Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) CartmanLand0 válasza dorika87 (#69698) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Nem. Közelről kell lefényképezni a telefont, full fehér hátérrel ... egyből látszani fog, ha hibás.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69702) akooos válasza dorika87 (#69698) üzenetére


akooos
veterán

Tessék, ezt most fényképeztem a sajátomról:

Ha a tied nem ilyen, nem kell aggódni :)

(#69703) CartmanLand0 válasza akooos (#69702) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Gondolom a Te érintőd nem csíkos, ugye ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69704) akooos válasza CartmanLand0 (#69703) üzenetére


akooos
veterán

Nem, az enyém első generációs :(

(#69705) norbert1998: :DDD :DDD Van egy rohadt vicces sztorim egy ilyen háttérről. Volt egy nagyon hiper szuper HTC HD2-es telefonom. Életem legjobb telefonja volt a G2 előtt, nagyon vigyáztam rá, mindig karcmentes volt. Beállítottam poénból egy ilyen hátteret és ezzel szívattam az embereket, akik tudták, hogy mennyire imádom ezt a telefont. Másnap nagyon ügyes voltam és egy 80 centi magas beton kiállásra fel akartam lépni. Lecsúszott róla a lábam és eltaknyoltam. Előre, tompítás nélkül. A felsőtestem a beton tetején, a lábaim az oldalán, az ÉLÉN. A zsebemben lévő telefon sérült a legjobban. Kicsit meghajlott a ház és úgy széttört, hogy menthetetlen lett.... Mikor megmutattam az embereknek, csak röhögtek, hogy már tegnap elsütöttem ezt a poént...... hát kösz, ez most nem vicc volt, hanem porosra zúztam a kijelzőt :DDD Szegény telefon, eltemettem és vettem egy másikat, használtan (az első ára 169k volt, a 2. pedig 45.... :D )

[ Szerkesztve ]

(#69705) norbert1998 válasza akooos (#69700) üzenetére


norbert1998
veterán

Te miről beszélsz? :W

;]

(#69706) CartmanLand0 válasza norbert1998 (#69705) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

:O :DDD :DD

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69707) F-ECT$ válasza dorika87 (#69698) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez sárga. Főleg középtájon.

Dive ever, work never.

(#69708) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!
Az LG G2 stock Android 5.0.2 esetén támogatja az usb-otg-t,konkrétan egy pendrive lenne a dolog ami csatlakozna

(#69709) szezso15 válasza aprokaroka87 (#69708) üzenetére


szezso15
addikt

Szia!
Igen! :K

*Hajrá Loki!* i15+

(#69710) aprokaroka87 válasza szezso15 (#69709) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

köszi!

(#69711) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Folyamatosan panaszkodnak, hogy szarul lehet hallani amit mondok. A telefon független lollis. Ki van pucolva a mikrofon. Érdemes lenne egy gyári visszaállítást nyomni? Vagy küldjem vissza gariba?

szerk: És ha gyári visszaállítást csinálok, hogy tudnám a legkevesebb melóval az összes programot beállítást visszatenni? Nincs kedvem fél napig állítgatni mindent.

[ Szerkesztve ]

(#69712) F-ECT$ válasza pityaa23 (#69711) üzenetére


F-ECT$
titán

Mikrofon: beviheted, de az ilyen nehezen detektálható hibákat (főleg ha nem mindig jelentkezik) sokszor leszarják.

Mentés: root kell hozzá.

Dive ever, work never.

(#69713) pityaa23 válasza F-ECT$ (#69712) üzenetére


pityaa23
senior tag

De jó hírekkel szolgáltál :D Érdekes, hogy ha hangrögzítővel veszek fel, akkor tökéletesen hallani amit mondok.

(#69714) belu891003


belu891003
csendes tag

Sziasztok!

Szerviz menu valaki meg tudna nekem valaki mondani mondani?!
Egy kártya független készüléket szeretnek vele leszetesztelni!

Koszonom előre is!

(#69715) CartmanLand0 válasza belu891003 (#69714) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

:F

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69716) dnelb válasza belu891003 (#69714) üzenetére


dnelb
veterán

3845#*802# , ahol a 802 a modell száma.. ha d800as a g2 akkor 800

[ Szerkesztve ]

(#69717) belu891003 válasza dnelb (#69716) üzenetére


belu891003
csendes tag

Elnézést az érthetetlen irasert!

