Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
64100 - 64001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 65901 65900 - 65801 65800 - 65701 65700 - 65601 65600 - 65501 65500 - 65401 65400 - 65301 65300 - 65201 65200 - 65101 65100 - 65001 65000 - 64901 64900 - 64801 64800 - 64701 64700 - 64601 64600 - 64501 64500 - 64401 64400 - 64301 64300 - 64201 64200 - 64101 64100 - 64001 64000 - 63901 63900 - 63801 63800 - 63701 63700 - 63601 63600 - 63501 63500 - 63401 63400 - 63301 63300 - 63201 63200 - 63101 63100 - 63001 63000 - 62901 62900 - 62801 62800 - 62701 62700 - 62601 62600 - 62501 62500 - 62401 62400 - 62301 62300 - 62201 62200 - 62101 62100 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
Nem indul kézzel való lökésnél sem, egyszerűen meg sem mozdul míg a catalystban kb 80% fordulatra nem rakjuk. (catalyst 15.7.1).
Egy csatlakozóról kapják [link]. A 4-es csatlakozóból összesen 7 kábel (ebből 1 sárga) indul ki, melyeket nézve az első ventihez (amely normálisan viselkedik) 4 kábel, míg a másodikhoz (a kimenethez közelebbihez) csak 3 kábel megy.Az első ventiről kapja a sárga kábelen a sebesség jelet. Ha annak jobb a csapágyazása, akkor nem ad annyi feszt a ventiknek, hogy a második is induljon.
Fújásra van különbség a két venti pörgése között?
-
bb0t
őstag
Nem lehet, hogy ez a lényege a működésének?
Hogy alacsonyabb hőmérsékleten elég neki az egyik venti, játék alatt pedig csatlakozik a másik is?Én is erre gondoltam.
-
FoxiestFox
félisten
Illetve egyébként a kb 80%-ra állított fordulatszám után, mikor beindul, és levisszük egy kicsit, akár 77-78%-ra, ismét megáll.
Több fórumon a "dying fan" kifejezést találtam, azonban nem értem, ha annyira fel akarja mondani a szolgálatot, hogyhogy 80% fordulatnál gondolja úgy, hogy neki működnie kell.
Nem lehet, hogy ez a lényege a működésének?
Hogy alacsonyabb hőmérsékleten elég neki az egyik venti, játék alatt pedig csatlakozik a másik is? -
FoxiestFox
félisten
Ez nagyjából biztos?
Illetve ezt lehet valahogy orvosolni, kb mennyibe kerülne ez a dolog? (gondolom elég lenne azt az egy ventit cserélni vagy nem tudom)
Teljesen kuka.

Add nekem!
-
Gergello
addikt
-
Vikike9310
csendes tag
Nem indul kézzel való lökésnél sem, egyszerűen meg sem mozdul míg a catalystban kb 80% fordulatra nem rakjuk. (catalyst 15.7.1).
Egy csatlakozóról kapják [link]. A 4-es csatlakozóból összesen 7 kábel (ebből 1 sárga) indul ki, melyeket nézve az első ventihez (amely normálisan viselkedik) 4 kábel, míg a másodikhoz (a kimenethez közelebbihez) csak 3 kábel megy.Illetve egyébként a kb 80%-ra állított fordulatszám után, mikor beindul, és levisszük egy kicsit, akár 77-78%-ra, ismét megáll.
Több fórumon a "dying fan" kifejezést találtam, azonban nem értem, ha annyira fel akarja mondani a szolgálatot, hogyhogy 80% fordulatnál gondolja úgy, hogy neki működnie kell.
-
Vikike9310
csendes tag
Próbáld meg kézzel meglökni, ha akkor elindul, tuti a venti, hiszen akkor már kap a kábelen energiát, de nem elég neki, hogy az állóból elindítsa. Ha akkor sem indul, akkor nem kap feszültséget, akkor viszont lehet egy rossz ellenállás, vagy épp még driver gond is. És még egy jó tanács, bár szereléssel járhat, mert nem tudom, hogy vannak a ventik bekötve, de ha külön csatiról kapják az energiát, és megcseréled a kettőt, és a hiba megmarad, akkor a vezérléssel lesz gond, ha a hiba tovább megy, akkor a venti a bajos. Csapágybajt tök egyszerű tesztelni, kiveszed a kártyát, és kézben tartva jó erőset ráfújsz külön külön mindkét ventire. Ha az eddig is problémás venti hamarabb megáll ugyanakkora fújásnál, akkor szorul.
Nem indul kézzel való lökésnél sem, egyszerűen meg sem mozdul míg a catalystban kb 80% fordulatra nem rakjuk. (catalyst 15.7.1).
Egy csatlakozóról kapják [link]. A 4-es csatlakozóból összesen 7 kábel (ebből 1 sárga) indul ki, melyeket nézve az első ventihez (amely normálisan viselkedik) 4 kábel, míg a másodikhoz (a kimenethez közelebbihez) csak 3 kábel megy. -
Attix82
addikt
Ha esetleg kell valakinek egy ilyen teló jelezzen: Panasonic KX-FP207HG-S
Az ürge megrendelte, aztán rájött, hogy nem üzenetrögzítős....alatta lévő terméknél már jelezve volt ,hogy üzenetrögzítős. (218-as típus)

