Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69151) ProdiG válasza fpatrik17 (#69150) üzenetére


ProdiG
tag

A firmware update kijelző, az a download mód maga tudomásom szerint. :D Szóval sikeres volt az unbrick.

(#69152) vadászcsiga válasza Koniman (#69145) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez egy widget, benne van a nevében is. Tedd ki a fokepernyore, aztán töltés közben frissitsd.

(#69153) fpatrik17 válasza ProdiG (#69151) üzenetére


fpatrik17
senior tag

ebben mennyire vagy biztos? :DD

• Honor Magic5 Pro •

(#69154) ProdiG válasza fpatrik17 (#69153) üzenetére


ProdiG
tag

[link]

Saját telefonom is ezt csinálja download módban, meg másoké is. :))

(#69155) tirszin válasza Zsolto (#69136) üzenetére


tirszin
senior tag

Valaki nézze már meg pls.!
A 4.4.2 Androidon lehet RAW formátumba menteni a képeket (5.02-n a Snap Camera pl. simán viszi)?

Mert ha tud dng-t menteni, megyek vissza KK-ra.
Ahogy a CM12.1 / 13-ra pont e miatt a hiányosság miatt nem megyek.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#69156) konzi


konzi
aktív tag

4.4 lg g3 rom van fent. a gondom a gyari idojaras widget nem frissiti az adatokat. manualisan sem. mi lehet a gond szerintetek ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#69157) kissoliver


kissoliver
csendes tag

Sziasztok!

Nem sűrűn látogatom az oldalt, lehet volt már ilyenről szó, előre is bocsi hogy nem olvastam vissza.
Ma telefonozgattam lezártam a kijelzőt, eltettem zsebre, rá 3 percre veszem elő és már nem bírtam bekapcsolni. Rádugtam töltőre hátha gatya lett az akksi, de úgy sem reagált. Hard resetre sem. Valami ötlet, hogy tudnám bekapcsolásra bírni? Érdemes e szétkapnom és aksit eltávolítani és vissza, hátha kell neki egy full kikapcsolás?
ui: pont 1 hónapja járt le a gari :D
Előre is köszi!

(#69158) tirszin válasza kissoliver (#69157) üzenetére


tirszin
senior tag

Jó hosszan (10 másodperc), ha nyomod a bekapcsoló gombot?

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#69159) reap3r válasza tirszin (#69155) üzenetére


reap3r
aktív tag

A gyári 4.4.2-n 100%, hogy megy a dng. Az xdabbeb féle camera app lazán csinál dng-t... Tapasztalatból mondom.
Tyű, de az lehet már egy fizetős feature az xdabbeb-nél...
Amúgy más camera app-val még nem próbáltam, de valamelyikkel tuti megy.

[ Szerkesztve ]

(#69160) kissoliver válasza tirszin (#69158) üzenetére


kissoliver
csendes tag

Nem hiszem el, mindent próbáltam, még ezt is párszor. Na mondom megpróbálom megint. És bekapcsolt :D Ilyen nem b@sztam még. :D köszi

(#69161) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

San Andreas másnál is akad ? Medium beállítások mellett is röcög a városban ... eddig egy játék sem fogott ki rajta, ezek szerint megtaláltam azt, amelyik két vállra fekteti a hardvert ?

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69162) reap3r válasza CartmanLand0 (#69161) üzenetére


reap3r
aktív tag

A helyedben nem cm 13-on nézném a játékokat... A gyári 5.0.2 jobban viszi a játékokat.

(#69163) CartmanLand0 válasza reap3r (#69162) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Jelenleg 5.0.2 IceX rom van felpattintva, gondoltam kipróbálom, szinte teljesen olyan, mint a gyári

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69164) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jelentem, hogy a hivatalos LG szervizben a gari lejárta után is cserélték gariban a kijelzőt, mivel ha cserélnek egy alkatrészt, akkor arra ismét vállalnak 6 hónap garit. Egyébként gyorsak is voltak, tegnap 13:00-kor adtam be, ma 16:00-kor lett kész. (Nem küldték el a TMX-hez, új típusú kijelzőt kaptam.)