Nagyon szépen köszönöm a választ!

(#69718) Marquess


Marquess
tag

Hello
Tudnátok ajánlani valami jó füllest a G2 telomhoz?
Nem rossz a quadbeat 2 de elég gyakran tönkremegy.....A lényeg,hogy jó basszus legyen benne...
köszi

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#69719) akos727 válasza Marquess (#69718) üzenetére


akos727
senior tag

Fej vagy fülhallgató? Mi a keret? Amúgy van fül meg fejhallgatós topic is, ott is sok infoval tudnak szolgálni. Fejhallgatóból pl. nézd meg a TDK ST170-est 6 ezer alatt van, és nagyon erős mélye van, kategóriájában bőven jobb mindennél. (tapasztalat)

(#69720) LilProphet90 válasza Marquess (#69718) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Fülhallgatónak számtalanszor lett a Piston 3 ajánlva, illetve azóta már a Xiaomi Hybrid is. Tiszta hangzás, könnyű (nem esik ki a fülből, mint sokaknak a Quadbeat 2), és a P3 már igen kedvező áron megvásárolható, 13 dollár környékén, a Hybrid pedig 18 körül.

[ Szerkesztve ]

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#69721) Marquess válasza akos727 (#69719) üzenetére


Marquess
tag

köszi,de Füllhallgató érdekelne... van egy 40 euros Sony fejesem..

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#69722) Marquess válasza LilProphet90 (#69720) üzenetére


Marquess
tag

köszi.
megnézem.

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#69723) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Ha most kellene fehér EU 32GB-os verziót vásárolnotok újan, akkor hol néznétek szét reménykedve a korrekt árakban? :) :R

(#69724) Den Hadnagy válasza pityaa23 (#69713) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Melyik szolgáltatónál vagy? Próbáld ki egy másik simmel, hátha ott a baj. Pláne, hogy a hangfelvevő működik.

Továbbá én kipróbálnám headsettel, hogy kizárjam a hardveres hibát mikrofonügyileg.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#69725) pityaa23 válasza Den Hadnagy (#69724) üzenetére


pityaa23
senior tag

Telekomos vagyok, a kártya kb akkori amikor kijött a nexus-4. Nagyon sokat nem volt cserélgetve.

(#69726) Den Hadnagy válasza pityaa23 (#69725) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nem erre gondoltam. Nem a sim lehet hibás, hanem pl. így zárhatod ki a szolgáltatói hibát. Kérsz pl. egy Vodás simet havertól, indítasz egy hívást. Ha azzal sem hallanak, akkor a telóval van gond.

Mondjuk ha ilyen korú a simed, én már amúgy is kicseréltetném, pláne, hogy ingyenes, meg kb. két perc a szolgáltatónál. Rég volt az a Nexus 4 :)

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#69727) pityaa23 válasza Den Hadnagy (#69726) üzenetére


pityaa23
senior tag

Ja értem, oké kipróbálom! A szemét telekom amikor kellett a micro sim, akkor behazudtam, hogy szar a kártya, nem hallanak stb, de akkor is kértek pénzt a cseréért. Mit kell mondani, hogy ne nyúljanak le?

(#69728) LilProphet90 válasza pityaa23 (#69727) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nem kérhettek volna érte pénzt, próbáld meg másik T-pontnál. Szerintem hivatkozhatsz a rossz minőségre, de fizetni ne fizess érte.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#69729) Den Hadnagy válasza pityaa23 (#69727) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

A Vodafoneról tudom, hogy egy forint a csere.

A dolog ingyenessége akkor garantált szvsz ha nem a sarki kistelekomba mész, hanem központi ügyfélszolgálatra, mert tapasztalataim szerint az alvállalkozók hajlamosak az ilyesfajta lehúzásra.

Amivel be tudod biztosítani magad, az egy mail az ügyfélszolinak, és kérdéses helyzetben tudod lobogtatni a válaszmailt. Mielőtt én pl. cseréltettem nanora a korábbi simemet (vágni akarták a régit, csak a Motorola állítólag azt nem szereti), előtte felhívtam az ügyfélszolgálatukat, és direktben rákérdeztem, hogy ezért lehet-e pénzt kérni. Nem lehet, nem is kértek.

