Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62151) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Mit tapasztaltatok? Megéri cloudy 3.1-et frissiteni?
Improved weather animations
Fixed hiding feature in Gallery
Scale navigation bar to 38
Advanced QRemote
Minor bugs fixed

Minor bugs és a Qremote miatt gondoltam, hogy frissitem, de mit takar a minor bugs? :U

(#62152) stefi68 válasza watador600 (#62149) üzenetére


stefi68
addikt

Elvileg erre készült ez a D802_PATCH_RETURN_KK_droidth.zip fájl.
Ezután mehet fel bármelyik Cloudy KK.

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62153) Meggyi001 válasza OgKush (#62151) üzenetére

Minor bugs = egyéb hibák, ilyesmi asszem

https://gamergep.hu/

(#62154) watador600 válasza stefi68 (#62152) üzenetére


watador600
senior tag

Köszönöm!

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#62155) Zolee72 válasza hard74 (#62147) üzenetére


Zolee72
tag

Köszi a segítséget, úgy néz ki, hogy sikeresen visszaálltam Kitkat rendszerre.

Vodás pc suite frissítésű lollipop-ról az összefoglalóban is említett LG Flash Tool-lal (Vista rendszeren)
lollipop visszaállítás gyárira
6DE/GERMANY_OPEN_16G V10E elsőre CSE módban
majd 6HU/HUNGARY_OPEN_16G V20H másodjára CSE módban.

(#62156) Doky586 válasza stefi68 (#62152) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a patch kell az összefoglalóban szereplő DM zip-es KK romjaihoz is?
vagy kizárólag csak a Cloudy KK rom előtt kell?

[ Szerkesztve ]

(#62157) stefi68 válasza Doky586 (#62156) üzenetére


stefi68
addikt

A sokat emlegetett DM KK romjához nem kell mivel az mindent (partíciók, bootloader, recovery, baseband,...) visszaállít. Egy szűz gyári KK romod lesz.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62158) Midway válasza beta (#62140) üzenetére


Midway
senior tag

Ez van a linken. Mi ez?
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<response status="FAIL" req_cmd="auth_model_check"/>

(#62159) extasymajom válasza Midway (#62158) üzenetére


extasymajom
tag

A link vegen az imei szamodra csereldki a szamokat.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#62160) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mikor jon már valami újabb lolli rom? Iszonyat idegesítő már a fals ertesitesi led villogás

(#62161) oba válasza vadászcsiga (#62160) üzenetére


oba
addikt

most már meg kell várni az 5.1.1 -et :) én még azt is megvárom amíg cloudy nem csinál belőle valamit, mert rühellem a bloatware -t :D

(#62162) Laca0


Laca0
addikt

Skacok!
Mostanában sokat szarakodik a telefon. Gyakran belassul, újra kell indítanom.
Többször előfordult már, hogy elment a térerő úgy, hogy az újraindítás hozta helyre. Tehát nem kellett kártyát kivenni vagy megmozgatni. Nem is tudtam, mert utaztam, nem volt nálam a kis pöcök, hogy kivegyem.
Semmilyen új programot nem telepítettem mostanában, csak a frissítések mennek.
Ilyen KK alatt nem volt.
Van valami ötletetek a gyári visszaállításon kívül?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#62163) Balazska15 válasza Laca0 (#62162) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ha KK alatt nem volt, akkor rakd vissza a KK-t.. :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62164) vadászcsiga válasza oba (#62161) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Várom, más lehetőségem úgy sincs

(#62165) OgKush válasza Meggyi001 (#62153) üzenetére


OgKush
senior tag

Tudok angolul :DDD de hogy eszlelheto a javitas?:D

(#62166) Quqesz válasza Laca0 (#62162) üzenetére


Quqesz
nagyúr

62109hsz ucso bekezdés

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62167) Meggyi001 válasza OgKush (#62165) üzenetére

Ja, akkor oké :D..... hát akkor vágod te is, hogy sokszor csak ezt írják, nem részletezik , hogy miket javítottak.

https://gamergep.hu/

(#62168) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

Sziasztok!

Mostanában azt vettem észre, hogy a telefon eléggé lassan tölt.
Ezt egyébként ki is írja a telefon, idézem: "Csatlakozzon a szabványos töltőhöz a gyorsabb töltés érdekében."

