Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
46100 - 46001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 47901 47900 - 47801 47800 - 47701 47700 - 47601 47600 - 47501 47500 - 47401 47400 - 47301 47300 - 47201 47200 - 47101 47100 - 47001 47000 - 46901 46900 - 46801 46800 - 46701 46700 - 46601 46600 - 46501 46500 - 46401 46400 - 46301 46300 - 46201 46200 - 46101 46100 - 46001 46000 - 45901 45900 - 45801 45800 - 45701 45700 - 45601 45600 - 45501 45500 - 45401 45400 - 45301 45300 - 45201 45200 - 45101 45100 - 45001 45000 - 44901 44900 - 44801 44800 - 44701 44700 - 44601 44600 - 44501 44500 - 44401 44400 - 44301 44300 - 44201 44200 - 44101 44100 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
DarkByte
addikt
Egyelőre csak igény felmérés de volna valaki itt akit érdekelne
- a Cubieboard-om? Még az A10-es egy magos procival szerelt verzió, akril plexi házikóval, kábeleivel. GPU driver támogatottsága borzalmas de headless kis seed szervernek még elmehet, főleg hogy van rajta SATA port (sosem próbáltam azt a portot megjegyzem).

- az OpenBench Logic Sniffer-em? Alapvetően azért adnám el mert rájöttem hogy nem ilyen kell nekem hanem inkább egy mintavételezésre alkalmas scope (pl. ez). Illetve sajnos tojnak a driver támogatásra Win8-tól felfelé. Bűvészkedve be lehet üzemelni de ez sem szimpatikus.

-
lugosi
MODERÁTOR
Kétségkívül, de nem használatra

Befektetésnek?

-
FoxiestFox
félisten
-
Syl
nagyúr
A doboz szebb, mint a készülék, ilyen csak a Samsungnál fordulhat elő

Mégis mit vársz egy Galaxy sorozattól?

Az egyetlen telefonjuk ami kinéz valahogy, az a Note 3. -
Mikulásbá
nagyúr
A doboz szebb, mint a készülék, ilyen csak a Samsungnál fordulhat elő

Azért élőben inkább a telót vinnéd gondolom.......

-
ShadowX
őstag
-
FoxiestFox
félisten
A doboz szebb, mint a készülék, ilyen csak a Samsungnál fordulhat elő

