Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6366) Naras válasza Zitta (#6364) üzenetére


Naras
őstag

CM - ben van egy csomó olyan finomság, ami nagyon jó, és nagyon megszoktam, itt meg szintén van egy csomó minden, ami nem tudom, hogy ott lehetséges-e... egyelőre próbálom megszokni a gyári ROM - ot, csak mindig CM - mel éltem, és hát, a kettő más ugye, ezért lennék kíváncsi olyanok véleményére, akik viszont feltolták azt... ha akad ilyen, és megosztja, előre is hála... :R

OTG - n én is agyalok, bár a legjobb az lenne, ha gyártanának valami miniatűr micro USB - s pendrive - ot, ami lapos, és alig lóg ki a telóból, azt lehetne external drive - ként használni. Íme egy piaci rés... vagy van ilyen? :U

F-ECT$: Igen, ezek valóban nagyon jók, és nem szeretném elveszíteni, holott csak egy napja használom a telót... de egy rakás másik dolog meg iszonyat hiányzik, ami CM - ben viszont benne van... főleg, ha CM kijön a 4.4 - gyel, ahol ha jól emléxem, olvastam olyat, hogy a képernyőre pakolt vezérlő gombok eltűnnek az appok alatt, és más megoldás lesz a kilépésre, meg mindenre... nagy szívfájdalmam, hogy nincsenek "fizikai" gombok, de ez van, ebbe az irányba halad az okostelefonok design - ja, legalábbis ami a csúcskategóriát érinti... :(((

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.