Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
54100 - 54001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 55901 55900 - 55801 55800 - 55701 55700 - 55601 55600 - 55501 55500 - 55401 55400 - 55301 55300 - 55201 55200 - 55101 55100 - 55001 55000 - 54901 54900 - 54801 54800 - 54701 54700 - 54601 54600 - 54501 54500 - 54401 54400 - 54301 54300 - 54201 54200 - 54101 54100 - 54001 54000 - 53901 53900 - 53801 53800 - 53701 53700 - 53601 53600 - 53501 53500 - 53401 53400 - 53301 53300 - 53201 53200 - 53101 53100 - 53001 53000 - 52901 52900 - 52801 52800 - 52701 52700 - 52601 52600 - 52501 52500 - 52401 52400 - 52301 52300 - 52201 52200 - 52101 52100 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
FoxiestFox
félisten
Szia.
Az "egyik" érdekelne.
130 kilóval és kb 190 centivel ,hogy áll a cucc ? (belefér szerinted? )Holnap leboltolhatjuk ha gondolod.
Simán.
-
vizslakutya
senior tag
Eladó két sosem viselt kabát, 1500 Ft / db.
Nagytestűeknek. XXL mindkettő, én 2 méter vagyok, de gebe, szélességben kétszer beléjük férnék.
Egyik, másik.Eladó egy 54Mbps-os normál és low profile hátlappal is rendelkező wifi kártya.
Hátlapok megvannak, CD is, gyári antenna már nincs (én sajáttal használtam).
1000 FtEladó egy kis fém játék gőzhajó, vadiúj, dobozában (bele való gyertyák is megvannak).
Ez az a kis pöfögő izé, ami hajtja magát egy egyszerű termodinamikai jelenségnek köszönhetően.
1000 FtIngyen elvihető egy Philips 109P4 síkképcsöves CRT monitor.
A képernyő alján ki van kopva egy részen a felületkezelés, főleg fehér képnél észrevehető, amúgy remek képe van. (Még mindig inkább használnám ezt, mint valami szarfos tn panelt, csak a fogyasztása ne lenne).
1600x1200 megy neki 85Hz-en, úgy emlékszem. Fölé is lehet menni, de akkor már csak 60Hz lesz.
Ha tápkábel is kell, akkor az ár egy csokira módosul.
VGA kábel nincs hozzá már.Szia.
Az "egyik" érdekelne.
130 kilóval és kb 190 centivel ,hogy áll a cucc ? (belefér szerinted? )Holnap leboltolhatjuk ha gondolod.
-
Sub-S
senior tag
mit kell tudni egy iylen 400-as fizuhoz?
5< ev tapasztalat, c++, java, .net
(webbel ta'n nehezebb, mobil cuccokat nem tudom)
a 7 szamjegy mar csopvez
a maximum amit lattam itthon mar, sima programozoi "fizubol", az 2M + afa/ho az cobol programozo (eleg vicces modon)
erdemesebb bp-n csinalni (vagy kulfoldon)
szoged eleg hulla, nyomott fizukkalMiért vicces az ha valaki cobol programozóként jól keres?

