Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57851) Matada2.3 válasza w333 (#57845) üzenetére


Matada2.3
veterán

Használtan vettem a telefont és le vagyok égve :( vajon mit kellene benne javítani?

Finn the human

(#57852) Quqesz válasza #03372544 (#57849) üzenetére


Quqesz
nagyúr

És ébreszt is? Nekem is ez van beállítva,de ha nem teszem az órát prioritásba,akkor nem ébreszt.....sztem van itt bug,mert ugye a szöveg szerint nem kellene külön beállítani az óra priort...

Laca0
Úgy fest,neked ezzel lesz gondod..nekem a led nem villog mail/gmail esetén...szóval ha még lesz frissítés majd abban lehet javítják...

VOLTKRAFT
+1

Matada
Van még rá gari? Mert sztem ez kijelző hiba lesz. Minden esetre csinálj egy hr-t,vagy egy kdz újrarakást és ha akkor sem javult meg,akkor ez biza nem sw hiba......szervízben kijelző csere.....nekem sincs hasonló problemám.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57853) #03372544 válasza Quqesz (#57852) üzenetére


#03372544
törölt tag

Most kiprobaltam, szol az ebreszto prior modban, nincs a listaban semmi, az ora se.
Lehet akkor nalatok tenyleg van bug, nekem a gpad7-en jol mukodik.
Par napja kaptuk mi is a lollit.

(#57854) Lala6 válasza tjani11 (#57838) üzenetére


Lala6
őstag

Szia!

Én is hasonló cipőben járok, nekem CZE régiós 32GB telefonom van. Még nincs lolli... Én várok még, hátha megjelenik a hivatalos frissítés, a korábbi frissítések az itthoni rajt után kb. 2-3 hét múlva jelentek meg a telómra.

(#57855) batai15 válasza VOLTCRAFT(1) (#57850) üzenetére


batai15
félisten

mer miért ne? kamera indítás, hangerő stb.. tudod rendeltetés szerű használat.. :U

(#57856) wappl


wappl
csendes tag

Pár napja felraktam az új rendszert, ahogy itt többen is tanácsolták. Minden rendben volt, kivéve a töltés nem gyári töltővel. Ahogy korábban írtam azzal az autós töltővel amivel hónapok óta remekül működött, loli alatt nem volt hajlandó. Nem írt lassú töltést, viszont éppenhogy szinten tartott. Korábbi 1400 körüli töltőáram helyett 200 körül vett fel, de azt is szakadozva! Visszaraktam a kitkatot, és újra tökéletes! Ilyennel nem találkozott más? Lg semmit nem tudott segíteni. "vigyem szervizbe kivizsgálásra a töltőt"
Lehet, hogy a telepítésnél volt valami gubanc? Bár simán lezajlott, hr utána, előtte...
Kíváncsi vagyok, hogy csak nálam jött-e elő ez, vagy esetleg a szoftverben van a hiba. Most jó, így a régi rendszerrel. Telenor ha szól, hogy mehet, akkor még egy próba.

(#57857) bakkir


bakkir
tag

Kedden felraktam a lollit. Hát nekem az üzemidő gyatrább mint a kitkatnél. Este feltöltöttem a telót, éjszakára kikapcsoltam, reggel bekapcsoltam, játszottam 10 percet, és már 90%-on vagyon. Kijelző idő is csak 20 perc.
Tegnapi nap lemerüléskor, 44 óra készenléti időnél 3 óra kijelző. Kitkatnél 1-2 óra üzemidővel simán kibírtam 90-100 órákat, nem hiszem hogy itt ki fogja bírni. Vagy még korai, még nem áll be rendesen?

(#57858) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Lolli után gondolom KDZ vel vissza lehet menni KitKat-re ?
Vagy van bootloader csere ami után nincs visszaút ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#57859) fery02 válasza Laca0 (#57846) üzenetére


fery02
addikt

Hangerő gombokkal ugye megjelenik fent 3 lehetőséged: Semmi, Prioritás, Összes.
Na én itt a "Semmi"-re értettem a Totálnémát.

Azt csinálod rosszul, hogy még mindig nem a Prioritás módot használod, amiben az ébresztő alapjáraton működve marad rendesen.

De azért örülök, hogy nem csak nálam működik normálisan ez a hangprofil téma (ujjobbagya).
Annyit hozzá teszek még az egészhez, hogy én mindig manuálisan kapcsolgaton ki és be (mert az alvásomban semmi rendszer sincs) és ébresztőnek én Timely app-ot használok.

