Hirdetés
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- gban: Mentsünk meg egy 1151-es alaplapot - update lent!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xiaomi Mi Band 2: A karkötő visszatér
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
14100 - 14001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
SirRasor
addikt
Valakinek van ötlete 64 bites win7 30 napos visszaszámlálás kilövésére? Valamiféle crack kéne, de annyi a vírusos és fake cucc, hogy gondoltam hátha valakinek van valami elfekvőben a gépén.
-
Rolly
veterán
-
Rolly
veterán
Eladó egy keveset használt HTPC kihasználatlanság miatt...
Ház: Antec HTPC ház; Processzor: Intel E4500; Memória: GEIL 1 giga DDR2 800 MHz; Videókártya: AMD 3650-es 512 MB; Merevlemez: Samsung HD401LJ 400 GB; DVD IRÓ; NINJA MINI passzív processzorhűtő; 2 DB rendszerventiJelenleg Linux (Debian + XMBC van rajta) de korábban Windows volt + Media Player Home Cinema, s mindkét variációval vitte a fullhd-s filmeket
HA minden alkatrészre van vevő akkor eladó lehet darabokban, különben csak egyben...
Szegeden személyesen átvehető vagy futárszolgálattal bedobozolva tudom eljuttatni
irányár: 55000 Ft
Ja és találtam egy ilyet is

Enermax Liberty 400W 13.000-ért eladó
persze mindenre 1 hét próba garit adok
-
Rolly
veterán
Eladó egy keveset használt HTPC kihasználatlanság miatt...
Ház: Antec HTPC ház; Processzor: Intel E4500; Memória: GEIL 1 giga DDR2 800 MHz; Videókártya: AMD 3650-es 512 MB; Merevlemez: Samsung HD401LJ 400 GB; DVD IRÓ; NINJA MINI passzív processzorhűtő; 2 DB rendszerventiJelenleg Linux (Debian + XMBC van rajta) de korábban Windows volt + Media Player Home Cinema, s mindkét variációval vitte a fullhd-s filmeket
HA minden alkatrészre van vevő akkor eladó lehet darabokban, különben csak egyben...
Szegeden személyesen átvehető vagy futárszolgálattal bedobozolva tudom eljuttatni
irányár: 55000 Ft
-
Rolly
veterán
-
bolcsodal
addikt
Igen, erre gondoltam.

Hogyan, miként érted el ezt a varázslatot?Paint.NET
-
Inv1sus
addikt
Pedig van benne valami... minél nagyobb vízfej van a megrendelőnél, annál több szopás van a sok kavarás miatt (pl. minden nap mást akar, többször kell újra csinálni a feladatot az állandóan változó igény miatt). Másrészt a kifizetésnél is érvényesül a vízfej: minnél bürokratikusabb, annál később fizetik ki. (Mert pl a gazdasági osztály csak a sokadjára újra készített számlát fogadja be, mert mindig kitalál valamit, hogy mi nem felel meg a belső szabályzatuknak, amit persze minden aktuális napi gizike máshogy értelmez és kér. Ha végre befogadják a számlát, akkor meg lehet ,hogy csak hónapok múlva fizetik ki.) Persze lehet nem ez az általános, de erre láttam példát közintézmények kapcsán.
De, sajnos ez az általános. Magánszemélyektől Magyarországi szervekig. Vannak munkáim, amikben akár hónapokig is csücsül a pénz.

