- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
34100 - 34001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 35901 35900 - 35801 35800 - 35701 35700 - 35601 35600 - 35501 35500 - 35401 35400 - 35301 35300 - 35201 35200 - 35101 35100 - 35001 35000 - 34901 34900 - 34801 34800 - 34701 34700 - 34601 34600 - 34501 34500 - 34401 34400 - 34301 34300 - 34201 34200 - 34101 34100 - 34001 34000 - 33901 33900 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
maláj
addikt
-
bitpork
nagyúr
-
lugosi
MODERÁTOR
-
bitpork
nagyúr
A szolgáltatód nem cseréli ingyen a simet? Régebben mintha lett volna szó ilyenről..
De nekem most kell mert lecserélem a telefont és nem tom visszarakni a régibe amíg nincs új !!!!!!!!!!!!

-
FoxiestFox
félisten
-
bitpork
nagyúr
Köll. Egy. Átalakitó. microsim->sim. Most! Akinek van ...hogy is szokta Maláj írni?!...vérnyogjon SOSben, me kő!
-
FoxiestFox
félisten
Ajánlom a Yad Vashem youtube csatornáját, főleg a túlélők beszámolóit: [link]. A www.yadvashem.org-on sok egyéb információ és háborús emlék megtalálható. - Az sem volt piskóta, amit a nácik Ukrajnában műveltek a zsidókkal.
Ha Pesten jársz, menj el a Holokauszt Emlékközpontba, www.hdke.hu . Legutóbb láttam egy nagyon megindító kiállítási tárgyat, egy útlevelet, ami a menekülést jelenthette volna a tulajdonosainak. Tulajdonosainak, mert az első lapján egy férj és feleség áll szép ruhában, talán egy esküvői portré kép, kettőjüknek készült az útlevél. A képen a férj hátul áll, a feleség elöl, hatalmas pocakkal, lehet vagy 7-9 hónapos terhes. Nem hozott nekik az útlevél szerencsét, mert a hátsó lapokat, ahová a határátkeléskor bepecsételnek, teleírták ételreceptekkel. A nők ugyanis éjjel a barakkban képzeletben főztek, így próbáltak a régi világból valamit megtartani.Nagyon sok könyvet tudok ajánlani,
Yehuda Lahav: Sebhelyes élet (életrajzi)
Juraj Spitzer: Nem akartam zsidó lenni (életrajzi)
Benedek István Gábor: A komlósi Tóra (novellák) - ez után kezdtem igazán beleásni magam, a vége felé Opuszkai Istvánka története nagyon megrázó
Szita Szabolcs: Együttélés, üldöztetés, holokauszt (tudományos)
Aliza Vitisz-Somron: Túlélni és elmondani (életrajzi)
Hernádi Miklós: Zsidó írók és művészek a magyar progresszióban (tudományos)
Isaac Bashevis singer: A gettó lánya (regény)
Schwartz Sánodr: A halál árnyékának völgyében (életrajzi)
Kádár Pál - Terner Kornélia ..: Az út szélén (életrajzi) - Ebből a Holokauszt mint narratíva Kőbányai Jánostól nagyon olvasásra érdemes.
Miriam Akavia: Lombhullás (regény)
Katherine Kressmann Taylor: Címzett ismeretlen (színdarab, dráma)
Władysław Szpilman: A zongorista (regény)
Bauer Júlia: És mégis (életrajzi)
José Saramago: Vakság (regény) - nem éppen a holokauszthoz tartozik, de a koncentrációs táborok lakóinak viselkedését mutatja be, nemrég film is készült belőle, de azt még nem láttam.Tulajdonképpen azt kell észrevenni, h a rasszizmus ideológiája mindig egy arctalan tömeg ellen irányul, miközben az elszenvedői konkrét személyek, hétköznapi emberek, mint bárki más.

