Hirdetés

2019. december 15., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#69351) CartmanLand0 válasza CartmanLand0 (#69350) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Gondolom az is számit, hogy kb 70-80%-on volt az akksi, mikor rendesen felkerült ez a rom, ami most van ... előtte kétszer romoltam.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69352) szezso15

szezso15
(addikt)

Ha már akksi: 1, 2

Folyamatos 4G és Messenger, mellé netezés illetve egy kis sorozat, ez egy utazás alatt. :)
Mondjuk nálam butítva van erősen a teló, vissza van fogva. :) Cloudy 3.3 + Dori.

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69353) r3dwo0d válasza fery02 (#69347) üzenetére

r3dwo0d
(tag)

Azzal próbálkoztam nem használok gyárit. Gépre dugva sem látom és ez a nagyobbik problémám, mert így törölni sem tudom. Csak úgy tudok helyet csinálni a telefonra ha törlöm az egészet.

(#69354) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Aksi. Cm13. Alap kernel, energia dolgok.
1
2

(#69355) F-ECT$ válasza norbert1998 (#69354) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Azt is írjuk már oda, hogy kb miből jön össze a képernyőhasználat, mert rohadtul nem mindegy, hogy csak emaileket olvasgatsz, vagy mondjuk játszol.

Dive ever, work never.

(#69356) szezso15

szezso15
(addikt)

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy ilyen "bekarikázott" órát hogy lehet beállítani LP alatt? :) [link]

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69357) norbert1998 válasza F-ECT$ (#69355) üzenetére

norbert1998
(veterán)

1.5 óra epub, a többi meg böngészés, leszámítva ategnapi MA!TV adás idejét. 60%+ fényerővel, sokat 100%-on is.

(#69358) fery02 válasza F-ECT$ (#69355) üzenetére

fery02
(addikt)

Szerintem meg ennek az egész akksi használat megosztásnak már rég nincs értelme egy több, mint 2 éves telefon esetében. :)

Kivéve persze esetleg, ha közvetlen akksi csere után mondjuk 1 héttel (addigra kb be is állhat) oszt meg az ember ilyeneket.

(#69359) 75lion válasza twon (#69339) üzenetére

75lion
(tag)

Belülről le kell szedni a festéket (köszelség érzékelő elöl)

HUAWEI Mate 8 L29

(#69360) F-ECT$ válasza fery02 (#69358) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Épp akkor van jelentősége, ha valamelyik rom még 2 éves aksival is tud 5-6 óra SOT-ot.

Dive ever, work never.

(#69361) norbert1998 válasza F-ECT$ (#69360) üzenetére

norbert1998
(veterán)

+1 :K
Ezt akartam írni, de láttam már írtad

(#69362) CartmanLand0 válasza fery02 (#69358) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Hát én csak azért küldtem, mert eszembe jutott hogy egy kolléga kérte nemrég :)

Amúgy kipróbáltam már több romot ( CM-ek, Google, Resurrection, IceX, meg volt még aminek nem jut eszembe a neve, valamint végig zongoráztam a gyári romokat is ) és úgy döntöttem IceX dorival. Valahogy ez tűnik a legjobbnak nekem ... persze a leggyorsabb a CM13, de én ott több mindent hiányolok, megvárom a végleges verziót, de az is lehet, hogy maradok a mostani kombónál, és többet nem váltok. Az 5.1-es romok jók lennének, de mindnél előjött a Google Play alkalmazás leállt hibaüzenet szinte folyamatosan, ez nálam nem gyerebe :( A memóriakezelés most nálam tökéletes, általában 1,1GB-1,3GB a szabad memória.

[ Szerkesztve ]

(#69363) dipeti

dipeti
(senior tag)

Én lassan két hete nyúzom az IceX-t és szerintem egyre lassul. Mintha gyorsabb lett volna az első pár napban. De crashek nincsenek, atomstabil, csak picit elgondolkozik néha.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#69364) norbert1998 válasza CartmanLand0 (#69362) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Mintha nem is ugyanazon telefon lenne tulajdonunkban :Y
Alkalmazás leállt sosem volt nekem, viszont a RAM kezelés nagyon láma gyári ROM-on. Nekem. :B

