Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57151) Apaxp válasza Indiant (#57145) üzenetére


Apaxp
senior tag

Akkor egy beszámoló(?) inkább csak vélemény: pénteken raktam fel az open 16 30a verziót. Szombat délelőtt rootoltam, azóta a programok visszatelepítése tiszta telepítéssel történt.
Nyomkodás, ismerkedés a módosításokkal.
Akksi: A root kezdetén fullra volt töltve. A folyamatos nyomkodás, ismerkedés hatására 4óra 35 perc képernyő használatra 56%-ra merült az akksi. Véleményem szerint közel hasonló esetleg minimálisan jobb lesz az akkuidő mint a kk.
Szokatlan: az új előlapi érintőgombok kinézete,
a négyszög gomb alapfunkció változása hogy normál érintésre a feladatokat hozza be a "jobb gombos" menü helyett hosszú nyomásra jön elő a menü.
az ébresztés az appok közül bekerült az óra appba.
vezeték nélküli kapcsolatot nem találtam de lehet hogy csak béna vagyok
nem tetszik a beállítások oldalon a színek változása (szubjektív)
a nevén nem nevezhető navit még nem raktam vissza erről nincs vélemény.
A kk alatt használt összes program visszakerült (navi nem) és tökéletesen futnak.
Tegnap este full töltés után még olvasás 1 órahosszat (moon+ reader) ma reggelre 79%- on állt az akku.
Ram: nálam a kk alatt általában 480-530mega szabad szokott lenni. most 670mega szabad.
Összességében a memória használat ténylegesen jobb lett, a furcsaságokat meg kell szokni de a memórián kívül lényeges különbséget a saját használati szokásaimhoz képest nem tapasztalok a kk v20f és a lolli v30a között.

Valaki meg tudná mondani hogy ez az ART beállítást hol találom?

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57152) Fail3D! válasza fodin (#57149) üzenetére


Fail3D!
addikt

Nekem a kinezet, erezhetoen smoothabb mukodes miatt nyert, de ez a ledes dolog azert bekavar, hogy nem mindent jelez... Ok van ra progi, de nyilvan az tobbet eszik, mintha alapbol mukodne plusz app nelkul. A kamerarol nincs velemenyem... Energiatakaerekosabbnak tunik ugyanazon programok melett. Azert kis javitocsomagot varok ra, de nalam nyert az uj rendszer.

(#57153) petipetya válasza Apaxp (#57151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Fejlesztői lehetőségek / futtatási környezet.

"nincs rá lezsóidő"

(#57154) Indiant


Indiant
addikt

Köszönöm a visszajelzéseket!
Akkor indítom a Cloudy G2 mentést....

(#57155) vadászcsiga válasza petipetya (#57153) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez hol van?

(#57156) tomika9988 válasza petipetya (#57153) üzenetére


tomika9988
tag

nekem a fejlesztői beállításoknál nincs ilyen

Lg G2 Black 16Gb CloudyG2 3.1

(#57157) tomiii007


tomiii007
senior tag

Lolli alatt, hogy lehet használni a csendes módot ami kitkat alatt volt ?( be lehetett állítani milyen időközben legyen rezgőn a teló és mikor nem és automata tudta valtani) vagy ebbe már nincs benne ?

(#57158) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Na most rakom fel én is..kíváncsi leszek nagyon..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57159) vadászcsiga válasza tomiii007 (#57157) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hang, ne zavarjon.
Rengés passz, ezt azelőtt sem használtam

[ Szerkesztve ]

(#57160) tomiii007 válasza vadászcsiga (#57159) üzenetére


tomiii007
senior tag

de az nem az, mert kitkat alatt időintervallumban meg lehetett adni, hogy pl 8-15:00ig rezgő legyen csak és utana vissza áll normalba...

Azért lollibol 1-2 jó extrát sikerült kivenni ami kitkatben volt... pl ezt is : (

[ Szerkesztve ]

(#57161) gretzky77 válasza tomika9988 (#57156) üzenetére


gretzky77
veterán

A lolli már alapból art alatt fut nem lehet kapcsolni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#57162) Quqesz válasza Apaxp (#57151) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Már bocsi,de a loli tudtommal Art alapu,nincs dalvik.....(de lehet tévedek)
Megelőztek :))

tomiiii
Van csak másképp műxik. A "ne zavarj" lett az,de alapból némára áll nem rezgőre....