-
azbest
félisten
"Régen én is felidegesítettem magam hasonló témákon, de ma már nem. Azért nem, mert már megtanultam, hogy munkadíjat az alapján szabjuk meg, hogy kinek csináljuk és mekkora réteg fogja használni.
Ennek a cuccnak teljesen tökéletesnek kell lennie és folyamatos támogatást kell, hogy kapjon."Hiányzik a smiley a végéről vagy ezt tök komolyan írtad?
Pedig van benne valami... minél nagyobb vízfej van a megrendelőnél, annál több szopás van a sok kavarás miatt (pl. minden nap mást akar, többször kell újra csinálni a feladatot az állandóan változó igény miatt). Másrészt a kifizetésnél is érvényesül a vízfej: minnél bürokratikusabb, annál később fizetik ki. (Mert pl a gazdasági osztály csak a sokadjára újra készített számlát fogadja be, mert mindig kitalál valamit, hogy mi nem felel meg a belső szabályzatuknak, amit persze minden aktuális napi gizike máshogy értelmez és kér. Ha végre befogadják a számlát, akkor meg lehet ,hogy csak hónapok múlva fizetik ki.) Persze lehet nem ez az általános, de erre láttam példát közintézmények kapcsán.
-
Inv1sus
addikt
"Régen én is felidegesítettem magam hasonló témákon, de ma már nem. Azért nem, mert már megtanultam, hogy munkadíjat az alapján szabjuk meg, hogy kinek csináljuk és mekkora réteg fogja használni.
Ennek a cuccnak teljesen tökéletesnek kell lennie és folyamatos támogatást kell, hogy kapjon."Hiányzik a smiley a végéről vagy ezt tök komolyan írtad?
Komolyan írtam. Szerinted mekkora felelősséggel jár egy ilyen munka? Nagyvállalatoknak félmillióért fejlesztenek a cégek, Magyarország nagyvállalat szinten mozog?
Az már más kérdés, hogy érdekli-e az embereket egyáltalán... -
lugosi
MODERÁTOR
Régen én is felidegesítettem magam hasonló témákon, de ma már nem. Azért nem, mert már megtanultam, hogy munkadíjat az alapján szabjuk meg, hogy kinek csináljuk és mekkora réteg fogja használni.
Ennek a cuccnak teljesen tökéletesnek kell lennie és folyamatos támogatást kell, hogy kapjon."Régen én is felidegesítettem magam hasonló témákon, de ma már nem. Azért nem, mert már megtanultam, hogy munkadíjat az alapján szabjuk meg, hogy kinek csináljuk és mekkora réteg fogja használni.
Ennek a cuccnak teljesen tökéletesnek kell lennie és folyamatos támogatást kell, hogy kapjon."Hiányzik a smiley a végéről vagy ezt tök komolyan írtad?
-
dy_nmq
aktív tag
Freeware progi nem tud ilyet?
de, gimpben is gondolom legalabb ilyen egyszerű, de én ps-t használok, meloban is ugyhogy ez a kézenfekvo
-
macilaci78
nagyúr
-
dy_nmq
aktív tag
Igen, erre gondoltam.

Hogyan, miként érted el ezt a varázslatot?photoshopban select->color range->rápickelsz a fehérre kijelöli -> del, törlöd aztan mehet vmi alfat tamogato formatumba(jelen esetben png).
-
macilaci78
nagyúr
-
dy_nmq
aktív tag
hatteret leszedni? mert akkor itt van tessek

-
macilaci78
nagyúr
átlátszó kijelzővel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Köszönöm.

Más valaki?

-
FoxiestFox
félisten
átlátszó kijelzővel
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
macilaci78
nagyúr

Srácok! Ebből hogy tudok átlátszót csinálni?
-
FoxiestFox
félisten
valaki segitsen megallapitani, mennyit er a halott fsp tap, amirol fentebb volt szo
-
pilóta
nagyúr
-
LordVader80
őstag
-
maláj
addikt
Az mitől lehet, hogy kikapcsolás után random szerűen 5 mp után bekapcsol a gépem újra magától?
táp+alaplap

-
bitpork
nagyúr
hogy tudom kideríteni? mindent lehúz/összedug újra?
Rick: nincs házban a gép, uguruclockról indítom, de az nem koszos meg beragadni sem tud

Jah. A gombbal lehet mikrokapcsoló gond is. Ezt sajnos ki kell szedni
A bejövő tápkábelt meg kell mozgatni. -
bitpork
nagyúr
Kipróbáltam a GAIKAI-t a Terával. Hát nem győzött meg....egyik sem.
-
ebegab92
senior tag

Was ist das??? XD
A videók durvábbak.Ez egyszerűen abszurd és morbid,de egyben kreatív is
-
LordVader80
őstag
-
Rick4
félisten
Az mitől lehet, hogy kikapcsolás után random szerűen 5 mp után bekapcsol a gépem újra magától?
koszos a bekapcsgomb és beragadt..

