Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) Ferenczi Áko válasza atti1848 (#57796) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Azt igen!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57802) Grecky válasza eladogeppc (#57797) üzenetére


Grecky
senior tag

Nincs, kipróbáltam többször is. Így nyilván sötétebb videókat is csinál, de valamit valamiért. :)

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#57803) Mike81 válasza Quqesz (#57754) üzenetére


Mike81
senior tag

Szia!
Kitőltve 👌

(#57804) HaZse


HaZse
őstag

Tudtok mondani olyan romot, ami nagyon hasonló a 4.4.2-re, de fekete a tárcsázó, az SMS és a beállítás háttere?

Vagy van lehetőség a stoc rom-ot módosítani (root van)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#57805) snefftamas válasza SoundBox (#57799) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Szia a B-tel tudom javasolni is ott vettem a g2 32 GB verziót

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#57806) dzsordzs69 válasza fery02 (#57789) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Én is elnézést kérek a KDZ-s szúrásért. :)

(#57807) beni121


beni121
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Egy gyors kérdésem lenne, méghozzá a kamera.
A katalógusadatokat ismerem, néhány felhasználói véleményt szeretnék kérni, illetve, ha ezen kívül van még valami amit negatívumként fel tudnátok hozni, vagy esetleg olyat ami más hasonló készülékben jobb.
Segítségeteket előre is köszönöm :R :R :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#57808) Tsebacsi válasza beni121 (#57807) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Mi számít hasonló készüléknek? Sötétben talán javult a lollival a kép, de pár telefon még jobb nála, pl. az új s6. Amúgy ha van elég fény, simán szuper képeket lehet vele lőni.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#57809) akooos


akooos
veterán

Nem akarok reklámozni semmit, de edigitalnál 15% kedvezmény van LG okostelefonokra. G2 16GB 1 év gyári garival 84 ezer így :U

(#57810) batai15 válasza beni121 (#57807) üzenetére


batai15
félisten

igazából kk alatt szerintem nagyon lassú az exponálás.
viszont erős a vakuja .
Jó fotókat lehet lőni vele, de rosszat is.
Htáránya még a hátlapi gombok miatt sokszor össze zsirozom a lencsét , sokat kell tisztitani.

(#57811) SoundBox válasza snefftamas (#57805) üzenetére


SoundBox
tag

Szia. Köszönöm a segítséget.

Olyan kérdésem lenne még, hogy milyen fóliát lenne érdemes rendelni rá eBAy-ről? Az enyimen egy üvegfólia van ( nillkin ), de páromnak nem tetszik, a lényeg,hogy ne matt fólia legyen.
Válaszod előre is köszönöm.

(#57812) beni121 válasza Tsebacsi (#57808) üzenetére


beni121
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, hasonló készülék alatt árban hasonlóakat értettem. Sajnos 2hete elloptàk a Note2-m és ahelyett vennék valamit, de nehéz a döntés.

Mindenkinek köszönöm a vàlaszokat! :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#57813) fery02 válasza SoundBox (#57811) üzenetére


fery02
addikt

Ne foglalkozz pároddal, Nillkin 9H és kész, ennyi, nincs vita! :D

Bolt témához meg részemről is +1 a B-Tel-re, de a pár hozzászólással ezelőtt írt edigital-os kedvezmény is jól hangzik.

Más: Tegnap írtam, hogy mára valszeg meg fogom tudni mondani, hogy mennyibe kerül LG márkaszerviznél egy akksi csere.
Nem tudtam meg én sem, mert az ügyfélszolgálat csak a márkaszerviz telefonszámát adta meg, hogy személyesen érdeklődjem meg.
Annyira meg nem lényeg, hogy ezért felhívjam őket, ezt a nyarat még átvészelem ezzel az akksival úgyis, ugyanis fog ez még kapni a meleg nyári napokon kint a szabadban 2A-s powerbank-kal sűrűn, szóval majd ősz elején viszem majd csak be.

[ Szerkesztve ]

(#57814) fery02 válasza beni121 (#57812) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

A döntés érdekében nagy segítségedre lehet még esetleg ez a topik is.
Ott egyszerűen csak rákeresel a topik keresőjében a telefon nevekre, amik érdekelnek (pl "G2" vagy "Note2", stb), hogy milyen képeket lőnek velük a fórumozók és listázza is szépen a nézegetni valót.

(#57815) beni121 válasza fery02 (#57814) üzenetére


beni121
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

Esetleg van valami amit negatívumként meglehet említeni a készüléknél?

