Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57301) Quqesz válasza wappl (#57298) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az érdekes,mert nekem is az egyikre lassút ír,de már kk alatt is pedig több mint 1A

exodus
Hát ez jó kérdés. Mivel gondolom nem volt még szerencséd kdz-hez első körben én letölteném az lg oldaláról az lg mobile support toolst és abban van egy olyan menüpont,hogy "frissítés hibajavítása" vmi hasonló. Ez lehet segít,de ha nem , akkor kdz....igazából nem tudom mit tenne a hr,lehet csak lg logoig jutna el....

Más
Nekem kicsit fura,hogy minden telót istenítenek ha kijön rá a loli(s4,s5,htc),de a g2-ről egy sornyi hírt sem adnak.....bezzeg amikor arról volt szó,hogy lehet nem kapja meg....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57302) Tex


Tex
senior tag

Üdv a lakóknak mától én is tag lettem egy 16-sal. :C

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#57303) wappl válasza Quqesz (#57301) üzenetére


wappl
csendes tag

Olyan töltőm van nekem is több, ami nem teljesíti a ráírtakat. De ez eddig jól dolgozott. És hát semmi nem történt a két használat között eltelt kb 2 órában csak a frissítés. Bár véletlenek vannak :)

(#57304) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok tudtok olyan alkalmazást amivel a bejövő hívások minőségén lehet javítani módosítani? Például a magas hangok kiemelése stb...? A telefonon nem ha fülhallgatót használ az ember. Nem ha kívángosítom, hanem simán telefonálás közben.
Köszi

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#57305) eXodus válasza Quqesz (#57301) üzenetére


eXodus
őstag

Hát ez nem segített.. Valami elfut, aztán újból frissíteni kezdi magát és megint leáll, assert -et ír ki :( (Majd ismeretlen hiba hiba és nem folytatható a folyamat...)

(#57306) Ferenczi Áko válasza Tex (#57302) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Üdv a csapatban! ;)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57307) kurion válasza eXodus (#57305) üzenetére


kurion
senior tag

hard res-et bejön tolj rá egy hard resetet, neked is javaslom a gépre dugott telefont powergomb+hang fel, és ha elmegy a kép akkor a powert elengeded. ha a gép felismeri akkor esetleg videó alaján is megpróbálhatod helyrerakni a dolgokat bár ez nem tudom hogy ebben a helyzetben segít e.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#57308) Endr00 válasza eXodus (#57300) üzenetére


Endr00
aktív tag

Nekem is ugyanez volt, kezdtem már feladni, aztán egy másik gépnél megpróbáltam újra, drivereket is feltepeítettem, stb. Csodák csodájára felismerte a gép és el kezdte frissíteni.

Samsung Galaxy S23

(#57309) Tex


Tex
senior tag

V10e volt rajta gyorsan fel is toltam a 20h-t rá még belakás előtt. Mindent megtaláltam az összefoglalóban köszönet érte! :R

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#57310) Apaxp válasza Tex (#57309) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ennyi ráfordítással a 30a is mehetett volna

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57311) magicbox


magicbox
senior tag

Az asszony telója így fog elrohadni kitkat-el. Órák után se sikerült belépni download módba, csak a töltés jön be. Iszonyat szopás ez a telefon a Nexus 5 után. Vicc, hogy nincs erre semmi normális megoldás. Egy normális adb-s parancs se működik ezen a telefonon. Az ujjam meg már szétment a nyomkodásból. :W Hálás lennék, ha senki nem user error-nak titulálná. Gyanítom nem ugyanaz a telefon, és ezeknél (asszonyé 3 hónapos, telekom) máshogy lehet belépni, mint a régebbi G2-n. A root miatt meg nem vihetem a LG szervizbe, hogy frissítsék...

iPhone 15 Pro Max, Watch 9 GPS+Cellular, Apple TV 4K (2022), Philips 55OLED806, HTPC, Plex

(#57312) Tex válasza Apaxp (#57310) üzenetére


Tex
senior tag

Igen, de még várok vele. Régi tapasztalat (4X) hogy az első verziók nem annyira jók, persze lehet itt nem így van. Egyelőre jó lesz ez a H ez már kiforrott.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#57313) reap3r válasza Tex (#57312) üzenetére


reap3r
aktív tag

Ne hagyd magad :D Először használd pár hetet a H-sat, tanulj meg minden fícsört, aztán majd ráérsz Lolizni, plusszt szerintem nem ad!

