Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94351) ΞΔGLΞ válasza ChrYsler (#94350) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jófogáson, pl nincs ilyesmi? Volt akik vettek már tökéletes állapotút 3-5 ezer között is!

(#94352) sandró60 válasza ChrYsler (#94350) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy a szerviz menüben kell engedélyezni.

(#94353) ChrYsler válasza sandró60 (#94352) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Nem nekem kell, bocsi. Én csak segíteni szerettem volna. :U

(#94354) phwf2220 válasza ChrYsler (#94349) üzenetére


phwf2220
csendes újonc

Köszönöm neked meg a többieknek is a gyors választ.

Valakinek közületek van Samsung-os keyboard-ja vagy bármilyen nem Samsung-os remote controlja? Mik a tapasztalataitok?

(#94355) ChrYsler válasza phwf2220 (#94354) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

sandró60 kolléga talált Hardveraprón is smart távirányítót. (Jelezte nekem privátban.)
Rákerestem, többfélét is árulnak: [link]. ;)
Az árakat nézd jobbra. (5-7000 Ft)

[ Szerkesztve ]

(#94356) sityupityu válasza phwf2220 (#94347) üzenetére


sityupityu
veterán

Baromi jó dolog ez a smart irányító (nekem is tetszik), de leginkább a smart részhez. Szerintem. Sima tévénézéshez én azért jobbnak tartom az alap irányítót.
Viszont itt sokan (köztük én is) nem azt használjuk amit a tévéhez adtak, hanem valamelyik régebbi típusú samsung irányítót inkább. Sok régebbi samu tévé tulajdonos ragaszkodik ezekhez. Ugyanúgy lehet venni őket újonnan mint a mostaniakat. Nagyobbak, jobban kézreálnak, nagyobbak a gombok is rajtuk amik ráadásul még világítanak is. Pl ez a fajta.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94357) ChrYsler válasza sityupityu (#94356) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Igen, ez az, amit a D6500-asokhoz adtak még. :)
Egy idő után viszont nehezen veszi be a nyomogatást. Ki kell takarítani. De a szétszedése elég sok anyázással jár! :DDD

(#94358) Flashget válasza sityupityu (#94356) üzenetére


Flashget
félisten

Sok régebbi samu tévé tulajdonos ragaszkodik ezekhez.

nem ragaszkodnék hozzá, ha a samsung jobbat adott volna az F szériás tévéhez, mert szerintem ezt is sikerült elbaszniuk az olcsósitás jegyében..nőknek, gyerekeknek való mérettel, funkció gombok eltüntetésével...

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#94359) sityupityu válasza ChrYsler (#94357) üzenetére


sityupityu
veterán

Már a C650-hez is ilyet adtak gyárilag (természetesen más a típusszám és nincs 3D gomb, de ugyanígy néz ki). Nekem azzal a legelsővel távval sincs semmi bajom, nem kell takarítani. Igaz, én vettem hozzá egy ugyanolyan tartalék irányítót is. Változó, hogy melyikkel van használva.

(#94358) Flashget Pont ezeket a dolgokat írtam le, hogy miért ragaszkodunk hozzá.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94360) Juvee


Juvee
csendes tag

Sziasztok,

Frissen batyamnak vasarolt J5500-ös keszulekhez vettem neki egy logitech K400 wirelessbillt, az otthoni 3 eves Samu smart TV-mel kiprobaltam mielott elhoztam neki es azonnal felismerte, tokeletesen mukodott. Az uj J5500 nem ismeri fel barmit is csinalok vele, a funkcio billentyuk megis mukodnek es a touchpad is azonban a lenyegi reszet jelento betu es szam karakterekre semmit nem reagal. A TV eszkoz beallitasoknal sem latja, nem ertem h egy regebbi szeria hogy kepes kezelni amit ez nem.

Ötletek?

Köszi

(#94361) Flashget válasza sityupityu (#94359) üzenetére


Flashget
félisten

én meg megerősítettelek vagy ez már baj? :)

Juvee nézd a dolgok másik oldalát a J szérián működik az ami az F szérián nem. :)
Lehet matatni kellene szerviz menüben saját felelősségre.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#94362) sityupityu válasza Flashget (#94361) üzenetére


sityupityu
veterán

Dehogy baj, csak aszt gondoltam, hogy nem olvastad végig a hozzászólásom.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94363) #94529552 válasza sityupityu (#94359) üzenetére


#94529552
törölt tag

A C650 távjába érdemes lenne belenézned, és vajon utána is azt mondanád-e majd, hogy nem kell takarítani.

(#94364) sityupityu válasza #94529552 (#94363) üzenetére


sityupityu
veterán

Tudom, hogy mi tud összegyűlni az évek folyamán. De minek szedjem szét, hogy ha jó?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94365) totga@ válasza ΞΔGLΞ (#94322) üzenetére


totga@
csendes tag

Azt egyelőre nem tudom, nem néztem, megelégedtem az optikai átvitel hangjával. :R :B Lecsekkolom majd, és visszajelzek.

