Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60048) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Na ma megjött a több, mint két héttel ezelőtt leadott samu 46f6500-as tv-m cseregariban, mert pixelhibás lett, és benne voltam a 3 napban. Azt mondta a srác, hogy a központi raktár annyira megijedt, hogy egyből kettőt is küldtek. Ahha...nem is a srác ijedt meg, amikor múlt pénteken azt mondtam neki, hogy szeretnék elállni a v ásárlástól, mert két hete arra képtelenek, hogy beszerezzenek egy nyamvadt tv-t arra is hivatkozva, hogy kifutó modell, stb. :DDD fél, hogy bukja a jutalékát. :W Szóval 2db is vár a boltban, egyet kibontott a srác, ellenőrizte, az nem pixelhibás. Ezért fogom kérni a másikat, ami még bontatlan. Mert amit először hazavittem az sem volt pixelhibás, csak két nap múlva jött ki rajta, szóval mi garantálja, hogy a bontottat ha hazaviszem, akkor az nem lesz az 2 nap múlva? Persze ilyen alapon a bontatlan is lehet, de elvileg ott az újabb 3 nap cseregari, aztán viszem vissza nekik, hogy megint pixelhibás, ezután a két hét szivatás után meg is érdemlik. Hja és mi van akkor, ha pixelhibás lesz, és letelt a 3 nap? Semmi. Belelépek a tv közepébe, és visszavisze, hogy eltört. Milyen jó dolog is ez a casco :DDD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.