(#57314) Apaxp válasza reap3r (#57313) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ez is egy megoldás. Új telefonra felrakja a kitkat romot aztán megtanulja/megszokja azt és 2-3 hét múlva felrakja a lollit és morog mint itt néhányan hogy ez se tetszik, az is hiányzik. Tök jó lesz .De mi majd jól végigolvassuk. :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57315) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Valaki nemtudja véletlenül,a KK-s időjárás widgetet Lillora föl lehet valahogy varázsolni ?
Elég puritán a ez a Lollis. :( :F

Üdv, István.

(#57316) Tex válasza Apaxp (#57314) üzenetére


Tex
senior tag

Legalább addigra már tudni fogom mi az ami hiányzik! :DD

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#57317) Quqesz válasza Tex (#57316) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban! Nem volt rossz a 4x de ez sokkal jobb,hamar meg fogod szeretni.

eXodus
Endro tippjét nézd meg első körben.
Ha nem megy,akkor legyen egy hr,majd kiderül mi maradt,sztem a kk még fent lesz. Ha igen,akkor talán újra el tudod kezdeni a frissítést. Elvileg kdz esetében ha nem futott le végig,akkor maradt a régi rendszer jól.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57318) kasata91 válasza Istyu74 (#57315) üzenetére


kasata91
tag

Én is ezzel a problémával küzdök.
Jelenleg az Amber Weather alkalmazást próbálgatom, eddig egész biztató.
Rengeteg letölthető skinje van (a leg menőbbek, Sony style, Samu style stb azok fizetősek, de az ingyenesek közt is van sok szép)

Trust me I'm an engineer

(#57319) eXodus válasza Quqesz (#57317) üzenetére


eXodus
őstag

minden egyes futtatásnlá tovább ment a telepítés %ban. 20ik próbálkozásra és sok óra után feltelepült. Viszont folyamatosan dobálja a com.android. phone hibát ...

(#57320) rangersanyi válasza eXodus (#57319) üzenetére


rangersanyi
tag

Nyomj egy hardresetet és jó lesz

IPhone 14 pro

(#57321) petipetya


petipetya
nagyúr

Megnéztem és nálam a linuxos laptop esetén is bejön a download mód a telón. Nem tudom, hogy ezt befolyásolják-e az LG Nexushoz való régebben telepített adb driverek. Mindenesetre nem tudtam meg, hogy többeknél a windowsos driverek hiánya miatt nincs download mód, vagy más miatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#57322) firemanus82


firemanus82
senior tag

Az időjárás widget elég tré, megoldás lehet az időkép. A virtuális gombokat nem tudom elfogadni... Az akksi idő nekem javult.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#57323) Quqesz válasza firemanus82 (#57322) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja az időjárás app grafikailag minimalizált rendesen,de g3 ui-val kezdődött a hanyatlás...persze ez az android...az aksi nekem kb ega...nekem amúgy bejön a loli :) meg én is az időképet használom...

eXodus
Ahogy rangersanyi írt:na most nyomj egy hr-t és rendben lesz az. Örülök,hogy sikerült!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57324) Laca0 válasza magicbox (#57311) üzenetére


Laca0
addikt

Keress rá a topic keresőjével, kb 2 hete tettem közzé az alternatív megoldásomat a download módra. Pont tegnap írtam az is, hogy senki sem keres, senki sem olvas vissza 1 hetet sem...