If it's not Boeing, I'm not going.

(#94366) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segÍtséget kérnék:: van egy régebbi tipusú Samsung Plazma TV-m. Tipus: samsung ps42c91hx 42". Szeretném falra felrakni valami fali tartóval, csak nem tudom melyik jó hozzá a rengeteg tipusból. Lehetőleg stabil és forgatható (vagy legalábbis állÍtható, dönthető) legyen és olcsó.

Új TV vásárlásán is gondolkodom, csak még nem tudom mi legyen az utód. USB portról való filmlejátszás, mkv formátum támogatása, 3D, smart, led vagy lcd nem tudom melyik a jobb, lemaradtam kb 7évvel. 42" vagy nagyobb 100-200.000ft, mi van most ami BestBuynak számÍt Samsungból? Van olyan amire föl lehet tenni Kodit is? LG-k is szimpatikusak, sokan inkább az LG-ket ajánlják jobban mint a Samsungokat, miért?

[ Szerkesztve ]

(#94367) PeterPH válasza robi1979 (#94366) üzenetére


PeterPH
senior tag

Tetszőleges fali tartó jó hozzá, ami VESA 400x400-as, és elbírja a bő 30 kilót.

(#94368) robi1979 válasza PeterPH (#94367) üzenetére


robi1979
aktív tag

Ezek szerint minden VESA 400x400 fali tartó jó hozzá?

(#94369) Zodiacus


Zodiacus
tag

LG Electronics 49UF778V vagy Samsung UE48JU6472 ? Melyik a jobb, melyik az ajánlott?

(#94370) sandró60 válasza Zodiacus (#94369) üzenetére


sandró60
addikt

Nyilván valóan A SAMSUNG. :K
Tedd fel a kérdésedet a másik fórumba is. :D

(#94371) sityupityu válasza sandró60 (#94370) üzenetére


sityupityu
veterán

Lehet, hogy ott is ezt mondják majd. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94372) Zodiacus válasza sityupityu (#94371) üzenetére


Zodiacus
tag

Ha az Lg topik-ban is a Samsungot ajánlják akkor azt veszem! :)

(#94373) Prien


Prien
addikt

Létezhet olyan, hogy UE55H6400 készüléken nincs football mód?

A kevés is több a semminél.

(#94374) sityupityu válasza Prien (#94373) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem gondolnám.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94375) ΞΔGLΞ válasza Prien (#94373) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem a képméret döntő, hanem a típus és az azt vezérlő OS. Tehát nem.

(#94376) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello! Állítgattam a tévémet és a képmódok közül a természetest is megnéztem. Valahogy élénkebbek úgy a színek, mint a normál esetén, mert a normálnál mintha valami sárgás árnyalata lenne. Érdemes azt használni, vagy az már túl távol van a valóságtól?

(#94377) BBéci válasza Prien (#94373) üzenetére


BBéci
titán

Annak a módnak semmi értelme, használhatatlan, nézhetetlen, totál felesleges, nem egyéb, mint mókusvakítás.

(#94376) Mikeee89
Használd azt, amelyik neked tetszik.
Egyébként az a sárgás árnyalat a természetes, sokan furcsának találják, mert a tévék döntő többsége nem arra van állítva.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#94378) Geryke67


Geryke67
csendes tag

Azt szeretném kérdezni, hogy samsung ue45h6400hoz kaptam valami infra távnövelöt vagy mit... egy kis fekete korong vagy 2m vezetékkel és jack dugóval. Mire jó az????

[ Szerkesztve ]

(#94379) BBéci válasza Geryke67 (#94378) üzenetére


BBéci
titán

A kezelési leírásban mit olvastál erről?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#94380) tucsok.


tucsok.
senior tag

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a Samsung UE48H6200 tv-hez melyik okos távirányító lenne megfelelő?

talán ez: a 6200-hez nem találtam

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#94381) bigdigit


bigdigit
addikt

Na nagynehezen megtaláltam a számomra megfelelő beállításokat a JU7000-en így már a felhősödés sem látható.Egyébként érdemes popcorn a-410-ről játszva a filmeket bluray-re állítani a hdmi-t?

(#94382) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem is megtetszettek az itt mutatott távirányítók, főleg ez a AA59-00431A széria. Van ilyen, vagy hasonló (gondolok itt elsősorban a világításra) H6400-ashoz is? Vagy esetleg ez is jó hozzá?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#94383) sityupityu válasza Vertigo18 (#94382) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez jó a H6400-hez is. Ilyet használok én is. Amúgy szerintem minden (nem smart) samu irányító működik az összes samu tévével.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94384) Vertigo18 válasza sityupityu (#94383) üzenetére


Vertigo18
addikt

Esetleg valami jobb alternatíva, ami az én nőgyógyász ujjaimhoz illik, és látom, mit nyomok sötétben? :)

A válaszodat köszönöm! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#94385) Flashget válasza Geryke67 (#94378) üzenetére


Flashget
félisten

Az minden olyan külső eszközhöz jön jól ami tud infra porton keresztül kommunikálni.
pl. smart távkapcsolóval vezérelni stb-t.
vagy mobil teló infra portján keresztül a tv-t vezérelni (persze kell hozzá telepített progi is úgy tudom)mintha távkapcsoló lenne, ha van benne infra port. Ez nem olyan mint amik google playen vannak appok.

de volt erről szó korábban használd a keresőt.

