Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62101) kp78


kp78
addikt

Véletlenül beállítottam a fotók alkalmazást alapertélmezettnek, és mindig abban nyitja meg a készített képeket. nem találom, hol lehetne ezt törölni. vagy nem is lehet?
előre is köszönöm a segítséget!

(#62102) Molk válasza kp78 (#62101) üzenetére


Molk
tag

Szia.
Beállítások > Alkalmazások > Megkeresed azt az alkalmazást amiben megnyitja automatikusan > Alapértelmezések törlése.

(#62103) kp78 válasza Molk (#62102) üzenetére


kp78
addikt

Itt jártam már,de inaktív az alapértelmezések törlése. de a galériánál is az. egyéb mód meg gondolom nincs.

(#62104) Rasnac válasza RECSKA (#62100) üzenetére


Rasnac
aktív tag

+1 a cloudy 3.2-nek

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#62105) vadászcsiga válasza ruskop (#62096) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem sehol. Gyari flip tokon kivul en nem lattam ehhez a telefonhoz más eredeti kiegeszitőt. Utángyártott is jo hozzá, egyre figyelj hogy a töltőfej lehetőleg 2 vagy 2,1A-t adjon le, plusz a kábelnek is bírnia kell ezt a töltést. Akármilyen USB-s töltő nem jo hozzá.
iPad töltőfeje pl jo hozzá, azert említem ezt mert sok helyen kapni. Kábel passz. En lehpgutobb az emagról rendeltem 500ft-ert egy microusb/lightening kábelt látatlanban es bejött. Bírja a feszt

[ Szerkesztve ]

(#62106) Berki Jani válasza Quqesz (#62086) üzenetére


Berki Jani
újonc

köszi szépen!
Teljes mértékbe megoldódott az eddigi problémám. Már a kalibrálás után mintha semmi gond nem lett volna.
Pedig már kezdtem beletörődni .

(#62107) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok,
korábban már cseréltettem kijelzöt, majdnem egy éve, mert a jobb felsö sarokban egy kb 2cm-es részen besárgult és ahogy egyre jobban melegedett, úgy sötétedett a folt. Ezután, a már cserélt kijelzö pedig olyat csinált, mint a plazma tv-k, pl kb 15 perc messenger után beleégtek a kijelzöbe a dolgok, amik csak nagyon lassan tüntek el, így másodszorra is cserélték a kijelzöt, + flip cover tok megkoptatta a hátlapot azt is kicserélték, nagyon rendesek voltak.

Most viszont... leadtam múltkor megint, mert a kijelzö megint sz@r: ha a szélen picit nyomkodom befolyik a kijelzö, ha oldalrol megfogom egy hangyányit erösebben akkor is, erösebb nyomásra persze még jobban.
A kamera alig fókuszál be, videónál is és most már nem annyira jellemzö, de régebben olyan jelenséget produkált, hogy fodrozódott a kamera képe, mintha vizen keresztül kameráztam volna.

Ezen kívül szabad ég alatt van, hogy egyszer csak eldobja a téreröt és pár percig meg van halva, aztán újra megtalálja, vagy újraindítom a telefont.

És az akksi is eléggé meggyengült, múltkor olyat csinált pl. hogy 6%-on volt, ilyenkor azért még elmegy 1-2 órát, ha nem piszkálom, ha igen, akkor is kibír egy 15-20 percet kb. Na most 6%-ról úgy kikapcsolt, hogy rádugtam töltöre és abszolút nem csinált semmit, 15 perc kellett majdnem, mire megjelent a töltési szimbólum és be bírtam kapcsolni. A szervizes mondta múltkor, hogy az LG milyen rendes, mert 2 évet vállal az akksira is...

Kb 2-3 hete adtam így le. Erre visszakaptam úgy, hogy csináltak valami teszteket, ahol "passed"-del megfelelt és szoftvert "frissítettek", de ezt úgy sikerült megcsinálni, hogy a böngészöben még ott volt az én legutóbbi, hard reset utáni keresésem, mielött leadtam a telót. Szóval nem csináltak semmit.

