Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62651) Quqesz válasza FerNandor (#62647) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hát sony-ról annyit, hogy asszony z1c-je loliig xar volt, ismerősöm meg sony fan és most adja el a z3c-jét mert kivan tőle(szifont akar...)
Én a helyedben rádobnék és vennék vmit,pl amit ajánlottak huawei p8...de körbenéznék....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62652) reap3r válasza Quqesz (#62651) üzenetére


reap3r
aktív tag

Öcsémnek már a 2. z1 compact van a tulajdonában, olyan hiba nélkül fut és futott is, hogy az leírhatatlan. Az a Z1c, amit az asszonyod használt valami selejtes darab.
Más:
Pár szó z1c-ről: Lolli jól fut kb. ugyanaz, mint a KitKat, szinte hibátlan. Kijelzőidő: 6-7 óra LAZÁN(ehhez talán annyit fűzök hozzá, hogy először nem hittem öcsémnek, aztán használtam én is egy pár napig... Ebbe a 6-7 órába játék is volt...). Méret: Nem egy rohadt tepsi, hanem értelmes mérete van... A kamera az viszont rosszabb fényviszonyoknál iszonyat képeket csinál. Amúgy jó fényviszonyokkal biztosan veri a G2-t.

[ Szerkesztve ]

(#62653) FerNandor válasza Quqesz (#62651) üzenetére


FerNandor
őstag

és a g2-nek milyen amúgy a kamerája? más is tapasztalta, amit írtam?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62654) Quqesz válasza FerNandor (#62653) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Alap fotózáshoz jó(nekem a kompaktot veri),de ahogy kollega írta rendes fénynél jó a sony is. Kevesebb fénynél a sony zajos,az lg mosottabb lesz. A lényeg olasz útra vittem a kompaktot,de nem vettem elő egyszer sem.

reap3r
Nekünk volt gond vele és a fóruma hirtelen tele lett beázott tulajjal....tény loli óta simán jó,de már nincs kedvünk használni....az említett sony fan ismerősnek meg hívás közbe újrindul,meg hasonló kivan a tököm bajok(jelzem hölgy az ismerős,tehát elvakult és ész érvekkel nem meggyőhető)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62655) FerNandor válasza Quqesz (#62654) üzenetére


FerNandor
őstag

a videóra lennék kíváncsi, írtam, hogy nekem milyen nehézkesen fókuszál. fényképre nikon d60-at használok általában.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62656) Quqesz válasza FerNandor (#62655) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az jó gép. Videó esetében szabad ég alatt gyorsan fókuszál,de mint minden lg folyamatosan élesítget(kb 10-15s időközönként,de van mikor hosszabb idő). Ez nem hiba,ilyen,de egy videó esetében kb pár másodperc ami nem éles. Sötétebb helyen kicsit lehet nehézkesebb,de elenyésző a különbség(pl zárt helyen felvett videó). Nincsen hosszú percekig fókuszálás,max ilyenkor keresek fényesebb pontot a helyen és ott gyorsan beélesít.

Más
Pár hsz-el ezelött írtam forgatási hibát(nem forog el a kijelzőkép),de ahogy rádugtam töltőre megjavult....?)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62657) hislah válasza FerNandor (#62650) üzenetére


hislah
aktív tag

Ha előfizus, akkor beszoptad... kell hozzá a számla tulajdonosa és 2 évet megint alá kell majd írnia, ha levásárolod. Meghatalmazással is megy, de azt ügyvédnek, vagy közjegyzőnek ellenjegyeznie kell. Ugyanezzel szenvedtem én is 4 hetet. :( :( :(

(#62658) Viktor0610 válasza hislah (#62657) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi???

(Szerviz vagy szolgáltató által engedélyezett) Készülékcserénél nem indul újra a hűség, csak ha a tulaj vásárol egy új készüléket.

Az viszont igaz, ha a szolgáltatónál végzitek el a cserét, akkor kell a tulaj is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#62659) FerNandor válasza hislah (#62657) üzenetére


FerNandor
őstag

Ha 140bol valasztok telefont, nem kell az elozo tulaj csak akkor ha dragabb telot akarok.
Hetfon bemegyek egy teloert es eladom, nem szorakozok vele.
Mi legyen az?
Samsung a5
Lumia 930
Sony M4aqua
Esetleg huawei p8 lite

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62660) goblin1983 válasza FerNandor (#62659) üzenetére


goblin1983
tag

140 helyett kapnál a telefonért 85-öt? Ennyit akarsz bukni egy kis lustaság miatt?

