Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) Repsol600 válasza F-ECT$ (#69087) üzenetére


Repsol600
addikt

Értem, és ha esetleg már volt cserélve, de utángyártott a kijelző benne, azt ki lehet szűrni valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#69102) Rasnac válasza ErMi89 (#69100) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia
Probáld ki esetleg ugy hogy bekapcsolod a usb hibaelháritást majd a scriptesnek a 1.3as verzioját tölsd le (linkelni nem tudom bocsi) nekem pöcre vitte

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#69103) CartmanLand0 válasza Repsol600 (#69101) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Elvileg ha kikapcsolt kijelzőnél, nappali fényben, oldalról nézve látsz a kijelzőn ( pontosabban az érintőn ) függőleges fehér csíkokat ( rácsos kijelző ), akkor abban már ujabb kijelző van, ami valószínű, hogy nem fog sárgásodni.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69104) ErMi89


ErMi89
csendes tag

Ezt írja :(

(#69107) Laca0 válasza sagit (#69089) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem működik az AC. Egy Asus RT-AC56U router-el használom a 36-os csatornán. 433 Mbps a sebesség.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#69108) Zizmand


Zizmand
aktív tag

Sziasztok :)
Most tervezek egy független G2-őt venni és az lenne kérdésem hogy megkapja még hivatalosan az Android 6.0-át? Vagy már megkapta?
Előre is köszi. :))

(#69109) CartmanLand0 válasza Zizmand (#69108) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Tudtommal nem, és nem is fogja ... talán az 5.1-et sem kapta meg, de majd kijavítanak ha hülyeséget beszélek :N

Szerk.: Közben utána néztem, nem beszéltem hülyeséget. 5.1 sincs rá hivatalosan

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69110) akooos válasza ErMi89 (#69104) üzenetére


akooos
veterán

Adminisztrátorként indítottad el? Jobb klikk, futtatás rendszergazdaként. Ez is okozhat esetleg problémát.

(#69111) ErMi89 válasza akooos (#69110) üzenetére


ErMi89
csendes tag

Igen rendszergazdai jogokkal indítottam az összes progit, nem user error az tuti :D
Létezhet, hogy valami védelmet tettek a a rendszerbe, mikor szervizbe volt vagy mi a faranc ???
Előtte érdekes rootoltam a telóm elsőre, semmi probléma nem volt.
Most vigyem el gsm boltba? jól lehúznak, amit itthon ingyen megcsinálnék, de nem tudom, baromira felcseszett :@ downgreadeljem???? Tegyek rá egy régebbi romot?
Köszönöm az eddigi ötleteket is és várom az újakat, hátha valaki tud megoldást találni...

(#69112) Danny365 válasza ErMi89 (#69111) üzenetére


Danny365
őstag

Próbáld a Kingo Rootot, nekem azzal rootolta anno a legfrissebb Lollipopot, mikor a többi módszer nem működött.

(#69113) Vandor1978 válasza ErMi89 (#69104) üzenetére


Vandor1978
csendes tag

Szia próbáld meg simán futtatni, ne rendszergazdaként nálam is ez volt és úgy működőt!

Üdv: Vandor78

(#69114) ErMi89 válasza Danny365 (#69112) üzenetére


ErMi89
csendes tag

Azzal is próbáltam, ugyan ez a hiba üzenet fogad, mikor download mód jönne. :(

(#69115) ErMi89 válasza Vandor1978 (#69113) üzenetére


ErMi89
csendes tag

Ez a módszer is le lett zongorázva gyakorlatilag, már mindent csináltam próbáltam.
Legalább 6 programmal teszteltem ugyan az a hiba, amit már belinkeltem.
Másik gépen ugyan ez a hiba üzenet. :(
Teljesen tanácstalan vagyok, pedig én addig keresek próbálok, még nem sikerül legyen az bármi, de ez már elkeserít....

(#69116) reap3r válasza ErMi89 (#69115) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ha másik gépen is ugyanazt dobja, akkor van egy olyan érzésem, hogy valami user error van a háttérben. Amúgy próbálj meg feltenni valami másik romot kdz-vel, lehetőleg ne a legeslegújabbat, mert lehet amiatt nem megy a root. Viszont olyan, hogy root elleni védelem, olyan tutira nincs tudtommal. Ott egy bazi nagy user error lesz, vagy valami nagyon nem okés a driverekkel.
Remélem a driverek mindkét gépen rendesen fel vannak telepítve.

