor gépet kell összerakni.

Én nem vagyok designer, csak egyszerű mezei felhasználó. Régen a saját kis amatőr fotóimmal sokat bacakodtam a gépen, de erről is leszoktam már, amolyan intézzünk el mindent minél egyszerűbben típus vagyok ha a számítógépről van szó (régen nem így volt, akkor sokat szerettem beállításokkal játszani, meg optimalizálni).
A mac-et nagyon szeretem, minden nagyon kézreáll benne (az irodában munkára win 7-et használok mert vannak olyan programok amik kellenek és csak windowson futnak), de a windows-zal is ki vagyok békülve. De ha lehet választani a kettő között akkor inkább mac. -
LÁZ
addikt
gond biztos lesz vele
, mivel overlocker gépén kivül mindenhol előjött a parája, ergo hibás, ergo elsődleges karinak nem kóser, ha bárhol is jó lett volna, már éppen 3an elvitték volna 45ért
, viszont Cf-be tökéletes választás.. -
Rick4
félisten
Eaton szünetmentesek a tesztgyőztes kategóriába tartoznak, vagy csak úgy közepesek? Valakinek személyes tapasztalata?
-
Zoli1222
addikt
-
LÁZ
addikt
hát ez az, hogy nem tudni mibaja
, de leginkább nem is akarok foglalkozni vele, a küldözgetést meggondolom, mert legszivesebben úgy küldeném bárhova is, hogy vissza ne jöjjön 
-
Zoli1222
addikt
-
Rick4
félisten
Jaa, akkor ne lepődj meg, ha sokat fizetsz érte, akkor komolyan kell dolgozni vele, az meg időbe telik..

-
Zoli1222
addikt
Sajna nem.
Bővítés. C+E. A legszebb, h ha kézhez kapom, akkor újra csináltatnom kell a sofőrkártyámat és a nemzetközi fuvarozóimat, amire szintén várnom kell majd minimum 1 hetet. 
LÁZ: annak a vga-nak mi a baja, h csak 30.000HUF?
-
Rick4
félisten
Lejártat újítasz meg? Nekem pár éve kellett újítani, lejárat előtt mentem, orvos, ocsmányiroda, és valami 1.5 hét alatt meg is jött az új. Lehet nyaralnak és nincs aki dolgozzon?
-
Zoli1222
addikt
-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
-
Rhino666
addikt
Már nem tudom melyikre kellene válasz gombot nyomni, mert egy kicsit eltévedtem ebben az eltévelyedésben

Szóval azért kérdeztem / kérdezem a gép paraméter kérdéseket, mert bár régen eléggé követtem a hardver témát, de egy ideje már egyáltalán nem, így érdekelnek a dolgok, hogy mik számítanak jónak mostanában. Sajnos a jelenlegi gépem kezd egy kicsit belassulni, de nem tudom hogy abban az irányban (mac) menjek tovább, vagy a pc-s vonalon. Ezért érdeklődöm.
Jelen állás: Mac 3x annyiba kerül, mint amennyit ér. Ha már mindenképp el akarod költeni azt az összeget, inkább vegyél 3db i7-es gépet.

És ráadásul nem támogatod vele a számítástechnikai és mobilkommunikációs ipar Apple-nek köszönhető stagnálását.
-
Rick4
félisten
Algyői végén nekifogott viharkodni, pici jég is esik...
-
Inv1sus
addikt
Már nem tudom melyikre kellene válasz gombot nyomni, mert egy kicsit eltévedtem ebben az eltévelyedésben

Szóval azért kérdeztem / kérdezem a gép paraméter kérdéseket, mert bár régen eléggé követtem a hardver témát, de egy ideje már egyáltalán nem, így érdekelnek a dolgok, hogy mik számítanak jónak mostanában. Sajnos a jelenlegi gépem kezd egy kicsit belassulni, de nem tudom hogy abban az irányban (mac) menjek tovább, vagy a pc-s vonalon. Ezért érdeklődöm.
Sok designer használ Mac-et, de engem valahogy nem hozz lázba a dolog. Túl drága játéknak tartom. Érdemesebb szerintem egy sima, jó kis mezei pc-t összerakni, amivel aztán néha jót is lehet játszani.
Egyébként én is így vagyok a hardveres dolgokkal, akkor merülök el a témában, amikor gépet kell összerakni.

