Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62701) Den Hadnagy válasza Tex (#62700) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Nekem is pár napja jött az értesítés, azóta hasít a 4G, bár a csomagomban csak 150 mega van.
Miskolcon használom, minden ok vele.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivel van MobilWeb külföldön opcióm, odakint fel fog-e mászni a 4G hálózatokra.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62702) dussy


dussy
őstag

Sziasztok!
Elgondolkodtam, hogy lecserélném a G2- öt egy SG Alpha- ra... Várom a véleményeteket pro és kontra.
Mennyit ér most egy fehér 32Gb- os, picit besárgult kijelzővel ?
Köszönöm!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#62703) Quqesz válasza dussy (#62702) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pro: fém ház,jó proci....kontra:1860mA lit-ion,hd kijelző,4.7 col.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62704) stefi68


stefi68
addikt

A CM/CAF/AOSP stb. alapú 5.1.1 romokhoz tud valaki működő hívásrögzítőt?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62705) Cry0


Cry0
őstag

Tegnap felraktam a BlissPop 3.7 Romot sebsebégre nagyon fasza volt viszont cm alapó ami nekem soha se jött be viszont ami ennél nagyobb hibaája volt hogy átírta az imei-met meg szétszedte a partíciómat így szerencsére sikeresen gond nélkül vissza tudtam térni Cloudyg2 3.3-ra az lenne a kérdésem hogy elég halk mivel lehetne felhangosítani ami nem torzítsa a hangot ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#62706) Ferenczi Áko válasza dussy (#62702) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az attól függ, hogy garanciális e még a telefonod.. Ha igen, akkor 60ezer körül szerintem, ha nem akkor nem venném meg.. (én véleményem)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#62707) Milk_n_Coffe


Milk_n_Coffe
tag

SlimLP rom, tudom, hogy nem az Antutu pont számít, de azért ez elég jó szerintem :))

Képernyő idő kb. 5 óra, nem melegszik nagyon (bár most nincs is meleg). Nem fagy le, nem indul újra, egyedül a kamera ami csúnyácska, de ezt egyszerűen meg lehet oldani. :DD

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#62708) eclipse19 válasza Milk_n_Coffe (#62707) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nekem Gyári ROM-mal 41211.
:)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#62709) Quqesz válasza Milk_n_Coffe (#62707) üzenetére


Quqesz
nagyúr

38458 nekem,de 15%-on volt az aksi és 604 órája nem volt újraindítva a teló....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62710) Milk_n_Coffe válasza Quqesz (#62709) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Ez se volt már újra indítva vagy 1 hete, ráadásul háttérben futott a Facebook, Chrome, meg még 1-2 app :)

eclipse19: Gyári rommal nekem is annyi kb. de a főzött romokkal nekem az a tapasztalatom, hogy lassabbak, mint a gyári, de most ez rácáfolt :D

[ Szerkesztve ]

Amerre mégy, oda tartasz

(#62711) Quqesz válasza Milk_n_Coffe (#62710) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is gyári v30d van fent. Jó ez nem kell vele foglalkozni. Még mindég jó teló ez! :))

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62712) duduati


duduati
aktív tag

Feltettem a gyári Loli frissítést. Eddig minden oks vele, de nem találom a hívás blokkolót. Pontos nevét nem tudom mi volt a gyárinak, de itt nem találom sehol. Bénavagyok és nem találom, vagy kivették belőle?

Előre is köszi a helpet!

(#62713) kerpok válasza Quqesz (#62676) üzenetére


kerpok
tag

Nekem is hasonló gondjaim lettek... akkor tényleg HR és Újrahúzás?
áááá bakkker.... :W

(#62714) Meggyi001 válasza duduati (#62712) üzenetére

Ott van az valahol, beállítások/hívás beállítások/hívás elutasítás...valahol arrafelé...

https://gamergep.hu/

(#62715) duduati válasza Meggyi001 (#62714) üzenetére


duduati
aktív tag

Olyat találtam ami elutasítja, de nekem az kellene, ami elutasít mindenkit, kivéve ami a listán van. Utólagos progi tudom hogy van, de az nem mindig fasza, a gyári meg jóvolt mindig.
Sajnálnám ha ebben nem lenne :S

