Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57501) batai15 válasza Apaxp (#57498) üzenetére


batai15
félisten

Friss huskent énis kaptam az ívet anno. No de igazad van, ez az ünnep lefarasztott, kocsim is össze törték szóval kicsit nyűgi vagyok.. :(
Alapvetően Nem vagyok kötekedő típus, szeretek beszélgetni egyébként.. De mivel amúgy a melyviz is kezd behalni, ill az összefoglaló ugyan az kicsit folosnek tartom már.

[ Szerkesztve ]

(#57502) Apaxp válasza FGyula30 (#57500) üzenetére


Apaxp
senior tag

Nekem van egy kerék az egéren és gurítok egyet. :D

batai15 na az tényleg nyűgössé tenne engem is.

Amikor elkezdődött a cirkusz droidmester romjai körül és szétvált a topic 2 részre akkor én read only üzemmódot vettem fel. Nem tetszett az egész baromság.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57503) kasata91 válasza batai15 (#57497) üzenetére


kasata91
tag

Visszatért minden a rendes kerékvágásba és már fél oldala csak tokokról meg G4 -ről folyik a diskurzus. Mostmar az sem jó? :D

Trust me I'm an engineer

(#57504) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Srácok, függewtlen lollin csak nekem akad a képernyőlezárás animáció? :D Valamiért nagyon idegesít..

Finn the human

(#57505) .St.


.St.
tag

Igaz ez nem tok és nem lolli, de hátha ;)
Tud valaki megoldást arra, hogy be lehet azt állítani, hogy kik kerüljenek a tiltó listára. Ami gondolom úgy megy, hogy ki sem csöng a telefon. Na most nekem olyan kellene, hogy mindenki azon legyen, kivéve az a pár ember akit bejelölök. Tehát fordított beállítás kellene. (céges teló és szabi alatt nem szeretném ha folyton hívnának az ügyfelek.)
Erre tud valaki valami ötletet, programot bármit? (azt ne mondja senki, hogy jelöljem be kézzel egyesével, mert több száz van és simán hívhatnak olyan számról is ami nincs a telefonkönyvben)

Köszi
St

-= St forever =-

(#57506) Apaxp válasza Matada2.3 (#57504) üzenetére


Apaxp
senior tag

Kapcsold ki az animációt. Megtáltosodik a lolli :D

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#57507) Looserke válasza watador600 (#57495) üzenetére


Looserke
őstag

T-mobile üzletben amikor a telefont vettem, de mivel már lassan másfél éves a sarkán kicsit megrepedt amikor nővérem leejtette (még tart és működik de bármikor tovább repedhet) a telefont így rendeltem éppen ma egy újat a telekomtól (ma jött róla email értesítés, hogy ismét van a webshopban fekete quick window tok)...

[ Szerkesztve ]

(#57508) petipetya


petipetya
nagyúr

Baj van. Recseg a hangszóró a telefonbeszélgetés során. Ugyanott és ugyanazzal a simmel a Nexus 4 nem recseg és hangosabb.

Hogyan megy a B-tel webáruházban vásárolt teló szervizelése? Vihetem egyből az LG Központi Márkaszervizhez? Az csak pár megálló nekem metróval, akár ott is hagyom mivel a Nexus 4-et még nem adtam el.

Én voltam a hülye, hogy eddig nem szúrtam ki ezt a dolgot.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#57509) .St.


.St.
tag

És újabb kérdés. A telómon egy Nillkin féle üveg van elől. Nagyon szuper, könnyen tisztítható, újlenyomatot sem gyűjti. Viszont elég vastagocska. Időnként nem veszi be az érintést a telefon, lehet ettől? Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

St

-= St forever =-

(#57510) 21dawid


21dawid
csendes tag

sziasztok! gyarifuggetlen g2-ot csak programmal tudom frissiteni lollipora?

(#57511) Matada2.3 válasza 21dawid (#57510) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igen.

