Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
100400 - 100301
102296 - 102001 102000 - 101901 101900 - 101801 101800 - 101701 101700 - 101601 101600 - 101501 101500 - 101401 101400 - 101301 101300 - 101201 101200 - 101101 101100 - 101001 101000 - 100901 100900 - 100801 100800 - 100701 100700 - 100601 100600 - 100501 100500 - 100401 100400 - 100301 100300 - 100201 100200 - 100101 100100 - 100001 100000 - 99901 99900 - 99801 99800 - 99701 99700 - 99601 99600 - 99501 99500 - 99401 99400 - 99301 99300 - 99201 99200 - 99101 99100 - 99001 99000 - 98901 98900 - 98801 98800 - 98701 98700 - 98601 98600 - 98501 98500 - 98401 98400 - 98301 98300 - 98201 98200 - 98101 98100 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ritkaság
aktív tag
-
tlac
nagyúr
-
ritkaság
aktív tag
-
tlac
nagyúr
Sziasztok!
Tesztelés erejéig nincs valakinek kölcsön ddr4 ramja? 3600MHz vagy afeletti kellene. Vettem egy Asrock z390 Pro4 lapot meg Kingston Fury 32gb 3600-as ramot és rakoncátlankodnak. XMP profilban beállítom a 3600-at hibaüzit kapok minden indításnál. Ha 3000-re állítom, akkor meg 1500-on futnak.
Annyi gondom van mostanság hogy lassan szétvet az ideg.
abba a lapba belerakható procik hivatalosan max. DDR4-2666-ot támogatnak
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Tesztelés erejéig nincs valakinek kölcsön ddr4 ramja? 3600MHz vagy afeletti kellene. Vettem egy Asrock z390 Pro4 lapot meg Kingston Fury 32gb 3600-as ramot és rakoncátlankodnak. XMP profilban beállítom a 3600-at hibaüzit kapok minden indításnál. Ha 3000-re állítom, akkor meg 1500-on futnak.
Annyi gondom van mostanság hogy lassan szétvet az ideg.
-
SirRasor
addikt
Ilyen önvédelmi toll kell valakinek? - 1k az ára.
Világosszürke a színe:
-
quailstorm
félisten
Ránéztem most a céges gépen a Teamsre, itt van egy olyan beállítás, hogy "Másodlagos csengetőegység", itt lehet második hangkimentet beállítani a csengésre.
De egyébként az ugrott be még nekem, hogy a Windows10-11-ben (meg talán a 7-ben is így volt már), a hangeszközöknél külön lehet állítani az alapértelemezettet és az alapértelmezett kommunikációs eszközt. Ami a kommunikációs, oda megy a hívás, minden más meg a sima alapért. eszközre. Így ki kell próbálni, de ha külön állítod a hangszórót és fülest (ha külön hangkimenetként elérhetőek), akkor a hívás a fülesen megy, de a csöngés meg a hangszórón. Haver tuti így állította be a gépét, szerintem a Disorddal műxik így a dolog mert ő is azt használja.
Igen, ezt a módot javaslom én is a Discordnál, Win 7 óta biztos van ez a beállítás.
Arra oda kell figyelni, hogy a discord a kommunikációs eszközt a saját beállításaiban felül tudja írni. -
garga pista
őstag
Ránéztem most a céges gépen a Teamsre, itt van egy olyan beállítás, hogy "Másodlagos csengetőegység", itt lehet második hangkimentet beállítani a csengésre.
De egyébként az ugrott be még nekem, hogy a Windows10-11-ben (meg talán a 7-ben is így volt már), a hangeszközöknél külön lehet állítani az alapértelemezettet és az alapértelmezett kommunikációs eszközt. Ami a kommunikációs, oda megy a hívás, minden más meg a sima alapért. eszközre. Így ki kell próbálni, de ha külön állítod a hangszórót és fülest (ha külön hangkimenetként elérhetőek), akkor a hívás a fülesen megy, de a csöngés meg a hangszórón. Haver tuti így állította be a gépét, szerintem a Disorddal műxik így a dolog mert ő is azt használja.
-
ritkaság
aktív tag
Skype helyett milyen alternatív programot javasoltok?
A Teams-et nem szeretném, mert ki tudja mikor kavar megint egyet a MS, mondjuk hogy Win10 alatt nem fog működni vagy valami okosság, szóval azt hanyagolnám.
Ami kell, hogy telefonálni lehessen két PC között. Semmi csicsa, konferencia meg video nem kell.
Telegram, Viber, Signal sajnos kizárva, mert azok telefonos app nélkül nem mennek, itt pedig nincs okostelefon, csak PC.
Azt kellene még tudnia, hogy a csengés az a külső hangszórókon hallatszon, a beszéd meg a fülesen.Nincs a monitorodnak hang kimenete?
-
garga pista
őstag
Discord szerintem az alapértelmezett hangeszközön fog csörögni és a menüben kiválasztott eszközön fog menni a hívás.
Közben ránéztem, igen nincs külön csengetési eszköz Discordon.
Mondjuk "könnyen" meg lehet oldani, alapból a hangszóró legyen a PC-be dugva ha meg jön hívás előtte be kell dugni egy fülest a PC-be és átáll a fülesre a hang... -
DarkByte
addikt
Skype helyett milyen alternatív programot javasoltok?
A Teams-et nem szeretném, mert ki tudja mikor kavar megint egyet a MS, mondjuk hogy Win10 alatt nem fog működni vagy valami okosság, szóval azt hanyagolnám.
Ami kell, hogy telefonálni lehessen két PC között. Semmi csicsa, konferencia meg video nem kell.
Telegram, Viber, Signal sajnos kizárva, mert azok telefonos app nélkül nem mennek, itt pedig nincs okostelefon, csak PC.
Azt kellene még tudnia, hogy a csengés az a külső hangszórókon hallatszon, a beszéd meg a fülesen.Szerintem nem nagyon maradt már semmi ilyen direkt telefon szoftver sajnos.

