Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
22100 - 22001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rawulf
őstag

-
ben800
aktív tag
Htc Mozart ELADÓ !!!
Kifogástalan állapotban,karcmentes kijelző!!!
A hátulján a bal felső sarkánál kb 1mm-es kopás,azon kívül makulátlan!
Ára:35 000 Magyar forint,esetleg csere beszámítás is jöhet számomra értékes dologra!!!!! -
proper
őstag
-
pilóta
nagyúr
-
Frenky89
addikt
És mizu a Karib-tenger kalózaival?
-
Rawulf
őstag
-
Rawulf
őstag
Idő kérdése, hogy ott is legyen egy-két radikális nézeteket valló döntéshozó és akkor jöhetnek a darkos filmek.

-
pilóta
nagyúr
Na jó, de adhatta volna bármelyik másik stúdiónak. Nem hiszem, hogy egy Warner Bros ne adta volna meg ugyanezt a pénzt.
Ő is pontosan tudja, hogy a Disney nem csinál korhatáros filmeket. Egy StarWARS-ban meg azért nem árt, ha ölnek/halnak néha.Nembaj, majd lesz micimackó fénykarddal...

-
Rawulf
őstag
Lucas a saját franchise-jának volt a kerékkötője.
Így az élete vége felé azért rájött ő is, hogy kell a sok pénz bulizni, amíg még van idő rá.
Simán elférnének a moziban Old Republic filmek is.
Sosem bocsátom meg Lucas-nak, hogy az X-Wing vs Tie Fighter is el lett feledve. -
Polemius
senior tag
Azt szeretném megtudni, hogy kapok-e 250e eurot, ha lemondok az állampolgárságról?
Mert ha igen, akkor valaki mutassa meg marha gyorsan, hol lehet visszaadni. -
pilóta
nagyúr
-
Syl
nagyúr
-
Rawulf
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
Rawulf
őstag
-
Syl
nagyúr
Ha nem nézed a híreket, akkor nehogy elmehess szavazni, mert még a végén nem jól döntesz és azt nem szeretnék. Na ezért van a regisztráció. Ha nem regisztrálsz majd, akkor nem is szavazhatsz később (sem).

Majd benyújtanak egy módosítót, hogy az űrbogarak ellen is harcolnod kell és ha véletlen túlélnéd, csak akkor kaphatsz állampolgárságot... persze, ha leteszel 250.000,- eurót, akkor azonnal magyar lehetsz.Találd ki, hogy mi a vicc és mi az igazság.

Háát, Heinlein könyvét imádom, úgyhogy csakis a 250 ezer eurós magyarság lehet a kamu

-
Rawulf
őstag
Akkor ezek után a szavazás is online megy? Vagy mi a reteknek ez a regisztráció? Hogy feljegyezhessék ki kire szavaz? Aztán ha nem vityára szavazol, akkor jön a nagy fekete autó?

Bocsi a hülye kérdésekért, de évek óta nem nézek tévét és a híreket is igyekszem kerülni.
(#22081) macilaci78
Szívesen! Rendes gyerek, együtt jártunk főiskolára. Csak ő tanult is

Ha nem nézed a híreket, akkor nehogy elmehess szavazni, mert még a végén nem jól döntesz és azt nem szeretnék. Na ezért van a regisztráció. Ha nem regisztrálsz majd, akkor nem is szavazhatsz később (sem).

Majd benyújtanak egy módosítót, hogy az űrbogarak ellen is harcolnod kell és ha véletlen túlélnéd, csak akkor kaphatsz állampolgárságot... persze, ha leteszel 250.000,- eurót, akkor azonnal magyar lehetsz.Találd ki, hogy mi a vicc és mi az igazság.

