Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
60100 - 60001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Rick4
félisten
Akkor lehet itt kellett volna kérdeznem. Már bevásároltam, 800Ft 2db. 1 ment a fiókba, csak ideiglenesen kellett, mert HDD-t költöztettem (klónozás majd külső ház). A másik meg megy a tépett helyére.
Amúgy valahogy azt érzem, lesz még rá szükségem az életben, főleg úgy, hogy anyám gépében 2 IDE HDD van, miközben lehetne SATA is már...
Szóval majd megdumáljuk pü-ben hol/mikor.Van kb 60-80 db ilyenem, egy részük még bontatlan, minden laphoz adtak 2-t legalább.
-
quailstorm
félisten
Akkor lehet itt kellett volna kérdeznem. Már bevásároltam, 800Ft 2db. 1 ment a fiókba, csak ideiglenesen kellett, mert HDD-t költöztettem (klónozás majd külső ház). A másik meg megy a tépett helyére.
Amúgy valahogy azt érzem, lesz még rá szükségem az életben, főleg úgy, hogy anyám gépében 2 IDE HDD van, miközben lehetne SATA is már...
Szóval majd megdumáljuk pü-ben hol/mikor. -
pepe091
MODERÁTOR
Pontosan. Erről beszéltem.
Van kettő is, az egyik teljesen bontatlan csomagolásban van. Egy csokiért viheted mindkettőt, ha kell.

Szerk: Tegnap délutánra már nem tudom odaadni.

-
quailstorm
félisten
-
Rawulf
őstag
Nagyon szép sata kábeleket lehet Kínából rendelni.

-
quailstorm
félisten
-
pepe091
MODERÁTOR
-
quailstorm
félisten
Gózom sincs Magyarisztánban hogy hívják, néztek is a boltosok. Szerintem nem alakult ki rá semmi.
Angolul clip-nek mondják. -
HaZse
őstag
Ja, hogy azt nevezik csatosnak.
Én csak olyanokat használok.Sárga és fekete színűeket szoktam használni. Sőt ilyen "csatos"ból van L alakú is. - ha jól emlékszem.
Amúgy holnap hívom a szervizt az erőlködő miatt.
-
Rick4
félisten
-
HaZse
őstag
Ma voltam benn, létezik. Náluk volt kőkemény 2db használt csatos SATA kábel

Új sehol. Oroszlán utcában azt mondta a főnök, hogy senki se venné...
Az olcsó meg szar, laza, szétesik, zárlatos lesz.Szent István téri nyomtatós tényleg fasz. Apámat is lehúzta 3500-zal anno a semmiért...
Bezzeg 1 évvel később tanulás után sikerült nekem megcsinálni unokatesómmal...Milyen az a csatos SATA kábel?
-
quailstorm
félisten
Pénz kérdése csupán.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
MegaPiCi-t kérdezted, Kálvária sgt eleje, ha be nem csukta a boltot az elmúlt 2 évben.

Ma voltam benn, létezik. Náluk volt kőkemény 2db használt csatos SATA kábel

Új sehol. Oroszlán utcában azt mondta a főnök, hogy senki se venné...
Az olcsó meg szar, laza, szétesik, zárlatos lesz.Szent István téri nyomtatós tényleg fasz. Apámat is lehúzta 3500-zal anno a semmiért...
Bezzeg 1 évvel később tanulás után sikerült nekem megcsinálni unokatesómmal... -
macilaci78
nagyúr
Pénz kérdése csupán.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
MegaPiCi-t kérdezted, Kálvária sgt eleje, ha be nem csukta a boltot az elmúlt 2 évben.

-
HaZse
őstag
+1 a Cserepes sori toneresnek. Készségesek, korrektek.
Kíváncsi lennék, hogy az én Lexmark e250d nyomtatómhoz tudnak-e tomert szerezni.
Rawulf +1 negatív tapasztalat a szent istván téri boltról. A múltkor is át akart verni a fickó. Mondjuk pár éve meg pont meg tudta csinálni a Xerox 3100MFP-s nyomtató flashelését és így nem kell bele chip.
-
macilaci78
nagyúr
+1 a Cserepes sori toneresnek. Készségesek, korrektek.
-
Rawulf
őstag
Pozitív példa:
Utángyártott tonert vagy patron már jó ideje csak a tintapatrontoner.hu (Szilvania Kft.) Cserepes soron veszek.
Ha rossz a cucc, akkor gond nélkül kicserélik. (Mondjuk töltött tonert sehol sem veszek.)Ellen példa:
Szent István téri nyomtatóst nem ajánlom. -
FoxiestFox
félisten
Megint egy amatőrség.
Megrendeltem délelőtt az skpc.hu-tól, a csepella művek vebáruházában egy tonert, 4800Ft lett volna bruttóban. A párom beszélt velük, hogy a webshopban csak 1700Ft-os szállítási költséggel lenne, de mivel Szegeden lakunk, nem kérnénk postázást, elszaladok kocsival. Oké, most "külső raktáron" van, de délután visszaszól, egyeztetünk, de másnapra van mindenképp. Lapított a csóka, most 16 órakor a párom rácsörgetett, hát, hogy ez csak egy nagyker árlista, ki meg hogy tudja, hogy van-e raktárkészlet,meg hogy különben is el lett írva, és nem annyi, meg nincs is....Amatőr, banda, pont olyanok, mint tizenéve is voltak, akkor 3 napig flashelték az abit nf7-esem bios chipjét, és még úgy se sikerült, Akkor voltam először Old Foxnál, megcsinálta seperc alatt.
Úgy látszik, lehet akármi a cég neve, a jellem marad a régi. Ennyit róluk.

