Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) Den Hadnagy válasza bb0t (#62900) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ez az, amit nem tudok biztosan, de szerintem eltűnt... Csak 11 névjegy volt a simen, a 94ből.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62902) hard74 válasza Quqesz (#62899) üzenetére


hard74
senior tag

Bejött az is, de visszahúzott a szívem az LG-hez,így lett egy fekete bőr G4.Lenovóból a 6"-is kijelző hiányzik.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#62903) Den Hadnagy válasza slloyd (#62897) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ez valóban speciális körülmény... Azt tudom, hogy sokat segít, ha nincs tok a telón, amikor nagyon hajtottam, akkor én is kivettem a Slim Armorból.

Sok sikert a megoldáshoz!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62904) Quqesz válasza slloyd (#62897) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha jók az emlékeim a hidden menüben ki lehet kapcsolni(3845*#802#), de melyik menüpontban azt nem tudom,viszont nem ajánlott......csak saját felelősségre. Alapból ilyen a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62905) anti1966 válasza extasymajom (#62858) üzenetére


anti1966
tag

Igazad lett. Nem adtak ki semmiféle adatot kivéve azt, hogy nem fizetés miatt tiltották le.
Így aztán nehéz lesz előre jutni akárhová is...
Azért köszönöm a segítségeteket!

(#62906) akooos válasza anti1966 (#62905) üzenetére


akooos
veterán

Először is felhívni az eladót. Ha nem sikerül, akkor rendőrségi feljelentés. Neve, telefonszáma csak megvan?!
Tanulság: SOHA nem szabad hálózatfüggő telefont venni használtan... Bármikor történhet ilyen.. :(

Sajnálom!

(#62907) Doky586 válasza SoundBox (#62877) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

A 4G bekapcsolható a hidden menüben, vagy ha kdz-vel frissítesz akkor Magyarországot kell kiválasztani azon programban. Messzi országból importált kütyün előfordul hogy le van a 4G tiltva.

(#62908) Den Hadnagy válasza Doky586 (#62907) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Naja, a régiókód alapján jó lenne tudni, hogy honnan való a telefon. Mondjuk nekem németként nem volt rajta 4g.

A tulajt kérdem: 4.4 vagy 5.0 droid van a telón jelenleg?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62909) SoundBox válasza Den Hadnagy (#62908) üzenetére


SoundBox
tag

A teló a vodafonnál lett vásárolva de nem frissítettük, 4.4.2 van rajta, amúgy a hidden menübe hogyan tudok belépni?

(#62910) SoundBox


SoundBox
tag

Szerintem megvan a hiba maga a simkártya nem tudja a 4g-t, azt megtudom valahogy nézni!

(#62911) Viktor0610 válasza SoundBox (#62910) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a szolgáltatódtól tudod legegyszerűbben megkérdezni.
Ma telefonon, holnaptól meg akár személyesen is. :)

Samsung Galaxy A54

(#62912) SoundBox válasza Viktor0610 (#62911) üzenetére


SoundBox
tag

Felhívtam az ügyfélszolgálatot azt mondta ő nem tudja nekem megnézni, be kell fáradjak :(

(#62913) Zoja™ válasza SoundBox (#62912) üzenetére


Zoja™
őstag

Mikori vásárlás a sim kártyád?

(#62914) SoundBox válasza Zoja™ (#62913) üzenetére


SoundBox
tag

2014 december szerintem símán tudni a kéne a másik teló az 2014 május az is tudja

(#62915) SoundBox


SoundBox
tag

Próbáltam belépni egy ilyennel és állítani a hálózaton *#*#4636#*#* de amikor a telefon információira megyek azt írja az alkalmazás nem működik ezen a készüléken, a másik G2-n lazán tudom állítani nem értem

(#62916) Zoja™ válasza SoundBox (#62915) üzenetére


Zoja™
őstag

3845#*802# - ez a G2 szervíz kódja.

