Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
84100 - 84001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 85901 85900 - 85801 85800 - 85701 85700 - 85601 85600 - 85501 85500 - 85401 85400 - 85301 85300 - 85201 85200 - 85101 85100 - 85001 85000 - 84901 84900 - 84801 84800 - 84701 84700 - 84601 84600 - 84501 84500 - 84401 84400 - 84301 84300 - 84201 84200 - 84101 84100 - 84001 84000 - 83901 83900 - 83801 83800 - 83701 83700 - 83601 83600 - 83501 83500 - 83401 83400 - 83301 83300 - 83201 83200 - 83101 83100 - 83001 83000 - 82901 82900 - 82801 82800 - 82701 82700 - 82601 82600 - 82501 82500 - 82401 82400 - 82301 82300 - 82201 82200 - 82101 82100 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Polemius
senior tag
Ha ventilátor, akkor nekem elsődleges szempont, hogy halk legyen. Ide értve azt is, hogy a talpazata se zörögjön (állónál egy nem ritka), meg a forgató mechanika se kattogjon.
Amúgy nyilván jó, ha több fokozatban állítható, forogni is tud, meg vertikálisan is állítható. -
fradi81
veterán
A tetőtéri meleg szobámba Aeg állóventi megy nekem elég, 3 fokozatból elég a legkisebb. távirányító, időzíthető kikapcsolás, 45watt van ráírva. A fém szerintem nem ad semmi pluszt.
-
proper
őstag
-
Rick4
félisten
Én egy kicsit másként látom... Régen volt egy Magyar Posta átvette 2kg-ig (akár alaplapot dobozában méretű csomagokat) ajánlott levél ként.MS-DOS-os (bár elavult de villám gyors egyszerűen kezelhető szoftverekkel dolgoztak) majd lett egy "tulajdonos váltás" és elkezdődtek a "nagy újítások".Mindenek előtt új nehezen kezelhető,átláthatatlan,lassú szoftvereket kaptak mert azt kell használni.Utána csak kellett gépeket is cserélni...
Jött a kőbe vésett szabályok betartatása (levél csak 20~24mm vastag lehet) stb. és egy a szolgáltatás színvonalához képest erősen túlárazott díjszabás....jobbat
-
Rick4
félisten
Én egy kicsit másként látom... Régen volt egy Magyar Posta átvette 2kg-ig (akár alaplapot dobozában méretű csomagokat) ajánlott levél ként.MS-DOS-os (bár elavult de villám gyors egyszerűen kezelhető szoftverekkel dolgoztak) majd lett egy "tulajdonos váltás" és elkezdődtek a "nagy újítások".Mindenek előtt új nehezen kezelhető,átláthatatlan,lassú szoftvereket kaptak mert azt kell használni.Utána csak kellett gépeket is cserélni...
Jött a kőbe vésett szabályok betartatása (levél csak 20~24mm vastag lehet) stb. és egy a szolgáltatás színvonalához képest erősen túlárazott díjszabás....Ne felejtsük el, hogy emellé jött a postaszolgáltatás liberalizációja, ma már azzal szállíttatsz, akivel akarsz, ha tudsz olcsóbbat, jobba, gyorsabbat, nem is kell velük foglalkoznod.
-
totya694
őstag
ez sem teljesen igaz, full random .. nekem hol kihozzák a 15x15x15cm-es küldeményt is, máskor ugyanazért be kell menni. A 24mm mindenképp igaz akkor ha fel akar az ember adni valamit, Azt nem veszik fel ajánlott levélként ha 24mm-nél több csak csomagként 2x annyiért korábban ez ugye nem így voltha 30cm vastag volt akkor is felvették, mostmár nem Ez az áremelkés egyik formája..
ugyanígy az is az, hogy ma már nincs az ajánlott küldeményeknél 50-100-250-500 gramm szerint tarifa
ami 51 gramm az már mind 500grammos tarifa ami ugye jóval tobb mint anno a 100 grammos( ebbe sett bele az 51 grammos) Pont most amikor egyre több minden már számítógépes kezelés feldolgozás,( nem kézi mint régebben) nem lenne nagy probléma a korábbi tarifa rendszer fenntartása, de rájöttek gogy a legtöbb feladás 100 grammig bezárolag megvan , vagy 250gr, annak nem lehetett volna direktben 250%-al emelni az árát, ezért inkább eltörölték azt a kategóriát.Én egy kicsit másként látom... Régen volt egy Magyar Posta átvette 2kg-ig (akár alaplapot dobozában méretű csomagokat) ajánlott levél ként.MS-DOS-os (bár elavult de villám gyors egyszerűen kezelhető szoftverekkel dolgoztak) majd lett egy "tulajdonos váltás" és elkezdődtek a "nagy újítások".Mindenek előtt új nehezen kezelhető,átláthatatlan,lassú szoftvereket kaptak mert azt kell használni.Utána csak kellett gépeket is cserélni...
Jött a kőbe vésett szabályok betartatása (levél csak 20~24mm vastag lehet) stb. és egy a szolgáltatás színvonalához képest erősen túlárazott díjszabás.... -
Rick4
félisten
ez sem teljesen igaz, full random .. nekem hol kihozzák a 15x15x15cm-es küldeményt is, máskor ugyanazért be kell menni. A 24mm mindenképp igaz akkor ha fel akar az ember adni valamit, Azt nem veszik fel ajánlott levélként ha 24mm-nél több csak csomagként 2x annyiért korábban ez ugye nem így voltha 30cm vastag volt akkor is felvették, mostmár nem Ez az áremelkés egyik formája..
ugyanígy az is az, hogy ma már nincs az ajánlott küldeményeknél 50-100-250-500 gramm szerint tarifa
ami 51 gramm az már mind 500grammos tarifa ami ugye jóval tobb mint anno a 100 grammos( ebbe sett bele az 51 grammos) Pont most amikor egyre több minden már számítógépes kezelés feldolgozás,( nem kézi mint régebben) nem lenne nagy probléma a korábbi tarifa rendszer fenntartása, de rájöttek gogy a legtöbb feladás 100 grammig bezárolag megvan , vagy 250gr, annak nem lehetett volna direktben 250%-al emelni az árát, ezért inkább eltörölték azt a kategóriát.Különösebb energiát nem fektettem bele, hogy felállítsak egy mindenre igaz állítást a postai szolgáltatásokról, nálam a postaforgalom 99%-ában az ügyfelek fizetnek a postaköltségért, szóval tőlem lehet akármennyi a feladás díja.