-
Syl
nagyúr
Jaja.
Szvsz annyira nagyon nagy öntökönszúrás lesz ez a vityának, hogy a mostani gyógyszeres kezelés kevés lesz, zárt osztály lesz a vége
Arra számítanak, hogy a határon túliak, akik megkapták az állampolgárságot, azok majd tömegével fognak rájuk szavazni, az itthoni fidesz szavazókat majd jól mozgósítják, a szegény népek, akik ellenül szavaznának meg nem fognak tudni regisztrálni.
Közben meg a határontúliak 99%-a orbitális ívben szarja le a magyarországi választásokat (még a sajátjukat is, nemhogy ezt...), a törzsválasztóik is jól kiábrándulnak addig belőlük, még regisztrálni se mennek el, a szegényebb réteg meg annyira haragszik rájuk, hogy csakazértis elmegy regisztrálni. Én még azon sem csodálkoznék, ha nem jutnának be a parlamentbe (10%-kell a KDNP szövetség miatt...)Akkor ezek után a szavazás is online megy? Vagy mi a reteknek ez a regisztráció? Hogy feljegyezhessék ki kire szavaz? Aztán ha nem vityára szavazol, akkor jön a nagy fekete autó?

Bocsi a hülye kérdésekért, de évek óta nem nézek tévét és a híreket is igyekszem kerülni.
(#22081) macilaci78
Szívesen! Rendes gyerek, együtt jártunk főiskolára. Csak ő tanult is

-
macilaci78
nagyúr
-
Rawulf
őstag
Jövő héten viszem nagymamámat a kormányablakhoz és jól be lesz regisztrálva ő is az ügyfélkapuba.

Nem tudom mit szólnának Vityáék, ha körbejárnám a rokonságot és mindenkinek segítenénk beregisztrálni az ügyfélkapuba, hogy aztán majd e tudják Vityáékat zavarni.

A határon túliaknak nagyon betett, hogy a belügyeikbe bele vau-vau-ztak...
Lesz itt narancshámozás. Nyami-nyami Darth Spar vödrös narancs rulez.
Ma egy szőke p*cs* felháborodottan dudált és mutogatott, hogy minek lassítom a belső sávban, holott az előttem lévő balra kanyarodási szándéka miatt kénytelen voltam. Nooormális?

-
Thom!
veterán
Jaja.
Szvsz annyira nagyon nagy öntökönszúrás lesz ez a vityának, hogy a mostani gyógyszeres kezelés kevés lesz, zárt osztály lesz a vége
Arra számítanak, hogy a határon túliak, akik megkapták az állampolgárságot, azok majd tömegével fognak rájuk szavazni, az itthoni fidesz szavazókat majd jól mozgósítják, a szegény népek, akik ellenül szavaznának meg nem fognak tudni regisztrálni.
Közben meg a határontúliak 99%-a orbitális ívben szarja le a magyarországi választásokat (még a sajátjukat is, nemhogy ezt...), a törzsválasztóik is jól kiábrándulnak addig belőlük, még regisztrálni se mennek el, a szegényebb réteg meg annyira haragszik rájuk, hogy csakazértis elmegy regisztrálni. Én még azon sem csodálkoznék, ha nem jutnának be a parlamentbe (10%-kell a KDNP szövetség miatt...)Úgy legyen. Ámen.
-
pilóta
nagyúr
Jaja.
Szvsz annyira nagyon nagy öntökönszúrás lesz ez a vityának, hogy a mostani gyógyszeres kezelés kevés lesz, zárt osztály lesz a vége
Arra számítanak, hogy a határon túliak, akik megkapták az állampolgárságot, azok majd tömegével fognak rájuk szavazni, az itthoni fidesz szavazókat majd jól mozgósítják, a szegény népek, akik ellenül szavaznának meg nem fognak tudni regisztrálni.
Közben meg a határontúliak 99%-a orbitális ívben szarja le a magyarországi választásokat (még a sajátjukat is, nemhogy ezt...), a törzsválasztóik is jól kiábrándulnak addig belőlük, még regisztrálni se mennek el, a szegényebb réteg meg annyira haragszik rájuk, hogy csakazértis elmegy regisztrálni. Én még azon sem csodálkoznék, ha nem jutnának be a parlamentbe (10%-kell a KDNP szövetség miatt...) -
Thom!
veterán
-
maláj
addikt
-
Syl
nagyúr
-
pilóta
nagyúr
-
Rawulf
őstag
Na. Most már van ügyfélkapum. Hol lehet regisztrálni, hogy regisztrálhassam azért, hogy szavazhassam?