Nem feltétlenül tudja a 4G-t. Én kb 2 hónapja cseréltettem sim kártyát, mert feltöltősről előfizura váltottam, de ez sem tudja a 4G-t.

Próbáld meg a szervíz menüben beállítani, ha nem megy, akkor frissítsd le a szoftvert, ha úgy sem megy, akkor ki kell cseréltetned a kártyát.

Ha KK van a telefonon, és legalább V20H, akkor annak már tudnia kell a 4G-t

[ Szerkesztve ]

(#62917) Doky586 válasza SoundBox (#62915) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha valakinek hiányzik az LTE az alábbi módon is beállíthatja:
Tárcsázóba beírni: 3845#*802#
Szerviz menü
LTE-Only
Modem Settings
RAT Selection
gsm/WCDMA/LTE auto
Ezután már elérhető az LTE hálózat.

(#62918) SoundBox válasza Doky586 (#62917) üzenetére


SoundBox
tag

ha rámegyek az LTE-only akkor azt írja not supported

(#62919) slloyd


slloyd
senior tag

Köszi srácok a help-et :R
Ezzel a kóddal be is enged a hidden menübe 5.0-án :
277634#*#

De pontosan melyik beállítás lenne az amelyik hőmérséklettől függetlenűl maxon tartaná a fényerőt?...

[ Szerkesztve ]

(#62920) Doky586 válasza SoundBox (#62918) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Mint írtad 2db G2 van nálad, egyiken van 4G másikon nincs.

Aztán azt állítottad megnézed hogy mind a két SIM alkalmas-e 4G-re:
"megtudom valahogy nézni!"

Gondolom a két SIM-et felcserélted. Eredmény? Szolgáltató cserélte a kártyát?

[ Szerkesztve ]

(#62921) extasymajom válasza akooos (#62906) üzenetére


extasymajom
tag

Nincs baj azzal ha halozatfuggo csak rendesen korbe kell jarni az eladot es a telefon korulmenyeit. Es perszze ettol fuggetlenul szemelyes vasarlas es adasveteli. Elkerve az iratokat nem bemondasra. Akkor megvan a cime es lehet nala csengetni vagy a rendorsegen.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#62922) Zoja™ válasza extasymajom (#62921) üzenetére


Zoja™
őstag

A rendőrségen hiába csenget, ha nem lopott, csak nem fizetés miatt letiltott.
Az adás vételit csak polgári peres úton tudja érvényesíteni, de az is rengeteg idő.

(#62923) extasymajom válasza Zoja™ (#62922) üzenetére


extasymajom
tag

De legalabb tudja ervenyesiteni valahogy. Mellesleg ilyenkor minden egyeb koltseget fel lehet szamoltatni az eladonak. Birosagra jaras, munkabol kiesett ido, uj telefon koltsegei, csak tudni kell a jogszabalyt. Mondjuk nem feltetlenul kell ezt a jogi utra terelni mert az valoban hosszadalmas. Meg lehet ezt beszelni "szep szoval".
Sok telefont vettem mar es csak egyet tiltottak le. Persze az utan hogy mar en is megcsinaltam a kijelzojet es eladtam. Szo nelkul visszavettem es mentem bevasalni az osszeget. A vicc az hogy ez volt az egyetlen amit gsm boltban vettem. Azota beleirom az adasvetelibe hogy a javitasi koltseget is fizesse vissza az elado ha letiltjak.

[ Szerkesztve ]

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#62924) Zoja™ válasza extasymajom (#62923) üzenetére


Zoja™
őstag

Ez így szép és kerek, csak évekig elhúzódhat. Gondolom az meg senkinek sem hiányzik.

Az meg inkább szerencse volt, hogy neked egy gsm boltit tiltottak le. Legtöbb helyen az olyat kérdés nélkül vissza veszik, mert nekik nem hiányzik a bonyodalom. A gsm-esnek úgy is csak annyi, hogy elviszi hátra és ,,megcsinálja".