Finn the human

(#57512) 21dawid válasza Matada2.3 (#57511) üzenetére


21dawid
csendes tag

lg pc suit. ezzel ugye?

[ Szerkesztve ]

(#57513) neo_xperia válasza 21dawid (#57512) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

LG Flashtool 2014.
1.hsz.

(#57514) Quqesz válasza 21dawid (#57510) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg pcsuite,lg mobile support tools,kdz...

petipetya
Ha lg garival vetted náluk akkor lg szervíz,más esetben ők.

matada
Voda rom alatt is néha laggos nekem is.

batai
Most miért baj,hogy várjuk a g4-et? Kocsid sajnálom....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57515) Istyu74 válasza .St. (#57509) üzenetére


Istyu74
aktív tag

Szia,
Nekem is volt ilyen gondom jobb felső sarokban nem igazán érzékelt ezért le is vettem.
Fóliával most tökeletes.

Üdv, István.

(#57516) batai15 válasza Quqesz (#57514) üzenetére


batai15
félisten

Óó nem aza bajom csak mai nap aszem 3x lett linkelve a gui. Én nem várom amúgy. A kocsimat ja énis.. Igaz suzuki de alsó hangon 100 k ra becsülöm a kárt..

(#57517) Quqesz válasza batai15 (#57516) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is volt susuki,szerettem is(gls 1.3 püspöklila :Y )
A g4 körül meg most nagy a hírverés.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57518) extasymajom


extasymajom
tag

savanyogtok itt, nemhogy örülnétek a fórumnak amiben van élet. Pár napig volt Z ultrám és a fórumban feltett kérdésemre egy vérszegény válaszon kívül nem érkezett semmi, a vicc hogy a telefont már el is adtam de válasz még mindíg nincs és most már nem is nézem.

Ja amúgy miből kellene kiderülnie az átlag botnyelesnek, hogy miről szól a fórum mikor itt és a másikban is az összefoglaló ugyanaz és szinte ugyanaz a téma is már nagyon régóta. Csak a lolli meg a romolás vagyis annak helyrehozása megy. :U

de komolyan én sokszor jót nevetek azon mi folyik itt.( jó értelembe) :C

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#57519) sagit


sagit
addikt

Gyári Lolli LG Launcherhez tudnátok pár témát linkelni?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#57520) kurion válasza extasymajom (#57518) üzenetére


kurion
senior tag

átnéztem a topikba :D ilyen hibám nekem is volt valamelyik telefonnal próbálj teljes újrarakást vagy másik fiókot hátha.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#57521) watador600 válasza Looserke (#57507) üzenetére


watador600
senior tag

Érdekes, pont ma néztem és nem találtam egy LG tartozémot se :F
Mindegy, a héten bemegyek a helyi tmobile üzletbe és megérdeklődöm a dolgot, hátha tudnak valamit.
Köszi! :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#57522) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Miért csak az egyik hangszóró szól? Vigyem szervízbe???? 😱

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57523) hislah válasza .St. (#57509) üzenetére


hislah
aktív tag

Nekem a kinai üveggel csinálta az érzéketlen vagyok néhol stílust. Most nincs rajta. Sajnálom nagyon. Ha lehetne az érzékenységét növelni, nem lenne gondja.

(#57524) eszgabor válasza Mike81 (#57443) üzenetére


eszgabor
aktív tag

Szomoru, hogy nem birtak 2 ev alatt megoldani. Szoval nem arthat a 2 ev gari. Koszi!

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#57525) Matada2.3 válasza Quqesz (#57522) üzenetére


Matada2.3
veterán

Csak 1 hangszóró van. Ha komoly volt a kérdés.