-
bitpork
nagyúr
Az mitől lehet, hogy kikapcsolás után random szerűen 5 mp után bekapcsol a gépem újra magától?
kontaktos kapcsoló? kontaktos kábel?

-
LordVader80
őstag
Az mitől lehet, hogy kikapcsolás után random szerűen 5 mp után bekapcsol a gépem újra magától?
-
Rhino666
addikt
Az is lehet, akárhogy is legyen, szeretném összekalibrálni őket. Ezeknek elég jó a látószöge, ha olyan gagyi lenne akkor nem vettem volna kettőt is.
-
Denniss
aktív tag
Páran mondtátok hogy nem teljesen megbízható a free SMS küldés.
Javítottam rajta, most 100 tesztből-ből 100 átjön, és sokkal hamarabb is mint eddig.
Akinek van kedve, nyúzza, hadd térdeljen a szerver!
Ja, és hiba esetén szóljatok ha lehet!
-
Rick4
félisten
Színkalibrációval kapcsolatban kérdezem az abban járatos(abb) emberkéket:
Vettem egy teljesen ugyanolyan monitort, mint az eddigi (LG w2243T-PF) hogy dual screen-ben használjam őket, viszont gyári beállítások mellett a réginek meleg színhőmérséklete van, az újnak meg hideg.
Eszembe sem jutott volna hogy az újabb darab más panellal gyárthatják, így meg kiábrándítóan más a színük. Szoftveresen és hardveresen is próbáltam már korrigálni egymáshoz a kettőt, így már csak 10% körüli eltérés van az eredeti ~40%-hoz képest, de még mindig elég zavaró és nem hiszem hogy egy könnyen hozzá tudnék szokni. 
tl;dr: Színkalibrációval különböző színhőmérsékletű panelokat egymáshoz lehet "korrigálni"?

Nem lehet, hogy a CCFL szimplán kezd elhasználódni? Egyébként minek egy TN panelest kalibrálni? elmozdítod a fejed, és ugrott a lényeg.

-
Inv1sus
addikt
Színkalibrációval kapcsolatban kérdezem az abban járatos(abb) emberkéket:
Vettem egy teljesen ugyanolyan monitort, mint az eddigi (LG w2243T-PF) hogy dual screen-ben használjam őket, viszont gyári beállítások mellett a réginek meleg színhőmérséklete van, az újnak meg hideg.
Eszembe sem jutott volna hogy az újabb darab más panellal gyárthatják, így meg kiábrándítóan más a színük. Szoftveresen és hardveresen is próbáltam már korrigálni egymáshoz a kettőt, így már csak 10% körüli eltérés van az eredeti ~40%-hoz képest, de még mindig elég zavaró és nem hiszem hogy egy könnyen hozzá tudnék szokni. 
tl;dr: Színkalibrációval különböző színhőmérsékletű panelokat egymáshoz lehet "korrigálni"?

Én is nemrég vettem Dell monitort, letöltöttem hozzá színkalibrációkat, de mindegyik túl meleg képet csinál. Úgyhogy magam kell kalibrálnom, hogy jó legyen.
-
Inv1sus
addikt
Régen én is felidegesítettem magam hasonló témákon, de ma már nem. Azért nem, mert már megtanultam, hogy munkadíjat az alapján szabjuk meg, hogy kinek csináljuk és mekkora réteg fogja használni.
Ennek a cuccnak teljesen tökéletesnek kell lennie és folyamatos támogatást kell, hogy kapjon. -
Rhino666
addikt
Színkalibrációval kapcsolatban kérdezem az abban járatos(abb) emberkéket:
Vettem egy teljesen ugyanolyan monitort, mint az eddigi (LG w2243T-PF) hogy dual screen-ben használjam őket, viszont gyári beállítások mellett a réginek meleg színhőmérséklete van, az újnak meg hideg.
Eszembe sem jutott volna hogy az újabb darab más panellal gyárthatják, így meg kiábrándítóan más a színük. Szoftveresen és hardveresen is próbáltam már korrigálni egymáshoz a kettőt, így már csak 10% körüli eltérés van az eredeti ~40%-hoz képest, de még mindig elég zavaró és nem hiszem hogy egy könnyen hozzá tudnék szokni. 
tl;dr: Színkalibrációval különböző színhőmérsékletű panelokat egymáshoz lehet "korrigálni"?