-
maláj
addikt
Tudja véletlen valaki, hogy fa felgallyazása közterületen ütközik-e valamilyen szabályba? Panel előtt 2m-re van 3 nagy fenyő (azok is 4 méteren belül
) és emiatt nincs valami sok fény idebent. Azt tudom, hogy kivágni nem lehet.
Esetleg egyéb ötlet?Más: Augusztus közepén a Rasorok száma emelkedik, így a nyussznak nem sok keresnivalója lesz a lakásban. Esetleg valakit érdekel törpenyúl ketreccel, kajával (kb 2 hónapra való), alommal (kb 4 hónapra való) meg mindennel egy reális összegért? Csak szerető gazdi jöhet szóba, aki tud vele foglalkozni picit, de legfőképpen napi 1-2 órát kint lehet a nyúl a ketrecen kívül.
Pü, ha érdekel valakit.
csússzál be a Víztorony tér mögött lévő KHT-be (a lila kockás gyógyszertár ahol van) valami sarki bunker a buszmegállónál - ott tudnak segíteni ...
-
kispéé
senior tag
Sziasztok,
Keresek 2,5 külső HDD-t, kb. 160 GB-tól felfelé. Használt, új , bármelyik érdekel. -
veze
őstag
kb 05, - 07 literes csatos befőttes üveget lehet még kapni valahol?
-
bitpork
nagyúr
Ez mennyire nyerő lenne.
pmheros
kedvéért: A választási ígéretek be nem tartása jogi következményekkel kellene, hogy járjon (pl. börtön) így a politikusok tényleg azt tennék, amit ígérnek, ill. nem tennének több üres ígéretet.Amióta a politika létezik ismert tézis: Ha a politikától megváltozna bármi, akkor betiltanák.
-
Agyasima
őstag
Ez mennyire nyerő lenne.
pmheros
kedvéért: A választási ígéretek be nem tartása jogi következményekkel kellene, hogy járjon (pl. börtön) így a politikusok tényleg azt tennék, amit ígérnek, ill. nem tennének több üres ígéretet. -
Valkűr
addikt
Sziasztok, sürgősen keresek olyan adaptert ami az angol konnektor villát alakitja át magyarra! Igy néz ki, persze nem baj, ha nem pont ez, csak a csatlakozás legyen ilyen angol be, magyar ki...Azonnal áttudom venni, árban megegyezünk!
-
Kombat
őstag
Eladó dolgaim:
Samsung Le32C450E1W (talpa kishibás) + HAMA forgatható fali tartó
Kodak EasyShare Z8612 IS
Pioneer SE-MJ51
ZTE Blade (hátlap elég csúnya)
Gigabyte EG41MFT-US2H (kishibás)
Intel Dualcore E5200
Geil Value 2X2GB 1333MHz CL7
Enermax PRO 82+ 425W (javított)
ASRock FM2A75M-DSG Rev.1
AMD Athlon X4 750K
Scythe Shuriken B
2x4GB Kingston CL9 1600MHz DDR3
Sapphire Radeon HD4830 512MB GDDR3
FSP Aurum Gold 400Árakat pontosan nem tudok, de ha érdekel valami privátban megbeszéljük.
-
ShadowX
őstag
Tudja véletlen valaki, hogy fa felgallyazása közterületen ütközik-e valamilyen szabályba? Panel előtt 2m-re van 3 nagy fenyő (azok is 4 méteren belül
) és emiatt nincs valami sok fény idebent. Azt tudom, hogy kivágni nem lehet.
Esetleg egyéb ötlet?Más: Augusztus közepén a Rasorok száma emelkedik, így a nyussznak nem sok keresnivalója lesz a lakásban. Esetleg valakit érdekel törpenyúl ketreccel, kajával (kb 2 hónapra való), alommal (kb 4 hónapra való) meg mindennel egy reális összegért? Csak szerető gazdi jöhet szóba, aki tud vele foglalkozni picit, de legfőképpen napi 1-2 órát kint lehet a nyúl a ketrecen kívül.
Pü, ha érdekel valakit.
Beszélni kell a közös képviselővel, majd ő elintézteti a városgazdálkodóval. Nálunk is volt egy vadszilvafa, mindig tiszta "takony" volt tőle minden, ráadásul ránőtt a panelra. Kivágta a városgazda, majd ültetett a helyére egy másikat, úgy kb. 5 méterrel arrébb, hogy ne legyen ilyen gond a jövőben.
-
SirRasor
addikt
Tudja véletlen valaki, hogy fa felgallyazása közterületen ütközik-e valamilyen szabályba? Panel előtt 2m-re van 3 nagy fenyő (azok is 4 méteren belül
) és emiatt nincs valami sok fény idebent. Azt tudom, hogy kivágni nem lehet.
Esetleg egyéb ötlet?Más: Augusztus közepén a Rasorok száma emelkedik, így a nyussznak nem sok keresnivalója lesz a lakásban. Esetleg valakit érdekel törpenyúl ketreccel, kajával (kb 2 hónapra való), alommal (kb 4 hónapra való) meg mindennel egy reális összegért? Csak szerető gazdi jöhet szóba, aki tud vele foglalkozni picit, de legfőképpen napi 1-2 órát kint lehet a nyúl a ketrecen kívül.
Pü, ha érdekel valakit.
-
bitpork
nagyúr
Nem tudom hanyadszorra, de megnéztem a Schindler listája-t. Hát nem most szokok le a cigiről.
-
Hakuoro
aktív tag
Keresek olcsó 1150-es procit pl.: Pentium G3220/G3420
Eladó cuccok:
König hangkari (7.1) 1,5k
Celeron E3200 3k (hűtő +1k)
Hibás Foxconn lap (van rajta pár púpos és kilazult kondi) 1k -
Ted_Beneky
senior tag
Jobban jár, ha magától él tovább

Legyen akkor a kedve szerint!

-
totya694
őstag
Isten éltessen sokáig! :-)

-
FoxiestFox
félisten
Isten éltessen sokáig! :-)
Jobban jár, ha magától él tovább

-
Ted_Beneky
senior tag
Isten éltessen sokáig! :-)
-
Attix82
addikt
Valószínű eladó lesz egy Sapphire HD7950 3GB Dual X hűtésű. Garis még hozzám, hétfőn megnézem mennyi....addig is akit érdekel jelezze.
-
lugosi
MODERÁTOR
-
Rolly
veterán
Nem is tudom, hogy merült fel benned egy ilyen csere

valami designos ultrabookra szeretnék váltani
... de nem nagyon gyárt senki ... most a legesélyesebb a Lenovo X1 Carbon, csak az meg fél misi ... ami már szerintem a hülye aki megveszi kategória