Más
Képek
Tudom hogy az egyik napos,másik felhős időben készült,ezért szíbek terén nem lehet összehasonlítani,de az élesség terén igen mert samir kolléga szerint nem ugyan olyan élesek a fotók kk ês loli alatt...sztem de...vmint nem szemcsésebb/képzajosabb. Összességében sztem jó a kamera továbbra is.

vadászcsiga
Csak manuálisan lehet rezgőre rakni,és utána hiába raktad rezgőre a kövi időpontban megint a némítást kapcsolja be(ne zavarj)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57163) vadászcsiga válasza tomiii007 (#57160) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ott van az is. Rezgést én sem tálalom

(#57164) G33Z@


G33Z@
tag

Lolip alá való Xposed és G2 tweaks van telepíthető apk? Korábban olvastam, hogy flash-elős módszerrel felrakható, de én inkább telepítenék :-)

[ Szerkesztve ]

(#57165) vadászcsiga válasza Quqesz (#57162) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor ez is odaveszett a nagy redukalásban. Szemelyszerint egyszer próbáltam ki de zavart hogy beállított idő utan is zörgött morgott

[ Szerkesztve ]

(#57166) petipetya


petipetya
nagyúr

Elnézést, valóban nem lehet állítani a Lollipop alatt a futtatási környezetet - most direkt megnéztem a Nexuson.

Anno a 4.4.4 alatt volt erre lehetőség.

"nincs rá lezsóidő"

(#57167) Apaxp válasza Quqesz (#57162) üzenetére


Apaxp
senior tag

Quqesz, gretzky77 köszi a válasz, akkor nem keresem. Látszik hogy ennyit értek hozzá. :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57168) gubolaa


gubolaa
tag

Na üdvözlet!

Nekem gyári vodás teló volt pc suit feldobta a frissítést amit minden gond nélkül meg is csinált. Maradt minden adatol a gyári alkalmazásokban mint pl jegyzet stb. és így nem kellett berakni. Nem kellett hard reset sem és kifogástalan a működés. Akksi idő szerintem nem változott a lolli néha megakad pl messenger alkalmazás és egyszer kétszer gondolkodik a menüben de nincs vele baj. Kamera jó, viszont szerintem nincs különbség. Legalábbis kettő ugyanolyan képet nagyon nehéz lőni. A felület szerintem kicsit lányos vagyis olyan kerek minden. Ja led muködik mindíg. Max annyi ha több üzenetet kapok egymás után pl messengeren az csak egyszer csipog.

Viszont ha valaki tud akkor mondhatna néhány választ.

1. Root nélkül van e olyan téma ami visszaadja kicsit a kitkat alsó billentyűit és pl hogy a hívás kép ne fehér legyen?

2. A billentyűzetnek van e olyan beállítása mint a kitakatnék, hogy az alap jeleket pl pont kérdőjel stb.... Szó köz után a felső sávba bedobja. Mert az nagyon hiányzik.

Egyébként még vagyok vele elégedve.

Adam

(#57169) gubolaa


gubolaa
tag

Ja és a legfontosabb kimaradt ami hiba. A kezdő képernyőn a knock kódos feloldásnál nekem a kód bal 2x jobb egyszer. Régen feloldotta most viszont lezárja a kijelzőt.... Erre valami azon kívül hogy valtoztassak kódot

Adam

(#57170) neo_xperia válasza gubolaa (#57169) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

KK-ben meglévő vaku/lámpa/ widgetet csak én nem találom, vagy ezt is kivették?

(#57171) gubolaa válasza neo_xperia (#57170) üzenetére


gubolaa
tag

Én alkalmazást használtam rá mindíg ezért nem tudom... 😞 Na megnéztem ott van az. A widgetek között

[ Szerkesztve ]

Adam

(#57172) batai15


batai15
félisten

Nekem eddig nagyon fasza a lolipop. Nem laggol meg semmi gond nincs vele mint a vodas romon.

(#57173) vadászcsiga válasza gubolaa (#57171) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nálam is

Neo xperia
Próbáld még letorolni majd vissza

[ Szerkesztve ]

(#57174) neo_xperia válasza vadászcsiga (#57173) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Közben megnéztem, gyári launcher alatt valóban ott van, csak én novat használok. KK alatt elérhető volt igy is,most nem...

(#57175) fodin válasza neo_xperia (#57174) üzenetére


fodin
tag

Én mentettem KK alatt a Nova beállításait, így visszatette a mentésből.

(#57176) firemanus82


firemanus82
senior tag

Tudom már volt, de a root sima ügy lolli alatt? Mi módon? Magyar nyelvű lenne célszerű...

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57177) vadászcsiga válasza firemanus82 (#57176) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#57178) firemanus82 válasza vadászcsiga (#57177) üzenetére


firemanus82
senior tag

Én is megtaláltam, csak nem vagyok regisztrálva ott... addig pedig semmit nem lehet letölteni :W

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57179) vadászcsiga válasza firemanus82 (#57178) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor regelj vagy nem értem
Script
Driver

Laca0
A hangerő le KK alatt is megvolt. Át kell szoknom csak neha felcserélem a kettőt :)

[ Szerkesztve ]

(#57180) Laca0


Laca0
addikt

Ha valaki hiányolja a kamera gyors elérését lezárt módban: a hangerő le gomb hosszú lenyomása előhívja! :D
A hangerő fel hosszú lenyomása pedig a quickmemo+ -t!

Ami bug-ot találtam: a quickmemo+ widget akkor is mutatja a feljegyzést, ha az már ki van törölve. Ha rákattintok, akkor kiírja, hogy törölve, de továbbra is mutatja...

