Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-10 17:05:29

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

(#69951) kelly416 válasza vadászcsiga (#69950) üzenetére

kelly416
(addikt)

Nézd. Mondhatjuk azt is, hogy én sem szóltam, hisz én szivargyújtó elosztót írtam, nem autós töltőt, meg ez télen volt. Amúgy van egy csomó Lidl cucc, ami jó. Nem ipari felhasználásra, hanem otthoni barkácsra, de arra jó. Viszont az a tapasztalatom, hogy ezekben az autós tech-cuccokban nem tudnak maradandót alkotni, legalábbis eddig nem sikerült. Szóval egy próbát megérhet, legfeljebb visszaadják a pénzt. Ja? Csinálnom kellett valami Lidl kártyát, mert akkor azonnal vissza adják, de az annyi, hogy a kiállított gépen megadom az adataimat és már nyomigálja is kifelé a kártyát, kb. 2 perc.

(#69952) vadászcsiga válasza kelly416 (#69951) üzenetére

vadászcsiga
(nagyúr)

Félreértesz, úgy értem te próbáltad, én nem. Ezért mondtam hogy akkor nem szóltam. Én csak a leírást láttam tegnap az újságban.

https://www.facebook.com/sniperstraps/

(#69953) kelly416 válasza vadászcsiga (#69952) üzenetére

kelly416
(addikt)

Én sem próbáltam töltőfejet. Csak szivargyújtó elosztót. Meg pár egyéb "kütyü" kategóriába tartozó dolgot az évek folyamán, és nem fogtak meg. De ettől lehet, hogy az autós töltőfej teljesen jó és megbízható. Ezért írtam, hogy egy próbát megér.

(#69954) .St.

.St.
(tag)

Van olyan launcher aminél működik a dupla kopp és még jól is néz ki?

-= St forever =-

(#69955) gyurkikrisz válasza .St. (#69954) üzenetére

gyurkikrisz
(őstag)

Nova Launcher, és a gesztusoknál duplakoppra beállítasz egy olyan appot, ami lezárja a kijelzőt.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69956) eclipse19 válasza .St. (#69954) üzenetére

eclipse19
(aktív tag)

A Nova most szinte ingyen (125 Ft) van:

[link]

Üdv.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#69957) beluudj válasza .St. (#69954) üzenetére

beluudj
(addikt)

tsf

Csak egy LCD proji @ DaRbEe mankó :) 1chip DLP the King! :C Rainbow Forever a szükséges + ;)

(#69958) .St.

.St.
(tag)

Köszi, megnéztem mind a kettőt, de nem szeretnék kiegészítő programot a dupla kopp -ra. Minek amikor alapból is megy. Olyan nincs amihez nem kell extra progi?

-= St forever =-

(#69959) kelly416 válasza eclipse19 (#69956) üzenetére

kelly416
(addikt)

Amúgy mennyi szokott lenni? A múlt hónapban cseréltem le a dombornyomott kártyámat simára, mert úgysem használtam és sokalltam a havi díjat. :W

(#69960) pcnet válasza .St. (#69958) üzenetére

pcnet
(őstag)

Nova tudja, nem kell hozzá külön program.

Nova beállítások / Gesztusok és bemenetek / Dupla érintés / Képernyő zárolása.

(#69961) stefi68 válasza vadászcsiga (#69948) üzenetére

stefi68
(addikt)

Végiglapoztam az aktuális szórólapot (2016.03.10-16), de nem találtam benne semmilyen autós töltőt. Elsiklottam felette?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#69962) eclipse19 válasza kelly416 (#69959) üzenetére

eclipse19
(aktív tag)

Nem tudom különben mennyi volt, de most ennyi és azt írják, hogy "Sale" van éppen.

A nagyon hasonló Apex (Pro) 1400 Ft, és azt hiszem, hogy a többiek is (amelyiknek van Pro/Prime változata nagyságrendileg e körül vannak. Legalább.)

Üdv.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#69963) Wucky válasza eclipse19 (#69962) üzenetére

Wucky
(senior tag)

Én azt nem értem miért kell nektek egy ilyen launcher?
1.5 éve teljesen jó az LG-é nekem. Dupla kopp is van. Témázni is lehet stb.
Nem kötekedni akarok csak érdekel.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#69964) kelly416 válasza eclipse19 (#69962) üzenetére

kelly416
(addikt)

Azta, akkor az kemény akció, mint a 26Ft-os Monopoly vagy NFS. Sajnálom, hogy bukom... Köszi az infót.

