- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
72100 - 72001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 73901 73900 - 73801 73800 - 73701 73700 - 73601 73600 - 73501 73500 - 73401 73400 - 73301 73300 - 73201 73200 - 73101 73100 - 73001 73000 - 72901 72900 - 72801 72800 - 72701 72700 - 72601 72600 - 72501 72500 - 72401 72400 - 72301 72300 - 72201 72200 - 72101 72100 - 72001 72000 - 71901 71900 - 71801 71800 - 71701 71700 - 71601 71600 - 71501 71500 - 71401 71400 - 71301 71300 - 71201 71200 - 71101 71100 - 71001 71000 - 70901 70900 - 70801 70800 - 70701 70700 - 70601 70600 - 70501 70500 - 70401 70400 - 70301 70300 - 70201 70200 - 70101 70100 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
kovaccss
tag
Úgy látom a Cora (Auchan) busz útvonalát változtatták meg, már nem megy be a Damjanich u-ra. Így a legközelebb a Kisteleki u-nál lévő megálló lenne.
A Metróban voltam kb. 2009-ben, akkor még nem tudtam vásárolni, vállalkozói igazolványt kértek, ami nincs.
Persze most sem kaptam választ semmire. Pont a legdrágább dolgokat ajánlottátok, Billerbeck, meg Auchan, meg Metró, hogyne, minimálbérlől nem megy. A Billerbecknél ugyanaz a paplan, ami a Jyskben 6e, kb. a duplája.
Akkor megint az van, hogy az lesz, amit én kitalálok, megkeresek. Nem tudok 10-20e-et költeni 1 db párnára.
Az ágyam 30 éves, gyerekkorom óta ezt használom, félig szétesett már. Nem telik 150-200e egy másikra teljes hipoallergén ágyneművel, szállítással (biciklivel nem lehet ágyat hazahozni), mindennel ennyibe kerülne. Röhej a köbön, hogy 2 havi jövedelem egy ágy. Plusz kéne nagy mosógép, amiben ki tudom mosni a paplant, párnát, ami még 100-150e. -
madstunt
addikt
Sziasztok
Szegeden jól tudom, hogy nincs olyan étterem, ahol jó szusit lehet enni? -
tisn
veterán
van meg busz is, de ha bicaja van, siman kitekerhet (egy nagyobb hatizsakba elfer a parna is), en ha jo ido van es nem kell sok cucc azzal szaladgalok
-
sss
őstag
-
Rick4
félisten
A Metróban nem vásárolhatok, mert az nagyker, nincs kisker része. Az Auchan meg a régi Cora, nincs ingyenes buszjárat, így nem tudok kimenni, a Metróba se, ez is ott van, csak biciklim van, min. 4 km.
TV nézős hátpárna is kéne, mert a TV-t csak ágyból nézem (az ágy vége van a falnál), nincs külön fotel, kanapé. A fal és a hátam közé kéne valami, ami nem az alvós párna, ami olyan hosszú, magas, hogy a fejem mögé fölér, és felfelé csökken a vastagsága, lent kb. 20, fent kb. 5 cm vastag, és az egész 50 cm széles és 70 cm hosszú. Erre mi felelne meg? Valami puha kéne, ami megtartja a formáját.
A speciális párnák/basicből egyik se jó, a legnagyobb 40×60×11-es, nem rakhatom össze több db-ból, 1 db-ból kéne.Arra is gondoltam, hogy a 6-7e-es 135×200-as paplant hajtogatom össze párnának, vagy ebből lesz a hátpárna, de nem jó, kevés, párnának nem elég vastag, hátpárnának meg egyenletes vastagságú, ami nem jó, és túl vékony is, min. 1 db kéne a le a derekamhoz, meg 1 másik a hátam mögé. Amúgy is drága lenne így. A díszpárnák se jók se sima, se hátpárnának. [link]
Gondoltam pamut plédekre, törölközőkre is, hogy összehajtogatva ezekből legyen párna és hátpárna, de mindegyikből több db kéne a megfelelő vastagsághoz, túl drága lenne. http://jysk.hu/lakberendezes/pledekPersze minden értelmes áron kell, nem 10-30e-ből/db.
Fontos még, hogy a paplan és párnahuzat se lehet műszálas anyagú, és csak a huzatokat tudom kimosni, a paplant, párnát, hátpárnát nem.
A huzatokon átmegy a por, a paplan, párna is poros lesz, ennek a tisztítását is meg kell oldani valahogy, mert a kiporolás szóba se jöhet.
Vagy olyan huzat kell, amin nem megy át a por, de ilyen nincs, mert ha a finom por se megy át rajta, akkor semmi se megy át. Nejlonból, gumiból, stb. kéne lennie a huzatnak.A metro sok sok éve kisker, a régi 5 ezres vásárlási korlátot is eltörölték vagy 7-8 éve....

A buszjegy oda- vissza 800Ft-os tétel. Ugyan nem buszozom, de szerintem jár az ingyenes is: [link]
-
kovaccss
tag
az Auchanban vettunk_par honapja, illetve par hete lattam a Napfenyparki Jysk-ban ilyen memoriahabos parnat, ami a specialis link alatt van. Gyerkocok hasznaljak, dupla huzata van, az moshato, tetszik nekik. Masreszt ha nem lattad a Jysk-ban de tudod a termek nevet, ma kimesz, erdeklodsz hetfore keddre itt van. Mi ki is mossuk neha a parnakat, de csakis ilyen zippzaros mosozacskoban, mert egyszer szetment egy parna es minden toltetes lett..

(fellettunk beindult a lakodalmas...
epp most akartam leheveredni...
)A Metróban nem vásárolhatok, mert az nagyker, nincs kisker része. Az Auchan meg a régi Cora, nincs ingyenes buszjárat, így nem tudok kimenni, a Metróba se, ez is ott van, csak biciklim van, min. 4 km.
TV nézős hátpárna is kéne, mert a TV-t csak ágyból nézem (az ágy vége van a falnál), nincs külön fotel, kanapé. A fal és a hátam közé kéne valami, ami nem az alvós párna, ami olyan hosszú, magas, hogy a fejem mögé fölér, és felfelé csökken a vastagsága, lent kb. 20, fent kb. 5 cm vastag, és az egész 50 cm széles és 70 cm hosszú. Erre mi felelne meg? Valami puha kéne, ami megtartja a formáját.
A speciális párnák/basicből egyik se jó, a legnagyobb 40×60×11-es, nem rakhatom össze több db-ból, 1 db-ból kéne.Arra is gondoltam, hogy a 6-7e-es 135×200-as paplant hajtogatom össze párnának, vagy ebből lesz a hátpárna, de nem jó, kevés, párnának nem elég vastag, hátpárnának meg egyenletes vastagságú, ami nem jó, és túl vékony is, min. 1 db kéne a le a derekamhoz, meg 1 másik a hátam mögé. Amúgy is drága lenne így. A díszpárnák se jók se sima, se hátpárnának. [link]
Gondoltam pamut plédekre, törölközőkre is, hogy összehajtogatva ezekből legyen párna és hátpárna, de mindegyikből több db kéne a megfelelő vastagsághoz, túl drága lenne. http://jysk.hu/lakberendezes/pledekPersze minden értelmes áron kell, nem 10-30e-ből/db.
Fontos még, hogy a paplan és párnahuzat se lehet műszálas anyagú, és csak a huzatokat tudom kimosni, a paplant, párnát, hátpárnát nem.
A huzatokon átmegy a por, a paplan, párna is poros lesz, ennek a tisztítását is meg kell oldani valahogy, mert a kiporolás szóba se jöhet.
Vagy olyan huzat kell, amin nem megy át a por, de ilyen nincs, mert ha a finom por se megy át rajta, akkor semmi se megy át. Nejlonból, gumiból, stb. kéne lennie a huzatnak. -
Ted_Beneky
senior tag
-
Rick4
félisten
Hali. Hol lehet kapni Szegeden olyan párnát, paplant, ami nem poliészter, akril, stb. töltetű, és nem is tollas? Porallergiám van, a toll mindenből kizárva.
A mars téri Jyskben pár napja néztem, mindjárt balra az 1. sor bal oldalán van természetes pamut töltetű paplan, de csak 2 személyes 220×200 cm-es, mindez 17e-ért. [link]
Ilyen egyszemélyes, 135×200-as kéne, azt írja van készleten, de nincs. [link]
Van még ilyen, de ezt nem találtam a boltban. [link]Metroban vettünk kaucsukszál töltetű garnitúrát, totál rendben van, billerbeck, és 12-15K körül volt. Mindig szokott nekik sokféle lenni.
-
csoszogi
tag
-
csoszogi
tag
Nem csak ez a problémám, meg nem csak az, amit az 1. üziben írtam.
Párna is kéne, de ebből sincs megfelelő, tollas (natúr) és műanyag (poliészter) van csak. [link]
A speciálisakat nem is láttam a boltban. [link]
Pedig antiallergén kéne, és jó magas, mert oldalt alszom, széles a vállam, és vastag párna kell, 15-20 cm magas, esetleg 2 db is, ami nem nagyon nyomódik össze, a 11 cm vastag kevés.az Auchanban vettunk_par honapja, illetve par hete lattam a Napfenyparki Jysk-ban ilyen memoriahabos parnat, ami a specialis link alatt van. Gyerkocok hasznaljak, dupla huzata van, az moshato, tetszik nekik. Masreszt ha nem lattad a Jysk-ban de tudod a termek nevet, ma kimesz, erdeklodsz hetfore keddre itt van. Mi ki is mossuk neha a parnakat, de csakis ilyen zippzaros mosozacskoban, mert egyszer szetment egy parna es minden toltetes lett..