Talán egy SIP szerverrel és hozzá való kliensekkel lehetne helyettesíteni. SIP kiszolgálók elvileg vannak kis hazánkban is kicsi pénzért, vagy self-host-olni. De sajnos nincs valós tapasztalatom, csak egy időben akartam ilyet szüleimnél ATA adapterrel belőni hogy könnyebb és olcsóbb legyen őket elérni, de azóta ezt egy flottás mobil előfizetés kiváltotta.
Viszont ha tényleg csak telefonnak kell, talán a SIP-nél direktebb ekvivalense nem nagyon van a Skype ezen részének. (A gond itt inkább az hogy kismillió variációja van a SIP-nek, szóval ebbe azért bele kell ölni az időt, főleg ha a szervert is te állítod be.)
-
quailstorm
félisten
-
pilóta
nagyúr
Dehogy fogja tudni, 1 telefonszám 1 user.
Én is így gondoltam, szóval Signal kiesett...
-
quailstorm
félisten
Szóval az a helyzet, hogy van 3 gép, amik között most Skype-ot használunk.
Egy telefon van, szóval akkor kell mennie mind a 3 gépnek azzal az egy telefonszámmal úgy, hogy mind a 3 gép különböző user, mind megy egyszerre, és időnként egymást hívják fel. Fog ez így menni? Tudni fogja a Signal, hogy hiába egy telefonszámon vannak regisztrálva, ez mégis három külön user?Dehogy fogja tudni, 1 telefonszám 1 user.
-
pilóta
nagyúr
Signal csak a PC első bejelentkezéskor kell. Telefonszámhoz rendeli a regisztrációt, nem emailcímhez. Arra a pár percre be lehet tenni a sim-kártyát egy olyan telefonba, ami csak 3 gomb van...
Szóval az a helyzet, hogy van 3 gép, amik között most Skype-ot használunk.
Egy telefon van, szóval akkor kell mennie mind a 3 gépnek azzal az egy telefonszámmal úgy, hogy mind a 3 gép különböző user, mind megy egyszerre, és időnként egymást hívják fel. Fog ez így menni? Tudni fogja a Signal, hogy hiába egy telefonszámon vannak regisztrálva, ez mégis három külön user? -
macilaci78
nagyúr
Skype helyett milyen alternatív programot javasoltok?
A Teams-et nem szeretném, mert ki tudja mikor kavar megint egyet a MS, mondjuk hogy Win10 alatt nem fog működni vagy valami okosság, szóval azt hanyagolnám.
Ami kell, hogy telefonálni lehessen két PC között. Semmi csicsa, konferencia meg video nem kell.
Telegram, Viber, Signal sajnos kizárva, mert azok telefonos app nélkül nem mennek, itt pedig nincs okostelefon, csak PC.
Azt kellene még tudnia, hogy a csengés az a külső hangszórókon hallatszon, a beszéd meg a fülesen.Signal csak a PC első bejelentkezéskor kell. Telefonszámhoz rendeli a regisztrációt, nem emailcímhez. Arra a pár percre be lehet tenni a sim-kártyát egy olyan telefonba, ami csak 3 gomb van...
-
quailstorm
félisten
Discord szerintem az alapértelmezett hangeszközön fog csörögni és a menüben kiválasztott eszközön fog menni a hívás.
-
pulutodurumo
őstag
Mondjuk nem egy ördöngösség belefejleszteni bármibe, hogy kezeljen több audio kimenetet. Már ha van rá igény...
-
pilóta
nagyúr
-
ritkaság
aktív tag
Nekem a pc úgy van beállítva, hogy megy a hangfal is meg a füles is. Akár egyszerre is. Bár nekem a monitorra is lehet hangfalat csatlakoztatni.
-
tisn
veterán
szerintem nem nagyon van olyan, ahol a csengetes/beszelgetes eszkoze kulon allithato.
-
pilóta
nagyúr
Szerintem tudja, de majd ránézek a pc-n, rengeteg beállítása van.
Szobák nélkül is használható, direktben fel kell venni a partnereket és akkor közvetlen hívhatók (mint a Skpyeon).Azt megköszönném!
Korábban felraktam, de le is töröltem, mert elvesztem benne... -
garga pista
őstag
Szerintem tudja, de majd ránézek a pc-n, rengeteg beállítása van.
Szobák nélkül is használható, direktben fel kell venni a partnereket és akkor közvetlen hívhatók (mint a Skpyeon). -
pilóta
nagyúr
-
martonx
veterán
-
Gergello
addikt
Ismerős által ajánlott ügyvéd 61,5 mFt-ért vett lakás+garázs műsort 200k+föüldhivatali illetékért zongorázott le 2020 október-2021 január időtávon Budapesten.
A szándék egyezett, de Fundamentára is várni kellett, volt a tulajdonlapon, aki idő közben elhunyt, más otthonban élt, a covid pedig tombolt, se ki, se be...Nekem most kell egy lakás tulajdonrész ajándékozást intéznem, állam szerint kb. 3 millió az értéke. Kíváncsi vagyok mennyit akarnak majd elkérni a munkáért.
-
pilóta
nagyúr
Én a Discordot javaslom.
Igazából Teamspeakről Discordra tértünk át haveri körben, fényévekkel jobb szerintem mint pl. a Messenger vagy akár a Skype volt. A többi chat progit én se ismerem, bár van telefonom de a Discord+Messenger kombón kívül nem vagyok hajlandó mást felrakni, aki akar el tud érni.
Teamset cégben használjuk, rengeteg memóriát zabál, lassú és tele van haszontalan, semmirekellő és idegesítő funkciókkal. Semmi köze a Skype-hoz, ha a Skype lett volna a céges program a Teams helyett összeraknám a 2 kezem

És a Discord tujda azt, hogy külön hangszórón csöng a hívás, de a beszéd már a fülesen megy?
Meg nem kell mindenféle szobát létrehozni, meg meghívni partnert meg ilyen hülyeségek, hanem csak kiválasztom a partnert, rányomok a hívás gombra, és nála kicsöng? -
johnny82
őstag
-
garga pista
őstag
Skype helyett milyen alternatív programot javasoltok?