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#57816) Ferenczi Áko válasza beni121 (#57815) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Elvétve előfordul Kijelzősárgulás némelyik típusnál.. Aztán ennyi! Cool telefon, szerintem jobban fog tetszeni mint a Note 2. Nekem volt az is, de ez faszább.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57817) beni121 válasza Ferenczi Áko (#57816) üzenetére


beni121
aktív tag

Köszi a véleményt, nekem is ő az elsődleges befutó, mert van benne minden ami nekem kell, és még méretben sem túl nagy visszalépés.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#57818) Quqesz válasza beni121 (#57817) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Részemről: 57103 hsz

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#57819) SoundBox válasza fery02 (#57813) üzenetére


SoundBox
tag

Szia. Köszönöm válaszod.
Fólia az ő telefonjára kell, az enyémen az van. Szóval várom a típusokat. :)

(#57820) beni121 válasza Quqesz (#57818) üzenetére


beni121
aktív tag

Szép képek! :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#57821) SoundBox


SoundBox
tag

Ezekről mi a véleményetek ?

http://www.ebay.com/itm/3PCS-3X-Ultra-Clear-HD-LCD-Screen-Protector-Cover-for-LG-G2-Cleaning-Cloth-BA-/351097526170?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item51bf0b179a

http://www.ebay.com/itm/3X-Crystal-Clear-HD-LCD-Screen-Protector-Cover-Film-for-LG-G2-Cleaning-Cloth-/181469431481?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item2a406bc6b9

(#57822) extasymajom válasza SoundBox (#57819) üzenetére


extasymajom
tag

Ez a jövő és hihetetlenül király cucc.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#57823) #03372544 válasza extasymajom (#57822) üzenetére


#03372544
törölt tag

Igen ez olyan mint a nanoshine, csak nehany havonta ujra kell kenni ezt is.

"akár 12 hónapig is kitarthat, de ha csak a felét tudja, akkor is sokkal kényelmesebb, praktikusabb megoldás, mint a képernyővédő műanyag fóliák"

(#57824) csiziktomi válasza #03372544 (#57823) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Hát nem tudom. Tetszik meg minden, de a fólia 1000 pénz volt (noname). Ha fél évet kibír akkor olcsóbb

(#57825) SoundBox


SoundBox
tag

Valamelyikőtök már próbálta?

(#57826) Zsolto válasza extasymajom (#57822) üzenetére


Zsolto
őstag

Majd utánajárok, mert engem érdekel. De az a videó, ami ott van alatta, az egy rakás xar, látszik, hogy a fickó nem csinál semmit, és csak a dumát nyomja, az eredményt pedig nem mutatja meg, nem értékeli stb. És még a termék nevég se tudja elolvasni, végig "Crystal Fusion"-t mondt Crystalusion helyett. Szóval ennek alapján eléggé nem meggyőző. :U

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#57827) SoundBox válasza Zsolto (#57826) üzenetére


SoundBox
tag

Ha jutottál valamire tudnál szólni?

https://www.youtube.com/watch?v=FUR7eqQXX9w

(#57828) fery02 válasza beni121 (#57815) üzenetére


fery02
addikt

Szívesen!

Negatívum meg leginkább csak annyi, mint amennyit Ákos is írt, a sárgulás.
De ugye ennek sincs azért olyan hűde nagy esélye és ezen kívül tényleg semmi kifogásolnivaló sincs a telefonnal kapcsolatban.

@SoundBox: Szóval G2-re kéne Nillkin 9H-n kívül valami más, ami szintén jó.
Ha bevállalós, akkor az előttem linkelt folyadékos megoldás érdekesen hangzik, egyébként nagyon nincs tapasztalatom hagyományos fóliákkal kapcsolatban.
Illetve Spigen Slim Armor tokomhoz kapott sima fóliával nagyon meg voltam elégedve, nem torzított a színeken, képen semmit sem, anyagminősége is jó volt.

Ha esetleg olyat tudnál neki szerezni, mittom' fórumon kérdezősködni, hogy nem-e van valaki, aki Spigen Armor mellé nem használta fel a hozzá kapott fóliát és hajlandó lenne elüzletelni, azzal jól járna párod szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#57829) #03372544 válasza SoundBox (#57825) üzenetére


#03372544
törölt tag

A nanoshine az eredeti, itt egy teszt rola: [link]

(#57830) Laca0 válasza fery02 (#57784) üzenetére


Laca0
addikt

A következő a "pörgés" témája: hiába van az óra alkalmazás prioritásba téve csak akkor ébreszt, ha a "hívások és értesítések" alatt a csak prioritásost választod ki. Az pedig mindig elállítódik, ha a némított módot kikapcsolod. Így másnap reggel már elalszol...
Már jópáran alternatív megoldás után néztünk emiatt..