(fellettunk beindult a lakodalmas...
epp most akartam leheveredni...
) -
kovaccss
tag
Nem csak ez a problémám, meg nem csak az, amit az 1. üziben írtam.
Párna is kéne, de ebből sincs megfelelő, tollas (natúr) és műanyag (poliészter) van csak. [link]
A speciálisakat nem is láttam a boltban. [link]
Pedig antiallergén kéne, és jó magas, mert oldalt alszom, széles a vállam, és vastag párna kell, 15-20 cm magas, esetleg 2 db is, ami nem nagyon nyomódik össze, a 11 cm vastag kevés. -
macilaci78
nagyúr
jaja, én is így tapasztalom, hogy a Pestiek, nagyon el vannak kényelmesedve...
a postára sem hajlandóak lemenni
többször futottam már bele ilyen hirdetésbeaprópó, egy gyors kérdés mindenkihez
van itt Szegeden olyan mai nap is nyitva tartó üzlet ahol őrölt minőségi finom vagy talán különleges koffeinmentes kávét tudnék venni?
előre is köszönöm a tippeket.
látom van a Kelemen László utcában a Latin negyed, de gondolom ott az árak is ott vannak a szeren.
van valakinek ötlete?Én elviszem neked a postára.
-
Lacielvtárs
nagyúr
A "különleges" és a "minőségi" jelzők a drágább termékeket jelölik általában

Egy telefont megér
köszönöm.
Nincsen azzal baj ha drága, de akkor legyen finom
No benezek oda is meg a latin negyedbe is...
Vettem egy presszó kávéfőzőt es nagyon finom es erős kávét főz, annyira hogy meg tekeri a szívem.
Ezért gondoltam koffeinmentes, de minőségi kávé ra, mert en igazából a napi több kávét az íz, a zamat miatt iszom
-
Ted_Beneky
senior tag
jaja, én is így tapasztalom, hogy a Pestiek, nagyon el vannak kényelmesedve...
a postára sem hajlandóak lemenni
többször futottam már bele ilyen hirdetésbeaprópó, egy gyors kérdés mindenkihez
van itt Szegeden olyan mai nap is nyitva tartó üzlet ahol őrölt minőségi finom vagy talán különleges koffeinmentes kávét tudnék venni?
előre is köszönöm a tippeket.
látom van a Kelemen László utcában a Latin negyed, de gondolom ott az árak is ott vannak a szeren.
van valakinek ötlete?A "különleges" és a "minőségi" jelzők a drágább termékeket jelölik általában

Egy telefont megér -
Lacielvtárs
nagyúr
Ez valami új trend, hogy a pestiek nem postázzák a meghirdetett cuccaikat? Volt amelyik azt mondta, hogy nincs egy doboza sem, nem tudja becsomagolni

jaja, én is így tapasztalom, hogy a Pestiek, nagyon el vannak kényelmesedve...
a postára sem hajlandóak lemenni
többször futottam már bele ilyen hirdetésbeaprópó, egy gyors kérdés mindenkihez
van itt Szegeden olyan mai nap is nyitva tartó üzlet ahol őrölt minőségi finom vagy talán különleges koffeinmentes kávét tudnék venni?
előre is köszönöm a tippeket.
látom van a Kelemen László utcában a Latin negyed, de gondolom ott az árak is ott vannak a szeren.
van valakinek ötlete? -
Ted_Beneky
senior tag
Ez valami új trend, hogy a pestiek nem postázzák a meghirdetett cuccaikat? Volt amelyik azt mondta, hogy nincs egy doboza sem, nem tudja becsomagolni

-
ShadowX
őstag
Hali. Hol lehet kapni Szegeden olyan párnát, paplant, ami nem poliészter, akril, stb. töltetű, és nem is tollas? Porallergiám van, a toll mindenből kizárva.
A mars téri Jyskben pár napja néztem, mindjárt balra az 1. sor bal oldalán van természetes pamut töltetű paplan, de csak 2 személyes 220×200 cm-es, mindez 17e-ért. [link]
Ilyen egyszemélyes, 135×200-as kéne, azt írja van készleten, de nincs. [link]
Van még ilyen, de ezt nem találtam a boltban. [link]Érdekes dolog ez. Az asszonynak se jöhetett szóba a toll, mert allergiás ő is. 6 éve tollpárnán alszik
Mint rájöttünk az a titok nyitja, hogy jól legyen varrva a huzat. Persze nem is volt olcsó a párna, de mivel napi szinten van használva, így nem sajnálom rá a pénzt. -
kovaccss
tag
Hali. Hol lehet kapni Szegeden olyan párnát, paplant, ami nem poliészter, akril, stb. töltetű, és nem is tollas? Porallergiám van, a toll mindenből kizárva.
A mars téri Jyskben pár napja néztem, mindjárt balra az 1. sor bal oldalán van természetes pamut töltetű paplan, de csak 2 személyes 220×200 cm-es, mindez 17e-ért. [link]
Ilyen egyszemélyes, 135×200-as kéne, azt írja van készleten, de nincs. [link]
Van még ilyen, de ezt nem találtam a boltban. [link] -
sss
őstag
-
Rimuru
veterán
-
sss
őstag
-
lorcsi
veterán
-
sss
őstag
Az valami háttérvilágítós cucc volt, hogy így haxolni kellett, nem? Az mindig fusi.. sokszor nem lehet normálisan megcsinálni.. kérdezőnek csak sima, jó minőségű matrica kell régi gépre, az meg vagy ebay, vagy ha gyorsan kell, az említettek. Itt csak pilács van a kijelző felett, nem kell más bonyoldalom.
Megy már ez a névváltós dolog?
-
lorcsi
veterán
A west féle billentyűzet javítás maga a csoda.
Egy éve odavittem egy samsung notit augusztusban, december előtt nem sokkal hoztam el véglegese, és akkor is csak meguntam már... 3X volt leszedve, felrakva az egész, szétcsiszolták azt egyébként fekete billentyűzetet teljesen, erre ragasztották azokat a vackokat, és mivel a felső FN gombokat nem tudták megcsinálni úgy, ahogy annak ki kellene néznie, a fehér felületre alkoholos filccel firkálgattak, hogy az ábra hasonlítson az eredetire... Shift gombokon a logó nem középen, jobban mondva a bal középen, a jobb meg balra, stb stb stb... Ezért egyébként 15 rugót fizettem..találtál jobbat, tartósabbat utána?
-
Rick4
félisten
Az valami háttérvilágítós cucc volt, hogy így haxolni kellett, nem? Az mindig fusi.. sokszor nem lehet normálisan megcsinálni.. kérdezőnek csak sima, jó minőségű matrica kell régi gépre, az meg vagy ebay, vagy ha gyorsan kell, az említettek. Itt csak pilács van a kijelző felett, nem kell más bonyoldalom.
Ja, az volt, de a lényeg nem is ez, hanem a dolgok másik fele....
Amikor odavittem, az volt az első mondat, hogy jaaa, ez az, ilyet sokat javítunk a samsungnak... Hát, ez a mondat önmagában nekem sokat jelent, ha hozzáteszem gondolatban a megtörtént dolgokat.
-
FoxiestFox
félisten
A west féle billentyűzet javítás maga a csoda.
Egy éve odavittem egy samsung notit augusztusban, december előtt nem sokkal hoztam el véglegese, és akkor is csak meguntam már... 3X volt leszedve, felrakva az egész, szétcsiszolták azt egyébként fekete billentyűzetet teljesen, erre ragasztották azokat a vackokat, és mivel a felső FN gombokat nem tudták megcsinálni úgy, ahogy annak ki kellene néznie, a fehér felületre alkoholos filccel firkálgattak, hogy az ábra hasonlítson az eredetire... Shift gombokon a logó nem középen, jobban mondva a bal középen, a jobb meg balra, stb stb stb... Ezért egyébként 15 rugót fizettem..Az valami háttérvilágítós cucc volt, hogy így haxolni kellett, nem? Az mindig fusi.. sokszor nem lehet normálisan megcsinálni.. kérdezőnek csak sima, jó minőségű matrica kell régi gépre, az meg vagy ebay, vagy ha gyorsan kell, az említettek. Itt csak pilács van a kijelző felett, nem kell más bonyoldalom.
-
Rick4
félisten
Hardveraprón a west-féle. De alfánál is van.
A west féle billentyűzet javítás maga a csoda.
Egy éve odavittem egy samsung notit augusztusban, december előtt nem sokkal hoztam el véglegese, és akkor is csak meguntam már... 3X volt leszedve, felrakva az egész, szétcsiszolták azt egyébként fekete billentyűzetet teljesen, erre ragasztották azokat a vackokat, és mivel a felső FN gombokat nem tudták megcsinálni úgy, ahogy annak ki kellene néznie, a fehér felületre alkoholos filccel firkálgattak, hogy az ábra hasonlítson az eredetire... Shift gombokon a logó nem középen, jobban mondva a bal középen, a jobb meg balra, stb stb stb... Ezért egyébként 15 rugót fizettem.. -
FoxiestFox
félisten
-
lorcsi
veterán
Hardveraprón a west-féle. De alfánál is van.
west-féle nem rossz..de sokallom a 2,5k-t..
-
bb0t
őstag
Szerzel egy földfúrót, meg veszel 2-3 zsákos esztrichbetont a Praktikerben és beraksz ízlés szerinti zártszelvényt, vascsövet, amit 6 méteres szálban adnak.
Ha ettől komolyabb kell, a Démász biztosan segít.
Ez férfimunka, ha mi csinálnánk az kínlódás lenne. Nekem olyan kell aki ezeket megcsinálja és van hozzá eszköze meg tudja mit kell venni.
-
macilaci78
nagyúr
Szerzel egy földfúrót, meg veszel 2-3 zsákos esztrichbetont a Praktikerben és beraksz ízlés szerinti zártszelvényt, vascsövet, amit 6 méteres szálban adnak.
Ha ettől komolyabb kell, a Démász biztosan segít.
-
macilaci78
nagyúr
Én inkább előzgetek türelmesen kivárva a biztonságos lehetőséget, mint bepunnyadok az inger nélküli pályán.

