Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69401) Thrawn válasza norbert1998 (#69393) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy hátlaplevétel még kevés lesz a kijelzőcseréhez :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69402) norbert1998 válasza Thrawn (#69401) üzenetére


norbert1998
veterán

Félreértesz. Mondom kerettel kell venni, gondolom ezt érted is miért, és kerettel is szándékozod venni, onnantól meg a hátap levétele a legördöngősebb feladat. Pár csavar ki, majd vissza a másik keretbe és kész. Lényegében.

(#69403) Mesterlovesz válasza twon (#69339) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

A koppintás a távolságérzékelővel van kapcsolatban. A baj az, hogy nincs szeparálva a fény és a távolságérzékelő szenzor az utángyártott kijelzőnél. Nehogy lekapard a festéket a szezor elől a kijelzőn, egyrészt mert nem véletlenül van az a réteg ott, másrészt nem az a baj.
Ezt a hibát legegyszerűbben úgy lehet orvosolni, ha keresel egy Nexus 4 fény és közelségérzékelő szenzorra való gumibugyit és azt ráteszed a te érzékelőidre.
Én így küszöböltem ki a hibát, annyit kellett segíteni a gumihuzaton, hogy van egy kiálló gumidarab rajta, azt levágtam ollóval.

Itt a link, hogy mit kellene beszerezni: EZT

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69404) Mesterlovesz válasza norbert1998 (#69383) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Kerettel valóban csak legózás a kijelző csere. Azonban én most találtam egy nagyon jó ragasztót ami még a Sony kijelzőket is szépen, elengedés nélkül megragasztotta, szóval van remény azért... :DD

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69405) norbert1998 válasza Mesterlovesz (#69404) üzenetére


norbert1998
veterán

Én felhagytam a ragasztással. Volt egy Z-m,haver megvette. Már harmadszor ragassza loctite-al. Hozzá teszem, mikor eladtam neki a telefont cserélt képernyővel, tökéletes állapotban volt a ragasztás. :F:O

(#69406) szezso15 válasza Mesterlovesz (#69404) üzenetére


szezso15
addikt

Uhh, ez a ragasztó engem érdekelne, tudnál infót szolgáltatni akár PÜ-ben? :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#69407) Mesterlovesz válasza norbert1998 (#69405) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Loctite-ból is van sokféle, de szerintem azok nem ide valók. A kijelzőhöz egy rugalmas rögzítés kell, nem egy kőkemény...

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69408) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Melyik a legrissebb gyári loli ? Látom több verzió van ( 230d, 230h, 230f, stb )

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69409) norbert1998 válasza Mesterlovesz (#69407) üzenetére


norbert1998
veterán

Mondjuk hogy nem a legvilágosabb a fazon :D

[ Szerkesztve ]

(#69410) 75lion válasza Mesterlovesz (#69403) üzenetére


75lion
tag

Nekem ugyanez a hiba volt, de szeparátoral sem volt jó. Leszedtem a festéket és láss csodát működik, már fél éve használom hiba nélkül. Valószinű a Kínai vám miatt van lefestve.

Xiaomi 11t pro

(#69411) Thrawn válasza norbert1998 (#69402) üzenetére


Thrawn
félisten

Le tetszik lenni maradva, a vásárláson már itt túl voltam. Kerettel, mindennel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69412) norbert1998 válasza Thrawn (#69411) üzenetére


norbert1998
veterán

Mea culpa:R

(#69413) Mesterlovesz válasza Thrawn (#69411) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

akkor marad a lego! De mondjuk érdemes lenne egy szerszámkészletet venni hozzá, hogy mindent rendesen szét tudjál szedni. Vagy van már szerszám? Mert minimum egy gitárpengető a hátlap levételhez és a csatik szétpattintásához elngedhetetlen, valamint egy műszerész csavarhúzó...

Mondjuk egy ilyen készlettel már jó is lennél: V

Tudom, nem egy minőségi darab, de a célnak pont megfelel, gondolom nem egy szervizt akarsz nyitni... :DD

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69414) Thrawn válasza Mesterlovesz (#69413) üzenetére


Thrawn
félisten

Van minden ami kell, nem ez az első telefon amit szétkapok ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69415) norbert1998 válasza Thrawn (#69414) üzenetére


norbert1998
veterán

No, akkor mi a gond? Miért nincs már megszerelve? ;]

(#69416) Thrawn válasza norbert1998 (#69415) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert ilyen lassú a posta. Tegnap rendeltem és még nem ért ide.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#69417) LilProphet90 válasza CartmanLand0 (#69397) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Én egy hajszálkarccal vettem a telót, azóta is fólia nélkül használom, és látható karc nincs rajta.

Mellesleg a kék fémskin, amit még októberben vettem, még mindig tökéletesen illeszkedik. Érdemes a drágábbat venni (+1000ft), az XtremeSkinstől, haverom valami román cégtől rendelt hasonlót, 2 hét után megadta magát (karcolódott és nem ragadt rendesen, pedig az nem íves telefon, mint a g2).