A Teams-et nem szeretném, mert ki tudja mikor kavar megint egyet a MS, mondjuk hogy Win10 alatt nem fog működni vagy valami okosság, szóval azt hanyagolnám.
Ami kell, hogy telefonálni lehessen két PC között. Semmi csicsa, konferencia meg video nem kell.
Telegram, Viber, Signal sajnos kizárva, mert azok telefonos app nélkül nem mennek, itt pedig nincs okostelefon, csak PC.
Azt kellene még tudnia, hogy a csengés az a külső hangszórókon hallatszon, a beszéd meg a fülesen.Én a Discordot javaslom.
Igazából Teamspeakről Discordra tértünk át haveri körben, fényévekkel jobb szerintem mint pl. a Messenger vagy akár a Skype volt. A többi chat progit én se ismerem, bár van telefonom de a Discord+Messenger kombón kívül nem vagyok hajlandó mást felrakni, aki akar el tud érni.
Teamset cégben használjuk, rengeteg memóriát zabál, lassú és tele van haszontalan, semmirekellő és idegesítő funkciókkal. Semmi köze a Skype-hoz, ha a Skype lett volna a céges program a Teams helyett összeraknám a 2 kezem

-
proper
őstag
-
tlac
nagyúr
Skype helyett milyen alternatív programot javasoltok?
A Teams-et nem szeretném, mert ki tudja mikor kavar megint egyet a MS, mondjuk hogy Win10 alatt nem fog működni vagy valami okosság, szóval azt hanyagolnám.
Ami kell, hogy telefonálni lehessen két PC között. Semmi csicsa, konferencia meg video nem kell.
Telegram, Viber, Signal sajnos kizárva, mert azok telefonos app nélkül nem mennek, itt pedig nincs okostelefon, csak PC.
Azt kellene még tudnia, hogy a csengés az a külső hangszórókon hallatszon, a beszéd meg a fülesen.szerintem most a legegyszerűbb teams-re költözni majd
ha nem működik, elég akkor gondolkozni alternatíván -
pilóta
nagyúr
Skype helyett milyen alternatív programot javasoltok?
A Teams-et nem szeretném, mert ki tudja mikor kavar megint egyet a MS, mondjuk hogy Win10 alatt nem fog működni vagy valami okosság, szóval azt hanyagolnám.
Ami kell, hogy telefonálni lehessen két PC között. Semmi csicsa, konferencia meg video nem kell.
Telegram, Viber, Signal sajnos kizárva, mert azok telefonos app nélkül nem mennek, itt pedig nincs okostelefon, csak PC.
Azt kellene még tudnia, hogy a csengés az a külső hangszórókon hallatszon, a beszéd meg a fülesen. -
johnny82
őstag
Szerintetek ilyen felnicsavar sapkát hol lehet kapni Szegeden?
-
macilaci78
nagyúr
-
johnny82
őstag
Értem. Ezt a sávos jutalékot nem tudtam, csak meglepően kedvezőnek tűnt a 0.35%. Azt hittem elírtad.
#100363macilaci78: az is elég korrekt, nem?
-
pintyesz
senior tag
-
4ron
senior tag
-
macilaci78
nagyúr
Ismerős által ajánlott ügyvéd 61,5 mFt-ért vett lakás+garázs műsort 200k+föüldhivatali illetékért zongorázott le 2020 október-2021 január időtávon Budapesten.
A szándék egyezett, de Fundamentára is várni kellett, volt a tulajdonlapon, aki idő közben elhunyt, más otthonban élt, a covid pedig tombolt, se ki, se be... -
martonx
veterán
-
totya694
őstag
-
johnny82
őstag
Dr. Juhász Péter (Kálvária sgt.), végül ő intézte a lakás adásvételünket. Kb. 0.35%-ért vállalta el és nem volt egyszerű az ügymenet, ennek ellenére nagyon profin, korrektül intézi eddig.
Ifj. Ollé Györgyöt semmiképp sem ajánlom, lekezelő és elég sok bakit vétett, konkrétan a már elénk tolt szerződésben 3 alapvető hibát találtam laikusként.
Csak példaképp. Egy 40M-s lakás adásvételijét 140000-ért csinálta?
-
szabzoltan1
tag
PotatoNV kell hozzá: [link]
Viszont a testpoint miatt szét kell szedni a tabletet, az meg ragasztva van. Nagyon nem kezdőnek való.akkor ezt a részemről hanyagolom.
pedig jo lett volna ha kicsit "sokkal"frissebb" lenne rajta a rendszer -
lorcsi
veterán
-
quailstorm
félisten
Huawei mediapad m5
PotatoNV kell hozzá: [link]
Viszont a testpoint miatt szét kell szedni a tabletet, az meg ragasztva van. Nagyon nem kezdőnek való. -
4ron
senior tag
Dr. Juhász Péter (Kálvária sgt.), végül ő intézte a lakás adásvételünket. Kb. 0.35%-ért vállalta el és nem volt egyszerű az ügymenet, ennek ellenére nagyon profin, korrektül intézi eddig.
Ifj. Ollé Györgyöt semmiképp sem ajánlom, lekezelő és elég sok bakit vétett, konkrétan a már elénk tolt szerződésben 3 alapvető hibát találtam laikusként.
-
szabzoltan1
tag
Konkrétan milyen modellről van szó? A Huawei évekkel ezelőtt leállította a bootloadernyitós oldalát sajnos.
Ez a tool talán ki tudja brute forceolni: [link]Huawei mediapad m5
-
quailstorm
félisten
Van köztünk valaki aki egy régi hüvej tabletre fel tudna varázsolni frissebb romot?
Romot találtam ami android 13-as,de én már a bootloader feloldásánál elakadtam. 🤪Konkrétan milyen modellről van szó? A Huawei évekkel ezelőtt leállította a bootloadernyitós oldalát sajnos.
Ez a tool talán ki tudja brute forceolni: [link] -
szabzoltan1
tag
Tesztelés céljára keresek :
M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVi (Integrated WiFi/BT)
Hátha valaki tud kölcsönadni.
Van köztünk valaki aki egy régi hüvej tabletre fel tudna varázsolni frissebb romot?