-
azbest
félisten
Öreg hiba azt hinni, hogy egy két-három éves gép annyit ér, mint amennyiért újonnan adták. Egyik kolléga most vett egy Thinkpad T410-es, hasonló korú gépet 70 körül. Annak nem 130 hanem 400 körül lehetett az új ára. Aki eladni akarja, az annyiért adja, amennyiért megveszik. Ha meg túlságosan fájó, hogy milyen gyorsan avul el az elektronikus kütyük értéke, akkor meg kell tartani tartaléknak vagy egy jó ismerősnek átadni, hogy ne csak porosodjon. Ilyen az élet.
Az asztali gépeimmel pont így voltam, miután notira tértem át. Nem használtam őket, csak a helyet foglalták. A két magos egy havernak átadtam igen jó áron, csak vigye, később csak még kevesebbet érne. A négymagosnál meg arra jutottam, hogy inkább megtartom, mert ha mégis kéne teljesítmény, akkor sokkal többe lenne venni egyet, mint amennyit érte kapnék.
-
FoxiestFox
félisten
-
Rolly
veterán
csere szándékom komoly lenne, de most néztem meg a sonyt és kool kis gép, de nekem nem lenne alkalmas melóra (fényes kijelző előtt nem bírok dolgozni
), így egyenlőre marad a x230i ... -
Tim82
félisten
-
bitpork
nagyúr
Szerintem nem fogsz érte vagyonokat kapni, ez egy Toshiba, baszki.

-
FoxiestFox
félisten
-
mimi82
aktív tag
-
bolcsodal
addikt
-
Tim82
félisten
-
bolcsodal
addikt
Rendszerpartíció HDD-ről SSD-re költöztetésében van valakinek tapasztalata? Érdemes vele vesződni, vagy clean reinstall a nyerő. Jogtiszta Win 8.1-miatt kérdezem, nem tudom hányszor lehet újratelepíteni.

-
FoxiestFox
félisten
-
mimi82
aktív tag
-
totya694
őstag
Köszi

-
Rolly
veterán
Még alszok rá egyet + megnézem a kiszemelt utódját, mert múltkor láttam a Mediában 250e-ért ... de most mindenhol 400+-ért látom
... így lehet marad... Hogy mennyit érhet nem tudom -
mimi82
aktív tag
Boldog születésnapot kívánok!
Amit eladok szinte mindig megkéredzem.hogy mennyit érhet?
Vagy megnéztem a hirdetéseket itt az aprón.Nem mutatna jól ez a 2.5 éves windows.

Ki kell tisztítani a belsőjét.Persze számképesen,mivel még van rá gari.Jött egy pm,holott még meg se hirdettem.

-
lugosi
MODERÁTOR
-
SirRasor
addikt
-
lugosi
MODERÁTOR
Ha már így árazás van akkor egy közel 2 éves Lenovo Thinkpad x230i tablet mennyit érhet?
van még rá 1 év 4 hónap garancia... + világítós bill (ezt használtam) a gyári bill 1 hónapot volt csak használva... (igény esetén + táp is lenne hozzá) ... Persze csak jó áron válnék meg tőle... Megtetszett egy Sony Vaio Fit laptop 
Ha van rá árad, +komoly eladási szándék akkor írd meg, mert engem érdekelne. Éppen valami hasonlót (nem pont ilyet, de hasonlót) keresek.
-
Hakuoro
aktív tag
-
Tim82
félisten
Nem azért kérdezte meg, hogy mennyit érhet, hogy a válaszok alapján alkosson egy reális képet arról, hogy milyen árral hirdesse meg a notit?
-
totya694
őstag
Elnéző vagyok mert ma lettem 1 évvel idősebb,,,
De az is rossz amikor valaki el akar adni valamit és azt mondja nem tudja mennyit érhet,majd elő áll egy kőbe vésett árral amiből hónapok elteltével sem hajlandó engedni.
Nem egyszerűbb oda írni mellé egy árat? -
sss
őstag
-
Rolly
veterán
Ha már így árazás van akkor egy közel 2 éves Lenovo Thinkpad x230i tablet mennyit érhet?
van még rá 1 év 4 hónap garancia... + világítós bill (ezt használtam) a gyári bill 1 hónapot volt csak használva... (igény esetén + táp is lenne hozzá) ... Persze csak jó áron válnék meg tőle... Megtetszett egy Sony Vaio Fit laptop 
-
Tim82
félisten
-
Luighi
senior tag
-
Luighi
senior tag
-
mimi82
aktív tag
Igazad!
A laptop ér 75-78EFt-t
Azért nem kell cigányodni!!