(#62716) pocok86


pocok86
csendes tag

Sziasztok! Valaki lenne olyan szíves és linkelne egy KDZ-t, ami a telefonomra való? Félek, hogy másat húzok. Szlovákiából vagyok és a Telekom-tól van a mobilom. Jelenleg official 5.0.2 van feltéve PC suittal, de visszatenném inkább a KK-et. V30b-EUR-XX van rajta most. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!!! :)

(#62717) dussy válasza Quqesz (#62703) üzenetére


dussy
őstag

Köszi a válaszokat!
Ma egymás mellé tettem a 2 telefont... Picit sem volt lassabb a G2. A kamera app gyorsabban is indult.
Gyári 20h szoftver van a telomon, nagyjából január óta. Azóta semmi,de tényleg semmi hiba nem volt vele. Van hogy másfél hét után indítom újra. A sárgulás az egy dolog,az jobb nem lesz az tuti.
Esetleg tud valaki megoldást, hogy a menü háttere ne fehér legyen, lehet feketére cserélni?
Az emberi gyarlóságon kívül semmi értelme a cserének... :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#62718) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv!

Hétvégén szépen bepókhálóztam a kijelzőmet. Ránézésre csak a touchscreen pusztult meg.. Mennyire javasolt vele mókolni, ha van szerelő cimbora, akiben megbízok. Vagy csak egyben lehet cserélni 40 ezerért? :D Ha utángyártott nem izgat, de lassan 40 ezerért már használtban kapni ilyen telefont, annyit nem szánnék rá.

Köszönöm!

• Honor Magic5 Pro •

(#62719) Jacksonrodeo válasza duduati (#62715) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Esetleg:

beállítások > hang > ne zavarjon > bejövő hívások > engedéllyel rendelkező személyek > kedvencek?

(#62720) hcs57 válasza fpatrik17 (#62718) üzenetére


hcs57
őstag

Az LG szerviz 28500 Ft-ért cseréli a kijelzőt ..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#62721) norbert1998 válasza fpatrik17 (#62718) üzenetére


norbert1998
veterán

Parts4repair.com-rol rendelj hozzá képernyőt. Egész olcsók. 2 hét alatt itt van, garantáltan eredeti, szerelő haver meg berakja. Elég egyszerű az is.

(#62722) Butcher82


Butcher82
senior tag

Sziasztok!

Van egy Lg G2-öm ami A&T-s D800-as. Recoveryből szeretnék Lollipop-ot telepíteni. Tudna valaki adni egy linket ahonnan letölhetek egy olyan ROM-ot ami tuti jó lenne. Nagyon megköszönném :R

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#62723) stefi68 válasza Butcher82 (#62722) üzenetére


stefi68
addikt

Nézz szét az xda AT&T szekcióban...., pl. ez, vagy ez kimondottan D800-hoz készült, de vannak olyanok amik univerzálisak, pl. a sokat emlegetett CloudyG2

Mondjuk az nem írtad, hogy stock alapúra gondoltál-e, mert vannak még egyéb nyalánkságok is (CM, AICP, AOKP, Slim, Blisspop, stb.) :)

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62724) Butcher82 válasza stefi68 (#62723) üzenetére


Butcher82
senior tag

Ezer hála, a második tökéletes lesz. :R Köszi.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#62725) inthro


inthro
aktív tag

Próbálta már valaki a kijelző sárgulást házilag eltüntetni, vagy megállítani?
Anno olvastam, hogy volt aki fagyasztotta a telefont, vagy hűtőbe tette, majd lassan felmelegítette és megszárította, így meg tudta állítani a további sárgulást.
Kezd nagyobb lenni, ha tovább kúszik akkor kijelző csere lesz a vége. :U

◕‿◕

(#62726) hislah válasza inthro (#62725) üzenetére


hislah
aktív tag

Mivel UV-ra száradó ragasztót használnak, én meglámpáznám próbából.