-
Rick4
félisten
-
gabesz82
őstag
-
Rick4
félisten
Kíváncsi vagyok arra a kajára, amit belinkelsz.

Mármint a mókussal töltött sült macska?

-
Rick4
félisten
-
gabesz82
őstag
Fotós derítőlapot keresnék Szegeden, merre találok, fotós boltokban?
-
macilaci78
nagyúr
-
Rick4
félisten
Kell ez a mókus nekem, fogd meg, én elnevelgetem, van az udvaron pár fa, simán elférne. Tegnap megálltunk az M5-ösnél ez mol benzinkútnál, onnan majdnem hazahoztunk egy macskát is.

-
FoxiestFox
félisten
jaja, állati jó koncepció, így elsőre csak a vezetési fizikába tudok belekötni, amennyi látszott belőle, de ez még bőven work in progress lehet, szóval biztos változik
film: ami késik, az eljön
Rolly: jaja, néztem a nintendós cuccot, hangulatos a trailer
-
bitpork
nagyúr
bocs, gondoltam ne csak politikáról meg birtokvédelemről beszélgessünk, meg hogy jaj de szar ez az ország
de akkor tekintsétek úgy, hogy a fenti két hsz tárgytalan
A második jobbnak néz ki. Bár várjuk meg a kipróbálható verziót!
Nem akarsz esszét írni egy bizonyos filmből?

-
Rolly
veterán
az reális, hogy 500 kalória körül égettél 30-40 perc úszással ....
amúgy 1 kiló zsír 9000 kalóriát tartalmaz
égjen a zsír ... -
Vicoo
senior tag
-
FoxiestFox
félisten
bocs, gondoltam ne csak politikáról meg birtokvédelemről beszélgessünk, meg hogy jaj de szar ez az ország
de akkor tekintsétek úgy, hogy a fenti két hsz tárgytalan
-
madstunt
addikt
ez a játék annyira nevetséges, hogy már szinte badass
egy letöltést megér majd nálam, pedig nem játszok fossal többnyire
én tévesztettem linket és ez egy gamepodos forum vagy what ?
amúgy meg south park rpg, carmageddon reincarnation, simcity. ez a 3 pont eleg -
FoxiestFox
félisten
ez a játék annyira nevetséges, hogy már szinte badass
egy letöltést megér majd nálam, pedig nem játszok fossal többnyire
ja meg ezt láttátok?
goty esélyes lesz nálam abban az évben, amikor kijön
(és a barcode-fejű fickónál a kód leolvasható.
) -
FoxiestFox
félisten
ez a játék annyira nevetséges, hogy már szinte badass
egy letöltést megér majd nálam, pedig nem játszok fossal többnyire
-
Denniss
aktív tag
-
Rhino666
addikt
30-40 perc úszás = -509 kcal
mekis sajtburger = +300 kcal
mire megeszed = -100 kcal
-
igi
aktív tag
Így ránézésre mértékegység eltérés van.
Az úszás nem 509 kcal (509 000 kalória)?
Nem hinném, hogy kb. 300 órát lehetne úszni egy sajtburgerből. -
Vicoo
senior tag
Most számoltam hogy kb 30-40 perc úszással 509 kalóriát égettem el ( szerintem a kalória kalkulátor keveset mond) , míg egy mekis sajtburgerben 300 000 kalória van. Most komolyan, egy ilyen izé miatt kilométereket kell úszni hogy eltűnjön, vagy nem számoltam jól?
-
finest
addikt
-
bitpork
nagyúr
Mókus ellen esetleg próbálkozhatsz ilyen megoldással. Szerintem nem fog visszajönni.

