Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
32100 - 32001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 33901 33900 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 31901 31900 - 31801 31800 - 31701 31700 - 31601 31600 - 31501 31500 - 31401 31400 - 31301 31300 - 31201 31200 - 31101 31100 - 31001 31000 - 30901 30900 - 30801 30800 - 30701 30700 - 30601 30600 - 30501 30500 - 30401 30400 - 30301 30300 - 30201 30200 - 30101 30100 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Attix82
addikt
-
ST05
őstag
-
ST05
őstag
-
Attix82
addikt
-
ST05
őstag
Mi lett a jogsival?
aztmondták úgy másfél éve, adjam le pihenni, úgy egy másfél évre

(pedig már 10 éves jogsi volt, és szűz )
Most jár le hamarosan a büntim, és úgy hallottam, hogy majdnem annyik ezek a pótvizsgák vagy mik,
mintha komplett jogsit tennék , úgyhogy "fájni fog" -
tajcsi
őstag
Egy ismerősnek kellene thermalright T-Rad2 hűtő. Akinek van jelentkezzen. Adok érte cserébe egy laptop kijelzőt. Meg egy kis dzsonikesht...

-
r3dsnake
nagyúr
Van valakinek jól működő 1gb-os pendrive-ja sörért/csokiért cserébe?

-
viperabácsi
addikt
-
totya694
őstag
-
ST05
őstag
-
Rawulf
őstag
Ha hazaértem, akkor megkapjátok a magatokét.
Most táblagépeket kell hegesztenem a melóhelyen.
-
totya694
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rawulf
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rawulf
őstag
Voilá:
http://hardverapro.hu/apro/kinai_hangkartyak_az_eu-bol_csak_rendelesre_szemel/friss.htmlMielőtt a vihar elmosná a netemet, gyorsan kitettem.

-
Rolly
veterán
azért a játékgépnél pár 10 cég volt érintett ... míg a pia kapcsán 80.000 cég lesz érintett... ha csak az ott dolgozók / rokonok beintenek akkor az - szerintem - cirka 1 millió szavazat ...

-
Rawulf
őstag
Hölgyeim és uraim... pár óra múlva "hivatalosan is" elkezdem a Tempotec hangkeltőket árulni a hardveraprón.

-
lugosi
MODERÁTOR
Semmilyen, nem lesz itt se semmi.
Teljesen így gondolom én is. Lópikula se lesz, amikor a manyup pénzek eltűntek a süllyesztőben, kicsit pampogtak páran de igazából már mindenki leszarta. Itt már mindent lehet. És meg is csinálnak mindent, ha már egyszer lehet.