(#62727) inthro válasza hislah (#62726) üzenetére


inthro
aktív tag

Próba szerencse, megpróbálom ezt is, köszönöm. :)

◕‿◕

(#62728) firemanus82


firemanus82
senior tag

Hát ja, nem semmi a vodka, itt falun is 4g-vel nyomom :D

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#62729) Den Hadnagy válasza firemanus82 (#62728) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Naja, már csak a csomagjaikba foglalt adatmennyiséget kellene újragondolniuk... Talán 1-2 év múlva...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62730) gps76


gps76
őstag

Kísérletező kedvűeknek(32-esen is fut):[link]

(#62731) duduati válasza Jacksonrodeo (#62719) üzenetére


duduati
aktív tag

Ez lehet hogy az lesz. Délután kipróbázom. Bár kicsit bonyolultabb, de hátha :D

KÖszönöm mindenkinek a segítséget!

(#62732) goblin1983 válasza firemanus82 (#62728) üzenetére


goblin1983
tag

Nálam 4G sehol (Vodafone). Lehet a telefon nem tudja? Lehet valami ázsiai cuccot vettem? :(
Egyébként annyira nem érdekel, mert a csomagban lévő 50 MB leketyeg hamar. Lehet ezért volt annyira olcsó? Ha jól emlékszem 73 ezerért rendeltem kb 1 éve valami pesti GSM boltból. A nevét már nem tudom, lehet megkeresem a számlát.

(#62733) akooos válasza goblin1983 (#62732) üzenetére


akooos
veterán

Lehet nincs beállítva a hálózatoknál. Lehet a szolgáltatásod nem tartalmaz LTE-t. D802-d van? Telefon adatoknál tudod megnézni.

(#62734) lejbi


lejbi
tag

Hello

nekem a rejtett menüben kellett beállítani, hogy hozza az lte-t is. Utána jó lett.

Üdv: Lejbi

(#62735) Butcher82


Butcher82
senior tag

Sziasztok, van egy D800-asom (at&t) nagyon gyenge a térerő, szinte semmi, vodafonos kártyát használok, a legújabb lollipop 5.0.2 van fent. Van valakinek valami ötlete esetleg?

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#62736) norbert1998 válasza firemanus82 (#62728) üzenetére


norbert1998
veterán

Nálunk vársoban fullon van, faluban semmi, bezzeg a préri közepén ott a 4g :F
Trémobilos volnék.
Szóval, vodkafon, Trémobil és Telenyom :DDD

(#62737) goblin1983 válasza akooos (#62733) üzenetére


goblin1983
tag

Szóval ezzel szerintem nincs gond. A végét amit írtál nem tudom mire gondolsz.

lejbi

Hol mondod?

(#62738) Balazska15 válasza goblin1983 (#62737) üzenetére


Balazska15
senior tag

akooos arra gondolt a "végén", hogy több modell van G2-ből, és egyes modelleknek eltérhet az LTE frekvenciája.

Idézet az összefoglalóból amit, ha elolvastál volna most tudnád mire gondolt :))
- Amerikai AT&T-D800;
- Amerikai Sprint-LS980;
- Amerikai T-mobile-D801; (Nem a hazai T-mobile)
- Verizon-VS980;
- Latin Amerikai-D805;
- Kanadai-D803;
- Koreai-F320K;
- Nemzetközi-D802; (Hazánkban is ez a típus kapható a szolgáltatóknál)

Ezt a beállítások, telefon névjegye menüpont alatt tudod megnézni! :)

[ Szerkesztve ]

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62739) Balazska15


Balazska15
senior tag

Nem értem ezt a Bootloader Changer dolgot :F Ezt most TWRP-ben flashelem bejön egy grafikus telepítő ahol kiválasztom mit akarok? Szükségem van nekem egyáltalán erre, ha BP 3.7-ről akarok átmenni Cloudy 3.3-ra, csak úgy kíváncsiságból?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62740) goblin1983 válasza Balazska15 (#62738) üzenetére


goblin1983
tag

Lehetne ezt más hangnemben is. Nem tudom miért pont engem találtál meg, mások is kérdeznek olyat, ami benne van az összefoglalóban, vagy pont a kérdésük felett van a pár hozászólással. Szóval ha feszült vagy, mert nem kaptál az este, azt vezesd le máson!

