Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
42100 - 42001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 43901 43900 - 43801 43800 - 43701 43700 - 43601 43600 - 43501 43500 - 43401 43400 - 43301 43300 - 43201 43200 - 43101 43100 - 43001 43000 - 42901 42900 - 42801 42800 - 42701 42700 - 42601 42600 - 42501 42500 - 42401 42400 - 42301 42300 - 42201 42200 - 42101 42100 - 42001 42000 - 41901 41900 - 41801 41800 - 41701 41700 - 41601 41600 - 41501 41500 - 41401 41400 - 41301 41300 - 41201 41200 - 41101 41100 - 41001 41000 - 40901 40900 - 40801 40800 - 40701 40700 - 40601 40600 - 40501 40500 - 40401 40400 - 40301 40300 - 40201 40200 - 40101 40100 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
bitpork
nagyúr
Azért kérdem mert érdekelne hogy tapasztalnak-é megnövekedett teher forgalmat ami nagy zajjal jár. A párom állítja hogy azt hallom, de nagyon nehezen akarom beismerni hogy ennyire nagyon hülye lennék

És tényleg meglehetősen hülye vagyok mert nem Rókusi hanem Római krt
József Atilla és a híd közötti szakasz. -
r0by
addikt
-
Rick4
félisten
-
bitpork
nagyúr
Lakik valaki a Rókusi krt mellett v közelében?
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Polemius
senior tag
-
bitpork
nagyúr
Mindigtv-hez keresnék lcd tv-be való conax modult.
skopy-t keresd meg, ő a tevés szaki.
-
polaroi8d
csendes tag
Sziasztok.
Elakarom adni az asztali gépem, de nem akarom újrarakni rajta a rendszert, van esetleg arra valamilyen megoldás, hogy minden személyes dolgot töröljek róla?

-
regvoltrossz
aktív tag
Mindigtv-hez keresnék lcd tv-be való conax modult.
-
RaPiDsHaRe
aktív tag
Sziasztok!
Szerintetek a holnapi nap folyamán melyik bolt lesz nyitva és lenne raktáron laptop-ba való HDD-jük?
-
Tim82
félisten
-
Rolly
veterán
egyik reggel mikor bekapcsoltam a laptopot kiírta, hogy nincs boot sector ... majd valami diagnosztikai cuccal (asszem pendriveról) kiderült, hogy a 128 gigás ssd-t pár 100-megásnak látja már csak a saját kingstone programja is... visszavittem gariba és a nagyker / forgalmazó se tudott vele semmit sem kezdeni így visszakaptam a pénzt... Kb 1,5-2 éve történt azután vett ssdm sincs már meg
... most egy samsung 830-ast használok de már érik a csere gondolata ... mert nagyobb ssd kellene...Attix: laptopban volt: ha kis tüske van akkor az nem csak az ssd nyírta volna ki