Realme GT Master Edition

(#94386) Flashget válasza Vertigo18 (#94384) üzenetére


Flashget
félisten

én nem tudok középkategóriában másik világítós billről amit a samsung kiadott volna.
E széria felső kategória kapott világítósat ennek a tipusa TM1250

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#94387) djdenee89


djdenee89
újonc

Sziasztok. D5500 al kapcsolatban kérnek segítséget. A tv piros ledje nem világít be sem lehet kapcsolni. Hogy lehet resetelni ebben az állapotában?

(#94388) sityupityu válasza Vertigo18 (#94384) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez világít és nagyok a gombjai. Nem értem, hogy mi a bajod vele? :U

(#94387) djdenee89 Ne akarj resetelni. Hiszen lehet, hogy táp gondja van és még áramot sem kap. :(

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#94389) zsiz


zsiz
őstag

A Skype is megszűnik, csak hogy érezzük a törődést :D (Még jó, hogy ezt se használom.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#94390) Flashget válasza zsiz (#94389) üzenetére


Flashget
félisten

nem tudom minek aprózzák el, egyszerűbb lenne az egész smartot egy fw frissítéssel letiltaniuk.
ezek után a kamerájukat meg dobhatják a kukába...vagy az idei szériától egységesen mindbe lesz alapból. ;]

Realme GT Master Edition

(#94391) zsiz válasza Flashget (#94390) üzenetére


zsiz
őstag

Na ja.. kíváncsiságból rákerestem, 20k egy kamera.. Ami ablakon kidobott pénznek kicsit sok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#94392) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

szerk:

(#94389) zsiz

Sorry, nem olvastam, csak beléptem és írtam is...

[ Szerkesztve ]

(#94393) cyanID


cyanID
tag

Én 1 honapja vettem a tv t es szandekkal hizzá a kamerát.

Most írja, h jun2 tol megszunik a skype szolgaltatás.

Kidobott 20e ft.

Szunik még meg vmi?

Ez egyébként samsungnál normális?

A youtube is nagyon jol mukodik, azt is kivehetnék!

(#94394) PeterPH válasza cyanID (#94393) üzenetére


PeterPH
senior tag

Ami késik nem múlik. A C szériából már kivették a youtube-ot.

(#94395) zoltan6 válasza cyanID (#94393) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem nekem az utolsó samsung tv-m volt ez a mostani,meg a telefonom is, mondjuk ott lehet custom firmware-el bohóckodni,de nagyon nem jó irányba mennek ezek a dolgok a samsungnál. :(

(#94396) jambiyya válasza zoltan6 (#94395) üzenetére


jambiyya
őstag

Telefonnál már rég leszoktam samuról, és ha érdekelnének a smart bohóckodások, val'szeg tévénél is gondolkodnék, de nekem a képe számít igazából...

[ Szerkesztve ]

(#94397) ΞΔGLΞ válasza jambiyya (#94396) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Vicc az egész, nekem is van kamerám, de még a VG-STC3000-es, ami 22 ezer volt tavaly.
Holnap szállítják ki az 1 hete előrendeléssel rendelt S7 Edge-et, komolyan úgy vagyok most vele, hogy átvételkor majd azt mondom fapofával, hogy meggondoltam magam.

[ Szerkesztve ]

(#94398) Prophyte


Prophyte
csendes tag

Sziasztok

Egy kis dilemmában vagyok. 42-43-as tv-t szeretnék vásárolni. Nekünk a lakásba ez az ideális, eddig 37 colos tévénk volt, de ez egy kis előrelépés lenne. Samsung párti vagyok, de gondolkodok LG-ben is. Sajnos ahogy látom viszont pl. a Samsungnál nem nagy a választék. Láttam a 43JU6000 (UHD), amire azt olvastam a fórumon hogy belépő szintű illetve a 43J5500, ami pedig FullHD.

LG-nél van több is, de ahogy láttam, sokan favorizálják az LF652V-t.

Mit gondoltok, melyiket érdemes inkább venni? Vagy maradjak a 40-es kategóriában és ott nézzek jobbat? 130-160 ezret szánnék rá. Gyakorlatilag a smart funkció érdekes, de az UHD-hez nem ragaszkodok, a FHD-hoz viszont igen.

A segítségeteket előre is köszönöm!

(#94399) jambiyya válasza Prophyte (#94398) üzenetére


jambiyya
őstag

"Gyakorlatilag a smart funkció érdekes" - olvass vissza picit...

(#94400) PuMbA válasza Prophyte (#94398) üzenetére


PuMbA
titán

Sikerült a legrosszabb képminőségű TV-ket kiválasztanod :) UE40H6400 vagy UE40J6200 az ajánlottak :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.