Bruttó 15 500 Ft-ért adom.
-
Rick4
félisten
Sziasztok!
Kicsit off-topic jelleg, de szegedi révén feltenném kérdésem itt is.
Egy olyan jellegű esetleges hibára szeretnék rákérdezni, amire tegnap egész nap és ma kerestem a megoldást, de nem jöttem rá.
Szóval tegnap reggel megérkezett a használtan vett Sapphire Vapor-X Boost HD7950 3GB-os változata, majd furcsállottam, hogy hamar növekszik a hőmérséklet. Ezután megnéztem, és a két ventilátor közül csak az egyik működik, azonban 80% feletti ventilátor sebességre húzva beindul a másik is.
Játék alatt 3D-ben, 100% terhelés alatt, illetve hőmérséklet növekedés hatására sem kapcsol be, kizárólag, ha a 80%-os fordulatot eléri.
Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a hiba oka? (Számomra egyszerűbbnek és logikusabbnak tűnik, mint minden más kártyánál az alacsonyabb fordulatszámon több ventilátor = alacsonyabb zajszint, de mégis jó hűtés elv). Tagnap kezdődött a próbagarancia, és mihamarabb jó lenne tudni, hogy vissza kell-e küldeni
Illetve van-e itt olyan, aki ért az ilyesmihez?Köszönöm előre is

Próbáld meg kézzel meglökni, ha akkor elindul, tuti a venti, hiszen akkor már kap a kábelen energiát, de nem elég neki, hogy az állóból elindítsa. Ha akkor sem indul, akkor nem kap feszültséget, akkor viszont lehet egy rossz ellenállás, vagy épp még driver gond is. És még egy jó tanács, bár szereléssel járhat, mert nem tudom, hogy vannak a ventik bekötve, de ha külön csatiról kapják az energiát, és megcseréled a kettőt, és a hiba megmarad, akkor a vezérléssel lesz gond, ha a hiba tovább megy, akkor a venti a bajos. Csapágybajt tök egyszerű tesztelni, kiveszed a kártyát, és kézben tartva jó erőset ráfújsz külön külön mindkét ventire. Ha az eddig is problémás venti hamarabb megáll ugyanakkora fújásnál, akkor szorul.
-
Vikike9310
csendes tag
Ez nagyjából biztos?
Illetve ezt lehet valahogy orvosolni, kb mennyibe kerülne ez a dolog? (gondolom elég lenne azt az egy ventit cserélni vagy nem tudom)
-
Attix82
addikt
Sziasztok!
Kicsit off-topic jelleg, de szegedi révén feltenném kérdésem itt is.
Egy olyan jellegű esetleges hibára szeretnék rákérdezni, amire tegnap egész nap és ma kerestem a megoldást, de nem jöttem rá.
Szóval tegnap reggel megérkezett a használtan vett Sapphire Vapor-X Boost HD7950 3GB-os változata, majd furcsállottam, hogy hamar növekszik a hőmérséklet. Ezután megnéztem, és a két ventilátor közül csak az egyik működik, azonban 80% feletti ventilátor sebességre húzva beindul a másik is.
Játék alatt 3D-ben, 100% terhelés alatt, illetve hőmérséklet növekedés hatására sem kapcsol be, kizárólag, ha a 80%-os fordulatot eléri.
Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a hiba oka? (Számomra egyszerűbbnek és logikusabbnak tűnik, mint minden más kártyánál az alacsonyabb fordulatszámon több ventilátor = alacsonyabb zajszint, de mégis jó hűtés elv). Tagnap kezdődött a próbagarancia, és mihamarabb jó lenne tudni, hogy vissza kell-e küldeni
Illetve van-e itt olyan, aki ért az ilyesmihez?Köszönöm előre is

Üdv.
Az venti probléma. Valószínű szorul és a kivezérelt alacsony feszültség már nem indítja be....80% feletti feszültség már igen.
-
Vikike9310
csendes tag
Sziasztok!
Kicsit off-topic jelleg, de szegedi révén feltenném kérdésem itt is.
Egy olyan jellegű esetleges hibára szeretnék rákérdezni, amire tegnap egész nap és ma kerestem a megoldást, de nem jöttem rá.
Szóval tegnap reggel megérkezett a használtan vett Sapphire Vapor-X Boost HD7950 3GB-os változata, majd furcsállottam, hogy hamar növekszik a hőmérséklet. Ezután megnéztem, és a két ventilátor közül csak az egyik működik, azonban 80% feletti ventilátor sebességre húzva beindul a másik is.
Játék alatt 3D-ben, 100% terhelés alatt, illetve hőmérséklet növekedés hatására sem kapcsol be, kizárólag, ha a 80%-os fordulatot eléri.
Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a hiba oka? (Számomra egyszerűbbnek és logikusabbnak tűnik, mint minden más kártyánál az alacsonyabb fordulatszámon több ventilátor = alacsonyabb zajszint, de mégis jó hűtés elv). Tagnap kezdődött a próbagarancia, és mihamarabb jó lenne tudni, hogy vissza kell-e küldeni
Illetve van-e itt olyan, aki ért az ilyesmihez?Köszönöm előre is

-
bb0t
őstag
Többek között laminált padlót is árulok.
- Dehát a Diegoban fele ennyibe kerül.
- Sem árban, sem minőségben nem kívánok a Diegoval versenyezni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Milyet árulsz?