Szerintem közre játszik az is, hogy a gyári adatkábellel nem mindig ismeri fel a számítógép a telefont, mozgatni, tekergetni kell a kábelt, hogy felismerje, valahol a vezeték hibás lehet.

A kérdésem az lenne, hogy akinek volt már hasonló gondja, az milyen adatkábelt rendelt hozzá amivel normális sebességgel töltődött a telefon, esetleg be tudnád-e linkelni ide, vagy PM-be, tutira akarok menni.

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#62169) vadászcsiga válasza Milk_n_Coffe (#62168) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Első körben próbáld meg kitisztítani a töltő aljzatot valami hegyes tárggyal, vagy kifújni mondjuk egy körtepumpaval. Nekem gyakran segít mivel napközben a zsebemben van és teli megy szöszel. Sokszor írja ki hogy lassu töltés.

(#62170) Quqesz válasza Milk_n_Coffe (#62168) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha nem jön be smit vadászcsiga ajánlitt,akkor az lg szervízet kérdezd meg. Ha máshol veszel érdemes odafigyelni,hogy vastagabb legyen a kábel a nagyobb amper miatt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62171) Den Hadnagy válasza Laca0 (#62162) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Simcsere? Mondd, hogy dobálja a hálózatot a teló, olyankor ingyenes.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62172) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
CloudyG2 3.2-ő van fent a telefonomon már több mint 1 hete pár napja kezdtem érezni hogy most már kezd rendbe jönni az aksi idő és hogy minden beáll de tévedtem egyik este maxra feltöltöttem 4 perc kijelző idő volt és reggelre csak úgy 20%-ot merült ma 40 perc kijelző időtől 95%-ról 40%-ra merült le ebbe kevés telefonálás volt vagy 30 perc zene hallgatás meg egy kicsi mobilnet ennél régebben sokkal de sokkal jobban bírta esetleg valami kernelt érdemes hozzá felrakni vagy az újabb verzióját tegyem fel ? vagy már szimplán megy tönkre az akkumulátorom.

Más néha csak úgy random elmegy a térerőm mutassa hogy van szolgáltatás de térerő nincs ezt régebben is megtette mikor buszon ültem hol fullos volt hol perig épphogy volt egy csík most már ezt a házba is csinálja fotelbe ülök wi-fin keresztül nettezem és egyszer csak elmegy a térerő és percekig vissza se jön de ha visszajön akkor fullos.
Annó a telemaxnál volt szervizbe antennát cseréltek akkor rajta nem-e ettől van hogy valami gagyi kínait bele raktak ?
illetve ez miatt érdemes augusztusba beküldeni szervizbe ?
Ha esetleg azt mondjátok hogy ennek nem ilyennek kell lenni-e és küldjem be szervizbe akkor tudomásom szerint ami van panel ami tartalmazza a gombokat meg a kamerát védő lencsét elvileg ebbe van benne az antenna panel is tehát ha antennát cserélnek akkor azt a panelt is ? csak azért kérdezem mert nekem a hátsó kamera lencse kezd megkopni.

Kicsit hosszúra sikeredett de előre is köszönöm a válaszokat :R :))

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#62173) ruskop


ruskop
senior tag

Az összefoglalóban lévő firmware listben nézegettem a firmwareket és azt szeretném megkérdezni, hogy ahova oda van írva az, hogy 16G az gondolom a 16Gb-os verzióra értendő? Tehát pl. a magyarban nincs 32Gb-ás? Az Europe Open-nél viszont nincs oda írva semmi. Akkor az a 16 és 32-es verzióra is jó?

(#62174) fery02 válasza ruskop (#62173) üzenetére


fery02
addikt

Régi JB ROM-oknál nem volt még mindegy, hogy az ember 16gb vagy 32gb-os verziót tesz a telefonjára, KK-től már nem kell vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#62175) neo_xperia válasza vadászcsiga (#62164) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Már hogyne lenne!
Downgrade.

(#62176) fery02


fery02
addikt

Kezd nekem a jack aljzatom belülről tönkremenni, tök könnyen kicsúsznak belőle a jack dugók.
Persze több eszköz dugójával is kipróbáltam, egyértelműen a telefonnal van a baj.

Annyira érzékeny, hogy pl füllhallgatóról hallgatva zenét, picit csavarok véletlenül a csatlakozón (csak is oldalra irányban) és már ki is csúszott annyit, hogy ne legyen jó. A telefont is óvatosan kell arrébb pakolni, ha éppen úgy van, mert hozzá sem kell érni a csatlakozóhoz, már kintebb tud csúszni.