-
Rick4
félisten
-
Digital
addikt
-
Rick4
félisten
-
finest
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Már nem tudom melyikre kellene válasz gombot nyomni, mert egy kicsit eltévedtem ebben az eltévelyedésben

Szóval azért kérdeztem / kérdezem a gép paraméter kérdéseket, mert bár régen eléggé követtem a hardver témát, de egy ideje már egyáltalán nem, így érdekelnek a dolgok, hogy mik számítanak jónak mostanában. Sajnos a jelenlegi gépem kezd egy kicsit belassulni, de nem tudom hogy abban az irányban (mac) menjek tovább, vagy a pc-s vonalon. Ezért érdeklődöm.
-
sss
őstag
Ovi topik...
-
szumoo
senior tag
Persze elolvadna... nem inkább elfogyna?

Sz.
Ui.: Tényleg srácok menjetek vhova felfrissülni, mert ha így megy tovább a topik, tuti bezárják egy időre...
-
Digital
addikt
-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
-
Rick4
félisten
-
gabesz82
őstag
"Csak tudnám mi a tökömért járok még a szeged topicba..."
Ha hiszed ha nem, én is épp ezen gondolkoztam el az elmúlt 2 percben...

A topic az utóbbi pár napban hétben abból áll, hogy először kötözködnek egymással, aztán már ócsárolják is egymást random egyének. Menjetek inkább strandra... vagy hűsöljetek a tóparton... Tiszaparton, kinek mi az inge az vegye magára, vagy tekerje a fejére hideg vizes borogatásként...
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Hologrammos matrica esetében is elmondtam, hogy én nem hiszek benne, de mások igen. Jelenleg te ferdítesz mindent és hazudozol, illetve fölöslegesen kötözködöl, mert egy mocskos ember vagy.
Ha valaki valamit állít, azt általában alá szokták valamivel támasztani. Úgyhogy tedd te is ezt vagy csak szimplán kussolj be. Már ha tudsz olyat...
Ezt bejelentem a modiknak, ha nem törölteted, alapelveket sértő, és egyben hazugságot tartalmazó hozzászólás, azt már nem is feszegetem, hogy személyeskedő, és a tehetetlen, de legalább tehetségtelen emberi mivoltodat skiccelted le vele gyorsan.

Van 5 perced cselekedni.
Egyébként a hologramos matricás hirdetésedet akkor se vetted le, mikor már itt belinkeltem, hogy mi a helyzet a cuccal... Visszakeressem én, vagy szimplán bevallod, hogy megint hazudtál? Nekem nem érdekem a valóság elferdítése, nem érdekel, mi lesz a hamis, semmire se való karkötőiddel, meg mi lesz a csodakonfigoddal, aludj te rosszul, ha megint sikerül pénz kiszedned valakiből ilyen dolgokkal.... Nnem én vagyok az, aki ilyen stílussal, mások kárára szeretne előrejutni.
-
LÁZ
addikt
még a végén szólnom kell vmi takaritásban jártas embernek, ennyi f@szságot egy helyen...
-
Inv1sus
addikt
-
Inv1sus
addikt
Hologrammos matrica esetében is elmondtam, hogy én nem hiszek benne, de mások igen. Jelenleg te ferdítesz mindent és hazudozol, illetve fölöslegesen kötözködöl, mert egy mocskos ember vagy.
Ha valaki valamit állít, azt általában alá szokták valamivel támasztani. Úgyhogy tedd te is ezt vagy csak szimplán kussolj be. Már ha tudsz olyat...
-
FoxiestFox
félisten
-
Rick4
félisten
-
gaborba81
tag
Az MSI alaplapom tuning alaplap. Amikor linkeltem képeket fórumban, hogy segítsenek a procimat alapfeszen húzni egy picit, sokan bevásároltak belőle. Megvásárlása előtt is jókat olvastam róla külföldi oldalakon.
Kingmax tinybga tesztgyőztes volt, azért választottam azt.
Mercury ház nem tudom, hogy tesztgyőztes-e, de nem is érdekel. Célnak megfelel, nem zörög és a teljesítményt sem befolyásolja.
lugosi:
Asrock B75 PRO3-M, Intel Core i5-3450, Sapphire 7850 2GB DDR5@1160/1440, Kingmax 2x4GB DDR3 1600MHz, OCZ 60GB Agility 3, Western Digital WD5000AAKX 500GB 16MB SATA3, Samsung SH-222BB/BEBE, Chieftec CTG-500-80P, Sharkoon Vaya + Arctic F12 ProRick4: Biztos nagyon szar lehetett, mert még mindig árulják a frissített verzióját.
Mennyiért vetted az új gépet,és hol?
-
Agyasima
őstag
Miért pont ez a felbontás?
Ez olyan semmire se igazán jó, nem?
720p-ket fel kell méretezni rá, 1080-akat, le..A tesztgyőztes-témához
Ezek tényleg nem igazán minősülnek prémium alkatrészeknek..
Elég lett volna annyit írni szerintem, hogy x éve megbízhatóan és stabilan működik, pár kép, és az ár, ennyi. Akit érdekel, úgyis ír, meg alkuszik rá.
Fölösleges beleszaladni ilyen költői túlzásokba.
Max a hirdetésben magában lehet ajnározni egy sort, ha nagyon muszáj![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nagyjából ez az a maximális felbontás, ami mellett még használható marad a gép, amihez kell.
-
Inv1sus
addikt
Miért pont ez a felbontás?
Ez olyan semmire se igazán jó, nem?
720p-ket fel kell méretezni rá, 1080-akat, le..A tesztgyőztes-témához
Ezek tényleg nem igazán minősülnek prémium alkatrészeknek..
Elég lett volna annyit írni szerintem, hogy x éve megbízhatóan és stabilan működik, pár kép, és az ár, ennyi. Akit érdekel, úgyis ír, meg alkuszik rá.
Fölösleges beleszaladni ilyen költői túlzásokba.
Max a hirdetésben magában lehet ajnározni egy sort, ha nagyon muszáj![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Lehet tényleg így van, de te legalább normálisan el tudod mondani a véleményed anélkül, hogy feleslegesen felidegelnél másokat.