-
Polemius
senior tag
Köszi mindenkinek az infókat SSD/HDD/ODD caddy témában!
-
ShadowX
őstag
A beszélgetésen kívül, csak néhány tapasztalat telefoneladással kapcsolatban, Szegeden/ről (tisztelet a kivételnek, azért jópár kivétellel találkoztam!)
- alap, hogy te viszed, küldöd, ha máshol lakik a vevő, a te költségedre
- a tartozékok ára pontosan 0 Ft, azaz ha 85-öt ér a telefon, és +15 ezret az utána hozzá vásárolt tartozékok, akkor a maximum ár 85 ezer Ft
- ha a vevő lát egy tól-ig árat a neten (pl ultragáz állapotú romhalmaz 40e Ft, fóliás új 100, a tiéd nem fóliás, de teljesen karcmentes, akkor 40, maximum 45)
- ha előre utalást kérsz csaló vagy,
- ha utánvétet kérsz, az sokba kerül,
- különben is vidd el neki személyesen, hogy kipróbálja,
- minden dologra külön rákérdez, ami benne van a hirdetésben (pl. Telekomos 32 gigás eladó, akkor megkérdezi, hogy függő-e)
- ha az adott telefonból létezik 8, 16, 32 gigás is (pl szif 4s), és te hirdetsz egy 32 gigásat, akkor a 8 gigás árát írja meg többször is üzenetben (konkrétan megtörtént)
- hirdetsz valamit 50-re, akkor az legyen 35 és te állod a postát,
- ha azt írod, hogy átvehető Szegeden, nincs posta stb., akkor simán beír egy olyat, hogy találkozzunk Pest és Szeged között félúton Szolnokon (!) mert ő úgyis megy családlátogatóba, hétvégén, és akkor csak az útiköltsége felét alkudja le az árból (az mellékes, hogy amúgy csak Szegedet írtál átvételnek, és közöd nincs Szolnokhoz - ez konkrétan szintén megtörtént),
- vidd el egy általa megadott kocsmába, és ő nem tud ott lenni, de otthagyja a pénztés még egyéb nyalánkságok. Sajnos mondhatnám azt, hogy elvétve vannak ilyenek, de sajnos nagyon magas százalékban találkozok ilyenekkel.
Ez így pontról pontra igaz.

Viszont én a legutóbbi telefonomat úgy adtam el egy pesti srácnak, hogy a legjobb barátom vitte el neki. Kipróbálta, megnyomkodta, majd megvette. Persze ehhez elôtte egy valós, ôszinte hirdetés és levelezés társult. Írta is, hogy rengeteg a kamuzós, sunyi alak. Mellesleg ô nem is alkudott, mert azt mondta, hogy patika állapotot kapott. Így mindenki jól járt (volt olyan is, aki úgy kóstolt be, hogy függô telefont ajánlott cserébe, amin még hûség is volt...több accountról).
-
Rick4
félisten
-
DarkByte
addikt
-
Rick4
félisten
Nem értem miért lett volna pofátlan rákérdezni.
Minden próbálkozónak szoktam válaszolni normálisan, maximum nemleges a válasz. Egyébként próbálkoztak 85 ezerért a múlt héten, de csak október második hetében tud fizetni az illető. Mondtam neki hogy ha még akkor aktuális lesz akkor keressen és megbeszéljük. Arra alapból számítok hogy alkudni próbálnak. Fizetés emelési igényt is úgy adok le hogy jó eséllyel egy, a két elképzelés metszetében lévő összeg lesz amiben megállapodunk. 
ÉN gondoltam úgy, hogy nem teszem. Franc se tudja, miért, már 15 éve próbálok erről leszokni. Ja, figyumár, amúgy 40-ért adod?

-
FoxiestFox
félisten
-
martonx
veterán
Az, hogy valahol, valamikor egyszer 1Ft volt az adott termék, nem azt jelenti, hogy onnantól mindig annyi, viszont ugyanabban az időben, ugyanazon a felületen ugyanazt a másiknál drágábban kínálni botorság.
Nekem az amerikaiautó- alkatrészekkel jönnek ugyanilyenek .Kell neki egy szélvédő, dehát csak 150$, miért mondok rá 100 ezret? Ja, hát, kis barátom,m Te az usában élsz? Nem. Jársz a következő egy hónapban az usában? Nem. Hát akkor neked nem tök mindegy, hogy ott mennyi? Eleve a házhoz szállítás is komoly tétel, mivel freight, azaz teherautós, a szokásostól eltérő jellegű kiszállítás, a hazapostához szintén kell egy fakonténer, plusz másik két szélvédő, hogy eleve a fakonténer mérete, és tömege kitermelődjön, plusz az itthoni kezelés, kiszállítás is kockázatos, plusz ingyen senkinek se szeretném a szélvédőjét intézni. Ja, hát ilyenkor általában csöndben maradnak...
Hidd el a webfejlesztés is pont ilyen téma. Hiszen csak párat kell kattintani, mi kerül ezen 100 ezerbe. És miért nincs kész tegnapra? Ha Wordben meg tudom csinálni olyanra, akkor neked minek fizessek ennyi pénzt, hogy weben is így jelenjen meg?
És az emberek képtelenek megérteni, hogy a webfejlesztés nem annyiból áll, mint egy word dokumentum összedobása. -
tisn
veterán
Sziasztok, gázszerelőt tudtok ajánlani? Elkezdett csöpögni az egyik radiátor kb egy hónapja. Fogtunk egy nagy villáskulcsot és addig ütöttük (ámerikáiálkátrész, oroszálkátrész mind á kettő méd in csájná) míg el nem állt a csöpögés később már folyás. Na jó nem, csavargattuk, szerencsétlenkedtünk vele és végül elállt. Ideiglenes megoldásnak jó volt de így nem szívesen engedném rá a fűtést. Szóval kéne aki megnézi.
(ámerikáiálkátrész, oroszálkátrész mind á kettő méd in csájná)
) (bar az eredeti taiwannal vo't) -
tisn
veterán
-
DarkByte
addikt
Feltételezzük, hogy a többi is jó arc. Ilyenkor van gond.

Nem nekem, én rendszerint sosem nem a legolcsóbbat keresem, itt sem feltétlenül ez volt a baj, mint írtam is, ha írod, pici alku belefér, talán rég meglett volna a gazda. Én pl pofátlannak érezem volna 2-3K-s alku fölött mindent, ezért is nem játszott. De mindegy, a tied a teló, te dolgod, csak ezt az egy hét múlva sokkal olcsóbb dolgot sosem értettem.