Ja Lenovo felhasználói tapasztalat:
Minap rosszul lettem és összeestem (vírusos nyavaja kapott el) és a földön lévő kinyitott Lenovo Thinkpad-ra estem - mivel 180-fokban kihajtható és elég masszív - így a gép 0 kárt szenvedett (kb 110-120 kilóval huppantam rá
) -
bb0t
őstag
-
Rick4
félisten
-
r0by
addikt
-
Tim82
félisten
-
Rick4
félisten
Tele van a net ingyenes bacup helyekkel, miért nem mentesz inkább? Amúgy meg az hogy történik meg, hogy az SSD üres? Aztán mentesz rá újra, és akkor már jó?
-
Attix82
addikt
Nincs olyan SSD termék amire azt lehet mondani, hogy nincs hibás vagy tönkrement darab. Ha ez így lenne, akkor a gyártó nem is vállalna garanciát rá mivel Ő 100% abban, hogy nem fog elhullani a terméke.
A másik dolog, hogy a környezetétől is függ, a tápra gondolok. Egy kis tüske a tápellátásba és annyi. De ez igaz az alaplapokra, memóriákra stb.
Nagyon fontos adatokból minél több másolat szükséges.
-
bb0t
őstag
Akit érdekel programozói állás az kérem írjon rám egy privátot a részletekért!
-
Rolly
veterán
ssd-vel kapcsolatban:
- kingstone ssd-t soha nem veszek többet egyszer elég volt, hogy egyik reggel üres ssd fogadott ... így elveszett kb 1 hónapnyi munkám ...
használt ár kb a bruttó ár 50-66% között reális szerintem - ha van gari akkor 70-80% között is lehet.
-
tisn
veterán
-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
bitpork
nagyúr
Én ezen nem tudok nevetni. Komolyan néha szeretnék *** lenni hogy ne kelljen elmondani magamról h magyar vagyok. Autóvásárlásban is ilyen a nép: kő kevés km meg a szervizkönyv, de ha megvan akkor b@sszák szervizeltetni pláne nem vezetik
Rosszabbak vagyunk mint a nagy átlag, ez van.[ Módosította: Barthezz2 ] -
ST05
őstag
-
DarkByte
addikt
-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
Természetesen gari nélkül 7-et adok érte, ha 14 az új 3 év garival. Ha már mindenféle egyértelmű konklúzió helyett konkrét számokra kérdeztél.
És a tények tükrében szerintem korrekt az ajánlat. 
-
bb0t
őstag
A tuningos nevű SSD -5mp placebo a bootidőnél
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

-
ST05
őstag
oc-sek köreben jó ismerős<-- Hány %-ot lehet húzni a vezérlőn?

Maradjunk annyiban, mindenki azt vesz amit akar, de az én sokéves 96GB-os V200-asom a mai napig hiba nélkül üzemel más gépében, és az se volt drága.. Amúgy itt egy teszt ahol épp ezt a két modellt tesztelik. Ciki vagy sem, de ugyanaz az SF-2281-es vezérlő van benne, mint a Corsair-ben.
Az élettartamról meg annyit, hogy itt valahol már számolgatták, és alapból tizenévekről volt szó..."Maradjunk annyiban"? mennyiben? mennyit adsz érte?
és a kingstont mennyiért adod?
tesztek nem érdekellnek köszi, én hirdettem ,Te rá érdeklődtél
-
Rick4
félisten
-
azbest
félisten
-
Rick4
félisten
Ahogy a többiek lassan nyugovóra térnek, úgy jön vissza szép lassan a sávszél..

-
ebegab92
senior tag
oc-sek köreben jó ismerős<-- Hány %-ot lehet húzni a vezérlőn?

Maradjunk annyiban, mindenki azt vesz amit akar, de az én sokéves 96GB-os V200-asom a mai napig hiba nélkül üzemel más gépében, és az se volt drága.. Amúgy itt egy teszt ahol épp ezt a két modellt tesztelik. Ciki vagy sem, de ugyanaz az SF-2281-es vezérlő van benne, mint a Corsair-ben.
Az élettartamról meg annyit, hogy itt valahol már számolgatták, és alapból tizenévekről volt szó...A 60 GB-os Kingston V+200-asomban is ugyanez a vezérlő van, aztán ez is gyors
A 64 GB-os Samu 830-asom tavaly szeptemberben lett 1 éves, most van rajta 2.28 TB. Én átlag 150 GB-okat írok havonta, nem tudom, hogy ez milyen "eredménynek" számít 
Használatra a 2 szinte ugyanolyan gyors, csak benchmarkoknál lehet összeméregetni őket, mezei használat közben szinte semmi sem lehet észrevenni. Ám a legtutibb, ha megveszi mindenki az 1 TB-os Samsung 840 EVO-t. Gyors is meg sok hely is van rajta![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Rick4
félisten
4,9 TB
Rick4:[link]
ez szinkron NAND, 2millio üzemórával, elnyűhetetlen , Sf2281 vezérlővel marha stabil, és gyors oc-sek köreben jó ismerős, gondolom a fentiek miatt.. erről csak jót tudok mondani, kingstont nem ismerem
Árukat csak 120 as újként tudom osszehasonlitani, king300 21k, egy gyengébb cors LS 27k, forceGT 33k.
érdekességképp ,ez is 33k volt újként nem mintha ez befolyásolná a vételárat...
v300 a gari idején belül elfogy, míg egy GT 3 év mulva is u.olyan fürge bootdisk lesz
szvsz nem bántani akarom a kingston komoly gyártó, nekik is vannak drágább komlyabb ssd-i is, de tudvalevő az "alsó kingston-oknál még a becsődolt ocz-tól is érdemesebb lehet ssd-t választani
mint azt az áruk is mutatja 
runs both random and sequential read and write tests with it while changing the data I/O size in the process. The results are a good look at overall drive performance
pici alku sincs kizárva, attol mert 990 végződik még nem fix

