Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57651) fery02 válasza Stimpy001 (#57641) üzenetére


fery02
addikt

Nem attól függ itt a rendes felfekvés, hogy mennyire ér ki a kijelző széléig az üvegfólia (legyen az Nillkin vagy egyéb noname), hanem ténylegesen vannak különböző kijelzős G2 példányok és sajnos nem mindegyikre képes normálisan felfeküdni üvegfólia a széleken.

Ez a téma már régebben át lett itt beszélve.

(#57652) bsanya válasza Quqesz (#57586) üzenetére


bsanya
aktív tag

nekem 4 betű van (KPZK)... honnan tudom meg, melyiket kell nézni, hol vannak régió kódok? :R
Nekem se jelez még frissítést... D80220h-EUR.xx KDZ-vel telepítve

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11i

(#57653) Quqesz válasza bsanya (#57652) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Dobozodon van egy nagy fehér matrica,amin rajta van az imei,s/n szám valamint a szín pl black black és a felett van egy 3 betüs kód. Azt nézd meg az lg firmware oldalon,ott meglátod van-e friss rom rá.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57654) bsanya válasza Quqesz (#57653) üzenetére


bsanya
aktív tag

MAL, ha jól sikerült a keresés, akkor az enyém Hongkongi? :Y

Xiaomi Mi 11i

(#57655) Quqesz válasza bsanya (#57654) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Yes....ha frissíteni szeretnél idő előtt,akkor kdz.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57656) Gabes13


Gabes13
tag

Üdv mindenkinek! Lenne egy kérdésem. Valahol olvastam lehet pont itt a fórumon már nem tudom. A kijelző sárgulással kapcsolatban hogy az uv fény amivel ragasztják a kijelzőt azzal vissza lehet forditani a folyamatot? Tehát alá rakom a sárga részt a fény alá vagy ez egy jo nagy faszság? Köszi...

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#57657) Quqesz válasza Gabes13 (#57656) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A kijelző cserén kívül nem hallottam más módról...még....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57658) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most néztem meg a gyári böngetőt és vmi piszok gyors! Meg hogy ki lehet rakni teljes képernyőre...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57659) Danny365


Danny365
őstag

Telekomosok, ti tudtok havi számlára vásárolni Play Store-ról? Elvileg egy ideje már van rá lehetőség, de nekem csak nem jelenik meg a payment options között a carrier billing. A legjobb az egészben, hogy pár hete meg ott volt, csak akkor még nem működött...

(#57660) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!

Ilyen matricaval van valakinek tapasztalata?

(#57661) w333 válasza Quqesz (#57658) üzenetére


w333
félisten

+1 szerintem a Chrome böngészőtől is sokkal gyorsabb és használhatóbb is :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57662) fodin válasza Sanki (#57637) üzenetére


fodin
tag

Nekem a Nillkin sem fekszik fel rendesen, úgy tűnik ez tényleg kijelzőfüggő. Korábban is volt G2-m, azon tökéletesen volt.

(#57663) fodin válasza firemanus82 (#57644) üzenetére


fodin
tag

Érdekes, nekem megy (KK alatt is ment) a custom hang emailre is, smsre is kiegészítő progi nélkül.

(#57664) VOLTCRAFT(1) válasza Stimpy001 (#57641) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Én vettem Nillkint és noname vagy kisebb márkájút! A noname olcsójánosokkal csak a baj volt eddig.A Nillkin viszi a pálmát az olcsójánosok meg olyanok amennyi az áruk.Magyarul olcsó húsnak híg a leve bárhogy lobbizol al olcsó nonémnak!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#57665) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Lenne egy nagy problemam remelem valaki tud segiteni szoval adott egy T-mobileos G2 amin 22d droid volt felraktam a 30a szoftot elotte ugye csinaltam pc suite-al backupot de sehogy se tudom visszarakni elinditom elmegy 100%-ig es ott megall nem tortenik semmi tudna valaki segiteni mert fontos adatok voltak amiket nem tudom potolni!

(#57666) VOLTCRAFT(1) válasza Stimpy001 (#57641) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

Én vettem Nillkint és noname vagy kisebb márkájút! A noname olcsójánosokkal csak a baj volt eddig.A Nillkin viszi a pálmát az olcsójánosok meg olyanok amennyi az áruk.Magyarul olcsó húsnak híg a leve bárhogy lobbizol az olcsó nonémnak!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

(#57667) batai15 válasza OgKush (#57660) üzenetére


batai15
félisten

Ez engem is érdekelne

(#57668) petipetya válasza Danny365 (#57659) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak kártyásoknak érhető el, én pedig előfizus vagyok. Tehát nem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#57669) Ferenczi Áko válasza OgKush (#57660) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Érdekes, hogy a sarkoknál sem törik meg a matrica. Biztos, hogy nem hátlap a cucc?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57670) vadászcsiga válasza OgKush (#57660) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez tuti hátlap. Nincs a sarkoknál kivágás. Egy íves felületre csak igy lehet egy sík matricát feltenni. Az en gadgetshieldsem is ugy van kivagva, es latszik is az illesztés.

