Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#69551) kromatika

kromatika
(veterán)

Sziasztok.Úgy látom g2 höz a jelenlegi legfrissebb verzió a v30H.Nekem még V30F vant fent.érdemese felrakni a V30H-át.van benne valami figyelemre méltó,javítás?Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

(#69552) Gabor1092

Gabor1092
(tag)

Sziasztok!

Jelenleg a telefonomon egy T-Mobile-os V30C rendszer fut a telefonomon. Már elég lassúcska, gondolkodtam rajta hogy csinálok egy teljes lepucolást és rendszer újrahúzást. Egy olyan kérdésem lenne, hogy láttam hogy van frissebb szoftver is, de nem tudom nekem melyik lenne jó. Illetve legutoljára is a DoriDMester által készített szoftverrel tettem fel, szóval nem igazán vágom a bonyolultabb felrakásokat, szóval légy szíves ezt vegyétek figyelembe.
Köszönöm

(#69553) [lAyCsI] válasza bgergely (#69549) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

próbáltam anno ezzel is de uúgy nem küldi el... :W

-= No way back from Here =-

(#69554) [lAyCsI] válasza [lAyCsI] (#69553) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Kiderült hogy Vodánál 300Kb MMS-nél a max. küldési korlát... :U
ölég kárcsú, de így már műxik

(#69555) Borote

Borote
(addikt)

Sziasztok!

Tavaly már kértem segítséget tőletek, az IMAK Cowboy tok azóta is gyönyörűen bevált, köszönöm még egyszer.
Most arra lennék kíváncsi, hogy Nillkin üvegfóliát honnan érdemes rendelni? A tavalyi noname egész tűrhetően bevált, fél év alatt szép fokozatosan letapadt a széle is, már csak egy pici ponton van elválva, viszont most barátnőm is vett egy G2-t, aztán ha már rendelünk megint fóliát, legyen az két Nillkin.

Also, melyik verziójú Androidot érdemes használni rajta? Még a 4.4.2 van rajta, amivel érkezett :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69556) pit450

pit450
(aktív tag)

Most néztem meg az otg sem működik. Lehetséges hogy sz USB aljzat romlott el és csak tölt de adatokat nem lehet küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#69557) norbert1998 válasza Borote (#69555) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Cm13,ha nem fontos, hogy olyan nagyon jó képek legyenek a kamerával csinálva illetve egykét spéci lg-cucc elvesztése, pl a knock code. De például a távirányító megmarad. 4.2-t nem ismerem, de a gyári lollinal nagyságrendekkel gyorsabb, és aksi időben is hasonló a különbség mértéke.

(#69558) kromatika

kromatika
(veterán)

Sziasztok.Újra megpróbálom.Úgy látom g2 höz a jelenlegi legfrissebb verzió a v30H.Nekem még V30F vant fent.érdemese felrakni a V30H-át.van benne valami figyelemre méltó,javítás?Köszi előre is a választ.

(#69559) vadászcsiga válasza kromatika (#69558) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Semmi

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#69560) tirszin válasza kromatika (#69558) üzenetére

tirszin
(senior tag)

Ezt user szinten kb. senki sem tudja, de jelentéktelen változtatás lehet benne.
Az előző verziókban biztonsági javítások voltak, amivel pl. elérték, hogy új módszer kellett a rootolásához.

(#69561) bgergely válasza norbert1998 (#69557) üzenetére

bgergely
(senior tag)

Duplakopp van, de a 2x2-es biztonságos koppintás (Knock Code) valóban nincs. De kapunk Smart Lockot: nekem itthon és a melóhelyen (nincsenek troll kollegáim) nem kell kioldanom semmivel, de ha elhagyom eme kettő koordinátát, már kéri a kódot :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#69562) Borote válasza norbert1998 (#69557) üzenetére

Borote
(addikt)

A spéci LG cuccok nem zavarnak, a kamera képek már egy kicsit... miben rosszabb? Nincs annyi opció, vagy más a képfeldogozó szoftver?
A knock code az kétesélyes... duplakoppos feloldás azért marad?