oc-sek köreben jó ismerős<-- Hány %-ot lehet húzni a vezérlőn?

Maradjunk annyiban, mindenki azt vesz amit akar, de az én sokéves 96GB-os V200-asom a mai napig hiba nélkül üzemel más gépében, és az se volt drága.. Amúgy itt egy teszt ahol épp ezt a két modellt tesztelik. Ciki vagy sem, de ugyanaz az SF-2281-es vezérlő van benne, mint a Corsair-ben.
Az élettartamról meg annyit, hogy itt valahol már számolgatták, és alapból tizenévekről volt szó... -
Syl
nagyúr
Hogy miért esik (majdnem) mindenki hasra az SSD-re felírt adatoktól, nem értem.
Oké, a hivatalos dumát ismerem, de gyakorlatban még nem láttam döglött SSD-t. A jelenlegi samsungom kicsit túl van az egy éven, egyetlen meghajtó a gépben, tehát nincs kímélve, de köszöni szépen jól van. -
FoxiestFox
félisten
-
bb0t
őstag
v300-ból én is vettem eddig ötöt, jajj nekem

-
FoxiestFox
félisten
4,9 TB
Rick4:[link]
ez szinkron NAND, 2millio üzemórával, elnyűhetetlen , Sf2281 vezérlővel marha stabil, és gyors oc-sek köreben jó ismerős, gondolom a fentiek miatt.. erről csak jót tudok mondani, kingstont nem ismerem
Árukat csak 120 as újként tudom osszehasonlitani, king300 21k, egy gyengébb cors LS 27k, forceGT 33k.
érdekességképp ,ez is 33k volt újként nem mintha ez befolyásolná a vételárat...
v300 a gari idején belül elfogy, míg egy GT 3 év mulva is u.olyan fürge bootdisk lesz
szvsz nem bántani akarom a kingston komoly gyártó, nekik is vannak drágább komlyabb ssd-i is, de tudvalevő az "alsó kingston-oknál még a becsődolt ocz-tól is érdemesebb lehet ssd-t választani
mint azt az áruk is mutatja 
runs both random and sequential read and write tests with it while changing the data I/O size in the process. The results are a good look at overall drive performance
pici alku sincs kizárva, attol mert 990 végződik még nem fix

Jaj, akkor a 14.8k-ért újonnan vett V300-am meghal gari idején belül?

Hint: NEM.
-
ST05
őstag
4,9 TB
Rick4:[link]
ez szinkron NAND, 2millio üzemórával, elnyűhetetlen , Sf2281 vezérlővel marha stabil, és gyors oc-sek köreben jó ismerős, gondolom a fentiek miatt.. erről csak jót tudok mondani, kingstont nem ismerem
Árukat csak 120 as újként tudom osszehasonlitani, king300 21k, egy gyengébb cors LS 27k, forceGT 33k.
érdekességképp ,ez is 33k volt újként nem mintha ez befolyásolná a vételárat...
v300 a gari idején belül elfogy, míg egy GT 3 év mulva is u.olyan fürge bootdisk lesz
szvsz nem bántani akarom a kingston komoly gyártó, nekik is vannak drágább komlyabb ssd-i is, de tudvalevő az "alsó kingston-oknál még a becsődolt ocz-tól is érdemesebb lehet ssd-t választani
mint azt az áruk is mutatja 
runs both random and sequential read and write tests with it while changing the data I/O size in the process. The results are a good look at overall drive performance
pici alku sincs kizárva, attol mert 990 végződik még nem fix