-
Rawulf
őstag
-
madstunt
addikt
igy van, lesz zsortolodes meg hasonlok, de nem lesz ebbol palotaforradalom.
Amugy is csak vedik a kisvallalkozasokat, megvedik oket a haszon komoly terhetol -
Rawulf
őstag
a cigin a 4% miatt nem problémáztak bizonyos körök (pl kocsmák is sok helyen már nem árulták mert nem érte meg) viszont a pián jelentős haszon van forgalmazó / nagyker / kisker - kocsma szinten is ... ha ezt is állami koncessziós dolog alá akarják terelni akkor abból nagy balhé lesz
és cirka az ország piával foglalkozó cégeinek felének csődjével is járhat ... Ez most túl nagy falat ... Persze ha 14-ben nyer a fidesz akkor átgondolják majd még ezt ...Amit én tudok ott nem a cigihez hasonló rendszer vetődött fel hanem, forgalmazói kvóta rendszer. Azaz pl a Bols pályázna / fizetne x millió liter kvótáért és így az állam ennyit engedne neki eladni ... Persze semmi sem biztos.
De nyugtasson meg mindenkit az, hogy ha valami probléma merül fel és megszületik az akarat, a probléma elhárítására akkor 1 nap alatt megoldható a törvény szövegezése / vitája / elfogadása. Tehát szerencsénkre gyors demokrácia alakult ki hazánkban. S mint tudjuk az idő pénz ...
Jól látod Rolly. Ha nyernek, akkor a piát falja be a kisgömböc pocija legközelebb.
Szívesen nem értenék egyet Rick4-gyel, de sajnos birka nép a magyar... a többség nagy része éhen döglik itthon, vagy irány nyugat...
-
Rick4
félisten
a cigin a 4% miatt nem problémáztak bizonyos körök (pl kocsmák is sok helyen már nem árulták mert nem érte meg) viszont a pián jelentős haszon van forgalmazó / nagyker / kisker - kocsma szinten is ... ha ezt is állami koncessziós dolog alá akarják terelni akkor abból nagy balhé lesz
és cirka az ország piával foglalkozó cégeinek felének csődjével is járhat ... Ez most túl nagy falat ... Persze ha 14-ben nyer a fidesz akkor átgondolják majd még ezt ...Amit én tudok ott nem a cigihez hasonló rendszer vetődött fel hanem, forgalmazói kvóta rendszer. Azaz pl a Bols pályázna / fizetne x millió liter kvótáért és így az állam ennyit engedne neki eladni ... Persze semmi sem biztos.
De nyugtasson meg mindenkit az, hogy ha valami probléma merül fel és megszületik az akarat, a probléma elhárítására akkor 1 nap alatt megoldható a törvény szövegezése / vitája / elfogadása. Tehát szerencsénkre gyors demokrácia alakult ki hazánkban. S mint tudjuk az idő pénz ...
ha ezt is állami koncessziós dolog alá akarják terelni akkor abból nagy balhé lesz
Mesélj már, mikor a milliárdokat hozó szerencsejáték üzletágat egyik napról a másikra ellehetetlenítették, mindenféle kiút, megoldás, haladék nélkül, milyen balhé volt? Semmilyen, nem lesz itt se semmi.
-
Rolly
veterán
a cigin a 4% miatt nem problémáztak bizonyos körök (pl kocsmák is sok helyen már nem árulták mert nem érte meg) viszont a pián jelentős haszon van forgalmazó / nagyker / kisker - kocsma szinten is ... ha ezt is állami koncessziós dolog alá akarják terelni akkor abból nagy balhé lesz
és cirka az ország piával foglalkozó cégeinek felének csődjével is járhat ... Ez most túl nagy falat ... Persze ha 14-ben nyer a fidesz akkor átgondolják majd még ezt ...Amit én tudok ott nem a cigihez hasonló rendszer vetődött fel hanem, forgalmazói kvóta rendszer. Azaz pl a Bols pályázna / fizetne x millió liter kvótáért és így az állam ennyit engedne neki eladni ... Persze semmi sem biztos.
De nyugtasson meg mindenkit az, hogy ha valami probléma merül fel és megszületik az akarat, a probléma elhárítására akkor 1 nap alatt megoldható a törvény szövegezése / vitája / elfogadása. Tehát szerencsénkre gyors demokrácia alakult ki hazánkban. S mint tudjuk az idő pénz ...
-
tixem
addikt
-
veze
őstag
-
pilóta
nagyúr
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Valaki kisegítene egy joyjal? 1-2 hétig kellene. Béta teszten vagyok a World of Warplans-szel, és kipróbálnám joyjal is. Előre is kösz!