-
Rawulf
őstag
Első kép Project I.G.I.
Szerettem azt a cuccot, jó nehéz volt. -
FoxiestFox
félisten
-
Rawulf
őstag
-
tucsok.
senior tag
-
Rawulf
őstag

Na? Teccik érteni? (A teló-tolvaj visszaeső, de hát mégis mennyi az annyi?)

-
Rawulf
őstag
melyik BB -t ? a rákhalász Benjamin Buford Blue -t, Alabamából ?
És egy kis segítség , hogy tudd kire gondoltam: "Na szóval, ahogy mondtam már neked, amit mi fogunk az tengeri rák. Meg lehet sütni parázson, főzni, párolni, sütni roston és hirtelen. Van rákvagdalthús, rák kreol módra, gombás rák, serpenyős rák, zsírban sült, olajban sült. Van ananászmártásban, citrommártásban, kókuszmártásban, bormártásban. Van rákleves, rákragu, ráksaláta, rák sültkrumplival, rákburger, rákos szendvics... Ennyi, azt hiszem, más nincs."

Nekem k-rákogsz?

-
totya694
őstag
-
ebegab92
senior tag
Eladó cuccok:
#1: MSI K9A2GM V3 :legfrissebb BIOS-szal,így 65W-os AM3-asokat is támogat az AM2 és AM2+ CPU-k mellett 7.000 Ft
#2:MSI K9AGM4 : szintén legfrissebb BIOS-szal,ugyanúgy terhelve XP-s környezet alatt 8.000 Ft

#3: ABIT BP6, a legenda : tesztelve, ritka darab
4.000 Ft -
pmheros
őstag
-
totya694
őstag
melyik BB -t ? a rákhalász Benjamin Buford Blue -t, Alabamából ?
És egy kis segítség , hogy tudd kire gondoltam: "Na szóval, ahogy mondtam már neked, amit mi fogunk az tengeri rák. Meg lehet sütni parázson, főzni, párolni, sütni roston és hirtelen. Van rákvagdalthús, rák kreol módra, gombás rák, serpenyős rák, zsírban sült, olajban sült. Van ananászmártásban, citrommártásban, kókuszmártásban, bormártásban. Van rákleves, rákragu, ráksaláta, rák sültkrumplival, rákburger, rákos szendvics... Ennyi, azt hiszem, más nincs."

Betanultad a filmet?

-
r0by
addikt
A legóról jutott eszembe: Ebéd a Halálcsillagon
-
pmheros
őstag
melyik BB -t ? a rákhalász Benjamin Buford Blue -t, Alabamából ?
És egy kis segítség , hogy tudd kire gondoltam: "Na szóval, ahogy mondtam már neked, amit mi fogunk az tengeri rák. Meg lehet sütni parázson, főzni, párolni, sütni roston és hirtelen. Van rákvagdalthús, rák kreol módra, gombás rák, serpenyős rák, zsírban sült, olajban sült. Van ananászmártásban, citrommártásban, kókuszmártásban, bormártásban. Van rákleves, rákragu, ráksaláta, rák sültkrumplival, rákburger, rákos szendvics... Ennyi, azt hiszem, más nincs."

-
Rawulf
őstag
hja, pedig a libreoffice.hu oda irányít...
Már féltem, hogy a BB-t nem veszi észre senki se.

-
Rick4
félisten
-
Rhino666
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rawulf
őstag
A hurrikán nyírta ki a libbreoffice.org honlapját, vagy nálam van a hiba?
-
Rick4
félisten
-
totya694
őstag
-
pschio
őstag
Van valakinek endoszkóp kamerája kölcsönbe egy napra? Lehetőleg olyat ami világító végű, mert egy lezárt helységbe néznénk be vele.
-
tucsok.
senior tag
Jó kis hely ez a Kárpát medence (földrajzilag)