Bontokent annyira nem voltak veszesek anno, sok regi kacatot szereztem onnan

-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rhino666
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rick4
félisten
Megint egy amatőrség.
Megrendeltem délelőtt az skpc.hu-tól, a csepella művek vebáruházában egy tonert, 4800Ft lett volna bruttóban. A párom beszélt velük, hogy a webshopban csak 1700Ft-os szállítási költséggel lenne, de mivel Szegeden lakunk, nem kérnénk postázást, elszaladok kocsival. Oké, most "külső raktáron" van, de délután visszaszól, egyeztetünk, de másnapra van mindenképp. Lapított a csóka, most 16 órakor a párom rácsörgetett, hát, hogy ez csak egy nagyker árlista, ki meg hogy tudja, hogy van-e raktárkészlet,meg hogy különben is el lett írva, és nem annyi, meg nincs is....Amatőr, banda, pont olyanok, mint tizenéve is voltak, akkor 3 napig flashelték az abit nf7-esem bios chipjét, és még úgy se sikerült, Akkor voltam először Old Foxnál, megcsinálta seperc alatt.
Úgy látszik, lehet akármi a cég neve, a jellem marad a régi. Ennyit róluk.

-
Rhino666
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Oké, de akkor a Kossuth - Rókusi sarkán a körforgalomban nincs? Erről kéne infó.
-
azbest
félisten
villogó zöld? Az miben más, mint a sárga?
berlinben engem gyalogosként is sokkolt, hogy csak piros és zöld volt átmenet nélkül. Mégis működőnek tűnt.
-
Attix82
addikt
De akkor nem tudnának büntetni.
-
Rawulf
őstag
Elméletileg a Nagykörút és Kossuth kereszteződésben van kamera, ami ilyesmit figyel.
Nem minden esetben akadnak fenn az emberek. Hídnál is van és teljesen random, hogy mikor büntetnek.Egyébként meg ideje lenne már idehaza is bevezetni a villogó zöldet és akkor nincs para...
-
bitpork
nagyúr
-
HaZse
őstag
-
macilaci78
nagyúr
-
Lacielvtárs
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
-
HaZse
őstag
-
lugosi
MODERÁTOR
A Kossuth Lajos sugárút - Rókusi körút körforgalomban van valami kamera, vagy valami trafipax vagy ilyesmi? Azt hiszem belementem egy pirosba. :/
Van erről infó? -
Rick4
félisten
Köszönöm az infót, kb én is úgy sejtettem, hogy mindegy, melyiket veszem.

-
HaZse
őstag
Mikrotik routerboardban a wifi beállításához keresnék szakit.
-
Rhino666
addikt
-
Attix82
addikt
Sapphire 280x DualX OC 3 GB esetleg valakit érdekel? Gariba cserélt új VGA.
55e Ft-ért. (2év gari)
-
Rick4
félisten
Az oké, hogy melyik név mit mutat, de itt vannak apróbb paraméterek, amikről fogalmam sincs. 4 router, meg egy switch már van, kell még egy.

-
bitpork
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Nem értem ezt a szavazz rám dolgot sem most, se mikor gyerekpelenkáért fénykép, meg ilyennek...
A véleményemre kíváncsiak, és a szolgáltatást kell értékelnem. Mi köze ehhez, hogy ismerjük egymást Erővarázslóval? Volt már, ahol megkértek erre, de ott konkrétan teljesítményt értékeltem.

-
Thom!
veterán
Be Quiet! L7 350W eladó
7000.-használt, jó állapotú, jelenleg is üzemel
-
Rhino666
addikt
Én azt tartom logikusnak, hogy az ott vásárolt termék hazaszállításábannyújtanak segítséget.
Vevőszolgálat biztosan többet tud a témáról.Igen, erről is volna szó. Viszont vevőszolgálat nincs ezen a csodás ünnepnapon.

-
macilaci78
nagyúr
Én azt tartom logikusnak, hogy az ott vásárolt termék hazaszállításábannyújtanak segítséget.
Vevőszolgálat biztosan többet tud a témáról. -
Rhino666
addikt
Valaki tudna mesélni az (Szatymazi utcai) OBI ingyenes utánfutó-kölcsönzéséről? Mennyi időre, milyen feltételek mellett lehet igénybe venni a szolgáltatást? Mekkora az az utánfutó, amit kölcsönadnak? Semmi konkrét nincs a honlapjukon.

-
Jinxb1rd
addikt
sziasztok
szeretnék egy kis segédletet kérni:
jelenleg itt dolgozom és a főnök szeretne nyerni de ti is nyerhettek utazást vele ha szavaztok:
http://www.hazipatika.com/ev-maganrendeloje-2015/medicenter_szakorvosi_intezet/3529Előre is köszi mindenkinek!
Nohát! 3 rendelőnek is csináltam kampányanyagokat az év magánrendelője címért, nektek nem kell?