-
FoxiestFox
félisten
Eladó két sosem viselt kabát, 1500 Ft / db.
Nagytestűeknek. XXL mindkettő, én 2 méter vagyok, de gebe, szélességben kétszer beléjük férnék.
Egyik, másik.Eladó egy 54Mbps-os normál és low profile hátlappal is rendelkező wifi kártya.
Hátlapok megvannak, CD is, gyári antenna már nincs (én sajáttal használtam).
1000 FtEladó egy kis fém játék gőzhajó, vadiúj, dobozában (bele való gyertyák is megvannak).
Ez az a kis pöfögő izé, ami hajtja magát egy egyszerű termodinamikai jelenségnek köszönhetően.
1000 FtIngyen elvihető egy Philips 109P4 síkképcsöves CRT monitor.
A képernyő alján ki van kopva egy részen a felületkezelés, főleg fehér képnél észrevehető, amúgy remek képe van. (Még mindig inkább használnám ezt, mint valami szarfos tn panelt, csak a fogyasztása ne lenne).
1600x1200 megy neki 85Hz-en, úgy emlékszem. Fölé is lehet menni, de akkor már csak 60Hz lesz.
Ha tápkábel is kell, akkor az ár egy csokira módosul.
VGA kábel nincs hozzá már. -
Attix82
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Máshol meg még olcsóbb. Viszont az árkeresőn erre a tabletre rákeresve 5 üzletnél külföldi behozatal lehet mivel -10kval nem lehet senki se olcsóbb ha hivatalosan behozott termékről van szó.
97e ftól kezdődik hivatalosan a tablet ára.
A fekete péntekről meg annyit, hogy a raktáron maradt kacatokat árusították ki, randomra néztem árakat és 50%ba még leértékelve se voltak jó árak.
Hát ha 97-től kezdődik akkor a 99 nem rossz egy mm nagyságú cégtől.
-
Rolly
veterán
Figyi, nézd meg a webáruházuk árait. Én nem védeni akarom a MediaMarkt-ot, de mostanra az egyik legjobb webáruházzá nőtte ki magát (még ha szakmailag nézve a webáruházuk egy rakás fos is).
Döbbenet, hogy a webes áraik, és a bolti áraik mennyire nincsenek köszönőviszonyban sem egymással, miközben kb. bármit ingyen hoznak házhoz, ellentétben más webáruházakkal.
Én idén már háromszor vásároltam weben a mediamarkt-ból (TV, Monitor, hősugárzó), és minden esetben tök jó áron sikerült vásárolni.szakmailag mi a gond a mediamarkt webáruházával? Sokat még nem használtam de ahogy nézem nincs gond vele... vagy csak nem szembetűnő....
Esetleg tudnál egy szakmailag is megfelelő webáruházat linkelni? -
Rolly
veterán
10 konkrét termék vagy az évek tapasztalata - melyik nyom többet a latba? Bármit vettem az évek során máshol mindig jobban megérte. Legyen az telefon, fényképező, e-book olvasó, laptop bármi, végül sosem rájuk esett a választás. Lehet nem vagyok elég populáris, a kínálatukon is ez látszik. Ez főleg laptop fronton igaz. Amit keresek, ott vagy nincs vagy drágábban mint máshol. Az vásárol ott akinek a pénz nem számít, nyilván mert kényelmes meg mert a MediaMarkt-ok természetes előfordulása általában a plázák szívében található.
Te tényleg azt gondolod, hogy ez egy érv? Egyértelmű, hogy direkt nem készültek fel eléggé az eseményre, de ezért rájuk kéne ereszteni a GVH-t. A pénz bukása meg relatív. Minden jól elköltött forint nem kiadás hanem befektetés. Egy edigital méretű cég milliókat költ marketingre, egy jól irányzott akció ami az adott pillanatban bukta nekik később sokszorosan megtérül. Plusz az, hogy 2-300 terméken van 20-30% akció pár tucaton meg 50-70% az közel sem bukó. Még a végén gyertyát gyújtunk az Edigital előtt nem?
múltkor autóba fejegységet vettem a mediaba... Azért néztem meg ott mert ott ki van állítva több típus így meg tudtam nézni és ki tudtam próbálni... Amit választottam megnéztem árgép oldalakon ... és olcsóbb lett volna az edigitalban 1000 Ft-tal... így mégis a mediaba vettem... hogy miért?
- edigital kb 1 óra lett volna kocsival + üzemanyag... és akkor máris drágább mint ott hírtelen a mediaba... -
DarkByte
addikt
Ötleteket várnék.
Vettem tegnap egy ilyen asztali órát magamnak, viszont kretén erős a kék fénye még a leggyengébb fokozaton is, simán bevilágítja éjszaka az egész szobát és nem lehet tőle aludni.
Kidobni viszont nem szeretném. Azon gondolkodom hogy egy vagy két réteg sötétítést adó vékony fóliát rá rögzítenék. Csak hol lehet ilyesmi kapni? Papírbolt, ebay?
B változat hogy szétkapom és valahogy kitalálom hova kellene betenni egy előtét ellenállást, csak ehhez is inkább végső esetben folyamodnék.
-
Attix82
addikt
Csak egy teljesen véletlen és mostani példa.
A mai címlapos hardverajánlóban lévő 8"-os Samsung tablet. Az ajánló szerint 105k.
http://m.prohardver.hu/teszt/novemberi_hardveradag_2/tabletek.html
Ugyanaz a médiában 100:
http://m.mediamarkt.hu/shop/hu/HU/catalog/Android-tablet-504839/SAMSUNG-Galaxy-Tab-S-8.4-Wifi-16GB-ezust-tablet-%28SM-T700%29-1378227/
Szóval újabban tényleg nem rosszak.
Máshol meg még olcsóbb. Viszont az árkeresőn erre a tabletre rákeresve 5 üzletnél külföldi behozatal lehet mivel -10kval nem lehet senki se olcsóbb ha hivatalosan behozott termékről van szó.
97e ftól kezdődik hivatalosan a tablet ára.
A fekete péntekről meg annyit, hogy a raktáron maradt kacatokat árusították ki, randomra néztem árakat és 50%ba még leértékelve se voltak jó árak.
-
lugosi
MODERÁTOR
Jaja, pont ezt akartam mondani, hogy a MM már nem az, ami régen volt. Így az "évek tapasztalatát" felül kell vizsgálni időnként.
Régen mi volt: megnézed élőben a MM-ban, és megveszed online vagy a legótvarabb webshopban (árgép.hu, ár alapján növekvő sorbaállításnál a legelső), vagy ha adtál egy kicsit garanciára meg ilyenekre, akkor edigital. Ma már ez nem igaz. Ahogy nézegettem online árakat, az edigitalnak rendre gyengébb árai voltak, mint a MM-nak. Sokszor még úgy is, hogy ott álltam a MM-ban (tehát nem webshop) és ránéztem mobilon, hogy az ED-ben mennyibe kerül. Simán jó lett árban a MM az elmúlt években.
Csak egy teljesen véletlen és mostani példa.
A mai címlapos hardverajánlóban lévő 8"-os Samsung tablet. Az ajánló szerint 105k.
http://m.prohardver.hu/teszt/novemberi_hardveradag_2/tabletek.html
Ugyanaz a médiában 100:
http://m.mediamarkt.hu/shop/hu/HU/catalog/Android-tablet-504839/SAMSUNG-Galaxy-Tab-S-8.4-Wifi-16GB-ezust-tablet-%28SM-T700%29-1378227/
Szóval újabban tényleg nem rosszak.
-
lugosi
MODERÁTOR
Figyi, nézd meg a webáruházuk árait. Én nem védeni akarom a MediaMarkt-ot, de mostanra az egyik legjobb webáruházzá nőtte ki magát (még ha szakmailag nézve a webáruházuk egy rakás fos is).
Döbbenet, hogy a webes áraik, és a bolti áraik mennyire nincsenek köszönőviszonyban sem egymással, miközben kb. bármit ingyen hoznak házhoz, ellentétben más webáruházakkal.
Én idén már háromszor vásároltam weben a mediamarkt-ból (TV, Monitor, hősugárzó), és minden esetben tök jó áron sikerült vásárolni.Jaja, pont ezt akartam mondani, hogy a MM már nem az, ami régen volt. Így az "évek tapasztalatát" felül kell vizsgálni időnként.
Régen mi volt: megnézed élőben a MM-ban, és megveszed online vagy a legótvarabb webshopban (árgép.hu, ár alapján növekvő sorbaállításnál a legelső), vagy ha adtál egy kicsit garanciára meg ilyenekre, akkor edigital. Ma már ez nem igaz. Ahogy nézegettem online árakat, az edigitalnak rendre gyengébb árai voltak, mint a MM-nak. Sokszor még úgy is, hogy ott álltam a MM-ban (tehát nem webshop) és ránéztem mobilon, hogy az ED-ben mennyibe kerül. Simán jó lett árban a MM az elmúlt években.
-
martonx
veterán
10 konkrét termék vagy az évek tapasztalata - melyik nyom többet a latba? Bármit vettem az évek során máshol mindig jobban megérte. Legyen az telefon, fényképező, e-book olvasó, laptop bármi, végül sosem rájuk esett a választás. Lehet nem vagyok elég populáris, a kínálatukon is ez látszik. Ez főleg laptop fronton igaz. Amit keresek, ott vagy nincs vagy drágábban mint máshol. Az vásárol ott akinek a pénz nem számít, nyilván mert kényelmes meg mert a MediaMarkt-ok természetes előfordulása általában a plázák szívében található.
Te tényleg azt gondolod, hogy ez egy érv? Egyértelmű, hogy direkt nem készültek fel eléggé az eseményre, de ezért rájuk kéne ereszteni a GVH-t. A pénz bukása meg relatív. Minden jól elköltött forint nem kiadás hanem befektetés. Egy edigital méretű cég milliókat költ marketingre, egy jól irányzott akció ami az adott pillanatban bukta nekik később sokszorosan megtérül. Plusz az, hogy 2-300 terméken van 20-30% akció pár tucaton meg 50-70% az közel sem bukó. Még a végén gyertyát gyújtunk az Edigital előtt nem?
Figyi, nézd meg a webáruházuk árait. Én nem védeni akarom a MediaMarkt-ot, de mostanra az egyik legjobb webáruházzá nőtte ki magát (még ha szakmailag nézve a webáruházuk egy rakás fos is).
Döbbenet, hogy a webes áraik, és a bolti áraik mennyire nincsenek köszönőviszonyban sem egymással, miközben kb. bármit ingyen hoznak házhoz, ellentétben más webáruházakkal.
Én idén már háromszor vásároltam weben a mediamarkt-ból (TV, Monitor, hősugárzó), és minden esetben tök jó áron sikerült vásárolni. -
bb0t
őstag
Ha már a mediánál tartunk gőzöm sincs hogy élnek meg, 20-30% felár van mindenükön amit árulnak.
A "minden" elég erős ferdítés, mondhatni köze nincs a valósághoz, de ha érvelni szeretnél, és 10 konkrét terméket tudsz mondani, ami hasonló feltételek mellett máshol ennyivel olcsóbb, megemelem a kalapomat.
Szerintem is alap lenne ilyenkor megerősíteni a szervereket, Te tényleg azt gondolod, az a céljuk, hogy ne 25, hanem 250 termék menjen el egy óra alatt, ezzel 10x-es pénzt bukva a mai napon? Épp elég hype nekik az, hogy nem elérhető az oldaluk.
10 konkrét termék vagy az évek tapasztalata - melyik nyom többet a latba? Bármit vettem az évek során máshol mindig jobban megérte. Legyen az telefon, fényképező, e-book olvasó, laptop bármi, végül sosem rájuk esett a választás. Lehet nem vagyok elég populáris, a kínálatukon is ez látszik. Ez főleg laptop fronton igaz. Amit keresek, ott vagy nincs vagy drágábban mint máshol. Az vásárol ott akinek a pénz nem számít, nyilván mert kényelmes meg mert a MediaMarkt-ok természetes előfordulása általában a plázák szívében található.
Te tényleg azt gondolod, hogy ez egy érv? Egyértelmű, hogy direkt nem készültek fel eléggé az eseményre, de ezért rájuk kéne ereszteni a GVH-t. A pénz bukása meg relatív. Minden jól elköltött forint nem kiadás hanem befektetés. Egy edigital méretű cég milliókat költ marketingre, egy jól irányzott akció ami az adott pillanatban bukta nekik később sokszorosan megtérül. Plusz az, hogy 2-300 terméken van 20-30% akció pár tucaton meg 50-70% az közel sem bukó. Még a végén gyertyát gyújtunk az Edigital előtt nem?
-
totya694
őstag
-
Rick4
félisten
Üdv
Lenne egy problémám.Adott a t-home-os router/modem.Ezen csak 4 port van nekem kell 3 settop box + 3 net.Most úgy van 1,2 ,3 porton 2 box meg egy net.A 4 -es porton van egy switch 8 portos.Ebbe menne 2 net és kettő box .Ez igy 1 napig működött azóta azt írják a boxok , hogy internet kábel nincs bedugva.Ha kiiktatom a switch -et direktben próbálom egyesével akkor sem működik már .Mi lehet a gond?
feltettem a modem topikjában is a kérdést , de nem igazán aktív a topik