@eladogeppc: KDZ-vel visszalehet állni gyári lolli-ról gyári KK-re az itteni tapasztalatok szerint.

[ Szerkesztve ]

(#57860) Gabor1092


Gabor1092
tag

Sziasztok!

Az elmúlt napokban elég érdekes dolgok történtek velem és a telefonnal is. Kezdjük azzal hogy valamelyik nap a kocsival voltam szervizben, és valamiért eldobta a hálózatot és a térerőt is, holott a szerelő pedig nyugodtan telefonálgatott mellettem a Sony telefonjával. Hozzáteszem a többszöri újraindítás sem segített. Aztán tegnap este itthon 2 ember is próbált hívni, mind a kettőnél azt jelezte hogy ki vagyok kapcsolva, de én viszont őket tudtam hívni, itt egy újraindítás már segített. Ma pedig a boltban ment el a térerő és csak segélyhívást engedélyezett, de az édesanyám ZTE Skatejéről meg nyugodtan tudott telefonálni.
T-mobile-os vagyok, gyári KitKat van a telefonon.
Köszi a segítséget.

(#57861) fery02 válasza Gabor1092 (#57860) üzenetére


fery02
addikt

Szia!

Ez szerintem simán lehet akár SIM kártya meghibásodás miatt is.
Első körben ha lehetséges, másik SIM-mel próbálnám ki a telefont egy pár napra.

Vagy ha nem a legfrissebb rendszeren vagy, akkor akár egy frissítés is befigyelhet, mert pl 20H vagy az előtti 1-2 verzióban hálózati javítások is történtek.
De persze ha már frissítesz, akár már egy Lollipop rendszer is mehet (30A v 30D)

[ Szerkesztve ]

(#57862) Ferenczi Áko válasza eladogeppc (#57858) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Simán vissza tudod rakni!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57863) Gabor1092 válasza fery02 (#57861) üzenetére


Gabor1092
tag

A 20H van fent a telefonon. Gondolkodom a Lollipop felrakásán, de a PC Suite még nem ajánlotta fel a frissítési lehetőséget, rootolni viszont nem akarom még a telefont.

(#57864) neo_xperia válasza Gabor1092 (#57863) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

És miért kellene rootolnod egy kdz frissitéshez?

(#57865) ClioRS válasza Gabor1092 (#57863) üzenetére


ClioRS
őstag

Attól, hogy felteszel másik ROM-ot, nem lesz rootolt a teló.

(#57866) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Elég simán fut a Lolli, csodálkozom is rajta ... :C
Akkuidőt még nem tudom, nekem nagyon nem merül a telefonom, de még csak most rakom fel az Exchange-et ha akarom, bár nem biztos hogy akarom. Rohadék cég nem fizeti az internetemet. Akkor meg minek rakjam fel. ;) :R
KitKat is ilyen smooth volt egyébként ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#57867) vadászcsiga válasza eladogeppc (#57866) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem a lolli picit folyékonyabb

(#57868) #84221696 válasza wappl (#57856) üzenetére


#84221696
törölt tag

Bezony. Bármennyire is jó a loli, az autós töltés gyalázatosan gyenge.

(#57869) vadászcsiga válasza wappl (#57856) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az igen. Most állt ossze nekem is. Tegnap vettem egy kulso akkumulátort, rádugom de csak 200mA-el tölt, megnéztem az adatokat, benéztem mert a kimeneti feszültség 1A de ez a 200mA akkor is kevés. Tehát ezert volt. Fasza. Hónapokba tartott míg megtaláltam azt szovargyujtos töltőt es kábelt ami le tudja adni a megfelelo feszt erre Lg lekorlátoz? Legalabb akkor lennének gyari töltők ha az a célja mint az apple-nek

(#57870) wappl válasza vadászcsiga (#57869) üzenetére


wappl
csendes tag

Egy az egyben így vagyok vele én is! Csak pluszban vettem még egy másik töltőt, mert először arra gyanakodtam, hátha az nyekkent meg. Ezután hívtam az Lg-t. Azt mondták, hogy a szoftver nem okozhatja ezt, illetve nem tudnak ilyen jelenségről. Még nem érkezett ilyen panasz. Hát hétfőn még lesz velük beszédem. Köszönöm, hogy megerősítettétek a gyanúm!