De mondom, az nem mindegy, hogy csomag vagy levél. Levélként nem veszik fel a 25mm vastag bubizacsis cuccot, csomagként felveszik, mert előbbi postaládába bedobós, utóbbi viszont kézbe adós, aláírós, ott nincs jelentősége, hogy a címzettnek milyen postaládája van, mert vagy a kezébe kapja, vagy értesítőt kap. Aztán persze ezt is tudja minden postahivatal, minden postás a saját értelmezése szerint értelmezni.

-
veze
őstag
ez sem teljesen igaz, full random .. nekem hol kihozzák a 15x15x15cm-es küldeményt is, máskor ugyanazért be kell menni. A 24mm mindenképp igaz akkor ha fel akar az ember adni valamit, Azt nem veszik fel ajánlott levélként ha 24mm-nél több csak csomagként 2x annyiért korábban ez ugye nem így voltha 30cm vastag volt akkor is felvették, mostmár nem Ez az áremelkés egyik formája..
ugyanígy az is az, hogy ma már nincs az ajánlott küldeményeknél 50-100-250-500 gramm szerint tarifa
ami 51 gramm az már mind 500grammos tarifa ami ugye jóval tobb mint anno a 100 grammos( ebbe sett bele az 51 grammos) Pont most amikor egyre több minden már számítógépes kezelés feldolgozás,( nem kézi mint régebben) nem lenne nagy probléma a korábbi tarifa rendszer fenntartása, de rájöttek gogy a legtöbb feladás 100 grammig bezárolag megvan , vagy 250gr, annak nem lehetett volna direktben 250%-al emelni az árát, ezért inkább eltörölték azt a kategóriát. -
Rick4
félisten
Nincs Spar Szegeden?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Ahogy halad a város, talán már az sincs.

De hogy tartásjavító hátizsák nincs, az egész biztos.

-
macilaci78
nagyúr
-
Rick4
félisten
Csomagot írt a kolléga, a postaládába viszont a 24mm-nél vastagabb levél jellegű küldeményeket nem viszik ki. Csomagot kivisznek. Már persze ezzel is akkor mehetünk a tutira, ha tudjuk, mekkora, itthoni, esetleg utánvétes cucc-e.
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok! Valaki jár-e mostanság erre felé: 1214 Budapest Csikó sétány 2.