[ Szerkesztve ]

(#69117) Rasnac válasza ErMi89 (#69111) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Azt amit irtam próbáld ki légyszi mert nekem is volt hasonló és az megoldotta

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#69118) ErMi89 válasza Rasnac (#69117) üzenetére


ErMi89
csendes tag

Annak a proginak a képét linkeltem pont ki, amit ajánlottál. Azzal se működik.

(#69119) dussy válasza #99499520 (#69105) üzenetére


dussy
őstag

Köszi!
Elképzelhető, hogy marad a Kk. Mit nyújt a dorimanx kernel?

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#69120) ErMi89


ErMi89
csendes tag

Másik rendszeren ioroot ezt írja......

(#69121) Rasnac válasza ErMi89 (#69118) üzenetére


Rasnac
aktív tag

V 1.3 as verzioval probalkozz ne a 1.2 vel

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#69122) ErMi89


ErMi89
csendes tag

Sikerült régebbi android verzióval. Köszönöm a segítséget mindenkinek.

(#69123) Koniman


Koniman
tag

Autós töltővel volt valakinek gondja pl. útvonaltervező használata közben?
Nekem egy Belkin 2.1A töltöm van, de szinte még csak szinten se tartja az akksi kapacitást. Ez mennyire normális?

Van rá valamilyen megoldás?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#69124) goblin1983


goblin1983
tag

Azon gondolkozok, hogy nekünk sikerült ilyen telefonokat kifogni, vagy tényleg ennyire gyenge a telefonok GPS vevője? Meignt cserben hagyott mindkettő. G2 és S4 is. Álltunk éjszaka az ismeretlen város közepén és vártuk a jelet... Ami nem jött. :( Hiába szálltunk ki a kocsiból, guggoltunk le, pipiskedtünk semmi. Gyakorlatilag offline térképként tudtuk csak használni őket. Próbáltam mindenhogy, csak GPS, GPS+wifi, GPS+wifi+net (ami sajnos korlátos volt már). Mindkét telefonon nulla az eredmény.
Komolyan gondolkozok egy GPS készülék vagy egy külső GPS antenna beruházáson. Erről valakinek esetleg tapasztalata a telefonhoz?

(#69125) r3dwo0d válasza Koniman (#69123) üzenetére


r3dwo0d
tag

4.4 feletti rendszer estén nekem sem működik az autós töltés, de a szinten tartás sem megy. Valami szoftveres dolog lehet mert 4.4-re visszatérve simán megy 1,8 amperrel a töltés. Nem a töltő a hibás a telefon valamiért bizonyos szoftverzió felett nem szereti az autós töltést....

(#69126) mateus válasza goblin1983 (#69124) üzenetére


mateus
senior tag

Én sokszor használtam már gyalogosan is, meg autóban is a navigációt, még soha nem hagyott cserben, és szinte azonnal jelet talál. Gyári KK rendszert használok.

(#69127) vadászcsiga válasza Koniman (#69123) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Először nézd meg CurrentWidgettel mekkor a a töltés. Valószínűleg sokkal kevesebbet fog mutatni mint 1600mAh. Vagy a töltő nem tudja a gyorstoltest annak ellenére hogy rá van írva, jártam már en is így, vagy koszos a mini usb aljzat. A töltőnél még az lehet hogy a gond hogy a kábel nem bírja a szuflát. Próbáld gyári kábellel is. Én legalább 4-5 autós töltőt próbáltam ki mire az egyik jó lett. Kabelt így is masikat kellett hozza szerezni.
Volt hogy markas töltő aljzat sem bírta a 2.1A-t. Úgy próbáltam ki őket hogy megvettem, kint az autóban kipróbáltam, ha nem volt jó vittem is rögtön vissza.

[ Szerkesztve ]

(#69128) r3dwo0d válasza vadászcsiga (#69127) üzenetére


r3dwo0d
tag

Neked 5.0.x-s rendszer alatt töltődik a kocsiban a telefon minimum 1200 mA-l? Egyik szoftver alatt tudja a töltő a gyorstöltést másik szoftver alatt meg nem? G4-t ugyan azzal a töltővel és kábellal használva gond nélkül megy a 2 A is. 4.4-s droiddal a g2-m is tudja a 2,1 A-t akár. Szerintem jelen esetben nem a töltő és kábel párossal van a gond.

