Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44248) 2ozzmexy válasza jjani72 (#44247) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Nem egy nagy kaland, csak a gyerekeket tartsd távol közben, mert tanulhatnak pár cifra káromkodást...
Örülj neki hogy nem Toyota, ott egy radiátor csere egy komplett hétvégét vett igénybe, mert kapásból az egész műszerfalat ki kell dobni a kocsiból, hogy hozzáférj a 4 csavarhoz meg a két csőcsatihoz. Ha mázlid van akkor csak a középkonzolt kell kikapni és már látod is.

@FollowTheORI: Persze, Toyotát... "én vagyok Alibaba ők meg a 40 rabló", aztán győzd megfizetni az alkatrész áraikat. Mellesleg az sem csoda autó, nem úgy működik hogy 15éves koráig beteszem a kulcsot és megyek meg néha rátankolok egy kicsit. :F

@Tigerclaw és pető bá' : Ugyanarról a videóról beszéltek, de szerintem fenntartásokkal kezeljétek, vannak benne nagy igazságok, de nem a Totalcar-os videókban van az élet érteleme elrejtve. ;) Független vélemény nincsen a témában, de sebaj, Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere csak elektromos buszokat akar látni... trolliról meg nem is hallott még, bár akinek Csepel északon van... ;]

@AMD Power: Vagy kókler volt a szerelő, vagy átvertek, én nem kímélem a kuplungot, a Valeo szett 50ezer alatt ment ki a corollából, de 14ezer az durva.

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.