Wucky:
Mert sokaknak nem felel meg az, amit a gyártó megálmodott, és mert megtehetik. Mert nem alma vagy ablak van a kezükben és ki akarják élni alkotói ambícióikat.
Arról már nem is beszélve, hogy sokszor pont az LG vagy a Sony launchere sokkal többet kér enni, mint egy-egy letöltött launcher.

(#69965) Wucky válasza kelly416 (#69964) üzenetére

Wucky
(senior tag)

Értem. Kipróbáltam én is,de 5 perc után kukáztam. Na neki futok mégegyszer.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#69966) norbert1998

norbert1998
(veterán)

Cm13 akuidok.
150 perc sot, full fényerő, abból 1 óra kemeny játék. Illetve 1.5 óráig ébren tartotta a telefont mert nem zártam be hanem folytatni akartam. Többi böngészés és yt. Most 10%.
Szerint ezek milyen?

(#69967) Wucky

Wucky
(senior tag)

Nekem semmi extra ez a nova. De az időjárás widgetet hogy tudom kitenni? Az eredeti LG-t.

(#69968) lotek18 válasza norbert1998 (#69966) üzenetére

lotek18
(csendes tag)

Egy hete cseréltem aksit a telefonba, ha minden igaz akkor OEM-re :D Igy nekem CM13 on nem nagyon megy 4 maximum 4.5 óra kijelző időnél többet a telefon (gamil, böngészés, messenger, YouTube, kevés telefonálás) Nem valami sok, de estig nekem mindig kibírja.

(#69969) norbert1998 válasza lotek18 (#69968) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Az a másfél óra ébrenlét elszámolásra került. fél 3-kor raktam háttérbe, a komment írásakor szedtem ki. Az kb olyan 3 óra. De akkor is :(
Normáls használattal 4-5 óra nekem megvan. Óvatos használattal 6 óra, nagyon kímélve 7.

(#69970) ProdiG

ProdiG
(tag)

Feltettem egy CM 13at, legfrissebb nightly-t, tisztán flasheltem, elindult ahogy kell telepítgettem törölgettem ezt azt, nyomtam egy újraindítást, com.android.phone alkalmazás leállt, azt írja hogy nincs SIM kártya. Harmadjára tettem fel tisztán és az első újraindítás után mindig ez vár. Mi lehet a megoldás? :F

[ Szerkesztve ]

(#69971) norbert1998 válasza ProdiG (#69970) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Takarítás nélkül is mindig ez vár?

[ Szerkesztve ]

(#69972) Lala6 válasza stefi68 (#69961) üzenetére

Lala6
(őstag)

(#69973) desigo válasza hobbitka_ (#69926) üzenetére

desigo
(senior tag)

Nekem pont legfelül középen "érintődik" és ragad be magától.
Nagyon bosszantó mert leugrik az értesítési sáv.
Szalagkábel vagy valami érintkezési baja lehet?
Piros a hibás.

(#69974) ProdiG válasza norbert1998 (#69971) üzenetére

ProdiG
(tag)

Igen, de meguntam és feltettem egy Google Editiont. Eddig jónak tűnik szal a CM megy a levesbe egy időre. :)

(#69975) SirRasor

SirRasor
(őstag)

Üdv!
Samsung Galaxy S4-es fórumban is megkérdeztem, de itt is aktuális: S3-ról váltanék..LG G2-re, vagy S4-re, de nem tudok dönteni. G2-nek van valami olyan szériahibája, ami miatt mondjuk az S4 jobban megérné? Vagy úgy mindent egybevetve rendben van a telefon?

Thx előre is!

Make Love not war!

(#69976) konzi válasza desigo (#69973) üzenetére

konzi
(aktív tag)

ez milyen app amivel nezted ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#69977) Wucky válasza SirRasor (#69975) üzenetére

Wucky
(senior tag)

G2 szerintem jobb az S4-nél. Tudtommal csak a sárguló kijelző volt a szériahiba,de pl az enyém 1.2 évesen sem sárgult be,hanem leejtettem és betört. Az új kb 3 hónapos és nem sárgul. Ezenkívűl nem tudok hibát.

(#69978) Molk válasza SirRasor (#69975) üzenetére

Molk
(tag)

Itt mindenki ajánlani fogja, csak úgy mint az S4-et az s4 topikban...