Lollipop:
ébresztés: ha az óra app be van állítva, hogy prioritást élvez, akkor működik a hangos ébresztés!
Időjárás:
Én az időkép átlátszó widget-jét használom, kk-en is ez volt fenn, itt is jól működik.
Lock booster progival le lehet cserélni a lockscreen-t. Lesz dinamikus hatású háttérkép és több alkalmazás-indítás, pl zseblámpa is. Valamint felszabadítja a memóriát minden feloldáskor.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57325) gubolaa


gubolaa
tag

Nem tudom érdemleges infó e vagy nem de melóban durva 18 óra teljes idő mellett 6 óra képernyő idő automata fényerő mellett böngésző játék letöltés alkalmazások basztatása stb.. Szerintem az nem rossz idő ;)

Adam

(#57326) LittleSami


LittleSami
csendes tag

Na sok sok kérdés!!!!
- Mi az a KDZ minek a rövidítése?
- Hogyan tudok KDZ-vel lollipopot felrakni G2-re?
- Hivatalos e ez a KDZ "micsoda", szóval meg marad e. garim?
- Ha esetleg később kijönne a 5.1, 5.2, 5.3... feltudom e rakni a KDZ-vel frissített telefonomra? a nélkül hogy kinlódnék minden féle ide-rakd- oda telepítsd-ezt másold-most lett tégla-lépj a kukához-dobd bele baromságokkal!
A válaszokat előre is köszi! :D

Ui.: görgettem én vissza hogy mi a fene! De nekem úgy kellene a leírás meg még sokkan másoknak: "Hogy fogd meg fiam a telefont! Nem most tedd le a vezetékes, fogd meg az LG G2-őt..." :D

(#57327) petipetya válasza Laca0 (#57324) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az ébresztéshez még annyit, hogy ha automatikusan teszi magát néma üzemmódba a telefon (ahogyan nálam 22:00-6:30 között), akkor a prioritásos csillag ikon jelenik meg és ekkor működik az ébresztő - persze az órát előtte be kellett tenni a prioritások közé.

"nincs rá lezsóidő"

(#57328) petipetya válasza LittleSami (#57326) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most nem azért a 20 fillérért, de nem tök mindegy minek a rövidítése a kdz? Nem gondolkoztam el rajta és nem is érdekel.

A téma összefoglalóban le van írva minden lépésről-lépésre az "automatikus offline frissítő" címszó alatt. Egyszerűen csak követni kell a lépéseket és ennyi.

Sokan nem olvasták el azt a részt, így nem is értem hogyan akartak belevágni a dologba. Ezt onnan tudom, hogy a hard reset a menüpont többeknek nem jött be, holott az is világosan le van írva az előbb említett összefoglalóban, kétféle módon is.

Egyébként pedig nem görgetni kell itt a topicban, hanem a keresőt kell használni.

A driverekről annyit, hogy nekem alapból fent volt a gépen az LG PC Suite és az LG Flash Tool, ám ennek ellenére feltelepíettem az összefoglalóban írt kdz-hez tartozó drivereket is.

Szóval olvasd csak el végig a frissítés menetét, és előtte kérdezd meg itt a topicban azt a mondatot, lépést vagy kifejezést, amit nem értesz. Miután minden tiszta lesz és újra elolvasod, összeáll a dolog a fejedben és simán menni fog.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#57329) kasata91


kasata91
tag

Na időjárás app...
Gyári lolli: 2fok
Időkép: 7fok
Amber weather: 5fok

A következő napi előrejelzés pedig meg ennél is színesebb. Lesz itt elvileg esős,felhős,és napos idő is.
Innentől kb az egész arra jo hogy kiderítsük hogy tél van e vagy nyar...

Trust me I'm an engineer

(#57330) petipetya


petipetya
nagyúr

Egyébként pedig Lollipop alatt is működik a led értesítés Gmail alatt. Kb. 10 másodpercenként villog - lassabban mint a kitkat alatt, de hát ez Lollipop sajátosság. Ha valaki gyorsabbra szeretné állítani, akkor arra vannak külső appok.

"nincs rá lezsóidő"

(#57331) Quqesz válasza petipetya (#57330) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem nem megy direkt figyeltem,csak hívás és sms esetén,de flipper tok esetében mind1.

Littlesami
A kéz egy nyers egyszerű telepítési felület,ami csak rom telepítésre szolgá, nem lehet vele mást csinálni(mint ők lg suite). Leírás az összefoglalóját és többször olvasd át. Elvileg nem lehet vele téglából,mert amíg nem fut le 100%bán,addig a régi él. Ha olyan szokott raksz fel,amely hivatalos(tehát tré esetén tréfát,Voda esetén vodás) a gyári nem vész el,de ha mást raksz fel(független) bármikor vissza tudod rakni a gyárit.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57332) hislah válasza kasata91 (#57329) üzenetére


hislah
aktív tag

Pont most teszteltem én is ugyanezeket. :)
A legközelebb az amber weather áll a valósághoz.
A legszebb is ezekközül.