Ha igen írj privit kérlek.
-
veze
őstag
Higgyétek el, ez nem panel, hanem faszkalap postás függvénye. Direkt minden csomagomat az irodába rendelek, hiszen ott reggel fél 8-től délután 6-ig mindig van valaki. Erre múltkor csak egy értesítő jött, hogynem sikerült a csomagot átadni...
Mert meg se próbálta a postás, a portára már eleve ezt az értesítő papírt adta be.
Más kérdés, hogy az iroda 50 méterre van a postától, szóval nem volt vészes átballagni a csomagért, csak rosszul esett, hogy a postás meg se próbálta kézbesíteni.Ez pontosan így van. Van postás belső ismerősöm, nem publikus infokat is hallottam ( nem pont szegedre vagy adott körzetre) mekkora gáz a kézbesítők ügye. A régiek még olyanok , ahogy Rick is írta, akinem nem jut ilyen szerencse, az m,eg úgy járhat ahogy írod. lehet 3 havonta cserélődnek a kézbesítők, nem igazán szívügye a lelkiismeretes munka, csak tudja le minél hamarabb a körzetét "szabályosan" értesítőt hagyni szabályos.
Aztán van az a katgória amelyik még azt se tesz be..meg egy két marékkal lerak itt ott( csak nem a címzettnél
stb. Aztán ez kibukik egy rövid idő után , jön egy másik, aki vagy ugyanilyen lesz vagy kicsivel jobb.. -
martonx
veterán
-
macilaci78
nagyúr
Be kell menni, vezetőt is kérj, akinél panaszt tehetsz, minden alkalommal. Le fog róla szokni hamar, elhiheted.
Hozzám két posta kb egyforma közel van, az esetek 70%-ban az egyikre kell mennem, 30%-ban a másikra (nagyobb), de nincs minta. Volt, hogy rossz postát jelöltek meg az értesítőn, volt, hogy 2 hétig keresték a csomagomat, mire meglett. Nem csönget, csak értesítőt hagy, begyűri a csomagot a levélszekrénybe, bedobja a rács mögött a lábtörlőre... Elgurult a gyógyszerem, összeszedegettem a fényképeimet az esetekről és mindkét postán panaszt tettem.
A kisebb postán van egy ablak, ahol a küldeményeket kiadják, mindegy, hogy fagyasztóláda érkezett-e, vagy képeslap. A nagy postán 3 külön helyiségben adják ki, sorban állok 40 percet, hogy megmondják, a másik teremben húzzak sorszámot... Megbeszéltük, hogy a kisebb posta legyen a körzetim. Ha mégis a nagyból küldik az értesítőt, telefonálok, hogy talicskázzák át a kicsire.
Rick4: ki se viszi a csomagot, az értesítőt még bent megírja.
A Retek utcára a sok egyetemista rendel egy rakás szart. Ha lépcsőházanként csak egy memóriakártya méretű rendelés érkezik naponta, már tele a postás puttonya.
Kevés a kézbesítő, nem nyugdíjat visz, csomagért nincs borravaló. -
martonx
veterán
Higgyétek el, ez nem panel, hanem faszkalap postás függvénye. Direkt minden csomagomat az irodába rendelek, hiszen ott reggel fél 8-től délután 6-ig mindig van valaki. Erre múltkor csak egy értesítő jött, hogynem sikerült a csomagot átadni...
Mert meg se próbálta a postás, a portára már eleve ezt az értesítő papírt adta be.
Más kérdés, hogy az iroda 50 méterre van a postától, szóval nem volt vészes átballagni a csomagért, csak rosszul esett, hogy a postás meg se próbálta kézbesíteni. -
kraftxld
félisten
Eladó:
Lenovo G550 laptop
15"-os - 1366x768-as felbontás
2x2GB DDR3 RAM
Micron 128GB SSD
Dual Core Celeron T3000 (1.8GHz)
DVD
30 perces akksi, tápegység van hozzá.
miki egér kábel nincs (egy AU / NZ csatisat tudok adni hozzá, de gondolom az senkinek se kell
)
A LAN kártya led-jei folyamatosan villognak, após netezős gépe volt.15 ezer
-
kraftxld
félisten
Eladó:
Hynix - 4GB - DDR3 - PC3-10600S - Notebook memória
3 ezer -
kraftxld
félisten
-
Veatta
aktív tag
-
fradi81
veterán
Tescoból szokott valaki vásárolni online? Működik rendesen, ára kb?
-
nap
addikt
Pontosan így gondolnám én is...de nem. Most vagy szociális fóbiája van, vagy a mai világban be kell bizonyítania a postának, hogy magának a posta fenntartásának van értelme (ergó el kell adni, hogy mennyi ügyfél jár oda és emiatt ne legyenek leépítések). Nem lennék meglepődve ha az utóbbi lenne, undorító színjáték megy az állami szférában ha arról van szó, hogy a semmi munkát el kell adni.
Egyébként SirRasor rátapintott. Panel. De azelőtt amikor átvettem a csomagot, akkor az egész folyamat kb. 30-45 mp volt, csengetéssel max. 1 perc. Érthetetlen. Ismerve a gépkezelési szokásaikat (mert már nem kézzel írott az értesítő) szerintem bepötyögni mindent legalább 5 percbe telhetett neki. A régi postástól gond nélkül sikerült mindent átvenni, mióta cseréltek azóta van gond.
Nálunk hol kihozza, hol nem. Van, hogy csak egy értesítőt dob be, miközben az asszony végig otthon volt. Ja és családi házas övezet...
-
Attix82
addikt
Kínai cucc gondolom, ami nem fér be a postaládába értesítőt kell adniuk. Konkrétan nincs is náluk, csak szólnak így hogy megérkezett.
-
Rick4
félisten
Pontosan így gondolnám én is...de nem. Most vagy szociális fóbiája van, vagy a mai világban be kell bizonyítania a postának, hogy magának a posta fenntartásának van értelme (ergó el kell adni, hogy mennyi ügyfél jár oda és emiatt ne legyenek leépítések). Nem lennék meglepődve ha az utóbbi lenne, undorító színjáték megy az állami szférában ha arról van szó, hogy a semmi munkát el kell adni.
Egyébként SirRasor rátapintott. Panel. De azelőtt amikor átvettem a csomagot, akkor az egész folyamat kb. 30-45 mp volt, csengetéssel max. 1 perc. Érthetetlen. Ismerve a gépkezelési szokásaikat (mert már nem kézzel írott az értesítő) szerintem bepötyögni mindent legalább 5 percbe telhetett neki. A régi postástól gond nélkül sikerült mindent átvenni, mióta cseréltek azóta van gond.