-
lugosi
MODERÁTOR
sziasztok
szeretnék egy kis segédletet kérni:
jelenleg itt dolgozom és a főnök szeretne nyerni de ti is nyerhettek utazást vele ha szavaztok:
http://www.hazipatika.com/ev-maganrendeloje-2015/medicenter_szakorvosi_intezet/3529Előre is köszi mindenkinek!
Szívesen szavaztam volna, de fb-kal megy csak.
Részemről minden 5-ös. -
ErőVarázsló
aktív tag
sziasztok
szeretnék egy kis segédletet kérni:
jelenleg itt dolgozom és a főnök szeretne nyerni de ti is nyerhettek utazást vele ha szavaztok:
http://www.hazipatika.com/ev-maganrendeloje-2015/medicenter_szakorvosi_intezet/3529Előre is köszi mindenkinek!
-
Rick4
félisten
-
pschio
őstag
Most jöttem Anyukáméktól, nekik digi van, 100/50, hát, érdekes. Szerverplex mérés 20:40-kor 20/50, fél órára rá szintén ennyi, ehhez képest ha a netsurf-öt állítom be, 96/50. A digisek mit állítanak be, mikor hatalmas számokat írnak?
Csak azért kérdem, mert nekem a t-home előfizu mellé pesti t-home szerver van beállítva, viszont ott reggel- dében- este 125/10. Ha a szerverplexet állítom be, 125/10, ha a netrurf-re mérek, 91/9.
A szegedi netsurfös 100mbiten van.
-
Xahsio
csendes tag
Most jöttem Anyukáméktól, nekik digi van, 100/50, hát, érdekes. Szerverplex mérés 20:40-kor 20/50, fél órára rá szintén ennyi, ehhez képest ha a netsurf-öt állítom be, 96/50. A digisek mit állítanak be, mikor hatalmas számokat írnak?
Csak azért kérdem, mert nekem a t-home előfizu mellé pesti t-home szerver van beállítva, viszont ott reggel- dében- este 125/10. Ha a szerverplexet állítom be, 125/10, ha a netrurf-re mérek, 91/9.

Pesten a GTS Hungary nekem mindig konzisztensen ennyit mér. (200/50-es csomagom van, valamelyik nap emelték 100-ra a feltöltést. Előtte is, most is, stabil 7-10% extra net mindig átjön.)
-
FoxiestFox
félisten
Most jöttem Anyukáméktól, nekik digi van, 100/50, hát, érdekes. Szerverplex mérés 20:40-kor 20/50, fél órára rá szintén ennyi, ehhez képest ha a netsurf-öt állítom be, 96/50. A digisek mit állítanak be, mikor hatalmas számokat írnak?
Csak azért kérdem, mert nekem a t-home előfizu mellé pesti t-home szerver van beállítva, viszont ott reggel- dében- este 125/10. Ha a szerverplexet állítom be, 125/10, ha a netrurf-re mérek, 91/9.
Ja, elég sok függ a szervertől.. én torrenttel mérek és Steammel, ezek hozzák a szükséges számokat, úgyhogy minden kúl.

-
Rick4
félisten
Most jöttem Anyukáméktól, nekik digi van, 100/50, hát, érdekes. Szerverplex mérés 20:40-kor 20/50, fél órára rá szintén ennyi, ehhez képest ha a netsurf-öt állítom be, 96/50. A digisek mit állítanak be, mikor hatalmas számokat írnak?
Csak azért kérdem, mert nekem a t-home előfizu mellé pesti t-home szerver van beállítva, viszont ott reggel- dében- este 125/10. Ha a szerverplexet állítom be, 125/10, ha a netrurf-re mérek, 91/9.
-
lugosi
MODERÁTOR
Na amelyik szomszéd a vécébe jár cigizni, annak jár a tockos.
-
HaZse
őstag
Az eddigi 40 évemből 3 évet éltem panelban. Bőven elég volt annyi nekem. "szerettem" a sok szomszédot és azt, hogy reggel és este már az időből tudtam, hogy mikor mennek a WC-re és hogy melyik szoimszéd megy a WC-be cigizni.
dying_star: Szerintem azok a rovarok a májusi cserebogarak.
-
FoxiestFox
félisten
-
Rick4
félisten
-
HaZse
őstag
Azt az elképesztő, hogy ennek hírértéke van.
Én a 120-asért fizetek 6500-at, de nem különösebben érdekel, ha 10 lenne, akkor is kifizetném.
Cserébe ezen a környéken nem kell hallgatnom, ha valaki éjjel porszívózik, bulizik, mert ez kertes házas környék. Posztoljam, hogy elképesztő jó itt élni? 
Hadd tegyek rá egy lapáttal.

Itt még optikai invitel is van a t-home-n kívül és én sem hallom a felettem/alattam/mellettem lévő szomszéd bármilyen "tevékenységét" csak a nyugis csend és jó levegő van.

-
bitpork
nagyúr
Azt az elképesztő, hogy ennek hírértéke van.
Én a 120-asért fizetek 6500-at, de nem különösebben érdekel, ha 10 lenne, akkor is kifizetném.
Cserébe ezen a környéken nem kell hallgatnom, ha valaki éjjel porszívózik, bulizik, mert ez kertes házas környék. Posztoljam, hogy elképesztő jó itt élni? 
Rohaggyak meg kiköltözök a szomszédodba és viszem az itteni egyetemistákat

-
Rick4
félisten
Azt az elképesztő, hogy ennek hírértéke van.
Én a 120-asért fizetek 6500-at, de nem különösebben érdekel, ha 10 lenne, akkor is kifizetném.
Cserébe ezen a környéken nem kell hallgatnom, ha valaki éjjel porszívózik, bulizik, mert ez kertes házas környék. Posztoljam, hogy elképesztő jó itt élni? 
-
HaZse
őstag
Szerintem tudták volna, de a mai nagy "liberalizmusban" ugyebár mindent lehet.
És ha ezt nem fogadod el, akkor Te vagy a szemét és mocskos állat.