(#62925) SoundBox válasza Doky586 (#62920) üzenetére


SoundBox
tag

Ezek nem független készülékek nem tudom cserélgetni a kártyát az egyik teló vodás a másik tmobilos

(#62926) Den Hadnagy válasza SoundBox (#62918) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én pont ugyanebben a cipőben jártam. Frissítsd a telefont a legújabb Lollipopra, és egyből lesz 4g. A hidden menüs megoldás tapasztalataim szerint amúgy is csak az első rebootig tart.

A vodánál meg ingyen cserélik a simet, ha az a baj, csak központba menj, ne a sarki kisvodába, mert ott meg fognak próbálni pénzt kérni a simcseréért. Legkisebb esélyét annak látom, hogy a sim a hibás, mert azt írod, hogy elég új, nekem meg sokévessel is megy.

Frissíteni az LG Pc Suite programmal tudsz, és annak befejeztével az első indulás után kell egy factory reset, és voilá.

Legjobb változat az általam olvasottak szerint a V30b. Nekem problémamentes.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#62927) slloyd


slloyd
senior tag

Minél többet használom annál jobban megalapozódik az a tény hogy összességében ez egy nagyon jó telefon tényleg le a kalappal :K
Így eladi vagy lecserélni nem szeretném egy ilyen kis "hiba" miatt ami több mint valószínű orvosolható lenne....
De nem hiszem el,hogy csak nekem megy az idegeimre az amit a fényerő csökkentéssel művel....
95% ról 75% ra visszaveszi autómatán ez dúrva!
Ilyet még egyik telóm sem csinált pedig a legutóbbi z ultra is forró fejű volt tapintásra forróbb mint ez...
És soha semmilyen baja nem lett tulmelegedés által szóval ez az autómatikus "védelem " marhaság úgy ahogy van!
Valaki valami 5 let erre az automata védelem kiiktatásra???

:R

[ Szerkesztve ]

(#62928) Quqesz válasza slloyd (#62927) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hidden menü/High Temperature property off...asszem ez kell neked.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62929) slloyd válasza Quqesz (#62928) üzenetére


slloyd
senior tag

sajnos nem segít :(

(#62930) oba válasza slloyd (#62927) üzenetére


oba
addikt

nem véletlen a védelem... a G2 kijelzője tartós és intenzív melegedés hatására hajlamos besárgulni

(#62931) slloyd válasza oba (#62930) üzenetére


slloyd
senior tag

Akkor sajnos 3 nap után megválok tőle akármennyire is tetszik :(
Ez nekem így nem buli!
Esetleg utólsó 5 letként próbálkozzak root al?

(#62932) Balazska15 válasza slloyd (#62931) üzenetére


Balazska15
senior tag

Se Cloudy, se BlissPop romok esetén nem tapasztaltam olyat, hogy visszaveszi a fényerőt, bár tény, hogy nem játszok egyáltalán, de a gyári masszív gps használat esetén is visszavett. Szóval főzött romok esetén, nekem úgy tűnik, hiányzik ez a funkció. Ami amúgy szerintem sem haszontalan. Sárgulás kérdésében pedig volt olyan aki egyáltalán nem játszott soha, nem melegedett a telefon, tok nélkül hordta és mégis besárgult, volt aki non-stop játszott, tokban hordta és mégsem sárgult, szóval nem 100%, hogy a melegedésnek van-e köze a sárguláshoz. Próbálj meg egy főzött romot. BlissPop v3.7 és Cloudy 3.3 is tökéletesen tette/teszi a dolgát nálam!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#62933) Quqesz válasza slloyd (#62931) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mélyvíz topikban rákérdeztél? A beállítás után volt reboot? Akkor lép csak életbe a változtatás.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#62934) slloyd válasza Quqesz (#62933) üzenetére


slloyd
senior tag

reboot nem volt...