-
Valkűr
addikt
Nálam Északi városrész, 80/25 digi... De rendszerint ettől meg több, utóbbi időben 100 is megvan a letöltés...
-
bb0t
őstag
-
HuMarc
veterán
-
ShadowX
őstag
DiGis hetek óta szarakodik felsővároson. Összebeszéltek.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nálam tökéletes Vajda utcában. Koppkopp...
-
bb0t
őstag
Force-GT 60GB SSD kiválóságom eladnám ,dobozában, természetesen 100/100 as
15990.- Ft-ért
Gryphon lapom 45ről számlás ipon, ez a 10k értékű páncéljával : együtt 43 ért vihető szegeden, még úgy kb a héten, aztán megy fel bp-re

Szerintem is kicsit drága, mennyi a felírt adat?
-
Rick4
félisten
Force-GT 60GB SSD kiválóságom eladnám ,dobozában, természetesen 100/100 as
15990.- Ft-ért
Gryphon lapom 45ről számlás ipon, ez a 10k értékű páncéljával : együtt 43 ért vihető szegeden, még úgy kb a héten, aztán megy fel bp-re

Mennyivel lehet jobb SSD ez, mint egy 60-as Kingston V300-as? Csak azért kérdem, mert a SV300S37A/60G típus újonnan 14K, és számla, gari is van hozzá. Adatokban gyak ugyanaz...
-
adequate_cou
senior tag
-
Rick4
félisten
T-home kábelnet másnál is hasít? 120/10-es ilyen:

-
ST05
őstag
Force-GT 60GB SSD kiválóságom eladnám ,dobozában, természetesen 100/100 as
15990.- Ft-ért
Gryphon lapom 45ről számlás ipon, ez a 10k értékű páncéljával : együtt 43 ért vihető szegeden, még úgy kb a héten, aztán megy fel bp-re

-
lugosi
MODERÁTOR
-
FoxiestFox
félisten
Ja, én is.. de én nem is megyek olyan sok ember közé..

-
bb0t
őstag
Akkor mi antiszociálisak vagyunk?
Nem tudom, de van rá némi esély!
Csak a magam részéről tudok nyilatkozni és nálam mutatkoznak néha jelek.
Persze azért nem az a típus vagyok aki 8 ember társaságában is a telefonját nyomkodja.azbest: Ezt még eddig okkal nem mondták.

-
azbest
félisten
-
Syl
nagyúr
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Syl
nagyúr
Város a városban design

Én például úgy képzelném el, hogy kalandpark kialakítás is lenne benne. Pl: kötélpályán leereszkedni a 3.ról az 1.re, vagy középen egy nagy mászóka lenne tele szivaccsal, amiről fel lehetne kapaszkodni egészen a 3. szintre. Esetleg egy nagy csúszda is lehetne valamerre
Meg az igazi kaland kedvéért néha be lehetne engedni egy-két oroszlánt is

-
totya694
őstag
Város a városban design

Én például úgy képzelném el, hogy kalandpark kialakítás is lenne benne. Pl: kötélpályán leereszkedni a 3.ról az 1.re, vagy középen egy nagy mászóka lenne tele szivaccsal, amiről fel lehetne kapaszkodni egészen a 3. szintre. Esetleg egy nagy csúszda is lehetne valamerre
Az is egy "kalandtúra" ha valami kis üzletben veszel valamit ami mondjuk fél év múlva bedöglik és szeretnéd a garanciát érvényesíttetni de az ég egy adta világon senki sem tud arról a kis már rég megszűnt üzletről semmit ahonnan vetted a terméket.
A tériszonyos embereknek cseppet sem "kalandos" az üvegezett korlát sem
-
SirRasor
addikt
Város a városban design