-
lugosi
MODERÁTOR
Szerintem az a panasonic nagyon jó vétel, de tényleg van 18e-ért optikai stabilizátoros gép ott ahol én mondtam: [link]
Mondjuk nem az én színem, de biztos van belőle másik is. Csak azt akartam ezzel mondani hogy megdöbbentett hogy ebbe az ársávba bejöttek az optikai stabilizátoros gépek.
Nem tudtam, hogy fényképezővel is foglalkoztok, írok egy privátot.
Attix írta is közben privátban, kiderítette közben a gyártó weboldalán hogy valószínű az edigital elírta, és az általam linkelt gépben SINCS optikai stabilizátor!
-
totya694
őstag
Úgy látom kicsit ki kell fejtenem bővebben a tapasztalataimat.
Sógorom külföldön él és állandóan a hazai változásokra kíváncsi így senki ne lepődjön meg a fényképezők db számán.
-első gép egy Canon PowerShot A510 kb. 2 éves korára elektronikája behülyült(hol fotózott hol nem,aksikat leszívta,vaku behalt)
-második egy Nikon coolpix L19 itthon vásárolt gép (szintén elektronika hibás lett hasonló bajokkal mint az első)
-harmadik egy nyeremény gép volt Fujifilm Finepix Z (ezt nagyon szerettem jó kis gép volt lapos aksival mint a telókba és jó energia gazdálkodással sógorom kis fia daccból belevágta a fürdő medencéjébe azonnal ki lett kapva aksi ki stb. meghalt ez is)
-negyedik ha már jól bevált a kis Fuji Finepix Z akkor lett még 1 véve abból kiindulva,hogy legalább 2 aksi lesz az újhoz (ami 5000Ft körül van) és 17~19k a gép ára)Az újba fél év után behalt az aksi és természetesen a régi aksija meg már "elöregedett"Ott tartok hogy az én 1999-be gyártott fényképezőm(kodak DC240) amibe 4db ceruza aksi kell és 2008-ba vettem aksistól amiket úgy 3 havonta kell tölteni napi 1-2 kép elsütése mellett(80-90%-ba vakus képek) ez vált be.Csak öreg,csúnya, nagy nehéz gép és vinni én sem szeretem.
-
Hakuoro
aktív tag
Eladó pár cucc:
Félig hibás Foxconn lap (bootol, csak melegíti a procikat, valószínűleg kondicserére szorul)
Geforce 4 440MX (64bit) DVI
König hangkártya 7.1 PCI (alaplapihoz képest jó hangja van)
Celeron 330 (s478)
Mobil P3 700 Mhz (SL3Z8)
Celeron 420 csere egy kis kétmagosra -
lugosi
MODERÁTOR
Szerintem az a panasonic nagyon jó vétel, de tényleg van 18e-ért optikai stabilizátoros gép ott ahol én mondtam: [link]
Mondjuk nem az én színem, de biztos van belőle másik is. Csak azt akartam ezzel mondani hogy megdöbbentett hogy ebbe az ársávba bejöttek az optikai stabilizátoros gépek.
Nem tudtam, hogy fényképezővel is foglalkoztok, írok egy privátot.
-
sp3rhead
tag
Sziasztok! ráér valaki ma egy 5 perces forrasztásra Szegeden belül?