(#69365) CartmanLand0 válasza norbert1998 (#69364) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Hát én két darab 5.1-es ROM-ot próbáltam, egyik ugye a Resurrection, ami neked is volt, Llama kernellel szerettem volna használni én is ... de állandóan leállt a Play :( icex&dori jól teljesít most nálam nagyon ... nekem még a gyári 4.4.2 is nagyon bejött, de ott mintha jobban melegedett volna a telefon, plusz sehogy sem tudtam beállítani több alkalmazásnál, hogy teljes kijelzőn fusson, és eltünjenek a virtuális gombok :DDD Most minden okés, remélem az is marad. Kamera kiváló, hangos a hangszóró mint a fene, sosem gondolkodik a telefon, gyors mint a szél, és alig melegszik játék alatt, plusz a RAM kezelés is rendben van szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#69366) Jippy válasza szezso15 (#69356) üzenetére

Jippy
(tag)

Xwidget nevű app-ban van ilyen

(#69367) norbert1998 válasza CartmanLand0 (#69365) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Szeszélyes, no :DDD

(#69368) mateus

mateus
(senior tag)

Kezd az agyamra menni a G2, túl jó telefon az árkategóriájában :DDD
Néha rám jön, hogy beújítok valamit, de amint jobban körülnézek rájövök, hogy nagyon sokat kéne ráfizetnem egy valamivel jobb, szebb, újabb telóra. Egy kicsit jobb fényképező, vagy ujjlenyomat olvasó stb. szerintem nem ér meg 70-80e ráfizetést. Ráadásul haladunk a tepsi mobilok felé, ez is visszatartó erő, ez a méret még éppen határeset számomra.
Ez az első telóm, amivel semmi problémám nem volt eddig a mindennapi használat során, így mindig megesik rajta a szívem :D

Szóval most ennek örömére kapott egy új Nilkin Frosted hátlapot és egy xPro üvegfóliát a kicsike, a lecserélés elnapolva :)

[ Szerkesztve ]

(#69369) stul87 válasza mateus (#69368) üzenetére

stul87
(tag)

Én ugyan ezzel küszködöm,pedig már szépen össze is gyűjtögettem egy új telóra,de semmilyen jelenlegire nem cserélném le, így sem használom ki a fele tudását sem, túl "nagy" ,túl gyors, túl szép...majd egyszer egy ujjlenyomatos teló érdekelne :O ......maaaaaaajd :)

"csak a pubg!" by Sz

(#69370) zozi8005 válasza CartmanLand0 (#69341) üzenetére

zozi8005
(tag)

Itt írták a srácok,hogy elvileg az eredeti display felületén kikapcsolt állapotban függőleges irányban sűrű csíkozás látható.
Észre sem vettem az enyémen,míg nem olvastam,de tisztán látszik egyébként.

(#69371) CartmanLand0 válasza zozi8005 (#69370) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Igen, ezt tudom, viszont vitatkoztak, hogy utángyártott kijelzőn is láttak már csíkokat ... a csík elvileg azt jelenti, hogy a csikos kijelző újabb, ami már nem fog sárgásodni ... elvileg .... de én remélem hogy így van, az enyém is csíkos.

(#69372) norbert1998 válasza stul87 (#69369) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Ezek a problémák :DDD
Én meg el vagyok keseredve, hogy ennyire alulértékelt áron megy a telefon használtan :(

(#69373) reap3r válasza norbert1998 (#69372) üzenetére

reap3r
(aktív tag)

Én is... Mintha valami hulladék lenne, emberek csak úgy semmi pénzért megválnak tőle... Az az igazság, hogy venni fogok egy 32 gigásat, ahogy látok egyet feketében a környéken. Valami hihetetlen jó áron mennek már, lehet betárazok a G2esekből. Lesz egy netezős, egy játszós, egy telefonálós meg egy fényképezős G2esem :D

(#69374) mateus válasza reap3r (#69373) üzenetére

mateus
(senior tag)

Ahhoz képest, hogy egy G4-et 100e körül meg lehet szerezni...Sajna ennyit ér egy ilyen idős készülék.
Az csak a mi szerencsénk, hogy ennyire jó még mindig a G2.

(#69375) F-ECT$ válasza mateus (#69374) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Olyan ez, mint az általad 10 éve hajtott verda, amiben még csak 150e km van. Senki se hiszi el, hogy 150e van benne, hanem a 10 évet látja, így eladni nem éri meg, de te még jó szívvel használhatod pár évig.

Dive ever, work never.