Én csak annyit mondanék, hogy eddig összesen 3db g2-vettem - magamnak és a családnak.

(#69979) desigo válasza konzi (#69976) üzenetére

desigo
(senior tag)

Yet Another MultiTouch Test

(#69980) norbert1998 válasza SirRasor (#69975) üzenetére

norbert1998
(veterán)

G2, egyértelműen ;]
Jobb lenne egy független csapatot kérdezni, mert, mint írták, itt senki sem fogja az S4-et mondani, ott pedig a G2-t, mert mindenki a saját lovát dicséri, ha jobb, ha nem.
Legyen annyi elég részemről, hogy a telefonvásárláskor az S4 meg sem fordult a fejemben. Ami esetleg ehelyett lehetett volna, az a nexus 5 lett volna, de mivel drágább volt, ez lett. Illetve ez után visszamenve, szintén biztos nem S4-et vennék. Mondjuk lehet a nexus jobban megérte volna, az aosp gyárihoz képesti hiányosságai miatt (ami tudtommal nexusokkal nincs így, míg minden mással igen)

(#69981) desigo válasza Wucky (#69977) üzenetére

desigo
(senior tag)

Nálunk páromé besárgult a jobb felső sarkában egy év 3 hét után.(persze gari lejárta után)
A sajátom meg két év után sem sárgult semennyire.Gondolom más időpontban gyártódott a kijelző.

(#69982) snow2014

snow2014
(aktív tag)

sziasztok

greenifyt szeretnem feltelepiteni a telora de sajnos sehogy sem megy......xposed telepito nem akar elindulni mindeg valami hibat add hogy nem jo a telefonhoz

melyik verzio jo a G2-hoz ? 5.02 rendszer van rajta (iceX rom)

valaszotokat elorre is koszonom

[ Szerkesztve ]

Mindég legyetek rosszak ;)

(#69983) SirRasor válasza norbert1998 (#69980) üzenetére

SirRasor
(őstag)

Nem feltétlen a független csapat a jó. Magamból indulok ki. Nekem egy S3-am van és egy FOS. Nagyon sokat optimalizáltam rajta, hogy egy használható telefon váljon belőle, de senkinek se ajánlom jó szívvel.
Szóval csak a saját topicokban tudják felhívni a figyelmet a buktatókra stb.
pl: sárguló kijelző :W

Make Love not war!

(#69984) CartmanLand0 válasza SirRasor (#69983) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Olyan darabot keress, amelyiknél kikapcsolt állapotban látsz függőleges fehér csíkokat az érintőn ... ezt úgy tudod észrevenni, hogy kikapcsolt állapotban a fény felé tartod a telót, és úgy vizslantod :) A csíkos kijelzők nem sárgulnak.

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69985) Wucky válasza desigo (#69981) üzenetére

Wucky
(senior tag)

Akkor nekem nagy szerencsém van a telóval. Soha semmi baja nem volt. Most van gondom vele hogy ota-n frissítette és nagyon szar lett a sot. Valamint a cserélt kijelző miatt megrepedt a keret. Azt nem cserélik külön.
De egyéként semmi baja. Most foga örökölni a párom. Csak még nem tudom mit vegyek. G4 or G5 or S7.

(#69986) SirRasor válasza CartmanLand0 (#69984) üzenetére

SirRasor
(őstag)

Köszi az infót!
Végül is a G2 nyert; ilyet fogok venni :)

Make Love not war!

(#69987) norbert1998 válasza SirRasor (#69983) üzenetére

norbert1998
(veterán)

Nekem is csíkos kijelzőm van, nem sárgul. S4-et már csak a design miatt sem vennék. A tw, a knock (vagy mifene, ami garit dob el, ha rootolsz, stb). Ez használható gyári rendszerrel is, és van rengeteg gyári alapú is. Multitaskingban tudom, milyenek a samuk. S6-ot ezzel gyári romon vertem. (Hihetetlen, mi? Pedig tényleg. Ennyire terpeszkedik a tw.) Mindkettőre aosp-ot téve már gondolom nem lesz akkora különbség, sőt. Bár tekintve, hogy abban jóval gyengébb a hardver(mármint s4-ben), (amire most kerestem rá), elég nyomós a kérdés: Miért gondolkodsz te azon egyáltalán? :B

Látom csatlakozol hozzánk :C

[ Szerkesztve ]

(#69988) CartmanLand0 válasza SirRasor (#69986) üzenetére

CartmanLand0
(aktív tag)

Nem bánod meg :R

A jó hírnévhez egy élet munkája kell ... a lerombolásához elég egy perc ...