-
Inv1sus
addikt
Az semmi:
Valaki akar egy tesztgyőztes gépet, eljön hozzám és jön egy okostojás, aki majd meg hülyül, ha nem ugathat bele mások üzletébe és beböfögi mindenféle háttértudás nélkül, hogy az nem olyan.Én személy szerint nem vagyok rá kíváncsi, hogy te mennyire talpraesett f@sza gyerek vagy, aki mindenhez ért, ennek ellenére folyamatosan játszod az agyad ebben a topikban.
-
maláj
addikt
-
FoxiestFox
félisten
Miért pont ez a felbontás?
Ez olyan semmire se igazán jó, nem?
720p-ket fel kell méretezni rá, 1080-akat, le..A tesztgyőztes-témához
Ezek tényleg nem igazán minősülnek prémium alkatrészeknek..
Elég lett volna annyit írni szerintem, hogy x éve megbízhatóan és stabilan működik, pár kép, és az ár, ennyi. Akit érdekel, úgyis ír, meg alkuszik rá.
Fölösleges beleszaladni ilyen költői túlzásokba.
Max a hirdetésben magában lehet ajnározni egy sort, ha nagyon muszáj![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Rhino666
addikt
Mivel 3 éve alapfeszen 3.410-en hajtja a procit Kingmax ramokkal, azt hiszem stabilnak mondhatjuk. Mint látod, a jelenlegi gépemben is Kingmax zakatol. A kettő közül egyik se volt hibás, NOhát?! (vagyis 4, mert 2x2)
A megalapozatlan üzletrontás meg lehetne hanyagolni Rick4-gyel egyetembe. Csak azért, mert ti más márkákat preferáltok, nem kell leszólni olyan hardvereket, amikhez ti pont éppenséggel rohadtul nem értetek, illetve nem hallottatok róla.
A Logitech cuccok nem tudom, hogy jönnek ide. Ezek beviteli eszközök. Árulok ilyet? Nem. Használok ilyet? Igen. Volt sz@r Logitech cuccom már? Igen.
A garanciáztatási statisztikákat inkább nem akartam belevonni, mert az már tényleg üzletrontás lenne, de ugyanakkor megalapozott is. Az elég derék teljesítmény hogy nálad már 3 éve működik, szerencsésnek mondhatod magad. De nem személyes preferenciákról van szó, mindenki vegye azt amit akar, de ha amit én csinálok az megalapozatlan üzletrontás, akkor a tesztgyőztes alkatrészekből jelző egyenesen átverés.
A Logitech cuccok meg úgy jönnek ide, hogy azok ténylegesen tesztgyőztesek, ahogy a Gigabyte és Corsair is általában, nem véletlenül építkezek velük. De persze én éppenséggel rohadtul nem értek ehhez, szóval ki vagyok én hogy megmondjam...?!