Pár napja belepiszkáltam gombostűvel, de nem tudtam kiszedni semmi szöszt sem, szóval ide tényleg csere alkatrész kell.

Majd ha már nagyon nem bírom az akksit benne, elküldetem szervizbe és cseréltetem benne mindkettőt.
Nem számítok semmi alacsony végösszegre, de ez a telefon megérdemli majd.

(#62177) kp78 válasza Grecky (#62124) üzenetére


kp78
addikt

kicsit megkésve, de :R

(#62178) tomalbert


tomalbert
tag

Sziasztok!
Csinàltam egy sikeres backupot twrp-vel, usb-re. Fel akartam tenni egy CM-et, de hiba miatt nem ment fel. Piros szöveg volt, nem emlékszem mit írt. Mondom sebaj, nem is olyan fontos ez nekem most, majd vissza akartam állítani,vissza is állította, de azóta "Android frissítés folyamatban" , mintha el akarna indulni de nem tud.. Kb egy óràja megy. Kdz telepítés meggyógyítja??

[ Szerkesztve ]

(#62179) ruskop válasza fery02 (#62174) üzenetére


ruskop
senior tag

Köszönöm a válaszod. Tehát ha ezen az oldalon a hungary_open_16g közül egy 30b-t letöltök és felteszek akkor nem hal be a teló?

(#62180) fery02 válasza ruskop (#62179) üzenetére


fery02
addikt

Nem fog behalni, azt a kiszemelt ROM-ot nyugodtan felpakolhatod.

---------------------------------------

@tomalbert: Ha TWRP-t el tudod még érni, akkor javasolnám, hogy DM stock 20G ROM-ját pakold fel!
Az helyrevágja dolgokat a telefonodon és gond nélkül ügyködhetsz tovább.

(#62181) norbert1998


norbert1998
veterán

Üdv!
Sosem volt még LG-m és tervezgetek egy ilyent. Kérdésem az lenne, hogy függő gépet szabad-e venni, ha én mindenképpen legfrisebb AOSP ROM-okkal szeretném hajtani? Szóval CM12(.1) és hasonlók.
Köszi :R

(#62182) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Vettem egy M-Tech aTAB PWB002 Powerbank-o2, 5200mAh-s. 1A-al tud tölteni. Gondoltam, ez biztosan jó lesz a G2-höz.
De nem tölti...
A töltés jel megjelenik, de csak merül a telefon bedugott powerbank mellett is.
Mi lehet a gond?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#62183) RECSKA válasza Laca0 (#62182) üzenetére


RECSKA
veterán

Szedd le a ampere nevu progit.

Nekem egy zsak olyan atab powerbankom van. A rosszak 400-al toltenek. A jobbak 1.6A-el..

Merd le.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#62184) gps76 válasza ruskop (#62179) üzenetére


gps76
őstag

Akkor neked 32 GB-os van?
Mert nekem igen és ami az összefoglalóban van linkelve droidth 32-es rommal teljesen jól megy a teló.
EZT
Raksz hozzá egy dorimanx kernelt és tuti lesz.

[ Szerkesztve ]

(#62185) Laca0 válasza RECSKA (#62183) üzenetére


Laca0
addikt

20mA-t mér, már ha mér valamit... most pl. kiírta, hogy nincs töltés... :S
Akkor küldhetem vissza... pedig most kellett volna a nyaralásra... :((

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#62186) Laca0 válasza Laca0 (#62185) üzenetére


Laca0
addikt

Feltettem a másik telefonomra is az ampera-t, ott 600-620mA-t mér és tölti is rendesen.
Mi lehet az oka, hogy egy kisebb telefont ennyivel jobban tölti?!?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#62187) fery02 válasza norbert1998 (#62181) üzenetére


fery02
addikt

Üdv!
Főzött ROM-okra kitűnő választás ez a telefon, vedd nyugodtan! :K

Itt nem számít ilyen téren, hogy függő-e vagy nem a telefon.
Sokan használják általad említett főzelékekkel probléma nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#62188) norbert1998 válasza fery02 (#62187) üzenetére


norbert1998
veterán

Még sokmindentől függ. Van a sok G2 mellé egy N4 és egy Z1 is, amit esetleg megvehetek. Utóbbi kettő tulajai már visszaírtak, a G2-sök még nem, egyiküket kivéve. De ő sem ír túl gyakran.