A három stb-t dugd a hgw-be, a negyedik portra meg a switch, onnan mehet a net a gépeknek. Mikor minden össze van dugva, vagy levágod a kismegszakítót, vagy mindent kihúzgálsz a konnektorból, hogy induljon újra az egész kóceráj.
Ha a hgw portjai másik eszközzel kábellel összedugva működnek, akkor a stb lesz a hunyó, de szerintem egy rendesen öszedugott rendszernél az újraindítás mindent megold.
-
totya694
őstag
-
SirRasor
addikt
-
viperabácsi
addikt
próbáld meg az ügyfélszolgálatot, hátha...

Gondoltam rá , de azt reméltem meg tudom oldani tré-ék nélkül.Ha kijönnek és nem náluk a hiba , akkor felszámolnak kiszállást meg stb-t.
-
LordVader80
őstag
Üdv
Lenne egy problémám.Adott a t-home-os router/modem.Ezen csak 4 port van nekem kell 3 settop box + 3 net.Most úgy van 1,2 ,3 porton 2 box meg egy net.A 4 -es porton van egy switch 8 portos.Ebbe menne 2 net és kettő box .Ez igy 1 napig működött azóta azt írják a boxok , hogy internet kábel nincs bedugva.Ha kiiktatom a switch -et direktben próbálom egyesével akkor sem működik már .Mi lehet a gond?
feltettem a modem topikjában is a kérdést , de nem igazán aktív a topik

próbáld meg az ügyfélszolgálatot, hátha...