-
Rawulf
őstag
-
ErőVarázsló
aktív tag
Eladó cuccok:
-számítógép asztal 10k 120cm nagyon jó elosztás és szellőzés
-iró/számítógép asztal: 2k (régi)
-HP LJ 4050N lan + ltp+usb nyomi + egy használt + egy új toner (kb 12000 oldalra elég lesz) ár megegyezés alapján
-Zalman Resevoator II (220V) + 4m csövezés + réz lga1155/6/1366/775 blokk + vga blok + 478 tartalék blokk + ajándék pumpa (összes olyan 70-100 között) 40k lenne az ára azonnal vihető -
FoxiestFox
félisten
Nálunk pl 1db kodak és 2db Fujifilm fényképező döglött be.A Kodak DC240-esem meg 1999 óta tökéletesen dolgozik.3 évnél többet a "neves" gép sem fog tovább menni ha csak nem a felső kategóriából származik.
Bátyám nagyon szeret fotózni vett egy 90k-s fényképezőt de az óta is szidja...lugosi: Az ALDI már több év tizeddel ez előtt is egy nagy áruház lánc volt a Németeknél és mindig is forgalmazott műszaki cuccokat.Csak leginkább MEDION névvel illették a kimondottan nekik gyártott pl.PC-ket amikben MSI,ECS alaplapok voltak.
Nekem egy Fuji S5800-am volt 3 évig (és már használtan vettem), kapott nagyon sokat, a földtől is, használtam -20 foktól +40-ig, nem volt gond vele.
Szerintem ezek a mai bridge gépek eléggé bírják, kompakttal nincs tapasztalatom, slr-ek meg alepvető hogy erre is vannak kitalálva, erős váz, stbAz eszmecseréhez annyit, hogy én sem venném azt a Mediont..
-
totya694
őstag
Egyik ismerősömnek motorhibás volt a bmw-je. Ettől még a bmw nem szar (szerintem).
Nagy nevek is elromolhatnak ez egyértelmű. Fényképezőgépeknél egyik legmeghatározóbb dolog az objektív, és az szerintem nem mindegy hogy medion vagy esetleg fujinon, nikkor, canon vagy valami ilyesmi. A szenzor sem mindegy, a három felsorolt gyártó mind rendelkezik érdekes technológiákkal, a mediont meg nem tudom, hogy miből, milyen generációt használ.
Az, hogy Németországban milyen kultúrája van egy áruházláncnak, a tapasztalatom szerint köszönő viszonyban sincs azzal, hogy itthon ugyanez hogy történik.
Én azt gondolom, hogy ha ugyanannyiért kaphatok egy speciálisan erre szakosodott cégtől egy terméket (ami mellesleg többet is tud, pl optikai képstabilizátor, ami nem mindegy azért) meg egy mediontól, akkor szerintem ez egyértelmű választás.
Én már inkább nézném a 3 év garanciát,ceruza aksit egyen,SD kártya.
Más ként gondoljuk de ez így természetes. -
Attix82
addikt
Egyik ismerősömnek motorhibás volt a bmw-je. Ettől még a bmw nem szar (szerintem).
Nagy nevek is elromolhatnak ez egyértelmű. Fényképezőgépeknél egyik legmeghatározóbb dolog az objektív, és az szerintem nem mindegy hogy medion vagy esetleg fujinon, nikkor, canon vagy valami ilyesmi. A szenzor sem mindegy, a három felsorolt gyártó mind rendelkezik érdekes technológiákkal, a mediont meg nem tudom, hogy miből, milyen generációt használ.
Az, hogy Németországban milyen kultúrája van egy áruházláncnak, a tapasztalatom szerint köszönő viszonyban sincs azzal, hogy itthon ugyanez hogy történik.
Én azt gondolom, hogy ha ugyanannyiért kaphatok egy speciálisan erre szakosodott cégtől egy terméket (ami mellesleg többet is tud, pl optikai képstabilizátor, ami nem mindegy azért) meg egy mediontól, akkor szerintem ez egyértelmű választás.
-
lugosi
MODERÁTOR
Nálunk pl 1db kodak és 2db Fujifilm fényképező döglött be.A Kodak DC240-esem meg 1999 óta tökéletesen dolgozik.3 évnél többet a "neves" gép sem fog tovább menni ha csak nem a felső kategóriából származik.
Bátyám nagyon szeret fotózni vett egy 90k-s fényképezőt de az óta is szidja...lugosi: Az ALDI már több év tizeddel ez előtt is egy nagy áruház lánc volt a Németeknél és mindig is forgalmazott műszaki cuccokat.Csak leginkább MEDION névvel illették a kimondottan nekik gyártott pl.PC-ket amikben MSI,ECS alaplapok voltak.
Egyik ismerősömnek motorhibás volt a bmw-je. Ettől még a bmw nem szar (szerintem).
Nagy nevek is elromolhatnak ez egyértelmű. Fényképezőgépeknél egyik legmeghatározóbb dolog az objektív, és az szerintem nem mindegy hogy medion vagy esetleg fujinon, nikkor, canon vagy valami ilyesmi. A szenzor sem mindegy, a három felsorolt gyártó mind rendelkezik érdekes technológiákkal, a mediont meg nem tudom, hogy miből, milyen generációt használ.
Az, hogy Németországban milyen kultúrája van egy áruházláncnak, a tapasztalatom szerint köszönő viszonyban sincs azzal, hogy itthon ugyanez hogy történik.
Én azt gondolom, hogy ha ugyanannyiért kaphatok egy speciálisan erre szakosodott cégtől egy terméket (ami mellesleg többet is tud, pl optikai képstabilizátor, ami nem mindegy azért) meg egy mediontól, akkor szerintem ez egyértelmű választás.
-
Attix82
addikt
Rögtön vihető, új bontatlan termékek: [link]
Maxell Color Budz Orange
Fülhallgató, 2.0, 3.5mm, Orange Gyártói cikkszám: 303360.01.CN Garancia: 12 hónapBruttó érték: 597 Ft
M-Tech MT-709 USB Black
Gamepad Gyártói cikkszám: MT-709 Garancia: 12 hónapBruttó érték: 1 067 Ft
Gigabyte GE-C420A-C2 (bulk) 12V@336 Watt !
420W, 1xFAN, 12cm, Aktív PFC Gyártói cikkszám: GE-C420A-C2 Garancia: 24 hónapBruttó érték: 6 373 Ft
Western Digital 1TB 7200rpm SATA-600 64MB Green WD10EZRX
Gyártói cikkszám: WD10EZRX Garancia: 24 hónapBruttó érték: 17 054 Ft
-
maláj
addikt
-
totya694
őstag
Nálunk pl 1db kodak és 2db Fujifilm fényképező döglött be.A Kodak DC240-esem meg 1999 óta tökéletesen dolgozik.3 évnél többet a "neves" gép sem fog tovább menni ha csak nem a felső kategóriából származik.
Bátyám nagyon szeret fotózni vett egy 90k-s fényképezőt de az óta is szidja...lugosi: Az ALDI már több év tizeddel ez előtt is egy nagy áruház lánc volt a Németeknél és mindig is forgalmazott műszaki cuccokat.Csak leginkább MEDION névvel illették a kimondottan nekik gyártott pl.PC-ket amikben MSI,ECS alaplapok voltak.
-
lugosi
MODERÁTOR
Az ALDI egy élelmiszerlánc, nem? Szerintem nem prioritás náluk a fotótermékekhez való hozzáértés, se a fotótermékek minősége. A parizerben meg a virsliben biztos jók, de elektronikát nem ott vennék. Szerintem fotótermékek terén pl Medion és Fuji nem egy kategória.
Tixem: edigital oldala, kompakt gépek, ár szerint növekvő.
-
CSorBA
őstag
Akkor ezért volt saras az autó: Sáros eső hullott