(#69989) alex devil válasza snow2014 (#69982) üzenetére

alex devil
(senior tag)

(Szvsz semmit nem javít a Greenify a telón)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi9

(#69990) Tutu7030 válasza Wucky (#69985) üzenetére

Tutu7030
(veterán)

G5-öt csak akkor vegyél, ha tetszik az a lapított forma, és szereted a puzzle-t. :D
Én a G4-et nem cserélném le rá. (a samsung meg szóba sem jönne) Ár/érték arányban messze a G4 a nyerő.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29)

(#69991) porse válasza alex devil (#69989) üzenetére

porse
(senior tag)

Engem azért nyugtat, hogy nem fut pl a facebook 200+ mb al feleslegesen mindig.
Xposed nélkül is működik, én a legújabbat használom 2.9beta2 cloudy n.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#69992) Wucky válasza Tutu7030 (#69990) üzenetére

Wucky
(senior tag)

G5 kizárólag a 820 soc miatt jöbet szóba. S7 az akksi meg az Ip68 miatt. Igazából erre a kettőre nagyon szükségem lenne. G4-et sajnálnám bevinni melóba. Az nem olyan helyre való.

(#69993) alex devil válasza porse (#69991) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Neked jobb az akkuidő tőle vagy bármi más?
(Nem kötözködöm csak érdekel)
Próbáltad Greenifyvel és anélkül a telefonod?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi9

(#69994) porse válasza alex devil (#69993) üzenetére

porse
(senior tag)

A tudatomnak jobb biztos, de a gyári rendszer iszonyú agresszív ramkezelésén is biztos segít. Facebook youtube térkép google app instagram stb. ezek mind elindulnak maguktól feleslegesen, greenify al nem.

... szerintem.

(#69995) alex devil válasza porse (#69994) üzenetére

alex devil
(senior tag)

Én is használtam két telefonon is. A G2-vel kipróbáltam Grinifyvel és nélküle. A mindennapi használatban semmi különbség nem volt. Megvettem a fizetős verziót és volt xposedem is. Szerintem csak placebo.
De persze próbálja ki, használja aki szerint javít.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi9

(#69996) Viktor89

Viktor89
(aktív tag)

Sziasztok!

Win 10-re frissítettem,de ha most rádugom a telefont usb kábellel a gépre,csak tölti. Win 7 alatt egyből megjelent új meghajtóként. Gondolom valami driver kellene hozzá,de az összefoglalóban nem találtam.

(#69997) klaya86 válasza SirRasor (#69986) üzenetére

klaya86
(tag)

Én kb 3-4 hete vettem egyet használtan , magánszemélytől és nem bántam meg. Gyors, sosem fagy vagy lassul be bármit csináltam rajta. Kijelzőmérethez képést egy kézzel kezelhető. Az aksi bár másfél éves, még mindig 4-4.5 óra kijelzőidő. A kijelzőm nekem csíkos, tehát remélem a sárgulás is elkerüli. Csak pozítiv véleményem van róla. Illetve annyi, hogy nem lehet bővíteni, ami azért kár, de elvagyok a 10,5 gigán is, ha kell.

(#69998) gyurkikrisz válasza klaya86 (#69997) üzenetére

gyurkikrisz
(őstag)

Nálam is ugyanez a történet. Basználtan vettem, de patika állapot, és még garis is. Még ma is szuper telefon. Mondjuk tokokból és fóliákból be kell tárazni :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#69999) bwoay válasza gyurkikrisz (#69998) üzenetére

bwoay
(nagyúr)

hát, ami azt illeti, én biztosan nem vennék telefont basználtan :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#70000) klaya86 válasza bwoay (#69999) üzenetére

klaya86
(tag)

Én már hosszú évek óta használtan veszek telefonokat. Eddig semmi probléma nem volt egyikkel sem. Persze egyik sem üzletből, magánszemélytől mind. Igazából ha levenném a G2ről a foliat (az picit karcos) nem mondanád meg, hogy használt: ) És inkább veszek használtan jó árba 1-másfél éves csúcstelot, mint egy középkategóriás újat. G2 pl 40ezer volt.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.