-
Rick4
félisten
Mivel 3 éve alapfeszen 3.410-en hajtja a procit Kingmax ramokkal, azt hiszem stabilnak mondhatjuk. Mint látod, a jelenlegi gépemben is Kingmax zakatol. A kettő közül egyik se volt hibás, NOhát?! (vagyis 4, mert 2x2)
A megalapozatlan üzletrontás meg lehetne hanyagolni Rick4-gyel egyetembe. Csak azért, mert ti más márkákat preferáltok, nem kell leszólni olyan hardvereket, amikhez ti pont éppenséggel rohadtul nem értetek, illetve nem hallottatok róla.
A Logitech cuccok nem tudom, hogy jönnek ide. Ezek beviteli eszközök. Árulok ilyet? Nem. Használok ilyet? Igen. Volt sz@r Logitech cuccom már? Igen.
Valaki akar egy tesztgyőztes cuccokból összerakott gépet, elmegy hozzád, megveszi a gépedet, és nem kap, csak egy sima tesztgyőzelemtől messze álló cuccot? Azt az üzletet te magad rontod..

Volt egyébként MSI lapom, az Asus A7V8X-X-nél is rosszabb volt.

-
Inv1sus
addikt
Az MSI alaplapok lehet hogy tuningbajnokok és tuningteszteket győznek, de az a +100MHz amit ki tudnak csikarni a többi laphoz képest nem kárpótol senkit abban hogy még alapon is instabilak és nincs hozzájuk normális BIOS.
Kingmax ramokból eddig csak hibással volt dolgom, nálam ezt a tesztet nyerte meg.
Annak megfelel a ház hogy benne legyenek a cuccok, de akkor akár az asztalra is pakolhatnád, mert a célnak az is megfelel. Szellőzés meg minek?
Nem húznék le semmit alapvetően, mert nem vagyok rosszindulatú, de elég erős marketing az hogy tesztgyőztes alkatrészekkel reklámozod. Nekem a sajátomat se lenne képem ezzel a címszóval hirdetni, pedig azért ez Gigabyte, Corsair és Logitech cuccokon alapul.
Mivel 3 éve alapfeszen 3.410-en hajtja a procit Kingmax ramokkal, azt hiszem stabilnak mondhatjuk. Mint látod, a jelenlegi gépemben is Kingmax zakatol. A kettő közül egyik se volt hibás, NOhát?! (vagyis 4, mert 2x2)
A megalapozatlan üzletrontás meg lehetne hanyagolni Rick4-gyel egyetembe. Csak azért, mert ti más márkákat preferáltok, nem kell leszólni olyan hardvereket, amikhez ti pont éppenséggel rohadtul nem értetek, illetve nem hallottatok róla.
A Logitech cuccok nem tudom, hogy jönnek ide. Ezek beviteli eszközök. Árulok ilyet? Nem. Használok ilyet? Igen. Volt sz@r Logitech cuccom már? Igen.
-
Syl
nagyúr
-
maláj
addikt
na akkor valaki vendégeljen + 1 kis hővezető ragasztószalagra
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
2 x 1.5cm kellene csak
-
Rhino666
addikt
Az MSI alaplapom tuning alaplap. Amikor linkeltem képeket fórumban, hogy segítsenek a procimat alapfeszen húzni egy picit, sokan bevásároltak belőle. Megvásárlása előtt is jókat olvastam róla külföldi oldalakon.
Kingmax tinybga tesztgyőztes volt, azért választottam azt.
Mercury ház nem tudom, hogy tesztgyőztes-e, de nem is érdekel. Célnak megfelel, nem zörög és a teljesítményt sem befolyásolja.
lugosi:
Asrock B75 PRO3-M, Intel Core i5-3450, Sapphire 7850 2GB DDR5@1160/1440, Kingmax 2x4GB DDR3 1600MHz, OCZ 60GB Agility 3, Western Digital WD5000AAKX 500GB 16MB SATA3, Samsung SH-222BB/BEBE, Chieftec CTG-500-80P, Sharkoon Vaya + Arctic F12 ProRick4: Biztos nagyon szar lehetett, mert még mindig árulják a frissített verzióját.
Az MSI alaplapok lehet hogy tuningbajnokok és tuningteszteket győznek, de az a +100MHz amit ki tudnak csikarni a többi laphoz képest nem kárpótol senkit abban hogy még alapon is instabilak és nincs hozzájuk normális BIOS.
Kingmax ramokból eddig csak hibással volt dolgom, nálam ezt a tesztet nyerte meg.
Annak megfelel a ház hogy benne legyenek a cuccok, de akkor akár az asztalra is pakolhatnád, mert a célnak az is megfelel. Szellőzés meg minek?
Nem húznék le semmit alapvetően, mert nem vagyok rosszindulatú, de elég erős marketing az hogy tesztgyőztes alkatrészekkel reklámozod. Nekem a sajátomat se lenne képem ezzel a címszóval hirdetni, pedig azért ez Gigabyte, Corsair és Logitech cuccokon alapul.
-
Rick4
félisten
Az MSI alaplapom tuning alaplap. Amikor linkeltem képeket fórumban, hogy segítsenek a procimat alapfeszen húzni egy picit, sokan bevásároltak belőle. Megvásárlása előtt is jókat olvastam róla külföldi oldalakon.
Kingmax tinybga tesztgyőztes volt, azért választottam azt.
Mercury ház nem tudom, hogy tesztgyőztes-e, de nem is érdekel. Célnak megfelel, nem zörög és a teljesítményt sem befolyásolja.
lugosi:
Asrock B75 PRO3-M, Intel Core i5-3450, Sapphire 7850 2GB DDR5@1160/1440, Kingmax 2x4GB DDR3 1600MHz, OCZ 60GB Agility 3, Western Digital WD5000AAKX 500GB 16MB SATA3, Samsung SH-222BB/BEBE, Chieftec CTG-500-80P, Sharkoon Vaya + Arctic F12 ProRick4: Biztos nagyon szar lehetett, mert még mindig árulják a frissített verzióját.
Amilyen fejlesztés folyik ott, nincsen min csodálkozni.