Egyelőre még csak a KitKat van rajta, azt néztem, hogy a Lollipop az lassabb. A gyári KK-val teljesen meg vagyok elégedve, sebesség terén, csak kíváncsi voltam, mik a lehetőségek.

Közben néztem [lAyCsI] kolléga HSZ-ét, szerintem rendelek én is innen, jó áron van nagyon. Más is rendelt innen?

(#69563) norbert1998 válasza Borote (#69562) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Dupla kopp az marad. Hátránya a kamerának, kicsit szoszosebb képek, bár nekem a gyári is ugyanilyen ronda volt, szóval én tapasztaltam különbséget, szerintem csak szimplán ronda a kép gyarin is, olyanok nincsenek benne, hogy 4K,hogy 720p@120fps. más nem nagyon van már kimaradva

(#69564) lotek18 válasza norbert1998 (#69563) üzenetére

lotek18
(csendes tag)

1080p 60fps van neked CM ben?

(#69565) CartmanLand0 válasza norbert1998 (#69563) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Nekem a gyáriban nincs 4K se 720p 120fps :(

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69566) [lAyCsI] válasza Borote (#69555) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Szia,
EZ Origi ;)

igen rendelt :K
én is innen vettem valakitől a linket

[ Szerkesztve ]

(#69567) norbert1998 válasza lotek18 (#69564) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Nem hiszem. Szerintem cm-ben csak sima 30 van.

Nem tudom nektek hogy volt, azt se, nekem melyik gyarin, vagy gyári alapun. De volt 4k is meg Mindenféle lassítás. Icex-en is volt, arra még emlékszem. De lassú volt nekem. Meg a ram kezelés is tré volt. Nem ért annyit a csillivilli, amennyivel gyorsabb a cm.

(#69568) CartmanLand0

CartmanLand0
(aktív tag)

Egy kérdés : Dorimanx alatt lehet ugye tuningolni ... a procit max 2,8Ghz-ig lehet huzni, a GPU freq pedig 650Mhz a max .... ez azt jelenti, hogy eddig húzható minden probléma nélkül ? Vagy ha elérjük ezeket az értékeket tönkremehet a telefon ? Nekem most 2,57Ghz a proci, 533Mhz a GPU....

(#69569) tirszin válasza Borote (#69562) üzenetére

tirszin
(senior tag)

A CM kamerája az alábbiakban rosszabb:
- Az auto-fókusz sokkal instabilabb, lassabban / nehezebben állít élesre főleg kevés fénynél.
- Rossz fényviszonyok mellett csúnyább fotókat készít.
- A mai napig nem lehet benne RAW formátumú (dng) képeket menteni, bármelyik Camera appot is teszem fel.
(aki szebb fotókat szeretne készíteni, annak használnia kell a RAW-ot mobilnál, fotógépnél egyaránt)

Ilyen égboltot én pl. nem tudok összehozni a jpg-vel, ehhez már kell a dng:

(#69570) tirszin válasza CartmanLand0 (#69568) üzenetére

tirszin
(senior tag)

Nyilván nem megy tönkre, de az amúgy is sárgulás hajlamos kijelző, jobban sárgulhat a nagyobb hőterheléstől.

Ez egy kis felületű mobil eszköz, én inkább visszafelé szoktam venni az órajelet, illetve a magfeszültség csökkentésével kísérletezek.

Azt mondom, ha nagyobb teljesítmény kell nagyobb eszközt kell keresni.

A rövid idejű terheléseket ez is fogja bírni, de egy játéknál pl. hiába veszed fel az órajelet, ahogy felmelegszik, a rendszer védelme vissza fogja venni kisebb értékre sztem.