Erre egyébként van egy egyszerű megoldás, panaszt kell tenni a Széchenyi téri központi postán, fent az emeleten. A szülőknek is volt ilyesmi egy új postással, ment az arcoskodás, Anyám meg nem hagyta magát, bement, aztán a postás onnantól 10m-ről előre köszönt.
Én még annyit se hagyok annyiban, amire más legyint, összegtől függetlenül beleállok a dologba. A helyedben sem hagynám. Igaz, itt annyival egyszerűbb, hogy van kamera, de azt te is mondhatod, hogy van kamera, bizonyítsák be, hogy nem úgy van.
-
ShadowX
őstag
De nem értek valamit, oké, siet, baja van, bármi lehet, na de mindig? A panelnél ha odamegy, és megírja az értesítőt, majd azt ledobja a postaládába, az se lesz kevesebb idő, míg becsöngetne, és aláírnád az átvételt. Mi a jó ebben neki?
Hozzám elhozza, előre szól, kimegyek, aláírom, 99%-ban mindig az öreg jön, csak tizenév alatt más a sokadik kocsi van alatta ( még T4 transporter volt 2006 körül), kb 3 perc az egész, mindenki megy dolgára, utánvétnél nyilván cseppen egy kis apró is.
És az az érdekes, hogy a szüleim az Űrhajtós utcában laknak, ment már oda is pakk nem egyszer, és mindig minden csomag odaért hozzájuk amit vártunk, a bolygó bármely pontjáról betalált a posta akkor amikor kellett. Soha nem volt gond.
Sőt, számtalanszor csináltunk olyat, hogy tudtam, reggel jön a csomag, hajnali 6 körül betelefonáltunk a Dorozsmai úti postakicserélőbe, ezek meg ezek a ragszámok, maradjon már ott a csomag, vegyék ki, mert 7 körül indulok Pestre, fél 8-ra kimegyek, felveszem, nem várnám meg a délelőtt 10-et, mire a kocsi ideér, ne kergessük egymással a postást. Persze, megoldható. És mindig így volt...
Nyilván volt olyan, hogy tudtam, nem leszek, szóltunk az öregnek, hogy egyik- másik szomszédnak adja már be. Tudta, megoldotta.
Érdekes...
Pontosan így gondolnám én is...de nem. Most vagy szociális fóbiája van, vagy a mai világban be kell bizonyítania a postának, hogy magának a posta fenntartásának van értelme (ergó el kell adni, hogy mennyi ügyfél jár oda és emiatt ne legyenek leépítések). Nem lennék meglepődve ha az utóbbi lenne, undorító színjáték megy az állami szférában ha arról van szó, hogy a semmi munkát el kell adni.
Egyébként SirRasor rátapintott. Panel. De azelőtt amikor átvettem a csomagot, akkor az egész folyamat kb. 30-45 mp volt, csengetéssel max. 1 perc. Érthetetlen. Ismerve a gépkezelési szokásaikat (mert már nem kézzel írott az értesítő) szerintem bepötyögni mindent legalább 5 percbe telhetett neki. A régi postástól gond nélkül sikerült mindent átvenni, mióta cseréltek azóta van gond.
-
SirRasor
addikt
De nem értek valamit, oké, siet, baja van, bármi lehet, na de mindig? A panelnél ha odamegy, és megírja az értesítőt, majd azt ledobja a postaládába, az se lesz kevesebb idő, míg becsöngetne, és aláírnád az átvételt. Mi a jó ebben neki?
Hozzám elhozza, előre szól, kimegyek, aláírom, 99%-ban mindig az öreg jön, csak tizenév alatt más a sokadik kocsi van alatta ( még T4 transporter volt 2006 körül), kb 3 perc az egész, mindenki megy dolgára, utánvétnél nyilván cseppen egy kis apró is.
És az az érdekes, hogy a szüleim az Űrhajtós utcában laknak, ment már oda is pakk nem egyszer, és mindig minden csomag odaért hozzájuk amit vártunk, a bolygó bármely pontjáról betalált a posta akkor amikor kellett. Soha nem volt gond.
Sőt, számtalanszor csináltunk olyat, hogy tudtam, reggel jön a csomag, hajnali 6 körül betelefonáltunk a Dorozsmai úti postakicserélőbe, ezek meg ezek a ragszámok, maradjon már ott a csomag, vegyék ki, mert 7 körül indulok Pestre, fél 8-ra kimegyek, felveszem, nem várnám meg a délelőtt 10-et, mire a kocsi ideér, ne kergessük egymással a postást. Persze, megoldható. És mindig így volt...
Nyilván volt olyan, hogy tudtam, nem leszek, szóltunk az öregnek, hogy egyik- másik szomszédnak adja már be. Tudta, megoldotta.
Érdekes...
Ezt tőlük kéne megkérdezni, hogy miért jó. Nekünk is jó a csengőnk
Nincs rá épeszű magyarázat. -
Rick4
félisten
De nem értek valamit, oké, siet, baja van, bármi lehet, na de mindig? A panelnél ha odamegy, és megírja az értesítőt, majd azt ledobja a postaládába, az se lesz kevesebb idő, míg becsöngetne, és aláírnád az átvételt. Mi a jó ebben neki?
Hozzám elhozza, előre szól, kimegyek, aláírom, 99%-ban mindig az öreg jön, csak tizenév alatt más a sokadik kocsi van alatta ( még T4 transporter volt 2006 körül), kb 3 perc az egész, mindenki megy dolgára, utánvétnél nyilván cseppen egy kis apró is.
És az az érdekes, hogy a szüleim az Űrhajtós utcában laknak, ment már oda is pakk nem egyszer, és mindig minden csomag odaért hozzájuk amit vártunk, a bolygó bármely pontjáról betalált a posta akkor amikor kellett. Soha nem volt gond.
Sőt, számtalanszor csináltunk olyat, hogy tudtam, reggel jön a csomag, hajnali 6 körül betelefonáltunk a Dorozsmai úti postakicserélőbe, ezek meg ezek a ragszámok, maradjon már ott a csomag, vegyék ki, mert 7 körül indulok Pestre, fél 8-ra kimegyek, felveszem, nem várnám meg a délelőtt 10-et, mire a kocsi ideér, ne kergessük egymással a postást. Persze, megoldható. És mindig így volt...
Nyilván volt olyan, hogy tudtam, nem leszek, szóltunk az öregnek, hogy egyik- másik szomszédnak adja már be. Tudta, megoldotta.
Érdekes...
-
veze
őstag
Rendes akksis makitával, 3 különbőző fémfúrásra való fúrófejjel. Az alurészt ette mint a vajat, de a szerkezetnél nem megy tovább...
egy lépcsőházi levélszekrényhez kell egyáltalán fúróó ?
egy csombosabb csavarhúzóval ki lehet nyitni, aztán lehet leszerelni cserélni mittudomén -
SirRasor
addikt
Ez nálunk is rendszeres panelnél. Biztos mert panel, egyszerűen nem csenget, csak bedobja az értesítőt, mert így gyorsabb