(#57671) xSide


xSide
őstag

Az lg backup működik nálatok nyalókán?
Egy hr előtt akartam volna menteni pár alkalmazást, hívásinfót és üzenetet.
Nem megy.
HR oka 30 perc alatti 10%-os akksiesés és LED hiánya...
OTG választásra mikor rárakom már nincs lehetőség mivel akarom tallózni?

[ Szerkesztve ]

(#57672) OgKush


OgKush
senior tag

En nem tudom, hogy matrica vagy se amit beraktam kep, csak azt tudom, hogy kell valami matrica, mert kiesett az LG logo meg felirat a hatlapbol, szetvan karcolva, es zavar mostmar. Tokok meg olyan vastagok.
Ha lehetne kapni fa hatlapot, akkor az lenne a legjobb.

(#57673) batai15


batai15
félisten

Hát én lehet egy sráccal szálcsiszolt fóliát rakatok majd fel.

(#57674) .St. válasza Fredy02 (#57631) üzenetére


.St.
tag

Én is erre kattantam most rá, bár még csak az a elején vagyok. Mit jelent, hogy sok a csaló? Miről lehet azt észrevenni?

St

-= St forever =-

(#57675) OgKush válasza batai15 (#57673) üzenetére


OgKush
senior tag

Es annak mi ertelme? Vagy az mire szolgal?

(#57676) .St. válasza Spooky (#57634) üzenetére


.St.
tag

Nekem Nillkin van, tökéletesen rácuppanva. Igaz pár milliméterrel kisebb a szélessége mint a kijelző. Így a két oldalán van 1-2mm rész ahol nem véd.

St

-= St forever =-

(#57677) OgKush válasza Ferenczi Áko (#57669) üzenetére


OgKush
senior tag

Most nezem a kepet, tuti, hogy matrica, kameranal latszik az alap hatlap is.

(#57678) Spooky válasza .St. (#57676) üzenetére


Spooky
tag

Köszi az infót!!!

(#57679) Gaabor80


Gaabor80
aktív tag

Sziasztok!

Használ valaki az E-robothoz hasonló automatizáló programot, ami megbízhatóan tudja kapcsolgatni a wi-fi és az adatkapcsolatot lolli alatt?

(#57680) Tsebacsi válasza zsoleer (#57665) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hát ezt megszívtad haver, nem olvastál utána itt fórumon sem. Az LG Suite mentés valamiért a lollival nem működik, de én ezt már hónapokkal ezelőtt láttam a suite-nál is írva, mikor indult a program, hogy ezzel bizony kompatibilitási problémák vannak. A megoldás az lett volna, hogy a telefon belső backup progijával mented le a cuccokat, kimented gépre a fájl-t és utána telepítést követően visszateszed. Én így csináltam, nekem 2-3 progi kivételvével minden gond nélkül működik, azt a 2-3-at meg csak újra kellett telepítenem.

(#57671) xSide: Az első részre a fenti a válasz, a többi passzpiros.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57681) Ferenczi Áko válasza OgKush (#57677) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

És szerinted a sarok hajlatok hogyan vannak megoldva?

Samsung Galaxy S23 ultra - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57682) Fredy02 válasza .St. (#57674) üzenetére


Fredy02
tag

Unlimited guide line-t használnak, azaz végtelen vezetővonalat, lehetetlen helyekről full középre lökik be a golyót és alig céloznak szinte egyből löknek, valamint ami árulkodhat még a magas szint, magas % arány-al párosítva, jó biztos vannak pro-k akik tisztességesen érték el, de nagy része csal. 2500-as játéktól sajnos gyakori már az 500-asban is sokan vannak. Utána néztem csak egy root kell meg egy külső app és már megy is a csalás.

S23U

(#57683) .St. válasza Ferenczi Áko (#57681) üzenetére


.St.
tag

Formázott matrica :D

-= St forever =-

(#57684) .St. válasza Fredy02 (#57682) üzenetére


.St.
tag

Tegnap játszottam egy 64-es "szintű" játékossal és valóban volt ilyen, hogy nem is arra célzott, aztán egyszer csak lökött és a golyó bement. Jó nekem is összejön, de célzok vagy 10mp-ig.
Nem értem miért kell ebben csalni, ez csak egy játék nem?

St

-= St forever =-

(#57685) Tsebacsi válasza .St. (#57684) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mert van aki csak nyerni szeret, küzdeni és tanulni nem. :( :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57686) fodin válasza zsoleer (#57665) üzenetére


fodin
tag

Szerintem nem "szívtad meg", csak lesz némi macerád. Tedd vissza kdz-vel a 220d romot, állítsd vissza a mentést, majd a fontos adatokat alternatív programokkal mentsd le. Ezt követően felteheted újra a Lollit és vissza tudod állítani a fontos adataidat. Remélem működik.