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57831) Gajho


Gajho
csendes tag

Hello!!
Az lenne a kérdésem, hogy az Unroot az lényegében ugyanaz mintha felraknám KDZ-vel a firmware-t?
Tehát ha root-olt a telóm (4.4.2) és fel akarom rá rakni a lollipop-ot, akkor csak simán felrakom? Tehát nem lesz baja a telefonnak? és ha jól gondolom akkor eltűnik a root? köszi a válaszotokat.

(#57832) Quqesz válasza Laca0 (#57830) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha a csak prioritás helyett az összeset választod ki akkor is ébreszt(ilyenkor rezgőbe teszi)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#57833) Laca0 válasza Quqesz (#57832) üzenetére


Laca0
addikt

Mégsem ébresztett.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57834) neo_xperia válasza Gajho (#57831) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Így van.Felrakod és nem lesz root.
Laca0: én úgy oldottam meg hogy rezgőre állítom,a rezgést meg nullára veszem le.

[ Szerkesztve ]

(#57835) fery02 válasza Laca0 (#57830) üzenetére


fery02
addikt

Ha jól veszem ki, te a Totálnéma módról beszélsz és ahhoz szeretnél prioritásokat adni.

Én alapból csak Prioritás módig (Totálnémát nem is használtam még lollin soha sem) némítom a telefont, már csak azért is, mert ez alapból nem befolyásolja az ébresztést.
Aztán ha akarom, ezt is személyre tudom akár úgy szabni pillanatok alatt, hogy az ébresztésen kívül minden más néma lesz.

Alapvető gond valószínűleg itt az, hogy sokaknak nem egyértelmű az elnevezés (Prioritás) miatt a funkciója és így félnek tőle.
Na meg erre rátesz még a szintén érdekes értesítési ikon is (sokan nem értik gondolom, hogy hang profilhoz mi köze van egy csillagot ábrázoló ikonnak) és e téren végülis igaza is van a népnek.
De csak egyszer kell megszokni és megérteni a működését. :)

(#57836) fishme


fishme
tag

Hello
Valaki segítsen !!
A probléma a következő fel akartam tenni a lollipopot kdz vel XDA-s quangnhut123 nevű fórumozó leírása alapján addig jutottam hogy download mód meg volt a telepítő elkezdte tenni a dolgát de nem telepítettem előtte a drivert a pcre és a teló már ki írta a com4 et és 4% nál járt a telepítés de ekkor a pcn futó program le állt ekkor le húztam a telót az usbről és azóta csak ennyit ír:
Fastboot mode started
reset
portchange
reset
portchange
download módba nem tudok be lépni hard setet ha csinálok akkor is ugyanezt írja ki mondjátok hogy nincs veszve minden

(#57837) HaZse


HaZse
őstag

Van már miui v6-os G2-re?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#57838) tjani11


tjani11
újonc

Sziasztok!

Görgettem az oldalon és erre bukkantam:

"LG Electronics Magyarország Üdvözlöm! .... vagyok. Miben segíthetek?
[ÉN] Üdv! Van nekem egy LG G2-es mobiltelefonom
[ÉN] GSM boltban vásároltam, és még nem érkezett rá lollipop frissítés
[ÉN] az lenne a kérdésem, hogy mikor érkezik meg rá?
[ÉN] 32gb-os, független
LG Electronics Magyarország Független készülékekre már megjelent.
LG Electronics Magyarország Viszont ha nem magyarországi importból származik a készülék akkor nem fog frissülni.
LG Electronics Magyarország Márkaszervizünk viszont meg tudja csinálni önnek.
[ÉN] ha jól tudom, németországból származik
LG Electronics Magyarország Azaz itthoni imei számokhoz nincs regisztrálva
LG Electronics Magyarország nem fog sajnos frissülni.
[ÉN] ha ott megjelenik egyszer a frissítés, akkor nekem nem is fog jelezni?
LG Electronics Magyarország Így van.
[ÉN] köszönöm szépen a válaszát"

Nekem az új gsm-ből van egy 32gb-os modellem, imei kód alapján ADEUBK, szóval Németország. Jelenleg v20H van rajta, de szeretném kipróbálni a lolli-t. Az lenne a kérdésem, hogy ne is várjam azt, hogy a telefonom felkínálja a lolli frissítést essek neki a kdz-nek?