-
viperabácsi
addikt
Üdv
Lenne egy problémám.Adott a t-home-os router/modem.Ezen csak 4 port van nekem kell 3 settop box + 3 net.Most úgy van 1,2 ,3 porton 2 box meg egy net.A 4 -es porton van egy switch 8 portos.Ebbe menne 2 net és kettő box .Ez igy 1 napig működött azóta azt írják a boxok , hogy internet kábel nincs bedugva.Ha kiiktatom a switch -et direktben próbálom egyesével akkor sem működik már .Mi lehet a gond?
feltettem a modem topikjában is a kérdést , de nem igazán aktív a topik

-
lugosi
MODERÁTOR
Az euronicsban is eljátsszák ezt a bukódsit. Minden új üzlet megnyitásakor olyan akciók vannak, hogy a beszer ár alatt vannak bőven, nem egy termékkel, milliós bukót is össze tudnak hozni egy nap alatt

A media tényleg drága, de ki lehet fogni. Mikor mi mosógépet vettünk, akkor mindenhol 75-80e (most is asszem) ft volt az ára, akkor ott 67e ft, és ingyen kihozták, a hűtő 90 vt úgy, hogy 105-110 alatt sehol máshol nem volt kapható. A médiában ki kell fogni, de ez szerintem bármelyik boltra igaz. Párom mamája akart venni hűtőt, mutatta az expertes újságban hogy ezt nézte ki, mondom tessék várni mert megnézem a neten, gondoltam hogy sokkal olcsóbban lesz majd... hát nem, ott volt a legolcsóbb, vagy max 1/2e ft difi lett volna egy no-name pesti websopban...

Médiában tegnap 259e volt a 13"-os macbook air. Az Apple store-ban 319. Ma felment a médiában a rendes árára, 280-ra. Szóval nem olyan drága.
Még mielőtt, cikkszám szerint tök ugyanaz a modell. -
Vesztor87
senior tag
Ha már a mediánál tartunk gőzöm sincs hogy élnek meg, 20-30% felár van mindenükön amit árulnak.
A "minden" elég erős ferdítés, mondhatni köze nincs a valósághoz, de ha érvelni szeretnél, és 10 konkrét terméket tudsz mondani, ami hasonló feltételek mellett máshol ennyivel olcsóbb, megemelem a kalapomat.
Szerintem is alap lenne ilyenkor megerősíteni a szervereket, Te tényleg azt gondolod, az a céljuk, hogy ne 25, hanem 250 termék menjen el egy óra alatt, ezzel 10x-es pénzt bukva a mai napon? Épp elég hype nekik az, hogy nem elérhető az oldaluk.
Az euronicsban is eljátsszák ezt a bukódsit. Minden új üzlet megnyitásakor olyan akciók vannak, hogy a beszer ár alatt vannak bőven, nem egy termékkel, milliós bukót is össze tudnak hozni egy nap alatt

A media tényleg drága, de ki lehet fogni. Mikor mi mosógépet vettünk, akkor mindenhol 75-80e (most is asszem) ft volt az ára, akkor ott 67e ft, és ingyen kihozták, a hűtő 90 vt úgy, hogy 105-110 alatt sehol máshol nem volt kapható. A médiában ki kell fogni, de ez szerintem bármelyik boltra igaz. Párom mamája akart venni hűtőt, mutatta az expertes újságban hogy ezt nézte ki, mondom tessék várni mert megnézem a neten, gondoltam hogy sokkal olcsóbban lesz majd... hát nem, ott volt a legolcsóbb, vagy max 1/2e ft difi lett volna egy no-name pesti websopban...

-
pepe091
MODERÁTOR
-
Rick4
félisten
-
Rolly
veterán
-
Rick4
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
-
maláj
addikt
-
martonx
veterán
-
ShadowX
őstag
-
Rolly
veterán
-
ShadowX
őstag
-
Rick4
félisten
-
Rolly
veterán
Van egy lakásbiztosításod, és a 6 éves notira is fizet. Évi 15-20K. Apple gari +4 évre mennyi lenne, vagy mekkora felárat tartanál reálisnak? Lakásbizti mellé tök fölösleges bármi másnak garisnak lennie. főleg plusz pénzért.
ShadowX: Igaz, egy kiló alma 200Ft, egy kiló banán 300Ft, egy kiló narancs 200Ft. Vödrös narancs 800Ft.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
és mégis ha elromlik a laptop miért fizetne a lakásbiztosítás?
... -
FoxiestFox
félisten
Van egy lakásbiztosításod, és a 6 éves notira is fizet. Évi 15-20K. Apple gari +4 évre mennyi lenne, vagy mekkora felárat tartanál reálisnak? Lakásbizti mellé tök fölösleges bármi másnak garisnak lennie. főleg plusz pénzért.
ShadowX: Igaz, egy kiló alma 200Ft, egy kiló banán 300Ft, egy kiló narancs 200Ft. Vödrös narancs 800Ft.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nem tudtam, hogy a lakásbiztosítás így működik.

-
Rick4
félisten
Tényleg kevés. Ha az Apple tényleg nem consumer, 3 évről illene indulni + kiterjesztés.
Van egy lakásbiztosításod, és a 6 éves notira is fizet. Évi 15-20K. Apple gari +4 évre mennyi lenne, vagy mekkora felárat tartanál reálisnak? Lakásbizti mellé tök fölösleges bármi másnak garisnak lennie. főleg plusz pénzért.
ShadowX: Igaz, egy kiló alma 200Ft, egy kiló banán 300Ft, egy kiló narancs 200Ft. Vödrös narancs 800Ft.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
PazsitZ
addikt
Tényleg kevés. Ha az Apple tényleg nem consumer, 3 évről illene indulni + kiterjesztés.
Annyi idő alatt úgyis kiadnak új terméket, akkor azt kell megvenni.
Almásoknak amúgy is presztizs, h az új legyen.#edigital:
Nekem nagy nehezen sikerült berendelnem, amit akartam. De mindezt úgy, h előre kinéztem, mi az, ami nagyjából érdekel.
Így az előre kinézettek közül, az akciósat megrendeltem, bár elég sok oldalfrissítésbe került.
Szívás, de gondolom elszámolták magukat. Instant, terhelés alatt, meg utána nem olyan egyszerű megoldani a dolgot... -
ShadowX
őstag
-
FoxiestFox
félisten
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Ha már a mediánál tartunk gőzöm sincs hogy élnek meg, 20-30% felár van mindenükön amit árulnak.
A "minden" elég erős ferdítés, mondhatni köze nincs a valósághoz, de ha érvelni szeretnél, és 10 konkrét terméket tudsz mondani, ami hasonló feltételek mellett máshol ennyivel olcsóbb, megemelem a kalapomat.
Szerintem is alap lenne ilyenkor megerősíteni a szervereket, Te tényleg azt gondolod, az a céljuk, hogy ne 25, hanem 250 termék menjen el egy óra alatt, ezzel 10x-es pénzt bukva a mai napon? Épp elég hype nekik az, hogy nem elérhető az oldaluk.
-
Rick4
félisten
Fizuemelést az új gyerek miatt még nem kértem. Egyébként valóban bődületes pénzt el tudnak vinni a gyerekek.
Csak egy gyors példa: gyerek nélkül leugrasz egy tejért a boltba, fizetsz 2XX Ft-ot.
vs.
3 gyerekkel beugrasz a boltba egy tejért, közben veszel 3 csokit, meg 3 üdítőt is, fizetsz 1XXX Ft-ot. Ha elég erős vagy, akkor megúszod vagy csak üdítővel vagy csak csokival pluszban, olyan 7-800 Ft környékén.
És akkor még nem beszéltünk az iskolázásról, ruhákról stb-ről.
Ez csak azzal fordul elő, aki nem neveli egészséges életmódra a gyereket, ezokból csoival és üdítővel eteti.