Romot találtam ami android 13-as,de én már a bootloader feloldásánál elakadtam. 🤪 -
ritkaság
aktív tag
Tesztelés céljára keresek :
M.2 Socket (Key E), supports type 2230 WiFi/BT PCIe WiFi module and Intel® CNVi (Integrated WiFi/BT)
Hátha valaki tud kölcsönadni.
-
ritkaság
aktív tag
Az a fura, hogy venti vezérléshez semmi nem kell, simán az alaplap magától kellene, hogy vezérelje a CPU + ház hűtő(ke)t, míg a VGA abszolút magának vezérli. DE sajnos nulla tapasztalatom van az ősi technológiákkal, fogalmam sincs, hogy az ősi alaplapoknál ez mennyire volt triviális? Mondjuk az RX5700 simán magának kellene vezérelnie a ventijét. Legfrissebb BIOS, legfrissebb windows 11eal probálgatod, ugye?
Igen, minden a legfrissebb.
-
macilaci78
nagyúr
-
martonx
veterán
Sziasztok!
Kicsit hosszabban írok a problémámról bocs érte.
Adott egy PC. Asrock B365M-HDV alaplap, i3-9100F proci, Crucial 16 gb 2666MHz 1db ram, Sapphir Pulse Rx580 4gb, ssd, 700W-os táp.
Sem a proci, sem a VGA kártya ventilátorát nem tudom vezérelni. Sem a saját sem külső progival. Szerettem volna hogyha a proci ventije nem pörögne alapból csak bizonyos hőmérséklet után. Nem sikerült beállítani. A vga-val pedig az a helyzet, hogy WOT-ozás közben, ha zoomolok valakire, akkor felpörög a ventilátor, pedig a hőmérséklet nem indikolná.
Most jön a csavar!!!
Lecseréltem a gép egy részét. Asrock Z390 Pro4 alaplap, i5-9600K proci, Kingston Fury Renegade 32 gb 3600MHz 1 db, Sapihe Nitro+ RX 5700 XT, ssd és a táp maradt.
A helyzet pedig változatlan. Nem tudom a ventiket vezérelni.

Ha valaki tud segíteni szívesen megosztom az asztalt, adok hozzáférést a géphez Chrome-on keresztül.
Nem kérem ingyen, ha sikerül orvosolni a problémát! (sör, csoki mindig van a bótban
)Az a fura, hogy venti vezérléshez semmi nem kell, simán az alaplap magától kellene, hogy vezérelje a CPU + ház hűtő(ke)t, míg a VGA abszolút magának vezérli. DE sajnos nulla tapasztalatom van az ősi technológiákkal, fogalmam sincs, hogy az ősi alaplapoknál ez mennyire volt triviális? Mondjuk az RX5700 simán magának kellene vezérelnie a ventijét. Legfrissebb BIOS, legfrissebb windows 11eal probálgatod, ugye?
-
SirRasor
addikt
Tudtok mondani megbízható és nem mellesleg relatíve olcsó ügyvédet lakáseladás/vételhez?
-
ritkaság
aktív tag

Az ID kúl a proci hűtő, a CoolerMasterek meg a házat szellőztetik.
A "flat" nevű görbét nem használja jelenleg semmi.Na itt a gond. Ez így nekem nem jön be. Néztem videót róla, de nekem máshogy jelenik meg. Vannak más anomáliáim is, de azok nem zavarnak ennyire. Egy példa a hírcsatornát hiába kapcsolom ki nem tűnik el a tálcáról.
-
pulutodurumo
őstag
Akkor kezdjük el itt, hátha sikerül. A felső sorban látszik minden venti, amit ismer a program. Jó esetben ez az összes. Aztán az alatta lévő sorban vannak a görbék, amiket lehet egy vagy több ventilátorhoz párosítani.
Én csak ennyit használok belőle.
Kezdésnek én mindegyik ventinél megcsináltam a kalibrálást, aztán csináltam két görbét. Az egyik a proci, a másik a VGA hőmérséklet függvényében dolgozik.
Nyilván ki kell választani hogy melyik hőmérséklet érzékelő legyen a forrás.
Aztán kiválasztottam, hogy melyik ventillátor melyik görbét kövesse.
És kábé ennyi. A kis kapcsolóval pedig minden ventinek lehet mondani, hogy a program vezérelje-e.
Az ID kúl a proci hűtő, a CoolerMasterek meg a házat szellőztetik.
A "flat" nevű görbét nem használja jelenleg semmi. -
pulutodurumo
őstag
Akkor kezdjük el itt, hátha sikerül. A felső sorban látszik minden venti, amit ismer a program. Jó esetben ez az összes. Aztán az alatta lévő sorban vannak a görbék, amiket lehet egy vagy több ventilátorhoz párosítani.
Én csak ennyit használok belőle.
Kezdésnek én mindegyik ventinél megcsináltam a kalibrálást, aztán csináltam két görbét. Az egyik a proci, a másik a VGA hőmérséklet függvényében dolgozik.
Nyilván ki kell választani hogy melyik hőmérséklet érzékelő legyen a forrás.
Aztán kiválasztottam, hogy melyik ventillátor melyik görbét kövesse.
És kábé ennyi. A kis kapcsolóval pedig minden ventinek lehet mondani, hogy a program vezérelje-e. -
ritkaság
aktív tag
Tegyél egy próbát a Fan Control progival. Én azért kezdtem el használni, mert minden ventinek akár külön-külön meg lehet adni, hogy melyik hőmérséklet érzékelő alapján milyen görbét kövessen. Nekem az volt a lényeg, hogy a ház hűtő ventik akkor is felpörögjenek, ha csak a VGA kezd el melegedni, de a ház még nem annyira. Több éve használom, igaz csak egy alaplap volt alatta. De működik. Ja, és tud magyarul.
Szia!
Nekem nem sikerült beállítani!
Béna vagyok na... -
pulutodurumo
őstag
Sziasztok!
Kicsit hosszabban írok a problémámról bocs érte.
Adott egy PC. Asrock B365M-HDV alaplap, i3-9100F proci, Crucial 16 gb 2666MHz 1db ram, Sapphir Pulse Rx580 4gb, ssd, 700W-os táp.