-
totya694
őstag
Az ilyet mélységesen elítélem és nem is szeretném bővebben kifejteni,hogy milyen kínokat is kívánnék egy ilyen "embernek".
Egy életre lelki nyomorékká tehet egy másik embert egy ilyen "jó poénnal" amin röhög 5 percet az eszement ..... -
totya694
őstag
Indezit WIA82 típusú kis hibás mosógép eladó!Centrifugázás előtt megáll de egy elegáns program kapcsoló körbetekeréssel már folytatja is a dolgát.Az olaszos kaszninak köszönhetően némi rozsda is látható a mosószer adagoló alatt.A nejem 20.000Ft-ba határozta meg az árat.Mivel szinte új kora óta jelen van ez a gondja így nem hinném,hogy ez az állapot gyorsan változna.5 éves körüli lehet.
-
finest
addikt
Hol erdemes elindulni neten, ha en is olvasgatnek?
Konyvtar is jatszik
Annyi scifi regenyt olvastam az elmult 10 evben, hogy nem nagyon ertek a valodi vilagunkhoz : /Ajánlom a Yad Vashem youtube csatornáját, főleg a túlélők beszámolóit: [link]. A www.yadvashem.org-on sok egyéb információ és háborús emlék megtalálható. - Az sem volt piskóta, amit a nácik Ukrajnában műveltek a zsidókkal.
Ha Pesten jársz, menj el a Holokauszt Emlékközpontba, www.hdke.hu . Legutóbb láttam egy nagyon megindító kiállítási tárgyat, egy útlevelet, ami a menekülést jelenthette volna a tulajdonosainak. Tulajdonosainak, mert az első lapján egy férj és feleség áll szép ruhában, talán egy esküvői portré kép, kettőjüknek készült az útlevél. A képen a férj hátul áll, a feleség elöl, hatalmas pocakkal, lehet vagy 7-9 hónapos terhes. Nem hozott nekik az útlevél szerencsét, mert a hátsó lapokat, ahová a határátkeléskor bepecsételnek, teleírták ételreceptekkel. A nők ugyanis éjjel a barakkban képzeletben főztek, így próbáltak a régi világból valamit megtartani.Nagyon sok könyvet tudok ajánlani,
Yehuda Lahav: Sebhelyes élet (életrajzi)
Juraj Spitzer: Nem akartam zsidó lenni (életrajzi)
Benedek István Gábor: A komlósi Tóra (novellák) - ez után kezdtem igazán beleásni magam, a vége felé Opuszkai Istvánka története nagyon megrázó
Szita Szabolcs: Együttélés, üldöztetés, holokauszt (tudományos)
Aliza Vitisz-Somron: Túlélni és elmondani (életrajzi)
Hernádi Miklós: Zsidó írók és művészek a magyar progresszióban (tudományos)
Isaac Bashevis singer: A gettó lánya (regény)
Schwartz Sánodr: A halál árnyékának völgyében (életrajzi)
Kádár Pál - Terner Kornélia ..: Az út szélén (életrajzi) - Ebből a Holokauszt mint narratíva Kőbányai Jánostól nagyon olvasásra érdemes.
Miriam Akavia: Lombhullás (regény)
Katherine Kressmann Taylor: Címzett ismeretlen (színdarab, dráma)
Władysław Szpilman: A zongorista (regény)
Bauer Júlia: És mégis (életrajzi)
José Saramago: Vakság (regény) - nem éppen a holokauszthoz tartozik, de a koncentrációs táborok lakóinak viselkedését mutatja be, nemrég film is készült belőle, de azt még nem láttam.Tulajdonképpen azt kell észrevenni, h a rasszizmus ideológiája mindig egy arctalan tömeg ellen irányul, miközben az elszenvedői konkrét személyek, hétköznapi emberek, mint bárki más.
-
totya694
őstag
Hol erdemes elindulni neten, ha en is olvasgatnek?
Konyvtar is jatszik
Annyi scifi regenyt olvastam az elmult 10 evben, hogy nem nagyon ertek a valodi vilagunkhoz : /1 hónapig nézed a Discovery csatornáit és az ősrobbanástól a térugrásig megtanulhatod a közte eltelt történéseket...
(#34087) tisn: Sokkolja a bankosokat az ATM kameráján keresztül

-
FoxiestFox
félisten
-
finest
addikt
Ejha, jól kigyomláltátok..

finest: önszorgalomból vagy tájékozott, vagy tanulmányaid fűződnek ilyesmihez?
Önszorgalomból. Elszomorító, h az utálkozás nemzeti sport ebben az országban.
-
Andi45
csendes tag
-
Rawulf
őstag
-
Andi45
csendes tag
Sziasztok !Tudnátok nekem helyet mondani,ahol foglalkoznak X-BOX szervizzel

-
FoxiestFox
félisten
Ejha, jól kigyomláltátok..