-
bb0t
őstag
Hali. Tudtok olyat aki leásna lámpaoszlopot? (amire reflektor kerülne) és hozna magával lámpaoszlopot is?

-
martonx
veterán
-
FoxiestFox
félisten
-
Attix82
addikt
Én mégis a pályán mentem, rengeteg autó / kamion / kisteher megy az utakon......előzgetni jóval fárasztóbb és veszélyesebb mint pályán menni. (autó kímélőbb is)
Drágább valamennyivel de pihentetőbb.
-
lorcsi
veterán
notira bill matricát vennék..(t61)
szerintetek hol..merre milyen ami tartós? -
tisn
veterán
-
ShadowX
őstag
Ma Nyíregyházára kell mennem. Akkor a 47-es tényleg olyan jól használható, mint mondjátok?

-
castiels
addikt
Üdv.
Félkész gamer gép.Táp és merevlemez nélkül eladó Szegeden.
bontatlan z9 neo, asrock z97 pro 3, i5 4440 2db gyári hütővel, 2x8GB LP Corsair vengeance
-
polaroi8d
csendes tag
Sziasztok, van egy egyáltalán nem drága Huawei P8 Lite típusú telefonhoz kapott fülesem. Egyik napról a másikra az egyik fele nagyon halk lett, mondhatni nem is szól. Gondolom kontakt hiba vagy valami, de kívülről semmi sérülés nincs rajta.
Egyszerűen imádom a fülest, életembe nem volt még ilyen kényelmes fülesem, a legtöbb össze vissza kicsúszik a fülemből de ezt nagyon szerettem.
Tudtok valakit aki Szegeden ránéz ilyenre? vagy inkább keressek ilyen típusú eladó fülest?
-
johnny82
őstag
-
-Tsaba-
tag
-
macilaci78
nagyúr
-
johnny82
őstag
Forestnek szerintem van. Nartók téren van pl szerelvénybolt, rendelnek.
Közben megtaláltam, köszi!
-
johnny82
őstag
Forestnek szerintem van. Nartók téren van pl szerelvénybolt, rendelnek.
Hali!
A Forest az melyik? Kicsit pontosabban? Az van a Bartók téren?
-
macilaci78
nagyúr
Forestnek szerintem van. Nartók téren van pl szerelvénybolt, rendelnek.
-
johnny82
őstag
-
DarkByte
addikt
Az egy nagyon jó dolog, de sajnos régebbi autókban, és úgy amblokk az olcsóbb autókban nem igazán elérhető. Utólag pedig tudtommal nem beépíthető. Olyat láttam egyedül amit a belülről a műszerfalra kell tenni és elektromos fűtőszállal és ventilátorral rásegít amíg a motor nem melegszik fel. De azt gyanítom nem lehet esztétikusan elrejteni.
-
Rick4
félisten
-
Cyrin
addikt
Biztosítás kell, a garázst nem viszed Tesco parkolóba, vagy munkába.
Ja igen, jeges szélvédőre 2 palack melegvíz, ami a csapból kijön.
Ahhoz elég, hogy leoldja a jeget, ne fagyjon vissza és belül ne párásodjon, ugyanakkor ahhoz kevés, hogy megrepessze a szélvédőt.Nekem fűtőszál van a szélvédőben, nagyon szeretem, nincs kaparászás...
-
Doggy dog
senior tag
Persze, igényed van a kocsihoz egy garázsra, ezt nem is firtatom. Miért olyan helyen laksz, ahol erre nincs lehetőséged?
Én olyan helyen lakom, ahol több utcányi távolságra legfeljebb teremgarázsok vannak. A bérleti díj 25-30k havonta, megvétel 1,5-2 milla környékén. És ez csak annyiban különbözik a felszíni parkolótól, hogy teteje van és kényelmes lehetőséget ad az autó feltörésére a lebukás veszélye nélkül. Fala ugyanúgy nincs, ellenben valami barom ugyanúgy meghúzhatja.
Az meg, hogy ki hogy áll rá a másikra, érdekes kérdés. Látni kéne az előzményeket. Lehet, aki rádállt, az akkor épp csak be tudta vésni a vasat a helyére, majd mellőle két autó is elment, aminek a helyére szellősen beállt egy.
Már úgy elmentek a garázs árak (3,5M) ,hogy néhány év spórolás után talán magánház,ha eladtuk ezt.Addig marad ez a helyzet!
-
macilaci78
nagyúr
Biztosítás kell, a garázst nem viszed Tesco parkolóba, vagy munkába.
Ja igen, jeges szélvédőre 2 palack melegvíz, ami a csapból kijön.
Ahhoz elég, hogy leoldja a jeget, ne fagyjon vissza és belül ne párásodjon, ugyanakkor ahhoz kevés, hogy megrepessze a szélvédőt. -
Rick4
félisten
Esett jég, nem tett benne kárt, semmit se láttam utána, és azóta se fedeztem fel ilyesmit, pedig az egyik falon a szigetelés fölötti részt 5m2-en kicsit megnyaggatta, fizetett is rá a biztosító. A lakásbiztosításom kicsit olcsóbb, mint egy 4 garázsos épületet csinálni.

Benne van, mindenre nem lehet felkészülni.
-
ShadowX
őstag
És ha jég esik? Azért ilyen szempontból ez az év ritka sz@rra sikerült.