-
sss
őstag
-
tipuka
addikt
Sikerült most délelőtt 1x megnyitni a honlapjukat, amit tudtam 1-2 percig körülnéztem, mert utána megint semmi...
Háááááááát. 1-2 cucc, ami már persze elfogyott, az talán... Mondjuk ne mszámítottam amúgy se valami nagy akcióra.
-
bb0t
őstag
-
sss
őstag
-
pilóta
nagyúr
-
martonx
veterán
egyetemistakent azt hittem gazdag leszek, ha lesz lakasom, es barmikor bemehetek venni egy big mac-et/whoppert

az igenyek valtoznak, ahogy tobbet keres az ember
ja es a kolkok viszik a penzt rendesen, kertel mar fizuemelest?

valahol meg is ertem ricky fijjut, hogy malajt valasztotta a purgyek helyett :

Fizuemelést az új gyerek miatt még nem kértem. Egyébként valóban bődületes pénzt el tudnak vinni a gyerekek.
Csak egy gyors példa: gyerek nélkül leugrasz egy tejért a boltba, fizetsz 2XX Ft-ot.
vs.
3 gyerekkel beugrasz a boltba egy tejért, közben veszel 3 csokit, meg 3 üdítőt is, fizetsz 1XXX Ft-ot. Ha elég erős vagy, akkor megúszod vagy csak üdítővel vagy csak csokival pluszban, olyan 7-800 Ft környékén.
És akkor még nem beszéltünk az iskolázásról, ruhákról stb-ről.
-
bb0t
őstag
-
pilóta
nagyúr
Nem mindenen, én például most vettem egy nyomtatót tőlük, olcsóbb volt, mint a beszerzési ár bárhol másutt...
-
bb0t
őstag
Én is vettem már enyhén szólva nem bontatlan fényképezőgépet náluk, konkrétan totál kopott volt a hátulján. De mondtam hogy nem veszem át, kérek egy másikat. Várni kellett újabb egy hetet, de új lett.
Régen amúgy, évekkel ezelőtt nagyon jó árakon dolgoztak, most már ez nem igaz. Közép áron, vagy kifejezetten drágán árulnak. Újabban sokszor a media marktban olcsóbb, ez régen elképzelhetetlen volt.Én könyvet írhatnék a szemétkedéseikből.
remélem homáron, vagy valahol lesz erről az edigital féle "black friday"-ről egy szép kis értekezés.
Ha már a mediánál tartunk gőzöm sincs hogy élnek meg, 20-30% felár van mindenükön amit árulnak.
-
lugosi
MODERÁTOR
Szerintem is alap lenne ilyenkor megerősíteni a szervereket, nem értem. Ha valaki személyesen bemegy az üzletbe akkor elvileg tud vásárolni de simán mondhatják, hogy óóhátazmár elfogyott. Meg ott amúgy sem tud az ember meggyőződni az árakról és a kínálatról sem. Valami olyasmit is olvastam, hogy 30000 termék lesz akciós nekem bent azt mondták 400... Nagyon gáz de nem lepődök meg. Bármit veszek az sosem original náluk, ott csalnak ahol tudnak. A weboldalukon inkorrektek az információk, gyűlölöm őket.

Én is vettem már enyhén szólva nem bontatlan fényképezőgépet náluk, konkrétan totál kopott volt a hátulján. De mondtam hogy nem veszem át, kérek egy másikat. Várni kellett újabb egy hetet, de új lett.
Régen amúgy, évekkel ezelőtt nagyon jó árakon dolgoztak, most már ez nem igaz. Közép áron, vagy kifejezetten drágán árulnak. Újabban sokszor a media marktban olcsóbb, ez régen elképzelhetetlen volt. -
lupus_l
aktív tag
És ha valaki személyesen megy be, mi van? Vajon él az akciós ár akkor is, vagy csak netes rendelés esetén?
Mert akkor tulajdonképpen nincs probléma, persze felettébb unprofessional a dolog, de hisz ez Magyarország.Az akció él személyes vásárlás esetén is. Én 5 óra körül néztem az oldalra, egyből ment a rendelés. Reggelre elérhetetlen lett

-
bb0t
őstag
Szerintem senki.
Kicsit fordítva sült ez a feketepéntekes amerikamajmolás. (Ott is ölik egymást az emberek, sokszor szó szerint, hogy egy műanyag darabot, amira amúgy semmi szükségük nincsen, most kevesebbért vegyenek meg, mint egyébként vennének, de persze ez így is végtelenszer több, mint amit akkor fizetnének, ha nem vennének ilyet...)Lehetett tudni előre, hogy nem fogják bírni a szerverek, ergo kellett volna bővíteni előtte. Így annyi marad meg az emberekben, hogy rohadék e-digital, csak kamuzott. Persze lehet, az is, hogy tényleg kamuztak, és direkt nem fejlesztettek rá...
Szerintem is alap lenne ilyenkor megerősíteni a szervereket, nem értem. Ha valaki személyesen bemegy az üzletbe akkor elvileg tud vásárolni de simán mondhatják, hogy óóhátazmár elfogyott. Meg ott amúgy sem tud az ember meggyőződni az árakról és a kínálatról sem. Valami olyasmit is olvastam, hogy 30000 termék lesz akciós nekem bent azt mondták 400... Nagyon gáz de nem lepődök meg. Bármit veszek az sosem original náluk, ott csalnak ahol tudnak. A weboldalukon inkorrektek az információk, gyűlölöm őket.