finest: önszorgalomból vagy tájékozott, vagy tanulmányaid fűződnek ilyesmihez?
-
#65675776
törölt tag
A zsidózást most itt hirtelenjében abba lehet hagyni. A vitában voltak egyébként teljesen kulturált és értelmes hsz-ok is, mindenféle mellékíz nélkül, de inkább töröltem azokat is, mert elég sok hsz maradt volna árván.
-
tixem
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
-
veze
őstag
az az...
Az öntédvel szemben. A sarokra valami bolt épült is, kb 5-6 autó volt a legtöbb eddig,amit a parkolojában láttam, meg buszok szoktak oda parkolni mert jo nagy, és mindig üres
-
r0by
addikt
-
HuMarc
veterán
-
pmheros
őstag
Vennék:
μATX lga775 lapot Pentium 4 3,06GHz -es csodához, ddr2 -es legyen pci-e -el. Hibátlan kell.
-
pmheros
őstag
ram csere is volt már, és mint kiderült az xp sem megy fel. Az is kifagy csak jóval később. Szóval lap csere lesz.
-
Syl
nagyúr
-
Luighi
senior tag
-
Syl
nagyúr
-
sss
őstag
Ninja 2
Viszont lenne hozzád egy szakmai kérdésem. Ahogy emlékszem te hobbi szinten kínlódtál bontásra való pc alkatrészek felhasználásával.
Hozzám került egy Asus P5S2-FM/S lap. A hiba jelenség: a win7 nem áll fel a betöltőcsíknál, kimerevedik. Sebaj újrahúzom, de: a win7 telepítő beolvassa ugyan a telepítő lemezről a fájlokat viszont azután sehova tovább !
(volt utólag clear cmos, volt tápcsere, sata kábel csere, vinyó csere, próbáltam 3 különböző win7 -et lemezen, egyet pendrive -on, volt elem csere is. Bios ban Sata -ra csak sata vagy raid opció van. Az ACPI -t is végig zongoráztam az S1 -től az S3 -ig és azokhoz tartozó beállítások minden variációját. De a hiba ugyanaz.)Igazából aki más tudja, az is megsúghatja a titkot.
Nem lehet, hogy a ram rossz?
más: van egy feltöltőkártyás telóm, nem nagyon használom, de ma csak tettem rá 1500 Ft-ot. Jött az sms, hogy egyenlege 1400 Ft. Most akkor eleve mínuszban voltam, vagy ez vmi telefonadó, vagy mi ez?

-
Luighi
senior tag
-
pmheros
őstag
Ninja 2
Viszont lenne hozzád egy szakmai kérdésem. Ahogy emlékszem te hobbi szinten kínlódtál bontásra való pc alkatrészek felhasználásával.
Hozzám került egy Asus P5S2-FM/S lap. A hiba jelenség: a win7 nem áll fel a betöltőcsíknál, kimerevedik. Sebaj újrahúzom, de: a win7 telepítő beolvassa ugyan a telepítő lemezről a fájlokat viszont azután sehova tovább !
(volt utólag clear cmos, volt tápcsere, sata kábel csere, vinyó csere, próbáltam 3 különböző win7 -et lemezen, egyet pendrive -on, volt elem csere is. Bios ban Sata -ra csak sata vagy raid opció van. Az ACPI -t is végig zongoráztam az S1 -től az S3 -ig és azokhoz tartozó beállítások minden variációját. De a hiba ugyanaz.)Igazából aki más tudja, az is megsúghatja a titkot.
-
Syl
nagyúr
-
ebegab92
senior tag
-
SirRasor
addikt
Ezek alapján az ubuntu jobban kezeli a dolgokat
TRIM-et nem volt macerás bekapcsolni alá? -
Rick4
félisten
-
r0by
addikt
-
Rick4
félisten
Mi van, srácok, mindenki elment felvonulni, csak én ülök itthon?

-
Syl
nagyúr
Jaja.
(#34024) SirRasor
Az i5 alatt ugyanolyan SSD van.
Ráadásul az i5 16 giga RAM-on garázdálkodik, az i3 meg csak 8-on.Asrock B75M-ITX
i3-3220T
8 GB DDR3
128 GB Samsung 830 SSD
Ubuntu 12.04.02 x64
Asus P8B75-V
i5-3450
16 GB DD3
128 GB Samsung 830 SSD
Win7 prof x64 -
SirRasor
addikt
i3-3220T. Desktop CPU és mégis 35 W a TDP-je. Ahogy elnézem, csak az alacsonyabb frekvenciában tér el a sima 3220-tól: [link]
Teljesítményre nem tudok mit írni. Veszett gyors. Az irodai gépemben i5-3450 van, de nem tűnik gyorsabbnak. Sőt. Pár alkalmazás még lassabb is azon (pl. libreoffice, firefox, gimp)
És alig fogyaszt. Mini-ITX alaplappal, SSD-vel, paneltáppal normál üzemmódban megelégszik 25 wattal.
Jóhogy lassabbnak érződik az i5, ha az i3 alá SSD-t teszel