(#62741) Balazska15 válasza goblin1983 (#62740) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szerintem írhattam volna sokkal súlyosabb hangnemben is, sőt szerintem semmi gond nem volt a hangnememmel (ebben erősítsenek meg mások is) eszem ágában sem volt bunkón válaszolni, próbáltam smiley-kal is színesíteni, hogy ne értsen félre senki, segítő szándékkal írtam, az idézet, a hitelesség kedvéért volt, ahogy a forrásmegjelölés is. Az estémmel kapcsolatban pedig egyáltalán nem baj, hogy "nem kaptam", annál sokkal nagyobb, hogy én sem adtam! :))
A béke kedvéért, ha mégis bántónak érezted a hangnemem akkor, ne haragudj! Remélem azért a válaszom segített is valamennyire!

Béke :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62742) Meggyi001

Na....civódást abbahagyni, Balázska15-öt régóta ismerem, segítőkész srác, biztos nem akart bunkó lenni, ha meg igen , elfenekeljük :) .....ha megint veszekszik valaki esküszöm letéglázok egy G2-est rögtön!
;] :P

Beszéljünk inkább a tokokról :)

Nem egy mai modell, és ebben biztos tök vastag mi srácok? [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#62743) Balazska15 válasza Meggyi001 (#62742) üzenetére


Balazska15
senior tag

Nem semmi az ára sem :DD De találtam egy ennél is drágábbat: [link] Úgy van vele hátha van valaki aki megveszi :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62744) Meggyi001 válasza Balazska15 (#62743) üzenetére

Mennyi? Ez hülye, az eladó :Y

https://gamergep.hu/

(#62745) Matyi222


Matyi222
aktív tag

Hú, de tele a hócipőm ezzel romolgatással, eddig akármilyen romra tettem a voksom egy idő után, mindig akad valami ami miatt, Kell próbálkozni egy másikkal.

Van itt olyan ember aki véglegesen megmaradt egy ROM mellett?

Azt hiszem előkeresem a fiókból a Nokia 3210-et és sz lesz a telefonom :)

Vagy a Motorola D160, amúgy ez volt életem első telefonja ez még tényleg fél tégla méretű volt. Tölteni elég volt szinte havonta :D

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#62746) Quqesz válasza Matyi222 (#62745) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, v30d április1-je óta.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62747) stefi68 válasza Matyi222 (#62745) üzenetére


stefi68
addikt

Pont ezt akartam írni, hogy a gyári az a rom aminél az emberek 90%-a megmarad.

Mi a baj az AICP-vel?

Tegnap én is visszatértem a gyári alapú Quetzal 1.3-ra. Már feltelepítettem mindent, úgymond belaktam amikor feltettem töltőre mert már kívánta szegény.
Nos akkor szembesültem a dologgal, hogy a gyári töltővel úgy 700mA körül töltötte, míg korábban 1600mA-al. :W

Ha valaki rájön erre a töltési mizériára LP-nál annak komolyan küldök egy tálca sört. :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#62748) bala6120 válasza Matyi222 (#62745) üzenetére


bala6120
senior tag

CAF CM12.1 lassan 2 hónapja.

(#62749) Meggyi001 válasza Matyi222 (#62745) üzenetére

Hát az én esetemben a végleges rom-nál maradás így volt: most 17 hónapos a telefon és teljesen újszerű, fóliázott , hibátlan, a lakótársamé már egy ideje ugye...

0-1 hónap: 1-5 custom rom kipróbálása
1-7 hónap Cyanogenmod
8-15 hónap DM 4.0-ás romja (gyári moddolt)
15-17 hónap Lollipop gyári és teljesen tiszta, se root, se semmi

https://gamergep.hu/

(#62750) lejbi válasza goblin1983 (#62737) üzenetére


lejbi
tag

Hello

idézem, én hogy kapcsoltam be a 4g-t:

"Ha valakinek hiányzik az LTE az alábbi módon is beállíthatja:
Tárcsázóba beírni: 3845#*802#
Szerviz menü
LTE-Only
Modem Settings
RAT Selection
gsm/WCDMA/LTE auto
Ezután már elérhető az LTE hálózat.ˇ"

Nálam működik.

Üdv: Lejbi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.