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#69418) norbert1998 válasza Thrawn (#69416) üzenetére


norbert1998
veterán

Ja hogy úgy, azt hittem már megjött.

Van egy nagy bajom a telefonnal. Télen rafagy a kezem :( ;]

(#69419) falijja


falijja
őstag

Helló mindenki, tegnap szereztem egy g2-est és egy sony z2-est.
Emlékeim szerint a g2 nek kéne szebb kijelzőjének lennie egy minimálisan, de ez nem igaz , mert a z2 nek sokkal szebb képe van, még úgy is ha nincs bekapcsolva semmi javítás.
Mi lehet a probléma vele...? vannak olyan példányok amiknél gyengébb kijelző került a telóba, vagy nem értem..
És még a kamera ami.
Gyenge fényviszonyok között borzalmas képeket csinál, főleg vakuval, a z2 itt is sokkal jobb..
Tegnap este föl is tettem egy romot az icex-et, hogy nem e az miatt olyan gyenge, de ezzel is karcsú a kijelző teljesítménye, pedig mikor még megjelent a g3, ugy emléxem ennek szebb is volt a képe mint annak, hiába a nagyobb felbontás... :F

(#69420) CartmanLand0 válasza falijja (#69419) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Lehet hogy utángyártott a kijelző :F

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69421) falijja válasza CartmanLand0 (#69420) üzenetére


falijja
őstag

Nem tudom mi lehet, nem azt mondom hogy uhh de szar, csak ha a z2 őt mellé teszem, akkor látszik hogy annak szebb a képe.

(#69422) migabi24 válasza falijja (#69421) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem egyformák a kijelzők, több a beszállító lehetnek eltérések, lehet most belenyúltál

(#69423) falijja válasza migabi24 (#69422) üzenetére


falijja
őstag

Az gatya, akkor jól emlékeztem hogy ennek szebb képe volt valamivel.. :D mindegy végülis nem olyan sokkal rosszabb csak na...

(#69424) neo-geo válasza falijja (#69423) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Az mitől lehetséges, hogy nekem nincs a preferált hálózatoknál az LTE választás lehetősége?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#69425) eclipse19 válasza CartmanLand0 (#69397) üzenetére


eclipse19
senior tag

Én 14 hónapja használom védelem nélkül a kijelzőt (előtte üvegfólia volt rajta).
Most megnéztem, egy kb 3 mm-es, nagyon vékony karcocska van rajta,
de csak tökéletesen tisztára törölt kijelzőnél és lámpa alatt oldalsó fényben vehető észre.
Azt hiszem GG2 üveg van rajta, szóval, ha nem teszel mellé kulcsot, reszelőt vagy
nem szórsz homokot a zsebedbe a ruha dörzsölését bőven kibírja.

Üdv.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#69426) Mesterlovesz válasza falijja (#69419) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Csak egy gyors ellenőrzés, ugye kikapcsoltad az automata fényerő állítást, mert azzal nagyon sötét a kijelzős és ezért lehet nem annyira szép. Ha ez megvolt akkor meg a kijelző a ludas, nekem szerintem már cserélt a kijelző de egy Z1 hez vagy Z3 compact hoz hasonlítva (ezek vannak a közelben) nagyon szép képe van.
A kamerát meg ne hasonlítsd a Z2-höz, annak egy 20,7 MP-s kamerája van, a Sony erre nagyon ráerősített. Ha sötét helyen fényképezel, akkor haszáld a HDR-t. Sajnos este auto beállításon kevés telefon állja meg a helyét.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69427) CartmanLand0 válasza eclipse19 (#69425) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Köszi :R :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69428) Mesterlovesz válasza eclipse19 (#69425) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Neked még szerencséd volt, én is csak zsebben, a vászon zsebkendőm mellett tartom a telefont, de akárhány telefonom volt eddig (50+), mind karcolódott, ha fólia nélkül használtam.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69429) CartmanLand0 válasza Mesterlovesz (#69428) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Én vettem rá üvegfóliát, de sajna nem fedte le teljesen a kijelzőt, az eladó azt mondta, erre csak ilyen fóliát lehet rakni ( nem tudom miért ) ... nekem olyan kellene, ami rendesen fedi a teljes kijelzőt ...

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69430) F-ECT$ válasza CartmanLand0 (#69429) üzenetére


F-ECT$
titán

Én meg ilyenben tartom, egy csöppet kilóg, de szerintem jól néz ki, és jól védi.

Dive ever, work never.

(#69431) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69430) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Neked sincs rajta fólia ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69432) F-ECT$ válasza CartmanLand0 (#69431) üzenetére


F-ECT$
titán

Nincs, nem szeretem. A tok megvédi utazás közben, amíg egy helyben vagyok, addig meg szabadon van.

Dive ever, work never.

(#69433) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69432) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Akkor inkább keresek én is egy jó tokot

Akinek esetleg van valami jóféle, zörögjön privibe, és megbeszéljük :DDD

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69434) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69432) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Sorry, valamiért kétszer ment :B

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69435) norbert1998 válasza eclipse19 (#69425) üzenetére


norbert1998
veterán

Valójában a kulcsot is ki kell bírnia. Meg a reszelot is, ha nem extra fajta. Puhább, mint a gg.