-
totya694
őstag
i3-3220T. Desktop CPU és mégis 35 W a TDP-je. Ahogy elnézem, csak az alacsonyabb frekvenciában tér el a sima 3220-tól: [link]
Teljesítményre nem tudok mit írni. Veszett gyors. Az irodai gépemben i5-3450 van, de nem tűnik gyorsabbnak. Sőt. Pár alkalmazás még lassabb is azon (pl. libreoffice, firefox, gimp)
És alig fogyaszt. Mini-ITX alaplappal, SSD-vel, paneltáppal normál üzemmódban megelégszik 25 wattal.
A 25W-ot hol mérted?Fali teljesítmény mérővel?
-
Syl
nagyúr
Egyébként ez is olyan, hogy valós helyzetben a 125W-ot sose fogja elérni. Nem is olyan régen találtam pár cikket, hogy az intel meg amd hogy határozza meg a TDP-ket.
Intel: átlagos alkalmazások alapján kap max terhelést. Ez a legjobb szerintem.
amd: írtak egy saját alkalmazást, ami olyan szinten terheli a procit, amit egy létező normális szoftver se tud "szimulálni". Tehát valós életben az általuk írt TDP-ket nemigen lehet elérni.Syl milyen i3-ad van? Úgy tudtam, hogy desktopoknál 65/55(generációtól függően) a TDP-jük és a T-s mobilba szántaké 35W. Teljesítményben mennyire van eltérés a nem T-sekhez képest?
i3-3220T. Desktop CPU és mégis 35 W a TDP-je. Ahogy elnézem, csak az alacsonyabb frekvenciában tér el a sima 3220-tól: [link]
Teljesítményre nem tudok mit írni. Veszett gyors. Az irodai gépemben i5-3450 van, de nem tűnik gyorsabbnak. Sőt. Pár alkalmazás még lassabb is azon (pl. libreoffice, firefox, gimp)
És alig fogyaszt. Mini-ITX alaplappal, SSD-vel, paneltáppal normál üzemmódban megelégszik 25 wattal.
-
totya694
őstag
Egyébként ez is olyan, hogy valós helyzetben a 125W-ot sose fogja elérni. Nem is olyan régen találtam pár cikket, hogy az intel meg amd hogy határozza meg a TDP-ket.
Intel: átlagos alkalmazások alapján kap max terhelést. Ez a legjobb szerintem.
amd: írtak egy saját alkalmazást, ami olyan szinten terheli a procit, amit egy létező normális szoftver se tud "szimulálni". Tehát valós életben az általuk írt TDP-ket nemigen lehet elérni.Syl milyen i3-ad van? Úgy tudtam, hogy desktopoknál 65/55(generációtól függően) a TDP-jük és a T-s mobilba szántaké 35W. Teljesítményben mennyire van eltérés a nem T-sekhez képest?
Ezt tudtam,hogy a 2 nagy proci gyártó ebben sem tudott megállapodni és még igazából arra se nagyon van képlet,hogy a 2 féle TDP közt mennyi is a valós eltérés.Holott a fizikában elég egyszerű a dolog mert P=U x I
Ha nagyon feszegetnénk a kérdést akkor lehet még a Watt mint mértékegység sem állja meg a helyét a procik esetében
-
SirRasor
addikt
Egyébként ez is olyan, hogy valós helyzetben a 125W-ot sose fogja elérni. Nem is olyan régen találtam pár cikket, hogy az intel meg amd hogy határozza meg a TDP-ket.
Intel: átlagos alkalmazások alapján kap max terhelést. Ez a legjobb szerintem.
amd: írtak egy saját alkalmazást, ami olyan szinten terheli a procit, amit egy létező normális szoftver se tud "szimulálni". Tehát valós életben az általuk írt TDP-ket nemigen lehet elérni.Syl milyen i3-ad van? Úgy tudtam, hogy desktopoknál 65/55(generációtól függően) a TDP-jük és a T-s mobilba szántaké 35W. Teljesítményben mennyire van eltérés a nem T-sekhez képest?
-
Syl
nagyúr
-
Old fox
tag
Keresek: 15.4" WXGA CCFL laptop kijelzőt.
ajánlatokat várok: pü.
-
totya694
őstag
-
Syl
nagyúr
-
pmheros
őstag
Eladó:
Phenom II 955 HDZ955FBK4DGM.
4mag, 3,2GHz , 6MB Cache, 125W, oemEladás oka: nagyon melegszik. (Prime 95 alatt 65°C-ig is elmegy)
Irányár : 10k
-
totya694
őstag
Én azért elfogultan szerettem hol ott én is jártam párszor a kasznisnál a többi "apróságot" meg megcsináltam magam.Első saját autóm volt így talán érthetőbb is az elfogultság.Később egy 2T Trabant volt deazt is szerettem a maga primitív megoldásaival de azon legalább kiélhettem a kreativitásomat