Van Másik másik gépem.
40-ért!!
-
lugosi
MODERÁTOR
-
SirRasor
addikt
Itt a höriketrec 3500 forintocskáért

Más: USB wifi cucca valakinek van 1k alatt?
-
totya694
őstag
Ne hogy félre értsd a dolgot nem megbántani akartalak csak gondoltam így könnyebb lesz elő csalni az elképzelésed.Amúgy,hogy a kérdésedre is adjak választ "szerintem" 60-65k lehet a reális ára.
-
Syl
nagyúr
-
mimi82
aktív tag
totya694!
Egy 130eFf-os gépet? 40-ért!!!!.
(#46042) bitpork Nincs semmi szükségném laptopra itthon vagyok Asztali gépet akarom építeni .
itx gépbe gondolkozom .... -
bitpork
nagyúr
-
totya694
őstag
-
mimi82
aktív tag
-
pmheros
őstag
Van amikor magyarul mesélnek egy viccet, majd azt is el kell magyarázni. Na, az a kínos.

Nem jött be a ketrecharc biznisz ?

-
Attix82
addikt
Rögtön átvehető termékek: új bontatlanok.
Alaplap:
ASUS H81-PLUS
Cikkszám: C-60791
Garancia: 36 hó
16 356 FtRouter:
TP-Link TL-WR841ND 300M Router 2X2MIMO
Cikkszám: C-6758
Garancia: 24 hó
6 421 Ft -
Old fox
tag
-
SirRasor
addikt
Az a kínos pillanat, amikor ásol el egy hullát, és találsz közben egy másikat

MÁS: hörcsögketerc kell valakinek 3500-ért? Van hozzá kis kerék meg itató (fémgolyós!) is.
-
Attix82
addikt
-
Gergello
addikt
-
DarkByte
addikt
Belülről van benne polc vagy akasztó, esetleg is-is? Bár gyanítom hogy csak akasztós ha van is benne bármi.

-
Gergello
addikt
-
Rick4
félisten
Nem tudom milyen anyagot szívsz és milyen képzelgéseid vannak... Leírtam, hogy én hogyan telepítettem újra már oemet... (amúgy ott éppen vinyó csere volt + a szokásos időnkénti reinstall)
Én mostantól befejezem a veled való kommunikációt! Mert ha az ember segítségül leírja tapasztalatot abba is belekötsz ...
Tehát még egyszer: Amit mondasz nekik, az a valóság?
-
pmheros
őstag
-
Agyasima
őstag
Nem tudom milyen anyagot szívsz és milyen képzelgéseid vannak... Leírtam, hogy én hogyan telepítettem újra már oemet... (amúgy ott éppen vinyó csere volt + a szokásos időnkénti reinstall)
Én mostantól befejezem a veled való kommunikációt! Mert ha az ember segítségül leírja tapasztalatot abba is belekötsz ...
Még egy megvilágosodott ember!

-
Rolly
veterán
Nem tudom milyen anyagot szívsz és milyen képzelgéseid vannak... Leírtam, hogy én hogyan telepítettem újra már oemet... (amúgy ott éppen vinyó csere volt + a szokásos időnkénti reinstall)
Én mostantól befejezem a veled való kommunikációt! Mert ha az ember segítségül leírja tapasztalatot abba is belekötsz ...
-
Rick4
félisten
Ami ténymegállapítás, az neked belekötés.

-
maláj
addikt
-
Rolly
veterán
Hihetetlen nagy csalás, hogy egy újratelepítésnél így tudtam csak aktiválni...
Amúgy nekem mióta a win7 megjelent azóta csak dobozos oprendszerem volt
... pont az ilyen dolgok elkerülése végett 
Amúgy meg jó, hogy ha az ember segíteni akar akkor is belekötsz...
-
Rick4
félisten
-
Rick4
félisten
Magyarán mondva csalással jutsz előnyhöz.