-
Inv1sus
addikt
Az MSI alaplapom tuning alaplap. Amikor linkeltem képeket fórumban, hogy segítsenek a procimat alapfeszen húzni egy picit, sokan bevásároltak belőle. Megvásárlása előtt is jókat olvastam róla külföldi oldalakon.
Kingmax tinybga tesztgyőztes volt, azért választottam azt.
Mercury ház nem tudom, hogy tesztgyőztes-e, de nem is érdekel. Célnak megfelel, nem zörög és a teljesítményt sem befolyásolja.
lugosi:
Asrock B75 PRO3-M, Intel Core i5-3450, Sapphire 7850 2GB DDR5@1160/1440, Kingmax 2x4GB DDR3 1600MHz, OCZ 60GB Agility 3, Western Digital WD5000AAKX 500GB 16MB SATA3, Samsung SH-222BB/BEBE, Chieftec CTG-500-80P, Sharkoon Vaya + Arctic F12 ProRick4: Biztos nagyon szar lehetett, mert még mindig árulják a frissített verzióját.
-
Rick4
félisten
-
Rhino666
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Inv1sus
addikt
Én min 3 évente lecserélem a komplett gépet, de most kifejezetten elgondolkodtam rajta, hogy érdemes-e még.
Végül csak vettem egy újat, mert az anyagiak megengedték.
-
Rhino666
addikt
Eladóvá vált számítógép konfigurációm:
AMD Athlon64 II X2 250@3,51 Ghz;
MSI AM3 770-C45;
Sapphire HD4830 512MB Gddr3 HDMI@700Mhz/1060Mhz;
Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb;
Samsung S223F
Hitachi 320GB 16MB
Gigabyte Superb 460
Mercury KM83 piano black ház23.-án volt pont három éves. Hibátlanul működik, tesztgyőztes alkatrészekből válogatott gép.
Alaplap és vga dobozát kiegészítőkkel együtt adom hozzá + a gépház dobozát hungarocellel, tehát biztonságosan szállítható.55.000 Ft-ért.
További képeket még tudok küldeni, ha kell.
És ezek közül az MSI alaplap, a Kingmax RAM vagy a Mercury ház a tesztgyőztes?