-
FoxiestFox
félisten
És ha valaki személyesen megy be, mi van? Vajon él az akciós ár akkor is, vagy csak netes rendelés esetén?
Mert akkor tulajdonképpen nincs probléma, persze felettébb unprofessional a dolog, de hisz ez Magyarország. -
CanibelZ
aktív tag
Szerintem senki.
Kicsit fordítva sült ez a feketepéntekes amerikamajmolás. (Ott is ölik egymást az emberek, sokszor szó szerint, hogy egy műanyag darabot, amira amúgy semmi szükségük nincsen, most kevesebbért vegyenek meg, mint egyébként vennének, de persze ez így is végtelenszer több, mint amit akkor fizetnének, ha nem vennének ilyet...)Lehetett tudni előre, hogy nem fogják bírni a szerverek, ergo kellett volna bővíteni előtte. Így annyi marad meg az emberekben, hogy rohadék e-digital, csak kamuzott. Persze lehet, az is, hogy tényleg kamuztak, és direkt nem fejlesztettek rá...
Hajnali fél3kor néztem az oldalt, akkor még egyszer fel tudtam lépni (azóta is csak még egyszer sikerült...), de már akkor is volt olyan, ami elfogyott... Valami Nokia Lumia volt 15k-ért, talán 50%-os akcióval.
-
Rolly
veterán
Én 8 éve használom ugyanazt az Apple gépet (8 év után még mindig használható, egy darab ram bővítést igényelt, amit egy ajtó lepattintásával még én is meg tudtam csinálni). Ennél jobb vételem, mióta számítógépet használok, nem volt.
Itt egy átlag user 8 év alatt hányszor cserélt gépet? Vagy mennyit költött a felújításra? Megkockáztatom abból nekem már ingyen lenne egy következő 15-ös mbp.Én is gondolkodtam már egy macbook pro vasarlasan.... De 600e ftert elvárná m a 3 év garit.... Csak ez tart vissza...
-
pilóta
nagyúr
Szerintem senki.
Kicsit fordítva sült ez a feketepéntekes amerikamajmolás. (Ott is ölik egymást az emberek, sokszor szó szerint, hogy egy műanyag darabot, amira amúgy semmi szükségük nincsen, most kevesebbért vegyenek meg, mint egyébként vennének, de persze ez így is végtelenszer több, mint amit akkor fizetnének, ha nem vennének ilyet...)Lehetett tudni előre, hogy nem fogják bírni a szerverek, ergo kellett volna bővíteni előtte. Így annyi marad meg az emberekben, hogy rohadék e-digital, csak kamuzott. Persze lehet, az is, hogy tényleg kamuztak, és direkt nem fejlesztettek rá...
-
bb0t
őstag
Valaki be tudott jutni az Edigital oldalára?
Tényleg olyan nagy akciók vannak? -
Rhino666
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rhino666
addikt
Toshiba?
Miről maradtam le?Esetleg...
Ki kell fogni.(#54032) CanibelZ: Lenovo Flex 10 már 90k körül is van, ahogy nézem. Nem mintha vennék magamnak, de még mindig sokkal jobb, mint amiket néztél.

-
pilóta
nagyúr
Kell valakinek alkatrésznek egy Epson 1400-as nyomtató? Tele van frankó kis motorokkal meg minden

-
ShadowX
őstag
Nekem már ment. De ugyanaz van, mint az aliexpress-en volt...amint akcióra került a sor rögtön nem volt elérhetô a termék. Itt is természetesen a kis akciók elérhetôek, de a nagyok nem. Érdemes lenne a fogyasztóvédelem tudtára adni.
-
FoxiestFox
félisten
Acer-t nem használtam még, de az apple szerintem is egy túlárazott vacak. Asus lapos meg több is van a családban, nekem is az van és semmi bajom vele, csak a touchpad-et nem szeretem annyira, de úgy is egérrel használom. De lehet csak mi fogtuk ki a jobbakat.
Akkor gondolom 85k-ért nincs is olyan újonnan, amit te ajánlanál. Barátnőm csak akkor akar venni használtan, ha van még rá garancia, de olyat nem nagyon találtam.
Kérdezd meg tőle, hogy használni szeretné-e, vagy nézegetni.
Ha nézegetni, vegyél neki egy festményt, ha használni, akkor ja, valami használt jobbféle TP, Dell, HP.
Ha jót fogsz ki, még azt is ráfoghatod, hogy új.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
lugosi
MODERÁTOR
ez aztán megalapozott döntésnek látszik
... a nagyfos acerből 2 gép van ami kb 8 éve megy a családban (ebből mind a kettő kb 3 évig napi 12 órában volt használva ...
)... persze a festék lekopott róla de működik
... Apple Macbook Pro-it meg sok mindennek nevezném meg még túlárazottak is de nem szemetek ...Én 8 éve használom ugyanazt az Apple gépet (8 év után még mindig használható, egy darab ram bővítést igényelt, amit egy ajtó lepattintásával még én is meg tudtam csinálni). Ennél jobb vételem, mióta számítógépet használok, nem volt.
Itt egy átlag user 8 év alatt hányszor cserélt gépet? Vagy mennyit költött a felújításra? Megkockáztatom abból nekem már ingyen lenne egy következő 15-ös mbp. -
CanibelZ
aktív tag
Acer-t nem használtam még, de az apple szerintem is egy túlárazott vacak. Asus lapos meg több is van a családban, nekem is az van és semmi bajom vele, csak a touchpad-et nem szeretem annyira, de úgy is egérrel használom. De lehet csak mi fogtuk ki a jobbakat.
Akkor gondolom 85k-ért nincs is olyan újonnan, amit te ajánlanál. Barátnőm csak akkor akar venni használtan, ha van még rá garancia, de olyat nem nagyon találtam.
-
FoxiestFox
félisten
-
Rhino666
addikt
ez aztán megalapozott döntésnek látszik
... a nagyfos acerből 2 gép van ami kb 8 éve megy a családban (ebből mind a kettő kb 3 évig napi 12 órában volt használva ...
)... persze a festék lekopott róla de működik
... Apple Macbook Pro-it meg sok mindennek nevezném meg még túlárazottak is de nem szemetek ...Az a baj hogy nem 8 éves Acereket árulnak.
Apple-t hagyjuk, egy vagyonba kerül és csak a sz*pás van vele, ugyanúgy kuka. Csakis Lenovo, Sony, Dell, esetleg Toshiba, kb. minden más mehet a levesbe. -
Rolly
veterán
ez aztán megalapozott döntésnek látszik
... a nagyfos acerből 2 gép van ami kb 8 éve megy a családban (ebből mind a kettő kb 3 évig napi 12 órában volt használva ...
)... persze a festék lekopott róla de működik
... Apple Macbook Pro-it meg sok mindennek nevezném meg még túlárazottak is de nem szemetek ... -
Rhino666
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rolly
veterán
úgy ahogy az edigital.hu csinálja a black friday-t úgy én mertem volna a helyükben max 100%-os kedvezményt is adni a weboldalon