-
Rolly
veterán
Telefonon keresztül nekem még mindig engedték újra aktiválni az oemet ... annyit kell mondani a telefonba, hogy hardver hiba miatt újra akarod telepíteni a wint s nem ment át az oem az alap aktiváláson ... telefonon nekem így aktiválták

-
Syl
nagyúr
Ha az alaplap garanciában cserélődik, akkor érvényes marad az OEM.
Két megoldás van: vagy dobozos szoftvert kell venni, van nem kell venni
(Figyelem! Ez nem warez felhívás! Ez linux felhívás
) -
maláj
addikt
ez a mai 1 borzalmas nap: rikárdóval legalább 4-féle dologban egyet kell értenem

-
Rick4
félisten
Ja, én is erre a következtetésre jutottam. Az mondjuk mindenképp hülyén néz ki, hogy vesz az ember egy gépet, vesz a fele árban windózt, majd egy 20K-s alaplap cseréje miatt bukja a 40K-s rendszert... Nem normálisak...
-
Syl
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
sss
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
Syl
nagyúr
-
Rick4
félisten
-
Rolly
veterán
Na igen, az teljesen más, hogy 4-5 órát ül a tévé előtt, attól függetlenül, hogy mit adnak épp.

Amúgy hogy tudjátok? Egy megvásárolt W7 eladható, és a következő helyen használható? Elég ehhez egy adásvételi, meg a gépház oldalán a matrica? Tehát ha van egy gépházam, rajta egy matrica, akkor akárkinek kellő infó ez, hogy legálisan használom a rendszert azon a gépen?
Matrica, A gép tulajdonosára szóló számla (esetleg talán szállítólevél) kell tudtommal
-
Syl
nagyúr
Na igen, az teljesen más, hogy 4-5 órát ül a tévé előtt, attól függetlenül, hogy mit adnak épp.

Amúgy hogy tudjátok? Egy megvásárolt W7 eladható, és a következő helyen használható? Elég ehhez egy adásvételi, meg a gépház oldalán a matrica? Tehát ha van egy gépházam, rajta egy matrica, akkor akárkinek kellő infó ez, hogy legálisan használom a rendszert azon a gépen?
Dobozos vagy OEM? Mert utóbbi ugye nem gépházhoz, hanem alaplaphoz kötődik.
-
Rick4
félisten
Hm, ezt nem vitatom. De szerintem legtöbben csak zombulni ülnek be munka után a TV elé, és láthatóan a zombítás elég jól működik, hisz elég volt néhány évtized, és kitenyésztették az agyatlan fogyasztói réteget

Ha már tudományos műsorokról volt szó, ezt nézitek? Én töltögettem le belőle, elég korrekt.
Na igen, az teljesen más, hogy 4-5 órát ül a tévé előtt, attól függetlenül, hogy mit adnak épp.

Amúgy hogy tudjátok? Egy megvásárolt W7 eladható, és a következő helyen használható? Elég ehhez egy adásvételi, meg a gépház oldalán a matrica? Tehát ha van egy gépházam, rajta egy matrica, akkor akárkinek kellő infó ez, hogy legálisan használom a rendszert azon a gépen?
-
sss
őstag
-
bitpork
nagyúr
-
FoxiestFox
félisten
-
sss
őstag
-
Rhino666
addikt
-
Old fox
tag
-
bitpork
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
46100 - 46001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 47901 47900 - 47801 47800 - 47701 47700 - 47601 47600 - 47501 47500 - 47401 47400 - 47301 47300 - 47201 47200 - 47101 47100 - 47001 47000 - 46901 46900 - 46801 46800 - 46701 46700 - 46601 46600 - 46501 46500 - 46401 46400 - 46301 46300 - 46201 46200 - 46101 46100 - 46001 46000 - 45901 45900 - 45801 45800 - 45701 45700 - 45601 45600 - 45501 45500 - 45401 45400 - 45301 45300 - 45201 45200 - 45101 45100 - 45001 45000 - 44901 44900 - 44801 44800 - 44701 44700 - 44601 44600 - 44501 44500 - 44401 44400 - 44301 44300 - 44201 44200 - 44101 44100 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- PlayStation 5
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- Konzolokról KULTURÁLT módon
- Világ Ninjái és Kódfejtői, egyesüljetek!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A23/Samsung Galaxy A25/Samsung Galaxy A05s
- Keresünk S24/S24+/24 Ultra/S24 FE
- BESZÁMÍTÁS! MSI MEG X570-S ACE MAX alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- HIÁTLAN iPhone 16 Pro Max 256GB Desert Titanium -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5563
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



) és emiatt nincs valami sok fény idebent. Azt tudom, hogy kivágni nem lehet.
kedvéért: A választási ígéretek be nem tartása jogi következményekkel kellene, hogy járjon (pl. börtön) így a politikusok tényleg azt tennék, amit ígérnek, ill. nem tennének több üres ígéretet.

), így egyenlőre marad a x230i ...

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