(#69571) CartmanLand0 válasza tirszin (#69570) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Köszi a választ :R :R

(#69572) szezso15

szezso15
(addikt)

Ha szeretnék visszaállni KK-re, ahhoz mit kell tennem? Jelenleg Cloudy 3.3 van fenn, és hiába telepítek TWRP-vel egy KK ROMot, megáll a teló az LG logónál. Mit kell tennem? :)

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69573) tirszin válasza szezso15 (#69572) üzenetére

tirszin
(senior tag)

Úgy tudom, van olyan DM féle Rom, ami újra tesz mindent, a bootloader-t, stb. is. (összefoglaló)

Ha ez nem, véső estre marad a KDZ-s újrahúzás. (de valószínű csak az a baj, hogy a Lolli-hoz való betöltő helyett a korábbi kellene neked)

(#69574) szezso15 válasza tirszin (#69573) üzenetére

szezso15
(addikt)

Köszi, akkor KDZ-vel újrahúzom! :)

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69575) dipeti válasza tirszin (#69569) üzenetére

dipeti
(senior tag)

Most IceX-en vagyok. Ugye a CM-hez nem kell másik radiot installálni?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#69576) norbert1998 válasza dipeti (#69575) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Nope. Csak magát a romot, gappsot.

(#69577) stefi68 válasza szezso15 (#69574) üzenetére

stefi68
(addikt)

Én a KDZ-t kihagynám! Sokkal rizikósabb mint a TWRP-s módszer.

Csomó helyen található "Back to KK" zip...

Pl. itt: ITT
Téged a "How to Go back to KK" rész érdekel.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#69578) Borote

Borote
(addikt)

Köszönöm szépen a romos és fóliás segítséget! :)

(#69579) szezso15 válasza stefi68 (#69577) üzenetére

szezso15
(addikt)

Oh, ez egyszerűbb, köszöntem! :R

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69580) Gabor1092

Gabor1092
(tag)

Sziasztok!

Jelenleg a telefonomon egy T-Mobile-os V30C rendszer fut a telefonomon. Már elég lassúcska, gondolkodtam rajta hogy csinálok egy teljes lepucolást és rendszer újrahúzást. Egy olyan kérdésem lenne, hogy láttam hogy van frissebb szoftver is, de nem tudom nekem melyik lenne jó. Illetve legutoljára is a DoriDMester által készített szoftverrel tettem fel, szóval nem igazán vágom a bonyolultabb felrakásokat, szóval légy szíves ezt vegyétek figyelembe.
Köszönöm

(#69581) tbajusz

tbajusz
(tag)

Segítséget kérnék!
Volt kijelző csere, Ebay- en rendelt panel. Kis fény mellett úgy érzékel, mintha a fülemnél lenne (gondolom) és rögtön kikapcsol. Még a záró képernyőt sem tudom feloldani.
ha viszont van fény semmi gond vele. Lehet az új kijelzővel hiba, abban van a közelség érzékelő és a fényerő szabályzó is?? Mi lehet erre a megoldás? már csináltam gyári vissz. állítást.

(#69582) Mesterlovesz válasza tbajusz (#69581) üzenetére

Mesterlovesz
(aktív tag)

Erről már beszéltünk pár oldallal visszább. A távolságérzékelő nem működik rendesen. A megoldás az, hogy a távolságérzékelő és fényérzékelő szenzorra egy gumikupakot kell tenni. Ez minden esetben megoldja a problémát. Ezt a kis alkatrészt itthon elég nehéz megszerezni, de Ebayen pl. ITT lehet kapni, ez kb. 1 hét alatt itthon van, vagy Kínából 3 hét INNEN

Valaki írta, hogy neki ez nem oldotta meg a problémát. Ennek két oka lehet, a távolságérzékelőd tényleg elromlott, ez előfordul, de ez ritka. A másik ok, hogy nem értelem szerűen, hanem FORDÍTVA is rá kell próbálni a gumisapkát, ha normál felhelyezés után sem működik a szenzor.