-
CanibelZ
aktív tag
-
lugosi
MODERÁTOR
Mi van Malájjal?
Nem láttam már vagy egy hónapja itt, de lehet hogy több. -
lugosi
MODERÁTOR
-
Rolly
veterán
azért nem hiszem, hogy most hajnalban nagyobb terhelést kapnak mint napközi csúcson néha... szóval nem igazán értem miért halt le az oldaluk...
Mediaban is van black friday ... 1-2 cucc tényleg jó áron volt ... de inkább csak parasztvakítás ...
-
Rhino666
addikt
-
tipuka
addikt
A black friday miatt kifagytak szerintem egy időre. Én kíváncsi lettem volna az "akciókra" azért.

Hol van még ilyesmi nagy akciózás? Csak körül néznék.
Köszi erre nem gondoltam volna, hogy blackfriday.hu az egész.

-
Rhino666
addikt
A 80k-t csak nagyjából írtam, ha kicsit több, szerintem még belefér. Találtam egy ilyet, hogy Asus X200MA és acer aspire e3-111, és amiket találtam véleményeket, nem tűnnek rossznak, és utóbbi éppen 80 alatt is van.
#Rhino666: Ezért kérdeztem, hogy milyen típusokat nézegessek, mert holnap az akciók miatt akartam szétnézni ezen a két helyen, hátha pont makkunk lesz.

Eleve "A" betűsöket tilos venni, nagyon rossz irányban tapogatózol.

Szerk: Nektek se jön be az eDigi?

-
tisn
veterán
en is akartam masodik autonak egy ilyen cng-st, de egyreszt elriasztott az index forumon a hiba ozon amit olvastam (a regi dizel fiatom jutott rola eszembe
), masreszt az asszony megvetozta a csunyasaga miatt -
tisn
veterán
öhm, mindig ez okozza a nézeteltérést közöttem és az asszony között is

Ismeritek a mondást, a maga szintjén mindenki nyomorog.
Vicces látni pl. a svájcban dolgozó programozó ismerősöket. 5000 euró alatt ott nem lehet keresni, de olyan magasak a társadalmi elvárások / árak, hogy végeredményben vicces, de nem élnek igazán jobban mint itthon egy jobb pesti fizetéssel.egyetemistakent azt hittem gazdag leszek, ha lesz lakasom, es barmikor bemehetek venni egy big mac-et/whoppert

az igenyek valtoznak, ahogy tobbet keres az ember
ja es a kolkok viszik a penzt rendesen, kertel mar fizuemelest?

valahol meg is ertem ricky fijjut, hogy malajt valasztotta a purgyek helyett :

-
FoxiestFox
félisten
Amúgy nincs erre a kocsira valami utángyártott műanyag idom, amivel össze lehetne kötni az orrát a szélvédő aljával?
Belül tök jó tágas és világos lehet, de hát ez így hogy néz már ki?

-
tisn
veterán
svájcban úgy jó dolgozni, hogy 1 hónapot ott dolgozol aztán 3 hónapig itthon elvagy
majd megint 1 hónap svájc ... van egy ismerős aki így csinálja 
van haverom aki ennel jobban csinalja:
itthonrol dolgozik fejlesztokent svajci cegnek, 1-2 havonta kimegy par napra
engem sajna nem vett be a bizniszbe
-
tisn
veterán
-
Rolly
veterán
öhm, mindig ez okozza a nézeteltérést közöttem és az asszony között is

Ismeritek a mondást, a maga szintjén mindenki nyomorog.
Vicces látni pl. a svájcban dolgozó programozó ismerősöket. 5000 euró alatt ott nem lehet keresni, de olyan magasak a társadalmi elvárások / árak, hogy végeredményben vicces, de nem élnek igazán jobban mint itthon egy jobb pesti fizetéssel.svájcban úgy jó dolgozni, hogy 1 hónapot ott dolgozol aztán 3 hónapig itthon elvagy
majd megint 1 hónap svájc ... van egy ismerős aki így csinálja 
más
(Csak poén... tudom, hogy Ricknek ilyen kocsija van / vagy volt?
)
-
totya694
őstag
HP 650 valakinek?
i3 3310M,4Gb,500Gb,W7 matrica stb.
Ha érdekel keress privibe. -
martonx
veterán
öhm, mindig ez okozza a nézeteltérést közöttem és az asszony között is