Amúgy nekem se tetszene, ha a fiammal bemennék egy étterembe és ott a szomszéd asztalnál az anyuka elővenné a csöcseit és ott mindenki szeme láttára szoptatná a gyerekét.
És ez a fajta viselkedés - szerintem - azt mutatja, hogy az ilyen egyének nincsenek tisztában az illemmel. Én is megszólnám és még ki is zavartatnám a helyiségből, ha nem fejezné be a - szerintem - botrányos tevékenységet.
-
lugosi
MODERÁTOR
A szerny véleményem erről az egész szoptatós ügyről, hogy egy kicsit fel lett fújva az egész.
A véleményem, hogy egy szoptató anyuka - amennyiben nem tudja a szoptatást elvégezni otthon -, akkor ezt egy olyan helyen tegye, ahol mások ne láthassák eme tevékenységet.
De ha jól tudom, erre direkt szoptató szoba/helyiség nincs kialakítva, csak egy u.n. pelenkázó helység, amibe az anyuka a csecsemővel bemehet és megszoptathatja a gyerekét.
A másik dolog, hogy mikor a mi fiúnk volt ilyen kicsi, ezt mi mindig otthon tudtuk ezt megcsinálni. Nem hiszem, hogy ezt az esetet ennyire fel kell fújni.
Az is igaz, hogy ha az anyukának tartósabb időre kell elmennie a gyerekkel az otthonából, akkor előtte a tejet csapoja le és tegye cumisüvegbe és abból etesse a gyerekét.
De ehhez megint el kell érni bizonyos anyukáknak az az értelmi szintet, hogy ez az eszükbe jusson. Persze az is igaz, hogy az anyatej folyamatosan termelődik, amíg a gyerek szopik és ezt a mennyiséget időközönként le kell csapolni, vagy gyerekkel, vagy egy erre a célra használatos eszközzel.
Sőt ma még magyarországon a nyilvános szoptatás nem elfogadott. És a véleményem erről az, hogy ez maradjon is mindenkinek a saját privát tevékenysége.
A másik - most mér befejezem.
- hogy egy kb. 6 hónapos gyerek nem közösségbe való a ferőzés veszélye miatt.'A másik dolog, hogy mikor a mi fiúnk volt ilyen kicsi, ezt mi mindig otthon tudtuk ezt megcsinálni.'
Ez itt a lényeg szerintem. Nem hiszem, hogy ne tudták volna, itt szerintem inkább direkt lehetett.
-
HaZse
őstag
A szerny véleményem erről az egész szoptatós ügyről, hogy egy kicsit fel lett fújva az egész.
A véleményem, hogy egy szoptató anyuka - amennyiben nem tudja a szoptatást elvégezni otthon -, akkor ezt egy olyan helyen tegye, ahol mások ne láthassák eme tevékenységet.
De ha jól tudom, erre direkt szoptató szoba/helyiség nincs kialakítva, csak egy u.n. pelenkázó helység, amibe az anyuka a csecsemővel bemehet és megszoptathatja a gyerekét.
A másik dolog, hogy mikor a mi fiúnk volt ilyen kicsi, ezt mi mindig otthon tudtuk ezt megcsinálni. Nem hiszem, hogy ezt az esetet ennyire fel kell fújni.
Az is igaz, hogy ha az anyukának tartósabb időre kell elmennie a gyerekkel az otthonából, akkor előtte a tejet csapoja le és tegye cumisüvegbe és abból etesse a gyerekét.
De ehhez megint el kell érni bizonyos anyukáknak az az értelmi szintet, hogy ez az eszükbe jusson. Persze az is igaz, hogy az anyatej folyamatosan termelődik, amíg a gyerek szopik és ezt a mennyiséget időközönként le kell csapolni, vagy gyerekkel, vagy egy erre a célra használatos eszközzel.
Sőt ma még magyarországon a nyilvános szoptatás nem elfogadott. És a véleményem erről az, hogy ez maradjon is mindenkinek a saját privát tevékenysége.
A másik - most mér befejezem.
- hogy egy kb. 6 hónapos gyerek nem közösségbe való a ferőzés veszélye miatt. -
SirRasor
addikt
Vótmá'
Picit le vagyok maradva. Még a valassz.pe.hu-t se volt időm rendesen megcsinálni