Első szabály: magyar postáról semmit.
Második szabály: ha meg valamit muszáj, mert nem lehet máshogy, akkor a munkahelyre vigyék! -
Rick4
félisten
Nem tudom, hogy csinálod, de kertes házas környéken nem csak hogy ideér a postás, hanem előtte csörget is. Működik havi 20-40 csomagnál is.
-
ShadowX
őstag
Hogy a fene enné meg már megint a posta édes szüleit....itthon voltam egész nap, erre bedobja az értesítőt, hogy nem tudja kézbesíteni....zsinórban a harmadik csomagomra.

Most lehet bent sorbanállni a büdösben legalább 1 órát.
-
csoszogi
tag
Rendes akksis makitával, 3 különbőző fémfúrásra való fúrófejjel. Az alurészt ette mint a vajat, de a szerkezetnél nem megy tovább...
Szintén panel, nálunk kombinálták macilaci78 ötletét: postaláda, kihajtod erőszakkal a fedelet ahol a zár van. Nyelv így kiakasztható. Így nyitva a postaláda. És valóban belső anya van, letekerhető kivehető így a zár. Aztán új betét, kis origami, visszahajtogatod, kicsit rusztikus de jobb lesz mint újkorában.
Version B: rácsavarozol egy újat a régi postaládára. Ilyet is láttam.
De ami a legolcsóbb legcélravezetőbb lenne, tényleg keresni egy szakembert....már ha ennyire nem megy....

Hogy néz ki a postaláda? Ilyen:
-
macilaci78
nagyúr
Innen indult szerintem.
sarkanyolo2: a zár a nyitott postaládából kijön: menetes a nyaka, egy anyag húzza rá a zárat az ajtó lemezére.
Ha 3 hónap alatt addig se jutottatok el, hogy kinyissátok, kinyittassátok, akkor gond van. Vegyetek az Lidlben egy akkus flexet (akciós volt nemrég, tán van még készleten valahol), vágjátok le az ajtót, a hátulja van odacsavarozva valamihez, és cseréljétek ki az egész levélszekrényt.
De van zárnyitó lakatos szolgálat Szegeden is, kérdezd meg a Török Kulcsszervizt, a Megyeházával szemben az Elzett szaküzletet, valakit tudnak ajánlani. -
Rick4
félisten
Rendes akksis makitával, 3 különbőző fémfúrásra való fúrófejjel. Az alurészt ette mint a vajat, de a szerkezetnél nem megy tovább...
Tegyél már be egy fotót, mit fúrtatok rajta..
-
szumoo
senior tag
-
sarkanyolo2
őstag
Rendes akksis makitával, 3 különbőző fémfúrásra való fúrófejjel. Az alurészt ette mint a vajat, de a szerkezetnél nem megy tovább...
-
Rick4
félisten
Sziasztok!
Postaláda csere ismét. Nekiestünk, fúrtuk faragtuk egy órát, de basszus ebben van anyag... Zár is megvan csak ki kéne fúrni azt a szart, valaki nem tud erre megfelelő embert, vagy eszközt?

Eszköz van a vám téren a kölcsönzőben. De eddig mivel túrtátok, amerikánerrel, vagy kis rózsaszínű műanyagfúróval?
Hogyhogy nem történt egy óra alatt semmi? -
sarkanyolo2
őstag
Sziasztok!
Postaláda csere ismét. Nekiestünk, fúrtuk faragtuk egy órát, de basszus ebben van anyag... Zár is megvan csak ki kéne fúrni azt a szart, valaki nem tud erre megfelelő embert, vagy eszközt?

-
Rick4
félisten
-
szumoo
senior tag
Persze, hogy nem ajánlott, ez benne a lényeg, direkt a régebbi tápokból kerestem egy használható címkét, ahol ki lehet maxolni még egy 1060-as kártyát is, ha csak szigorúan a leadott teljesítményt, nem a fesz pontosságot, esetleg terhelésre fesz beesést nézzük.
Ezért is írtam, hogy még épp garis, max 5 éves tápok jók kellene legyenek egy mai konfighoz.Amúgy jó is, hogy erről beszélünk, volt nagyon sok éve még ez a maxx áramkör, ér az valamit? Nekem az egész rendszer inverter és autó akksi mögött van, nem nagyon kellene pukkanjon, a ház és a táp sincs 1 hónapos, de van még ez a táp- megszaladás, vagy az csak a vargányáékkal, codegányékkal volt?
szumoo: Nincs c3-asom, de van c4 grand picassom, illetve van olyan ember, aki ezeket bontja, forgalomba helyezi, szereli, szóval ha technikai jellegű a kérdés, talán tudok segíteni. A mennyit fogyasztra nem tudom a választ.

Köszi
, de első körben újra megnéznénk párommal, de Szegeden egy kib. db sincs vagy csak én nem találtam...
De ettől függetlenül szívesen fogadok bárkitől bármilyen tapasztalatot az adott járműről.

Sz.
-
Rick4
félisten
Athlon XP, P3 gépem inkább a 3.3V és 5V ágakat húzzák. A képeden szereplő táp mai géphez nem ajánlott.
Mai gépeknél szinte csak a 12V a lényeg, a maradék az SSD-be, HDD-be megy úgyis csak.#define gagyi táp, ugyanis egy 350-400W-os Codegen-Mercury az kb. 120-at tud 12V-on. Címke szerint is. Most kapható Akyga se különb.
Egy rendes, FSP, vagy Be Quiet vagy Delta 300W-os az más tészta. Nekem ugye az ITX táp elhajt GTX750Ti-t és i5-3470-et, pedig csak 250W. De az 12V-on és tényleg.
Persze, hogy nem ajánlott, ez benne a lényeg, direkt a régebbi tápokból kerestem egy használható címkét, ahol ki lehet maxolni még egy 1060-as kártyát is, ha csak szigorúan a leadott teljesítményt, nem a fesz pontosságot, esetleg terhelésre fesz beesést nézzük.
Ezért is írtam, hogy még épp garis, max 5 éves tápok jók kellene legyenek egy mai konfighoz.Amúgy jó is, hogy erről beszélünk, volt nagyon sok éve még ez a maxx áramkör, ér az valamit? Nekem az egész rendszer inverter és autó akksi mögött van, nem nagyon kellene pukkanjon, a ház és a táp sincs 1 hónapos, de van még ez a táp- megszaladás, vagy az csak a vargányáékkal, codegányékkal volt?
szumoo: Nincs c3-asom, de van c4 grand picassom, illetve van olyan ember, aki ezeket bontja, forgalomba helyezi, szereli, szóval ha technikai jellegű a kérdés, talán tudok segíteni. A mennyit fogyasztra nem tudom a választ.

-
szumoo
senior tag
Üdv topiklakók.