Ha be van téve, hogy a ph-n 90, de a szegedieknek 85, abból ért mindenki.
Nem értem miért lett volna pofátlan rákérdezni.
Minden próbálkozónak szoktam válaszolni normálisan, maximum nemleges a válasz. Egyébként próbálkoztak 85 ezerért a múlt héten, de csak október második hetében tud fizetni az illető. Mondtam neki hogy ha még akkor aktuális lesz akkor keressen és megbeszéljük. Arra alapból számítok hogy alkudni próbálnak. Fizetés emelési igényt is úgy adok le hogy jó eséllyel egy, a két elképzelés metszetében lévő összeg lesz amiben megállapodunk. 
-
lorcsi
veterán
Hagyományos lázmérőbe manapság már nem higany van.

nem mondod

![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
mod:
#64069- pontosan... -
Rick4
félisten
Pl. hogy mivel szegedieknek hírdettem, nekik helyben van, akit érdekel leegyeztetjük, el tud jönni kipróbálni és nem potyára vásárol valamit postán/futárral és még így is a bolti nettó új ár alatt veszi meg? Biztos nem csak én vagyok ilyen hogy apró hírdetésnél többet ér az hogy biztos a forrás mint hogy a létező legolcsóbb legyen, aztán lehet futhatok a pénzem után. Ezért szerintem az a felár a többihez képest nem egy nagy összeg.
Mert max. 1-2 ezer forintos tételnél a francot se érdekli, ha elveszett se kár, üsse kő. De azért ez már szerintem a többségnek nem kevés pénz.
Az benne volt a pakliban hogy Szegeden 95-ért senkit nem érdekel. Na bumm.

Feltételezzük, hogy a többi is jó arc. Ilyenkor van gond.

Nem nekem, én rendszerint sosem nem a legolcsóbbat keresem, itt sem feltétlenül ez volt a baj, mint írtam is, ha írod, pici alku belefér, talán rég meglett volna a gazda. Én pl pofátlannak érezem volna 2-3K-s alku fölött mindent, ezért is nem játszott. De mindegy, a tied a teló, te dolgod, csak ezt az egy hét múlva sokkal olcsóbb dolgot sosem értettem.

Ha be van téve, hogy a ph-n 90, de a szegedieknek 85, abból ért mindenki.
-
lugosi
MODERÁTOR
A PH-s Hi-Fi topikot személy szerint nem néztem ha arról van szó. Vinyl témát kerestem itt de abból csak ez van amiben relatíve élet is van. [link] Az Elemental-t nézegettem sokáig, de most egy Debut Carbon-ról lenne szó. Arról nem láttam rosszat neten, még díjat is nyert pár éve mint legjobb ár/érték arányú lejátszó. Persze attól függ mihez hasonlítjuk, a fél millás cuccokhoz képest nyilván szarnak számít. De kezdő lejátszónak szerintem több mint elég.
#64074: erre gondoltam. Én értem hogy páran megtehetik hogy egy használt autó árát elverik egy ilyenre, nekem nincs azér tekkora tőkém, ráadásul maga a hobbi se tudom hogy tetszeni fog-e, úgy meg kicsit kockázatos annyit beleölni. Erősítő és hangfal fejlesztés is majd utólag követi ha beválik, valahol el kell kezdeni most úgy vagyok vele, de azért olyan valamit sem akarok venni amit egy év múlva egyből el kell dobni. Ez a lejátszó bővíthető annyira hogy lehet kicsit fejleszteni a jövőben egy-két aprósággal.
Az ittenire a ph-n. Bár "kissé" sznobok a srácok, szóval