Sem a proci, sem a VGA kártya ventilátorát nem tudom vezérelni. Sem a saját sem külső progival. Szerettem volna hogyha a proci ventije nem pörögne alapból csak bizonyos hőmérséklet után. Nem sikerült beállítani. A vga-val pedig az a helyzet, hogy WOT-ozás közben, ha zoomolok valakire, akkor felpörög a ventilátor, pedig a hőmérséklet nem indikolná.
Most jön a csavar!!!
Lecseréltem a gép egy részét. Asrock Z390 Pro4 alaplap, i5-9600K proci, Kingston Fury Renegade 32 gb 3600MHz 1 db, Sapihe Nitro+ RX 5700 XT, ssd és a táp maradt.
A helyzet pedig változatlan. Nem tudom a ventiket vezérelni.

Ha valaki tud segíteni szívesen megosztom az asztalt, adok hozzáférést a géphez Chrome-on keresztül.
Nem kérem ingyen, ha sikerül orvosolni a problémát! (sör, csoki mindig van a bótban
)Tegyél egy próbát a Fan Control progival. Én azért kezdtem el használni, mert minden ventinek akár külön-külön meg lehet adni, hogy melyik hőmérséklet érzékelő alapján milyen görbét kövessen. Nekem az volt a lényeg, hogy a ház hűtő ventik akkor is felpörögjenek, ha csak a VGA kezd el melegedni, de a ház még nem annyira. Több éve használom, igaz csak egy alaplap volt alatta. De működik. Ja, és tud magyarul.
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Kicsit hosszabban írok a problémámról bocs érte.
Adott egy PC. Asrock B365M-HDV alaplap, i3-9100F proci, Crucial 16 gb 2666MHz 1db ram, Sapphir Pulse Rx580 4gb, ssd, 700W-os táp.
Sem a proci, sem a VGA kártya ventilátorát nem tudom vezérelni. Sem a saját sem külső progival. Szerettem volna hogyha a proci ventije nem pörögne alapból csak bizonyos hőmérséklet után. Nem sikerült beállítani. A vga-val pedig az a helyzet, hogy WOT-ozás közben, ha zoomolok valakire, akkor felpörög a ventilátor, pedig a hőmérséklet nem indikolná.
Most jön a csavar!!!
Lecseréltem a gép egy részét. Asrock Z390 Pro4 alaplap, i5-9600K proci, Kingston Fury Renegade 32 gb 3600MHz 1 db, Sapihe Nitro+ RX 5700 XT, ssd és a táp maradt.
A helyzet pedig változatlan. Nem tudom a ventiket vezérelni.

Ha valaki tud segíteni szívesen megosztom az asztalt, adok hozzáférést a géphez Chrome-on keresztül.
Nem kérem ingyen, ha sikerül orvosolni a problémát! (sör, csoki mindig van a bótban
) -
lorcsi
veterán
-
mAtech
aktív tag
Falusi Tekercs jó. Ha jól emlékszem viszont nem mindegyik napra készítenek tálat.
-
martonx
veterán
-
lorcsi
veterán
Koszi

feldobunk egy ermet
mert mind a kettorol jokat irnak
-
tisn
veterán
-
martonx
veterán
-
lorcsi
veterán
Honnan erdemes 2-3 szemelyes talat rendelni
?
A falusi tekercs
vagy a
pizza monkey
? -
martonx
veterán
Mömax, Möbelix, Jysk is tuti tart ilyet, hogy persze mennyibe kerül, azt passzolom.
-
macilaci78
nagyúr
Lidl-ben is volt már, de a kisebb barkácsáruházak is tartanak az OBI, Praktiker árának kb feléért, kínaiban is láttam már.
Személyes tapasztalatom alapján az öntapadóst elengedtem, kb mindenről lejött már.
-
lorcsi
veterán
-
castiels
addikt
Nyári villámlásokkal teli zivatar után adj neki 380-at.
(Természetesen ne próbáld ki otthon)
-
Stylewars_kp
őstag
-
pulutodurumo
őstag
Ezt pont tegnap néztem. YouTube
Komolyra fordítva, ha csak a táp gatya, azt talán 20000 körül meg tudják csinálni. Én majdnem ugyan ezzel vittem annak idején a Kecskeméti utcába a saját TV-met. De az volt vagy 5 éve. -
castiels
addikt
Sziasztok!
Van egy orion t32-dled tv-m.
A LED háttér világítás van benne kimenve. Nagyon halvány a kép. Van itt olyan aki ért hozzá? Megérné javítattni?
-
totya694
őstag
-
ritkaság
aktív tag
Sziasztok!
Van valakinek RX 5700 XT-je? -
SirRasor
addikt
Vegyetek Garmint. Már picit kezd sok lenni "készleten"

Garmin Venu 3s francia szürke-krémarany 1 hónapos 135 000 Ft
Garmin Venu 3s zsája, ezüst kerettel - ÚJ 145 000 Ft -
szabzoltan1
tag
Én az autó ápolására az ahifiről rendeltem valmi vaxot. Olyat amit könyű felvinni, fekete autóm van és minden is ráég a napon. A vax használata után kb 800ft-ból tudtam lemosni. Nem égett rá a madár xar. Szoval érdemes az oldalt böngészni mert vannak okosságok.
-
ritkaság
aktív tag
Vagy a Lotus Cleaning-től veszek valamit, anno próbáltam a kerámia samponjukat, meg a nano waxuk, meg a kerámia sprayt. Közvetlenül kezelés után jók voltak (de azért több hétig azok sem bírták, bár fekete minden autónk lehet azért 😁) , de egy autókozmetikus azt mondta hogy az még a gagyi/alja kategória. Szóval lehet most vmi még speckób kerámia vagy grafén szélvédő bevonatot is kipróbálok az autobirodalom vagy vmi ilyesmi webshopból (Koch, ADBL)...
@szabzoltan1 köszönöm.
Megnéztem az oldalt elég érdekes. Szélvédő ápoló amit ajánlanak 250ml 15ropi.