(#69376) Molk

Molk
(tag)

Én nagyon örülök, hogy ilyen lent van az ára. Ezért történhetett meg, hogy már a 3. G2 került a családba. Ilyet kár lenne eladni...

[ Szerkesztve ]

(#69377) CartmanLand0

CartmanLand0
(aktív tag)

Amúgy 5.1-es frissítés miért nem érkezett a telefonra hivatalosan ? Van erre valami értelmes magyarázat ? Mert hogy a hardver nem akadály az tuti ... azt sem lehet mondani, hogy alig alig használnak az emberek ilyen telefont ... még mindíg rengetegen haszálják nagy megelégedéssel ... akkor meg mi az akadály ?

[ Szerkesztve ]

(#69378) F-ECT$ válasza CartmanLand0 (#69377) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

1.5 évig frissítik, aztán nem. Vegyél újat.

Dive ever, work never.

(#69379) Thrawn

Thrawn
(félisten)

Üdv mindenkinek!

:(

Tudtok megbízható helyet ahonnan rendelhetnék másik LCD+érintő panelt?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#69380) norbert1998 válasza Thrawn (#69379) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Parts4repair
Kerettel együtt vedd!

(#69381) Thrawn válasza norbert1998 (#69380) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Köszi! 53 dolcsi huss...
szerk: +posta

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#69382) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69378) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Ez szomorú :( Én azért sem fogok ;]

[ Szerkesztve ]

(#69383) norbert1998 válasza Thrawn (#69381) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Ezek a gyári nem utángyártott szarok. A Z-hez konkrétan az ebay-es gagyi 720p--s tn panel volt :Y
Szóval én innen vettem nem érdekelve mennyi. A keret pedig evidens, hogy miért. Mert nincs az a ragasztó ami úgy összerakja, mint a gyarit.

(#69384) akooos válasza CartmanLand0 (#69377) üzenetére

akooos
(veterán)

Mikor ilyen kérdéseket teszel fel gondolj bele az LG helyzetébe. Kiadtak egy perfect telefont. Ha mindig lenne rá hivatalos frissítés, akkor senki nem venne újat, ezáltal bevétel kiesés lenne náluk. Ez nem hardver miatti hiba meg ilyenek..

(#69385) bigpeace válasza CartmanLand0 (#69377) üzenetére

bigpeace
(senior tag)

Három generációval régebbi telefon, nem érné meg foglalkozni vele...így is dicséretes szerintem az 5.0, három rendszerverziót se frissít sok gyártó :)

(#69386) Thrawn válasza norbert1998 (#69383) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Ebayen sem lett volna sokkal olcsóbb, csak egyik ajánlatnál sem tudtam rájönni, hogy gyárit kapok végül vagy sem. Ezért is kérdeztem meg itt inkább. Plusz nem is foglalkoztam volna a telóval, ha nem gyárilag független, 32GB-os D802 modellről lenne szó.

(#69387) norbert1998 válasza Thrawn (#69386) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Sajnos ez van. Esetleg vehetsz még valamit. Hátlapot vagy valamit valakinek hogy postát realisabba tedd. Elég sok minden van.

(#69388) szezso15 válasza Jippy (#69366) üzenetére

szezso15
(addikt)

Azzal a lockscreen-re ki tudom így tenni? :)

*Hajrá Loki!* ## i7

(#69389) CartmanLand0

CartmanLand0
(aktív tag)

Na,ma megérkezett a vadonat új fehér hátlap, amit sikerült fél óra anyázás, és egyéb cifra káromkodás után szépen felrakni. Vettem hozzá egy üvegfóliát is, de kicsi rá, és ahogy le akartam huzni ovatosan, el is törtem :O :DDD No mindegy, fóliát majd veszek rá később ...

(#69390) zozi8005 válasza CartmanLand0 (#69389) üzenetére

zozi8005
(tag)

Nekem a sima Mumbi fólia baromira bevált.
Egyáltalán nem sérülékeny,a hatos készletből egy év alatt most került rá a második,az is szinte csak amiatt mert különben sosem fogy el. :D
Nyilván volt rajta pár mikrokarc,de ennyi.Igaz,vigyázok is a készülékre amennyire lehet.
........................................

Még egy kis tapasztalat: nekem gyári független 32Gb-os verzió van, 4.4.2-vel.
Néha a Play Áruház-alkalmazás leáll,mással nincsen gond.
A memória-kezelés úgy alakul hogy általánosságban 750-900 Mb szabad,újraindítás esetén néha kicsivel felmegy 1 Gb fölé.