-
DarkByte
addikt
A PH-s Hi-Fi topikot személy szerint nem néztem ha arról van szó. Vinyl témát kerestem itt de abból csak ez van amiben relatíve élet is van. [link] Az Elemental-t nézegettem sokáig, de most egy Debut Carbon-ról lenne szó. Arról nem láttam rosszat neten, még díjat is nyert pár éve mint legjobb ár/érték arányú lejátszó. Persze attól függ mihez hasonlítjuk, a fél millás cuccokhoz képest nyilván szarnak számít. De kezdő lejátszónak szerintem több mint elég.
#64074: erre gondoltam. Én értem hogy páran megtehetik hogy egy használt autó árát elverik egy ilyenre, nekem nincs azér tekkora tőkém, ráadásul maga a hobbi se tudom hogy tetszeni fog-e, úgy meg kicsit kockázatos annyit beleölni. Erősítő és hangfal fejlesztés is majd utólag követi ha beválik, valahol el kell kezdeni most úgy vagyok vele, de azért olyan valamit sem akarok venni amit egy év múlva egyből el kell dobni. Ez a lejátszó bővíthető annyira hogy lehet kicsit fejleszteni a jövőben egy-két aprósággal.
-
lugosi
MODERÁTOR
Hála az égnek én még ilyenekkel nem nagyon találkoztam de simán el tudom képzelni.
Mind a Galaxy S2-met mind a Nexus 5-ömet Prohardver-es normális arc vitte el. Mindkettőjükkel foglalkoztam szerintem fejenként 1-1 órát, kipróbálták, picit belakták, jót eldumáltunk közben. Megnyugodott hogy nem egy csaló árulja, én is hogy jó helye lesz a kütyünek
De ahány ember annyi szokás, nekem eddig így sikerült.Engem csak az szokott zavarni hogy a kiírt "csere nem érdekel" ellenére is jönnek a privátok hogy "de nem-e mégis?". Mégis mire számít? Az esetek hány százalékában szokott vajon az bevállni hogy hirtelen még is el akarom cserélni valamire ha ki van írva hogy pénzt akarok belőle? (eszembe jutott a tábla felírat kollégáktól "iPad cserélhető hízó disznóra"
)Egyébként nem azért, eddig mindig ezzel a stratégiával árultam dolgokat, 2-3 hét után jellemzően elmentek. Most is csak azért viszem lejebb mert kaptam egy elég jó ajánlatot Pro-Ject lejátszóra és kellően rá vagyok kattanva a témára hogy nem szeretném elszalasztani.
Lemezjátszó? A hifi topikban nem írtak róla jókat, ha jól emlékszem, inkább kérdezz rá előtte.
-
DarkByte
addikt
A beszélgetésen kívül, csak néhány tapasztalat telefoneladással kapcsolatban, Szegeden/ről (tisztelet a kivételnek, azért jópár kivétellel találkoztam!)
- alap, hogy te viszed, küldöd, ha máshol lakik a vevő, a te költségedre
- a tartozékok ára pontosan 0 Ft, azaz ha 85-öt ér a telefon, és +15 ezret az utána hozzá vásárolt tartozékok, akkor a maximum ár 85 ezer Ft
- ha a vevő lát egy tól-ig árat a neten (pl ultragáz állapotú romhalmaz 40e Ft, fóliás új 100, a tiéd nem fóliás, de teljesen karcmentes, akkor 40, maximum 45)
- ha előre utalást kérsz csaló vagy,
- ha utánvétet kérsz, az sokba kerül,
- különben is vidd el neki személyesen, hogy kipróbálja,
- minden dologra külön rákérdez, ami benne van a hirdetésben (pl. Telekomos 32 gigás eladó, akkor megkérdezi, hogy függő-e)
- ha az adott telefonból létezik 8, 16, 32 gigás is (pl szif 4s), és te hirdetsz egy 32 gigásat, akkor a 8 gigás árát írja meg többször is üzenetben (konkrétan megtörtént)
- hirdetsz valamit 50-re, akkor az legyen 35 és te állod a postát,
- ha azt írod, hogy átvehető Szegeden, nincs posta stb., akkor simán beír egy olyat, hogy találkozzunk Pest és Szeged között félúton Szolnokon (!) mert ő úgyis megy családlátogatóba, hétvégén, és akkor csak az útiköltsége felét alkudja le az árból (az mellékes, hogy amúgy csak Szegedet írtál átvételnek, és közöd nincs Szolnokhoz - ez konkrétan szintén megtörtént),
- vidd el egy általa megadott kocsmába, és ő nem tud ott lenni, de otthagyja a pénztés még egyéb nyalánkságok. Sajnos mondhatnám azt, hogy elvétve vannak ilyenek, de sajnos nagyon magas százalékban találkozok ilyenekkel.
Hála az égnek én még ilyenekkel nem nagyon találkoztam de simán el tudom képzelni.
Mind a Galaxy S2-met mind a Nexus 5-ömet Prohardver-es normális arc vitte el. Mindkettőjükkel foglalkoztam szerintem fejenként 1-1 órát, kipróbálták, picit belakták, jót eldumáltunk közben. Megnyugodott hogy nem egy csaló árulja, én is hogy jó helye lesz a kütyünek
De ahány ember annyi szokás, nekem eddig így sikerült.Engem csak az szokott zavarni hogy a kiírt "csere nem érdekel" ellenére is jönnek a privátok hogy "de nem-e mégis?". Mégis mire számít? Az esetek hány százalékában szokott vajon az bevállni hogy hirtelen még is el akarom cserélni valamire ha ki van írva hogy pénzt akarok belőle? (eszembe jutott a tábla felírat kollégáktól "iPad cserélhető hízó disznóra"
)Egyébként nem azért, eddig mindig ezzel a stratégiával árultam dolgokat, 2-3 hét után jellemzően elmentek. Most is csak azért viszem lejebb mert kaptam egy elég jó ajánlatot Pro-Ject lejátszóra és kellően rá vagyok kattanva a témára hogy nem szeretném elszalasztani.
-
lugosi
MODERÁTOR
Mert nem volt sürgős hogy elmenjen. A másik pedig hogy nem mindig egyszerű belőni hogy mi a reális ára. A 95 ezres kezdőár egy közép ár volt a net szerint, illetve Hardveraprón is néztem a history-t hogy több ilyen is elment még ennél többért is a közelmúltban. Magam ellensége sem akarok lenni.
Figyelem a reakciókat általában és annak függvényében viszem lejjebb ha látszólag sokat kérek érte.A beszélgetésen kívül, csak néhány tapasztalat telefoneladással kapcsolatban, Szegeden/ről (tisztelet a kivételnek, azért jópár kivétellel találkoztam!)
- alap, hogy te viszed, küldöd, ha máshol lakik a vevő, a te költségedre
- a tartozékok ára pontosan 0 Ft, azaz ha 85-öt ér a telefon, és +15 ezret az utána hozzá vásárolt tartozékok, akkor a maximum ár 85 ezer Ft
- ha a vevő lát egy tól-ig árat a neten (pl ultragáz állapotú romhalmaz 40e Ft, fóliás új 100, a tiéd nem fóliás, de teljesen karcmentes, akkor 40, maximum 45)
- ha előre utalást kérsz csaló vagy,
- ha utánvétet kérsz, az sokba kerül,
- különben is vidd el neki személyesen, hogy kipróbálja,
- minden dologra külön rákérdez, ami benne van a hirdetésben (pl. Telekomos 32 gigás eladó, akkor megkérdezi, hogy függő-e)
- ha az adott telefonból létezik 8, 16, 32 gigás is (pl szif 4s), és te hirdetsz egy 32 gigásat, akkor a 8 gigás árát írja meg többször is üzenetben (konkrétan megtörtént)
- hirdetsz valamit 50-re, akkor az legyen 35 és te állod a postát,
- ha azt írod, hogy átvehető Szegeden, nincs posta stb., akkor simán beír egy olyat, hogy találkozzunk Pest és Szeged között félúton Szolnokon (!) mert ő úgyis megy családlátogatóba, hétvégén, és akkor csak az útiköltsége felét alkudja le az árból (az mellékes, hogy amúgy csak Szegedet írtál átvételnek, és közöd nincs Szolnokhoz - ez konkrétan szintén megtörtént),
- vidd el egy általa megadott kocsmába, és ő nem tud ott lenni, de otthagyja a pénztés még egyéb nyalánkságok. Sajnos mondhatnám azt, hogy elvétve vannak ilyenek, de sajnos nagyon magas százalékban találkozok ilyenekkel.
-
quailstorm
félisten
Hagyományos lázmérőbe manapság már nem higany van.