(#62661) akooos válasza goblin1983 (#62660) üzenetére


akooos
veterán

Ezt magyarázom én is.. De lassan fontolóra veszem, hogy megveszem azt az utalványt 85ezerért és veszek valamit a ténél...

(#62662) FerNandor válasza goblin1983 (#62660) üzenetére


FerNandor
őstag

Nem olyan egyszeru ez, hetfon meg megkerdezem hogy a papirt barki fel tudja-e hasznalni. De ez nem olyan amivel "keresni" lehet. Ki fog.megvenni egy papirt 110ert amit becserelhet egy t-nel 130ezret ero samsung a5-ert amit meg tudna venni neten boltbol 85ert?
erted? Tul van arazva a t-nel minden.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62663) ruskop válasza FerNandor (#62659) üzenetére


ruskop
senior tag

Amelyiket a T függetlenül adja. Könnyebben el tudod adni. :)

(#62664) FerNandor válasza ruskop (#62663) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi a tippet..És az melyik?

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62665) goblin1983 válasza FerNandor (#62662) üzenetére


goblin1983
tag

És Pécsen szerinted nincs senki, aki megvenné úgy, hogy te elkíséred? Gyakorlatilag nulla a rizikó.

(#62666) norbert1998 válasza FerNandor (#62643) üzenetére


norbert1998
veterán

Sony-ból csak és kizárólag független (valamikori) csúcsmodelleket szabad venni. Saját bőrös tapasztalat. 6 Sony van/volt a családban. Sőt, 7. Mert nekem volt Z is.
Viszont a Z3C jó telefon, nagyon is :K
Bár inkább a G2 ;] Amúgy tényleg, nekem ez a telefon most irtózatosan ttetszik :K

ruskop:
Összevissza megy minden függőben/független a trénél is.

Nincs a tré túlárazva. Te a szürkeimportot nézed, ahol az 1 vagy 2 év garit gyakorlatilag baCChatod, mert egy hónap az ügyintézés, ha nem 2. neten gyári garival éppen annyiba kerül, mint trébe. sőt, én az sp-t boltigaris ár alatt vettem gyárigarival a trében újan :Y
Másfél éve 53-ért. + sim kártya.

(#62667) randras válasza randras (#62339) üzenetére


randras
veterán

Utolsó próbálkozás :F

(#62668) norbert1998 válasza randras (#62667) üzenetére


norbert1998
veterán

android alkalmazások topikjába kérdezz be.

(#62669) randras válasza norbert1998 (#62668) üzenetére


randras
veterán

Készülékspecifikus a problémám/kérdésem...

(#62670) firemanus82


firemanus82
senior tag

Kezd tele lenni a hócipőm ezzel a Lollipop-pal. A rendszer alkalmazásai nem akarnak indulni, akadnak. Ilyen pl. a hívásindítás, az elemlámpa funkció, a feladat kezelő, stb... Rohadt idegesítő, hogy többszöri katt az ikonra után 20-30 másodpercre indul el, amit használni szeretnék. Imádom a telefont, de hogy mire belakom, megint HR-t nyomjak nem tetszik. Lehet azért csinálja, mert kb. 2Gb szabad helyem van?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#62671) ruskop válasza FerNandor (#62664) üzenetére


ruskop
senior tag

Úgy tudom a Z3 compactot függetlenül adja. Vagyis ezt hallottam. :F

(#62672) lejbi


lejbi
tag

Hello mindeni

most vettem egy G2-t. (4xHD-ről váltok). Minden jó, minden műxik, de kíváncsi lennék, hogy lehet (kell)-e frissíteni. Most ez a rendszer: 4.4.2 D80220C-TWN-xx. IMEI alapján ezt hozza a net:

This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below.
<response req_cmd="auth_model_check" status="OK">
<auth_model_check>
<result>OK</result>
<model>LGD802</model>
<suffix>A6WNWH</suffix>
<msn>311KPBF958421</msn>
<esn_date/>
<sw_version>D80230A_00</sw_version>
<sw_url>
http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW6DVJA032TSAXODA4A5ZUV/D80230A_00.kdz
</sw_url>
<sw_locale_url/>
<sw_recommand_uri/>
<app_version/>
<app_url/>
<cs_em_flag>N</cs_em_flag>
<cs_em_uri>N</cs_em_uri>
<chip_type>EG</chip_type>
<prod_type>GSM</prod_type>
<buyer>6WN</buyer>
<file_name>D80230A_00.kdz</file_name>
</auth_model_check>
</response>

Ez most lollipop, érdemes cserélni és milyen módon kell.

Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

Üdv: Lejbi

(#62673) norbert1998 válasza lejbi (#62672) üzenetére


norbert1998
veterán

Cloudy 3.3-at tegyél rá. Xda-n le van írva, mit tud hogy kell.

(#62674) Doky586 válasza lejbi (#62672) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

30a már öreg, a friss 30b amit érdemes felrakni, de nem suite-al. Összefoglalóból letölthető.

(#62675) ruskop válasza lejbi (#62672) üzenetére


ruskop
senior tag

D80220h-t használom. Eddig semmi gond nem volt vele. Akku időben jobb a KK.

(#62676) Quqesz válasza firemanus82 (#62670) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sztem ne csak hr-t csinálj,hanem húzd újra a romot. Nekem az segített,ilyen gondjaim nincsenek mint neked.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62677) neo_xperia válasza ruskop (#62675) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

+1
Magasan a legjobb /gyári/ rom.

(#62678) Balazska15


Balazska15
senior tag

Valaki találkozott már ebay-en vagy bárhol G2 specifikus kerékpár kormányra rögzíthető tartóval? Találtam regeteg univerzálisat, olyat ami a G2-höz van írva, de igazából univerzális.. Olyan keresnék ami mintha egy tok lenne, nem mozog benne a telefon. Pl, mint az iphone 5s-hez is van. Nem bánom, ha nincs rajta elől plexi, nem tudom mennyire működne úgy a dupla kopp. Ha valaki látott már ilyet, ne adj isten pont el akarná adni ami neki már meg van akkor az legyen szíves szólni vagy kézzel inteni, előre is köszönöm :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62679) lejbi válasza ruskop (#62675) üzenetére


lejbi
tag

Hellofuttattam egy antutu v5-öt, a végeredmény: 39173 Mivel minden műxik, egyenlőre marad a gyári rendszer

Üdv: Lejbi

(#62680) Cry0


Cry0
őstag

KK Bootloader-ről tudna valaki dobni egy linket ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#62681) Milk_n_Coffe válasza Cry0 (#62680) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Bootloader changer: [link]

Amerre mégy, oda tartasz

(#62682) zack


zack
nagyúr

Sziasztok! (aki esetleg korábbról nem emlékszik már rám :) )

Eladtam az órámat, és beszámoltam egy G2-öt, így most van egy 2016.02. hóig garis 16GB G2, makulátlan, karcmentes állapotban.
Kiesett az elmúlt 7 hónap (az előző G2-öt tavaly októberben adtam el), hiszen Note4-re váltottam, de erősen gondolkodom, hogy a Note4 lesz eladó, még nem döntöttem.

Mi történt az elmúlt 7 hónapban összefoglalva? :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62683) davis999sola válasza zack (#62682) üzenetére


davis999sola
tag

Rengeteg bevandorlo jott az orszagba... ;]

[ Szerkesztve ]

Lg g2 < iphone 5s< Lg g2<

(#62684) zack válasza davis999sola (#62683) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD Ezt tudom. De te tudtad e, hogy a legtöbb néger bevándorló G2-vel rohangál? ;]

30B a legújabb független szoft Lolli-ra?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62685) Quqesz válasza zack (#62684) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hi!
Igen,v30b loli az utolsó függetlenre,de elvileg lesz 5.1.1 is.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62686) zack válasza Quqesz (#62685) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi!

Pont most írtam a Note4 topikba...Mennyit változott a sebesség, és vicc amit a Samu csinál. A G2 többet javult az elmúlt 7 hónap alatt mint a Note4 (kb semmit). Nem rossz, de itt érzem, hogy jobb a rendszer mint 7 hónapja. Note4 még mindig csak 5.0.1 ráadásul. :U Mindezt tavaly novemberben 191k-ért.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62687) Quqesz válasza zack (#62686) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Fura amit a samu művel mostanság...a szoftveres oldalon vannak gondok. Az lg végre összeszedte magát támogatás terén,meg megtanultak optimalizálni(lásd g4). A loliban két hiba van: a led jelzés mail/gmail esetén és az elforgatás lefagyása,de a 30b-ben ezt javították már. Nekem akkuidő egyezik kk-val,van viszont aki erre panaszkodik.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62688) zack válasza Quqesz (#62687) üzenetére


zack
nagyúr

Szoftveres oldalon vicc a cég. Mire a Lolli kijött...26 időpont, csúszás, tolás, ferdítés. :((( Kíváncsi leszek az 5.1.1 júli végi kiadását tartják e.
Ezt a 30B-t szerintem felpattintom.
Lehet eladom a G2-öt, Note4-et, és a kettő árából veszek valamit...Egy S6-ot? Neeeem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62689) norbert1998 válasza zack (#62688) üzenetére


norbert1998
veterán

A g2 veri az s6-ot.
Keress rá. Egy 10 perces videó lesz. Úgy kb a felénél jobbá megdöbbenés és a szarszung erőteljes kirohogese, az eddigieken felül ;]