(#62189) Balazska15 válasza norbert1998 (#62188) üzenetére


Balazska15
senior tag

Volt a G2 előtt kettő Z1-em is, és bár nagyon szerettek őket, a G2 jobb szerintem! Akkuidőben, szerintem a színek is szebbek, talán még a kamera is. A dupla koppos ébresztés miatt meg már amúgy sem mennék vissza Z1-re.. :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62190) norbert1998 válasza Balazska15 (#62189) üzenetére


norbert1998
veterán

Akkor is ez a véleményed, ha csak resurrection, cm és hasonló "főzelékekkel" használnám? Mert akkor g2-re repülök :K

(#62191) Balazska15 válasza norbert1998 (#62190) üzenetére


Balazska15
senior tag

Sony-nál pl a zárt bl korlátozná a lehetőségeidet, és bár így is van egy csomó főzött rom, én nem szeretem, ha nem tehetek meg bármit :DD Szerintem bármilyen rommal használva jobb a G2! :)

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62192) norbert1998 válasza Balazska15 (#62191) üzenetére


norbert1998
veterán

Természetesen független SONY-król van szó ;)
De talán sikerül egy G2-t összehoznom, és akkor a kecske is jól lakik, és a káposzta is megmarad.
(A kecske én vagyok, a káposzta meg a pénz.)

(#62193) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Tervezek egy ilyen telefont beszerezni, mire érdemes figyelni, esetleges típushibák vannak? Gondolok itt a sokak által tapasztalt képernyő sárgulásról..., pl.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#62194) oba válasza Dirtyz (#62193) üzenetére


oba
addikt

az nagy melegedés hatására jön elő... vagy nem :) nálam pl semmi gond
a másik a kamera védő zafíron lévő fólia réteg csúnyán össze tud karcolódni, de kis munkával helyre hozható

[ Szerkesztve ]

(#62195) Atish19 válasza Dirtyz (#62193) üzenetére


Atish19
őstag

Összefoglalóban csokorba vannak szedve a típushibák. Érdemes amúgy végigolvasni csak pár percet vesz igénybe.

(#62196) Dirtyz válasza Atish19 (#62195) üzenetére


Dirtyz
őstag

Köszi mindenkinek, az összefoglaló megvolt már ;)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#62197) Ferenczi Áko válasza norbert1998 (#62192) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Volt nekem is Sony Z1-em a G2 előtt. Ha elfogadsz egy tanácsot, elkerülöd azt a telefont..

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#62198) Mozart62 válasza vadászcsiga (#62160) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Szia Vadászcsiga!
Nekem 5.1 Loli van fent a G4 telón, de a villogás pont olyan lassú, mint a G2 ön volt Loli alatt.
Akinek garis még a készüléke, ne várja annyira az 5.1 et, mert zárt bootloaderes, azaz az LG től kell kérned a nyitási kódodat.
Minden további nélkül megadják, de a gari ugrott. Persze akinek nem garis már, az bátran kérheti.
Szerintem Loli gond a melegedés is mert a G4 is melegszik rendesen, még a kamera használatnál is.
Az 5.1 nem oldott meg semmit ezekből a bajokból. A G2 öm nem melegszik KK alatt, de Loli alatt levált a kijelző ragasztás a keretről, annyira felforrósodott néha, hogy hólyag lett az ujjamon, amikor megfogtam.
Az LG szerviz előtt le a kalappal, gariban cserélik a kijelzőt már másodjára, pedig a garim tavaly lejárt.

(#62199) firemanus82


firemanus82
senior tag

Nekem is elkezdett rohadtul belassulni a telefon. Nem raktam fel rá semmi újat. Pl rányomok a hívás gombra és 5-10 sec múlva válaszol. A kezdőképernynél ugyancsak. De a programok relatíve gyorsan indulnak és nem röccennek. Sajnos az újraindítás sem segített. :( Térerő gondjaim nekem nincsenek, de nagyon idegesít, hogy nem tudok rögtön hívni. És tény, hogy KK alatt ilyet nem csinált (ott a beérkező hívás késett)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#62200) norbert1998 válasza Ferenczi Áko (#62197) üzenetére


norbert1998
veterán

1 darab volt a listában, de az is valami monyák független volt. Szóval 30 és 70-el ment, de bl nem volt nyitható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.