pont ez baja
-
DarkByte
addikt
Pl. hogy mivel szegedieknek hírdettem, nekik helyben van, akit érdekel leegyeztetjük, el tud jönni kipróbálni és nem potyára vásárol valamit postán/futárral és még így is a bolti nettó új ár alatt veszi meg? Biztos nem csak én vagyok ilyen hogy apró hírdetésnél többet ér az hogy biztos a forrás mint hogy a létező legolcsóbb legyen, aztán lehet futhatok a pénzem után. Ezért szerintem az a felár a többihez képest nem egy nagy összeg.
Mert max. 1-2 ezer forintos tételnél a francot se érdekli, ha elveszett se kár, üsse kő. De azért ez már szerintem a többségnek nem kevés pénz.
Az benne volt a pakliban hogy Szegeden 95-ért senkit nem érdekel. Na bumm.

-
macilaci78
nagyúr
-
lorcsi
veterán
hagyományos higanyos lázmérőt vásárolok..
ha valakinek van fölösbe..megveszempm..
-
Gergello
addikt
-
Joci93
senior tag
-
Rick4
félisten
Az, hogy valahol, valamikor egyszer 1Ft volt az adott termék, nem azt jelenti, hogy onnantól mindig annyi, viszont ugyanabban az időben, ugyanazon a felületen ugyanazt a másiknál drágábban kínálni botorság.
Nekem az amerikaiautó- alkatrészekkel jönnek ugyanilyenek .Kell neki egy szélvédő, dehát csak 150$, miért mondok rá 100 ezret? Ja, hát, kis barátom,m Te az usában élsz? Nem. Jársz a következő egy hónapban az usában? Nem. Hát akkor neked nem tök mindegy, hogy ott mennyi? Eleve a házhoz szállítás is komoly tétel, mivel freight, azaz teherautós, a szokásostól eltérő jellegű kiszállítás, a hazapostához szintén kell egy fakonténer, plusz másik két szélvédő, hogy eleve a fakonténer mérete, és tömege kitermelődjön, plusz az itthoni kezelés, kiszállítás is kockázatos, plusz ingyen senkinek se szeretném a szélvédőjét intézni. Ja, hát ilyenkor általában csöndben maradnak...
-
macilaci78
nagyúr
Többek között laminált padlót is árulok.
- Dehát a Diegoban fele ennyibe kerül.
- Sem árban, sem minőségben nem kívánok a Diegoval versenyezni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
bb0t
őstag
Pár hete hirdettem egy kv főzőt jófogáson. Írt egy nő, hogy 12 helyett adjam 9-ért mert a sparban vagy nem tudom hol annyi volt 2 év garival. Mondom ez szuper, akkor vegye meg ott mert én nem engedem lejjebb az árát. Végül megvette tőlem, de az ilyenek mit gondolnak?

-
Rick4
félisten
Mert nem volt sürgős hogy elmenjen. A másik pedig hogy nem mindig egyszerű belőni hogy mi a reális ára. A 95 ezres kezdőár egy közép ár volt a net szerint, illetve Hardveraprón is néztem a history-t hogy több ilyen is elment még ennél többért is a közelmúltban. Magam ellensége sem akarok lenni.
Figyelem a reakciókat általában és annak függvényében viszem lejjebb ha látszólag sokat kérek érte.Ha van fent 85-ért kb hasonló paraméterekkel, szerinted mi lesz a reális indok, hogy ezt vigyék 95-ért?
Nekem is van rengeteg cuccot, mait fel se rakok, amíg van másik olcsóbban.... És van, van aki találta, szerezte, beszámolta, sürgős, persze, hogy olcsóbb lesz. -
Lacielvtárs
nagyúr
-
macilaci78
nagyúr
Mert nem volt sürgős hogy elmenjen. A másik pedig hogy nem mindig egyszerű belőni hogy mi a reális ára. A 95 ezres kezdőár egy közép ár volt a net szerint, illetve Hardveraprón is néztem a history-t hogy több ilyen is elment még ennél többért is a közelmúltban. Magam ellensége sem akarok lenni.
Figyelem a reakciókat általában és annak függvényében viszem lejjebb ha látszólag sokat kérek érte.Én ha eladni akartam, akkor az Aprón lévő legalacsonyabb áron hirdettem meg.
Ha árulni akartad, jól csináltad.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Rick4: ha lemegy 50k-ra, engem is érdekelni fog...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
DarkByte
addikt
Látod, most pont az van, mint az egyik kolléga oneplus one-jával pár hónapja. Kitette, annyiért engem nem érdekelt, de eszembe nem tudod volna, hogy %-ban akkora árengedménnyel próbálkozzak. Két hét múlva levitte, annyiért érdekelt volna, de akkor már vettem másik telót. Akkor a saját S4-emet odaadtam volna az asszonynak, és lett volna az, mostmár vettem neki egy S4-et. Most megint telefont kerestem, nekem kellett volna másik, nem volt nekem tetsző, úgyhogy vettem magamnak egy másik S4-et...
Érthetetlen, hogy miért nem azt az árat írjátok ki elsőre, amennyi még épp elfogadható.