U.I-ként jegyzem meg, hogyha valaki nem gyakorlott mobiltelefon szerelő akkor érdemes egy olyan emberre bízni ezt a műveletet aki kellő körültekintéssel és tapasztalattal áll neki.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69583) migabi24

migabi24
(veterán)

Segítsetek légyszi, főnököm vett egy ilyet használtan, és a dupla kopp csak lezárásnál működik, feleldani nem lehet, 4.4.2 van rajta, ötleteket várok

Eladó Oehlbach XXL® Air Blue 5 hangfalkábel 2x2m

(#69584) Mesterlovesz válasza migabi24 (#69583) üzenetére

Mesterlovesz
(aktív tag)

A hiba ugyanaz, a távolságérzékelő nem működik, ezért nem megy a két koppos feloldás. Vagy tényleg rossz, vagy csak a gumisapkát kell rárakni.
Töltsd le a sensor box nevű appot és próbáld ki a proximity sensor-t. Ha 0-át ír ki mindig, ha letakarod az érzékelő részt (bal felső sarok) ha nem akkor ez a hiba. Ugyanezen appnál a light sensort is teszteld le, ha az működik akkor elvileg a távolságmérő is.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69585) 75lion válasza tbajusz (#69581) üzenetére

75lion
(tag)

Nézd meg a neten a telefon elejét, ha lahet fehéret. És ha nem látod ugyanúgy a fény és közelség érzékelőt az előlapon akkor belülröl szedd le a festéket az érzékelők elöl. A festék miatt azt érzékeli hogy a fülednél van a telefon. Ezért van hogy hívás indításnál v fogadásnál elsötétül és ha a másik fél nem szünteti meg a hívást akkor nem tudod megszüntetni csak a be/ki kapcsoló gombal. A duppla koppos felébresztés is ezért nem megy.

HUAWEI Mate 8 L29

(#69586) migabi24 válasza Mesterlovesz (#69584) üzenetére

migabi24
(veterán)

Köszi, kipróbálom ;)

Eladó Oehlbach XXL® Air Blue 5 hangfalkábel 2x2m

(#69587) szezso15

szezso15
(addikt)

Na, sikeresen visszaálltam KK-re, felpakoltam a CloudyFlex 2.8-at, tök jó minden, visszavettem 1,5Ghz-re a gépet és így is süvít. Viszont van egy gondom.

A fülhallgatón keresztüli hangerő lófütty, maxon kell hallgatnom, és akkor a megfelelőnél egy picivel hangosabb. LP alatt ez kb. 2/3 hangerőnek felelt meg, lehet ezzel kezdeni valamit? :)

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69588) tbajusz válasza 75lion (#69585) üzenetére

tbajusz
(tag)

Köszi!

Van egy hibás, szintén Ebay- n rendelt panel nálam és tényleg sötétebb tónusú a gyárihoz képest a szenzor előtti nyílás. Könnyen le tudtam róla dörzsölni, de teljesen le is törölhetem róla?!
Tuti ez lesz a gond, mert erősebb fénynél semmibaja nincs!
köszönöm

Már csak azt nem tudom, hogy hátulról hozzáférek-e a panel ezen részéhez, mert fel lett ragasztva és azt nem akarnám kiszedni...

(#69589) 75lion válasza tbajusz (#69588) üzenetére

75lion
(tag)

Nekem teljesen le van szedve, tökéletesen müködik. Elvileg ha szétcsavarozod a felsö részt akkor szépen hozzáférsz.

HUAWEI Mate 8 L29

(#69590) tbajusz válasza 75lion (#69589) üzenetére

tbajusz
(tag)

Oké!

Az automata fényerő állítás így nem bolondul meg? Gondolom a sokkal több beeresztett fény miatt??
Csak az egyik oldalát szedted le, vagy az egészet?

(#69591) szezso15 válasza szezso15 (#69587) üzenetére

szezso15
(addikt)

Tárgyatlan már. :)

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69592) stefi68 válasza szezso15 (#69587) üzenetére

stefi68
(addikt)

Ezekkel kísérletezhetsz: Volume Boost for Headphones, Earpiece, Bluetooth, and Speaker. JB/KK/G3 Roms

Az eredetit azért mentsd el!