Másik oldalról nekem a Telekommal is csak jó tapasztalataim vannak, szóval téged szvsz valami Kovács Bt. húzott le :(

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#69730) pityaa23 válasza Den Hadnagy (#69729) üzenetére


pityaa23
senior tag

Szeged Árkád Telekom.

(#69731) akos727 válasza Marquess (#69721) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem egy KZ EDR1-em van, Piston 3-mal összehasonlítva én egy szintre tenném őket, csak ugye ez fél áron van, 7 dollár körül szállítással. (Én is bass driven zenéket hallgatok főleg, így zokon veszem ha nincs elég mély)

[ Szerkesztve ]

(#69732) Marquess válasza akos727 (#69731) üzenetére


Marquess
tag

Akkor lehet megpróbálom a piston 3 youth füllest,aztán majd kiderül ,hogy milyen.
köszi

[ Szerkesztve ]

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#69733) Den Hadnagy válasza pityaa23 (#69730) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Miskolci vagyok, nem tudok róluk nyilatkozni.

Ügyfélszolgálat írásos válasza a tuti.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#69734) norbert0622


norbert0622
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem volna, hogy a 30F-es gyári rom csak vodafone-os verzióba van vagy létezik függetlenbe is?
Egyúttal tehát az is a kérdésem, hogy függetlenbe 30D az utolsó kiadás?
Előre is köszönöm a választ :)

(#69735) Dabaka


Dabaka
csendes tag

Sziasztok!
Keresgéltem, de nem kaptam választ.
Ki lehet valahogy deríteni, hogy a telefon szolgáltatófüggő - e? És ha az, feloldható valahogy? Úgy néz ki, családilag eljövünk a Telenortól, és használnám még a G2 - t. :)

(#69736) Tekmen válasza pityaa23 (#69730) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Ott az egyik ismerősömet is lenyúlták már SIM cseréért.. :W

Más:

Kb 1 hónapja történt, hogy egész estés töltés után 5%-ot írt ki a teló, na mondom ez nem lehet, restart után felugrott a várt 100%-ra.
Az utóbbi időben szinte rendszeresen csinálja azt, hogy ha ~20% köré esik a töltöttség, leteszem pár percre, akkor utána többet ír ki, ma pl lemerítettem 10%-ra, majd negyed órára letettem, és utána 17%ot írt :F

Találkozott már más is ezzel? Rossz az akksi, vagy csak be kellene kalibrálni? (2 éves múlt a telefon decemberben)

Köszi! :R

Tekmen

(#69737) Rasnac válasza Tekmen (#69736) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Sziasztok!
Legutóbbi infoim
Sim csere : abban az esetben lehet dijmentes a csere ha az adott szolgáltató telefonját használod / a te neveden van és mondjuk nem gsm boltból vagy xy tol vetted. Ha neked van egy micro sim majd veszel egy szifont ami nanos akkor dijmentesen cserélik de ha nem csak bemész hogy van egy telom akkor dijkoteles.

Más
Az aksi ujra kalibrálást tudom javasolni ha nem megy akkor aksi csere :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#69738) fery02 válasza Rasnac (#69737) üzenetére


fery02
addikt

Mikor 2013 decemberében vittem be a GSM-es G2-met a T-hez, hogy szeretném a mini SIM-emet micro-ra cserélni, nekem mindenféle egyéb díj nélkül cserélték, szóval ez a dolog akkor valamikor időközben módosulhatott.