-
lugosi
MODERÁTOR
Nemigen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy egy kulturáltan kinéző és viselkedő kismamát elhajtanának, ha szoptatáshoz keres egy magányos zugot.
Elmeletileg ez tortent a nyugatiban levo mekiben.
Az ügyben megkerestük a McDonald's-ot képviselő kommunikációs ügynökséget, ahonnan azt közölték: a cég tud az esetről, felvette a kapcsolatot az anyával és a flashmob szervezőivel is. Mint írták, éttermeikben minden édesanyának lehetősége van a szoptatásra, nincs és nem is volt érvényben olyan szabályozás, ami ezt tiltaná.
Eddigi információik alapján a konkrét esetben egy éttermi dolgozó megfelelően nyújtott segítséget az anyának. Később avatkozott be a külső cég alkalmazásában álló biztonsági őr. A McDonald's úgy tudja, az őr nem szólította fel távozásra a szoptató nőt, de megjegyzése, miszerint a csecsemő szoptatása nem elfogadott tevékenység éttermeikben, nem cégük álláspontját tükrözi, kifejezetten ellentétes a McDonald’s családbarát szemléletével.
javaslom kedves olvtarsak, ne jarjatok a mekibe, mert a vegen meg szornyu dolgokat lathattok
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Komolyan kéne hogy vegyék, hogy az egy gyorsétterem, a gyerek is gyorsétkezett, mi?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tisn
veterán
Abban igazad van, hogy ne mutogassa senki a csecsét nyilvános akármilyen ürüggyel sem. Abban meg nekem van igazam, hogy erre lehetőséget kell adni kulturált körülmények között.
Erre van kitalálva például, hogy a kismamákat előre engedik a sorban, vagy például időpontra megy.
Pelenkázó, mozgáskorlátozottaknak fenntartott mosdó jó ötlet, mert kisebb forgalma van, jó eséllyel tisztább és mégis csak családiasabb hangulatú, mint egy 20 vágányos Plázás.
Szoptatni lehet elkendőzött felsőtesttel és babával is. Mert oké, hogy lehet fejni, de egy hosszabb távollét alatt az anyatej is megzakkan, főleg melegen, mert ugye hideg tejet csecsemővel nem itatunk.Nemigen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy egy kulturáltan kinéző és viselkedő kismamát elhajtanának, ha szoptatáshoz keres egy magányos zugot. Legyen akár hivatal, akár valami vállalkozás (pl könyvesbolt a Passage-on).
Nemigen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy egy kulturáltan kinéző és viselkedő kismamát elhajtanának, ha szoptatáshoz keres egy magányos zugot.
Elmeletileg ez tortent a nyugatiban levo mekiben.
Az ügyben megkerestük a McDonald's-ot képviselő kommunikációs ügynökséget, ahonnan azt közölték: a cég tud az esetről, felvette a kapcsolatot az anyával és a flashmob szervezőivel is. Mint írták, éttermeikben minden édesanyának lehetősége van a szoptatásra, nincs és nem is volt érvényben olyan szabályozás, ami ezt tiltaná.
Eddigi információik alapján a konkrét esetben egy éttermi dolgozó megfelelően nyújtott segítséget az anyának. Később avatkozott be a külső cég alkalmazásában álló biztonsági őr. A McDonald's úgy tudja, az őr nem szólította fel távozásra a szoptató nőt, de megjegyzése, miszerint a csecsemő szoptatása nem elfogadott tevékenység éttermeikben, nem cégük álláspontját tükrözi, kifejezetten ellentétes a McDonald’s családbarát szemléletével.
javaslom kedves olvtarsak, ne jarjatok a mekibe, mert a vegen meg szornyu dolgokat lathattok
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
CanibelZ
aktív tag
Nem kell valamelyikőtöknek vagy ismerősnek afrikai óriáscsiga? Ma találtam a két nagy mellett két kicsit.
Véletlenül bennehagyhattam kettő (remélhetőleg) tojást és ki is keltek, és sajnálnám már így kiadni őket a tyúkoknak... -
FoxiestFox
félisten
-
lugosi
MODERÁTOR
Állítsuk szembe a két dolgot: nem minden ember akar nyilvánosan szoptatni, ezzel szemben minden ember elvárja a kulturált körülményeket nyilvánosan. A két halmaz arányaiban eltér, az utóbbiak javára. A többség akarata a mérvadó, természetesen egészséges kompromisszumképességgel.
Szoptassa a gyerekét, de ne egy étteremben vagy ne egy olyan helyen ami emberekkel zsúfolt, és emiatt arra kényszerít mást hogy végignézze, vagy ne adja ég, távoznia kelljen emiatt. Menjen oda ahol van pelenkázó pl.Ha megnyugtat én inkább veled értek egyet.
Vannak dolgok amik nem az utcára valók. Ez is az pl. -
r0by
addikt
-
Rawulf
őstag
Az anyatejnek felnőtt fejjel szar íze volt.

Pedig a Mad Max Fury Road világában nagy kincs vó't a Zanyatej. :-P
-
macilaci78
nagyúr
-
bitpork
nagyúr
Abban igazad van, hogy ne mutogassa senki a csecsét nyilvános akármilyen ürüggyel sem. Abban meg nekem van igazam, hogy erre lehetőséget kell adni kulturált körülmények között.
Erre van kitalálva például, hogy a kismamákat előre engedik a sorban, vagy például időpontra megy.
Pelenkázó, mozgáskorlátozottaknak fenntartott mosdó jó ötlet, mert kisebb forgalma van, jó eséllyel tisztább és mégis csak családiasabb hangulatú, mint egy 20 vágányos Plázás.
Szoptatni lehet elkendőzött felsőtesttel és babával is. Mert oké, hogy lehet fejni, de egy hosszabb távollét alatt az anyatej is megzakkan, főleg melegen, mert ugye hideg tejet csecsemővel nem itatunk.Nemigen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy egy kulturáltan kinéző és viselkedő kismamát elhajtanának, ha szoptatáshoz keres egy magányos zugot. Legyen akár hivatal, akár valami vállalkozás (pl könyvesbolt a Passage-on).
Én spec nagyon zokon veszem hogy a gyereke szájába rakja előttem a csecsét...pláne hogy akkor már ott vagyok én is bár a tejet nem kívánom