[ Szerkesztve ]

(#57333) petipetya válasza Quqesz (#57331) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Gmail beállításokban engedélyezve vannak az értesítések?

"nincs rá lezsóidő"

(#57334) Quqesz válasza petipetya (#57333) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Yes és minden újnál ráadásul....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57335) Quqesz válasza LittleSami (#57326) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Folyt.
Ha olyan romot raksz fel,ami rá való,akkor utána minden frissítés megérkezik rá ota-n,ha nem marad a kdz. Az első kdz telepítéstől agyvérzést kapsz,majd két napig röhögni fogsz magadon, hogy ez nem is vészes.

Más
Asszony G3s-ét most indítottam újra 1338 óra után......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57336) petipetya válasza Quqesz (#57334) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik Lollipop van fent neked? Nekem a Hungary open 16 GB-os.

"nincs rá lezsóidő"

(#57337) Apaxp válasza kasata91 (#57329) üzenetére


Apaxp
senior tag

időjárásra én ezt használom Transparent clock & weather
jól testreszabható, gyors és keveset eszik.
hátránya hogy reklámmal terhelt, de root+adaway ezt is megoldja

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57338) Quqesz válasza petipetya (#57336) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Voda v30d,de emiatt nem fogok most hr-t nyomni...vadászcsigának meg pont a Voda rommal indult el....vannak bogarak :))

apaxp
Sokan meg a zoopert használják..marad az időkép..:)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57339) beta válasza Quqesz (#57334) üzenetére


beta
aktív tag

Megmertem csak a te kedvedert, 12 masodpercenkent felvillan zolden. De csak fel masodpercre, szoval igy ez tenyleg kb ertelmetlen.

(#57340) Quqesz válasza beta (#57339) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi ;)🐰
A 12sec az stimmel én is annyit mértem,de sms, hívás esetén nem ilyen rövid a felvillanás...

Mindenkinek hepi 🐰!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57341) Mike81 válasza Istyu74 (#57315) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!

Próbáld ki az X widgetet is. Abban is megtalálható a G2 widgetje. Meg persze azon kívül sok más is. Én már kb 1 éve ezt használom a G Flex widgetjével.

(#57342) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Apropó az időképben ki lehet rakni egy csíkban az aktuális időt a képernyőzárra.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57343) cbdevil84


cbdevil84
csendes tag

Üdv!

Cloudy 1.3 van a telefonomon. Szerintetek lolli előtt vissza kellene raknom egy 20-as romot twrp-ből, vagy mehet erre a kdz?!

(#57344) Mike81 válasza Mike81 (#57341) üzenetére


Mike81
senior tag

Kifutottam a szerkesztési időből.

Az asszonya Weather & Clock Widgetet használja mióta megörökőlte tőlem az S2-t. Meg van vele elégedve. Én is használtam. Nagyon jó az is.

(#57345) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

4.4.2. Downgrade complete! :)

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57346) eXodus válasza rangersanyi (#57320) üzenetére


eXodus
őstag

Aha, így már jó lett.
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#57347) Milk_n_Coffe válasza Ferenczi Áko (#57345) üzenetére


Milk_n_Coffe
tag

Rendesen csak kdz-vel felraktad az előző verziót vagy van benne valami "turpisság" is? :D

Amerre mégy, oda tartasz

(#57348) kasata91 válasza Mike81 (#57341) üzenetére


kasata91
tag

Huhúúú a jó öreg G2 kitkat widget :))
SZUPER!! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Trust me I'm an engineer

(#57349) Ferenczi Áko válasza Milk_n_Coffe (#57347) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ugyan azt csináltam mint upgrade-nél, semmi extra nincsen benne!

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57350) batai15 válasza Mike81 (#57341) üzenetére


batai15
félisten

Osztom. Bár a kezelés lehetne jobb is. Mondjuk most idő képre cseréltem de valóban jó widget pack és ingyenes is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.