Csináltam bele fűtést,4 ütemű műszerfalat kapott,elektromos üzemanyag szintmérő,Ford Ecort ülések lettek belerakva.Komplett futóművet kikaptam alóla és satupadon felújítottam,kapott 4db új fékdobot az össz fékhengert és fékpofákat kicseréltem.Majd a motor kapott egy felújított főtengelyt és újra tudtam élvezni a 26LE nyújtotta luxust -
Vicoo
senior tag
Nos, idézem :
"srácika betépve és beb.szva arcoskodott,előszöt beverte a bejárati ajtót,majd az első adag rendőrnek(4 fő)nekiment!!ekkor kértek erősítést(2x4fő) végül bilincsbe vitték el a komát!!!!!A mentő azért volt kint mert elvághatta vmivel a kezét!!!!!!a csávo az elmondások szerint,nem épp gumicukrot árul!!!!ennyi"
-
Rick4
félisten
Jó-jó, de erről nekem volt egy pecsétes papírom, amivel nyugodt szívvel mehettem volna bíróságra he valami gebasz van
ez is szempont volt, meg is mondtam a pohunak. Először 25kt akartak kérni de arra csak egy bizbasz szemrevételezést csináltak. Attixnak is megmutattam, de semmit nem jelentett. Utáne felmentem személyesen és 1 nap elment a pohunál, és elmondtam mi kell. Ekkor megcsinálták rendesen.Van benne valami, de ennyi erővel már vagyonbiztosítást is köthetthél volna rá, 100K-ból meglett volna 2 év, és akkor mintha 2 év garid lenne a z autóra, nem?

-
Rawulf
őstag
-
tisn
veterán
Nekem egy ilyen Fiat Ritmo volt az első autóm és iskolatábla feketével festettük le a lökhárítókat.A hátsóhoz 6 évig nem kellett nyúlni,az elsőt 1x újra kellett festeni az apró leverődések miatt.
fu nekem regatam volt, hullott szet rendesen + rozsda
letort a kuplungpedal, kezemben maradt a valto, leestek az ablakok, leesett a kipufogo (az, hogy kilukadt, az mindennapos eset volt), havonta egyszer biztos volt szervizben -
tisn
veterán
Ha már így szóba kerültek az autók - amivel nyilván közlekedtek is:
Szegedről Budapestre nem megy valaki július 16-19 közt? Már olyan, aki hajlandó potyautast is elvinni.

Az itt már jól bevált csoki/sör* ellentételezést tudom felajánlani.
*ha útközben fogyasztja el a sofőr, akkor alkoholmentest
löhöt
bár én fél benya köccségre gondoltam

-
Rawulf
őstag
Hmmm... Egész jó ez a Mortal Kombat Komplete Edition.

-
Syl
nagyúr
Ha már így szóba kerültek az autók - amivel nyilván közlekedtek is:
Szegedről Budapestre nem megy valaki július 16-19 közt? Már olyan, aki hajlandó potyautast is elvinni.

Az itt már jól bevált csoki/sör* ellentételezést tudom felajánlani.
*ha útközben fogyasztja el a sofőr, akkor alkoholmentest
Két kiló csoki és 40 üveg sör?

-
Polemius
senior tag
Ha már így szóba kerültek az autók - amivel nyilván közlekedtek is:
Szegedről Budapestre nem megy valaki július 16-19 közt? Már olyan, aki hajlandó potyautast is elvinni.