-
LÁZ
addikt
-
sss
őstag
-
LÁZ
addikt
-
Rick4
félisten
-
Agyasima
őstag
Végre! Aszittem' kitör itt egy homokvihar...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
FoxiestFox
félisten
-
Ted_Beneky
senior tag
-
Digital
addikt
-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
-
maláj
addikt
itt a kihagyhatatlan ajánlat
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
eladó 1 rózsaszín lábzsákos, babakocsiba köthető overál kb. 2 éves korig

legyen mondjuk 3k + 2 db Kinder Bueno
(ezt csak rikárdó miatt
)
képet csak akkor csinálok ha nagyon szépen megkértek
-
lugosi
MODERÁTOR
Szerintem csak oda szállítja a Fire-t az Amazon, ahol a mögötte álló szolgáltatást is nyújtja. Márpedig itt nem. Ezért kétlem, hogy ide hivatalosan szállítaná.
A szolgáltatás nélkül sokra nem is tudnád használni, legfeljebb ha lecseréled a gyári rendszert. Akkor viszont kérdéses, hogy nem jobb-e más típusú készülék neked, amit nem kell már az elején barkácsolni??
Mire szeretnéd egyáltalán használni?Nem nekem kellett volna, de a tulajdonosa netezésre, emailre, és olvasásra használta volna.
De gondolom az amazon könyvesboltja elérhető rajta.
-
Polemius
senior tag
Köszi mindenkinek a választ Kindle Fire ügyben.
Itthoni félszürke import nem érdekel (egészen szürke meg pláne). Sima Kindle-t rendeltem már, az meg is jött minden gond nélkül aránylag gyorsan.
Igen én is a co.uk-ról gondoltam rendelni, hogy azt már ne áfázzák-vámolják meg, de akkor felejtős.Végső soron ennél sokoldalúbb androidos tabletet lehet kapni ebben a méretben, illetve alatta-felette is, olcsóbban, hivatalosan garanciával, ergo ha nem kell nekik a pénzem, akkor nyalják ki a fülemből a baracklekvárt.

Szerintem csak oda szállítja a Fire-t az Amazon, ahol a mögötte álló szolgáltatást is nyújtja. Márpedig itt nem. Ezért kétlem, hogy ide hivatalosan szállítaná.
A szolgáltatás nélkül sokra nem is tudnád használni, legfeljebb ha lecseréled a gyári rendszert. Akkor viszont kérdéses, hogy nem jobb-e más típusú készülék neked, amit nem kell már az elején barkácsolni??
Mire szeretnéd egyáltalán használni? -
r0by
addikt
-
Rawulf
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
Ezt a dokkolót szerintem nem is akarod eladni, lévén hogy én privátba, Erővarázsló meg itt a fórumon írta hogy megveszi, de szerinted nem működik. Holott a 400-as szériával megy (ez van mind a kettőnknek).
-
maláj
addikt
-
Rawulf
őstag
-
maláj
addikt
Mint amikor ma elém toltak egy gépet, hogy "lassú".
Mikor megláttam, hogy Maxtor 40GB IDE HDD és még sata port sincs az alaplapon, akkor krákogni kezdtem rendesen. Miért is? Mert "nem akarnak rá költeni, de legyen gyors".
Magyarázza el, akinek hat anyja van, hogy miért drágább külön vinyót venni bele, ahelyett, hogy egy komplett használt gépet venne...ha akarod adok kölcsön 1 db 850 MB-os HDD-t is

100/100-as![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
olyan gyors, hogy elhagyod az eszedet miközben rakod befele
-
Rawulf
őstag
Mint amikor ma elém toltak egy gépet, hogy "lassú".
Mikor megláttam, hogy Maxtor 40GB IDE HDD és még sata port sincs az alaplapon, akkor krákogni kezdtem rendesen. Miért is? Mert "nem akarnak rá költeni, de legyen gyors".
Magyarázza el, akinek hat anyja van, hogy miért drágább külön vinyót venni bele, ahelyett, hogy egy komplett használt gépet venne... -
Rhino666
addikt
-
Gombinyó
őstag
-
Thom!
veterán
-
ebegab92
senior tag
Eladó cuccok:
#1: MSI K9A2GM V3 :legfrissebb BIOS-szal,így 65W-os AM3-asokat is támogat az AM2 és AM2+ CPU-k mellett 7.000 Ft
#2:MSI K9AGM4 : szintén legfrissebb BIOS-szal,ugyanúgy terhelve XP-s környezet alatt 8.000 Ft

#3: ABIT BP6, a legenda : tesztelve, ritka darab
4.000 FtKeresek: Socket-478-as lapot,800 MHz FSB,HT,és Prescott támogatással reális áron