Viszont most van egy tök szűz, 4.4.2-es T-s romom, amire legalább egy root kellene. Érdeklődnék, hogy ennek a menete most jól le van írva a kezdő hozzászólásban, vagy azóta változott valami?

Szintén kérdés, hogy érdemes-e frissebb androidot felrakni, ha jelenleg semmilyen hátrányát nem érzem a 4.4.2-nek. Esetleg valamilyen főzött rom? Mit tud a már sokat dicsért cloudy 3.3 vagy icex a sima gyári romhoz képest?

Ja és még 1 kérdés: régebben a titanium backup pro volt a tuti app + mentések + beállítások mentő progi, azóta is ez a nyerő, vagy van más?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#69165) reap3r válasza CartmanLand0 (#69163) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ó, akkor ennyit tud a G2-es :D Azt hittem cm-en vagy, nekem azon pár játék nem futott olyan szépen.

(#69166) F-ECT$ válasza CartmanLand0 (#69161) üzenetére


F-ECT$
titán

Már az RR3 is be-beszaggatott másfél éve full grafikán 20 fős cup-ban.

Dive ever, work never.

(#69167) Zsolto válasza tirszin (#69155) üzenetére


Zsolto
őstag

Nekem a gyári kamera app nem tud dng-t. Camera MX van még fenn, az se tud mást, úgy látom, csak jpg-t. :(

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69168) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69166) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

RR3 nálam szépen fut, valóban van fps csökkenés néha, de az annyira nem zavaró számomra

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69169) F-ECT$ válasza CartmanLand0 (#69168) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam is szépen futott (kb 1 éve nem játszok vele), nincs gond az időfutamokkal, kisebb cup-okkal sem, de a 20 fős azért szépen megfogta, érzésre olyan 15-20 fps közé, míg sok autó van előtted. Ha lehagyod őket, akkor nincs gond. Ja és mindez full grafikán, amit egy külön progiból (RR3 graphics) kell bekapcsolni, mert alaból csak mediumon megy.

Dive ever, work never.

(#69170) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69169) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Hoppá, ezt nem is tudtam, hogy grafikát lehet állítani .... na megnézem majd.

Más : Gondoltam feldobom a Dorimanx kernelt icex rom mellé ... kernel install hogy megy ? Csak simán twrp-ből kell flashelni ?

[ Szerkesztve ]

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69171) randras


randras
veterán

Helló,

megpróbálnék most egy Android 6-os AOSP vagy CM ROM-ot, tableten egész jól működik (G Pad 8.3), a KitKat-es Cloudy már nagyon ósdinak tűnik, erre váltottam vissza a rossz RAM kezelés miatt.

Mit ajánlotok? Van ilyen egyáltalán?

:R

(#69172) Koniman válasza vadászcsiga (#69152) üzenetére


Koniman
tag

Utána rájöttem amint leírtam. Ha töltés közben nyomkodom, akkor mindig mást mutat. Max 386mA
Ezek szerint realtime nem mutat? Miért változik az érték?

(#69173) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Újra jelentkezem, sikerült megoldani a Firmware Update kijelzőn ragadt telefonproblémát! Gondoltam leírom, másnak is hasznos lehet.

Szóval problémám ugye: 4.4-ről 5.0-ra PC Suittal történő szoftverfrissítés közben megszakadt piros ASSERT felirattal a kapcsolat és a telefon a Firmware Update kijelzőn ragadt (féltégla :B ).
Bekapcs-kikapcs után is csak LG logo, aztán megint a Firmware Update kijelző.
Próbáltam újrahúzni PC suittal, semmi... megakad, hiba, lefagy, szóval minden ratyi. Megpróbáltam KDZ fájlos módszerrel, ez is megakadt kb 20%-nál ASSERT felirattal, aztán előugrott a full fekete kép és vagy 15 kulső háttértár mizéria PC-re dugva.
Ezután Téglázás 2 leírás alapján unbrickeltem a telefont és újra előjött a csak Firmware Update kijelző.