(#57687) Tomi487


Tomi487
csendes tag

Hali. Milyen szoftververziot ajanlott feltenni, gyari romhoz? Nekem 20c van fent. Elonyok, hatranyok az ujabbaknal (20e, 20f)?

(#57688) OgKush válasza Ferenczi Áko (#57681) üzenetére


OgKush
senior tag

Nem tudom, nem ertek hozza, de szemem az jo, es latom h az egy matrica. :U

(#57689) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
ad4m1337 kolegaval rendelunk ilyen vedo matricat, viszont 1 csomagban 3 matrica van, valaki nem akar beszallni?

[ Szerkesztve ]

(#57690) batai15 válasza OgKush (#57675) üzenetére


batai15
félisten

Jól néz ki.
Ez a matrica mennyi lenne?

(#57691) reap3r válasza Quqesz (#57658) üzenetére


reap3r
aktív tag

A Lollis gyári böngésző teljesen használható, nem olyan gyors, mint a Chrome, de szerintem jó. Egyetlen-egy baj van vele, hogy (lehet csak nálam volt, de reménykedek, h nem) ami az, hogy 3 lapot nem tud egyszerre benttartani, szóval újratöltődnek az oldalak... Nekem ez picit idegesítő volt, mert Chrome-on nem igen emlékszem, hogy újratöltögetett volna... Nekem néha kell a 3-nál több lap egyszerre sajnos. Ezenkívül szerintem érdemes használni annak, akinek ez nem probléma.

(#57692) vadászcsiga válasza Gaabor80 (#57679) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mobilnet kapcsoló nem biztos hogy működni fog, lollin valamit piszkáltak ezen. Én a triggert használtam roottal KK alatt tökéletesen mukodott, most ugyancsak roottal nem muködik.

(#57693) Gaabor80 válasza vadászcsiga (#57692) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

Az E-robot engedné, de csak root-al. Azt meg én nem szeretném :-(

(#57694) ad4m1337 válasza batai15 (#57690) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

A legalapabb karbon mintázatút rendelem, 800-900 Ft körül van 3 db. Ebayen full body vagy hasonló szavakkal rá tudtok keresni, nézzétek meg a képeket, a sarkoknál érdekesen van megoldva, gondolom azért, hogy feljövés nélkül rásimuljon. Am van átlátszó "márkásabb" is olyan 2-3-4k Ft körül, egyenlőre tesztnek jó pesz ez is szerintem, írjon pm -et a 3. jelentkező :)

(#57695) vadászcsiga válasza Gaabor80 (#57693) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kétlem, nálam ahogy írtam konkrétan nem muködik pedig van root, plusz az android app topikban is egyre másra jönnek azzal hogy lollin nem muködik root ellenére sem.

(#57696) Gaabor80 válasza vadászcsiga (#57695) üzenetére


Gaabor80
aktív tag

végül is mindegy, rootolni nem szeretném. Főleg, ha se így, se úgy nem működik.
Azért köszönöm! :-)

(#57697) Pigmeus_1


Pigmeus_1
tag

Múltkor írtam, hogy van az a problémám, hogy ha a hátsó gombbal ébresztem fel sötétben a képernyőt akkor azonnal kikapcsol amint a képernyőhöz érek.

Nos ez 5.0.2-őn is megmaradt...
Illetve az open Europe verzión találkoztam vele. A vodást ma újra feltettem, ez mintha stabilabb lenne.

Illetve az volt még az open europe esetén, hogy zárolt kijelző esetén megnyomtam a bekapcsoló gombot és feléledt a képernyő, de csak kód beírása helyett egy lakat jelent meg. erre rábökve kellett volna beírnom a kódomat, de ha csak simán oldalra húztam az újamat máris feloldott a telefon.

Nem volt túl biztonságos.

Már kikapcsoltam mindent és akkor is ezt művelte.

Csak egy lelkes felhasználó...

(#57698) k5.20 válasza OgKush (#57688) üzenetére


k5.20
senior tag

Kis kereséssel: Matrica

(#57699) batai15 válasza Pigmeus_1 (#57697) üzenetére


batai15
félisten

Véletlen nem volt fektetve a telefon? Nekem akkor csinálja ezt a lock...

(#57700) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hat gyerekek én ezt a nyalókát benyaltam! Nekem bejön minden hibája ellenére! Sokkal folyékonyabb minden,a gyári böngető király,a hiányok nem egetrengetőek és playből pótolható. Ennél rosszabbat ne adjon ki az lg soha! 😀🙏🙆 a képernyőzáras értesítések jól jöttek nekem. Csak azért vagyok bajban,mert így megint nincs kedvem lecserélni😱

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.