-
macilaci78
nagyúr
Állítsuk szembe a két dolgot: nem minden ember akar nyilvánosan szoptatni, ezzel szemben minden ember elvárja a kulturált körülményeket nyilvánosan. A két halmaz arányaiban eltér, az utóbbiak javára. A többség akarata a mérvadó, természetesen egészséges kompromisszumképességgel.
Szoptassa a gyerekét, de ne egy étteremben vagy ne egy olyan helyen ami emberekkel zsúfolt, és emiatt arra kényszerít mást hogy végignézze, vagy ne adja ég, távoznia kelljen emiatt. Menjen oda ahol van pelenkázó pl.Abban igazad van, hogy ne mutogassa senki a csecsét nyilvános akármilyen ürüggyel sem. Abban meg nekem van igazam, hogy erre lehetőséget kell adni kulturált körülmények között.
Erre van kitalálva például, hogy a kismamákat előre engedik a sorban, vagy például időpontra megy.
Pelenkázó, mozgáskorlátozottaknak fenntartott mosdó jó ötlet, mert kisebb forgalma van, jó eséllyel tisztább és mégis csak családiasabb hangulatú, mint egy 20 vágányos Plázás.
Szoptatni lehet elkendőzött felsőtesttel és babával is. Mert oké, hogy lehet fejni, de egy hosszabb távollét alatt az anyatej is megzakkan, főleg melegen, mert ugye hideg tejet csecsemővel nem itatunk.Nemigen tudok elképzelni olyan szituációt, hogy egy kulturáltan kinéző és viselkedő kismamát elhajtanának, ha szoptatáshoz keres egy magányos zugot. Legyen akár hivatal, akár valami vállalkozás (pl könyvesbolt a Passage-on).
-
bitpork
nagyúr
A gyerek nem lehet oka semminek...
Oké, hogy a gyereknek otthon van a helye, de azt vedd figyelembe, hogy ezzel nem a gyereket akarják szocializálni, hanem a szülőket. Vagy 3-4 év házi őrizet a családnak, vagy bébisintér a megoldás?Állítsuk szembe a két dolgot: nem minden ember akar nyilvánosan szoptatni, ezzel szemben minden ember elvárja a kulturált körülményeket nyilvánosan. A két halmaz arányaiban eltér, az utóbbiak javára. A többség akarata a mérvadó, természetesen egészséges kompromisszumképességgel.
Szoptassa a gyerekét, de ne egy étteremben vagy ne egy olyan helyen ami emberekkel zsúfolt, és emiatt arra kényszerít mást hogy végignézze, vagy ne adja ég, távoznia kelljen emiatt. Menjen oda ahol van pelenkázó pl. -
macilaci78
nagyúr
-
macilaci78
nagyúr
Nem indok szvsz. A babának nincs keresnivalója társasági helyen. Soha nem fogom megérteni hogy ezt miért kell: a gyereknek otthon a helye amíg nem tud viselkedni (hozzá kell tenni hogy alapvetően gyerekellenes vagyok
) Nem hiszek a majd lesz valahogy-ban meg a neki ezt szabad-ban sem. Ha valaki a villamoson üvölt akkor leszállítják jobb estben, rosszabban a rendőr rásegíti a muszáj dzsekit. Akkor miért kellene egy gyerektől eltűrni a társadalmi normák lábbal tiprását?!De ne folytassuk, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezt egyedül képviselem.
A gyerek nem lehet oka semminek...
Oké, hogy a gyereknek otthon van a helye, de azt vedd figyelembe, hogy ezzel nem a gyereket akarják szocializálni, hanem a szülőket. Vagy 3-4 év házi őrizet a családnak, vagy bébisintér a megoldás? -
Agyasima
őstag
-
SirRasor
addikt
Amit a DIGI csinál az valami elképesztő O.o
2700 huf-ot fizetek ezért:
-
stopperos
senior tag
-
r0by
addikt
Nincs valakinek esetleg fém hordója eladó?
Felül nyitott legyen, tető sem hátrány.
Esővíznek kellene, szóval előélete is "tiszta" legyen

-
FoxiestFox
félisten
+1
Én nem vagyok gyerekellenes, de 40 évesen úgy gondolom, nekem még nincs szükség gyerekre. Viszont én is azt gondolom, nyugatabbra azért is van a bébiszittereknek akkora jelentősége, mert arrafelé pont ugyanígy gondolkodnak, ls nem akarnak kellemetlen helyzetet sem a gyereknek, se magunknak, és tekintettel vannak arra a közösségre is, amibe mennek. Az 1-2 éves gyereknek semmi keresnivalója sincs a bevásárlóközpontban, étteremben, moziban, ha már úgy alakult, hogy megszületett, akkor a kedves anyukának legyen annyi esze, hogy ilyen alkalmakkor rábízza a megfelelő személyre.Persze sokszor belefutok ilyenbe, a gyerek rohangál, üvölt, az anyja hangosan mondja neki, hogy ne ezt meg ne azt... Ilyenkor mindig elmormogom, hogy az üvöltést nekem kell hallgatni, bezzeg a családi pótlékot ő veszi fel...

+111111111111111
-
bitpork
nagyúr
Milyen 18 éves koráig? Csak amíg kezelhetetlen! 4-5 évesen már nem csak a saját korosztályának a társaságában szalonképes, persze ehhez nevelni is kellene.
nyugi, egy 10 eves is be tudja vagni a durcit, vagy sir, ami zavarhatja az ilyen kenyes lelkuletueket

Franciaországban alanyi jogon jár a szolgáltatás pl.
asszittem te kapitalista vagy, szeretnel tobbet adozni ilyen f@szs@gokert?
es mint irtam szoptatos gyereket nem ecceru bebisinterre hagyni (fejni kell, es meg kell tanitani cumibol szopni)
szoval szoptatos gyereket a legritkabb esetben szokas lepasszolni (az meg a masik, hogy nem mindenkinek van helyben a nagyszulo)
Vannak dolgok amik megérik a pénzt. Inkább ez mint a tolvaj politikusok hizlalása.
-
Rick4
félisten
Hátha vkit pont érdekel:
Keresünk üzletünkbe (Profi Foto Kft) számítástechnikai ismeretkben ( weblap szerkesztés, + photoshop ) jártas, angol nyelvismerettel rendelkező munkatársat . Először kisegítői heti 12 óra elfoglaltság, akár diák vagy másodállás is lehetséges.Bérezés: megegyezés szerint.
Munkavégzés helye: Szeged, Tisza L. krt. 52.
Jelentkezni: info@szegedfoto.hu
Profi Foto KftEnnyiféle, a gyakorlatban is használható hozzértéssel mit lehet ott keresni?
-
tisn
veterán
-
cantus
tag
Hátha vkit pont érdekel:
Keresünk üzletünkbe (Profi Foto Kft) számítástechnikai ismeretkben ( weblap szerkesztés, + photoshop ) jártas, angol nyelvismerettel rendelkező munkatársat . Először kisegítői heti 12 óra elfoglaltság, akár diák vagy másodállás is lehetséges.Bérezés: megegyezés szerint.
Munkavégzés helye: Szeged, Tisza L. krt. 52.
Jelentkezni: info@szegedfoto.hu
Profi Foto Kft -
Rick4
félisten
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
Milyen 18 éves koráig? Csak amíg kezelhetetlen! 4-5 évesen már nem csak a saját korosztályának a társaságában szalonképes, persze ehhez nevelni is kellene. És ez nem a gyerek hibája! Más kérdés hogy a nagy többség nem képes szembenézni azzal hogy mint szülő kudarcot vallott, és ezért nem néznek a tényekkel szembe.
Rick4-nek a bébisintérrel kapcsolatban maximálisan igaza van! Franciaországban alanyi jogon jár a szolgáltatás pl.
Az ügyintézés meg kérdésen kívüli: ha előtte nem kért kölcsön gyereket amikor ügyet intézett, akkor a sajátját is le lehet passzolni nagyszülőknek, szomszédnak, barátnak tesónak. Érdekes hogy sokan a melegek felvonulását tartják tolakodónak ,amikor ugyanerre használják a picit, hogy más arcába dörgöljenek oda nem illőt...Milyen 18 éves koráig? Csak amíg kezelhetetlen! 4-5 évesen már nem csak a saját korosztályának a társaságában szalonképes, persze ehhez nevelni is kellene.
nyugi, egy 10 eves is be tudja vagni a durcit, vagy sir, ami zavarhatja az ilyen kenyes lelkuletueket