Ma leadtam megint. Pécsen egyébként a t-mobile-ban és a telemaxhoz küldik.
1,5 éves a telefon, de kezdem azt érezni, hogy ez is betervezetetten kezd meghalni... Ilyen kategóriás telefont azért megcsinálhatnának úgy, hogy kb 3 évig elmenjen, de még tovább is.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62108) Varnyalag


Varnyalag
csendes tag

A Cloudy 3.2 van fent a telómon, lehet erre dirty installban a 3.3-at felrakni?
Ha mégis wipe-olni kell, akkor Titanium Backupban miket érdemes elmenteni, hogy ne kelljen fél napig újra belakni a telót? Vagy esetleg ti mást backupot használtok ilyenkor?

(#62109) Quqesz válasza FerNandor (#62107) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Küld fel futárral a pesti lg szervízbe.

Berki Jani
👍

KP78
Tiltsd le az appot,hátha...

veze
👍

Bennedek
Mivel frissítetted? Ha kdz,akkor azzal húzd újra. Ha pc suit v tools,akkor a toolsban van egy frissítési hibajavítás menüpont,az újrahúzza a romot. Aztán gyári visszát/hr-t neki.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62110) Naigen válasza kp78 (#62103) üzenetére


Naigen
aktív tag

Beállítások > Alkalmazások > Menü gomb > Alapértelmezett alkalmazás visszaállítása. Itt törlöd, ami nem nem tetszik.

Szavaz a hejesirok pártyára.

(#62111) FerNandor válasza Quqesz (#62109) üzenetére


FerNandor
őstag

Melyikbe?
Most elment megint, kíváncsi leszek, mit csinálnak vele.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62112) ad4m1337


ad4m1337
aktív tag

Valaki meg tudná mondani, hogy a Telenoros G2 telefonon a legfrissebb lollipopnál milyen verziószámokat ír a szoftverinformációs résznél (Kernel, android verzió, szofver verzió)?

De a többieket is kérdezem, hogy honnan tudom megállapítani, hogy a telefonom a TELENOROS Lolli van fent?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#62113) Quqesz válasza FerNandor (#62111) üzenetére


Quqesz
nagyúr

1134 Bp. Váci út 33. LG központi márkaszervíz

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62114) extasymajom válasza Quqesz (#62113) üzenetére


extasymajom
tag

Szerintetek a cloudyban levo smart notice apk telepitheto nem lg keszulekre?

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#62115) FerNandor válasza Quqesz (#62113) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi, ha visszajött a telefon, majd azért megírom, hogy csináltak-e valamit vele. Ha nem, felkeresem azt a szervízt.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#62116) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!
Valamiért videó lejátszás közben elkezd ugrálni a kép. De nem csak a videó hanem az egész kép, gombok. Néha menüben animáció közben is.
Valaki tud segíteni, mi baja van?

[ Szerkesztve ]

(#62117) Quqesz válasza Nxn908xxx (#62116) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Reboot után?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62118) Nxn908xxx válasza Quqesz (#62117) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ha hard resetre gondolsz, azt nem próbáltam.

(#62119) grigo


grigo
őstag

Sziasztok.
L frissítés után iszonyat mértékben merül a telefonom úgy hogy szinkronizálás ki van kapcsolva. Nem hallanak rendesen akik hívnak és ott is lassú a net ahol korábban hasított.
Tapasztaltatok ilyet? Ha igen akkor hogy oldottátok meg? Lehet erre olyan romot rakni ami nem telenor tmob lg szemetekkel van tele? Érdemes visszarakatni az előző android verziót?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#62120) Balazska15 válasza grigo (#62119) üzenetére


Balazska15
senior tag

(#62118) Nxn908xxx, Quqesz kérdése az újraindításra irányult, hogy utána is fennáll-e a probléma, de ha már szóba hoztad akkor, bár a hiba okát nem tudom, egy hr megoldás lehet.

(#62119) grigo, ,,Mivel frissítetted? Ha kdz,akkor azzal húzd újra. Ha pc suit v tools,akkor a toolsban van egy frissítési hibajavítás menüpont,az újrahúzza a romot. Aztán gyári visszát/hr-t neki." ((#62109) Quqesz)
Egyébként többen, köztük én is, Cloudy rom-ot ajánlanánk. Tökéletesen működik, nálam semmi probléma vele.

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62121) grigo válasza Balazska15 (#62120) üzenetére


grigo
őstag

Pc suit volt. Kiírta értesítésként hogy új verzió elérhető. Rádugtam suite-ra és ennyi. Szép meg csilli villi de nagyon szar. És most eldöntöttem hogy ha megoldható akkor tőlem nemgyári is lehet csak gyors stabil legyen mindenféle szemét nélkül. Létezik androi lg nélkül is?