(#57871) w333 válasza Matada2.3 (#57851) üzenetére


w333
félisten

Szerintem érintő hiba ... de azért egy FR -t próbáltál már ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57872) Laca0 válasza fery02 (#57859) üzenetére


Laca0
addikt

Na itt már meg is van az első probléma! Nem is tudtam, hogy a hangerő gombokra ilyen menü jön fel.
Én az állapotsoron állítgattam hang, rezgő és ne zavarjon között. Ott lehet, hogy ez a harmadik a teljes némát jelenti. Viszont én ütemezetten használom a némítást, ott nem tudom befolyásolni, hogy milyen módban legyen.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57873) jose999 válasza Quqesz (#57754) üzenetére


jose999
senior tag

Kitöltve!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#57874) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

Sziasztok!
32gb-os G2-m van. Nos ha 16gigás lolipop romot rakok rá az is látja a 32giga tárhelyet vagy muszály 32gigasat kersnem. Valahol azt olvastam hogy a 16gigas rom is kezeli a 32gigasat és fordítva is.

Intel Core i7

(#57875) Laca0


Laca0
addikt

A kamera félárnyékos helyeken (is) sokkal jobb képeket csinál lolli-val!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57876) Ferenczi Áko válasza ASUSSACAHD (#57874) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Tedd fel a 16 gb-ost, látni fogja a 32 gb-ot..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#57877) Zedroxine


Zedroxine
tag

Sziasztok!
Lolira frissítettem pc suite-al, és egyfolytában egy ilyen üzenetet kapok a play services apptól.

És nemtudok vele mit csinálni, hard resetet nem csináltam még, eddig hálózattal semmi gáz. Hogy tudnám megszüntetni ezt a csodás hibaüzenetet, eléggé idegesítő.

[ Szerkesztve ]

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#57878) vadászcsiga válasza Zedroxine (#57877) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pont kérdezni akartam hogy van még egyáltalán ez a lassú töltés üzenet de látom hogy igen.

(#57879) richies


richies
senior tag

sziasztok,

LG mobile supporttal akartam megnezni ,hogy van-e frissites, s megallt feluton a telepites.

sajna csak az LG logo jon be, nem tudom se a fastboot ot behozni s e a recovery mode -ot

a device managerben QHSUSB_BULK va naz other device-ban.

win USB nem ismeri fel igy nemtudom hasznalni a lg flash-t sem.

valaki tudja mi a megoldas? :/

ksozi

Rozsomak of Power

(#57880) hard74 válasza richies (#57879) üzenetére


hard74
senior tag

Esetleg ez segíthet.
http://forum.xda-developers.com/lg-g2/general/lg-g2-unbrickable-fix-real-hard-brick-t2904404
vagy
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2582142

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#57881) Tibusz00


Tibusz00
tag

Sziasztok!

Hosszú idő után ismét LG telefon tulaj lettem! :)
A kis GT 540-et is szerettem, és szerintem ezzel sem lesz gond!
Izgalomban nincs hiány. Tegnapra az új telefon varázsa, mára az új oprenszer telepítése jutott! :))

Ennek örömére:
Szeretném küldeni minden G2 tulajnak, G2 forgalmazónak, szolgáltatónak, édesanyámnak, kutyámnak, és a Föld minden lakójának a következő remek :zeneművet
Jó szórakozást hozzá!

(#57882) Azharel válasza richies (#57879) üzenetére


Azharel
aktív tag

Azért ez a kemény amikor az LG hivatalos programjával frissít az ember és tégla lesz a végeredmény... Xda-n többen jártak ugyan így csak pc suite-al. :W Együtt érzek veled... :O

[ Szerkesztve ]

(#57883) Matada2.3 válasza w333 (#57871) üzenetére


Matada2.3
veterán

Eddig touch firmware-t frissítettem, este lesz egy fr. Remélem segít...

Finn the human

(#57884) richies válasza Azharel (#57882) üzenetére


richies
senior tag

megy vissza gariba...eleg vicces ,hogy igy tokredobja :/
szerencsere 2 evet adtak ra itt....

Rozsomak of Power

(#57885) GregOlah válasza wappl (#57856) üzenetére


GregOlah
csendes tag

Ezek szerint én sem vagyok hülye hogy ezt tapasztaltam, én a kábelre gyanakodtam de nem volt időm és energiám a gyári kábelt használni a külső akkumhoz. Ez azért elég durva és erősen aljas lépés volt akkor az LG-től, ezt nem gondoltam volna. Pláne úgy hogy a töltők (kivéve amikor nem) úgy jelzik a telefonnak hogy ők gyorstöltők hogy össze van zárva a két adatátviteli csatlakozó. Nekem még annyit tudott tölteni hogy éppenhogy ellássa árammal a sima nyomkodást.
Azt hiszem nekünk majd a hackerek segítenek a többiek pedig így jártak kb.