(#69391) Thrawn válasza norbert1998 (#69387) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Majd veszek egy mély levegőt mielőtt nekiállok, mert ahogy elnézem nem lesz egyszerű szétszedni és újra összerakni. :) Kár, hogy nem kétSIMes ez a telefon, még a végén megtartanám.

(#69392) CartmanLand0 válasza zozi8005 (#69390) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Majd beszerzek én is egy fóliát mindenképp, de csakis olyat, ami rendesen illeszkedik a kijelzőre, és nem marad ki hely :K A kijelző karcementes hála istennek, viszont a hátlapon voltak karcok, meg ilyen kis ütődésnyomok, ami engem nagyon idegesített. Írtam is fagyalllo kollégának, aki küldött nekem egy vadonat új fóliás gyári hátlapot. Először nem tudtam leveni a régit, próbálgattam, de féltem, hogy megsértem azt a kis króm keretet :DDD Végül csodával határos módon körömmel sikerült a tetején megkezdeni, és utána már gyorsan ment a dolog. Régi bankkártyával próbáltam de azzal nem sikerült ... maradt a köröm ... cserébe úgy fájnak az ujjaim hogy az nemigaz, de megérte :DDD

(#69393) norbert1998 válasza Thrawn (#69391) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Ha jó helyen próbálod, nagyon könnyen lejön a hátlap. Nyilván nem egy e250, leesik a telefon és szét is esik, de azért könnyen lejön unibodyhoz képest. Én már kétszer szedtem le enyémet. Feltenni meg rém egyszerű.

Két SIM okon kívül miért akarod eladni még?

(#69394) Jippy válasza szezso15 (#69388) üzenetére

Jippy
(tag)

Tudtommal lolin nem lehet már widgetet kirakni lockscreenre.

(#69395) lotek18 válasza Jippy (#69394) üzenetére

lotek18
(csendes tag)

Hello!
Felraktam ma LG G2 D803 ra a legújabb twrp-t 3.0.0.1 et . A telefon bootloop-ol, nincs recovery-m viszont van download mode om. Leszedtem a gyári lolli KDZ-t, leszedtem droidmester offline updaterét ,és az LG drivert. A szoftver telepítés 2% nál hibát dob ( TYPE_WPARAM_UPGRADE_ERROR)
Van valami ötletetek hogy tudnám megoldania a problémát?

(#69396) stefi68 válasza lotek18 (#69395) üzenetére

stefi68
(addikt)

Biztos a D803-hoz valót szedted le?

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#69397) CartmanLand0

CartmanLand0
(aktív tag)

Amugy a kijelző mennyire karcolódik ? Van aki fólia nélkül használja a telót ?

(#69398) lotek18 válasza stefi68 (#69396) üzenetére

lotek18
(csendes tag)

KDZ-T próbáltam D801 CANADA meg d803 canada -hoz való kdz-t is mindkettő nél megáll 2% on.

(#69399) lotek18 válasza lotek18 (#69398) üzenetére

lotek18
(csendes tag)

Megoldottam KDZ helyett TOT fájl feltelepítésével :)

(#69400) stefi68 válasza lotek18 (#69398) üzenetére

stefi68
(addikt)

Én mondjuk a recovery-re gondoltam, mármint hogy biztos jót akartál feltenni, D803-ra valót?

"KDZ-T próbáltam D801 CANADA meg d803 canada -hoz való kdz-t is"

Az mondjuk alapszabály, hogy csak a telefon típusával egyező (D80x) KDZ-val, recovey-vel, ROM-mal, stb. próbálkozunk. Más típusszám esetén téglázásveszély áll fenn.

Külföldről vásárolt telefonoknál fordult már elő, hogy más volt az alaplap mint ahogy árulták.
Build.prop-ban nem nehéz átírni a telefon típusát. ROMoláskor meg pofáraesés lett mert nem az alaplapnak megfelelő lett felrakva.
Remélem nálad nem ez áll fenn.

Tehát ha tuti D803-asod van, akkor olyan kdz-t tölts le.

ui.: A tényleges alaplap típusa nem tudom hogyan deríthető ki működő rendszer nélkül, valószínű csak szétszereléssel...

szerk.: Na látom jól lemaradtam...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.