-
Rick4
félisten
Én meg direkt úgy vettem társasházi lakást, hogy 1 garázs és egy autóbeálló járjon hozzá (szerződésben is szerepeltek). A garázst, udvart meg se néztük, amikor a lakást vettük, hiszen mi érdekes lehet egy garázsban, meg egy társasházi miniatűr udvaron. Aztán beköltözéskor derült ki, hogy a garázs pont a legszélső az udvaron, így senkit nem zavar, ha a saját garázsom előtt parkolok
, azóta is a költözködéses kimaradt szarokkal (plusz persze biciklik, gumi granitúrák miegymás) van tele a garázs, én meg mindkét autóval az udvarban parkolok 
Mondjuk most hogy jön a hideg elkezdtük a garázst kiüríteni, ha tehetem szívesebben tartom az autót garázsban, mint a szabad ég alatt.Pedig ezek a mai kocsik, és főleg a mai fényezések már bírják azt, hogy télen hó alatt, nyáron tűző napon állva se pereg le 15-20 év alatt se a festék. Tény, jobb a száraz, pormentes, cseppmentes kocsiba ülni, mint a hó alól kiásni, de a hely a sok kacatnak mindig kell.

-
martonx
veterán
Kertes házban lakom, dupla garázsom van, ami 40 m2, és 4 db autóm kint áll, mert tárolónak használom.
És pont jól is van ez így. Bent van egy műhelyasztal, satu, kompresszor, szerszámok, 4 autókan téli- nyári kerekek, meg még egy pár gumigarnitúra, rengeteg új, dobozos autóalkatrész, stb stb stb.Én meg direkt úgy vettem társasházi lakást, hogy 1 garázs és egy autóbeálló járjon hozzá (szerződésben is szerepeltek). A garázst, udvart meg se néztük, amikor a lakást vettük, hiszen mi érdekes lehet egy garázsban, meg egy társasházi miniatűr udvaron. Aztán beköltözéskor derült ki, hogy a garázs pont a legszélső az udvaron, így senkit nem zavar, ha a saját garázsom előtt parkolok
, azóta is a költözködéses kimaradt szarokkal (plusz persze biciklik, gumi granitúrák miegymás) van tele a garázs, én meg mindkét autóval az udvarban parkolok 
Mondjuk most hogy jön a hideg elkezdtük a garázst kiüríteni, ha tehetem szívesebben tartom az autót garázsban, mint a szabad ég alatt. -
Rick4
félisten
Én meg azt nem értem, minek az autónak garázs. Mekkora macera már abba ki be állogatni állandóan. Aztán ha beállsz, akkor más alig fér be (panel).
Meg most az autónak vegyek még egy három milliós garázst, hogy legyen hol laknia? Hogy nehogy megfázzon? LolHa lenne garázsom, mint ahogy most nincs, de volt, én is tárolónak használnám, pl a biciklimnek, mert azt viszont nem merném betenni a közös tárolóba, egy napot érne meg ott sztem. (Csak az ülése egy húszas)
Kertes házban lakom, dupla garázsom van, ami 40 m2, és 4 db autóm kint áll, mert tárolónak használom.
És pont jól is van ez így. Bent van egy műhelyasztal, satu, kompresszor, szerszámok, 4 autókan téli- nyári kerekek, meg még egy pár gumigarnitúra, rengeteg új, dobozos autóalkatrész, stb stb stb. -
Rick4
félisten
Asszem ideje kukáznom a törött karfájú székem, sehol nem találtam hozzá pótot.
Ezt az egyet találtam a városban aminek fém a karfája és remélhetőleg nem törik ketté két év múlva. Tud valaki valamit mondani erről? Vagy ez is felejtős.
Ikea-ban néztem a Volmar-t, de nevetségesen drága, meg nincs is rá és nem is lesz a közeljövőben feleslegesen elszórható 90 ezer Forintom. Nem tudom van e ott még valami fém karfás/háttámlás farab, ezzel esetleg találkozott már valaki?
Ha olvasod a topicot, láthattál 13 ezresért vadiúj, jó székeket...
-
macilaci78
nagyúr
Igen,tudom.
Van My Samsung fiókom is,amit párszor használtam és sose tudom a jelszót.Mind1
Azért köszi!
@ macilaci78: amikor vettük a lakást,nem volt mellé garázs. 1 lakásnak van saját gazdája.De a lakás is csak 4x nm,a garázs is csak 12nm.4 évvel ezelőtt 2,5 volt a legalja,amiért eladta volna.
A garázs számomra azt testesíti meg,ami.Ne kelljen paráznom,hogy vajon miért rám áll 30cm-re és a mellette lévőre meg van 1,5m hely.Ne adj,pl: új gumi.Ne legyen felbakolva már!Télen is szerintem(!) kényelmesebb,jobb garázsból kiállni,mint kint vakargatni a jeget.Akár csak tenyérnyi résre,hogy éppen csak kilát.Nem vagyok gazdag,nem 3-4 millás az autó,de én ezt szeretném megóvni,vigyázni rá!Nem a molyos ruhát dédelgetni.
Bringát tartom a közös tárolóban.Ha gond van,mindenhol megvan kinek hova van kulcsa.Alvázszám után,meg úgyis térít a társasház biztosítása!
Nem bántás senkinek!!Persze, igényed van a kocsihoz egy garázsra, ezt nem is firtatom. Miért olyan helyen laksz, ahol erre nincs lehetőséged?
Én olyan helyen lakom, ahol több utcányi távolságra legfeljebb teremgarázsok vannak. A bérleti díj 25-30k havonta, megvétel 1,5-2 milla környékén. És ez csak annyiban különbözik a felszíni parkolótól, hogy teteje van és kényelmes lehetőséget ad az autó feltörésére a lebukás veszélye nélkül. Fala ugyanúgy nincs, ellenben valami barom ugyanúgy meghúzhatja.
Az meg, hogy ki hogy áll rá a másikra, érdekes kérdés. Látni kéne az előzményeket. Lehet, aki rádállt, az akkor épp csak be tudta vésni a vasat a helyére, majd mellőle két autó is elment, aminek a helyére szellősen beállt egy.
-
Polemius
senior tag
Akkor te megengedheted magadnak, hogy gyakrabban cseréld, mint az átlag.
Én megértem, amikor valaki félti, próbál vigyázni rá. A legtöbb család (mert Mo-n még mindig az jellemző, hogy max. 1 autót tud fenntartani egy család) sok évre vesz autót.
Aki keresgélt már használt autók közt, az tudja, hogy igenis komoly különbség van egy garázsban és egy szabadban tartott autó közt.
A másik, hogy így nem kell parkolóhelyet keresgélni, nem dobnak rá semmit a házból (panelek közt), nem nyomják meg, nem kell reggel jeget kapirgálni, nem tördelik le éjjel az antennát-tükröt magukat erősre ivó emberek, nem lopják el reggelre a kereket, katalizátort, stb. -
Doggy dog
senior tag
Igen,tudom.
Van My Samsung fiókom is,amit párszor használtam és sose tudom a jelszót.Mind1
Azért köszi!
@ macilaci78: amikor vettük a lakást,nem volt mellé garázs. 1 lakásnak van saját gazdája.De a lakás is csak 4x nm,a garázs is csak 12nm.4 évvel ezelőtt 2,5 volt a legalja,amiért eladta volna.
A garázs számomra azt testesíti meg,ami.Ne kelljen paráznom,hogy vajon miért rám áll 30cm-re és a mellette lévőre meg van 1,5m hely.Ne adj,pl: új gumi.Ne legyen felbakolva már!Télen is szerintem(!) kényelmesebb,jobb garázsból kiállni,mint kint vakargatni a jeget.Akár csak tenyérnyi résre,hogy éppen csak kilát.Nem vagyok gazdag,nem 3-4 millás az autó,de én ezt szeretném megóvni,vigyázni rá!Nem a molyos ruhát dédelgetni.
Bringát tartom a közös tárolóban.Ha gond van,mindenhol megvan kinek hova van kulcsa.Alvázszám után,meg úgyis térít a társasház biztosítása!
Nem bántás senkinek!! -
macilaci78
nagyúr
Hányinger ez a garázs téma nálam.Ugye még mindig keresek/bérelnék én is,17nm-est.
Na most a sorunkon (panel) 6 lépcsőház van. Összesen 28 garázzsal.Ebből amit tudok: legalább!! 4 lomtárnak használják.Régi ruha,újság.
Vagy 3-4 amiben autó,amit nem használnak,nem állnak ki vele soha.Rá van pakolva etc. És szintén vagy 4,amit egyáltalán nem használnak!Fél évente megjelennek,pakolnak ezt-azt.Aztán huss megint fél évig.De egy sem kiadó,az nem.Mert használjuk