-
Rawulf
őstag

Esik-esik-esik-esik...

-
bolcsodal
addikt
Ez a nagyon rossz vicc kategória. Fényképezőgépet fényképezőgépgyártótól érdemes venni, ez alól talán nagyon kevés kivétel van. De ezt akkor se.
Egy fényképezőgépgyártótól származó olcsó kompaktot vegyél szerintem inkább. Az se baj, ha használt.
A saját akku nem mindig előny szerintem, és drágítja is az árat mindenképpen.Gyorsan benéztem az egyik nagy digitális fotós cikkeket (is) áruló oldalra, 6 neves gyártótól származó típust találtam 20 ezer alatt. A legolcsóbb ráadásul 90 ft-tal olcsóbb is volt mint amit linkeltél

Optikai stabilizátor, jó nagylátószög és egyedi akku van benne. Ja neves gyártó terméke. Szóval szerintem azt érdemesebb inkább.
Érdekes szerintem ebben az árkategóriában nem érdemes a használtakat nézni, így hogy 20 ezer alá bejöttek az optikai stabilizátoros gépek.
A Medion termékek miatt gondoltam, hogy nem lehet olyan szar ez a cucc sem, ha az ALDI forgalmazza.

De lehet igazad van.
-
tixem
addikt
Ez a nagyon rossz vicc kategória. Fényképezőgépet fényképezőgépgyártótól érdemes venni, ez alól talán nagyon kevés kivétel van. De ezt akkor se.
Egy fényképezőgépgyártótól származó olcsó kompaktot vegyél szerintem inkább. Az se baj, ha használt.
A saját akku nem mindig előny szerintem, és drágítja is az árat mindenképpen.Gyorsan benéztem az egyik nagy digitális fotós cikkeket (is) áruló oldalra, 6 neves gyártótól származó típust találtam 20 ezer alatt. A legolcsóbb ráadásul 90 ft-tal olcsóbb is volt mint amit linkeltél