[ Szerkesztve ]

(#57839) Quqesz válasza Laca0 (#57833) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem érdekes ment...

Más
muhaha

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#57840) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Srácok az utóbbi időben a T-s telefonom független lollival nagyon megnehezítette az életem. A digitizer alkalom adtán (nem tudom mikor) az ujjaimtól függetlenül fixálódik egy pontban és nem mozdul, érintést jelez, ilyenkor csak a képernyő ki-be tud segíteni. Valakinek előfordult még ez a probléma? (Felülettől vagy apptól függetlenül létezik a dolog)


épp flamethrowert fejlesztettem :U

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#57841) Mike81 válasza Matada2.3 (#57840) üzenetére


Mike81
senior tag

Hali!
Ennek a játéknak mi a neve? Ki próbálnám.

Az nem lehet hogy a kettönek nincs egymáshoz köze. Csak véletlen egybeesés?

(#57842) Matada2.3 válasza Mike81 (#57841) üzenetére


Matada2.3
veterán

Látom megragadtad a lényeget :) Boombeach a neve. Amúgy mint írtam, felülettől és app-tól függetlenül fennál a probléma.

Finn the human

(#57843) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Végre sikerult megoldanom a mobilnet automatikus kikapcsolását. Kicsit utána olvasva jól sejtettem hogy lolliban a Google megpiszkálta ezt. Tasker es Toggle Data 5.0-val viszont megy. Sajnos mindkettő fizetős es root kell hozzá

(#57844) kicsiultra válasza Matada2.3 (#57840) üzenetére


kicsiultra
tag

Ja, nekem is így kezdődött. Bár nekem nincs loli a telefonomon még, viszont magától lehúzza az értesíési sávot, jobbra-balra rángatja a képet, ki-be kapcsolgatja a wifit (miközben lehúzza a sávot.. :D ). Nem érzékel az egész képernyő, a telefon teteje nem érzékel stb. Én szervizbe viszem,mivel az önteszten elvérzik a 4. tesztnél

Kávé?

(#57845) w333 válasza Matada2.3 (#57840) üzenetére


w333
félisten

Ez szerintem valami hw hiba lesz :(

Szerencsére semmi hasonlót nem tapasztaltam, szerviz szerintem ! :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57846) Laca0 válasza fery02 (#57835) üzenetére


Laca0
addikt

Mit értesz totál némán? Ha egyszer megnyomom a hangszóró ikont átvált rezgőre, ha mégegyszer, akkor "ne zavarjon"-ra. Nincs olyan, hogy sima némítás. Közli, hogy ebben a módban még ébresztés sincs, állítsam prioritásosra... Megtettem az órára. Első reggel ébresztett a másodikon már nem.
Mit csináltam rosszul?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57847) Quqesz válasza Laca0 (#57846) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Automatára ha rakod,tehát alul időpont/nap kiválasztva úgy sem müxik? Nekem így van: a ne zavarjon menüben 20h-8h-ig minden nap(tehát az összes napi ikon zöld) és felül a csak prioritást élvező felirat kiválasztva(nekem a naptári/nevek/üzik nincsenek bepipálva). Az alkalm- nál meg az óra bepipálva. A héten minden nap jelzett rendesen.

Matada
Hw +1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#57848) Laca0 válasza Quqesz (#57847) üzenetére


Laca0
addikt

Persze, úgy is próbáltam. Az lenne a lényege, hogy automatikusan váltson át.
Teszek még egy próbát, dupla időzítővel, hogy ne késsek el megint.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57849) #03372544 válasza Laca0 (#57848) üzenetére


#03372544
törölt tag

Nekem a tabra nemreg jott ki a lolli, azt irja az ebresztes mindig mukodik prioritasi modban. Nektek nem? Nem kell kulon a listaba tenni az orat.
A prior mod meg ugy jon elo hogy megnyomom valamelyik hangero gombot es felkinalja a harom lehetoseget: semmi, prioritas, osszes.
A priort valasztom ott utemezni is tudom meddig legyen abban, de az alap valasztas az hogy amig at nem valtok.

(#57850) VOLTCRAFT(1) válasza batai15 (#57810) üzenetére


VOLTCRAFT(1)
tag

A hátlapi gombokat minek használod egyáltalán? Én az ujraindításon, kikapcsoláson és a képernyőmentésen kívül semmire .Minden megoldható multitaskból!

VOLTCRAFT IPC-1L , SANYO ENELOOP AA,AAA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.