Ha esetleg vki egy második generációs Citroen C3-as autóval rendelkezik az lenne oly kedves, hogy rámírna priviben?
Előre is köszi!
Sz.
-
quailstorm
félisten
Persze, na de a "régi" tápok ebben az esetben inkább 10+ évben mérhetők, nem 3-6 évben, azoknál már nem nagyon volt ilyen megoldás, és réginek nem nagyon nevezhetőek, egynémelyiken még gari is lehet...
De amúgy a régieknél is elég jól be volt lőve a VGA kártyának kellő táp leosztás, egy ágon 12V-nál 10A is elég kellene legyen egy ilyen VGA-nak, 120W körül fogyasztanak, a lapok- proci, ssd meg anyit nem elszik, hogy 40W fölött fogyasszon egy ilyen gép, a ph-s tesztekből tudjuk, hogy a 350W-os fogyasztót se olyan egyszerű megépíteni, azt meg még a gagyibb tápok is tudják. Nyilván a fesz stabilitás, élettartam már más kérdés, én se űzök hobbit az alultápolásból, de azért az 5-600W-os cuccokkal erősen túl van ez lihegve
Csak egy példa:
Most nem rémlik, pontosan hogy is volt, de még a 300W-os tápok idejéből volt valami olyan infó, hogy nem is csak a 12V a fontos, hanem az 5+3.3V számít..
Plusz ha mégis egy ágra dugná, akkor is az a csatlakozó felület dupla a két molexszel, tehát a melegedést, esetleg olvadást nagyjából ki is lőtte.
Athlon XP, P3 gépem inkább a 3.3V és 5V ágakat húzzák. A képeden szereplő táp mai géphez nem ajánlott.
Mai gépeknél szinte csak a 12V a lényeg, a maradék az SSD-be, HDD-be megy úgyis csak.#define gagyi táp, ugyanis egy 350-400W-os Codegen-Mercury az kb. 120-at tud 12V-on. Címke szerint is. Most kapható Akyga se különb.
Egy rendes, FSP, vagy Be Quiet vagy Delta 300W-os az más tészta. Nekem ugye az ITX táp elhajt GTX750Ti-t és i5-3470-et, pedig csak 250W. De az 12V-on és tényleg.
-
Rick4
félisten
Valami olyasmi rémlik nekem a régi tápok/8 pin-2 molex átalakítókkal kapcsolatban, hogy a nem mindegy hova van az a két molex dugva. Mert főleg a régi tápok ( vargáné és trsa félét ne is emlegessük
) a 12V névleges áramerősséget nem egy ágon adta le hanem kettőn. Na már most ha az egyik ágra lett mind a két molex dugva, az nem tett jot az egészségének.
A két molexet a két külön ágra kellett dugni. Persze itt mindenki vágja a pitét és tudja ezt, de valahogy mégis előfordultak megtéved felhasználók akik soha nem is hallottak erről. csak vettek egy (vagy kettő) ilyet aztán rádugdosták sorba az egyikre 
Szóval erre kell ügyelniPersze, na de a "régi" tápok ebben az esetben inkább 10+ évben mérhetők, nem 3-6 évben, azoknál már nem nagyon volt ilyen megoldás, és réginek nem nagyon nevezhetőek, egynémelyiken még gari is lehet...
De amúgy a régieknél is elég jól be volt lőve a VGA kártyának kellő táp leosztás, egy ágon 12V-nál 10A is elég kellene legyen egy ilyen VGA-nak, 120W körül fogyasztanak, a lapok- proci, ssd meg anyit nem elszik, hogy 40W fölött fogyasszon egy ilyen gép, a ph-s tesztekből tudjuk, hogy a 350W-os fogyasztót se olyan egyszerű megépíteni, azt meg még a gagyibb tápok is tudják. Nyilván a fesz stabilitás, élettartam már más kérdés, én se űzök hobbit az alultápolásból, de azért az 5-600W-os cuccokkal erősen túl van ez lihegve
Csak egy példa:
Most nem rémlik, pontosan hogy is volt, de még a 300W-os tápok idejéből volt valami olyan infó, hogy nem is csak a 12V a fontos, hanem az 5+3.3V számít..
Plusz ha mégis egy ágra dugná, akkor is az a csatlakozó felület dupla a két molexszel, tehát a melegedést, esetleg olvadást nagyjából ki is lőtte.
-
veze
őstag
Valami olyasmi rémlik nekem a régi tápok/8 pin-2 molex átalakítókkal kapcsolatban, hogy a nem mindegy hova van az a két molex dugva. Mert főleg a régi tápok ( vargáné és trsa félét ne is emlegessük
) a 12V névleges áramerősséget nem egy ágon adta le hanem kettőn. Na már most ha az egyik ágra lett mind a két molex dugva, az nem tett jot az egészségének.
A két molexet a két külön ágra kellett dugni. Persze itt mindenki vágja a pitét és tudja ezt, de valahogy mégis előfordultak megtéved felhasználók akik soha nem is hallottak erről. csak vettek egy (vagy kettő) ilyet aztán rádugdosták sorba az egyikre 
Szóval erre kell ügyelni -
Rick4
félisten
Nyilván egy minőségi tápnak a 8 pines csatija is minőségi, az olcsó toldók meg azért voltak olcsóak, mert olyan helyről jöttek, ahol ha akartak volna, se tudtak volna jót gyártani.

A molexen nem múlna a kontakt... -
tisn
veterán
-
Rick4
félisten
-
tisn
veterán
-
Rick4
félisten
Az utóbbiban többen kételkednek.

Na ugye.
Csak a buta emberek építik az érveiket könnyen támadható tényekre. 
-
macilaci78
nagyúr

Hogy te milyen okos vagy... Létezik online rendelés? Én nem is hallottam még róla. Meg ember járt a Holdon? Hova fejlődik a technika...
Az utóbbiban többen kételkednek.