Ha mégis, azt mondják jó az íze...
5letnek nem rossz, de a keccseg cak éjnek évadján mer gyönni én meg nem akarok rá várni. Vmi automata kéne.
-
LordVader80
őstag
-
Polemius
senior tag
-
sss
őstag
valaki linkelt nem olyan régen ? egy képet, amin a különböző megashark vs kígyó és hasonló filmek voltak, hanyadik hsz körül keresgéljek?
A "producer" szóra keress rá.
-
LordVader80
őstag
valaki linkelt nem olyan régen ? egy képet, amin a különböző megashark vs kígyó és hasonló filmek voltak, hanyadik hsz körül keresgéljek?
-
Agyasima
őstag
Ez az info honnan? Mert amikor én kinn voltam, - és annak már vagy 6 éve is megvan - több, mint 7 Eur volt a minimálbér, amiből csak nagyon kivételes esetben lehetett eltérni lefelé. És ebből az összegből gyakorlatilag semmi levonás nem volt.
-
Luighi
senior tag
-
hodigy
tag
Pokerfood, elég jó. Volt egy időben akció, csak 300 Ft volt a salátájuk akkor 2-3 hétig minden nap finom salátát ettem tőlük...
-
lugosi
MODERÁTOR
-
LÁZ
addikt
-
Digital
addikt
Egy kis segítségre lenne szükségem!
Flash oldalról kellene 200 db képet leszednem eredeti méretben! Mivel lehetne ezt megoldani?

-
LÁZ
addikt
p4 masina eladó:
- GMC Toast 2 Ház
- Chieftec 450W táp PFC
- Asus P5LD2-MQ alaplap
- Intel Pentium 4 (541) CPU 3,2 GHz PRescott (1 Mag 2 Szál)
- Samsung 160 GB HDD Sata2
- LG DVD-RW fekete
- NVIDIA GeForce 9500gt
- 2GB (2x1) DDR2 800 MHz Kingmax
- Realtek High DefinitionAudio
- + Pinnacle PCTV110i TV-tuner (+távirányító és vevő)27k
-
Rawulf
őstag
egyszeruen nem inditja el a gepet
fustszag nem volt, egest vagy megbarnult reszt sem latok benneHja... Érdemes megjavíttatni. Ha csak kondi baja van, azt én is meg tudom neked csinálni.
-
pmheros
őstag
egyszeruen nem inditja el a gepet
fustszag nem volt, egest vagy megbarnult reszt sem latok bennenekem oldfox kicis pénzért rendbe hozott egy ilyet. Azóta is megy.
-
FoxiestFox
félisten
-
pmheros
őstag
Hipro teszt
Amit meg vennék az ez lenne: HP-D4802RWB2 De ezek szerint nincs benne semmilyen PFC :? amit meg nagyon furcsállokamikor én vettem még úgy tudtam hogy van. Ismervén hogy mire való a PFC a hálózaton lévő többi eszköznek lehet kicsit kellemetlen ha azoknak nincs OCP -je
Viszont ezek szerint a teljes terhelésen a 430 -as hatásfoka is 80 felett van ami nem olyan rossz. -
Rawulf
őstag
nalam is kifingott egy 350-es fsp
ha valakit erdekel, apropenzert elviheto alkatresznek, belekokanyolva nem volt
püMit jelent a kifingott?
Durrant egyet, vagy nem indul...??? -
FoxiestFox
félisten
nalam is kifingott egy 350-es fsp
ha valakit erdekel, apropenzert elviheto alkatresznek, belekokanyolva nem volt
pü -
Rawulf
őstag
Hipro teszt
Amit meg vennék az ez lenne: HP-D4802RWB2 De ezek szerint nincs benne semmilyen PFC :? amit meg nagyon furcsállokGagyi tápokból a legkevesebb gondom a Kolink tápokkal volt.
Kevésbé gagyikból meg a Coolink és Rasurbo tápokat tudnám javasolni.
Persze Chieftec alá nem adnám.
Információim szerint jelenleg a Coolermaster, FSP és Gigabyte tápok között jelenleg bele lehet futni könnyen hibásakba. -
ebegab92
senior tag
HKC -t csak boltos ajánl