Vegyél yotaphone 2-t :K

(#62690) firemanus82


firemanus82
senior tag

Végre a vodkafone is úgy döntött, hogy ad 4G-t (legalábbis nekem 4G-t ír, nem LTE-t)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#62691) ptamas88 válasza firemanus82 (#62690) üzenetére


ptamas88
tag

az LTE és a 4G ugyanaz

Sony XPERIA S -> LG G2 -> Samsung S7 edge, Dell Inspiron 15R

(#62692) Quqesz válasza firemanus82 (#62690) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Volt eddig is,de csak pesten találkoztam vele....

Zack
Nekem sem jön be az s6...ha cserélni akarsz várj őszig,jönnek az új modellek(ifa kiállítás is lesz hamarosan). A G2 sztem még mindég nem évült el,jól sikerült darab,aksiidő verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62693) akooos válasza zack (#62688) üzenetére


akooos
veterán

Üdv újra itt!

Ahogy Quqesz is írta, húzd ki a G2-vel év végéig. Utána jönnek az S820-as telefonok. Robbantani fog a Huawei (Mate8), LG (G Pro 3), Nexusok (LG & Huawei), Xiaomi (Mi5) és még mások is.

A G2 pedig még most is van olyan brutál telefon, hogy versenybe szálljon egy S6-al is, mondjon bárki bármit. Van otthon S6 a családban, de elenyésző az előnye sebességben. Viszont legalább most már tud olyan dolgokat is amit az LG 2013 óta alkalmaz ;]

(#62694) Quqesz válasza akooos (#62693) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem is értem ezt a sebesség hajhászást proci terén...már s800-tól rendben van és az android is pörgősebb lett(art). Szóval hiába fog 10ghz-en ketyegni egy teló látszatra nem lesz akkora különbség. Viszont a 4gb ram már okozhat meglepetést(asus zenfone 2)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62695) rangersanyi


rangersanyi
tag

Üdv mindenkinek! Sajna kiléptem a G2 tulajok klubjából. :( De most még jó áron ki tudtam szállni belőle. Kezdtek rajta kijönni a betegségek, pl.: kijelző elvállás a kerettől, az akksin is érződött már a másfél év intranzitív használat, ja és a kamera védő plexi is be volt repedve. El tudtam még így is adni 50 ezerért. Sokáig keresgéltem az utódot és egy LG G3 32gb verzió lett az. A G3 volt az ami ár érték arányban nekem a legjobban megfelelt, a B-Tel-nél vettem 105 ezer jó magyar forintért 1+1 év garival. Sajnáltam a G2-t mert nagyon jó telefon és a mai napig megállja a helyét, soha nem volt vele gondom, kivéve a kijelzősárgulást, de azt meg gariba cserélték. Azért még vissza járok majd a fórumra olvasgatni.
További szép napot!!

IPhone 14 pro

(#62696) zack válasza Quqesz (#62692) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem addig nem fogok várni. Kipróbálom a G4-et. :DDD
De persze minden lehet. Mindkét telefont meghirdettem (Note 4, G2), aztán meglátjuk, melyik lesz a kapósabb. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62697) akooos válasza zack (#62696) üzenetére


akooos
veterán

Ha még ~2 hétig megmarad a G2, lehet, hogy felkereslek :))

[ Szerkesztve ]

(#62698) szabyka95 válasza Quqesz (#62694) üzenetére


szabyka95
őstag

nem az a lenyeg, hanem hogy azonos/kisebb fogyasztas mellett nagyobb orajel elerese.

[ Szerkesztve ]

(#62699) zack válasza akooos (#62697) üzenetére


zack
nagyúr

Oké. Ezzel nem fogsz rosszul járni. :) Elöl fóliás, és Nilkin hátlap védi. Februárig garis. ;) Nagyon szép és független.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#62700) Tex válasza firemanus82 (#62690) üzenetére


Tex
senior tag

23-án kaptam én is SMS-t a vodától hogy frissítették a hálózati beállításokat indítsam újra a készüléket.
Azóta van nálam is 4G itt Szegeden, egyébként eddig nekem Pesten sem látott 4G-t.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.