-
lugosi
MODERÁTOR
-
lugosi
MODERÁTOR
Eladóvá vált számítógép konfigurációm:
AMD Athlon64 II X2 250@3,51 Ghz;
MSI AM3 770-C45;
Sapphire HD4830 512MB Gddr3 HDMI@700Mhz/1060Mhz;
Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb;
Samsung S223F
Hitachi 320GB 16MB
Gigabyte Superb 460
Mercury KM83 piano black ház23.-án volt pont három éves. Hibátlanul működik, tesztgyőztes alkatrészekből válogatott gép.
Alaplap és vga dobozát kiegészítőkkel együtt adom hozzá + a gépház dobozát hungarocellel, tehát biztonságosan szállítható.55.000 Ft-ért.
További képeket még tudok küldeni, ha kell.
3 éves? Ez még most se számít rossz gépnek szerintem, max annyit tegyen hozzá aki megveszi hogy rak bele egy nagyobb vinyót pluszba. De szerintem tök jó gép.
3 éve az akkori progikhoz milyen lehetett... Király lenne ha 1x lenne olyan gépem amin az aktuális játékok mennek maxon
-
Rhino666
addikt
Vodafone 246 mobil (Vodafone függő, használt, hibátlan) 2k
Gigabyte PCI 54Mbps WiFi GN-WP01GS (haszált, hibátlan) 2k
Sony PlayStation 3 PS3 BluRay távirányító (vadiúj, bontatlan) 4k
Motorola HT820 Stereo Bluetooth headset (használt, hibátlan) 5k
Huawei IDEOS S7 Slim 3G+WiFi S7-201u (használt, hibátlan) 35k
LG 32" (82cm) HD ready LCD TV 32LG2000 (használt, hibátlan) 60k -
SirRasor
addikt
"ha emlekszel, korabban is volt, hogy egy post-odra inkabb nem irtam le, amit gondoltam, mert nem igazan tudtam volna azt szalonkepesen megfogalmazni"
De most őszintén! Szerinted honnan a fenéből tudnánk, hogy mik voltak azok, amiket nem írtál le, csak gondoltál?
Látod ez az egyik baj, hogy nem mondtad el hogy mi bánt, a gondolataidat pedig nem tudjuk kitalálni.Don't feed the Troll!
-
Inv1sus
addikt
Eladóvá vált számítógép konfigurációm:
AMD Athlon64 II X2 250@3,51 Ghz;
MSI AM3 770-C45;
Sapphire HD4830 512MB Gddr3 HDMI@700Mhz/1060Mhz;
Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb;
Samsung S223F
Hitachi 320GB 16MB
Gigabyte Superb 460
Mercury KM83 piano black ház23.-án volt pont három éves. Hibátlanul működik, tesztgyőztes alkatrészekből válogatott gép.
Alaplap és vga dobozát kiegészítőkkel együtt adom hozzá + a gépház dobozát hungarocellel, tehát biztonságosan szállítható.55.000 Ft-ért.
További képeket még tudok küldeni, ha kell.
-
Agyasima
őstag
Monitor (is) kerestetik!
Az ideális jelölt:
- új, vagy használt, de még papíros garanciával rendelkezik
- hibátlan
- 19 colos
- 1440x900-as felbontású
- pixelhiba mentes (használt) vagy pixelhiba-garanciás (új)
- LED-es
- van rajta D-SUB és HDMI
(- van hozzá táp és D-SUB/HDMI kábel)
-
maláj
addikt
-
Rick4
félisten
-
rt06
veterán
-
maláj
addikt
-
Rick4
félisten
Az ismeretlenül megítélést Te kezdted. Még a gondolat sem merült fel benned hogy ha nem ítélsz meg valakit akkor Te sem ítéltetsz? Mert az hogy véleményed van, Isten uccse jó dolog, és bármikor szívesen fogadja mindenki. Még én is
De ha nem ítélnél meg dolgokat akkor valószínűleg ez nem hullana vissza rád. Látod, amikor elmondtad hogy erősen fogalmazok, elismertem hogy ez előfordul. És igyekszem elkerülni. A következő lépés az lehetne, hogy Te is alkalmazkodsz kicsit, és megpróbálod elfogadni hogy a Tiéden kívül is van vélemény. Nem kötelező egyet érteni, de respektet hoz a tiszteletben tartása.Én is nehezen kezdtem pölö Rick4-el (ugye koma?
) De mára megtanultam hogy sok igazságot beszél ha kinyitja a száját. Néha egyoldalú igazság, de mint említettem volt ez a jó benne: nem vagyunk egyformák.Az meg hogy nem szereted ha rajtad nevet vki? Én megtanultam a rajtam nevetőkkel örülni. Ha már magamon sem tudok, akkor nagy a baj.
És kérlek, ebben ne a baszogatást lásd! Eszem ágában sincs.( Te is elismerted hogy elfogadtam az álláspontodat!)
Nálam még áll a pofa sör, vagy ha Siófokon jársz egy grillre a vendégem vagy.

Jah és 34 vagyok

Én is nehezen kezdtem pölö Rick4-el (ugye koma?
Erről Denniss is tudna mesélni..