Lehet ám garázzsal is lakást venni, korábban is volt erre példa. Senki nem nyomott pisztolyt a fejedhez, hogy ezt válaszd.
-
martonx
veterán
Kb az,hogy ebayt,alit évente-kétévente használom.Ezért nem éri meg nekem!
Egyik ismerősömmel intéztem ezeket is,Ő használta rendszeresen!Csak most már Ő "A legnagyobb hős",szóval sok a dolga...
ShadowX: nemsokára írok privátot,megírom mit tudok eddig!
Csak dicsérték,nagyon jókat írtak róla.tisn: sorry de nem nagyon tudtam értelmezni a hsz-ed kormány bőrözéssel kapcs-ban!Érdekel egyébként.
A regisztráció nem kerül pénzbe
nem kér enni, mi nem éri meg a regisztráláson? -
kraftxld
félisten
A panel garázs már túl szűk a modern autókhoz vagy venni kell egy konzervnyitót.
Ha valaki lakik egy újabb építésű társasházas részen, de csak kb. aludni jár haza és van egy fokkal normálisabb autója olyan 8-10 M, amit óvni akar, annak nem árt a garázs. Pl. egy makkoserdő soron, körtöltés utcán megállni nagy autóval, garázs nélkül. Majd jól rádáll valaki a 2 ft-os szarjával, annak már úgyis mindegy.Az pl barom aki csak aludni jár haza és az a lényeg, hogy ott legyen a drága kocsi a ház előtt.
Én pl lesz*rom, hogy van-e garázs vagy nincs, a kocsit használni akarom nem azzal eltölteni az időmet, hogy garázsba ki-be.
Felénk a világ végén is divat ez a felhalmozás, mennyi dupla garázsos házat láttam ahol a két kocsi a garázs előtt, mert a sok hulladéktól nem lehet bejutni
-
Cyrin
addikt
Nálam dettó ez van, pont ugyanezek vannak, és már félig tele is a kocsipecó
. Amit lehet elajándákoztam, eladtam. Kocsi meg csillaggarázsban.
Valaki azt írta egyszer azért jobb a szabad ég, igaz jobban ki van téve a kocsi az elemeknek, de ha mondjuk esősen/havasan állsz be a garázsba, jobban korrodál az autó, mert nem olyan mértékű a légáramlás a garázsban ( főleg a panelgarázs igen szűk), nehezebben szárad a kocsi, a beton, magasabb is a páratartalom, mindez hosszabb időn keresztül éri a kocsit, mintha egy szeles idő ami pár óra alatt felszárítja a kinti területet, kocsit. Szüleimnél is a garázsban olvadozott a hó a kocsiról, jó sokáig, de kint meg továbbra is fagyott hó volt mindenfelé...Láttam olyat, aki lecspatta a kocsit télen is melegvizes(!) slaggal, hogy ne sós/havas kocsival álljon be a garázsba..Kiegészítve, ha pl kint fagy van, és nem olvad, a kocsival meg mindig beállsz a fűtött, vagy legalábbis pluszos garázsba, akkor a téli trutyi annyiszor leolvad ráfagy, ez is rosszabb mintha folyamatosan rajta lenne fagyban, aztán amikor olvad, lemosod.
Meg ugye itthon a kocsi muzeális tárgy, státusz szimbólum sokaknál, nem egyszerű használati tárgy, mint külföldön.
-
csoszogi
tag
Na pont ez az, a társasházi garázsom tele volt gyerek cuccokkal, ilyen olyan babakocsik, játékok, később biciklik, szánkó, sport dolgok. Ott volt a téli gumi, műszaki cikkek dobozai (amiknél kikötötték, hogy csak dobozzal együtt érvényes a garancia, milyen hülyeség ez), kimaradt csempék, padlólapok, amiket ha pótolni kell egyszer, már nem kapsz olyat st. Ezeket lakásban tartani lehetetlen. Erre jó pl egy garázs.
Nálam dettó ez van, pont ugyanezek vannak, és már félig tele is a kocsipecó
. Amit lehet elajándákoztam, eladtam. Kocsi meg csillaggarázsban.
Valaki azt írta egyszer azért jobb a szabad ég, igaz jobban ki van téve a kocsi az elemeknek, de ha mondjuk esősen/havasan állsz be a garázsba, jobban korrodál az autó, mert nem olyan mértékű a légáramlás a garázsban ( főleg a panelgarázs igen szűk), nehezebben szárad a kocsi, a beton, magasabb is a páratartalom, mindez hosszabb időn keresztül éri a kocsit, mintha egy szeles idő ami pár óra alatt felszárítja a kinti területet, kocsit. Szüleimnél is a garázsban olvadozott a hó a kocsiról, jó sokáig, de kint meg továbbra is fagyott hó volt mindenfelé...Láttam olyat, aki lecspatta a kocsit télen is melegvizes(!) slaggal, hogy ne sós/havas kocsival álljon be a garázsba.. -
Cyrin
addikt
A magyar gyűjtögető fajta, meg jó lesz az még valamire, nemszeret pocsékolni, minek kidobni lehet jó lesz még valamire. Főképp ha családod van, exponenciálisan nőnek az ilyesmi dolgok. Egy lakótelepi lakásnak meg adottak a paraméterei.Én is ilyenben lakom, tudom. 4 fő az 4 kerékpár, már csak ez is, ha beteszem félig tele a garázs.
Annó lehet megvették, mert volt pénzük. Ha kiadnák még több pénzük lenne belőle, de akkor hova tennék a "kincseket" ? Igaz ha nagyrészét kidobnák, lehet fel se tűnne. Családban volt kertes ház, hagyaték átnézés stb. Hát hogy ott mi volt, pedig már évek óta ment apránként a szanálás....egy nagy konténer "kincs" de csak most. Az meg majdnem több mint egy garázs, nem?Na pont ez az, a társasházi garázsom tele volt gyerek cuccokkal, ilyen olyan babakocsik, játékok, később biciklik, szánkó, sport dolgok. Ott volt a téli gumi, műszaki cikkek dobozai (amiknél kikötötték, hogy csak dobozzal együtt érvényes a garancia, milyen hülyeség ez), kimaradt csempék, padlólapok, amiket ha pótolni kell egyszer, már nem kapsz olyat st. Ezeket lakásban tartani lehetetlen. Erre jó pl egy garázs.
-
csoszogi
tag
A magyar gyűjtögető fajta, meg jó lesz az még valamire, nemszeret pocsékolni, minek kidobni lehet jó lesz még valamire. Főképp ha családod van, exponenciálisan nőnek az ilyesmi dolgok. Egy lakótelepi lakásnak meg adottak a paraméterei.Én is ilyenben lakom, tudom. 4 fő az 4 kerékpár, már csak ez is, ha beteszem félig tele a garázs.
Annó lehet megvették, mert volt pénzük. Ha kiadnák még több pénzük lenne belőle, de akkor hova tennék a "kincseket" ? Igaz ha nagyrészét kidobnák, lehet fel se tűnne. Családban volt kertes ház, hagyaték átnézés stb. Hát hogy ott mi volt, pedig már évek óta ment apránként a szanálás....egy nagy konténer "kincs" de csak most. Az meg majdnem több mint egy garázs, nem? -
Gergello
addikt
Én meg azt nem értem, minek az autónak garázs. Mekkora macera már abba ki be állogatni állandóan. Aztán ha beállsz, akkor más alig fér be (panel).
Meg most az autónak vegyek még egy három milliós garázst, hogy legyen hol laknia? Hogy nehogy megfázzon? LolHa lenne garázsom, mint ahogy most nincs, de volt, én is tárolónak használnám, pl a biciklimnek, mert azt viszont nem merném betenni a közös tárolóba, egy napot érne meg ott sztem. (Csak az ülése egy húszas)
A panel garázs már túl szűk a modern autókhoz vagy venni kell egy konzervnyitót.
Ha valaki lakik egy újabb építésű társasházas részen, de csak kb. aludni jár haza és van egy fokkal normálisabb autója olyan 8-10 M, amit óvni akar, annak nem árt a garázs. Pl. egy makkoserdő soron, körtöltés utcán megállni nagy autóval, garázs nélkül. Majd jól rádáll valaki a 2 ft-os szarjával, annak már úgyis mindegy. -
Cyrin
addikt
-
Polemius
senior tag
Én meg azt nem értem, minek az autónak garázs. Mekkora macera már abba ki be állogatni állandóan. Aztán ha beállsz, akkor más alig fér be (panel).
Meg most az autónak vegyek még egy három milliós garázst, hogy legyen hol laknia? Hogy nehogy megfázzon? LolHa lenne garázsom, mint ahogy most nincs, de volt, én is tárolónak használnám, pl a biciklimnek, mert azt viszont nem merném betenni a közös tárolóba, egy napot érne meg ott sztem. (Csak az ülése egy húszas)
Van autód?
-
Cyrin
addikt
Én meg azt nem értem, minek az autónak garázs. Mekkora macera már abba ki be állogatni állandóan. Aztán ha beállsz, akkor más alig fér be (panel).
Meg most az autónak vegyek még egy három milliós garázst, hogy legyen hol laknia? Hogy nehogy megfázzon? LolHa lenne garázsom, mint ahogy most nincs, de volt, én is tárolónak használnám, pl a biciklimnek, mert azt viszont nem merném betenni a közös tárolóba, egy napot érne meg ott sztem. (Csak az ülése egy húszas)
-
Doggy dog
senior tag
Amúgy végül is a társasházban egy rendes lakó segített, mert meg tudtuk oldani azt hogy elférjek az egyik helyen úgy, hogy Ő tolatva áll be a garázsába. Csak mondta hogy majd a polcokat át kell raknia, szerintem felkínálom neki hogy segítek. Örülök hogy vannak még ilyen jótét emberek, ez most nagyon kellett kontrasztnak.