Franciaországban alanyi jogon jár a szolgáltatás pl.
asszittem te kapitalista vagy, szeretnel tobbet adozni ilyen f@szs@gokert?
es mint irtam szoptatos gyereket nem ecceru bebisinterre hagyni (fejni kell, es meg kell tanitani cumibol szopni)
szoval szoptatos gyereket a legritkabb esetben szokas lepasszolni (az meg a masik, hogy nem mindenkinek van helyben a nagyszulo)
-
bitpork
nagyúr
Milyen 18 éves koráig? Csak amíg kezelhetetlen! 4-5 évesen már nem csak a saját korosztályának a társaságában szalonképes, persze ehhez nevelni is kellene. És ez nem a gyerek hibája! Más kérdés hogy a nagy többség nem képes szembenézni azzal hogy mint szülő kudarcot vallott, és ezért nem néznek a tényekkel szembe.
Rick4-nek a bébisintérrel kapcsolatban maximálisan igaza van! Franciaországban alanyi jogon jár a szolgáltatás pl.
Az ügyintézés meg kérdésen kívüli: ha előtte nem kért kölcsön gyereket amikor ügyet intézett, akkor a sajátját is le lehet passzolni nagyszülőknek, szomszédnak, barátnak tesónak. Érdekes hogy sokan a melegek felvonulását tartják tolakodónak ,amikor ugyanerre használják a picit, hogy más arcába dörgöljenek oda nem illőt... -
Rick4
félisten
Ja, az kimaradt, hogy akik ugye nem bizonyítottak, azoknak a véleményére semmit sem adok
Most bizonyítottál, csak épp az ellenkező irányba. 
-
Jinxb1rd
addikt
Szerintem erről a témáról kár véleményt formálni, mert úgy is mindig ugyanaz hangzik el mindkét fél szájából. A gyerekesek valamiért megszállottan ragaszkodnak ahhoz, hogy visszasüllyedjenek az ősember, bennszülött szintekre, amikor ott a Földnek a 510 072 000 km² területe, ne mondja nekem senki, hogy nem lehet találni elég helyet baba etetésre, ahol senkit nem zavar.
-
tisn
veterán
+1
Én nem vagyok gyerekellenes, de 40 évesen úgy gondolom, nekem még nincs szükség gyerekre. Viszont én is azt gondolom, nyugatabbra azért is van a bébiszittereknek akkora jelentősége, mert arrafelé pont ugyanígy gondolkodnak, ls nem akarnak kellemetlen helyzetet sem a gyereknek, se magunknak, és tekintettel vannak arra a közösségre is, amibe mennek. Az 1-2 éves gyereknek semmi keresnivalója sincs a bevásárlóközpontban, étteremben, moziban, ha már úgy alakult, hogy megszületett, akkor a kedves anyukának legyen annyi esze, hogy ilyen alkalmakkor rábízza a megfelelő személyre.Persze sokszor belefutok ilyenbe, a gyerek rohangál, üvölt, az anyja hangosan mondja neki, hogy ne ezt meg ne azt... Ilyenkor mindig elmormogom, hogy az üvöltést nekem kell hallgatni, bezzeg a családi pótlékot ő veszi fel...

szerintem sem erdemes reprodukalnod magad

mondjuk en amugy is lesz@rom minden
hulyeemberke velemenyet, es nyugodtan eljartam bevasarolni, etterembe barhova a gyerekekkel -
tisn
veterán
Nem indok szvsz. A babának nincs keresnivalója társasági helyen. Soha nem fogom megérteni hogy ezt miért kell: a gyereknek otthon a helye amíg nem tud viselkedni (hozzá kell tenni hogy alapvetően gyerekellenes vagyok
) Nem hiszek a majd lesz valahogy-ban meg a neki ezt szabad-ban sem. Ha valaki a villamoson üvölt akkor leszállítják jobb estben, rosszabban a rendőr rásegíti a muszáj dzsekit. Akkor miért kellene egy gyerektől eltűrni a társadalmi normák lábbal tiprását?!De ne folytassuk, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezt egyedül képviselem.
most azt mondod, hogy a gyerek 18 eves koraig uljon otthon?