-
lugosi
MODERÁTOR
Köszi mindenkinek a választ Kindle Fire ügyben.
Itthoni félszürke import nem érdekel (egészen szürke meg pláne). Sima Kindle-t rendeltem már, az meg is jött minden gond nélkül aránylag gyorsan.
Igen én is a co.uk-ról gondoltam rendelni, hogy azt már ne áfázzák-vámolják meg, de akkor felejtős.Végső soron ennél sokoldalúbb androidos tabletet lehet kapni ebben a méretben, illetve alatta-felette is, olcsóbban, hivatalosan garanciával, ergo ha nem kell nekik a pénzem, akkor nyalják ki a fülemből a baracklekvárt.

-
LÁZ
addikt
-
pschio
őstag
-
maláj
addikt
-
Rawulf
őstag
-
Rhino666
addikt
-
maláj
addikt
-
Ted_Beneky
senior tag
-
Rhino666
addikt
Amazonról sem a .de sem a .com nem szállít magyar címre kindle fire-t. Most néztem.
(#22009) Rhino666
már hogyne szállítanának magyarországra. Annyi csavar van a kindle esetében, hogy a .com -rl van csak ide szállítás... az uniós .de és .co.uk nem szállít magyarországra... de ez is valószínűleg a jogvédős baromságok miatt. Egyébként .co.uk-ról és .com-ról is rendeltünk már dolgokat. A .com esetén be kell csengetni utólag az áfát, az uniós oldalaikon meg eleve felszámolják a magyar áfát.Szállítanak, de kb. 20-ból 19-szer a checkout-nál írja ki a rendszer hogy bocsi de a választott cucc nem szállítható USA-n kívülre...
A Kindle meg szerintem végképp olyan amit nem fognak ide elküldeni...Szerk: Amit ugye még te is írtál ahogy nézem...

-
lorcsi
veterán
-
tucsok.
senior tag
-
azbest
félisten
Amazonról sem a .de sem a .com nem szállít magyar címre kindle fire-t. Most néztem.
(#22009) Rhino666
már hogyne szállítanának magyarországra. Annyi csavar van a kindle esetében, hogy a .com -rl van csak ide szállítás... az uniós .de és .co.uk nem szállít magyarországra... de ez is valószínűleg a jogvédős baromságok miatt. Egyébként .co.uk-ról és .com-ról is rendeltünk már dolgokat. A .com esetén be kell csengetni utólag az áfát, az uniós oldalaikon meg eleve felszámolják a magyar áfát. -
totya694
őstag
-
Rhino666
addikt
-
Rawulf
őstag
1., Kollégámnak is van, ergo kell, hogy szállítsanak, hisz akitől vette, az is importálta.
2., Tudtommal az Amazon-ról nem szállítanak. Egyszer kérdeztem meg Amazon kereskedőket, hogy mennyiért szállítanának Viktorisztániába, de aki vállalta volna, az is egy vagyont kért volna érte. -
lugosi
MODERÁTOR
Kindle Fire-t szerintetek szállítanak Magyarországra? Ha az amazonról rendeli az ember?
-
totya694
őstag
-
Rhino666
addikt
-
Gombinyó
őstag
-
fradi81
veterán
-
Rhino666
addikt
-
Gombinyó
őstag
Helló!
Sata II HDD-t keresek Hmvhelyen vagy Szegeden. Nem kell nagy, 160GB bőven megteszi csak jó legyen és minél olcsóbb.

Új hozzászólás Aktív témák
-
22100 - 22001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- OLED monitor topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Béta iOS-t használók topikja
- További aktív témák...
- Playstation/Xbox/Nintendo Switch Kontroller javítás, konzol és laptop karbantartás, pasztázás
- Dell XPS 13 Plus 9320 i7-1260P 32GB 512GB 4K+ TouchScreen 1 év garancia
- 3440 x 1440 100Hz!!! 65W PD 34" CURVED 1800R Samsung C34H890WGR - 1 év garancia!
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 5060Ti 16GB SilentiumPC Signum SG1 TG 700W
- ÚJ FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 1000GB 1 év gar
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)













A Kindle meg szerintem végképp olyan amit nem fognak ide elküldeni...