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#62122) Balazska15 válasza grigo (#62121) üzenetére


Balazska15
senior tag

Akkor root, twrp és coludy rom flashelés. Mindent megtalálsz az összefoglalóban. Előtte lehet kdz-vel vissza 4.4-re, de ebben nem vagyok biztos, valaki erősítsen meg.

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62123) RECSKA válasza Varnyalag (#62108) üzenetére


RECSKA
veterán

Siman mindenfele wipe nelkul ratoltam a 3.2re. Tokeletes

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#62124) Grecky válasza kp78 (#62103) üzenetére


Grecky
senior tag

A google+-hoz tartozik a fotók alkalmazás, abban töröld az alapértelmezést. ;)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#62125) dolko1944


dolko1944
csendes tag

Sziasztok!
Csak rávettem magam egy spigen slim armorra... Az élei alig vannak fél millivel magasabban a kijelzőnél. Pofára esésénél szerintem nem tudhat megvédeni... Mondjuk van fent xone glass panel is. 10 rugót költöttem védő cuccokra de mégsem vagyok nyugodt. Nálatok tapasztalat?

(#62126) Doky586 válasza grigo (#62121) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

"Pc suit volt. Kiírta értesítésként hogy új verzió elérhető"
Szerintem ez olyan öszvér módszer mint egy működő WinXP frissítése Win7-re (formázás és újratelepítés nélkül). Működni működik, de olyan lesz amilyen..

A legtisztább gyári telepítés a két hardreset közti KDZ felrakása.

"Létezik androi lg nélkül is?"
Természetesen. Pl a Samsung is gyárt android telefont. Elcseréled a G2-t egy S2-re.. :D

(#62127) goblin1983


goblin1983
tag

Az az év cseréje lenne! Mármint annak, aki a G2-t kapja ;)

(#62128) Midway


Midway
senior tag

Gyári független telefonom mikor ajánlja fel a lolli frissítést?
Most is azt írja,hogy a kk naprakész.

Nincs még mindig rá hivatalos 5.x?

(#62129) ruskop


ruskop
senior tag

Sziasztok! Hol érdemes egy ilyen telót 32Gb-ás verzióban megvásárolni? (függetlenül) Olyan üzletre gondolok ahol mondjuk nem a vásárló átverése és a lehúzás a cél. Köszi.

(#62130) Doky586 válasza Midway (#62128) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Már réges rég ki van adva... Csak az nem rakta fel aki nem akarta...

(#62131) Quqesz válasza Midway (#62128) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Oké,hogy a Midway-i csata régen volt,de a loli már kijött. :D Dugd gépre és az lg pc suit v lg mobile support tools felrakja. Ota-n nem jött ki.

Doky586
Az lg mobile support tools is a teljes romot rakja újra,nem csak ráfrissít(nekem pl 1876mb volt kiírva letöltéskor),sőt a progiban a frissítési hibajavítás is teljes romot húz újra.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62132) Doky586 válasza Quqesz (#62131) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak PCsuiton néztem: [link] 30A-t már leváltotta a 30B..

lg mobile support tools -al pedig nem mertem tovább léptetni.. [link] hogy megmutassa mi az új..

Szerintem mindkét szoftvert IMEI szerint adagolja a frissítést és nem a legújjabbat mutatja. Ahogy a kérdezőnél is emiatt nem jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#62133) Quqesz válasza Doky586 (#62132) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A toolsban ha tovább lépsz,akkor először a letöltést kezdi el és ott le is állíthatod a letöltés alatt bármikor,csak ha elkezdi a frissítést,akkor nem tudsz belenyúlni.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62134) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Érdemes még manapsàg ilyen GoldStar gékettest venni újonnan? Régen volt, és nagyon szerettem. A hardver bőven elég lenne, viszont àrban nem lenne sokkal dràgàbb a G3. Engem a laggolàs kiborít, és az akksi idő jobban szàmít, mint a ppi. Ti melyiket vàlasztanàtok?

(#62135) Meggyi001 válasza TomPack (#62134) üzenetére

G2.

https://gamergep.hu/

(#62136) Quqesz válasza TomPack (#62134) üzenetére


Quqesz
nagyúr

G2 v G4,de ha az ár is számít G2 best buy! Jön rá az 5.1.1 is!