Találtam ilyet is. Érdemes a leírást elolvasni!
[link] -
szabzoltan1
tag
Vagy a Lotus Cleaning-től veszek valamit, anno próbáltam a kerámia samponjukat, meg a nano waxuk, meg a kerámia sprayt. Közvetlenül kezelés után jók voltak (de azért több hétig azok sem bírták, bár fekete minden autónk lehet azért 😁) , de egy autókozmetikus azt mondta hogy az még a gagyi/alja kategória. Szóval lehet most vmi még speckób kerámia vagy grafén szélvédő bevonatot is kipróbálok az autobirodalom vagy vmi ilyesmi webshopból (Koch, ADBL)...
Hali.
Nézzetek be az autóápolás karbantartás fényezés topikba.
Vannak okosságok. A lotuszos cuccokat nem ajánlják .
Vannak helyette jobbak . -
-Tsaba-
tag
Vagy a Lotus Cleaning-től veszek valamit, anno próbáltam a kerámia samponjukat, meg a nano waxuk, meg a kerámia sprayt. Közvetlenül kezelés után jók voltak (de azért több hétig azok sem bírták, bár fekete minden autónk lehet azért 😁) , de egy autókozmetikus azt mondta hogy az még a gagyi/alja kategória. Szóval lehet most vmi még speckób kerámia vagy grafén szélvédő bevonatot is kipróbálok az autobirodalom vagy vmi ilyesmi webshopból (Koch, ADBL)...
-
SirRasor
addikt
Vegyetek okosórát:
Garmin Venu 3s zsája, ezüst kerettel - ÚJ - 145k -
ritkaság
aktív tag
Én használok, Sheron márkájút (Praktiker-ben vagy Auchan-ban vettem). nem rossz/tényleg pörögnek a cseppek lefelé, bár az egyik autónkon hidegben csíkozott egy kicsit a törlőlapát (de lehet azért mert már volt rajta vmi másféle bevonat is). Ill ha elfogy szerintem kipróbálok majd vmi komolyabb speciálisabb bevonatot (max írok róla tapasztalatot, ha már van összehasonlítási alapom)...
Szia!
Kösz az infót. Mi az a spéci amit ki akarsz próbálni? -
-Tsaba-
tag
Én használok, Sheron márkájút (Praktiker-ben vagy Auchan-ban vettem). nem rossz/tényleg pörögnek a cseppek lefelé, bár az egyik autónkon hidegben csíkozott egy kicsit a törlőlapát (de lehet azért mert már volt rajta vmi másféle bevonat is). Ill ha elfogy szerintem kipróbálok majd vmi komolyabb speciálisabb bevonatot (max írok róla tapasztalatot, ha már van összehasonlítási alapom)...
-
tlac
nagyúr
-
pintyesz
senior tag
Üdv!
Vennék 2x2gb ddr2 sodimm 667Mhz memóriát.
...csak 667 jó
-
martonx
veterán
-
Lehiñito
senior tag
-
4ron
senior tag
Jelenleg is praktizáló szobafestő esetleg van a topikban? Egy 90+ m2, belső kétszintes lakás teljes festéséhez keresek megbízható szakembert Szegeden.
-
SirRasor
addikt
Az alkalmanként kigyulladó tápcsatik korában?
SirRasor: leírta, hogy nincs jogsija, nem is lesz, nem fog közúton vezetni, nem lesz autótulajdonos. Innentől kezdve szerintem mindegy, hogy mit szeretne megvalósulva látni.
Elméletileg meg lehet csinálni, ha a V8 Mercedes motor belement a motortérbe, akkor egy kólányi is. Gyakorlatilag aki építeni akar egy európai piacon megejelent gyáritól korszerűbb motoros Ladát, az nem egy akármilyen Lada motort fog választani, vannak sokkal izgalmasabb projektótletek.
Tudok valakiről, aki VW 1.9 PDTDI AFN blokkot tett egy Nivába, vadász és offroad terepen használja.Pár sora után már csak felületesen olvastam az írását.
Ha nincs jogsi, nem is akar vezetni, akkor meg no comment; kár volt azt a pár sorát is elolvasni. -
macilaci78
nagyúr
Az alkalmanként kigyulladó tápcsatik korában?
SirRasor: leírta, hogy nincs jogsija, nem is lesz, nem fog közúton vezetni, nem lesz autótulajdonos. Innentől kezdve szerintem mindegy, hogy mit szeretne megvalósulva látni.
Elméletileg meg lehet csinálni, ha a V8 Mercedes motor belement a motortérbe, akkor egy kólányi is. Gyakorlatilag aki építeni akar egy európai piacon megejelent gyáritól korszerűbb motoros Ladát, az nem egy akármilyen Lada motort fog választani, vannak sokkal izgalmasabb projektótletek.
Tudok valakiről, aki VW 1.9 PDTDI AFN blokkot tett egy Nivába, vadász és offroad terepen használja. -
veze
őstag
Van, aki Ladázik, vagy más retro autóba öl energiát, időt, pénzt. Miért lenne ő hülyébb, mint aki ugyanezt csinálja retro számítógépekkel, notebookokkal?
ez utóbbi azért kevésbé életveszélyes önmagára és másokra nézve

-
SirRasor
addikt
Azért vetettem fel a témát mert magyarországon általában az a jellemző hogy a ladások eredeti állapotban szeretik felújítani a kereklámpás ladákat, és nem számolnak azzal a lehetőséggel hogy a kereklámpásokba könnyen be lehetne építeni a kései kockaladák 1.7i motorblokkját, és ezzel egy olyan autóhoz juthatnának amely a mai forgalom ritmusával teljesen fel tudná venni a versenyt. Ezzel szemben a karburátoros 1200/1500 blokkok némi kívánnivalót hagynak maguk után ami a telejstményt illeti, és sokszor a mai forgalomban már nem elegnedő a teljesítményük. Szóval a véleményetekre voltam/lennék kíváncsi hogy a magyar lada rajongók miért ragaszkodnak ennyire az eredeti karburátoros blokkokhoz ? Magam nem kívánok egyedi ladát építeni, sőt nem tervezek semmilyen autót sem vezetni, sem jogsit letenni, legfeljebb forgalom elől elzárt területen tenni próbakört egy ladával.