én bobánál az utóbbi években ismerőseim gépeibe Hipro tápokat veszegettem 380 -astól a 430 -ig, és egyikkel sem volt baj. Sőt én magam is használok egyet "tartalék tápnak". Nem a legújabb fejlesztésű FSP bélre épülnek (tehát nem arany meg platina kategóriás a hatásfok), viszont túláram-, aktív pfc védelmek benne vannak.
pl a 430-as alacsonyabb árú és több kábellel, csatival van mint az alsó kategóriás FSP -k.Hipro teszt
Amit meg vennék az ez lenne: HP-D4802RWB2 De ezek szerint nincs benne semmilyen PFC :? amit meg nagyon furcsállok -
ben800
aktív tag
-
tucsok.
senior tag
Nálunk egy jó éjszaka után találhatsz ilyet a kaptárban, szólj s bemutatlak neki.....

Látom nagyon kell
-
pmheros
őstag
HKC -t csak boltos ajánl

én bobánál az utóbbi években ismerőseim gépeibe Hipro tápokat veszegettem 380 -astól a 430 -ig, és egyikkel sem volt baj. Sőt én magam is használok egyet "tartalék tápnak". Nem a legújabb fejlesztésű FSP bélre épülnek (tehát nem arany meg platina kategóriás a hatásfok), viszont túláram-, aktív pfc védelmek benne vannak.
pl a 430-as alacsonyabb árú és több kábellel, csatival van mint az alsó kategóriás FSP -k. -
FoxiestFox
félisten
-
ebegab92
senior tag
-
Vicoo
senior tag
-
veze
őstag
Valaki küldött egy SMS-t nekem az ingyen SMS küldőmmel hogy nem működik.
De ha nem működik, akkor én hogy kaptam róla meg az SMS-t?
én küldtem magamnak egyet, azóta se kaptam meg.
Létfontosságú dolgokat nem bíznék erre, csak olyasmit, hogy este ugyis megmondom, ha nem kapják meg, nem annyira fontos
-
Rhino666
addikt
-
pmheros
őstag
-
ebegab92
senior tag
Chieftec GPS-400AA táp nem hirtelen valakinek?Használt,jelenleg is ezzel hajtom a gépem

-
lugosi
MODERÁTOR
Azt úgy tudom, hogy ezzel a foursquare-rel a FB valahogy össze lehet kötve, mert a FB azonosítóval is be lehet jelentkezni, de lehet hogy rosszul emlékszem, mert nincs FB regisztrációm így én nem ezzel használom, csak úgy emlékeznék, mintha.
De jók ezek a helymeghatározás alapú lehetőségek, hogy osztályozzuk a helyeket.
-
tisn
veterán
Valaki nem tudna véletlenül hogy hol lehet kapni normális íróasztal széket ??
Eddig az összes áruházi vacaknak lett valami baja vagy eltört az alja,vagy a kartámasza...
Pedig csak 75 kiló vagyok...
Esetleg vennék használtan is !!!
Nagyon fontos lenne mivel ez a szék már eléggé kényelmetlen amit most használok....antares kft
vagy pedig keress rá ufo szék. most ilyet tervezek venni
-
Rick4
félisten
-
SirRasor
addikt
general.smoothscroll falsera, akit idegesít az új görgetés firefoxban