(#69129) vadászcsiga válasza r3dwo0d (#69128) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1600mAh-el is töltött azzal. Most KK-n vagyok. Amikor megjött a lolli G2-re volt itt valaki akinek ugyancsak nem ment a gyorstoltes.

[ Szerkesztve ]

(#69130) akos727 válasza Koniman (#69123) üzenetére


akos727
senior tag

Nekem az auchanos pár száz forintos szivargyújtós töltő gyorsan tölti, akár max fényerőn is. Ha 5.x van a telón, akkor is (4.4-el ki sem próbáltam)

(#69132) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Érdeklődni szeretnék, most csináltattam meg a telefonom egy tavalyi kijelzőtörés után. Az aktuális szoftverem 2015.02.10.-e előtti 4.4.2 android verzió. Próbáltam OTA-n frissíteni de azt írja, hogy ez a legfrissebb elérhető szoftver. A készülék vodafonnál lett vásárolva, papíron nem lehet Rootolt :(

Valaki tudna segíteni? PC Suittal meg nem merem frissíteni, mert ha meg véletlen rootolt lenne, félek, hogy kitéglázom...

+kérdés: Ha nagyobb androidra frissítek képeim, adataim, programbeállítások elvesznek?

Köszönöm és elnézést a láma kérdésekért!

• Honor Magic5 Pro •

(#69133) ClioRS válasza vadászcsiga (#69127) üzenetére


ClioRS
őstag

Hogy hozzászóljak a témához, a G2 ilyen kis érzékeny lelkű. Én még nem találtam meg a megfelelő töltőt hozzá autóba.
Minden más telefont normálisan tölt a 3 töltő, kivéve a G2-t. :U

Leírhatnátok, hogy milyen autós töltőtök van, mármint annak, akinek gyorsan tölt :)

(#69134) goblin1983 válasza ClioRS (#69133) üzenetére


goblin1983
tag

Én az aliexpressről rendeltem egy sima szivargyújtós csatlakozót, amibe 2 USB-s cuccot lehet dugni. Mikor Egerben voltunk (kb 80%-on működött a GPS, a múltkori 0% helyett amiről panaszkodtam), folyamatos GPS, mobilnet, max fényerő mellett szép lassan töltött, nem csak szinten tartott, vagy még azt sem, mint sokaknak. A kábel meg mindig valamilyen random kábel, ami éppen a kezembe kerül. Lehet ezzel szerencsém van. :)

[ Szerkesztve ]

(#69135) GZoli7 válasza ClioRS (#69133) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nekem egy Lidl-ben vásárolt kihangosítóm van, 1A-es kimenettel és simán tölti.
Navi mellett is emelkedik a szint.

(#69136) Zsolto válasza fpatrik17 (#69132) üzenetére


Zsolto
őstag

Örülj neki, hogy 4.4.2 van rajta, használd, ne frissítsd. Nem lesz gondod vele, a frissebb verziótól pedig semmi pluszt nem kapsz, mínuszok viszont lesznek bőven.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69137) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Telefonnak utánanéztem és nem rootolt, majd USB-ről LG Suittal nekiálltam frissíteni. Közben megebédeltem és elaludt a laptop :D
A telefon most Firmware Update kijelzőn 0%-on van és fogalmam sincs mit csináljak vele. Hosszú power gomb nyomásra kikapcsol, LG logo, majd megint ez a kijelző fogad. Ötlet? Soha nem szopattam még meg magam ennyire :W

• Honor Magic5 Pro •

(#69138) stefi68


stefi68
addikt

Az én 1,4 A-es töltőm úgy 750 mA-el tölti.
A múltkor vett a haver egy 2 A-est a helyi műszaki boltban. gyors elkértem tőle, ne mondom kipróbálom azzal milyen. Tudta is tölteni úgy 350 mA-el :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#69139) RECSKA válasza fpatrik17 (#69137) üzenetére


RECSKA
veterán

Kezd ujra a frissitest...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#69140) fpatrik17 válasza Zsolto (#69136) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Erre mondják, hogy késő bánat azthiszem :(

RECSKA: Az előbb sikerült és 20-nál elszállt megint... Azóta nem sikerül újraindítani

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#69141) technoboy19


technoboy19
tag

Sziasztok! Cyanogenmod 13 at tettem fel gapps-sal viszont csalodottan tapasztalom hogy nincs benne fm radio es távirányító sem. Ezeket bele lehet varázsolni utólag? Egyébként brutál gyors tőle a telefonom

[ Szerkesztve ]

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#69142) Zsolto válasza fpatrik17 (#69140) üzenetére


Zsolto
őstag

:U
Nézd meg azokat, akik frissítették. Azóta arról szól az életük, hogy melyik hibát hogyan foltozzák be, és melyik főzött rommal ki tud öt napnál többet kibírni. Oké, tudom, ők ezt élvezik, szórakozásnak tekintik. De aki használni akarja a telefonját (pl. én), annak ez nem megoldás.