Más
Mióta megvolt gyári vissza elhagyta a forgatás mizériát is pár nap után+ a feladatkezelő widget törlésnél a mutató nem laggos,mint az elején.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62137) Atish19 válasza TomPack (#62134) üzenetére


Atish19
őstag

Én ha választhatnék biztos, hogy a G2-t választanám újra viszont nem elégednék meg a 16GB-os verzióval csak a 32GB! De a G3-al sem lőhetsz nagyon mellé :P

[ Szerkesztve ]

(#62138) Midway válasza Quqesz (#62131) üzenetére


Midway
senior tag

Ez nagyon jó. Ha nincs pc akkor nem kapok frissítést (még értesítést sem) OTA-n ketesztül? :(((
Megnézem a G2 dobozát ,hátha adtak hozzá egy laptopot csak nem vettem észre.

(#62139) szebev válasza Midway (#62138) üzenetére


szebev
senior tag

Egy haverodnak sincs laptopja vagy számítógépe?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#62140) beta válasza Midway (#62138) üzenetére


beta
aktív tag

imei ellenorzo tool a baratod

[ Szerkesztve ]

(#62141) Den Hadnagy válasza dolko1944 (#62125) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem csak jó tapasztalatom van a Slim Armorral. Pont eléggé kiáll a keret a kijelzőtől, ennél több már kényelmetlen lenne. Ha nem síkra esik pofával, akkor meg úgyis mindegy.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62142) Zolee72


Zolee72
tag

Sziasztok!

Milyen módszert ajánlotok Pc Suite-tal lollipopra frissített teló KitKat-re visszaállításához? Főleg, hogy az összefoglaló is említ Kitkat-re visszaállított telefon téglásodásáról :-(.
Van megbízható vagy ajánlott downgrade megoldás?

(#62143) hard74 válasza Zolee72 (#62142) üzenetére


hard74
senior tag

Kdz-vel raknék a helyedben először egy JB romot, majd erre ismét kdz-s KK-ot.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#62144) Quqesz válasza Midway (#62138) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van olyan rendszerfrissítés(lásd kk-->loli),amit csak gépen lehet. Ez gyártó specifikus. Én pl mikor rányomtam a telón a frissítésre kiírta,hogy kössem gépre. Azért nincsen olyan háztartás lassan,ahol egy pc ne lenne. Van ilyen....de pl asszony g3s-re már ota jött meg a frissítés.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62145) akooos válasza Midway (#62138) üzenetére


akooos
veterán

Főverzió váltást örülj, hogy nem OTA, nehezebben megy tönkre a frissítés :)

(#62146) Zolee72 válasza hard74 (#62143) üzenetére


Zolee72
tag

Vagyis LG Flash Tool-lal?
Ha vodás a teló, akkor töltsek le valami vodás kdz fájlt hozzá?

(#62147) hard74 válasza Zolee72 (#62146) üzenetére


hard74
senior tag

Igen flash tool-al.
Ha ragaszkodsz a vodás lomokhoz, akkor vodás mehet. Viszont ha nem akkor bármelyik ipen, vagy eu-s(de) mehet rá. Javaslom a 10e-t elsőre. Gondilom 16-is a telo, akkor olyat tölts le ami 6-tal jezdődik(6DE),32-esre ez nem jó(DEU). Kitkattól már elvileg mindegy.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#62148) dolko1944 válasza Den Hadnagy (#62141) üzenetére


dolko1944
csendes tag

Igen a pofára esés... Arra meg a védő üveget vettem. A youtube videók végülis elég megyőzőek róla. majmeglássuk...

(#62149) watador600


watador600
senior tag

Ha lollis cloudy-ról vissza szeretnék térni, kitkatos cloudy-ra, akkor mit kell tennem? Kitkat basebandet felrakni, aztán reboot a recoverybe, majd a romot felrakom és kész?

Pusztán kiváncsiságból akarok visszatérni, akksi időt megnézni.

Köszönöm előre is :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#62150) Grecky válasza watador600 (#62149) üzenetére


Grecky
senior tag

Doridmesteres nullázó romot ajánlanám, azzal vissza tudsz menni stock KK-ra, és onnan mehet a root, twrp, stb.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.