-
rt06
veterán
"ha emlekszel, korabban is volt, hogy egy post-odra inkabb nem irtam le, amit gondoltam, mert nem igazan tudtam volna azt szalonkepesen megfogalmazni"
De most őszintén! Szerinted honnan a fenéből tudnánk, hogy mik voltak azok, amiket nem írtál le, csak gondoltál?
Látod ez az egyik baj, hogy nem mondtad el hogy mi bánt, a gondolataidat pedig nem tudjuk kitalálni.onnan, hogy megirtam, inkabb nem reagalok, mert azt nem tudnam szalonkepesen megfogalmazni
-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
-
SirRasor
addikt
A legrövidebb könyvek
- Staller Ilona: Szolid smink
- Pataki Attila: Természetes hajápolás
- Aigner Szilárd: Helyes prognózisaim
- Belügyi Közlöny: Felderített maffiagyilkosságok
- A francia válogatott 2002-es VB szereplése és góljai
- Cher: Természetes testrészeim
- A Vatikán nagy tavai
- Wang Xiao Hu: Egy kínai zokniárus visszaemlékezései felejthetetlen számlaadásaira.
- A kabuli internet cafék névsora
- Az ír antialkoholisták névjegyzéke
- Stohl András: Lassan, de biztosan
- Tárgyilagos bulvárlapok
- Csernobili telefonkönyv
- Higiénia Romániában
- 101 indiai specialitás marhahúsból
- Bill Gates: Hibátlan és gyors MS operációs rendszerek
- Borisz Jelcin: Harc az alkoholizmus ellen.
- Szaddam Husszein: Béke
- Régi amerikai népszokások
- A sertésvér felhasználásának módozatai különféle zsidó ételekben
- Giordano Bruno : A katolikus egyház által jóváhagyott kutatásaim eredménye
- Verebes István: Egészséges lélegzés
- Sikertelen ejtőernyős ugrásaim
- Eszkimó fürdőruha-modellek
- Császár Előd: Én és a KRESZ
- Charlie & Demjén Rózsi: Szárazon
- A rendszergazdák humora
- A kuvaiti emír munkakönyve
- A nagy antarktiszi homokvihar
- A legnagyobb jégverések a Szahara területén
- Michael Jackson: A férfias megjelenés titkai
- Calcuttai Teréz anya: Ne féljünk az anális szextől!
- Danny de Vito: Élet 180 cm felett
- Jasszer Arafat: Kendőzetlenül
- A ghánai szoláriumszerelők jegyzéke
- Paudits Béla: A konditermek világa
- Mohammed Atta: Landolás utasszállító géppel
- Pintér Sándor: Hogyan számoltam le a magyar maffiával
- A Trabant istálló Forma 1-es sikerei
- Esmeralda: Az öt Oscar-díj titka
- Dobó Kata: Önzetlen, őszinte szerelem
- Osama Bin Laden: Philips szakállnyíró modellek összehasonlító táblázata
- George Bush: országok, amiket felismerek a térképen
- II. János Pál: Egyéjszakás kalandjaim
- Híres busmanok az IT-businessben
- Zalatnay Cini: Látom a köldököm
- Lagzi Lajcsi: Hogyan lettem anorexiás
- Woody Allen: Trend a szemüvegiparban"- A rendszergazdák humora"