Szerk.: Ti is a 30D szoftvert tettétek fel vagy a 30A-t?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra & Tab S8 Ultra

(#57886) Meggyi001 válasza Matada2.3 (#57883) üzenetére

Nekem is t-s, és nekem is a lolli után jött a tocs hiba, de nekem rögtön és több helyen is, Pesten a szoft újrarakása megoldotta, mert közben féltégla is lett más okból :)

https://gamergep.hu/

(#57887) vadászcsiga válasza GregOlah (#57885) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Részemről visszavonom, rápróbáltam ujra a külső akkura es a sajat 10cm-es kábelével hozza a hátuljára irt 1A-es feszt. Nekem 30D van

[ Szerkesztve ]

(#57888) batai15 válasza vadászcsiga (#57887) üzenetére


batai15
félisten

Nekem páromnak a thl lg vel nem töltötte magát sajttal igen és a töltöm is hibátlan..

(#57889) vadászcsiga válasza batai15 (#57888) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogyan?

(#57890) Matada2.3 válasza Meggyi001 (#57886) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szóval akkor egy fr elég is lenne? :)) :B

Finn the human

(#57891) Meggyi001 válasza Matada2.3 (#57890) üzenetére

Lehet, meg köll próbálni.....mindenképp mindent, mielőtt szerviz.

https://gamergep.hu/

(#57892) batai15 válasza vadászcsiga (#57889) üzenetére


batai15
félisten

Istenem SwiftKey.
Szóval. Thl telefont lg töltő nem tölti. Lgt viszont lg tölti hibátlanul.

(#57893) wappl


wappl
csendes tag

Közben körbenéztem, külföldi oldalak tele vannak ezzel a hibával lollipop alatt... De megoldást nem láttam sajnos. Magyar lg ügyfélszolgálatnak meg nem szólt senki...szerintük mindegy is, a lényeg, hogy ott a hiba, és csak remélni tudom, hogy az okosok (vagy az Lg-nél, vagy máshol) megoldják majd. Addig nálam marad a kitkat. Hétfőn azért még egy telefont megeresztek nekik mindenképp. Csak, hogy tajékoztatva legyenek :)

(#57894) Quqesz válasza Zedroxine (#57877) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia
Ha a google play szolgáltatásra gondolsz,akko azt fel kell frissíteni playen. Ha rányonsz az üzenetre(felső értesítőben),akkor nekem egyből rámegy a frissítésre. Ha nem,akkor a gond az,hogy kereséssel playen nem fogod megtalálni,de ha a frissítést autóra teszed a playen le fogja frissíteni. Nem kell hr,mert utána amikor mindent raksz fel újra megint kérni fogja.....

bakkir
2-3 feltöltés után nézd meg. Nekem van olyan,mint kk alatt.

eladogeppc
Sztem nem volt ilyen szmút a kk

Matada
Mondtam,hogy próbáld meg...vesztenivalód nincsen,meg ha nem használ egy kdz újrahúzás is segíthet..

richies
Ha pesti vagy,akkor lg szervíz és sztem pik-pak felrakják...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57895) stefi68


stefi68
addikt

Van ilyen hiba, hogy autós töltővel nem tölti úgy ahogy kellene?

Megnézném, de pont most töltöttem fel...

Mivel nézitek a töltőáramot? Asszem GSam is jelzi, bár még sosem néztem.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57896) vadászcsiga válasza stefi68 (#57895) üzenetére


vadászcsiga
félisten

CurrentWidget

[ Szerkesztve ]

(#57897) mouzrr válasza stefi68 (#57895) üzenetére


mouzrr
őstag

Engem is erdekelne mi irja ki jol, a gsam szerint 305 ma val tolti, viszont nekem cm12 van fent es miota fent van tenyleg iszonyat lassan tolt a telefon. Hasznalat kozben tobb oraig tart a folyamat. Zene es wifi mellett egy ora alatt kb30& fenyeron 20%ot toltott. Erre van megoldas? Kitkaten jol toltott,nem volt vele gond hasznalat kozben sem. A currentwidget is 303 es 305 ma kozott irja.

[ Szerkesztve ]

(#57898) Apaxp


Apaxp
senior tag

Töltés méréshez ezt ki lehet próbálni

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57899) mouzrr válasza Apaxp (#57898) üzenetére


mouzrr
őstag

Koszi. Ez is 300 korul mutatja gyari toltovel.

(#57900) Danny365 válasza mouzrr (#57899) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem a fentebb linkelt app min. 1570 és max. 1770-et mutat gyári töltővel, CM12 alatt. (~1740-nel tölti)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.