Szerk.: Francba, elkéstem... :O

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#69593) szezso15 válasza stefi68 (#69592) üzenetére

szezso15
(addikt)

:D Köszönöm utólag is! :) Én innen vettem a kevésbé hangos MODot: [link]

Így talán picit hangosabb is, mint a gyári LP volt. A másik verzió, amit ő ajánl már fél hangerőn levitte a hajam egy Apple Earpods-szal... :U

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69594) 75lion válasza tbajusz (#69590) üzenetére

75lion
(tag)

Az egészet, tökéletesen kezeli.

HUAWEI Mate 8 L29

(#69595) jhos910

jhos910
(aktív tag)

Hali, feldobom ismét a témát. Megérkezett az alkatrész, de az előző érdeklődő nem jelentkezik.

"Hali!
Jack/usb/mikrofon problémákkal küzdőknek lenne egy alkatrészem eladó ami már úton van Kínából.
Bővebb infó itt.
Üdv"

(#69596) smigi

smigi
(csendes tag)

Sziasztok!

Szert tettem egy D800-asra (32GB), A gyári romot frissítettem Flashtool-lal, mivel nem nagyon sikerült alap esetben rootolnom. Miután minden sikerült, felcsaptam rá a cm 13-at. Frankón megy is. Az egész hercehurca azért volt, mert az istennek se akar EDGE hálózatról 3G-re váltani. Az eredeti romban a választási lehetőséget se dobta fel, (köszi AT&T). Mivel tudnám legalább 3G-re kényszeríteni, mert zavar, hogy van egy bika erős teló de nem tudom kihasználni!? Service menuben sem sikerült változtatni a hálózati beállításokon. Nem reagál semmire. Makacsul ragaszkodik az Edge-hez. (Telenor hálózat, Apn rendben).
Olvasgattam fórumokon és nem nagyon láttam, hogy másnak ezzel lenne problémája.
Elvileg a hálózati frekik megfelelőek legalább egy stabil 3G-hez.
Valaki meg tudna szánni egy bölcs válasszal? :)
Köszi ;)

(#69597) [lAyCsI] válasza smigi (#69596) üzenetére

[lAyCsI]
(őstag)

Intelli3G
elég okos kis cucc... egy próbát megér ;)

(#69598) klaya86

klaya86
(tag)

Sziasztok! Mivel az előző telefonom megfeküdt (L90 dual) tervbe vettem egy G2 vételét. Használtban gondolkozom, jó áron vannak már. Viszont nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a telefonok. A legtöbb ugye már 2 év körüli. Gari általában nincs már. Arra lennék kiváncsi, hogy érdemes e még megvenni ezt a típust. Esetleg típushibái vannak e. Rendszersebesség. Véleményekre lennék kiváncsi, hogy vegyek e még G2.t, vagy nézzek más típust.

(#69599) smigi válasza [lAyCsI] (#69597) üzenetére

smigi
(csendes tag)

Igen ezzel szemeztem már
CM 13-on nem igazán akar működni. Sikít az Xposed Frameworkért ami ugye 5.0 fölött csak mókolt módon megy. Custom Recoverybe meg nem enged be, hogy megflasheljem a XF-öt :P . De legalább Download mode van. Szóval stock vissza és próbálkozzak?! Dühít, hogy tudja alapból 900/1800/1900-at de valami szoftveres bibi miatt hülyére vesz :(

(#69600) CartmanLand0 válasza klaya86 (#69598) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Szerintem bőven megéri, gyors, kijelző gyönyörű, minden játékkal megbírkózik, kamera gyári rendszeren gyönyörű képeket csinál, nem mellesleg nagyon szép telefon, nekem külsőre is jobban bejön, mint a G3 vagy a G4. G3-nál erősebb a hardver, mivel itt csak 1080p-s kijelzőt kell meghajtani, ott viszont jóval nagyobb a felbontás. Összességében még mindíg megéri ez a telefon, főleg a mostani árakért meg pláne.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.