Azbest: Igazán örömkeltő hír...

Mert nem volt sürgős hogy elmenjen. A másik pedig hogy nem mindig egyszerű belőni hogy mi a reális ára. A 95 ezres kezdőár egy közép ár volt a net szerint, illetve Hardveraprón is néztem a history-t hogy több ilyen is elment még ennél többért is a közelmúltban. Magam ellensége sem akarok lenni.
Figyelem a reakciókat általában és annak függvényében viszem lejjebb ha látszólag sokat kérek érte. -
Rick4
félisten
-
Polemius
senior tag
Laptopba SSD beépítő keretet (DVD helyére) + külső, usb-s DVD boxot, 9,5 mm-es méretűt, lehet valahol Szegeden (normális áron) venni?
-
Rick4
félisten
-
bb0t
őstag
-
Rick4
félisten
Sziasztok, gázszerelőt tudtok ajánlani? Elkezdett csöpögni az egyik radiátor kb egy hónapja. Fogtunk egy nagy villáskulcsot és addig ütöttük (ámerikáiálkátrész, oroszálkátrész mind á kettő méd in csájná) míg el nem állt a csöpögés később már folyás. Na jó nem, csavargattuk, szerencsétlenkedtünk vele és végül elállt. Ideiglenes megoldásnak jó volt de így nem szívesen engedném rá a fűtést. Szóval kéne aki megnézi.
Gáz megy a csőben, vagy víz? Ha utóbbi, akkor neked vízszerelő kell.

-
bb0t
őstag
Sziasztok, gázszerelőt tudtok ajánlani? Elkezdett csöpögni az egyik radiátor kb egy hónapja. Fogtunk egy nagy villáskulcsot és addig ütöttük (ámerikáiálkátrész, oroszálkátrész mind á kettő méd in csájná) míg el nem állt a csöpögés később már folyás. Na jó nem, csavargattuk, szerencsétlenkedtünk vele és végül elállt. Ideiglenes megoldásnak jó volt de így nem szívesen engedném rá a fűtést. Szóval kéne aki megnézi.
-
Rick4
félisten
Még mindig szeretném eladni. Most már 85 ezerért is vihető. Kellene a pénz másra.

Lenovo Vibe Z2 Pro, 4 hónaposLátod, most pont az van, mint az egyik kolléga oneplus one-jával pár hónapja. Kitette, annyiért engem nem érdekelt, de eszembe nem tudod volna, hogy %-ban akkora árengedménnyel próbálkozzak. Két hét múlva levitte, annyiért érdekelt volna, de akkor már vettem másik telót. Akkor a saját S4-emet odaadtam volna az asszonynak, és lett volna az, mostmár vettem neki egy S4-et. Most megint telefont kerestem, nekem kellett volna másik, nem volt nekem tetsző, úgyhogy vettem magamnak egy másik S4-et...
Érthetetlen, hogy miért nem azt az árat írjátok ki elsőre, amennyi még épp elfogadható.

Azbest: Igazán örömkeltő hír...

-
DarkByte
addikt
Még mindig szeretném eladni. Most már 85 ezerért is vihető. Kellene a pénz másra.

Lenovo Vibe Z2 Pro, 4 hónapos -
azbest
félisten
A gyártók voltak oly kedvesek, hogy ezt is kétféleképpen oldották meg.

Például úgy tűnik, hogy lenovo telefon esetén esélyes, hogy a legbelső a föld. De lenovo laptopnál viszont állítólag a mikrofon a belső. De lehet modellenként is változó. Szóval rá kell keresni, hogy másnak melyik fajta jött be.
-
tisn
veterán
-
HaZse
őstag
Majd nekem is vennem kell egy ilyen fűtős cuccot, mert még a kazánt nem kapcsoljuk be, de mivel egész nap itthon vagyok, így jó lenne a szoba felmelegítése.
-
CanibelZ
aktív tag
Ha egyben volna a fülhallgató meg a mikrofon, akkor nem lenne gond. Csak az neki tönkrement és most szereztem neki normális mikrofont, amit tud énekléshez is használni és azt használná, amikor skype-on tanulunk.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
HaZse
őstag
-
Rick4
félisten
-
CanibelZ
aktív tag
Olyan kell, ami hozzá való.


-
ShadowX
őstag
-
fecus
őstag
Tudtok olyan antenna boltot ahol koax kábelre roppantható fém csatlakozókat lehet kapni, és rg6 trishield koaxkábelt? Fogóm van hozzá, pár
éve én kábeleztem be a lakást trishield koaxxal és roppantós fémcsatikkal azóta nincs probléma a digitális adással. Csak elég nehezen tudtam beszerezni roppantható csatlakozókat, pestről kellett rendelni. Pár éve körbenéztem a városban de csak ezek a bóvli műanyagborítású csatlakozók voltak mindenhol. Egy ilyen roppantott csati kb 50-60ft darabja, csak kb 5-10 db kellene, f csatlakozók, meg sima antennadugasz (anya-apa). Pestről rendelve jelentős postaköltség rakódik ezekre. Most hogy a T
átállt dvb-c re apáméknál is rendbe kellene tenni a kábelezést.Itt csak megrendeled és személyesen átveszed. Már ha ezek olyan csatik.
-
FoxiestFox
félisten
-
CanibelZ
aktív tag
Ha tudod a választ, miért kérdezed?