Optikai stabilizátor, jó nagylátószög és egyedi akku van benne. Ja neves gyártó terméke. Szóval szerintem azt érdemesebb inkább.
Érdekes szerintem ebben az árkategóriában nem érdemes a használtakat nézni, így hogy 20 ezer alá bejöttek az optikai stabilizátoros gépek.
ez engem is érdekelne
topikot ha linkelnéd, köszi -
lugosi
MODERÁTOR
Meghalt a korábbi kompaktom...eszi az akkukat.
Szerintetek ezzel érdemes foglalkozni, vagy vicc kategória?
ALDI-s MAGINON Digitális fényképezőgép Z1600 18K minden földi jóval, egyedi akkuval.
Mi lehet a megfelelő Nikon, Olympus?
Ez a nagyon rossz vicc kategória. Fényképezőgépet fényképezőgépgyártótól érdemes venni, ez alól talán nagyon kevés kivétel van. De ezt akkor se.
Egy fényképezőgépgyártótól származó olcsó kompaktot vegyél szerintem inkább. Az se baj, ha használt.
A saját akku nem mindig előny szerintem, és drágítja is az árat mindenképpen.Gyorsan benéztem az egyik nagy digitális fotós cikkeket (is) áruló oldalra, 6 neves gyártótól származó típust találtam 20 ezer alatt. A legolcsóbb ráadásul 90 ft-tal olcsóbb is volt mint amit linkeltél

Optikai stabilizátor, jó nagylátószög és egyedi akku van benne. Ja neves gyártó terméke. Szóval szerintem azt érdemesebb inkább.
Érdekes szerintem ebben az árkategóriában nem érdemes a használtakat nézni, így hogy 20 ezer alá bejöttek az optikai stabilizátoros gépek.
-
bolcsodal
addikt
Meghalt a korábbi kompaktom...eszi az akkukat.
Szerintetek ezzel érdemes foglalkozni, vagy vicc kategória?
ALDI-s MAGINON Digitális fényképezőgép Z1600 18K minden földi jóval, egyedi akkuval.
Mi lehet a megfelelő Nikon, Olympus?
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rawulf
őstag
Szegény Ecuador... A németek 25perc alatt berámoltak nekik 4gólt.

-
sss
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
Nem akartál Te fogyni?

Akarni akartam, de ez nagyon durva volt (amit hozott). Annál csak egy keményebb dolog van, valami rizsből készült kerek valami, nem tudom a nevét, de borzasztó.
-
Rawulf
őstag
-
Attix82
addikt
-
sp3rhead
tag
-
tixem
addikt
-
Attix82
addikt
Hirdetésemre jött egy kihagyhatatlan ajánlat
Idézem
"Max 45000ft-ot tudnák érte adni,mert személyesen mennék el érte a postába nem nagyon biznák meg!
Attol is függ merre valósi vagy?Én szolnoki vagyok."Ööööö kösz nem
szépen kulturáltan elküldtem melegebb éghajlatra 
Bár egy helyesírási szótárt lehet küldök neki ingyé'
Miért akarod cserélni?
-
tixem
addikt
Hirdetésemre jött egy kihagyhatatlan ajánlat
Idézem
"Max 45000ft-ot tudnák érte adni,mert személyesen mennék el érte a postába nem nagyon biznák meg!
Attol is függ merre valósi vagy?Én szolnoki vagyok."Ööööö kösz nem
szépen kulturáltan elküldtem melegebb éghajlatra 
Bár egy helyesírási szótárt lehet küldök neki ingyé'
-
ebegab92
senior tag
-
ShadowX
őstag
Tudom, nekem legvégső esetben a flashtool szokott segíteni. Ez alapból húz újra mindent a telefonon. Persze nálam mindig első a megfelelő usb driver telepítése.
-
Rawulf
őstag
Téglásított cuccnál azt kellene megpróbálni, hogy kikapcsolt állapotban, valamelyik hangerő gombot lenyomva tartva kellene a géppel összekötni a motyót. Ha a gép ilyenkor új, ismeretlen eszközt talál, akkor még lehet a téglából várat építeni.
-
ShadowX
őstag
Samsunggal sikerült, 5 perc volt az egész. ezt viszont téglásítottam... és bizony semmi, az interneten fellelhető megoldás nem hozta vissza. így szervíz és 6e ft volt. nem mellesleg most ott tartok, hogy a windóz se ismeri fel
"a csatlakoztatott usb eszközt nem lehet felismerni, blablabla..." Erre ötlet?Le kell tölteni a megfelelő USB illesztőprogramot hozzá. A root és a cwm is csak ezután megy fel.
Amúgy se a flashtool, se a SUS, se a PC Companion nem hozta vissza?
-
Rawulf
őstag
-
macilaci78
nagyúr
Hű nálam is a párom valami barna, magvas meg ilyen-olyan kenyereket vett egy időben, aztán mondtam neki hogy sürgősen szokjon le ezekről a sz*rokról, mert ezek nem kenyerek. Nevezzék valami másnak, de ne kenyérnek mert az dühít. Olyan, mintha valami kartonpapírt ennék. Biztos hótt egészséges, de ha azt eszem elmegy a kedvem az élettől!
Nem akartál Te fogyni?