vicces
ugyet intezni kell gyerekes szulonek is, bebisinter meg sokaknak nem realitas (raadasul csecsemot nem igazan szabad rabizni)
-
Rick4
félisten
Nem indok szvsz. A babának nincs keresnivalója társasági helyen. Soha nem fogom megérteni hogy ezt miért kell: a gyereknek otthon a helye amíg nem tud viselkedni (hozzá kell tenni hogy alapvetően gyerekellenes vagyok
) Nem hiszek a majd lesz valahogy-ban meg a neki ezt szabad-ban sem. Ha valaki a villamoson üvölt akkor leszállítják jobb estben, rosszabban a rendőr rásegíti a muszáj dzsekit. Akkor miért kellene egy gyerektől eltűrni a társadalmi normák lábbal tiprását?!De ne folytassuk, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezt egyedül képviselem.
+1
Én nem vagyok gyerekellenes, de 40 évesen úgy gondolom, nekem még nincs szükség gyerekre. Viszont én is azt gondolom, nyugatabbra azért is van a bébiszittereknek akkora jelentősége, mert arrafelé pont ugyanígy gondolkodnak, ls nem akarnak kellemetlen helyzetet sem a gyereknek, se magunknak, és tekintettel vannak arra a közösségre is, amibe mennek. Az 1-2 éves gyereknek semmi keresnivalója sincs a bevásárlóközpontban, étteremben, moziban, ha már úgy alakult, hogy megszületett, akkor a kedves anyukának legyen annyi esze, hogy ilyen alkalmakkor rábízza a megfelelő személyre.Persze sokszor belefutok ilyenbe, a gyerek rohangál, üvölt, az anyja hangosan mondja neki, hogy ne ezt meg ne azt... Ilyenkor mindig elmormogom, hogy az üvöltést nekem kell hallgatni, bezzeg a családi pótlékot ő veszi fel...

-
Rolly
veterán
Nem indok szvsz. A babának nincs keresnivalója társasági helyen. Soha nem fogom megérteni hogy ezt miért kell: a gyereknek otthon a helye amíg nem tud viselkedni (hozzá kell tenni hogy alapvetően gyerekellenes vagyok
) Nem hiszek a majd lesz valahogy-ban meg a neki ezt szabad-ban sem. Ha valaki a villamoson üvölt akkor leszállítják jobb estben, rosszabban a rendőr rásegíti a muszáj dzsekit. Akkor miért kellene egy gyerektől eltűrni a társadalmi normák lábbal tiprását?!De ne folytassuk, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezt egyedül képviselem.
Te is voltál gyerek...
Ettől függetlenül azt gondolom, hogy nem kell mindenhol adhoc szoptatni a gyereket... el lehet vonulni egy sarokba vagy esetleg belenkázóba / mozgáskorlátozott mosdóba vagy mosdóba... Vagy ha semmi nincs a sarokba ...
-
bitpork
nagyúr
Ez visszataszító...ennyi erővel én is vihetném az asszonyt és ott cumiztathatnám ahol akarom..
hat, ha valasztanom kell, hogy a kolkot megetessek a sarokban, vagy inkabb uvoltson a mekiben kajalas kozben, vagy a vonaton 0.5-3 orat, akkor inkabb az etetes
ha csinos a csaj meg a latvany se rossz

Nem indok szvsz. A babának nincs keresnivalója társasági helyen. Soha nem fogom megérteni hogy ezt miért kell: a gyereknek otthon a helye amíg nem tud viselkedni (hozzá kell tenni hogy alapvetően gyerekellenes vagyok
) Nem hiszek a majd lesz valahogy-ban meg a neki ezt szabad-ban sem. Ha valaki a villamoson üvölt akkor leszállítják jobb estben, rosszabban a rendőr rásegíti a muszáj dzsekit. Akkor miért kellene egy gyerektől eltűrni a társadalmi normák lábbal tiprását?!De ne folytassuk, mert tisztában vagyok azzal, hogy ezt egyedül képviselem.
-
tisn
veterán
Ez visszataszító...ennyi erővel én is vihetném az asszonyt és ott cumiztathatnám ahol akarom..
hat, ha valasztanom kell, hogy a kolkot megetessek a sarokban, vagy inkabb uvoltson a mekiben kajalas kozben, vagy a vonaton 0.5-3 orat, akkor inkabb az etetes
ha csinos a csaj meg a latvany se rossz

Új hozzászólás Aktív témák
-
60100 - 60001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 61901 61900 - 61801 61800 - 61701 61700 - 61601 61600 - 61501 61500 - 61401 61400 - 61301 61300 - 61201 61200 - 61101 61100 - 61001 61000 - 60901 60900 - 60801 60800 - 60701 60700 - 60601 60600 - 60501 60500 - 60401 60400 - 60301 60300 - 60201 60200 - 60101 60100 - 60001 60000 - 59901 59900 - 59801 59800 - 59701 59700 - 59601 59600 - 59501 59500 - 59401 59400 - 59301 59300 - 59201 59200 - 59101 59100 - 59001 59000 - 58901 58900 - 58801 58800 - 58701 58700 - 58601 58600 - 58501 58500 - 58401 58400 - 58301 58300 - 58201 58200 - 58101 58100 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)






Véletlenül bennehagyhattam kettő (remélhetőleg) tojást és ki is keltek, és sajnálnám már így kiadni őket a tyúkoknak...
) Nem hiszek a majd lesz valahogy-ban meg a neki ezt szabad-ban sem. Ha valaki a villamoson üvölt akkor leszállítják jobb estben, rosszabban a rendőr rásegíti a muszáj dzsekit. Akkor miért kellene egy gyerektől eltűrni a társadalmi normák lábbal tiprását?!