Hányinger ez a garázs téma nálam.Ugye még mindig keresek/bérelnék én is,17nm-est.
Na most a sorunkon (panel) 6 lépcsőház van. Összesen 28 garázzsal.Ebből amit tudok: legalább!! 4 lomtárnak használják.Régi ruha,újság.
Vagy 3-4 amiben autó,amit nem használnak,nem állnak ki vele soha.Rá van pakolva etc. És szintén vagy 4,amit egyáltalán nem használnak!Fél évente megjelennek,pakolnak ezt-azt.Aztán huss megint fél évig.De egy sem kiadó,az nem.Mert használjuk

-
DarkByte
addikt
Ha nem szeretnék forrasztással ügyködni, hol találok a városban biztosan legalább 15 méter hosszúságban Jack-sztereó audio kábelt? Tesco-ban max. 5 méter volt, Media Markt és Műszaki Pince kínálatában nem látok szintén ilyen hosszúságút. eBay-en van Kínából de most erre nem akarok 3-4 hetet várni.
-
Gergello
addikt
Asszem ideje kukáznom a törött karfájú székem, sehol nem találtam hozzá pótot.
Ezt az egyet találtam a városban aminek fém a karfája és remélhetőleg nem törik ketté két év múlva. Tud valaki valamit mondani erről? Vagy ez is felejtős.
Ikea-ban néztem a Volmar-t, de nevetségesen drága, meg nincs is rá és nem is lesz a közeljövőben feleslegesen elszórható 90 ezer Forintom. Nem tudom van e ott még valami fém karfás/háttámlás farab, ezzel esetleg találkozott már valaki?
Antares esetleg kint szatyin ? Néha szokott kiárusítás is lenni (régebben) a gyárban a 99%-os darabokból. Korán kell olyankor menni ha nem rózsaszínt akarsz.
-
tixem
addikt
Asszem ideje kukáznom a törött karfájú székem, sehol nem találtam hozzá pótot.
Ezt az egyet találtam a városban aminek fém a karfája és remélhetőleg nem törik ketté két év múlva. Tud valaki valamit mondani erről? Vagy ez is felejtős.
Ikea-ban néztem a Volmar-t, de nevetségesen drága, meg nincs is rá és nem is lesz a közeljövőben feleslegesen elszórható 90 ezer Forintom. Nem tudom van e ott még valami fém karfás/háttámlás farab, ezzel esetleg találkozott már valaki?
-
Doggy dog
senior tag
Kb az,hogy ebayt,alit évente-kétévente használom.Ezért nem éri meg nekem!
Egyik ismerősömmel intéztem ezeket is,Ő használta rendszeresen!Csak most már Ő "A legnagyobb hős",szóval sok a dolga...
ShadowX: nemsokára írok privátot,megírom mit tudok eddig!
Csak dicsérték,nagyon jókat írtak róla.tisn: sorry de nem nagyon tudtam értelmezni a hsz-ed kormány bőrözéssel kapcs-ban!Érdekel egyébként.
-
pilóta
nagyúr
Még mindíg keresek hőkamerát, akár egy napos bérletre is.
-
Rick4
félisten
Amúgy végül is a társasházban egy rendes lakó segített, mert meg tudtuk oldani azt hogy elférjek az egyik helyen úgy, hogy Ő tolatva áll be a garázsába. Csak mondta hogy majd a polcokat át kell raknia, szerintem felkínálom neki hogy segítek. Örülök hogy vannak még ilyen jótét emberek, ez most nagyon kellett kontrasztnak.

-
martonx
veterán
Sziasztok!
Ha valaki itt be van regisztrálva,az tudna nekem segíteni?Meg kellene rendelni,természetesen minden költséget kifizetek!
Valaki tud e olyan szakit aki jó minőségű üléshuzatot forgalmaz,esetleg csinál autóba.Persze láttam párat (nem helyben) de a 30e Ft-os ár szerintem kicsit meredek.De lehet én vagyok eltévedve és ennyi.
És az utolsó: kormány bőrözéssel foglalkozik valaki?Vagy tudtok javasolni?
Mi akadályoz meg téged, hogy beregisztrálj és rendelj? Én gearbest-ről szoktam rendelni, eddig mindig szépen megjött minden.
-
tisn
veterán
-
ShadowX
őstag
Sziasztok!
Ha valaki itt be van regisztrálva,az tudna nekem segíteni?Meg kellene rendelni,természetesen minden költséget kifizetek!
Valaki tud e olyan szakit aki jó minőségű üléshuzatot forgalmaz,esetleg csinál autóba.Persze láttam párat (nem helyben) de a 30e Ft-os ár szerintem kicsit meredek.De lehet én vagyok eltévedve és ennyi.
És az utolsó: kormány bőrözéssel foglalkozik valaki?Vagy tudtok javasolni?
Jól látom, hogy ez egy bt-s fm transmitter, amit usb töltésre is használhatok?
Az mit jelent, hogy kínai verzió? Fogom tudni használni normál szivargyújtón?
Ha igen, akkor nekem is kell egy, és be is regisztrálom magam. Írj egy privátot.
-
tisn
veterán
Sziasztok!
Ha valaki itt be van regisztrálva,az tudna nekem segíteni?Meg kellene rendelni,természetesen minden költséget kifizetek!
Valaki tud e olyan szakit aki jó minőségű üléshuzatot forgalmaz,esetleg csinál autóba.Persze láttam párat (nem helyben) de a 30e Ft-os ár szerintem kicsit meredek.De lehet én vagyok eltévedve és ennyi.
És az utolsó: kormány bőrözéssel foglalkozik valaki?Vagy tudtok javasolni?
a ronyosok kadafalvara jarnak kormanyt/valtot boroztetni, tenyleg szepen dolgoznak
ha erdekel, nezek pontosabb nevet/cimet -
Doggy dog
senior tag
Sziasztok!
Ha valaki itt be van regisztrálva,az tudna nekem segíteni?Meg kellene rendelni,természetesen minden költséget kifizetek!
Valaki tud e olyan szakit aki jó minőségű üléshuzatot forgalmaz,esetleg csinál autóba.Persze láttam párat (nem helyben) de a 30e Ft-os ár szerintem kicsit meredek.De lehet én vagyok eltévedve és ennyi.
És az utolsó: kormány bőrözéssel foglalkozik valaki?Vagy tudtok javasolni?
-
Rick4
félisten
Amúgy végül is a társasházban egy rendes lakó segített, mert meg tudtuk oldani azt hogy elférjek az egyik helyen úgy, hogy Ő tolatva áll be a garázsába. Csak mondta hogy majd a polcokat át kell raknia, szerintem felkínálom neki hogy segítek. Örülök hogy vannak még ilyen jótét emberek, ez most nagyon kellett kontrasztnak.