-
Rawulf
őstag
Hű nálam is a párom valami barna, magvas meg ilyen-olyan kenyereket vett egy időben, aztán mondtam neki hogy sürgősen szokjon le ezekről a sz*rokról, mert ezek nem kenyerek. Nevezzék valami másnak, de ne kenyérnek mert az dühít. Olyan, mintha valami kartonpapírt ennék. Biztos hótt egészséges, de ha azt eszem elmegy a kedvem az élettől!
Akkor ha legközelebb magvas-rozsos csodákat vesz neked a kedvesed, akkor veheted célzásnak majd.

-
lugosi
MODERÁTOR
Hű nálam is a párom valami barna, magvas meg ilyen-olyan kenyereket vett egy időben, aztán mondtam neki hogy sürgősen szokjon le ezekről a sz*rokról, mert ezek nem kenyerek. Nevezzék valami másnak, de ne kenyérnek mert az dühít. Olyan, mintha valami kartonpapírt ennék. Biztos hótt egészséges, de ha azt eszem elmegy a kedvem az élettől!
-
sp3rhead
tag
Samsunggal sikerült, 5 perc volt az egész. ezt viszont téglásítottam... és bizony semmi, az interneten fellelhető megoldás nem hozta vissza. így szervíz és 6e ft volt. nem mellesleg most ott tartok, hogy a windóz se ismeri fel
"a csatlakoztatott usb eszközt nem lehet felismerni, blablabla..." Erre ötlet? -
lugosi
MODERÁTOR
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Auchan-ban van a régi falusi kovászos kenyér, na az aztán sűrű, nem morzsálódó, és 3 nap után is puha kenyér, olyasmi, mint gyerekkoromban voltak. Szintén fagyasztva szoktuk eltenni a kétkilósat, minden más adalékolt, felfújt vacak ehhez képest.
-
CSorBA
őstag
-
Rolly
veterán
Másodosztályú lisztből sütik. Van TV pék ismerősöm... 330Ft/kg áron eszem a barna kenyeret a Mars térről.
De ezt 6 naposan is megeszem, a Tescosat már másnap este sem kívánom pirítósnak sem.Nincs valakinek kölcsönbe egy rotációs lézere?

én a kenyeret mindig felszeletelve fagyóba rakom és pirítva fogyasztom. Nincs gondom a TG kenyérrel... Sőt még a barna magvas kenyerekhez szokott asszonykám is megeszi
. Nálunk 1 kiló kenyér kb 2 hétig elég (de van hogy egy hónapig is). -
pilóta
nagyúr
-
Rawulf
őstag
-
LÁZ
addikt
-
Soja
aktív tag
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, ha képet szeretnék bekereteztetni, hova érdemes Szegeden menni?
Köszi.
-
maláj
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Erről jut eszembe, a cba-ban lehet kapni azt hiszem a Plázában (nem én vásárolok be) egy olyasmi hogy nemzetünk kenyere, az nagyon jó első, második, harmadik nap is (utána már nincs belőle semmiképp).
-
sp3rhead
tag
próbáltam... 6000 ft lett belőle... és igazából még hozzá se nyúltam, csak rádugtam a gépre..
de többet nem indult a telefon... :/ -
ebegab92
senior tag
Még mindig eladó cuccok

Sony Ericsson T700 -5500 Ft
Arctic Cooling Alpine7 PWM cooler (vattaúj
) - 2500 Ft
512 MB Kingston SDRAM 133 MHz -2500 Ft -
macilaci78
nagyúr
-
tisn
veterán
Másodosztályú lisztből sütik. Van TV pék ismerősöm... 330Ft/kg áron eszem a barna kenyeret a Mars térről.
De ezt 6 naposan is megeszem, a Tescosat már másnap este sem kívánom pirítósnak sem.Nincs valakinek kölcsönbe egy rotációs lézere?