Megerősítésként leginkább.
Csak bármelyik jó, vagy emiatt, hogy be- és kimenet egyszerre, valami spécibb kell? -
FoxiestFox
félisten
-
CanibelZ
aktív tag
Csoporttársamnak van egy Lenovo G505 laptopja. Hogy tudnánk megoldani, hogy mikrofont és fülhallgatót is rá tudjunk egyszerre kötni? Egy bemenet van a fülhallgatónak és a mikrofonnak is... Gondolom valamilyen jack elosztó kéne.
-
Doggy dog
senior tag
-
Rick4
félisten
-
Joci93
senior tag
Sziasztok!
Hősugárzót hol érdemes venni? Voltunk az Media Markt-ban, ed ott még nem árulnak?

-
Lacielvtárs
nagyúr
Mosógép szerelőt tudtok ajánlani?
szia, ment privát, akit ajánlok.
nálunk mindig korrekt áron dolgozott és jó munkát végzett
-
FIREBLADE78
addikt
Mosógép szerelőt tudtok ajánlani?
-
kenyerr
tag
Hello,
core2duo-hoz keresnék lapot. Nem kell semmi extra mint pl. sli
átvétel: Szeged (esetleg Szentes)
PM-en keresztül gyorsan elérhető vagyok ha valakinek lenne.
Üdv -
Gergello
addikt
-
Rick4
félisten
Én már a megjelenéskor sem értettem, mit akar jelenteni, meg is maradt.

-
Gergello
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Köszi, akkor erre mozdulok. Igaz, Bicskén találtam 8K-ért is, de értelemszerűen az csak kiindulási árnak jó, másra nem.

-
Gergello
addikt
-
HaZse
őstag
Köszi. Nekünk is épp aktuális, mert a tabletta adagolás eléggé drága mulatság.
-
partymaci
aktív tag
-
Rick4
félisten
-
partymaci
aktív tag
-
MaciG
addikt
-
sss
őstag
-
HaZse
őstag
-
Rick4
félisten
-
sss
őstag
-
Rick4
félisten
jófogáson volt fent, de ott csak macskaevő kínaiak jelentkeztek, FB-on ide oda beírtam, hogy van, meg mikor kerestek, akkor is írtam, hogy azonnal vihető, raktáron van.

-
sss
őstag
Szerintem kismacskákból túlkínálat van a piacon, mert sok az őstermelő. Csinálj róluk borzasztó cuki képeket és írj hozzájuk egy megható sztorit a FB-ra (pl.: az anyuk elpusztult parizer mérgezésben és most árvák) és reménykedj.
Az a durva, hogy tényleg elpusztult az anyjuk.
Vagy legalábbis már vagy egy hónapja nem láttuk.
Rick: és hol hirdeted őket?
-
Rick4
félisten
-
Ted_Beneky
senior tag
Szerintem kismacskákból túlkínálat van a piacon, mert sok az őstermelő. Csinálj róluk borzasztó cuki képeket és írj hozzájuk egy megható sztorit a FB-ra (pl.: az anyuk elpusztult parizer mérgezésben és most árvák) és reménykedj.
-
sss
őstag
Kismacskákat hol érdemes szerintetek hirdetni? Fb-n is felkerültek valami macskás(?) csoportba + haverok is osztogatják meg, de eddig semmi. Déli aprót pl. olvassa még valaki?
-
partymaci
aktív tag
-
partymaci
aktív tag
Vennék IDE-s notebook winyót, 2-3-4E ft-ot szánnék rá max.
-
Rick4
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
Együtt járó varrónőket keresel? Te tudsz valamit

Ráadásul hármat. Szóval igények azért vannak

-
Ted_Beneky
senior tag
-
fero02
nagyúr
Tudtok olyan antenna boltot ahol koax kábelre roppantható fém csatlakozókat lehet kapni, és rg6 trishield koaxkábelt? Fogóm van hozzá, pár
éve én kábeleztem be a lakást trishield koaxxal és roppantós fémcsatikkal azóta nincs probléma a digitális adással. Csak elég nehezen tudtam beszerezni roppantható csatlakozókat, pestről kellett rendelni. Pár éve körbenéztem a városban de csak ezek a bóvli műanyagborítású csatlakozók voltak mindenhol. Egy ilyen roppantott csati kb 50-60ft darabja, csak kb 5-10 db kellene, f csatlakozók, meg sima antennadugasz (anya-apa). Pestről rendelve jelentős postaköltség rakódik ezekre. Most hogy a T
átállt dvb-c re apáméknál is rendbe kellene tenni a kábelezést.Milyen és mennyi kellene? Ha csak néhány, akkor megoldjuk. Ha sok, akkor innen rendelj.
-
Rick4
félisten
Új hozzászólás Aktív témák
-
64100 - 64001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 65901 65900 - 65801 65800 - 65701 65700 - 65601 65600 - 65501 65500 - 65401 65400 - 65301 65300 - 65201 65200 - 65101 65100 - 65001 65000 - 64901 64900 - 64801 64800 - 64701 64700 - 64601 64600 - 64501 64500 - 64401 64400 - 64301 64300 - 64201 64200 - 64101 64100 - 64001 64000 - 63901 63900 - 63801 63800 - 63701 63700 - 63601 63600 - 63501 63500 - 63401 63400 - 63301 63300 - 63201 63200 - 63101 63100 - 63001 63000 - 62901 62900 - 62801 62800 - 62701 62700 - 62601 62600 - 62501 62500 - 62401 62400 - 62301 62300 - 62201 62200 - 62101 62100 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- ASUS ROG Strix SCAR 16 / Ultra 9 275HX / RTX5090 / 32GB / 2TB NVMe! BeszámítOK
- IKEA MITZON íróasztal
- Vállalom Xianomi Okos kamerák, szoftveres javíttását típustól függetlenül
- HPE ProLiant 32GB DDR4 ML350 Gen9 Hot Plug 8SFF Rack Szerver! x2 XEON + HDD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






Csak bármelyik jó, vagy emiatt, hogy be- és kimenet egyszerre, valami spécibb kell?