(#62935) slloyd


slloyd
senior tag

reboot most már megvolt így is visszaveszi :(

[ Szerkesztve ]

(#62936) slloyd válasza Balazska15 (#62932) üzenetére


slloyd
senior tag

Köszi ha minden kötél szakad mielött eladom azelött azért kipróbálok egy főzött rom ot :R

(#62937) Rasnac válasza slloyd (#62936) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szerintem próbálkozz esetleg egy V20 al (esetleg kollégák ajánlanák jót a sok közül ;) )majd egy V30B t .
Aztán ha ez sem akkor Cloudy vagy blisspop vagy amit szinten ajánlanak a kollégák ;) forrasztott rom. A Cloudy az szinte teljesen lg alapú g4 skin lg progik stb...
A többi az gyári 5.0 vagy 5.1 sallang mentes romok

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#62938) Zoja™


Zoja™
őstag

Annyit azért hozzá tennék, hogy a gyári alapú LP-k moddok is fűtenek rendesen intenzív terhelés alatt. Személy szerint vagy CloudyG2 2.2, ami KK alapú, vagy valamelyik AOSP alapú lollipop romot ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

(#62939) Cry0


Cry0
őstag

ez szerintetek eredeti lehet ?

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#62940) extasymajom válasza Cry0 (#62939) üzenetére


extasymajom
tag

Azt irja. Ennel tobbet csak akkor fogsz tudni ha mar a kezedben van.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#62941) biznisz-elek


biznisz-elek
tag

sokat tanultam a fórumból,lecseréltem szeretett g2-m... mától 3at nyúzok ;) üdv! :R

S6 Edge

(#62942) Meggyi001 válasza biznisz-elek (#62941) üzenetére

Sok sikert :) ...... én így utólag kicsit megbántam....

https://gamergep.hu/

(#62943) Zoja™ válasza Meggyi001 (#62942) üzenetére


Zoja™
őstag

Gondolom a QHD visszahúzza a teljesítményt és az üzemidőt rendesen. Egy G4-re kíváncsi lennék egyébként, hogy muzsikál a mindennapokban.

[ Szerkesztve ]

(#62944) Zoja™


Zoja™
őstag

Kis közvélemény kutatás

Mit szólnátok hozzá, ha kicsit megkurtítanám a téma összefoglalót oly módon, hogy a főbb infók maradnának, a többi pedig tartalomjegyzékesítve linkenként tartalmazná a mostani infókat?

Példaként egy hasonló megoldás.

(#62945) akooos válasza Zoja™ (#62944) üzenetére


akooos
veterán

Jó lenne, legalább átlátható lenne.

(#62946) Meggyi001 válasza Zoja™ (#62943) üzenetére

A teljesítménnyel nem volt gondom, csak az üzemidővel, meg egy két dologgal, értesítési led nehezen látható, és nekem speciel hiányzott a hátsó világító gomb, ilyenek...

https://gamergep.hu/

(#62947) cicaslany86 válasza SoundBox (#62925) üzenetére


cicaslany86
aktív tag

Ha leirod a vodás simszámod, utolsó 3 számjegy kivételével, akkor meg tudom mondani 4g képes e.

(#62948) hard74 válasza Zoja™ (#62943) üzenetére


hard74
senior tag

2napja G4-et nyúzok. Brutál gyors, smooth.Szerintem kijelző is hibátlan. Mikrolaggal még nem találkoztam. G2-t us gyorsnak rartottam, de ez köröket ver rá. (na jó ez azért túlzás, de tényleg jóval gyorsabb)

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#62949) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!Az 1. hsz-ben leírtak szerint romolni akartam a telefont.Mikor oda értem volna, hogy a romot felrakjam a telóra az alábbi hibaüzenetet kaptam: error executing updater binary in zip
Mi lehet a probléma?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#62950) Zoja™ válasza takacsbotond (#62949) üzenetére


Zoja™
őstag

Frissítsd a TWRP-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.