Éééén nagyon vicces is tudok lenni, de általában az a többieknek nem jó
-
skopy
tag
A legrövidebb könyvek
- Staller Ilona: Szolid smink
- Pataki Attila: Természetes hajápolás
- Aigner Szilárd: Helyes prognózisaim
- Belügyi Közlöny: Felderített maffiagyilkosságok
- A francia válogatott 2002-es VB szereplése és góljai
- Cher: Természetes testrészeim
- A Vatikán nagy tavai
- Wang Xiao Hu: Egy kínai zokniárus visszaemlékezései felejthetetlen számlaadásaira.
- A kabuli internet cafék névsora
- Az ír antialkoholisták névjegyzéke
- Stohl András: Lassan, de biztosan
- Tárgyilagos bulvárlapok
- Csernobili telefonkönyv
- Higiénia Romániában
- 101 indiai specialitás marhahúsból
- Bill Gates: Hibátlan és gyors MS operációs rendszerek
- Borisz Jelcin: Harc az alkoholizmus ellen.
- Szaddam Husszein: Béke
- Régi amerikai népszokások
- A sertésvér felhasználásának módozatai különféle zsidó ételekben
- Giordano Bruno : A katolikus egyház által jóváhagyott kutatásaim eredménye
- Verebes István: Egészséges lélegzés
- Sikertelen ejtőernyős ugrásaim
- Eszkimó fürdőruha-modellek
- Császár Előd: Én és a KRESZ
- Charlie & Demjén Rózsi: Szárazon
- A rendszergazdák humora
- A kuvaiti emír munkakönyve
- A nagy antarktiszi homokvihar
- A legnagyobb jégverések a Szahara területén
- Michael Jackson: A férfias megjelenés titkai
- Calcuttai Teréz anya: Ne féljünk az anális szextől!
- Danny de Vito: Élet 180 cm felett
- Jasszer Arafat: Kendőzetlenül
- A ghánai szoláriumszerelők jegyzéke
- Paudits Béla: A konditermek világa
- Mohammed Atta: Landolás utasszállító géppel
- Pintér Sándor: Hogyan számoltam le a magyar maffiával
- A Trabant istálló Forma 1-es sikerei
- Esmeralda: Az öt Oscar-díj titka
- Dobó Kata: Önzetlen, őszinte szerelem
- Osama Bin Laden: Philips szakállnyíró modellek összehasonlító táblázata
- George Bush: országok, amiket felismerek a térképen
- II. János Pál: Egyéjszakás kalandjaim
- Híres busmanok az IT-businessben
- Zalatnay Cini: Látom a köldököm
- Lagzi Lajcsi: Hogyan lettem anorexiás
- Woody Allen: Trend a szemüvegiparban -
lugosi
MODERÁTOR
nem megitelesrol beszeltem, az valamennyire elkerulhetetlen azok utan, hogy olvasol valakitol par szaz hozzaszolast
ekeppen az, hogy a te hozzaszolasodbol rosszundulatot veltem kihangzani, nem azon egyetlen hozzaszolas alapjan tortent, ha emlekszel, korabban is volt, hogy egy post-odra inkabb nem irtam le, amit gondoltam, mert nem igazan tudtam volna azt szalonkepesen megfogalmazni)
ha tevednek ez ugyben, elnezesedet kerem, de szamomra tobb post-odbol is ez latszott, ezert gondoltam ugy ahogy, s kertem a hozzaszolas torlesetazt pedig, hogy hajlando vagyok elkalmazkodni, szerintem lehet abbol is latni, hogy neked es proper-nek - akik kepesek vagytok normalisan megfogalmazni es leirni, amit mondani szeretnetek - igyekszem ugyanolyan normalisan valaszolni, megha a velemenyunk el is ter
es nyugi, ebben nem a baszogatast latom, a sort pedig valamikor mindenkepp meg kellene ejteni a heten
ahogy nezem, a szilleri rolling stones (vagy mi a neve neki) pont ketton kozt van valahol, ha neked megfelel (ha nem, javasolj te valamit, csak lehetoleg nyitott, dohanyzo resszel)Rolly: akkor keverlek valakivel (csak azt nem tudom, kivel)
"ha emlekszel, korabban is volt, hogy egy post-odra inkabb nem irtam le, amit gondoltam, mert nem igazan tudtam volna azt szalonkepesen megfogalmazni"
De most őszintén! Szerinted honnan a fenéből tudnánk, hogy mik voltak azok, amiket nem írtál le, csak gondoltál?
Látod ez az egyik baj, hogy nem mondtad el hogy mi bánt, a gondolataidat pedig nem tudjuk kitalálni. -
FoxiestFox
félisten
roger that
de azért:
keep firing, *ssholes!
Új hozzászólás Aktív témák
-
16100 - 16001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- OLED monitor topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Lenovo A485 Ryzen 5 pro 2500U, 8-16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, garancia
- Bomba ár! Lenovo P15 G1 - i7-10850H I 32GB I 1TSSD I T1000 I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Nvidia Quadro P400 2GB GDDR5 64bit PCI-e videókártya
- HP Zbook 17 G6,17.3",FHD,i7-9850H,32GB DDR4,512GB SSD,T1000 4GB VGA,WIN11
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Akkor kénytelen leszek halkan pukizni. 





![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

, mivel overlocker gépén kivül mindenhol előjött a parája, ergo hibás, ergo elsődleges karinak nem kóser, ha bárhol is jó lett volna, már éppen 3an elvitték volna 45ért
, csak érvényesíteni nem tudom hogyan lehet
hunniában

, de leginkább nem is akarok foglalkozni vele, a küldözgetést meggondolom, mert legszivesebben úgy küldeném bárhova is, hogy vissza ne jöjjön