Ezt követően leltem meg a topicot fél napot olvasgatva az utolsó mentsvárat, ami megoldotta a problémát! Hálás köszönet Johnyboy84-nek a hozzászólásáért!. :R

Szóóval, DroidMester leírása alapján nekifutottam ismét a frissítésnek és tényleg igaza volt a fentebbi hozzászólás. Észrevettem én is, hogy kb. 3- százalékokkal mindig tovább megy a csík, és akkor dobja a piros ASSERT feliratot a telefon, majd újraindul magától. A frissítő programban ezután Újrapróbálkozásra kattintva megint tovább szalad a frissítés pár százalékkal. Ezt csináltam pár órán keresztül és végül felszaladt 100%-ra és voila, teljesen hibátlanul működik a telefon. :)

Ez volt hát a megoldás, legalább is nálam... remélem másnak is segítségére lesz a leírás.

U.i.: szerintem a problémát az okozhatja, hogy a telefonon nincs annyi szabad tárhely, mint ami a szoftver frissítéséhez kell. Utólag majdnem fejbelőttem magam, mikor rájöttem, hogy a frissítés előtti Hard Reset elmaradt. Szerény véleményem szerint ezért lehet a megakadás és léptékekben előrehaladás, mert így mindig picivel többet tud felmásolni, ahogy cseréli a rendszerfájlokat, de ne kövezzetek meg ha tévedek, csak nincs jobb ötletem mi okozhatja a problémát.

Köszönöm minden jelenlévőnek, mert e topic nélkül nem sikerült volna megoldanom a problémát soha a büdös életben! Kellemes szépnapot mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#69175) fpatrik17 válasza #99499520 (#69174) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ha nem így lenne, kijelző törés után eldobtam volna :B

• Honor Magic5 Pro •

(#69176) beta válasza fpatrik17 (#69175) üzenetére


beta
aktív tag

Vagy inkább a kijelző törés előtt nem kellett volna eldobni..

(#69177) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Srácok, 5.0.2 IceX .... Antutu nem hajlandó elindulni ... feltelepítem, utána Install,test ... telepítené a továbbiakat, de nem lehet, hibaüzenetet kapok, hogy nem támogatott vagy mi ... CM13-al ment az Antutu rendesen ...

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69178) RECSKA válasza CartmanLand0 (#69177) üzenetére


RECSKA
veterán

Es ez miert gond? Megszuri a szemetet...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#69179) CartmanLand0 válasza RECSKA (#69178) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Most ezt a rom-ra érted ? Mert pár hsz-el feljebb te isteníted az icex romot a legjobban :U

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69180) szezso15 válasza CartmanLand0 (#69179) üzenetére


szezso15
addikt

Az Antutura gondolt... ;)

*Hajrá Loki!* i15+

(#69181) CartmanLand0 válasza szezso15 (#69180) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Akkor én kérek elnézést, félreértettem :B

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69182) RECSKA válasza CartmanLand0 (#69181) üzenetére


RECSKA
veterán

;)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#69183) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Közben feltettem a Google Edition 1.3-at próbaképp, mellé dori kernel ... egész szépen muzsikál, viszont létezik, hogy nincs galéria ? Én nem találom sehol :DDD

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69184) szezso15 válasza CartmanLand0 (#69183) üzenetére


szezso15
addikt

A Fotók nevű alkalmazás kell neked. :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#69185) CartmanLand0 válasza szezso15 (#69184) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

:R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69186) Zsolto


Zsolto
őstag

Kedves Kollégák,
elbúcsúzom tőletek, az éjjel gyorsan pörögtek az események, utolért egy Visszautasíthatatlan Ajánlat, így feltettem a G2-met egy Visszautasíthatatlan Áron, és reggel már el is vitték. A folytatás egy szürke G3 lesz, remélem, azzal is olyan elégedett leszek, mint a G2-vel voltam.
Köszönöm a társaságotokat, azért olvasóként benézek még majd :)
Üdv:
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69187) RECSKA válasza Zsolto (#69186) üzenetére


RECSKA
veterán

En g3rol valtottam g2re :)

Sok oromet hozza!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#69188) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Ingyenes alkalmazásoknál jönnek az idegesítő reklámok ugye ... meg lehet ezt szüntetni valahogy ? Mintha olvastam volna nemrég valahol, hogy rootolt telefonon meg lehet szüntetni ezeket a szarokat...