(#69436) Tüske0614 válasza CartmanLand0 (#69429) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Igen mert ives a kijelző a szélein és az üveglap meg nem hajlik.. Erre én is rá.a.ztam

(#69437) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Az mitől lehetséges, hogy nekem nincs a preferált hálózatoknál az LTE választás lehetősége?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#69438) Safari


Safari
tag

Sziasztok!

Kedves kis, cuki, aranyos, tüneményes barátnőm 60.jára is betörte a telefonjának a képernyőjét, olyan szinten, hogy bekapcsol, de érzékelni nem érzékel semmit sem. Azóta vett magának új telót, de engem cseszeget, hogy az 5millió szelfijét le akarja menteni, és most nem tudja sehogy sem, mivel pont mielőtt betörte állította át arra, hogy ha csatlakozik a géphez kérdezzen rá a telefon, hogy mit kíván tenni, szóval se pc suit, se semmi nem látja, azaz látja, csak a képeket nem. Valami megoldást tudtok rá anélkül, hogy ebayről/alibabarol rendeljek kijelzőt és kicseréljem, vagy csak ez a megoldás maradt?
Ja és az ébresztőt valahogy ki lehet kapcsolni a hátsó gombokkal? annyira idegesít, hogy állandóan csak "mutézom", vagy szundira rakom, és újra cseng, kikapcsolni se lehet ugye a telefont.

Köszi a válaszokat előre is!

(#69440) Safari válasza #99499520 (#69439) üzenetére


Safari
tag

azóta a kijelzőt se látom, mert kicsit megfeszítettem, úgyhogy az egeres történet nem működik:(
power gomb hosszan meg nemhogy csak ujraindít?! kikapcsoltam!:D

nincs sajnos Recovery!:(

[ Szerkesztve ]

(#69441) Harcsai válasza Safari (#69438) üzenetére


Harcsai
senior tag

Power nyom..
Telefon látszólag újraindul, de nem enged el, logo bejön, kikapcsol.
Ha van recovery, start, gépre dug, lement.

Recovery nélkül passz

Nem tudom, Stock recoveryben lehet-e usb támogatás. Gyanítom nincs :(

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#69442) Safari


Safari
tag

Köszönöm szépen a válaszotokat!

Most, hogy így lefeszítettem előröl(:DDDD), vílágít, de nem látok semmit, csak mint egy beázott képernyőt. ettől függetlenül, ha rendelek parts4repair-rol előlapot, működni fog, nem?! :D

(#69443) ProdiG


ProdiG
tag

Stock recovery sincs? Mert ha az van, és van benne ADB akkor gyerekjáték!

[ Szerkesztve ]

(#69444) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

Azon gondolkozom, hogy megválok szeretett G2 telefonomtól.
Szerintetek mennyiért lehet eladni mostanában egy 32GB, fekete, gyári független telefont? Makulátlan állapotban(kijelzőn fólia a kezdetektől), minden tartozékával, a dobozában. Nem sufni GSM vásárlás, jó sokat fizettem érte a mall.hu-n. A garit most nem tudom, nemrég múlt egy éves a telefon, 1, vagy 2 évet adnak rá? Szoftverezve soha nem volt, csak a gyári frissítések mentek rá.

Most hozzátudnék jutni egy iPhone 6 16GB készülékhez kedvezményes áron, és bevallom egy kicsit elcsábultam...

[ Szerkesztve ]

(#69445) CartmanLand0 válasza Lala6 (#69444) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Nagyon max 50 ...

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69446) F-ECT$ válasza Lala6 (#69444) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak nehogy kevés legyen a 16 a 32 után.

Dive ever, work never.

(#69447) Lala6 válasza F-ECT$ (#69446) üzenetére


Lala6
őstag

Igen, ez nekem is megfordult a fejemben, a 16GB az 16GB... Az 50 nem is rossz ár érte, az Iphone 6-ra így 50e-t kell ráfizetnem, kérdés, hogy kell-e nekem :)
Az a "baj" az LG G2-vel, hogy baromira jól sikerült telefon, 2 generációval (lassan 3-al) ezelőtti, de még mindig reccenés nélkül fut rajta minden.

(#69448) akooos válasza Lala6 (#69447) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem valakitől szerezz 1 napra egy iphonet, mielőtt megveszed a 16 GB-os, "sima" 6-ost. Ha tetszik cseréld le. Bár ha nem tetszik és megveszed, akkor is 10x drágábban el lehet adni, mint bármelyik másik telefont.

(#69449) LilProphet90 válasza Lala6 (#69444) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Próbáld meg 55-ért, aztán max lejjebb viszed, ha nincs érdeklődés. Mall.hu-n két évet adnak mindenre, második évben szerintem már csak LG szervizen keresztül, de nézd meg a garancialevelet (online küldték ki). Nekem múltkor érdekes módon LG TV-re kiküldtek egy egyéves jótállási jegyet, kellett pár hét, mire korrigálták.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#69450) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.