[ Szerkesztve ]

(#69739) norbert1998


norbert1998
veterán

Akit érdekel még a 720p@120fps és a 4K, tepsik, itt a link :)

CM-en akartam kamerát javítgatni, tegnap jártam az osztrák hegyvidékben, hegyen völgyön, és nem tetszik a minőség. 1.1-1.2 MB-os képeket csinál csak ez a cucc :( Viszont az előlapinak eszméletlen jó képminősége van! :Y :C Szegény haver mit bosszankodott, hogy retusálnia kellett a reggeli/tízórai fánkból maradt 2 db mákszemet, amit már csak a buszon vett észre, a hegyiszelfin :DDD ;]

Szóval, a hátlapihoz kerestem javítást, és ezt is dobta a kugli és eszembe jutott néhányótok, akit érdekelt, hogy mégis hogy :)

[ Szerkesztve ]

(#69740) mateus válasza Rasnac (#69737) üzenetére


mateus
senior tag

Ezt megcáfolom, mert tavaly novemberben párom független A3-ával mentünk be nano simet kérni, míg idén januárban tesóm A7-esével, és csak annyit mondtunk, hogy új telót kapott, amibe nano sim kell. Mindkét teló független, nem T-nél vásárolt.
Ha ugyanolyan méretű sim kell, akkor meg azt mondtam volna, hogy dobálja a hálózatot, új sim-et kérek:)

[ Szerkesztve ]

(#69741) dipeti válasza norbert1998 (#69739) üzenetére


dipeti
senior tag

Értő olvásból gyenge vagyok: ez azt jelenti, hogy a hátlapi kamera minősége romlott, az előlapié javult? (+ extraként lett 120fps és 4k)

MÁS: Néha tapasztalom - az egyébként hibátlanul műkdödő - CM13-n, hogy random rezeg egyet, pedig semmi notification nem jön. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#69742) CartmanLand0 válasza dipeti (#69741) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Nem, szerintem azt jelenti, hogy CM-en szarnak találta a hátlapi kamera minőségét, csak az előlapi volt jó, így elkezdett keresgélni egy olyan modot, ami javítja a hátlapi kamera minőségét, és ezt találta :)) Ha jól értem :DDD

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69743) norbert1998 válasza dipeti (#69741) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem. Az előlapi szuperál továbbra is, de a hátlapi kicsit reatyiforma. Viszont 100%-os finomságon már 3 MB-osak a képek, de nem lettek szebbek. Monitoron ha továbbnagyítottam, mint a képernyőszélhez igazítás, már romlott a minőség.

Cartman jól értette, így értettem :K

(#69744) dipeti válasza norbert1998 (#69743) üzenetére


dipeti
senior tag

De most nézem, hogy ez nem is jó CM-re. :O
This is ONLY for stock or stock-based firmware (the version of Android that LG provides)...not AOSP/CM/etc.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#69745) norbert1998 válasza dipeti (#69744) üzenetére


norbert1998
veterán

Azt hittem, ez evidens :B

(#69746) Den Hadnagy válasza Rasnac (#69737) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ezt én is cáfolnám, mert én beballagtam a Vodához, hogy kellene egy nano a Nexusomba (amit ugye nem is árulnak Magyarországon + persze független). 1 Ft volt, és a csaj tette bele nekem, mert én bénáztam vele, szóval látta, hogy köze nincs hozzájuk a telefonnak, mégis ok volt a dolog...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#69747) mouzrr


mouzrr
őstag

Üdv :) Mitől lehet hogy pár hete azt csinálja a telefon hogy bármilyen képet letöltök, az nem jelenik meg a galériában? Nem tudom sehol elküldeni, fájlkezelők látják de elég rossz a minősége. Majd egy idő után megjelenik (a galéria adatainak törlése sem segít, újraindítás sem), gondol egyet és ott lesz.
Valakinek volt már hasonló?
Az értesítési sávon a letöltőikon is szürke miután kész a letöltés, és ha megnyitom a képet akkor semmi lehetőségem nincs vele, csak kicsi ablakban tudom megnyitni vagy megtekinteni az adatait (méret, felbontás).

(#69748) Kampen


Kampen
csendes tag

Szevasztok,
A kezdőlap leállt hibakódra ès fekete kijelzőre keresnèk megoldást.
Gyári rajta minden.
SOS.
Uff

(#69749) norbert1998


norbert1998
veterán

Nektek mennyit merül a cm13 alap energia beállításokkal egy 9 órás kikapcsolt képernyő alatt? Tehát, konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy, mivel éjfél körül raktam le 71%-al,és most vettem fel 70-el,nektek is ilyen e.

(#69750) Rasnac válasza norbert1998 (#69749) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Wifi mobilnet stb on?
Vagy csak szimpla készenlét?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.