Finn the human

(#57526) Quqesz válasza Matada2.3 (#57525) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Úr isten,én végig azt hittem, hogy ez stereo...😵😱😭😨

najoviccvolt...😅

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#57527) extasymajom válasza kurion (#57520) üzenetére


extasymajom
tag

köszönöm az ötletet de közben megcsináltam. a teljes újrarakást akartam elkerülni és végül a etcmappában a host file-t kellett átírnom illetve töröltem 2 sort és restart. onnantól jó volt minden.

a meglepő inkább az volt hogy a Z U topikban mennyire nincs pörgés (nem úgy mint itt) mégis eddigi eladásaim rekord idejét sikerült produkálni mert feladástól számítva 4óra múlva megvolt az új tulaj. Ez nagyon meglepett mert azt hittem hetekig árulgatonm majd.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#57528) Matada2.3 válasza Quqesz (#57526) üzenetére


Matada2.3
veterán

Valahogy éreztem.. :B

Finn the human

(#57529) extasymajom


extasymajom
tag

Valaki nem vágyik erre??

mert én rendelek és be lehet szállni ha gondoljátok.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#57530) reap3r


reap3r
aktív tag

Hát srácok én megyek is vissza KitKat-re, ma 4szer meghalt a chrome és a messengerem is, illetve a gmail az esetek 5 %ban működött, a tesztidőszak nálam lezárult, megbukott a Lolli...

(#57531) kurion válasza extasymajom (#57529) üzenetére


kurion
senior tag

G2 mini piros színben inkább rózsaszín de ez jónak néz ki :)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#57532) fery02


fery02
addikt

Azt mondjátok meg nekem, hogy v30A-n hogyan lehet működésre vinni a SmartLock funkciót?

Beállítottam egy hely alapút otthoni címre és hiába vagyok végig otthon már pár napja, én még nem láttam eddig ezen a rendszeren egyszer sem működni.
Ugye itt azt kellene észlelnem, hogy kijelzőfeloldáskor ne kérje a teló a képernyőfeloldási mintát, amíg otthon tartózkodok.

(#57533) hislah válasza fery02 (#57532) üzenetére


hislah
aktív tag

Nekem olyan jól működik, hogy állandóan meglep, amikor nem kell knock kódolnom. :)

(#57534) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Nektek működik a Smart Lock? Mert én hiába állítom be az otthont vagy az arcok, ugyanúgy kéri a knock kódot...

(na, ezt majdnem egyszerre kérdeztük... :) )

[ Szerkesztve ]

(#57535) Sanki válasza fery02 (#57532) üzenetére


Sanki
addikt

Ez csak lollipoppon van vagy megtalálható kk-n is? Most próbáltam megkeresni, de nem találtam ilyet.

(#57536) extasymajom válasza kurion (#57531) üzenetére


extasymajom
tag

feketén iszonyat jól néz ki. pedig nem szeretem a pirosat de sokkal jobb mint az arany

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#57537) Looserke válasza watador600 (#57521) üzenetére


Looserke
őstag

sajnos a kereső bugos, csak simán az LG G2-őt állísd be a keresőbe amikor kiadja a lehetőségeket, szóval Tartozékok-tokok és a azon belül a keresőbe "LG G2" és akkor már látni fogod hogy kiadja találatnak a Quick window tokot is.

[ Szerkesztve ]

(#57538) ZakRob


ZakRob
senior tag

Nem tudjátok, hogy van-e már lp-ra a kk-hez hasonló apk, ami lehetővé teszi gyári böngésző szinkronizálását a google fiókkal?

(#57539) dzsordzs69 válasza fery02 (#57532) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Időközben megoldottam a Tasker-rel. Ha az otthoni wifihez csatlakozik a téló, akkor nem kér kódot. Ettől még nem értem, miért nem megy a Smart Lock, de legalább tálaltam rá más megoldást...

(#57540) ktg3


ktg3
őstag

Sziasztok!

Nagyon buta leszek most. 20c rom van fent és a firmware ellenőrző szerint is ez a legfrissebb ami eléghető hivatalosan a készülékre. Ettől függetlenül felmegy rá jól az újabb ha a flash tool-lal rápörkölöm?
Gondolom nagyon alap a kérdés, de nem akarom így lebrickelni a telót ha nem muszáj.
Akksival hogy bírja a lolli?