tecsoban is van jo kenyer, mindketto kovaszos, az egyik gomba forma, a masik meg valami b@szott nagy
halaszlehez idealisminek tartogatsz 6 napig egy kenyeret?!?!
-
HuMarc
veterán
-
totya694
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Syl
nagyúr
Másodosztályú lisztből sütik. Van TV pék ismerősöm... 330Ft/kg áron eszem a barna kenyeret a Mars térről.
De ezt 6 naposan is megeszem, a Tescosat már másnap este sem kívánom pirítósnak sem.Nincs valakinek kölcsönbe egy rotációs lézere?

Ne viccelj már. A reggeli sütésű tescos kenyeret már délben sem lehet megenni!
(#32001) sp3rhead
Szerintem innen indulj el. Nem egy nagy was-ist-das, csak a készülék pontos típusa legyen meg (SK17?)
-
macilaci78
nagyúr
ugyanabból amiből a 250 ft-os kenyér? Gondolom tudod, hogy a Tescónál az olcsó kenyér vásárló csalogató. Ott helyben sütik zéró haszonnal adják.
a 250 Ft-os kenyérnél ez hogy is van? Logisztikai költség pl 20 ft / kenyér + sütödének haszon 20-50 Ft + kisker haszon mondjuk 10% ... és máris a 150 Ft-os kenyérből lesz 250 ft-os ...
Másodosztályú lisztből sütik. Van TV pék ismerősöm... 330Ft/kg áron eszem a barna kenyeret a Mars térről.
De ezt 6 naposan is megeszem, a Tescosat már másnap este sem kívánom pirítósnak sem.Nincs valakinek kölcsönbe egy rotációs lézere?

-
bitpork
nagyúr
Esetleg ha nem ragadnátok le a mondat első felénél....Rick4, nem csak szótár kell, kell a segítséged!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Polemius
senior tag
-
Frenky89
addikt
-
sp3rhead
tag
de megvan.. "elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez...".. De igazából nem függetleníteni szeretném, hanem "bővíteni". Köszi h szóltál 
-
lugosi
MODERÁTOR
Rootolásért még nem jár semmi a fórumban, csak a függetlenítés tilos de annak minden formája.
Rootolás még topik-összefoglalóban is benne van, pl a galaxy note 2 topikban.
-
bitpork
nagyúr
Lehet h én tévedek de ha a rootolás az első lépcsó a függetlenítés útján, akkor óvatilag. Én itt már a kocsival kapcsolatban is csak a gumi cserét merem kérdezni ,mert az utángyártott alkatrész sem eredeti

-
sp3rhead
tag
-
bitpork
nagyúr
-
sp3rhead
tag
Sziasztok. Ráér valaki ügyes ember rootolni? Egy x10 mini pro-ra kellene cwm-et varázsolni. Pü-be pl s

Új hozzászólás Aktív témák
-
32100 - 32001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 33901 33900 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 31901 31900 - 31801 31800 - 31701 31700 - 31601 31600 - 31501 31500 - 31401 31400 - 31301 31300 - 31201 31200 - 31101 31100 - 31001 31000 - 30901 30900 - 30801 30800 - 30701 30700 - 30601 30600 - 30501 30500 - 30401 30400 - 30301 30300 - 30201 30200 - 30101 30100 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Licencek
- BESZÁMÍTÁS! Akár Részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM5 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- 267 - Lenovo ThinkBook 16 (G6 ABP) - AMD Ryzen 5 7530U, no GPU
- Samsung Galaxy A37 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AKCIÓ! Asus TUF B660M i5 12400F 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3070 8GB GDDR6 Kolink Observatory 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

ha meg van még, és talán érdkelhet valami, akkor pü 
....jelenleg nekem most nincs szükségem semmire, de köszi.


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)















de megvan.. "elektronikus készülék szoftverének jogellenes megváltoztatása, kijátszása, megváltoztatása a szolgáltatótól való függetlenítéshez...".. De igazából nem függetleníteni szeretném, hanem "bővíteni". Köszi h szóltál
akkor ez elkerülte a figyelmem.. Pedig múltkor már atnyalaztam :/