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69189) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#69164) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezekre valaki?

Dive ever, work never.

(#69190) CartmanLand0 válasza F-ECT$ (#69189) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

IceX rom helyett én a Google Edition 1.3-at ajánlom dori kernellel, gyorsabbnak, simábbnak érzem, mint az előbbit.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69191) Zsolto válasza RECSKA (#69187) üzenetére


Zsolto
őstag

Köszi, talán az egyetlen, ami hiányzott a G2-ből, a bővíthetőség. Remélem, beválik a G3.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#69192) [lAyCsI] válasza F-ECT$ (#69164) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Szia!
Nekem nem jött be a LP csiribiri felülete, így maradtam KK-on, 1-2 apróbb bug kivételével tökéletesen működik minden alatta, azért egy custom kernel (Dori v. Xceed) +némi bloatware javallott, de nélküle is elleszel.

A leírásban szereplő KK root, működik, ne ijedj meg ha utána elmegy a dupla kopp, fel kell tenni a szintén linkelt kernelt és kész.

Főzött ROM.ból van gyorsabb, de azokban meg ratyi a kamera...
döntsd el melyik éri meg neked jobban ;)

-= No way back from Here =-

(#69193) F-ECT$ válasza [lAyCsI] (#69192) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi. Szerintem csak egy root-ot tolok akkor. Már csak 1 kérdés maradt: Titanium Backup vagy TWRP?

Dive ever, work never.

(#69194) SztiviVander válasza F-ECT$ (#69193) üzenetére


SztiviVander
őstag

ne félj, root-tól nem megy el a dupla kopp csak akkor ha twrp-t is felraksz.
titanium-al bármilyen romra vagy bármilyen másik telefonra is vissza tudod tenni a nem rendszer appokat és azok beállításait/adatait. sőt, még egyes rendszer beállításokat (bluetooth párosítások, wifi ap-k, üzenetek, híváslista) is vissza lehet tenni másik telefonon. twrp-vel inkább a komplett rendszert mentettem, mert arra meg a titanium nem jó.

(#69195) [lAyCsI] válasza F-ECT$ (#69193) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én is TWRP-re savazok

-= No way back from Here =-

(#69196) Mesterlovesz


Mesterlovesz
aktív tag

Sziasztok! Mostanában került hozzám egy LG G2 és azóta is csodálom a formáját! :) Az enyém 16 GB-os verzió és nagy fájdalmam az a 6GB amit a rendszer elfoglal. A bajom azonban nem ez, hanem az, hogy az Asphalt 8 nem akar elindulni rajta! Eddig egy német Vodafonos rom volt rajta, de most rátettem a középeurópai 30d romot. Sajnos ezzel sem sikerült a progit elindítani. Addig eljutok, hogy felinstallálom a 800 MB-os extra anyagot, de utána csak a fekete képernyő 20-30 percig.

Erre van valami orvosság?

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#69197) CartmanLand0 válasza Mesterlovesz (#69196) üzenetére


CartmanLand0
senior tag

Nekem is ugyanez volt, csak CM-el indult el az Asphalt 8.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69198) reap3r válasza Mesterlovesz (#69196) üzenetére


reap3r
aktív tag

Erre nincs megoldás, a kedves fejlesztő évek óta b*szik a problémára...

(#69199) CartmanLand0


CartmanLand0
senior tag

Srácok, hogy lehet eltűntetni a vezérlő gombokat, ha elindítok pl egy játékot ? Eddig automatikusan eltüntek, viszont google edition-el ott maradnak, így nem teljes kijelzőn fut az alkalmazás.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69200) stefi68 válasza CartmanLand0 (#69199) üzenetére


stefi68
addikt

Keresd itt: Android beállítások - Kijelző fül - Előlapi érintőgombok - Rejtett előlapi érintőgombok

Ott beállíthatod azt az alkalmazást, ahol nem szeretnéd látni a navigációs sávot (érintőgombok)

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.