[ Szerkesztve ]

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69143) vadászcsiga válasza ClioRS (#69133) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én 1 évig kerestem a megfelelőt. Ahogy írtam. Megvettem, autóban kipróbáltam, egy kivételével mindegyik ment vissza melegében. Mindegyiket gyári kábellel próbáltam. Egy tescos noname aljzat nyert, kábel meg ugyancsak olyan csak emagrol 500ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#69144) RECSKA válasza Zsolto (#69142) üzenetére


RECSKA
veterán

Megjelenese ota cloudy 3.3on voltam. Valami google playes frissites megolte a telefont. ( android valamit frissitett, onnan kezdve bootloop ), ekkor kiprobaltam az IceX romot, kb 1 honapja, es azota ott vok. Nem 5 naponta cserelem, es nem, nem foltozok semmit. Minden mukodik ahogy kell, es gyors. Aki nem probalta, nem tudja ;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#69145) Koniman válasza vadászcsiga (#69127) üzenetére


Koniman
tag

Valószínűleg béna vagyok, de jogy lehet működésre bírni ezt a progit? Nekem csak beállítási menük jönnek csak elő, azt vége. Mit nem tudok?

(#69146) Koniman válasza Koniman (#69145) üzenetére


Koniman
tag

Én vagyok a béna! Hát mi a neve??😱

[ Szerkesztve ]

(#69147) Zsolto válasza RECSKA (#69144) üzenetére


Zsolto
őstag

Akkor te vagy a szerencsés kivétel. A topic mégis tele van a sok tanácskéréssel és útkereséssel, szóval az a kérdés, hogy ha az IceX ennyire jó, miért nem teszi fel minden főzött romra vágyó azt, és örül a békességnek?

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69148) akooos válasza Zsolto (#69147) üzenetére


akooos
veterán

Ezt bírom. Te nem teszel fel főzött romot mert nem jön be és "használni akarod a telefonod". Mindenki más is használja a telefonját, hiába tesz rá főzött romot. Én 2 hónapja tértem vissza 1 hónap CM12.1 után Cloudy 3.3-ra és semmi bajom nincs vele. És képzeld, használom a telefonom és semmi bajom nincs vele. Egyáltalán semmi. Te úgy használod, mi így :)

(#69149) Zsolto válasza akooos (#69148) üzenetére


Zsolto
őstag

Nem akartam flémet indítani, mert ez a kettősség mindig megvolt, nincs is gond vele, azt csináltok a telefonotokkal és az időtökkel, amit akartok, próbálgassátok a romokat nyugodtan.
A kollégát csak attól a fiaskótól próbáltam megkímélni, amibe végül belekormányozta magát.
Na tényleg abbahagytam, mert egyáltalán nem ez volt a célom, csak válaszoltam, ha már megszólítottatok. Amúgy pedig persze becsüllek is titeket, mert ha nekem bajom lenne a telómmal, tuti, hogy ti tudnátok segíteni, nem az olyan bambabékák, mint én :)
:R

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69150) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv megint!

Előjött az a probléma, hogy full fekete kijelző és vagy 15 partíciót lát a telefonból a gép.
Megcsináltam ezt az unbricket leírást, de ezt a nyamvadt Download modeot nem tudom előhozni... Akárhogy dugom USBvel meg felfelé gombbal, állandóan a Fimrware Update kijelző jön be... Annyit változott a helyzet, hogy mostmár pirossal rootoltnak írja lent a telefont. Megőrülök... :(

Illetve ha vodafone függő 16 gigás vagyok melyik stock lollipop KDZ-t szedjem le, van annyi féle, a,b,c,d, open nem open, hogy sírok :D
Kitkatet meg már vissza se merem probálni, így is nagy a gebasz már..

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.