Ez jó, de én akkor se hagnám, hogy kibacósat játsszanak velem... Amúgy ha már ennyire társasház, miért nem játszott kertes?
-
hackeeeee
Jómunkásember
Tiszteletem az ittenieknek.
Nincs valakinek elfekvőben errefelé beváltatlan Gears of War 4 kuponja, ami számára felesleges?

-
DarkByte
addikt
Amúgy végül is a társasházban egy rendes lakó segített, mert meg tudtuk oldani azt hogy elférjek az egyik helyen úgy, hogy Ő tolatva áll be a garázsába. Csak mondta hogy majd a polcokat át kell raknia, szerintem felkínálom neki hogy segítek. Örülök hogy vannak még ilyen jótét emberek, ez most nagyon kellett kontrasztnak.

-
macilaci78
nagyúr
-
Gergello
addikt
Rá se ránts! Közös képviselőtől kikérni a létesítési okiratot, illetve az alaprajzot. Ugyanezeket tulajdonosként a földhivtaltól is. Ha az dupla garázs és nem garzon, akkor vitesd el az idegen autót a garázs elől, ha az parkoló, nem játszótér, akkor oda állhatsz. Nyugodta lehet köcsögölni.
A közös képviselővel nem mész messzire, ha igazat is ad neked, akkor sem megy szembe a többi tulajjal.Jól indít az "új lakó".

Ezeket elindítja, utána nem kell majd csodálkozni, ha véletlenül megkarcolódik az autója.
-
Protezis
őstag
-
macilaci78
nagyúr
Van egy érdekes problémám.
Vettem ugye egy lakást, aminek a dupla garázsát az előző tulajok átalakították garzonnak, illetve van még egy garázsuk a házban amit lomtárolónak használnak. Garázst nem vettem a házzal. Amikor volt a szemle még az elején elmondták, hogy a dupla garázs elé lehet parkolni, nincs belőle semmi gond, és a hirdetésben is benne volt hogy udvari parkolási lehetőséggel. Az adásvételnél elhangzott hogy a szerződésbe a beállót nem lehet beleírni mert az igazából a garázs előtti nyomvonal, amúgy a társasház udvarában 3 szabad hely van, ezzel kell gazdálkodni (abból kettőt beépítettek játszótérnek.. ezt sem értem ki engedte, de oké). Gondoltam én ezzel sincs semmi gond, hiszen a garzonba nem állnak már be autóval, miért ne állhatnék ott ha megengedték.
Na most a beköltözés környékén a tulajok tulajdonképpen kijelentették hogy bekaphatom, nem állhatok be sehova, hiába lenne hely, ők terpeszkednek a garázsaik előtt. Pedig egy autójuk van. Most megálltam a lomis tároló előtt úgy hogy az ajtót ki lehessen nyitni, de már kaptam valami cetlit rá, és szinte biztos vagyok benne hogy ők azok. És látszólag hajthatatlanok, már egy kör vitám volt erről.
Szerintetek ennek bármilyen jogi úton neki lehet-e menni? Sajnos a hirdetés szövegét már wayback machine-ból sem tudom visszaszedni.

Tulajdonképpen megtévesztettek, csak nem tudom hogy ezzel bármit is el tudok-e érni azon kívül hogy sajnálkozunk?Rá se ránts! Közös képviselőtől kikérni a létesítési okiratot, illetve az alaprajzot. Ugyanezeket tulajdonosként a földhivtaltól is. Ha az dupla garázs és nem garzon, akkor vitesd el az idegen autót a garázs elől, ha az parkoló, nem játszótér, akkor oda állhatsz. Nyugodta lehet köcsögölni.
A közös képviselővel nem mész messzire, ha igazat is ad neked, akkor sem megy szembe a többi tulajjal. -
Gergello
addikt
Van egy érdekes problémám.
Vettem ugye egy lakást, aminek a dupla garázsát az előző tulajok átalakították garzonnak, illetve van még egy garázsuk a házban amit lomtárolónak használnak. Garázst nem vettem a házzal. Amikor volt a szemle még az elején elmondták, hogy a dupla garázs elé lehet parkolni, nincs belőle semmi gond, és a hirdetésben is benne volt hogy udvari parkolási lehetőséggel. Az adásvételnél elhangzott hogy a szerződésbe a beállót nem lehet beleírni mert az igazából a garázs előtti nyomvonal, amúgy a társasház udvarában 3 szabad hely van, ezzel kell gazdálkodni (abból kettőt beépítettek játszótérnek.. ezt sem értem ki engedte, de oké). Gondoltam én ezzel sincs semmi gond, hiszen a garzonba nem állnak már be autóval, miért ne állhatnék ott ha megengedték.
Na most a beköltözés környékén a tulajok tulajdonképpen kijelentették hogy bekaphatom, nem állhatok be sehova, hiába lenne hely, ők terpeszkednek a garázsaik előtt. Pedig egy autójuk van. Most megálltam a lomis tároló előtt úgy hogy az ajtót ki lehessen nyitni, de már kaptam valami cetlit rá, és szinte biztos vagyok benne hogy ők azok. És látszólag hajthatatlanok, már egy kör vitám volt erről.
Szerintetek ennek bármilyen jogi úton neki lehet-e menni? Sajnos a hirdetés szövegét már wayback machine-ból sem tudom visszaszedni.

Tulajdonképpen megtévesztettek, csak nem tudom hogy ezzel bármit is el tudok-e érni azon kívül hogy sajnálkozunk?Társasház ...

-
DarkByte
addikt
1. A hirdetés szövege kikérhető a weboldaltól, az biztos.
2. Mindig az azámít, ami le van írva.
3. Kamerát raksz a kocsiba, és megnézed, ki pakolja a cetlit.
4. Mi van a társasház alapító okiratában az udvaron parkolásról?
5. Ha azt mondták, és ez nálad egy nagyon lényeges pont, miért nem irattad le velük?Az 5-ös pont fáj a legjobban és ezt sajnos én is tudom. És most beszéltem egy ügyvéd ismerősömmel, azt mondta hogy ennek ellentétjéről is jó lenne hogy lenne papír, de sajnos az sincs. Egyedüli kapaszkodó hogy ismerősöm ott volt az ügyvédnél tanuként és hallottam ami elhangzott.
De jobb lenne per nélkül megoldani mert az fél év és rengeteg pénz (amim most pont nincs).
-
Rick4
félisten
Van egy érdekes problémám.
Vettem ugye egy lakást, aminek a dupla garázsát az előző tulajok átalakították garzonnak, illetve van még egy garázsuk a házban amit lomtárolónak használnak. Garázst nem vettem a házzal. Amikor volt a szemle még az elején elmondták, hogy a dupla garázs elé lehet parkolni, nincs belőle semmi gond, és a hirdetésben is benne volt hogy udvari parkolási lehetőséggel. Az adásvételnél elhangzott hogy a szerződésbe a beállót nem lehet beleírni mert az igazából a garázs előtti nyomvonal, amúgy a társasház udvarában 3 szabad hely van, ezzel kell gazdálkodni (abból kettőt beépítettek játszótérnek.. ezt sem értem ki engedte, de oké). Gondoltam én ezzel sincs semmi gond, hiszen a garzonba nem állnak már be autóval, miért ne állhatnék ott ha megengedték.
Na most a beköltözés környékén a tulajok tulajdonképpen kijelentették hogy bekaphatom, nem állhatok be sehova, hiába lenne hely, ők terpeszkednek a garázsaik előtt. Pedig egy autójuk van. Most megálltam a lomis tároló előtt úgy hogy az ajtót ki lehessen nyitni, de már kaptam valami cetlit rá, és szinte biztos vagyok benne hogy ők azok. És látszólag hajthatatlanok, már egy kör vitám volt erről.
Szerintetek ennek bármilyen jogi úton neki lehet-e menni? Sajnos a hirdetés szövegét már wayback machine-ból sem tudom visszaszedni.