Az itt már jól bevált csoki/sör* ellentételezést tudom felajánlani.
*ha útközben fogyasztja el a sofőr, akkor alkoholmentest
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Vicoo
senior tag
Sziasztok !
Nem tudja valaki mi történt a Vértói úton fél kilenc körül? 2 rendőrautó,szaladó rendőrök mentő...
-
lugosi
MODERÁTOR
Nem a rendszeres átnézés volt 100k , hanem a vásárláskori eseti, amikor meg lett bontva még a motor is csak hogy ismert legyen minden baja.
Azt nem tudom, hogy ez az átvizsgálás a mechanikus részeken túl mit foglalat magában, de mondok jobbat.
Egy ismerősnek van egy picoscope-ja, fél óra alatt megmondta volna a kompresszióértékeket, egymástól eltérést, esetleges gyűrűtörést, szelepbeégést, plusz mellé külön letesztelve az összes szenzor működését vagyis minden átnézve kb 5 ezresből.Azon csodálkoztam el, mikor egy membrános szirszart tett a kipufogóhoz, hogy ez majd megmondja, mennyi a hengerek között az eltérés, plusz két csipesz az akksira, és a generátor jelalakjából a hengerek egymáshoz képesti eltérését is mutatja, egy harmadik meg a nívópálca csövére dugva megint mást tudott.... Még azt is látja, hogy a főtengely és vezértengely 17ms eltéréssel dolgozik.
Szóval megbonthatod Te a motort, ha a szenzorokra ki kell utána fizetni 3 kilót..

Ez nagyon jó! Ennek az embernek ne veszítsd már el az elérhetőségét még egy ideig!

-
LÁZ
addikt
majd dobjál egy privátot

ps. Valaki használja itt a Prohardver!Eszközök Chrome plugint? Vmiért nem értesit ha hsz érkezik, privátot jelzi, érdekes..
-
bitpork
nagyúr
Nem a rendszeres átnézés volt 100k , hanem a vásárláskori eseti, amikor meg lett bontva még a motor is csak hogy ismert legyen minden baja.
Azt nem tudom, hogy ez az átvizsgálás a mechanikus részeken túl mit foglalat magában, de mondok jobbat.
Egy ismerősnek van egy picoscope-ja, fél óra alatt megmondta volna a kompresszióértékeket, egymástól eltérést, esetleges gyűrűtörést, szelepbeégést, plusz mellé külön letesztelve az összes szenzor működését vagyis minden átnézve kb 5 ezresből.Azon csodálkoztam el, mikor egy membrános szirszart tett a kipufogóhoz, hogy ez majd megmondja, mennyi a hengerek között az eltérés, plusz két csipesz az akksira, és a generátor jelalakjából a hengerek egymáshoz képesti eltérését is mutatja, egy harmadik meg a nívópálca csövére dugva megint mást tudott.... Még azt is látja, hogy a főtengely és vezértengely 17ms eltéréssel dolgozik.
Szóval megbonthatod Te a motort, ha a szenzorokra ki kell utána fizetni 3 kilót..

Jó-jó, de erről nekem volt egy pecsétes papírom, amivel nyugodt szívvel mehettem volna bíróságra he valami gebasz van
ez is szempont volt, meg is mondtam a pohunak. Először 25kt akartak kérni de arra csak egy bizbasz szemrevételezést csináltak. Attixnak is megmutattam, de semmit nem jelentett. Utáne felmentem személyesen és 1 nap elment a pohunál, és elmondtam mi kell. Ekkor megcsinálták rendesen.
Új hozzászólás Aktív témák
-
34100 - 34001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 35901 35900 - 35801 35800 - 35701 35700 - 35601 35600 - 35501 35500 - 35401 35400 - 35301 35300 - 35201 35200 - 35101 35100 - 35001 35000 - 34901 34900 - 34801 34800 - 34701 34700 - 34601 34600 - 34501 34500 - 34401 34400 - 34301 34300 - 34201 34200 - 34101 34100 - 34001 34000 - 33901 33900 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Legújabb típusú PlayStation okosító lemezek - PS4 GoldHEN Loader 13.00-ig és PS5 Autoloader 12.00-ig
- szinteÚJ Lenovo LOQ 17 Intel Core i7-13650HX, 16GB, 1TB, RTX 5060, FHD165Hz Gar.: 2028.11.05.
- iPhone 13 mini 128GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR
- BESZÁMÍTÁS! 4TB WD RED WD40EFAX HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- 27% - ASUS TUF Gaming B760M-PLUS D4 Alaplap
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)










Januárban jól jöhet