Ugye tisztában vagy vele, hogy az autó nem csak motorból áll?
Miért linkeled be állandóan ugyanazt a videót a gyorsulásról? És ha **jó** motor van benne?
Felfüggesztés? Fékek? Kaszni? Úgy amblokk biztonság?
Életveszély erősebb motort rakni egy olyan autóba, amit nem arra találtak ki mert a többi alkatrésszel nincs összhangban, ahogy macilaci78 is írta.
Aztán csak pislogsz, hogy a jó motorral csapatod neki és kirepülsz egy kanyarban vagy megölöd a szembejövőket.martonx lehet hobbija az autóbütykölés, de ezzel mások életét veszélyezteti.
-
macilaci78
nagyúr
Azért vetettem fel a témát mert magyarországon általában az a jellemző hogy a ladások eredeti állapotban szeretik felújítani a kereklámpás ladákat, és nem számolnak azzal a lehetőséggel hogy a kereklámpásokba könnyen be lehetne építeni a kései kockaladák 1.7i motorblokkját, és ezzel egy olyan autóhoz juthatnának amely a mai forgalom ritmusával teljesen fel tudná venni a versenyt. Ezzel szemben a karburátoros 1200/1500 blokkok némi kívánnivalót hagynak maguk után ami a telejstményt illeti, és sokszor a mai forgalomban már nem elegnedő a teljesítményük. Szóval a véleményetekre voltam/lennék kíváncsi hogy a magyar lada rajongók miért ragaszkodnak ennyire az eredeti karburátoros blokkokhoz ? Magam nem kívánok egyedi ladát építeni, sőt nem tervezek semmilyen autót sem vezetni, sem jogsit letenni, legfeljebb forgalom elől elzárt területen tenni próbakört egy ladával.
Pár éve még többször láttam az M5-ösön egy homokszínű kerek lámpás Ladát 140-150 km/h közötti tempóval haladni.
A mai forgalom ritmusának ugyanúgy részesei az elektromos autók 90-100 km/h-val, na meg a fogyasztáshuszár hibridesek. Ezek között elfér ez 1.2-es Zsiguli is tempóban.
A környezetvédelmi besorolás viszont kb minősíthetetlen, ennél fogva drága a kötelező. Old timernek levizsgáztatva lényegesen olcsóbb, de annak megfelelni megint egy kaland.
Erősebb motornál nem szabad megállni. Még ha a hajtáslánc, váltó bírja is a túlméretezés okán, a gyári fékekkel megállni nem tud.
Egy átalakítás meg abban az országban külön kaland, ahol a gyárilag sárga színű hátsó rugó miatt is vegzálják a tulajt.
-
macilaci78
nagyúr
A Ladázás (és sok más retro hobbi is) olyasmi, amit észérvekkel nem lehet igazolni, hiszen az az autó ma már semmiben sem veszi fel a versenyt a ma használt autókkal, inkább azért szokás tartani őket, mert pl szép emlékek fűződnek hozzá a tulajdonosának, mert ilyen autó ülésén töltötte a gyerekkorát, egy kedves rokon hagyta rá, vagy tetszik a forma (tényleg nem csúnya autó, hát mégiscsak olasz forma, mondjuk a kockalámpával elfarkalták).
Nekünk is volt Ladánk, és amikor úgy tűnt a 2000-es években, hogy faterom ismét szerez egyet amit majd nekem ad, örültem volna neki, meg akartam csinálni az ízlésem szerint
Aztán ebből nem lett semmi.Amúgy én most Trabira és bogárra kezdtem el vágyni, pedig egyik se volt a családban.
Ha elkészül a ház, tuti veszek valamelyiket, csak elmenni vele lakott területen belül ide-oda, és pátyolgatni mert cuki.
A gyerek is kifejezésre juttatta, hogy neki tetszik a Trabant, úgyhogy valszeg az lesz.
Van, aki Ladázik, vagy más retro autóba öl energiát, időt, pénzt. Miért lenne ő hülyébb, mint aki ugyanezt csinálja retro számítógépekkel, notebookokkal?
-
FoxiestFox
félisten
Azért vetettem fel a témát mert magyarországon általában az a jellemző hogy a ladások eredeti állapotban szeretik felújítani a kereklámpás ladákat, és nem számolnak azzal a lehetőséggel hogy a kereklámpásokba könnyen be lehetne építeni a kései kockaladák 1.7i motorblokkját, és ezzel egy olyan autóhoz juthatnának amely a mai forgalom ritmusával teljesen fel tudná venni a versenyt. Ezzel szemben a karburátoros 1200/1500 blokkok némi kívánnivalót hagynak maguk után ami a telejstményt illeti, és sokszor a mai forgalomban már nem elegnedő a teljesítményük. Szóval a véleményetekre voltam/lennék kíváncsi hogy a magyar lada rajongók miért ragaszkodnak ennyire az eredeti karburátoros blokkokhoz ? Magam nem kívánok egyedi ladát építeni, sőt nem tervezek semmilyen autót sem vezetni, sem jogsit letenni, legfeljebb forgalom elől elzárt területen tenni próbakört egy ladával.
A Ladázás (és sok más retro hobbi is) olyasmi, amit észérvekkel nem lehet igazolni, hiszen az az autó ma már semmiben sem veszi fel a versenyt a ma használt autókkal, inkább azért szokás tartani őket, mert pl szép emlékek fűződnek hozzá a tulajdonosának, mert ilyen autó ülésén töltötte a gyerekkorát, egy kedves rokon hagyta rá, vagy tetszik a forma (tényleg nem csúnya autó, hát mégiscsak olasz forma, mondjuk a kockalámpával elfarkalták).
Nekünk is volt Ladánk, és amikor úgy tűnt a 2000-es években, hogy faterom ismét szerez egyet amit majd nekem ad, örültem volna neki, meg akartam csinálni az ízlésem szerint
Aztán ebből nem lett semmi.Amúgy én most Trabira és bogárra kezdtem el vágyni, pedig egyik se volt a családban.