-
Rick4
félisten

Hogy te milyen okos vagy... Létezik online rendelés? Én nem is hallottam még róla. Meg ember járt a Holdon? Hova fejlődik a technika...
Nem is rólad volt szó... Szóval ha beleszólsz a mások beszélgetésébe, te nem lehetsz annyira okos.

-
pulutodurumo
őstag
-
Rick4
félisten
-
Veatta
aktív tag
-
Rick4
félisten
-
Veatta
aktív tag
-
Rick4
félisten
-
Veatta
aktív tag
-
macilaci78
nagyúr
-
martonx
veterán
-
Veatta
aktív tag
-
macilaci78
nagyúr
Mi lett volna, ha nyugágyat hozol?!

Nem biztos, hogy lett volna ülőhelyem.
-
Ted_Beneky
senior tag
Én Szentmihályról hoztam haza a Mars térhez a görgős székem busszal. Volt ülőhelyem.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mi lett volna, ha nyugágyat hozol?!

-
macilaci78
nagyúr
Várjá! Még személyt is szállíthat benne, csak jól leukóplasztozza hozzá!

Én Szentmihályról hoztam haza a Mars térhez a görgős székem busszal. Volt ülőhelyem.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
solena
tag
Szeretném magam megkímélni a lidércektől és más analfabétáktól, ezért első körben itt hirdetném meg:
1 darab egészhetes Rockmaraton-bérlet beszerzési áron (15 990 Forint - még 2018. december 5 előtt vettem) eladó.
Eladás oka: okafogyottá vált a bérlet, mivel az Off-Rock tanyán szervező lettem (cserébe a bérlet árát ottani projektebe fordítom)Érdeklődni privátban lehet

(általában késődélután, estefelé vagyok online) -
Ted_Beneky
senior tag
-
tisn
veterán
Forgószék, jó esetben görgőkkel

elkepzeltem rickyt az autopalyan, mogotte egy gorgos szek gurul

-
Ted_Beneky
senior tag
-
martonx
veterán
-
Rick4
félisten
-
ShadowX
őstag
-
martonx
veterán
-
kraftxld
félisten
-
lorcsi
veterán
-
kraftxld
félisten
-
kraftxld
félisten
Ami kellett azt lemásoltam 2 éve, akkor a lemezek 99%-a olvasható volt.
-
martonx
veterán
Az nekem mindegy, hogy csütörtök vagy péntek, a sógornőm úgyis többnyire otthon van a babával. Kecskemét belvárosában tőlük kellene elhozni a dobozt, és beadni hozzánk Szegeden. Nyilván nem ingyen.
-
csoszogi
tag
Ajánlom nézz bele pár CD-DVD-be, mert lehet már nem is olvashatók....nálam/ismerősömnél teljesen random módon márkától függetlenül bomlott le a CD-DVD adatot tartalmazó rétege kb 5-10 év után...szívás...
-
kraftxld
félisten
-
kraftxld
félisten
-
martonx
veterán
Sziasztok, valaki nem jár a közeljövőben Kecskemét - Szeged között. Egy mömax-os originál bedobozolt széket kellene nekem lehozni Szegedre.
-
totya694
őstag
Mit kell javítani? Kondicsere, leszakadt csatlakozó, hűtés, vagy reball?
Utóbbi nem tartós megoldás, ha egyáltalán javít a helyzeten, senki nem vállal rá garit.
A többiben old fox, vagy totyáék a laptopszalonban is biztosan tudnak segíteni.Sajnos nem tudok én sem videó kártyát javítani.

-
ritkaság
aktív tag
Mit kell javítani? Kondicsere, leszakadt csatlakozó, hűtés, vagy reball?
Utóbbi nem tartós megoldás, ha egyáltalán javít a helyzeten, senki nem vállal rá garit.
A többiben old fox, vagy totyáék a laptopszalonban is biztosan tudnak segíteni.Hali! Sajna OldFox nem tudja vállalni. totyát nem tudtam, hogy csinál ilyet. Biztosan nem reball. Nem ad képet, kisípolja az alaplap.

-
macilaci78
nagyúr
Mit kell javítani? Kondicsere, leszakadt csatlakozó, hűtés, vagy reball?
Utóbbi nem tartós megoldás, ha egyáltalán javít a helyzeten, senki nem vállal rá garit.
A többiben old fox, vagy totyáék a laptopszalonban is biztosan tudnak segíteni. -
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Tudtok-e videokártya javítót Szegeden?

-
Rick4
félisten
-
Polemius
senior tag
-
Rick4
félisten
-
Polemius
senior tag
Köszönöm, sajnos mint kiderült, szombaton nem dolgoznak, így ők kiestek.
Marad a másik cég, majd kiderül hogyan dolgoznak. -
fecus
őstag
Már a régi "rendben" is megmondták, hogy a mennyiségi növekedés előbb-utóbb minőségi javulásba csap át. Itt utóbb lesz.

-
ritkaság
aktív tag
-
Rick4
félisten
-
_Petya_
őstag
Én jobbat mondok, mi is az egyik legjobbnak mondott helyen voltunk pont a párom szülinapján, akkor sikerült egy pötch pincérbe és egy pötsch szakácsba belefutni. Az egyik teleqrta a töltött húsz pick téliszalámival, de úgy, hogy a sajtnak, uborkának alig jutott hely, ezzel eltolta az arányokat, ráadásul úgy tömte össze a húst, hogy az emiatt szétrepedt, a szokásos puha panír darabokban hullott le a húsról, a krumpli meg a pincér miatt, aki a pultnál beszélgetett, miközben a mi kajánk elkészült, hideg lett.
Szóvá tettük, kaptunk egy ismételt meghívást, de ugye az alkalmat ezzel nem sikerült jobbá, és jó értelemben véve felejthetetlenné tenni, szóval ez kb 4-5 éve volt, még nem volt kedvünk igénybe venni ezt sem.. És ma sincs kedvem próbálkozni, még ingyen sem (amúgyis utálom ezt a szót, és mindent ami köré kapcsolódik), szóval megyek máshova, és kifizetem.A classic cafe a Széchenyi téren a következő, este 8-kor megkapom a hagymakrémlevest, és kapok hozzá egy tök száraz pitát. Amikor házhoz rendelek, ugyanehhez a leveshez ugyanez a pita mindig forró, és puha, ott bent ugyanez nem megy? A pincérnek szóltam, hogy ez mi a franc, beletörik a fogam, és nem ilyet szoktam kapni, erre annyi volt a válasz, hogy sajnos korábban sütötték már, és csak ilyet tudnak adni. Nem kértünk kedvezményt sem, köszi, ide többé nem jövünk, és ennyi. Szóval erősen fogynak a jó helyek....
"az egyik legjobbnak mondott helyen"
Tippelhetek, Gőry?