-
macilaci78
nagyúr
én vagy 7-8 éve vettem 2 széket, az egyik 75k a másik 45k volt
a 75k-s 1év alatt 2x nyekkent meg alattam, a második (garis) javítás óta viszont a mai napig bírja! ezek amúgy a szatymazi Antarestől vannak ha jól rémlik
úgyhogy ha ilyen egy prémium szék akkor milt várjunk egy eleve gagyitól?
csak ismételni tudom: fogyasztói társadalom (alig várom a végét, bár fájni fog
)Jaja, én is az Antarest mondtam, csak a neve nem jutott eszembe.
-
Rhino666
addikt
-
maláj
addikt
én vagy 7-8 éve vettem 2 széket, az egyik 75k a másik 45k volt
a 75k-s 1év alatt 2x nyekkent meg alattam, a második (garis) javítás óta viszont a mai napig bírja! ezek amúgy a szatymazi Antarestől vannak ha jól rémlik
úgyhogy ha ilyen egy prémium szék akkor milt várjunk egy eleve gagyitól?
csak ismételni tudom: fogyasztói társadalom (alig várom a végét, bár fájni fog
)én 1 betonstabil fotelben ülök aminek magam cseréltem ki a lábait 300 kg összteherbírású lábakra

úgy vélem 1 ideig kitart![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
boba6
senior tag
én vagy 7-8 éve vettem 2 széket, az egyik 75k a másik 45k volt
a 75k-s 1év alatt 2x nyekkent meg alattam, a második (garis) javítás óta viszont a mai napig bírja! ezek amúgy a szatymazi Antarestől vannak ha jól rémlik
úgyhogy ha ilyen egy prémium szék akkor milt várjunk egy eleve gagyitól?
csak ismételni tudom: fogyasztói társadalom (alig várom a végét, bár fájni fog
) -
bitpork
nagyúr
Airwalk iPhone 4S fehér gumi tok (vadiúj, bontatlan) 1k
Vodafone 246 mobil (Vodafone függő, használt, hibátlan) 2k
Gigabyte PCI 54Mbps WiFi GN-WP01GS (haszált, hibátlan) 2k
Sony PlayStation 3 PS3 BluRay távirányító (vadiúj, bontatlan) 4k
Motorola HT820 Stereo Bluetooth headset (használt, hibátlan) 5k
Huawei IDEOS S7 Slim WiFi only S7-201w (használt, hibátlan) 30k
LG 32" (82cm) HD ready LCD TV 32LG2000 (használt, hibátlan) 60kLemaradt a (pornó) nézésre is alkalmas kifejezés

-
Rhino666
addikt
Airwalk iPhone 4S fehér gumi tok (vadiúj, bontatlan) 1k
Vodafone 246 mobil (Vodafone függő, használt, hibátlan) 2k
Gigabyte PCI 54Mbps WiFi GN-WP01GS (haszált, hibátlan) 2k
Sony PlayStation 3 PS3 BluRay távirányító (vadiúj, bontatlan) 4k
Motorola HT820 Stereo Bluetooth headset (használt, hibátlan) 5k
Huawei IDEOS S7 Slim WiFi only S7-201w (használt, hibátlan) 30k
LG 32" (82cm) HD ready LCD TV 32LG2000 (használt, hibátlan) 60k -
Rolly
veterán
én eddig szintén facebook oldalon végeztem ezt ... pl grafittot osztottam már mikor szar volt a kajájuk, de dícsértem is már meg mikor jó volt a kaja, vagy gyors volt a futár....
Új hozzászólás Aktív témák
-
14100 - 14001
102296 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- E-roller topik
- TCL LCD és LED TV-k
- AliExpress tapasztalatok
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bittorrent topik
- Bluetooth hangszórók
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 128GB,Újszerű,Dobozával12 hónap garanciával
- HP EliteBook 745 G6 14" Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, 128GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Új! Magyar karakteres iPad Magic Keyboard Folio Fehér - 1 év garancia
- Motorola G23 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GAMER PC! Ryzen 9800X3D / RTX 5080 / B650 Strix / 32GB 6000MHz / 1000w Gold! BeszámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


A bejövő tápkábelt meg kell mozgatni.