Tulajdonképpen megtévesztettek, csak nem tudom hogy ezzel bármit is el tudok-e érni azon kívül hogy sajnálkozunk?1. A hirdetés szövege kikérhető a weboldaltól, az biztos.
2. Mindig az azámít, ami le van írva.
3. Kamerát raksz a kocsiba, és megnézed, ki pakolja a cetlit.
4. Mi van a társasház alapító okiratában az udvaron parkolásról?
5. Ha azt mondták, és ez nálad egy nagyon lényeges pont, miért nem irattad le velük? -
martonx
veterán
Van egy érdekes problémám.
Vettem ugye egy lakást, aminek a dupla garázsát az előző tulajok átalakították garzonnak, illetve van még egy garázsuk a házban amit lomtárolónak használnak. Garázst nem vettem a házzal. Amikor volt a szemle még az elején elmondták, hogy a dupla garázs elé lehet parkolni, nincs belőle semmi gond, és a hirdetésben is benne volt hogy udvari parkolási lehetőséggel. Az adásvételnél elhangzott hogy a szerződésbe a beállót nem lehet beleírni mert az igazából a garázs előtti nyomvonal, amúgy a társasház udvarában 3 szabad hely van, ezzel kell gazdálkodni (abból kettőt beépítettek játszótérnek.. ezt sem értem ki engedte, de oké). Gondoltam én ezzel sincs semmi gond, hiszen a garzonba nem állnak már be autóval, miért ne állhatnék ott ha megengedték.
Na most a beköltözés környékén a tulajok tulajdonképpen kijelentették hogy bekaphatom, nem állhatok be sehova, hiába lenne hely, ők terpeszkednek a garázsaik előtt. Pedig egy autójuk van. Most megálltam a lomis tároló előtt úgy hogy az ajtót ki lehessen nyitni, de már kaptam valami cetlit rá, és szinte biztos vagyok benne hogy ők azok. És látszólag hajthatatlanok, már egy kör vitám volt erről.
Szerintetek ennek bármilyen jogi úton neki lehet-e menni? Sajnos a hirdetés szövegét már wayback machine-ból sem tudom visszaszedni.

Tulajdonképpen megtévesztettek, csak nem tudom hogy ezzel bármit is el tudok-e érni azon kívül hogy sajnálkozunk?Azért ez elég genyó dolog. A társasházakba az udvarba beállás amúgy is elég ingoványos terület, közösképviselőnél, lakógyűlésen lehetne felvetni, hogy akkor WTF.
Szerintem jogilag ennél többet nem tudsz tenni, bár vannak itt nálam jogilag képzettebb topik lakók. -
kraftxld
félisten
Van egy érdekes problémám.
Vettem ugye egy lakást, aminek a dupla garázsát az előző tulajok átalakították garzonnak, illetve van még egy garázsuk a házban amit lomtárolónak használnak. Garázst nem vettem a házzal. Amikor volt a szemle még az elején elmondták, hogy a dupla garázs elé lehet parkolni, nincs belőle semmi gond, és a hirdetésben is benne volt hogy udvari parkolási lehetőséggel. Az adásvételnél elhangzott hogy a szerződésbe a beállót nem lehet beleírni mert az igazából a garázs előtti nyomvonal, amúgy a társasház udvarában 3 szabad hely van, ezzel kell gazdálkodni (abból kettőt beépítettek játszótérnek.. ezt sem értem ki engedte, de oké). Gondoltam én ezzel sincs semmi gond, hiszen a garzonba nem állnak már be autóval, miért ne állhatnék ott ha megengedték.
Na most a beköltözés környékén a tulajok tulajdonképpen kijelentették hogy bekaphatom, nem állhatok be sehova, hiába lenne hely, ők terpeszkednek a garázsaik előtt. Pedig egy autójuk van. Most megálltam a lomis tároló előtt úgy hogy az ajtót ki lehessen nyitni, de már kaptam valami cetlit rá, és szinte biztos vagyok benne hogy ők azok. És látszólag hajthatatlanok, már egy kör vitám volt erről.
Szerintetek ennek bármilyen jogi úton neki lehet-e menni? Sajnos a hirdetés szövegét már wayback machine-ból sem tudom visszaszedni.

Tulajdonképpen megtévesztettek, csak nem tudom hogy ezzel bármit is el tudok-e érni azon kívül hogy sajnálkozunk?Kb tökmindegy, hogy mi volt a hírdetésben, az adásvételi meg a társasház szabályzata a lényeg.
Én mennék egy kört kezdésnek a közös képviselőnél is. -
DarkByte
addikt
Van egy érdekes problémám.
Vettem ugye egy lakást, aminek a dupla garázsát az előző tulajok átalakították garzonnak, illetve van még egy garázsuk a házban amit lomtárolónak használnak. Garázst nem vettem a házzal. Amikor volt a szemle még az elején elmondták, hogy a dupla garázs elé lehet parkolni, nincs belőle semmi gond, és a hirdetésben is benne volt hogy udvari parkolási lehetőséggel. Az adásvételnél elhangzott hogy a szerződésbe a beállót nem lehet beleírni mert az igazából a garázs előtti nyomvonal, amúgy a társasház udvarában 3 szabad hely van, ezzel kell gazdálkodni (abból kettőt beépítettek játszótérnek.. ezt sem értem ki engedte, de oké). Gondoltam én ezzel sincs semmi gond, hiszen a garzonba nem állnak már be autóval, miért ne állhatnék ott ha megengedték.
Na most a beköltözés környékén a tulajok tulajdonképpen kijelentették hogy bekaphatom, nem állhatok be sehova, hiába lenne hely, ők terpeszkednek a garázsaik előtt. Pedig egy autójuk van. Most megálltam a lomis tároló előtt úgy hogy az ajtót ki lehessen nyitni, de már kaptam valami cetlit rá, és szinte biztos vagyok benne hogy ők azok. És látszólag hajthatatlanok, már egy kör vitám volt erről.
Szerintetek ennek bármilyen jogi úton neki lehet-e menni? Sajnos a hirdetés szövegét már wayback machine-ból sem tudom visszaszedni.

Tulajdonképpen megtévesztettek, csak nem tudom hogy ezzel bármit is el tudok-e érni azon kívül hogy sajnálkozunk? -
ShadowX
őstag
Az semmi (persze ironikusan). Haverom vett egy lakást, ahonnan az előző lakók tartozása miatt kikötötték a villanyt. Fel akarta újítani a lakást, mielőtt másnak kiadja, így kifizette a fennálló tartozást. Erre kérdezte, hogy mikor tudják a villanyt visszakötni, hogy kezdhessék a munkákat. 90 napra tudtak időpontot adni
...azt hitte padlót fog. -
Gergello
addikt
ungarische 2016:
edf villanyszerelési munkák miatt 1 napig nincs áram a telepen.....
mellettünk gyártó, gépek állnak, új húsvéti ünneppel együtt ez már 1% kiesés a gazdaságbólnémetnek eldurran a fasza, ha 0,001% tud optimalizálni
Új hozzászólás Aktív témák
-
72100 - 72001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 73901 73900 - 73801 73800 - 73701 73700 - 73601 73600 - 73501 73500 - 73401 73400 - 73301 73300 - 73201 73200 - 73101 73100 - 73001 73000 - 72901 72900 - 72801 72800 - 72701 72700 - 72601 72600 - 72501 72500 - 72401 72400 - 72301 72300 - 72201 72200 - 72101 72100 - 72001 72000 - 71901 71900 - 71801 71800 - 71701 71700 - 71601 71600 - 71501 71500 - 71401 71400 - 71301 71300 - 71201 71200 - 71101 71100 - 71001 71000 - 70901 70900 - 70801 70800 - 70701 70700 - 70601 70600 - 70501 70500 - 70401 70400 - 70301 70300 - 70201 70200 - 70101 70100 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- OLED monitor topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Béta iOS-t használók topikja
- További aktív témák...
- HP ProDesk 600 G3 Mini +wifi és HP 600 G2 MT , félkonfig, bővítési opció, mini PC/NAS/HTPC alap
- Gyári Dell Akku Latitude 5280 5290 5480, 5490, 5491, 5495 5580, 5590, 5591 Precision 3520 3530
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i5 13600K 32GB DDR4 1TB SSD RTX 4070 Super 12GB Lian Li Vector V100R 650W
- Apple iPhone SE 2020 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Lenovo X13 Yoga WUXGA 2in1 Touch i5-1145G7 16GB 256GB Intel Iris XE W11 Pro Aktív Toll LTE Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



köszönöm.

Ahhoz elég, hogy leoldja a jeget, ne fagyjon vissza és belül ne párásodjon, ugyanakkor ahhoz kevés, hogy megrepessze a szélvédőt.

Vagy 3-4 amiben autó,amit nem használnak,nem állnak ki vele soha.Rá van pakolva etc. És szintén vagy 4,amit egyáltalán nem használnak!Fél évente megjelennek,pakolnak ezt-azt.Aztán huss megint fél évig.De egy sem kiadó,az nem.Mert használjuk