Előre is köszi. :U

(#57541) stefi68


stefi68
addikt

Van pár témaszerű módosítás Lollira, akit érdekel: Lollipop Theme

A Full Screen Caller ID-t próbáltam, működik!
Végre nem kell néznem a kis kör alakú keretbe rekesztett arcokat :D

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#57542) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nem használja valaki a Triggert lollin? Muködik, mert nálam nem.

(#57543) fery02 válasza hislah (#57533) üzenetére


fery02
addikt

Kérlek nyújts infókat, mert eléggé felkeltette az érdeklődésemet a téma, hogy nálam miért nincs hatása a SmartLock-nak!

Milyen szoftveren vagy pontosan?
Ha Knock Code-os zárásod van, akkor úgy kell elképzleni a dolgot, hogy hátsó gombbal bekapcsolod a képernyőt, majd nem a Knock Code kérős képernyőzárt látod, hanem mintha nem is lenne rajta semmi biztonsági zár, csak "belesöpörve" a képernyőbe feloldódik a telefon?
De úgy tűnik nem vagyok egyedül legalább ezzel.

@petipetya: Úgy tudom B-Tel-nél vett telefont vihetsz LG szervizhez akár bolti garral is, de persze érdeklődj utána LG szerviznél!

@.St.: Nekem Nillkin 9H üvegfólia nem okoz semmi féle érintési gondot sem.

@k.sanyi92: KK-en nincsen SmartLock, ez direkt lollis fícsör.

@dzsordzs69: Ügyes vagy akkor a Tasker-rel, de én nem akarok tenni érte.
Én elvárom, hogy natívan, rendesen működjön a SmartLock... ha már egyszer benne van a ROM-ban. :)

[ Szerkesztve ]

(#57544) Laca0 válasza vadászcsiga (#57542) üzenetére


Laca0
addikt

Nekem működik a Trigger.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57545) Sanki válasza fery02 (#57543) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, kár érte, pedig jól jött volna, hogy otthon nem kell feloldani mindig a mintával. :(((

(#57546) Laca0 válasza .St. (#57505) üzenetére


Laca0
addikt

Ez a tiltó lista hol található?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57547) vadászcsiga válasza Laca0 (#57544) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elfelejtettem írni a feladatot. Mobilnetet kapcsoltatom ki vele automatikusan amikor kapcsolodok az itthoni wifire. Root kell hozzá

[ Szerkesztve ]

(#57548) fery02 válasza Sanki (#57545) üzenetére


fery02
addikt

Amúgy kicsit belegondoltam és végülis lehet a Knock Code-os megoldás ugyanolyan gyors, szóval nem kell ide feltétlen SmartLock.
Knock Code-os képernyőzárral pl alapból nem is működik a duplakoppos kép ébresztés, szóval működő SmartLock esetén is minimum a hátsó power gomb nyomásával kell kezdeni és utána matatni a kijelzőt.

Mindezen folyamatok alatt meg végülis ugyanennyi idő alatt Knock Code-al is nyitható a képernyőzár. :)

Ettől függetlenül még továbbra is érdekel nálam miért nem működik, aminek működnie kéne. :D

[ Szerkesztve ]

(#57549) Laca0 válasza vadászcsiga (#57547) üzenetére


Laca0
addikt

Tényleg... nem kapcsolja ki-be a mobilnetet, hiába van root-olva a teló...

A hívás blokkolás közben meglett, nagyon jó funkció! Nem foglaltat jelez a másik oldalon, hanem mintha át lenne irányítva, utána tovább kicsöng.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#57550) Sanki válasza fery02 (#57548) üzenetére


Sanki
addikt

Az idő az lehet rövidebb, de azért csak jobb lenne, ha otthon ezt nem kellene végig játszani.
Jó funkciónak tűnik, bár nem tudom mennyi energiát használhat el, és csak emiatt a lollit nincs kedvem felrakni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.