Ha elkészül a ház, tuti veszek valamelyiket, csak elmenni vele lakott területen belül ide-oda, és pátyolgatni mert cuki.
A gyerek is kifejezésre juttatta, hogy neki tetszik a Trabant, úgyhogy valszeg az lesz.
-
quailstorm
félisten
Azért vetettem fel a témát mert magyarországon általában az a jellemző hogy a ladások eredeti állapotban szeretik felújítani a kereklámpás ladákat, és nem számolnak azzal a lehetőséggel hogy a kereklámpásokba könnyen be lehetne építeni a kései kockaladák 1.7i motorblokkját, és ezzel egy olyan autóhoz juthatnának amely a mai forgalom ritmusával teljesen fel tudná venni a versenyt. Ezzel szemben a karburátoros 1200/1500 blokkok némi kívánnivalót hagynak maguk után ami a telejstményt illeti, és sokszor a mai forgalomban már nem elegnedő a teljesítményük. Szóval a véleményetekre voltam/lennék kíváncsi hogy a magyar lada rajongók miért ragaszkodnak ennyire az eredeti karburátoros blokkokhoz ? Magam nem kívánok egyedi ladát építeni, sőt nem tervezek semmilyen autót sem vezetni, sem jogsit letenni, legfeljebb forgalom elől elzárt területen tenni próbakört egy ladával.
Drága és nehéz lepapírozni egy motorcserét.
-
attilav2
őstag
Azt tudjátok, hogy a srác autista?
Maga mondta korábban.
Ennek tudatában győzködjétek autózásról vagy próbálkozzatok észérvekkel.Azért vetettem fel a témát mert magyarországon általában az a jellemző hogy a ladások eredeti állapotban szeretik felújítani a kereklámpás ladákat, és nem számolnak azzal a lehetőséggel hogy a kereklámpásokba könnyen be lehetne építeni a kései kockaladák 1.7i motorblokkját, és ezzel egy olyan autóhoz juthatnának amely a mai forgalom ritmusával teljesen fel tudná venni a versenyt. Ezzel szemben a karburátoros 1200/1500 blokkok némi kívánnivalót hagynak maguk után ami a telejstményt illeti, és sokszor a mai forgalomban már nem elegnedő a teljesítményük. Szóval a véleményetekre voltam/lennék kíváncsi hogy a magyar lada rajongók miért ragaszkodnak ennyire az eredeti karburátoros blokkokhoz ? Magam nem kívánok egyedi ladát építeni, sőt nem tervezek semmilyen autót sem vezetni, sem jogsit letenni, legfeljebb forgalom elől elzárt területen tenni próbakört egy ladával.
-
FoxiestFox
félisten
Azt tudjátok, hogy a srác autista?
Maga mondta korábban.
Ennek tudatában győzködjétek autózásról vagy próbálkozzatok észérvekkel. -
martonx
veterán
Használható autó? Mi egy autó alapfeladata? Az utast és csomagjait A-ból B-be közúton bármikor eljuttatni. Ezt miért ne tudhatná egy Lada?
Persze a következő rész, ha ne adj Isten, baj történik... Egy baleset esetén milyen állapotban szállsz ki egy Ladából? Meg egy Volvóból, meg egy Micrából? Hát az attól függ. Egy Volvóban is meg lehet halni, például ha frontálisan telibe kap egy 40 tonnás szerelvény. És akkor a motorosok?Olyan ez, mint a mobiltelefon. Lehessen vele telefonálni, kész. Van, akinek nincs igénye a telefonon bankolni, tömegközlekedési bérletet mutogatni, social médiázni, az autója kabinfűtését indítani... Attól, hogy mások igényeit nem elégíti ki, még nem lesz rossz telefon.
attilav2: amit pedzegetek, a biztonság. 1,5 éve ültem át az 1999-es B5 Passat kombiból egy 2017-es Kia Ceed kombiba, mindkettő manuális váltós dízel. Visszasírom a Passat helykínálatát, kényelmét, anyagminőségét, de a harmadannyi idős Kia passzív biztonsági berendezései azért nyomnak a latba. Más, jobb gyűrődési zónák, jobb törésteszt, több légzsák, stb. Etekintetben attól félek, egy legfrissebb Lada sem veszi fel a versenyt a legolcsóbb kategóriatárs nyugati, vagy épp keleti autókkal. De olyan ez, mint a motoron: ha csak a saját életedért felelsz...
Használhatót úgy értettem, hogy elkezd motorral meg ilyen fő elemek cseréjével szórakozni, akkor jó eséllyel az az autó már a garázsban fog maradni örökre.
Ettől még miért ne vághatna bele? Ha valakinek az autó bütykölés a hobbija, akkor hajrá!
Új hozzászólás Aktív témák
-
100400 - 100301
102296 - 102001 102000 - 101901 101900 - 101801 101800 - 101701 101700 - 101601 101600 - 101501 101500 - 101401 101400 - 101301 101300 - 101201 101200 - 101101 101100 - 101001 101000 - 100901 100900 - 100801 100800 - 100701 100700 - 100601 100600 - 100501 100500 - 100401 100400 - 100301 100300 - 100201 100200 - 100101 100100 - 100001 100000 - 99901 99900 - 99801 99800 - 99701 99700 - 99601 99600 - 99501 99500 - 99401 99400 - 99301 99300 - 99201 99200 - 99101 99100 - 99001 99000 - 98901 98900 - 98801 98800 - 98701 98700 - 98601 98600 - 98501 98500 - 98401 98400 - 98301 98300 - 98201 98200 - 98101 98100 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Vicces képek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- További aktív témák...
- Lenovo L580 15,6" (i5-7200U, 8GB RAM, 256GB SSD, IntelUHD, Win11)
- HP Victus Gaming Laptop RTX 4070 / i7-13700H 16GB DDR5 1TB SSD Garancia
- Honor Magic8 Lite 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Nintendo Switch 2 + Mario Kart World játék
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Annyi gondom van mostanság hogy lassan szétvet az ideg.




)