-
tisn
veterán
Én jobbat mondok, mi is az egyik legjobbnak mondott helyen voltunk pont a párom szülinapján, akkor sikerült egy pötch pincérbe és egy pötsch szakácsba belefutni. Az egyik teleqrta a töltött húsz pick téliszalámival, de úgy, hogy a sajtnak, uborkának alig jutott hely, ezzel eltolta az arányokat, ráadásul úgy tömte össze a húst, hogy az emiatt szétrepedt, a szokásos puha panír darabokban hullott le a húsról, a krumpli meg a pincér miatt, aki a pultnál beszélgetett, miközben a mi kajánk elkészült, hideg lett.
Szóvá tettük, kaptunk egy ismételt meghívást, de ugye az alkalmat ezzel nem sikerült jobbá, és jó értelemben véve felejthetetlenné tenni, szóval ez kb 4-5 éve volt, még nem volt kedvünk igénybe venni ezt sem.. És ma sincs kedvem próbálkozni, még ingyen sem (amúgyis utálom ezt a szót, és mindent ami köré kapcsolódik), szóval megyek máshova, és kifizetem.A classic cafe a Széchenyi téren a következő, este 8-kor megkapom a hagymakrémlevest, és kapok hozzá egy tök száraz pitát. Amikor házhoz rendelek, ugyanehhez a leveshez ugyanez a pita mindig forró, és puha, ott bent ugyanez nem megy? A pincérnek szóltam, hogy ez mi a franc, beletörik a fogam, és nem ilyet szoktam kapni, erre annyi volt a válasz, hogy sajnos korábban sütötték már, és csak ilyet tudnak adni. Nem kértünk kedvezményt sem, köszi, ide többé nem jövünk, és ennyi. Szóval erősen fogynak a jó helyek....
pedig a cc az jo hely volt, amikor mi mentunk popec volt, tulajt is ismerem
-
Rick4
félisten
Én jobbat mondok, mi is az egyik legjobbnak mondott helyen voltunk pont a párom szülinapján, akkor sikerült egy pötch pincérbe és egy pötsch szakácsba belefutni. Az egyik teleqrta a töltött húsz pick téliszalámival, de úgy, hogy a sajtnak, uborkának alig jutott hely, ezzel eltolta az arányokat, ráadásul úgy tömte össze a húst, hogy az emiatt szétrepedt, a szokásos puha panír darabokban hullott le a húsról, a krumpli meg a pincér miatt, aki a pultnál beszélgetett, miközben a mi kajánk elkészült, hideg lett.
Szóvá tettük, kaptunk egy ismételt meghívást, de ugye az alkalmat ezzel nem sikerült jobbá, és jó értelemben véve felejthetetlenné tenni, szóval ez kb 4-5 éve volt, még nem volt kedvünk igénybe venni ezt sem.. És ma sincs kedvem próbálkozni, még ingyen sem (amúgyis utálom ezt a szót, és mindent ami köré kapcsolódik), szóval megyek máshova, és kifizetem.A classic cafe a Széchenyi téren a következő, este 8-kor megkapom a hagymakrémlevest, és kapok hozzá egy tök száraz pitát. Amikor házhoz rendelek, ugyanehhez a leveshez ugyanez a pita mindig forró, és puha, ott bent ugyanez nem megy? A pincérnek szóltam, hogy ez mi a franc, beletörik a fogam, és nem ilyet szoktam kapni, erre annyi volt a válasz, hogy sajnos korábban sütötték már, és csak ilyet tudnak adni. Nem kértünk kedvezményt sem, köszi, ide többé nem jövünk, és ennyi. Szóval erősen fogynak a jó helyek....
-
kraftxld
félisten
Keresek 8 portos gigabites switchet.
-
macilaci78
nagyúr
- Bocs, de ez durván szar volt...
- Kérsz még?
- Persze!
Új hozzászólás Aktív témák
-
84100 - 84001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 85901 85900 - 85801 85800 - 85701 85700 - 85601 85600 - 85501 85500 - 85401 85400 - 85301 85300 - 85201 85200 - 85101 85100 - 85001 85000 - 84901 84900 - 84801 84800 - 84701 84700 - 84601 84600 - 84501 84500 - 84401 84400 - 84301 84300 - 84201 84200 - 84101 84100 - 84001 84000 - 83901 83900 - 83801 83800 - 83701 83700 - 83601 83600 - 83501 83500 - 83401 83400 - 83301 83300 - 83201 83200 - 83101 83100 - 83001 83000 - 82901 82900 - 82801 82800 - 82701 82700 - 82601 82600 - 82501 82500 - 82401 82400 - 82301 82300 - 82201 82200 - 82101 82100 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- 13-14" Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Apple iPhone 13 Pro 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 17 Pro 256GB & 512GB & 1TB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- AKCIÓ! Powercolor RED Devil RX 7900XTX 24GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







2019-ben otthon 2-t kattintasz, másnapra nálad van a megrendelt cucc.