Ismeritek a mondást, a maga szintjén mindenki nyomorog.
Vicces látni pl. a svájcban dolgozó programozó ismerősöket. 5000 euró alatt ott nem lehet keresni, de olyan magasak a társadalmi elvárások / árak, hogy végeredményben vicces, de nem élnek igazán jobban mint itthon egy jobb pesti fizetéssel. -
martonx
veterán
-
SirRasor
addikt
Hát srácok, én azt mondom, egészség legyen meg nyugalom. Nem kell a több száz k-s fizetés, annyi legyen hogy az ember tisztességesen megéljen.
Én pl a magam részéről úgy érzem, hogy kereshetnék jóval többet, de arra már az egészségem rámenne, másrészt a nyugalmam. És mit érnék vele, ha cserébe sose lennék otthon?
Persze nem haragszom azokra akik ezt másképpen látják vagy csinálják, csak én így gondolom.Itt jön az a kérdés, hogy mennyi kell ahhoz, hogy valaki kényelmesen meg tudjon élni, mert valakinek a 200 is elég, valakinek meg a 600 is kevés

-
FoxiestFox
félisten
Ennyiért csak használtat szabad venni, laptopsystem.hu-n nézz körül, kérdezz rá milyen notit vegyek topikban is, ugyanezt fogják mondani. 100K környékén az újakkal csak szopás van.
Igazából 200k környékén is rengeteg szemetet kapni.

-
adequate_cou
senior tag
A 80k-t csak nagyjából írtam, ha kicsit több, szerintem még belefér. Találtam egy ilyet, hogy Asus X200MA és acer aspire e3-111, és amiket találtam véleményeket, nem tűnnek rossznak, és utóbbi éppen 80 alatt is van.
#Rhino666: Ezért kérdeztem, hogy milyen típusokat nézegessek, mert holnap az akciók miatt akartam szétnézni ezen a két helyen, hátha pont makkunk lesz.

Ennyiért csak használtat szabad venni, laptopsystem.hu-n nézz körül, kérdezz rá milyen notit vegyek topikban is, ugyanezt fogják mondani. 100K környékén az újakkal csak szopás van.
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Tudnátok segíteni? Barátnőm szeretne venni magának egy netbookot vagy egy kis méretű notebookot. Szerintem ilyen 12"-ig lenne a mérethatár és úgy emlékszem, hogy nagyjából 80k. Igazából leginkább típusok érdekelnének, és holnap megnéznénk Media-ba meg Edigital-ban, hátha volna valami, ami megfelelne. Netezésre, filmezésre, tanuláshoz használná, meg egy-két gyengébb játék néha, PvZ szintűek. Ja, és nagy kívánsága, hogy fehér legyen.

arul egy srac lenovo t410-eseket (tobbek kozott) kb. ilyen aron, 6 ho garival
en azt vennekigaz ez 14-es, de matt kijelzoju uzleti noti
-
DarkByte
addikt
ebbol csak szivas lesz sracok, bp de meginkabb valami normalis hely kulfoldon
mar megbantam, hogy mert nem szeretem bp-t, nem mentem a bojargabihoz a graphisofthoz (meg kis garazsceg vo't akkor, valtottunk par emailt), meg 2x evesen nem mentem az usaba, stb...
szakmailag es penzugyileg sem tul nagy perpspektiva szoged
(csak csokkenteni akarom a konkurenciat, nyugi
)Sokan nem szeretjük Pestet. Én is hamarabb venném külföldre az irányt. Nem is gondolom hogy ne tudnék összehozni egy külföldi állást több-kevesebb próbálkozás után.
Inkább az a kérdés hogy az ember fejben el tudja-e dönteni: akkor most tényleg hátrahagyom a családot, barátokat, az utolsó szegletig ismert helyszíneket. Mert ha külföldön megtelepszel és meg tudod szokni a környezetet, úgy is ott maradsz. Az itthoniakat is könnyebben tudod onnan segíteni mintha hazajössz utána. De csak egy teljes életmód váltás.
Természetesen megértem hogy csomó ember van aki az állóvizet nem szereti és folyamatosan menne máshová, mindig újat és mást. Nekem is van nem egy ilyen ismerősöm, egyik Chicago-ban, másik Ausztráliában, harmadik Svájcban. Magamban viszont eddig nem találtam az elhatározást. Bár az is igaz hogy most úgy érzem a karrierem egy helyben toporog és többet ki tudnék magamból hozni. Kiveszett belőlem a tudásvágy, új dolgok megismerési igénye. Annyi bedarál a hörcsögkerék a mindennapokban.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
lugosi
MODERÁTOR
-
ShadowX
őstag
Csak nem tudom elképzelni, hogy mitől lenne olyan lassú, csak a videókártya ami kicsit tényleg gagyibb. Meg ahogy kivettem a szavaiból, akkor az illető hölgyek telerakta minden vacakkal, gondolom az is nagyon megdobta a bootidőt.
Meg tudnál linkelni, ami szerinted megfelelne? Én is nézelődök, hátha találok egyet.Itt van ez pl 90 ezerért. Milliószor jobb választás.
De itt vannak a subnotik az aprón.
Új hozzászólás Aktív témák
-
54100 - 54001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 55901 55900 - 55801 55800 - 55701 55700 - 55601 55600 - 55501 55500 - 55401 55400 - 55301 55300 - 55201 55200 - 55101 55100 - 55001 55000 - 54901 54900 - 54801 54800 - 54701 54700 - 54601 54600 - 54501 54500 - 54401 54400 - 54301 54300 - 54201 54200 - 54101 54100 - 54001 54000 - 53901 53900 - 53801 53800 - 53701 53700 - 53601 53600 - 53501 53500 - 53401 53400 - 53301 53300 - 53201 53200 - 53101 53100 - 53001 53000 - 52901 52900 - 52801 52800 - 52701 52700 - 52601 52600 - 52501 52500 - 52401 52400 - 52301 52300 - 52201 52200 - 52101 52100 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- További aktív témák...
- AKCIÓ! Gigabyte B650 R7 7700X 64GB DDR5 1TB SSD RTX 5080 16GB Lian Li Vector V100 1000W
- AKCIÓ! Asus TUF B660M i5 12400F 32GB DDR4 500GB SSD RTX 3070 8GB GDDR6 Kolink Observatory 650W
- 261 - Lenovo LOQ (17IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070
- HP 250 G7,15.6",i5-1035G1,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- HP EliteBook 840 G7 14" i5 10210u, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


. Nem sok köze van a nagysághoz, nagy cégek is kivonulhatnak MO-ról.





Megint kiderült valami.

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


Miről maradtam le?