Én nagyon hiányolom a "ne zavarjon"-ból, hogy nem lehet kivételeket megadni. Vagy csak kedvencek, vagy minden névjegy. Én azért ennél szűkebb rétegnek engedem meg, hogy éjszaka zavarjon...

Hiányolom, hogy a lockscreen-re nem lehet dolgokat kipakolni, de erre vannak külső alkalmazások. Pl lock booster.
Elemlámpának is jó, hamár ez is kimaradt...

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57181) firemanus82


firemanus82
senior tag

:C :Y A lollipop játék megvan nektek? :D

A beállítások telefonról szoftver adatoknál az android verzióra kell 3x (vagy többször kattintani!) :D :DD

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57182) neo_xperia válasza fodin (#57175) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Az fasza,mert én is mentettem,de a nova backup után a widget helyén csak fekete négyzet van,hiaba koppintok rá nem tölt be.
firemanus: ez már kk-nel is megvolt, sőt előtte is Jb-nél.

[ Szerkesztve ]

(#57183) fodin válasza neo_xperia (#57182) üzenetére


fodin
tag

Rákoppintva nekem betöltötte egyből (open hun rom verziót tettem fel).

(#57184) neo_xperia válasza fodin (#57183) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Nekem a vodás rom van fent.Erre rá lehet húzni amúgy az open hun romot?

(#57185) fodin válasza neo_xperia (#57184) üzenetére


fodin
tag

Persze, kdz-vel bármilyen romot feltehetsz (ami D802-höz van).

(#57186) petipetya


petipetya
nagyúr

Fekraktam a lollipopót. Pár dolog:
- A német DEU 32 GB-os telóra gond nélkül felmegy a magyar igen 16 GB-os. Természetesen a tárhely marad 32 GB-os.
- A kitkat alatti gyalu: hangerő le és power lenyomva tart, LG logónál felenged majd gyorsan hangerő fel és hangerő le benyom és úgy tart, végül bejön a gyalu menüje.
- Ha minden driver rendesen fel van telepítve, akkor elsőre bejön a download mód.
- A Lollipop alatti első indítás biztonsági módban történt és az android folyamat mindig leállt. De a gyalu segített rajta, ahogy azt mondtátok.
- Lollipop alatti gyalu: hangerő le és power lenyomva tart, LG logónál felenged majd újra lenyom és úgy tart, végül bejön a gyalu menüje. Utána minden okés.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#57187) Csaky69


Csaky69
csendes tag

Sziasztok! Sikeresen feltettem én is a lollipoppot az lg programjával.viszont a csatolt képen látszik hogy a vegyes mappa majdnem 6 giga. Ez normális? Előre is köszönöm!

(#57188) petipetya válasza Csaky69 (#57187) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bökj rá és kiírja, hogy mi van benne.

"nincs rá lezsóidő"

(#57189) Csaky69 válasza petipetya (#57188) üzenetére


Csaky69
csendes tag

System data az egész de nem tudok belépni se törlésre kijelölni.

(#57190) petipetya válasza Csaky69 (#57189) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 7.60 GB a system data ebben a mappában. Valahol lennie kell.

"nincs rá lezsóidő"

(#57191) firemanus82


firemanus82
senior tag

Lucky patcher működik a lollival?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57192) Apaxp válasza Csaky69 (#57189) üzenetére


Apaxp
senior tag

Le akarod pucolni az android rendszert?
A 16 giga tárhelyből kb5-6 giga a rendszer 10-11giga szabad tárhely marad a rendszer telepítés után.
Ezzel garázdálkodhatsz. :)

firemanus82 igen

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57193) neo_xperia válasza firemanus82 (#57191) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Működik.

(#57194) firemanus82 válasza neo_xperia (#57193) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm a választ! :R

A játék, akkor csak nekem volt újdonság :B

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57195) Drahcir


Drahcir
csendes tag

Hali. Sajnos a leírt módon nem jön be a download mode:S mi lehet a gond ?

(#57196) vadászcsiga válasza firemanus82 (#57194) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem is, bár így már eszembe jutott hogy valahol már olvastam. Első akadalyon sem tudok túl jutni :D

Más.
Mivel XSlide nem válaszolt hogy mit tud az Xcam LG kénytelen voltak magam rájönni :D
Ugyanaz mint a gyári kamera app csak megjegyzi a beállításokat, nem áll vissza alapra ha a rendszer kilövi.

(#57197) firemanus82 válasza vadászcsiga (#57196) üzenetére


firemanus82
senior tag

Eddig én sem :(

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57198) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Lehet, hogy én vagyok a maradi, de nekem nem jön be annyira a Lolliopop.. Gyorsabb nem lett számomra, és van egy csomó dolog ami hiányzik nekem, viszont annyival többet nem ad.. Downgrade lesz, amit tudom..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57199) G33Z@


G33Z@
tag

Zenelejátszó widget sehol.

(#57200) w333 válasza Ferenczi Áko (#57198) üzenetére


w333
félisten

Mi az ami hiányzik ... a lagg ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.