Én például úgy képzelném el, hogy kalandpark kialakítás is lenne benne. Pl: kötélpályán leereszkedni a 3.ról az 1.re, vagy középen egy nagy mászóka lenne tele szivaccsal, amiről fel lehetne kapaszkodni egészen a 3. szintre. Esetleg egy nagy csúszda is lehetne valamerre
-
totya694
őstag
Én csak 1x voltam az árkádba szét nézni és nem is hiszem,hogy megyek többször.
A sok kis üzlet egy nagy objektumba nekem soha nem jött be.
-
Polemius
senior tag
-
lugosi
MODERÁTOR
Én mostanában hogy szabin voltam, elég sokat megfordultam az árkádban és szerintem ez totál nem igaz. Részben járnak külföldiek is, de amit írsz az nem igaz.
-
Polemius
senior tag
"Van itt pénz!"
Ha valaki nyitott füllel jár, akkor hamar észreveszi, hogy a szegedi bevásárlóközpontokban, hiperekben leginkább külföldiek vásárolgatnak (sz@r a forint). Én például csak pick-pack pontba vagy könyvesboltba megyek néhanap az árkádba.
-
FoxiestFox
félisten
-
bb0t
őstag
Ha az antiszociálisak olvasnak, a szociálisak írnak?

Az olvasás nem ellentéte az írásnak.
Úgy egyre megy -
FoxiestFox
félisten
-
bb0t
őstag
Megérkeztek a privátok?

Úgy vélem, hogy ilyen tájt csak a leginkább antiszociális kockák olvassák a ph-t

-
FoxiestFox
félisten
-
bb0t
őstag
eddig volt annyi eszem, hogy ne említsem

-
FoxiestFox
félisten
-
bb0t
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
bb0t
őstag
Engem nem zavar. Boldog új évet, srácok / lányok (azok nem járnak ide
)én járok!
-
pepe091
MODERÁTOR
Boldog új évet mindenkinek!

-
FoxiestFox
félisten
-
Syl
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
Beszarás! 17 óra óta folyamatos a tűzijáték...erre van péz...
-
maláj
addikt
BÚÉK csajok


-
mimi82
aktív tag
-
tipuka
addikt
BUÉK mindenkinek!
1 kis mulatós 
-
FoxiestFox
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
-
martonx
veterán
-
macilaci78
nagyúr
Bújjék Mindenkibe!

-
lugosi
MODERÁTOR
Közhely, hogy évről évre gyengébb a szilveszteri tv műsor (tudom, miért nézek tévét), de ez a mostani szerintem az abszolút negatív rekord, mióta jegyzem ezeket.
Nem panaszkodásképp, elfoglalom magam mással, csak a jegyzőkönyv kedvéért
Új hozzászólás Aktív témák
-
42100 - 42001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 43901 43900 - 43801 43800 - 43701 43700 - 43601 43600 - 43501 43500 - 43401 43400 - 43301 43300 - 43201 43200 - 43101 43100 - 43001 43000 - 42901 42900 - 42801 42800 - 42701 42700 - 42601 42600 - 42501 42500 - 42401 42400 - 42301 42300 - 42201 42200 - 42101 42100 - 42001 42000 - 41901 41900 - 41801 41800 - 41701 41700 - 41601 41600 - 41501 41500 - 41401 41400 - 41301 41300 - 41201 41200 - 41101 41100 - 41001 41000 - 40901 40900 - 40801 40800 - 40701 40700 - 40601 40600 - 40501 40500 - 40401 40400 - 40301 40300 - 40201 40200 - 40101 40100 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- 277 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- Lenovo Legion 9 16" 3.2K Mini LED Laptop! i9-13980HX / RTX 4090 / 32GB DDR5 / 2TB NVMe! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Zephyrus G14 2024 Gamer notebook - R9 8945HS 32GB DDR5 1TB SSD RTX 4070 8GB
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Red -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5401, 90% AKKSI
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




)






![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



